حذف لینک های غیر مرتبط با سایت در تاپیک ها و پست ها

تب‌های اولیه

30 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
حذف لینک های غیر مرتبط با سایت در تاپیک ها و پست ها

به نام خدا
با سلام و عرض ادب خدمت همه کاربران و همکاران انجمن گفتگوی دینی
در خصوص اینکه کدام لینک ها کاربران مجاز به گذاشتن هستند سوالی پرسیده شد
که در این تاپیک برای اطلاع عموم پاسخ گذارده می شود:
:این مطلب شامل کلیه لینک ها در فضای مجازی نظیر سایت ها و تلگرام و...می باشد
لینکهایی که تبلیغ محسوب میشوند حذف می شود
همچنین
لینک سایت هایی مثل سایت مراجع و علما بزرگ همسو با نظام و دفتر تبلیغات و مراکز معتبر حوزوی و
مراکز معتبر مثل سازمانها و ارگانها رسمی و سایر سایت های علمی و رسمی و مورد تایید
مشکلی ندارد

غیر از این موارد حذف و ویرایش می شود
با تشکر

مدیر اجرایی;942093 نوشت:
به نام خدا
با سلام و عرض ادب خدمت همه کاربران و همکاران انجمن گفتگوی دینی
در خصوص اینکه کدام لینک ها کاربران مجاز به گذاشتن هستند سوالی پرسیده شد
که در این تاپیک برای اطلاع عموم پاسخ گذارده می شود:
:این مطلب شامل کلیه لینک ها در فضای مجازی نظیر سایت ها و تلگرام و...می باشد
لینکهایی که تبلیغ محسوب میشوند حذف می شود
همچنین
لینک سایت هایی مثل سایت مراجع و علما بزرگ همسو با نظام و دفتر تبلیغات و مراکز معتبر حوزوی و
مراکز معتبر مثل سازمانها و ارگانها رسمی و سایر سایت های علمی و رسمی و مورد تایید
مشکلی ندارد

غیر از این موارد حذف و ویرایش می شود
با تشکر

با سلام و احترام

اظهارات شما با اظهارات مدیریت سایت همخوانی ندارد...
ایشان تنها سایت های
مقام معظم رهبری و مراجع
و
سایتهای دفتر تبلیغات اسلامی را مجاز دانستند

اما شما سایتهای دیگری را افزوده اید...

مضافا اینکه در قوانین انجمن
تنها سایت های مقام معظم رهبری و مراجع معظم
و
مجموعه سایت های دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجاز دانسته شده است...

پس سخنان عالی جنابان
مدیریت سایت
و شما
و تاپیک قوانین سایت
با یکدیگر همخوانی ندارد...

لطفا بفرمایید سایتهای علمی و رسمی یعنی چه ؟
آیا سایت حجه الاسلام پناهیان علمی و رسمی نیست؟

[SPOILER]

و طاها;950139 نوشت:
با سلام و احترام

اظهارات شما با اظهارات مدیریت سایت همخوانی ندارد...
ایشان تنها سایت های
مقام معظم رهبری و مراجع
و
سایتهای دفتر تبلیغات اسلامی را مجاز دانستند

اما شما سایتهای دیگری را افزوده اید...

مضافا اینکه در قوانین انجمن
تنها سایت های مقام معظم رهبری و مراجع معظم
و
مجاز دانسته شده است...

پس سخنان عالی جنابان
مدیریت سایت
و شما
و تاپیک قوانین سایت
با یکدیگر همخوانی ندارد...

لطفا بفرمایید سایتهای علمی و رسمی یعنی چه ؟
آیا سایت حجه الاسلام پناهیان علمی و رسمی نیست؟

[/SPOILER]
با سلام و عرض ادب
هر موردی که با سخنان مدیر محترم سایت و قوانین سایت در تناقض می بینید
انجام ندهید
البته من این مطالبی که فرستادم با مدیر محترم مشورت کردم
موفق باشید

با سلام و احترام

طبق قوانین انجمن هر گونه لینک دادن ممنوع است
مگر موارد زیر :
1
سایت های مقام معظم رهبری و مراجع معظم
2

دو سوال دارم :

1
آیا مراجع تقلید خاصی مد نظر هست یا لینک تمامی مراجع مشهور و غیر مشهور مجاز است؟
2
سایتهای دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم کدام سایت ها هستند؟
آن طور که من فهمیدم سایت تبیان و خبرگذاری مهر جزو این سایت ها هستند
لطفا سایت های دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم را نام ببرید...

مدیر اجرایی;950353 نوشت:
[SPOILER][/SPOILER]
با سلام و عرض ادب
هر موردی که با سخنان مدیر محترم سایت و قوانین سایت در تناقض می بینید
انجام ندهید
موفق باشید

با سلام و احترام
اینها را گفتم که
اولا بیانات خودتان را اصلاح کنید.
دوما قانونی که گذاشتید را تبیین کنید...
سوما بالاخره جوابم را ندادید که لینک سایت حجت الاسلام پناهیان که توسط مدیر سایت حذف شد تکلیفش چیست؟

شخصی شبهه و سوالی اعتقادی داشت
من گفتم جواب شبهه اعتقادی شما را حجت الاسلام پناهیان داده است
و لینک دادم...
اما مدیریت لینک را حذف کردند و گفتند
سایتهای رهبری و مراجع و دفتر تبلیغات مجاز است...

خوب شما باید تکلیف خودتان را روشن کنید
اگر سایت حجت الاسلام پناهیان ممنوع است
پس چرا دیگران آزادانه از این لینکها میگذارند و حذف نمیشود؟

اگر شما به پروفایل من و مدیریت مراجعه کنید متوجه خواهید شد...

مدیر اجرایی;950353 نوشت:
[SPOILER][/SPOILER]
موفق باشید

از یک طرف میگویبد با مشورت و هماهنگی بوده
و از طرفی وقتی میپرسم جواب من را بدهید و شفاف سازی کنید متاسفانه این کار را نمیکنید و جواب سر بالا میدهید که اگر تناقض می بینم انجام ندهم...
بهتر بود خیلی منطقی و شفاف میگفتید سایت حجت الاسلام پناهیان ممنوع هست یا نه ؟
پس وقتی جواب نمیدهید بنده توجیهی برای حذف لینک نمی بینم جز مشکل شخصی مدیریت با بنده...
به تعبیر کاربر محترم نقطه
( با این مضمون ) اگر سایت حجت الاسلام پناهیان ممنوع است لینک دادن به کارشناسان خود اسک دین هم باید ممنوع میشد

سلام و عرض ادب
به نظرم قوانین انجمن در باره کاربران عزیز شفاف است و ابهامی ندارد و نیازی نیست که ما تفسیر کنیم و یا بحثهای متفرقه مطرح شود
یکی از بندهای قوانین این است:
پرهیز از تبلیغ یا آموزش پایگاه های اطلاع رسانی (به استثای سایت های مقام معظم رهبری و مراجع معظم و مجموعه سایت های دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم ) و پرهیز از برقراری هر نوع پیوند که مبلغ و مروج سایر پایگاه های اطلاع رسانی باشد بدون هماهنگی با مدیران سایت ممنوع است .

بنابر این قانون روشن است و به دوستان و کاربران عزیز هم توصیه میکنم قوانین را یک بار دیگه مرور کنند
افزون بر این اگر دوستان و کاربران بر قوانین ایرادی دارند می توان بر روی تغییر فرایند و قوانین مقداری فکر داد و در مورد لینک گزاری سایر سایت‌ها تامل بیشتری کرد ولی همه ما فعلا باید تابع مقررات فعلی باشیم

باسلام

بنده هم قبلا که تو بخش مدیریت فقط فعالیت داشتم به این اندازه اطلاع دقیق نداشتم چون با این موضوع با توجه به شرح وظایف روبرو نمی شدم اینکه مسئولیت تو چت باکس بهم محول شد که چند روز یکبار پیام که لینک خارج از مرکز میدیدم

این موضوع باعث شد که دقیق تر پیگیر قوانین مرتبط با لینک خارج از مرکز باشم که با توضیحات جناب مدیر محترم سایت به قوانین کامل و جامع مرتبط به لینک خارج از مرکز رسیدم

برای بنده هم سوال شد که پس چرا تو تایپکها لینک ارسال میشه مثلا منبع چند بار پیگیر شدم و نتیجه این که اگه شما تو تایپکها هر از گاهی لینک خارج از مرکز میبیند علت داره که داخل بحث مدیریت اطلاع رسانی میشه و کاربران عادی اطلاع ندارند و بودن این لینکها هم این نیست که ارسالش اشکالی نداره و.... اینا

در کل هر جا لینک خارج از مرکز دیدید با توجه به توضیحات جناب مدیر محترم سایت پیش برید

باتوجه به اطلاعاتی که از انواع تبلیغ کردن هم دارم چون کار برادرم با این موضوعات مرتبط آشنا هستم میدونم راههای تبلیغ چی میتونه باشه قابل توجه اون کاربرانی که فکر میکنند متوجه این موضوع نیستیم happy

و اینکه راه رسیدن به یه سری مسائل ایجاد جنجال و.... اینا هم نیست /:):-w

باتشکر گل

یاحق

مدیر سایت;950507 نوشت:
سلام و عرض ادب
به نظرم قوانین انجمن در باره کاربران عزیز شفاف است و ابهامی ندارد و نیازی نیست که ما تفسیر کنیم و یا بحثهای متفرقه مطرح شود
یکی از بندهای قوانین این است:
پرهیز از تبلیغ یا آموزش پایگاه های اطلاع رسانی (به استثای سایت های مقام معظم رهبری و مراجع معظم و مجموعه سایت های دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم ) و پرهیز از برقراری هر نوع پیوند که مبلغ و مروج سایر پایگاه های اطلاع رسانی باشد بدون هماهنگی با مدیران سایت ممنوع است .

بنابر این قانون روشن است و به دوستان و کاربران عزیز هم توصیه میکنم قوانین را یک بار دیگه مرور کنند
افزون بر این اگر دوستان و کاربران بر قوانین ایرادی دارند می توان بر روی تغییر فرایند و قوانین مقداری فکر داد و در مورد لینک گزاری سایر سایت‌ها تامل بیشتری کرد ولی همه ما فعلا باید تابع مقررات فعلی باشیم

سلام علیکم.
مدیر محترم.
شما فرض کنید بنده و امثال بنده آدمای خنگی هستیم نمیتونیم به منطق این قانون پی ببریم. اگر انقدر به این قانون مطمئن هستید لطفا دلیل خوبی که دارید رو بیان کنید ما هم فیض ببریم.

این انجمن دینی هست. باید قوانینش مبری از اهداف مادی باشه (که مثلا لینک فلان سایت داده شد اونا رنکشون میره بالا ما میمونیم!). ضمن اینکه سایت دینی نباید سنگ اندازی کنه در کمک کردن به بقیه. ن حتی در یک تاپیکی لینک هم ندادم که خدایی نکرده حذف نشه. فقط اسم سایتیو گفتم که مخصوص صنایع دستی بود. ولی بازم حذف کردید!

متاسفانه شما به هر لینک دادن یا اسم بردنی میگید تبلیغ. تبلیغ اینه که با نیت جذب کاربر برای فلان سایت بیایم اینجا با آب و تاب از سایت فلانی تعریف کنیم و کاربران رو ترغیب کنید برن اونجا. بله اینو باید جلوشو گرفت هم کاربران کم میشن هم باید اذیت کاربران میشه. ولی آخه لینک استاد پناهیان آخه چه تبلیغی؟! حالا خوبه استاد پناهیان از خودمونه لینک سایت خارجی بدیم فک کنم میدینمون دست پلیس فتا.

جناب و طاها خودشونو کشتن تا یک کلمه توضیح درباره قانون بدید. لطفا توضیح بدید دلیل منطقی بیارید. اگر دلیل ندارید قوانین رو تغییر بدید. طوری سفت و سخت از قانون ها حفاظت میکنید انگار وحی نزله و از دست جبرئیل به دست شما دست به دست شده. اینارو خودتون نوشتید. آدم هم ممکن الخطاست.

لطفا این قانون رو تغییر بدید.

خوشبختانه یا بدبختانه
عضویت من کم نیست و تجربه زیادی در این زمینه دارم
آن قدر خبط و خطا از شما سراغ دارم که اگر بخواهم بنگارم شاید ده صفحه بشود...
برایم مبرهن است وقتی پیام های سلام و احوالپرسی ام در پروفایل شخصی حذف میشوند
دیگر جایی برای شنیدن خطاهای بسیاری که کردید نیست...
تهمت زدن و دروغ گفتن کار راحتی است... پاک کردن آنها هم کار راحتی است
اما یک کسی آن بالا نظاره میکند...
جایی هم که جوابی نداشتید چیزی جز تهدید برایم نفرستادید...
این موضوع هم مثل سایر موضوعات است...
وظیفه من دفاع از حق بود و هر کس متوجه میشود چه کسی خلاف وجدان و حق عمل میکند...
یا حق

[="Tahoma"][="DarkGreen"]

خدارا خدارا;950595 نوشت:
سلام علیکم.
مدیر محترم.
شما فرض کنید بنده و امثال بنده آدمای خنگی هستیم نمیتونیم به منطق این قانون پی ببریم. اگر انقدر به این قانون مطمئن هستید لطفا دلیل خوبی که دارید رو بیان کنید ما هم فیض ببریم.

این انجمن دینی هست. باید قوانینش مبری از اهداف مادی باشه (که مثلا لینک فلان سایت داده شد اونا رنکشون میره بالا ما میمونیم!). ضمن اینکه سایت دینی نباید سنگ اندازی کنه در کمک کردن به بقیه. ن حتی در یک تاپیکی لینک هم ندادم که خدایی نکرده حذف نشه. فقط اسم سایتیو گفتم که مخصوص صنایع دستی بود. ولی بازم حذف کردید!

متاسفانه شما به هر لینک دادن یا اسم بردنی میگید تبلیغ. تبلیغ اینه که با نیت جذب کاربر برای فلان سایت بیایم اینجا با آب و تاب از سایت فلانی تعریف کنیم و کاربران رو ترغیب کنید برن اونجا. بله اینو باید جلوشو گرفت هم کاربران کم میشن هم باید اذیت کاربران میشه. ولی آخه لینک استاد پناهیان آخه چه تبلیغی؟! حالا خوبه استاد پناهیان از خودمونه لینک سایت خارجی بدیم فک کنم میدینمون دست پلیس فتا.

جناب و طاها خودشونو کشتن تا یک کلمه توضیح درباره قانون بدید. لطفا توضیح بدید دلیل منطقی بیارید. اگر دلیل ندارید قوانین رو تغییر بدید. طوری سفت و سخت از قانون ها حفاظت میکنید انگار وحی نزله و از دست جبرئیل به دست شما دست به دست شده. اینارو خودتون نوشتید. آدم هم ممکن الخطاست.

لطفا این قانون رو تغییر بدید.

سلام و عرض ادب

از بیان ملایم و منطقی شما تشکر میکنم
چند نکته
1. شما و همه دوستان قبول دارند که هر کسی در هر محیطی فعالیت میکند باید برای قوانین و لو قانون بد هم بد باشه باید احترام قائل باشه و آنها را رعایت کند که البته اکثریت تابع قوانین ما هستند
2. هیچ جا بند بند قوانینشان را برای مخاطبانشان تفسیر نمی کنند و اساسا رسم بر این نیست چون گاهی حکمت ها و مصلحت هایی پشت قوانین هستند و آن مجموعه نمی خواهد برای مخاطبان همه حکمت ها و و سیاست هایش را بیان کند و لزومی به بیان نمی بیند
3. این که ما چرا همه سایت ها به جز مواردی که استثنا کردیم را در انجمن ها منع کردیم که کسی لینک آنها را بگذارد بخاطر این است که تا تبعیضی پیش نیاید و ما اگر این اجازه را بدهیم ممکن است بسیاری از سایت های گمنام و ناشناس و بیایند و هر کدام با نیتی و قصدی لینک بذارند و اگر ما حذف کنیم خواهند گفت که چرا فلان سایت ها را گذاشتید ولی سایت های ما را نذاشتید !!!
افزون بر این این سیاست دفتر تبلیغات اسلامی و مرکز ملی و انجمن های دینی و قرآنی است که از افراد و گرایشات سیاسی و دسته جات و احزاب و افراد مختلف خود داری و پرهیز کند اگر لینک و نظرات یک طیف خاص را بذاریم و حذف نکنیم طبعا طیف های سیاسی و فرهنگی دیگر هم توقع دارند که ما لینک های آنها را هم حذف نکنیم و در نتیجه با چالش های زیادی مواجه خواهیم شد

و دهها مساله و موضوع دیگر که خودتان بر آنها واقف هستید و من وقت دوستان را برای این مباحث نمی گیرم گر چه من معتقدم که می توان با سیاست و دقت و برنامه ریزی بهتری فرآیند قوانین را تکمیل کرد و دوستان می توانند در این باره پیشنهاد دهند تا ما بررسی کنیم

خدمت برخی از کاربران محترم و معترض هم عرض میکنم بجای فرافکنی و کلی گویی اگر مواردی که کسی از پروفایلشان پیامی را با عنوان سلام و احوالپرسی و ... حذف کردند و یا اعتراضی دیگر دارند به صورت خصوصی بفرمایند تا رسیدگی و بررسی شود[/]

لطفا سعی نکنید دروغ بگویید
اینها کلی گویی نیست
چون تمامی نامه های بنده موجود است...
از شما و سامع و مدیر اجرایی و لیل و نهار و طاهر...

فقط خواهشی که دارم
به جای اینکه دروغ بگویید و فرافکنی کنید
بفرمایید دوست دارید این کار را بکنید....
چون نمیتوانید
تهمت هایی که به من زده شد را بپوشانید...
شما هم اولین پشتیبان بودید و خودتان حذف میکردید...

فقط خواهشی که دارم
چون نمیتوانید

[="Arial"]

و طاها;950618 نوشت:
فقط خواهشی که دارم
چون نمیتوانید

سلام..اولش کدوم مدیر حذف کرده و کلا منظورتون کدوم مدیر هست میشه دقیق بگین ما هم در جریان باشیم؟

guest;950629 نوشت:
[="Arial"]

سلام..اولش کدوم مدیر حذف کرده و کلا منظورتون کدوم مدیر هست میشه دقیق بگین ما هم در جریان باشیم؟

سلام علیکم
در مورد احوالپرسی که خود مدیریت کل حذف کردند
حالا میگن کی بوده...
اما در مورد کلی مسائل با ایشون و سایر مدیران بحث شده و همگی در خصوصی مطرح شده...
برخی موارد هم در چت باکس بود که مدیر مربوطه و برخی کاربران شاهد بودند...
اما ایشان میگوید کلی گویی....

اما حرف اصلی من از آن پست این بود که صادق باشند...
و انتظار نداشته باشند من بیایم با آن ها سر بدیهیات گفتگو کنم...
چون قبلا سر بدیهیات گفتگو کردم و چیزی جز تهدید جواب ندادند...اگر چه اینجا ژست بگیرند...
من فقط وظیفه ام بود از حقم دفاع کنم که کردم
اینکه آنها چه جوابی میدهند بحث دیگری است و به وظیفه من ارتباطی ندارد...

[="Tahoma"][="DarkGreen"]

و طاها;950617 نوشت:

کاربر محترم چندین بار و مکرر نسبت دروغگویی را به من و همکارانم می دهید و این خود بهترین شاهد آزادی در این انجمن است اگر این تهمت ها را تکرار کنید بر اساس قوانین سایت و مرکز با شما رفتار خواهد شد

اگر مواردی هست مستند و با لینک بگید تا بررسی شود

موفق باشید[/]

[="Arial"]

و طاها;950637 نوشت:
سلام علیکم
در مورد احوالپرسی که خود مدیریت کل حذف کردند
حالا میگن کی بوده...
اما در مورد کلی مسائل با ایشون و سایر مدیران بحث شده و همگی در خصوصی مطرح شده...
برخی موارد هم در چت باکس بود که مدیر مربوطه و برخی کاربران شاهد بودند...
اما ایشان میگوید کلی گویی....

اما حرف اصلی من از آن پست این بود که صادق باشند...
و انتظار نداشته باشند من بیایم با آن ها سر بدیهیات گفتگو کنم...
چون قبلا سر بدیهیات گفتگو کردم و چیزی جز تهدید جواب ندادند...اگر چه اینجا ژست بگیرند...
من فقط وظیفه ام بود از حقم دفاع کنم که کردم
اینکه آنها چه جوابی میدهند بحث دیگری است و به وظیفه من ارتباطی ندارد...

ببینین هر موردی حذف شه دقیقا مینویسه حذف توسط... .خوب حالا شما لینکی که دارید رو بزارید ...(در پروفایل ماله چن سال پیش هم باشه باقی میمونه)..ولی نمیشه صرف هر مطلبی به مدیر سایت و بعضی از همکاراشون این همه شما بد بگید چون واقعا دارن زحمت میکشن مخصوصا کارشناس ها حالا نظره من اینه که شما لینک بدین هم لینک حذفیات خودتون رو هم برای کاربرایی که میگین حذف نکردن..من نمیگم شما دروغ میگین خواهش میکنم فقط به مدیر سایت اینجوری یه طرفه به قاضی نرین..من خودم خیلی مشکل برامم پیش اومده ولی واقعا اینجوری یه طرفه به قاضی رفتن کار قشنگی نیست...

guest;950647 نوشت:

ببینین هر موردی حذف شه دقیقا مینویسه حذف توسط... .خوب حالا شما لینکی که دارید رو بزارید ...(در پروفایل ماله چن سال پیش هم باشه باقی میمونه)..ولی نمیشه صرف هر مطلبی به مدیر سایت و بعضی از همکاراشون این همه شما بد بگید چون واقعا دارن زحمت میکشن مخصوصا کارشناس ها حالا نظره من اینه که شما لینک بدین هم لینک حذفیات خودتون رو هم برای کاربرایی که میگین حذف نکردن..من نمیگم شما دروغ میگین خواهش میکنم فقط به مدیر سایت اینجوری یه طرفه به قاضی نرین..من خودم خیلی مشکل برامم پیش اومده ولی واقعا اینجوری یه طرفه به قاضی رفتن کار قشنگی نیست...

می بینید که نباید تهمت و دروغ را تکرار کنم ...
همین جا از همه عذر خواهی می کنم
موفق و موید باشید ...

مدیر سایت;950608 نوشت:

سلام و عرض ادب

از بیان ملایم و منطقی شما تشکر میکنم
چند نکته
1. شما و همه دوستان قبول دارند که هر کسی در هر محیطی فعالیت میکند باید برای قوانین و لو قانون بد هم بد باشه باید احترام قائل باشه و آنها را رعایت کند که البته اکثریت تابع قوانین ما هستند
2. هیچ جا بند بند قوانینشان را برای مخاطبانشان تفسیر نمی کنند و اساسا رسم بر این نیست چون گاهی حکمت ها و مصلحت هایی پشت قوانین هستند و آن مجموعه نمی خواهد برای مخاطبان همه حکمت ها و و سیاست هایش را بیان کند و لزومی به بیان نمی بیند
3. این که ما چرا همه سایت ها به جز مواردی که استثنا کردیم را در انجمن ها منع کردیم که کسی لینک آنها را بگذارد بخاطر این است که تا تبعیضی پیش نیاید و ما اگر این اجازه را بدهیم ممکن است بسیاری از سایت های گمنام و ناشناس و بیایند و هر کدام با نیتی و قصدی لینک بذارند و اگر ما حذف کنیم خواهند گفت که چرا فلان سایت ها را گذاشتید ولی سایت های ما را نذاشتید !!!
افزون بر این این سیاست دفتر تبلیغات اسلامی و مرکز ملی و انجمن های دینی و قرآنی است که از افراد و گرایشات سیاسی و دسته جات و احزاب و افراد مختلف خود داری و پرهیز کند اگر لینک و نظرات یک طیف خاص را بذاریم و حذف نکنیم طبعا طیف های سیاسی و فرهنگی دیگر هم توقع دارند که ما لینک های آنها را هم حذف نکنیم و در نتیجه با چالش های زیادی مواجه خواهیم شد

و دهها مساله و موضوع دیگر که خودتان بر آنها واقف هستید و من وقت دوستان را برای این مباحث نمی گیرم گر چه من معتقدم که می توان با سیاست و دقت و برنامه ریزی بهتری فرآیند قوانین را تکمیل کرد و دوستان می توانند در این باره پیشنهاد دهند تا ما بررسی کنیم

خدمت برخی از کاربران محترم و معترض هم عرض میکنم بجای فرافکنی و کلی گویی اگر مواردی که کسی از پروفایلشان پیامی را با عنوان سلام و احوالپرسی و ... حذف کردند و یا اعتراضی دیگر دارند به صورت خصوصی بفرمایند تا رسیدگی و بررسی شود

سلام علیکم.

نکته 1 شما رو به هیچ وجه قبول ندارم. من یکی خودمو ملزم به انجام قانون بد نمیدونم. اگر اینطور باشه باید لابد در کشور های غربی به قوانین در مورد حجاب احترام بگذاریم.

نکته 3 شما رو هم قبول ندارم. چون ای روش شما مشکل رو فقط تا حدی حل کرده نه به طور کل. میبینید که همین حالا هم میگن چرا لینک فلان مرجع تقلید معلوم الحال آزاده ولی آقای پناهیان نه!

درباره نکات بعدی درباره احزاب و دسته جات سیاسی و غیره. این رو کاملا قبول دارم. چون ممکنه باعث بشه چهره ی سایت شبیه مثلا پاتوق اصولگرایان باشه و برای سلایق جامعیت نداشته باشهو وارد سایت نشن. اینو قبول دارم.

فکر میکم اختلاف ما بیشتر روی نکته 3 هست. چون بنده لینک هم نه اسم سایت زبردستان که جناحی هم نیست مال صنایع دستی هست دادم شما حذفش کردید. این مربوط به نکته سوم هست. من پیشنهادم اینه که دایره ی لینک های مجازتون رو کمی گسترده تر کنید.

از فقط و فقط لینک مراجع و سایت های مربوط به اسک دین تبدیل کنید به لینک های غیر جناحی و سیاسی ، دولتی ، مراجع و مطالب مرتبط با چهره های غیر سیاسی(اعم از روحانیون و غیر روحانیون).

مثلا جناب پناهیان که چندان چهره ی سیاسی شناخته نمیشن حالا درسته بعضا دم انتخابات یه حرفایی در حمایت بعضیا میزنن ولی اساسا چهره سیاسی شناخته نمیشن از نظر من.
لطفا اینکارو بکنید. فکر میکنم هم به اهداف شما میرسه هم آزادی عمل بیشتری به کاربران داده میشه.

یا حق

و طاها;950616 نوشت:
چون تمامی نامه های بنده موجود است...

و طاها;950616 نوشت:

از شما و سامع و مدیر اجرایی و لیل و نهار و طاهر...

[=arial black]۱۳۹۵/۱۰/۲۹, ۲۲:۵۱

و طاها نوشت:
با سلام

علت حذف پیام های چت باکس من چیست؟
دیگر با کدام عقل و منطق، سلام و خداحافظی را هم پاک میکنید؟
واقعا مشکل کجاست؟!

یکی از پیامهای شما که نمیدونم بهش پاسخ دادم یا نه

چون واقعا الان که سر زدم به آرشیو پیامها تو اون تاریخ انقدر سرم شلوغ بوده تو مسائل سایت که احتمالا پیامهایی که فرستادم رو مجبور بودم برای اینکه صندوق پیامها پر نشه و پیامهای ارسالی همکاران به دستم برسه حذفشون بکنم

این پیامی هست که بنده برای جناب مدیر سایت تو تلگرام فرستادم

که در ادامه دنبال پیامی از طرف مدیریت گشتم که یه پیام از ایشون بود که خودشون جواب پیام کاربر وطاها میدن

یک طرفه به قاضی رفتن درست نیست

شما آن طرف نشسته فکر میکنید همکاران دارند برای خودشان اینجا هر کاری که دوست دارند انجام میدن در حالی که خود بنده برای همه اقدامات مدیریت که تو شرح وظایف دارم از مدیریت راهنمایی خواستم

حال بماند با تمام مشغله زندگی حقیقی که دارم سعی کردم تو کارهایی محوله سایت کم کاری نکنم

بنده کاری به همکاران دیگر سایت ندارم دارم در مورد کارهای که به بنده محول شده صحبت میکنم مدیریت محترم مطلع هستند بارها شده خارج از مسئولیت که دارم برای اینکه کاربر بتونه تو این فضا فعالیت راحت و سالمی داشته باشه وقت گذاشتم

بنده تا اونجا که یادم هست شما از کارشناس همکار همیشه شاکی بودید گزارشهای متعددی دارم از پستها و پیامهای شما که همش خواستید جو رو به این سمت سوق بدید که کارشناس فلان است و این همکار بهمان و این روش اصلا درست نیست

مثلا این یک نمونه از پیامهایی که بنده پاک کردم از پرفایل چندین کاربر که براشون فرستادید

البته بعد مشورت با مدیریت سایت

نقل قول:
طلوع ستاره, [۰۴.۰۹.۱۶ ۲۲:۱۷]
پروفایل: راه جو - 1395/06/14 10:33ویرایش گزارش
http://www.askdin.com/showthread.php?t=56117
چرا اصرار بر حفظ یک دروغ؟

و طاها پروفایل: شهره22 - 1395/06/14 10:32ویرایش گزارش
حقیقت پشت ابر نمیماند اسک دینی

و طاها پروفایل: شهره22 - 1395/06/14 10:31ویرایش گزارش
حقیقت پشت ابر نمیماند اسک دینی

و طاها پروفایل: حق دوست - 1395/06/14 10:30ویرایش گزارش
دروغ و انحراف تا کی ؟

و طاها پروفایل: مشتاق - 1395/06/14 10:28ویرایش گزارش

و طاها پروفایل: عاشق امام خامنه ای - 1395/06/14 10:27ویرایش گزارش

و طاها پروفایل: بن موسی - 1395/06/14 10:26ویرایش گزارش
دو هفته اصرار برای حفظ یک دروغ در اسک دینhttp://www.askdin.com/showthread.php?t=56117

و طاها پروفایل: Kamran - 1395/06/14 10:22ویرایش گزارش
بیش از دو هفته تلاش برای پاک کردن یک دروغ و اصرار کردن ان برای حفظ ان دروغ در اسک دینhttp://www.askdin.com/showthread.php?t=56117

و طاها پروفایل: muhammad.f - 1395/06/14 10:19ویرایش گزارش
اصرار دارند یک دروغ بدیهی البطلان ادامه پیدا کند و حاضر به پذیرش و اصلاح ان نیستند

و طاها پروفایل: به من بیاموز - 1395/06/14 08:11ویرایش گزارش
http://www.askdin.com/showthread.php...l=1#post829571
بعد از دو هفته سعی برای پاک کردن یک دروغ بزرگ و بدیهی البطلان

و طاها پروفایل: طوفان خورشیدی - 1395/06/14 08:09ویرایش گزارش

و طاها پروفایل: shsina - 1395/06/14 08:07ویرایش گزارش
بنده شاید بیش از دو هفته است سعی دارم تاپیکم را از یک دروغ بزرگ پاک کنم
اما هیچ کس نه اقدامی میکند و نه اهمیتی میدهد.
این است اسلام شما؟ دروغگویی؟

و طاها پروفایل: mohsen1990 - 1395/06/14 08:04ویرایش گزارش

و طاها پروفایل: Reza-D - 1395/06/14 08:02ویرایش گزارش

از این گزارشها کم نیست
یعنی بنده چندین گزارش از شما داشتم که متاسفانه الان پیدا نکردم که همش نوع برخورد شما با مسائل به این نحو بوده الان یک موضوع که چرا لینک کانال استاد پناهیان رو پاک کردید این بحث رو ایجاد کردید فقط تایپک که نیست پرفایل پر میشه چت باکس پر میشه
و...

این روش روش درستی نیست

میتونید از همکار گرامی سامع بپرسید بنده چندین بار پیگیر مسائلی که شما مطرح کردید بودم که اگر مشکلی هست رفع بشه

واقعا من متاسف هستم از این که این همه از زمان و وقت خودم رو دارم برای کاربران قدر نشناس تلف میکنم

بارها شده تایپکی حذف شده پستی حذف شده لینکی ارسال شده و.... تا اونجا که امکانش بوده پیگیری کردم که به نفع کاربر موضوع تموم بشه

دیگه بنده صحبتی ندارم و خیلی خوشحال میشم که مدیریت بنده رو بی رنگ کنند تا دیگه ازاین همه نارضایتی هایی که اگر خود کاربر هم فقط یک هفته مسئولیت داشتند تو این سایت میفهمیدن واقعا دور از انصاف هستش رو نبینم

باتشکر
یاحق

و طاها;950843 نوشت:
وقتی کسی در برابر ظلم قیام میکند

باسلام ظلم قیام میکنند این نوع نوشتار شما یعنی چی ؟

بنده تا باطن قضیه رو که براتون یه نمونه فرستادم

توجیه بیاورید نیاورید گویا شما هم به هیچ وجه قرار نیست بجز حرفهای خودتان حرف دیگری را قبول کنید

میخواهید قبول کنید میخواهید قبول نکنید این روش روش درستی برای رسیدن به جواب مسائل و سوالات نیست

و طاها;950843 نوشت:
کاربر لیل و نهار
من هر وقت آمدم صحبت کنم و از خود دفاع کنم
یا پست هایم را حذف کردید
یا گفتید تهمت و دروغ است... و تهدید میکنید...
این تهدیدات کار انسانهای ضعیف است
شما دهان بسته را دوست دارید...
این کاری است که مدیریت کل میکنند و در نامه ها مشخص است...

وقتی کسی در برابر ظلم قیام میکند
عوام الناس فقط ظاهر قضیه را میبینند
اما انسان های با وجدان متوجه اند که آن شخص
قبل از اینکه صدا به مظلومیت بلند کند خیلی کارها کرده و پاسخ نگرفته...

برای هر کاری نمیتوانید توجیه بیاورید چون جواب نمیدهد...
شما هر چه قدر هم توجیه بیاورید حذف آن لینک قابل توجیه نیست...

و طاها;950846 نوشت:
الان وقت توجیه کردن نیست
و شما میدانید که پاسخ ندادید... اما الان راهی جز توجیه کردن اعمال خود ندارید
قبلا هم به شما اعتراض کردم که جواب نامه را نمیدهید
اما به خودتان زحمت پیگیری ندادید
اما الان که نیاز به توجیه کردن دارید پیام ها را پیدا میکنید
اما آن وقت نه...
وقتی من اشتباهی بکنم عالم و آدم خبر دار میشوند اما وقتی
کارشناس دروغ میگوید هیچ کس حاضر نمیشود جلوی انتشار یک دروغ را بگیرد... این بود هدف اسک دین ؟! انتشار اکاذیب توسط کارشناس؟! چرا کارشناس بحث را سریعا قفل کرد؟! چرا مدیر ارجاع پاسخ نداد؟! چرا مدیر کل همیشه طرفداری کارشناسان را میکند؟! چرا حقیقت در مقابل شخصیت ها حقیر شده است؟!

سلام علیکم.
ببخشید دخالت میکنم.
ولی آروم باش برادر. چرا جو میدی. قیام علیه ظلم! طوری میگی انگار مدیر سایت دست نشانده ی انگلیسه.
نمیشه با چند تا اشکالاتی که دیدیم اساس انجمن رو انکار کنیم که.

اشکالاتی در بعضی قوانین هست از نظر من. و بهتره از روش مسالمت آمیز رفعش کنیم.
نیاز به این همه عصبانیت نیست چه از طرف شما چه از طرف مقابل. هر دو طرف یکم آرامش رو رعایت کنید.

جناب مدیر سایت لطف کنید به پست آخرم درباره قانون جایگزین یه جوابی بدید.

یا حق

و طاها;950846 نوشت:
اما به خودتان زحمت پیگیری ندادید

این تهمتی بیش نیست بنده پیامهای سایر همکاران رو هم پیگیری میکنم چه برسد به پیامهای خودم کافی هست شما یک روز تشریف بیاورید بخش مدیریت و با مسئولیتهای محوله بنده تا حدودی آشنا شوید تا ببنید بین هزاران پیامی که طول روز رد و بدل میشه و پیگیری یک پیام هم بی جواب بماند کار عجیبی نیست باتوجه به مشکلات فراوانی که در این مدت داشته ام و مدیریت محترم در جریان هستند

انقدر هم پیام از گزارشهای خلافی که از پستها و تایپکهای شما از طرف کاربران ارسال شده وجود داره که دیگه این نوع نگارش شما برای خیلی از کاربران واضح هست

لطف میکنید اگر هم یادتان باشد آخرین بار هم که پیام برایتان ارسال کردم گفتم مشکل چی هست که فرمودید دیگه حال حوصله پیگیری ندارید یعنی شما خودتان نخواستید که پیگیری شود.

هیچ کس منظورتان کاربران هست؟
یا این نوع مسائل مستقیما به مدیریت مربوط هست پر کردن پرفایل و چت باکس با این نوع پیامها چه معنی رو میده به جز اینکه شما کلا دوست دارید بحث رو اینگونه مطرح کنید

شما فکر میکنید همه همکاران بیکار نشسته اند بلافاصله شما امر فرمودید انجام دهند خیلی فعال هستید بفرمایید یک مسئولیت در انجمن محول شود به شما تا ببنیم نحوه پیگیر شما به چه صورت هست

حرف سر اینه شما نوع مطرح کردن موضوع رو دوست دارید جنجالی باشد آیا از جدال احسن چیزی میدانید؟

و طاها;950856 نوشت:
شما حوصله نداشتید پیگیر باشید و دوست داشتید من جای شما کار کنم...

همچنان به تهمت زدنهای خودتان ادامه دادید آیا میدانید اضافه شدن همکار گرامی سامع اولین جرقه پیگیری پیامهای شما بود دارم همه پیامهایی که به مدیریت ارسال کردم و درخواست همکاری برای رسیدگی به انتقادات و پیشنهادات دادم

یعنی موازی با پیامهای که در پست قبلی از پیام شما به مدیریت ارسال کردم پیگیر این موضوع بودم که کمکی برای بنده باشد تا پیام و سوال کاربران بی جواب نماند چون واقعا ان زمان مشکلات زیادی داشتم چه حقیقی چه مجازی
که بعد از مسئولیتی که به همکار گرامی سامع داده شده مشکلی برایشان پیش آمد که اگر دوست داشتند خودشان توضیح میدهند که امکان حضور در سایت رو نداشتند ولی با این حال بنده ازشون خواستم که به مسائل مطرح شده بخصوص ویژه موضوعات مطرح شده شما پیکیری کنند.

نقل قول:

طلوع ستاره, [۳۱.۰۳.۱۷ ۲۳:۲۹]تا اونجا که اطلاع دارم کاربر منتظر نتیجه پیگیری انتقادی که داشتن هستند
طلوع ستاره, [۳۱.۰۳.۱۷ ۲۳:۳۰]
بخصوص کاربری مثل وطاها
طلوع ستاره, [۳۱.۰۳.۱۷ ۲۳:۳۰]
کش پیدا کردن موضوع که مطرح میشه آروم آروم نقش مدیر انتقادات رو کم رنگ میکنه

بنده به هیچ وجه این تهمتهایی که به بنده زدید رو حلال نخواهم کرد

بنده خدا...

سلام
یه چیزی بگم

چیزی که من تو این تاپیک دیدم:
1. یک قانونی گذاشته شده که خیلی سختگیرانه بوده و باعث اعتراض کاربران شده. خب واقعا کارو سخت می کنه. حالا یکی مثل ما خیلی فعال نیست، بعد هم میگه من مطلبم میذارم، حذفم کردن کردن، براش مهم نیست. اما یه جاهایی واقعا دست و بال آدمو می بنده و برای کسی که وقت میذاره برای فعالیت واقعا سخته
خب این یه مساله ایه که نیاز به فکر داره. یه تاپیک بارش فکری بزنید همه راه حل هایی که به ذنشون میرسه رو توش بنویسن ان شاءالله به یه راه حل مناسب که به قول خودتون مرضی خدا و خلق خدا باشه ازش درمیاد.
2. حالا این وسط سر درد ودل کاربرا و مدیرا هم باز شده. خودمون هم می دونیم دیگه کم پیش میاد توی دعوا فقط یک طرف مقصر باشه. یه سری مسائل از اصل سوءتفاهم بوده. یه جاهایی اشتباه از جانب کاربره، یه جاهایی هم مدیر اشتباه می کنه. هر کدوم هم بر اساس یک برخورد نامناسب اولیه تا مدت ها حدکات بعدی رو هم با سوءظن و یا حتی برداشت اشتباه رصد کردن. به طور معمول هم توی دعوایی که دو طرف ناراحتیشون رو به رو میارن و اعتراض میکنن، میزان ناراحتی متعادل تقسیم میشه. یعنی هر کدومتون هرچقدر که سر این جریانات اذیت شدید بدونید طرف مقابلتون هم همین قدر اذیت شده. اگه احساس کردید یه جاهایی بزرگواری کردین و به روی خودتون نیاوردید بدونید طرف مقابلتون هم توی ذهنش پره از مثال هایی که سعی کرده اغماض کنه و به روی خودش نیاره
به هرحال گذشته هر چی بوده، اگه بخواید هی شخمش بزنید بدتر میشه. اگر واقعا می نشستید سنگ هاتون رو با هم وا می کندید با این رویکرد که راهی برای تعامل با حداقل تنش در آینده پیدا کنید شاید فایده می داشت. اما اینکه هر کدوم دنبال سهم تقصیرات طرف دیگه باشید، حالت تدافعی به خودتون بگیرید و همدیگه رو به قیامت واگذار کنید نتیجه اش فقط گسستگی و عاقبتش تنهاییه.

بنابراین خواهشم از مدیران محترم اینه که اینقدر در برابر اعتراضات دنبال اعاده حیثیت نباشن و اعتراضات رو تهمت ندونن. به هرحال اگه اعتراضشون به جا باشه که حق دارن، اگه به جا نباشه هم ممکنه اشتباه کرده باشن. پس حسن ظنتون کجا رفته؟
ضمن اینکه حذف و مسدودیت راه حل مناسبی برای کسی که انتقاد داره نیست. یادتون باشه که انجمن رو همین کاربرایی می سازن که کیفیت اینجا براشون مهمه و براش تلاش می کنن.

خواهشم از کاربرا هم اینه که طرف مقابلشون رو در موقعیتی قرار ندن که یا تقصیر تو بود یا تقصیر من. به قول معروف جوری برخورد کنید که اگه فردا روز همسایه شدین روتون بشه تو روی هم نگاه کنید. اینقدر به جو تخاصمی اینجا دامن نزنید.

[SPOILER]
حالا ما سر پیاز بودیم؟ ته پیاز بودیم؟ مادر عروس بودیم؟[/SPOILER]

نقطه;950911 نوشت:
هر گونه نقل قولی از سرکار لیل‌والنهار ممنوع باشد

باسلام بزرگوار شما موضوعی را مطرح کردید که دلیل حذف لینک این موضوع نبود بجز اینکه تایپک رو از هدف اصلی خارج میکنه

خواهشی که دارم منتظر پاسخ مدیریت محترم سایت باشید

باتشکر

یاحق

سلام علیکم.
دوستان جناب مدیر گفتند که درحال بررسی هستند که تا فضا برای کاربر بهتر شود. لطفا فعلا تمومش کنید و منتظر باشید. چرا همه عصبی ان تو این تاپیک

نقطه;950914 نوشت:

سلام بزرگوار،
در آن پست من دغدغه‌ام را گفتم ... آن مطالب را گفتم که بزرگواران متوجه شوند که چرا امثال من باید روی یک مسأله‌ی به ظاهر به این سادگی اینقدر برآشفته شوند و انگیزه‌اشان برای جواب دادن به سؤالات ما بیشتر شود ... حالا شما نگران بودید که تاپیک منحرف شود حذفش کردید حرفی نیست، ولی به هر حال من منتظر جواب هستم، لطفاً متن پستی که حذف نمودید را به جناب مدیر برسانید، من دیگر دسترسی به آن ندارم

سلام مجدد

قبل از حذف بنده برای مدیریت ارسال کردم و برای شما هم پیامی فرستادم که در جریان باشید
پس بیخودی با مطرح کردن موضوع در این تایپک بحث رو منحرف نکنید

باتشکر

یاحق

اللیل والنهار;950916 نوشت:
سلام مجدد

قبل از حذف بنده برای مدیریت ارسال کردم و برای شما هم پیامی فرستادم که در جریان باشید
پس بیخودی با مطرح کردن موضوع در این تایپک بحث رو منحرف نکنید

باتشکر
یاحق

و علیکم السلام و رحمة الله
بله حق با شماست،
من اعتراضاتم را پس می‌گیرم و بابت شلوغ‌بازی که درآوردم هم از همه عذرخواهی می‌کنم، اگر هم کسی ذهنش با آن سوء تفاهمات مشوش شدم ادامه می‌دهم که شکر خدا متوجه شدم که همه‌اشان واقعاً هم سوء تفاهم بودند و الآن دیگر برطرف گردیده‌اند ... گل
باقی مطالبم را هم در خصوصی گفتم اگرچه مرتبط با موضوع تاپیک باشد ...