حکم خواندن کتاب «ضیاء العیون» یا مهر نبوت

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
حکم خواندن کتاب «ضیاء العیون» یا مهر نبوت

سلام امروز صبح که داشتم لایه کتابای مامانم یه کتاب به اسم ضیاع العیون مهر نبوت پیدا کردم (مادرم زن مومنه ای علاقه به جمع کردن کتاب های مذهبی داره).احتمالن دیده که اسم پیامبر ا داره حتما چیز خوبیه.
توش پر بود از اسماع حسنی اسم پیامبرا فلان فلان . عکس مربع و دایره داره اعداد که فکر کنم ابجده بود نگاهی کردم بهش مشکوک شدم .ایا خوندن این چیزا جائزه یا نه .اخه شنیدم با کفر برابره .جوری نباشه که خدایی نکرده... مشکلی پیش بیاد

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد شفا

hello;947893 نوشت:
سلام امروز صبح که داشتم لایه کتابای مامانم یه کتاب به اسم ضیاع العیون مهر نبوت پیدا کردم (مادرم زن مومنه ای علاقه به جمع کردن کتاب های مذهبی داره).احتمالن دیده که اسم پیامبر ا داره حتما چیز خوبیه.
توش پر بود از اسماع حسنی اسم پیامبرا فلان فلان . عکس مربع و دایره داره اعداد که فکر کنم ابجده بود نگاهی کردم بهش مشکوک شدم .ایا خوندن این چیزا جائزه یا نه .اخه شنیدم با کفر برابره .جوری نباشه که خدایی نکرده... مشکلی پیش بیاد

سلام علیکم

خواندن این کتاب تا زمانی که برای شما مفسده ای نداشته باشد، خواندنش اشکالی ندارد.

البته توصیه نمی شود انسان در مسیری که نمی داند، به کجا می انجامد وارد شود، مناسب است در این زمینه با افرادی که در این زمینه آگاهی دارند مشورت کنید، مثلا با کارشناسان بخش حدیث سوالتان را مطرح بفرمایید.

موضوع قفل شده است