جمع بندی علاقه به بوی جوراب زنانه و ازدواج

تب‌های اولیه

16 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
علاقه به بوی جوراب زنانه و ازدواج

با نام و یاد دوست

سلام

یکی از کاربران سایت سوالی داشتند که امکان طرح آن با آیدی خودشون ممکن نبود

لذا با توجه به اهمیت موضوع، سوال ایشان با حفظ امانت جهت پاسخگویی توسط کارشناس محترم سایت در این تاپیک درج می شود:

نقل قول:

سلام
من 26 سالمه پسری نسبتا مذهبی هستم و قصد ازدواج دارم و شرایط ازدواج رو هم دارا می باشم
اما من یه مشکلی دارم اون هم اینکه علاقه به جوراب خانم ها دارم !
دوست دارم جوراب های عرقی خانم ها رو بو بکنم
دوست دارم جوراب هاشون رو لیس بزنم!
دوست دارم زیر پای خانم ها قرار بگیرم
یا دوست دارم موقعی که همسرم از بیرون میاد به پاهاش بیفتم پاهاش رو ببوسم
شاید بشه گفت مقداری تمایلات مازوخیسم هم دارم ولی نه به شدت

این مشکل رو از 6 سالگی دارم
به روانشناس هم مراجعه کردم که متاسفانه درمان نشدم
سال ها گرفتار خودارضایی بودم بخاطر همین مساله ولی در یک سال اخیر ترک کردم
حالا سوالاتم اینکه:
اولا خانم ها راضی به این رابطه میشن؟؟
دوما باید در جلسات آخر خواستگاری این مساله رو با دختر مطرح کنم؟؟
اگر واقعا هیچ خانم ای تمایل به این رابطه نداره لطفا بگید که کلا فکر ازدواج دائم نباشم برم سراغ ازدواج موقت چون من چند جا در سایت های دیگه دیدم که بعضا خانم ها بدشون نمی آد

سوال دیگه هم داشته که نوشتن این مطالب من رو شدیدا تحریک کرده می خواستم بپرسم آیا برام گناه ثبت شده یا نه ؟ چون قصدم کمک گرفتن و حل مشکل بوده

با تشکر

با تشکر

در پناه قرآن و عترت پیروز و موفق باشید :Gol:

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد نشاط

با سلام و احترام
بزرگوار به نظر میرسد، این مشکل حاکی از اختلال مازوخیسم است.
توضیح بیشتر در این مورد:
شخص مبتلا به مازوخيست فيزيولوژيكي، ابتدا به وسيله‌ي حس بويايي و چشايي خود، لب‌هاي شريك جنسي‌اش را به طور عادي مي‌بويد و با زبان آنها را لمس مي‌كند، ولي بتدريج وارد مرز اعمال انحرافي مي‌شود و به بوييدن مواضع جنسي و مزه كردن آنها و حتي خوردن فضولات بدن شريك جنسي خود مي‌پردازد.
مازوخيسم فيزيولوژيكي كه حادترين و واقعي‌ترين وجه مازوخيسم است حالتي است كه انسان را وا‌مي‌دارد تا از احساس درد و رنج، لذت ببرد و بدن خود را با اشتياق درمعرض زجر و درد و عذاب قرار دهد. براي شخصي كه به انحراف مازوخيسم فيزيولوژيكي مبتلاست، درد مفهوم خود را از دست داده و حتي لذت و شعف مي‌شود.
به نظر می رسد برای درمان به یک روانشناس بالینی مراجعه نمایئد تا به طور ریشه ای این اختلال شناسایی و درمان شود.
نگاه شناختی به این موضوع و مشکل این است که:
1. برای شروع زندگی و ازدواج سریع تصمیم بگیرید، نگران برخی از مسائل نشوید، چه بسا پس از ورود به زندگی و داشتن رابطه جنسی سالم این میل شما به مرحله تعادل برسد.
2. تصورتان از لذت جنسی خیلی افراطی نباشد، بلکه این میل جنسی هم مثل سایر نیازها و امیال است و نباید نگاه افراط گرایانه داشته باشید.
3. معنویت خودتان را بیشتر کنید، سعی کنید از لذت های معنوی بیشتر بهره مند شوید، هیچ لذتی به اندازه لذت ارتباط با خدا نیست. حتما برنامه تلاوت با خدا، حضور در برنامه های روضه امام حسین و خواندن دعاهای مناجات با خدا
4. مطالعه خودتان را در مورد مسائل جنسی بیشتر کنید، گاهی نگاه اشتباه و غیر منطقی و آگاهی اشتباه موجب برداشت غلط و تصور اشتباه می گردد.

سلام

آقای محترم حالا ای کاش می گفتید

چرا

جوراب ؟

آخه آلوده ب عرق و ......

مطمئنآ ی سری بیماریهای هستند که حتی با ازدواج کردن مرتفع نمی شوند

ودر واقع شاید شروع یک انحراف جنسی ساده در ابتدا باشند

که با درمان زیر نظر متخصصین مربوطه قابل درمان باشند !

پیشنهاد می کنم

تا خودت را درمان نکردید ازدواج نکنید !

بعد جسارتا ببخشید نسبت ب کفش هم همین احساس لذت را دارید ؟

پ.ن
البته جسارتا ببخشید

فعلا یک جفت جوراب نو حداقل بخرید چون بهداشتی تر است !

تا آلوده
بو عرق و کفش !!! !

در مان خودتان را شروع کنید

و مشکل تان بر طرف بشود !

بزاریدش کنار

سلام

اولین مرحله این هست که قبول کنید این نگرش و رفتار یه مشکل و یک امر غیرعادی هست!

شما این رو یک امر عادی میپذیرید و به دنبال اینکه در زندگی این رو پیاده کنید
این اشتباه هست
____

به نکات مثبت و رفتارهای سالمی که بین زوجین هست فکر کنید و روز به روز سعی کنید این لذت رو کمرنگ تر کنید
_

سخت هست ولی اراده ی انسان سخت تر از هر چیزی . . .

امیدوارم از شر این امر و رفتار غیرعادی که براتون مشکل ساز میشه رها شوید

با سلام

قبل از هر چیز عذرخواهی می کنم بابت بیان این مطلب ولی چند وقت پیش مطلبی رو توی یکی از وبلاگ ها در مورد بدحجابی خوندم که خیلی تامیل برانگیز بود بد ندیدم اینجا قرارش بدم ... مطالبی که در ادامه می خونید نظرات آقایون بازدیدکننده از این وبلاگ بود ... ببینید :
----------------------------------
من پسر 27 ساله ام.مدت خیلی زیادیه که به جوراب زنانه علاقه شدید و دیوانه واری دارم.موقعی که بچه بودم به پاهای خاله هام و زنهای دیگه نگاه میکردم و حتی لمسشون میکردم. حالا که بزرگ شدم از تماسهای جنسی کاملا خودداری کردم ولی نمیتونم نگاهمو از جوراب زنان بردارم. خیلی سعی کردم ولی بازم نشد.اگه میشه راهنمایی کنین.
-------------------------
من پسری 15 ساله هستم منم مشکل پوشیدن وحتی نگاه کردنش هم دارم من از 5 سالگی این مشکل روداشتم الان هم جوراب زنانه مخصوصا شیشه ای رو خیلی دوست دارم...
من یکی از پسر هایی هستم که نسبت به جوراب زنانه علاقه نشون میدم. یعنی ی حسی دارم که به لاتین میشه فتیش یا فوت فتیش. خیلیا از وجود همچین چیزی اطلاع ندارند و وقتی میشنوند شاخ در میارند
من یه پسرم شاید باورتون نشه ولی درسته پای خانوما برا خود من خیلی محرکه و این هم که این چیزا برام عادی نیس خوشحالم چون حریمی برا من نشکسته که بخواد عادی بشه اونایی که میگن چشم و گوش ما پاکه مریضن چون همه چی براشون عادی شده و صدرصد مشکل سازه ولی پسرای مثل من باید با توکل به خدا این دوران رو بگذرونن
خدا خیرت بده که متوجه هستی پسرا با این شرایط اقتصادی نمیتونن ازدواج کنن حالا دخترا هم بیان جلوشون پاهای زنونشون رو به نمایش بزارن مثل این میمونه آدم گرسنه باشه و غذا بهش نشون بدن اما نتونه بخوره عذاب آورترین حس تو دنیاست. به خدا خیلی سخته
سلام. بله شاید باور نکنید اما جورابی که پا ازش معلوم باشه(حتما لازم نیست شیشه ای باشه)برای آقایون بنده خدا خیلی تحریک کننده ست. حق دارن مومن و غیر مومن هم نداره! پسرا بیچاره نمیدونن چکار کنن سرشون رو میندازن پایین چشمشون به چشای نامحرم و تیپش نیفته یهو با جورابای تحریک کننده خانما مواجه میشن! دخترا خانوم ها کوتاه بیاید
==============
اما نظرات خانم ها هم خوندنی بود. اکثرا اظهار تعجب کرده بودند ولی این یکی نظر کمی متفاوت بود:

ما دخترا باید بدونیم که آقایون با دیدن حتی پای ما چه بسا دستهای ما که تا آرنج گاهی اوقات برا بعضیها بیرون میمونه هم تحریک میشن. پس اگه ماهم این جور چیزا رو رعایت کنیم خیلی خوووب میشه..الللللبته آقایوون هم باید خودشونو کنترل کنند.اگه قرار باشه خانوما با روبنده بیان بیرون که مبادا آقایون تحریک نشن که نمیشه..پس غلبه بر نفس چی میشه. اما در کل باید ما خانوما زیبایی رو در عین نجابت و عفت داشته باشیم و همچنین آقایون...دقیقا کنترل و غلبه بر نفس باید دو طرفه شکل بگیررره....
=================

خوب خوندید ؟ البته این رو هم اضافه کنم که همه این حس رو ندارند ولی خوب این هم هست. برای اطلاع رسانی بد نبود. شاید باعث بشه بعضی ها به خصوص مقیدتر ها حواسشون رو بیشتر جمع کنند و اون هایی هم که کمتر مقید هستند یه کمی به خودشون بیان. خوبی فضای مجازی به همین چیزاشه...

سلام

مشکل ایشون یادگار خواهی جنسی هست

وضعیتی روان‌شناختی است که در آن یک شیء (fetish) سبب برانگیختگی جنسی و حتی در مواردِ خاص، ارضای جنسی می‌شود. نام‌های دیگر این وضعیت عبارتند از: یادگارخواهی، نمادکامی، صنم‌پرستی، فتیشیسم جنسی (Sexual fetishism)، فتیشِ جنسی، شیءپرستی جنسی.

افراد یادگارپرست به جای تماس جنسی طبیعی با جنس مخالف به یکی از اعضای بدن یا پوشیدنی‌های او (جوراب، شورت و غیره) دل می‌بندند و گاهی نیز از عیوب جسمانی مانند انحراف ستون فقرات یا لنگش پا لذت می‌برند. این افراد برای بدست آوردن شیء مورد علاقه خود از دزدی آن و حتی حمله به افراد برای کندن پوشش‌های مورد علاقه خود مانند جوراب، کفش، کرست، شورت و غیره ابائی ندارند و درین راه ممکن است طرف را شدیداً مضروب و مجروح کنند.

قابل درمان هست. هر چند کمی سخته

-----------

مورد داشتیم طرف از پشت بام افتاده و مرده! تو جیباش گشتن و دیدن لباس زیر زنانه همراه داشته. ظاهرا برای دزدی این اقلام رفته بود پشت بام خونه همسایه و افتاده بود!

البته شدت و ضعف داره این ناهنجاری. اما در کل قابل درمانه

نمیدونم چرا کارشناس بحث صحبت از مازوخیسم کردن. در مقوله کاملا متفاوتند این موارد

این موارد اگر بیماری روانی محسوب نشن بالخره قابل رفع هستن.
با توجه به گسترش بد حجابی و رسانه ها و بالا رفتن سن ازدواج معمولا تمایلاتی در زن یا مرد شکل میگیره که در نگاه اول عجیب بنظر میرسند.این تمایلات بیشتر بخاطر دوری از جنس مخالف و همچنین منع رابطه با جنس مخالف در ذهن فرد شکل میگیرن.چون دوری و منع رابطه باعث تصور غیر عادی از جنس مخالفدر ذهن فرد میشه و تصورات غیر عادی روباط غیر عادی هم به ذهن متبادر میکنه . هر چه دوری از جنس مخالف بیشتر طول بکشد یا میل جنسی بیشتر تحریک شود این تمایلات هم بیشتر در ذهن فرد شکل میگیرد و فرد ممکن هست حس کند تبدیل به ویژگی ذاتی او شده.در واقع فرد در ذهن خودش حس لذتی از این روابط برای خودش ترسیم کرده و فکر میکنه واقعا این کار برایش لذت بخش هست.اما همین که فرد ازدواج میکنه این تمایلات در ذهن فرد از بین میروند و کاملا تعدیل میشوند.

مهــدی;941200 نوشت:

با سلام و احترام
بزرگوار در یادگار خواهی جنسی فرد در گذشته یک خاطره تحریک جنسی را تجربه کرده خصوصا در دوران کودکی، در توضیحات این بزرگوار چنین مسئله ای مشهود نیست.

مهــدی;941200 نوشت:

سلام
بزرگوار ضمنا با توجه به اینکه انجمن روانپزشکی آمریکا ملاک های تشخیصی زیر را برای این اختلال مطرح کرده است:

۱- در طول یک دوره حداقل ۶ ماهه امیال جنسی، تخیلات برانگیزنده شدید جنسی یا رفتارهای مرتبط به کاربرد اشیا بی جان( مثل لباس زیر) دیده میشود

۲- تخیلات، امیال جنسی و رفتارها سبب ناراحتی چشمگیر بالینی و یا اختلال در عملکرد اجتماعی، شغلی یا سایر حوزه های مهم کارکردی شخص میشوند

۳- اشیا یادگار تکه هایی از لباس زنانه که در مبدل پوشی بکار میرود( مثل یادگار خواهی همراه مبدل پوشی) یا وسیله تحریک لمسی ( مانند ویبراتور) نیست.

با این مبنا چنین اختلالی بر این فرد صادق نیست، مگر اینکه برخی از اطلاعات را ناقص گفته باشد.

نشاط;941274 نوشت:
بزرگوار ضمنا با توجه به اینکه انجمن روانپزشکی آمریکا ملاک های تشخیصی زیر را برای این اختلال مطرح کرده است:

سلام

1- ایشان تقریبا 20 سال است که این تمایلات را دارند. در مورد شروع این مسئله اطلاعات کافی ندادند اما به هر حال دوره بیش از 6 ماه درگیر این مسئله هستند

2- این اتفاق باعث اختلال در ازدواجشان شده است که احتمالا در گروه "سایر حوزه های مهم کارکردی" قرار میگیرد

3- علاقه اصلی ایشان به جوراب عرقی و بو دار است. به نظر من ایشان این شرط را دارند

مسلما شما بسیار تجربه بیشتری دارید. اما تشخیص من موردی بود که ذکر شد

موفق باشید

[="Arial"][="Navy"]بنام خدا.

باسلام.

این احتمال را هم در نظر بگیریم که شاید دلیل این مشکلات نتیجه سختگیری هایی بوده باشند که از بعد از انقلاب در کشورمان تشدید یا شدیدتر هم شده که پدران این فرزندان را از آزادی هایی محروم نموده ایم که در امروز و برای فرزندان و یا نوه های انان بمرور ایجاد عقده نموده که امروز شاهد چنین بلایای عجیب و غریبی هستیم که یک انسان یا جوان حتی با دیدن یک جفت جوراب زنانه یا دخترانه هم تحریک میشود{مانند تجاوزات افراد جوان به دختران و پسران خردسال}

لذا شاید لازم باشد که در امر حجاب اجباری تجدید نظر نموده و اجازه ندهیم به جامعه شیعی و مسلمان ایرانی بیش از این ضربه و ضررهایی وارد شود که شاید فردا و فرداها نشود به سادگی درمانشان نمود.[/]

کارگر فهیم;941341 نوشت:
[="Arial"][="Navy"]بنام خدا.

باسلام.

این احتمال را هم در نظر بگیریم که شاید دلیل این مشکلات نتیجه سختگیری هایی بوده باشند که از بعد از انقلاب در کشورمان تشدید یا شدیدتر هم شده که پدران این فرزندان را از آزادی هایی محروم نموده ایم که در امروز و برای فرزندان و یا نوه های انان بمرور ایجاد عقده نموده که امروز شاهد چنین بلایای عجیب و غریبی هستیم که یک انسان یا جوان حتی با دیدن یک جفت جوراب زنانه یا دخترانه هم تحریک میشود{مانند تجاوزات افراد جوان به دختران و پسران خردسال}

لذا شاید لازم باشد که در امر حجاب اجباری تجدید نظر نموده و اجازه ندهیم به جامعه شیعی و مسلمان ایرانی بیش از این ضربه و ضررهایی وارد شود که شاید فردا و فرداها نشود به سادگی درمانشان نمود.

[/]

سلام
یعنی شما فکر میکنید پسری که با دیدن جورابِ شیشه ای خانوما تحریک میشه
اگه حجاب اجباری رو لغو کنند و خانومی رو با شلوارک و بی حجاب ببینه تحریک نمیشه؟؟
آقای محترم
در هر دو حالت محرک وجود داره پس در هردو حالت هم تحریک میشن آقایون
فقط در حالت دوم زن خودشو عرضه کرده و ارزششو آورده پایین در حد یک تیکه گوشت فقط بهش نگاه میشه و بس
و در حالت دوم احتمال تعارض خیلی بیشتره
بهتره یه سری به درصدای تجاوز در کشورای دیگه بزنید
مشکلِ تمام جوونا عدم وجود تقواست و سعی نکردن برای بدست آوردنِ تقوا
فقط صورت مسأله رو میپیچونید که بگید حجاب اجباری موجب فشار اومدن به جووناس
چیزی که باعث فشار اومدن به جووناست اینه که سعی نمیکنند که قبل از ازدواج تقوا داشته باشند سعی نمیکنند حتی ذره ای به سمتش حرکت کنند...
یعنی یه خانومو بی حجاب تو خیابون ببینند دیگه این بیماری های مازوخیسمی ایجاد نمیشه؟؟بعد از لغو حجاب اجباری دیگه با دیدن خانومای بی حجاب تحریک نمیشن؟
شما مطمئن هستید؟!

کارگر فهیم;941341 نوشت:

سلام

میشه گفت یه نوع انحراف نیاز جنسی هست .
در جوامع غربی و امریکایی هم هست => پس نمی تونیم بگیم حاصل حجاب اجباری بوده .

[="Arial Black"][="Blue"]الا بذکر الله تطمئن القلوب

البته فوری نمیشه، کم کم باید شروع بشه و تحت نظر استاد متبحر اخلاق پیش رفت...

این را از حیث تئوری گفتم وگرنه از حیث عملی دسترسی به اساتید اخلاق که از آدم دستگیری کنند خیلی سخته...[/]

سوال:
من 26 ساله هستم، من علاقه به جوراب خانم ها دارم! دوست دارم جوراب های عرقی خانم ها را بو کنم، دوست دارم جوراب هایشان را لیس بزنم! دوست دارم زیر پای خانم ها قرار بگیرم، دوست دارم موقعی که همسرم از بیرون می آید به پاهاش بیفتم پاهاش رو ببوسم، آیا خانم ها راضی به این رابطه می شوند، ضمنا آیا باید در جلسات آخر خواستگاری این مساله را با دخترخانم مطرح کنم؟

پاسخ:
این مشکل حاکی از اختلال مازوخیسم است، مازوخيسم فيزيولوژيكي كه حادترين و واقعي‌ترين وجه مازوخيسم است حالتي است كه انسان را وا‌مي‌دارد تا از احساس درد و رنج، لذت ببرد و بدن خود را با اشتياق درمعرض زجر و درد و عذاب قرار دهد. براي شخصي كه به انحراف مازوخيسم فيزيولوژيكي مبتلاست، درد مفهوم خود را از دست داده و حتي لذت و شعف مي‌شود.
به نظر می رسد برای درمان حتما به یک روانشناس بالینی مراجعه نمایئد تا به طور ریشه ای این اختلال بررسی و درمان شود.
اما دو مطلبی را که ذکر کرده اید:
مطلب اول واکنش خانم ها به رفتارهایی را که ذکر کرده اید، متفاوت است، ولی معمولا چنین رفتارها خوشایند نیست و شاید واکنش تندی مشاهده شود.
در مورد مطلب دوم عرض شود؛ بهتر است قبل از این کار شما به فکر درمان باشید، بر فرض هم اگر زمانبر شد و شما خواستید با فردی ازدواج بکنید، بهتر است این رفتار گفته شود.

موضوع قفل شده است