هک تلگرام

تب‌های اولیه

7 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
هک تلگرام

ایا امکان هک تلگرام هست؟؟؟؟

به شدت نگران ام چون که همه ی کارهای خصوصی من با تلگرامه .....سپاس فراوان

برچسب: 

[=Arial Black]

xavi;943175 نوشت:

سلام
این کار ذاتاً غیر ممکن نیست.
اما تا کنون کسی نتوانسته اینکار را انجام دهد. امنیت بسیار بالایی دارد.

توجه کنید که گرچه "سایت تلگرام" را کسی نتوانسته هک کند ، اما امکان دارد حساب کاربری شما به دلیل صرفا ناآگاهی شما و عدم رعایت مسایل امنیتی از سوی خودتان ، هک شود.
مثل اینکه گوشی شما ( و لو برای مدت چند دقیقه ) در دست یک نفر دیگر باشد. در این صورت به راحتی آن شخص می تواند با "گوشی خودش" وارد تلگرام شما شود.

من شخصا از تلگرام به علت خارجی بودنش استفاده نمیکنم. اما گویا قسمتی دارد تحت عنوان "ورود دو مرحله ای". با فعال کردن آن ، امنیت تلگرامتان افزایش می یابد.
البته یکسری موارد هست که اگر مرتب چک کنید ، میتوانید بفهمید که آیا کسی وارد تلگرام شما شده یا نه.
مثلاً یک قسمتی دارد که نشان میدهد چند دستگاه به حساب کاربری شما متصل شده اند و اگر دستگاهی غیر از گوشی خودتان به حسابتان متصل بود ، می توانید آن را قطع کنید.

لا حول و لا قوة الا بالله العلی العظیم

[="Times New Roman"][="Black"]هرچی حساسیت بیشتری به خرج بدی به هک شدنش نزدیکتر میشی.

به سادگی هک نمیشه. مطمئن باش هک هم بشه هیچ اتفاقی نمیفته.

بیخیال.[/]

xavi;943175 نوشت:

باسلام

امکانش هست ولی هکرها در اختیار عموم و تو اینترنت نمیذارند که همه یاد بگیرند چون باز خود تلگرام راهشون رو سد میکنه!

کارهایی که در لینک زیر گفته شده انجام دهید تا از هک شدن تلگرام جلوگیری شود!

افزایش امنیت تلگرام

سلام

هکرها چی رو در اختیار عموم ها نمیزاره ؟؟؟

xavi;944092 نوشت:
سلام

هکرها چی رو در اختیار عموم ها نمیزاره ؟؟؟

سلام

منظورم روشها و نرم افزارهای هک تلگرام هست!

[="Tahoma"][="Navy"]

xavi;943175 نوشت:

سلام
سعی کنید از نسخه رسمی خود تلگرام که از مارکتهایی مانند بازار و گوگلی پلی و ... می تونید تهیه کنید استفاده بفرمایید
استفاده از تلگرامهای غیر رسمی و یا دانلود نسخه تلگرام از سایتها و شبکه های اجتماعی می تونه احتمال سوء استفاده رو زیاد کنه
یا علی
@};-[/]

موضوع قفل شده است