چگونه مخاطبین حذف شده در تلگرام را بازیابی کنیم؟

تب‌های اولیه

2 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
چگونه مخاطبین حذف شده در تلگرام را بازیابی کنیم؟

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که برخی از مخاطبین تلگرام خود را حذف کرده باشید. و پس از مدتی پشیمان شده باشد که ای دل غافل چرا چنین کردم!

در صورتی که شما تعداد زیادی مخاطب در تلگرام داشته باشید، اضافه کردن تک تک آن ها از حافظه ی تلفن همراه به تلگرام بسیار وقت گیر خواهد بود. در ادامه قصد داریم به شما نحوه بازیابی مخاطبان پاک شده از تلگرام را بدون هیچ گونه برنامه جانبی دیگری آموزش دهیم.

نکته: آموزش موبوگرام و تلگرام یکی است.

* برای این کار ابتدا پیام رسان تلگرام را باز کنید. به قسمت تنظیمات یا setting تلگرام بروید.

* به انتهای صفحه تنظیمات بروید، برروی عبارت Telegram for… انگشت خود را نگه دارید تا شکلک نمایان شود.

* پس از ظاهر شدن شکلک، انگشت خود را بردارید.

* حال مجددا عبارت Telegram for… را فشار دهید.

* در این مرحله گزینه هایی در مقابل شما ظاهر می شوند. که برای بازیابی مخاطبان تلگرام بر روی گزینه Import Contacts کلیک نمایید.

به همین راحتی تمام مخاطبینی که در تلفن شما ذخیره هستند و پیش از این آن ها را از لیست مخاطبان تلگرام خود حذف کرده بودید، بازیابی شدند.

نکته: این روش زمانی که شما مخاطب را از لیست تلفن همراه خود هم حذف کرده باشید، دیگر کارایی ندارد.

ممنون از شما دوست عزیز من تاحالا این مورد برام پیش نیومده اما اگر پیش اومد این روش رو استفاده میکنم. لطفا فوت و فن های تلگرام رو برامون بفرست