حکم شرعی مراجعه به دعا نویس

تب‌های اولیه

6 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
حکم شرعی مراجعه به دعا نویس

با سلام

مراجعه به دعا نویس برای رفع مشکلی از لحاظ شرعی چه حکمی دارد ؟

مرجع: آیت الله خامنه ای

برچسب: 

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد شفا

با سلام به کارشناسان اسک دین :

ایا کسی را می شناسید که بتواند برای ارامش روحی دخترم دعایی بدهد که بدون اینکه خودش بداند. خوب شود. میدانم که خداوند مهربان

بهترین یاری گر انسانها است . اما گاهی روحانی یا عالمی هم می تواند در این میان میانجی شود و با نوشتن دعا و کلامی از خداوند

به ما یاری برساند. ایا شما برای من یاریگری سراغ دارید.؟حتی اگر از کارشناسان هر دو کانون باشد.

یا حق.

فریده بنده خدا;945042 نوشت:

ایا کسی را می شناسید که بتواند برای ارامش روحی دخترم دعایی بدهد که بدون اینکه خودش بداند. خوب شود. میدانم که خداوند مهربان بهترین یاری گر انسانها است . اما گاهی روحانی یا عالمی هم می تواند در این میان میانجی شود و با نوشتن دعا و کلامی از خداوند به ما یاری برساند. ایا شما برای من یاریگری سراغ دارید.؟حتی اگر از کارشناسان هر دو کانون باشد.
یا حق.

با سلام

مشکلش را کمی توضیح دهید

فریده بنده خدا;945042 نوشت:

ایا کسی را می شناسید که بتواند برای ارامش روحی دخترم دعایی بدهد که بدون اینکه خودش بداند. خوب شود. میدانم که خداوند مهربان

بهترین یاری گر انسانها است . اما گاهی روحانی یا عالمی هم می تواند در این میان میانجی شود و با نوشتن دعا و کلامی از خداوند

به ما یاری برساند. ایا شما برای من یاریگری سراغ دارید.؟حتی اگر از کارشناسان هر دو کانون باشد.

یا حق.

با عرض سلام و ادب

امیدوارم با عنایت خاصه الهی حال دختر خانم شما هر چه زودتر خوب بشود !

توصیه می کنم

با توسل ب خدا و اهل البیت ع از آنها کمک بگیرید !

خصوصا ذکر صلوات و زیارت عاشورا

دعا می کنم آن شا الله به ژودی رفع مشکل بشود

موضوع قفل شده است