صفحه 1 از 3 123 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: خودم را گم کرده ام!

علاقه
    football
    نوشته
    13
    حضور
    3 ساعت 2 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    44

اشاره خودم را گم کرده ام!

سلام...من قبل از این یه پستی خوندم به نام احساس بیهودگی این لینک اش : http://www.askdin.com/showthread.php?t=54840

من هم الان تقریبا 25 سالمه و نمیدونم واقعا چکار کنم رشته ی خودم ریاضی بود..البته تا دیپلم خوندم و پیش دانشگاهی ام رو نتوستم پاس کنم...مریض شدم و قرص اعصاب دکتر برام نوشت.. و رفتم خدمت گفتم برگشتنی گفتم درس رو میخونم ولی هر چی زور زدم نتونستم...در ضمن من خیلی در درس ام زرنگ بودم ....ولی مریضی و عوامل دیگه ای مثل کنترل نکردن غریزه ی جنسی و دیدن فیلمهای غیر اخلاقی و اعتیاد به انها....همه چی دست به دست هم داده تا اینجوری بشم.... چند ماهی تو یه کارخونه کار کردم...ولی واقعا تو بیرون و کنار غربیه ها نمیتونم کار کنم.....به درس علاقه دارم ولی نمیدونم چکار کنم ؟؟؟خسته شدم ...چون نماز میخونم نمیتونم خودکشی کنم ...چون میدونم اون دنیا هست..

2. صلوات ها 8

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    29,254
    حضور
    262 روز 10 ساعت 8 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    62
    صلوات
    66777

با نام و یاد دوست

خودم را گم کرده ام!

کارشناس بحث: استاد امین

4. صلوات ها 5

نوشته
    986
    حضور
    34 روز 21 ساعت 43 دقیقه
    دریافت
    52
    آپلود
    2
    گالری
    0
    صلوات
    4897

نقل قول نوشته اصلی توسط xavi نمایش پست ها
    سلام...من قبل از این یه پستی خوندم به نام احساس بیهودگی این لینک اش : http://www.askdin.com/showthread.php?t=54840

من هم الان تقریبا 25 سالمه و نمیدونم واقعا چکار کنم رشته ی خودم ریاضی بود..البته تا دیپلم خوندم و پیش دانشگاهی ام رو نتوستم پاس کنم...مریض شدم و قرص اعصاب دکتر برام نوشت.. و رفتم خدمت گفتم برگشتنی گفتم درس رو میخونم ولی هر چی زور زدم نتونستم...در ضمن من خیلی در درس ام زرنگ بودم ....ولی مریضی و عوامل دیگه ای مثل کنترل نکردن غریزه ی جنسی و دیدن فیلمهای غیر اخلاقی و اعتیاد به انها....همه چی دست به دست هم داده تا اینجوری بشم.... چند ماهی تو یه کارخونه کار کردم...ولی واقعا تو بیرون و کنار غربیه ها نمیتونم کار کنم.....به درس علاقه دارم ولی نمیدونم چکار کنم ؟؟؟خسته شدم ...چون نماز میخونم نمیتونم خودکشی کنم ...چون میدونم اون دنیا هست..

سلام علیکم.دوست عزیز توجه داشته باشید که افسردگی باعث می شود که انسان تمرکزش را از دست بدهد و به عملکرد تحصیلی آسیب وارد کند.به نظر می رسد شما دچار افسردگی شده اید که برای درمان لازم است چندین جلسه تحت نظر روان شناس به درمان اقدام کنید.با توجه به اینکه گفتید باهوش هستید به نظر می رسد که آنچه مانع موفقیت شما شده اختلالی است که در روحیه ی شما بوجود آمده وبا درمان قابل حل است.همچنین باید هرچه زودتر نسبت به امر ازدواج اقدام کنید البته بعد از اینکه خود را درمان کردید.آیا شرایط ازدواج را دارید؟

در مقطع پیش دانشگاهی مریضی شما چه بود و چه قرصی مصرف می کردید؟
    آیا الان هم همان مریضی ادامه دارد؟
    آیا الان هم قرص مصرف می کنید
    به این نکته توجه داشته باشید آنچه که الان برای شما در اولویت است غیر از درمان مشکل روحی،اشتغال شماست و نه درس خواندن.هرچند داشتن تحصیلات خوب است ولی الان شما به سن ازدواج رسیده اید و باید ازدواج را در اولویت قرار دهید.برای ازدواج نیاز به منبع در آمد دارید و باید شغلی مناسب بیابید.باید مهارتی یاد بگیرید که یادگیریش خیلی زمان بر نباشد.می توانید به مراکز آموزشی مرتبط با این موضوع مراجعه کنید.مثلا در این مراکز تعمیرات کامپیوتر و موبایل و یا لوازم برقی و یا مکانیکی را آموزش می دهند که با توجه به علاقه تان ویا میزان درآمد زابودنش میتوانید انتخاب کنید.بسیاری از
    تحصیل کرده ها الان بیکار هستندو شانس کسانی که دارای مهارت فنی و حرفه ای هستند برای اشتغال بیشتر است.
    موفق باشید.

6. صلوات ها 7

نوشته
    16
    حضور
    6 ساعت 2 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    71

دوست عزیز من خوندن روزی50 آیه ازقران روپیشنهادمیکنم حتی اگه معنیش رونخونین چون قرآن شفاست وبهار دل هاست مخصوصا دردل یک جوان زوداثرمیکنه من یک سال تموم سعی کردم درس بخونم ولی اراده نداشتم تااینکه روزی 50 آیه قران خوندم البته اینوتوتلویزیون شنیدم وبهش عمل کردم وکلاس زبان ثبت نام کردم تاتلاش بکنم این لازم بود تاروحیه ام برگرده وبرای نمرات بهترتلاش کنم اون روحیه واراده دوباره برگشت
    البته اینا به این منظورنیست که خودتونودرمان نکنیدکناردرمانتون قرآن روهم بخونید درضمن توسل به ائمه هم فراموش نشه مطالب خنده دارهم میتونین بخونین بادوستانتون خوش بگذرونین برین بیرون تاحال وهواتون عوض بشه

8. صلوات ها 6

نوشته
    16
    حضور
    6 ساعت 2 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    71

یک چیزدیگه نمازتونواول وقت بخونین وسعی کنیداصلاترک نشه

10. صلوات ها 7

نوشته
    3,300
    حضور
    50 روز 1 ساعت 36 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    5150

سلام
    جنگیدن با غریزه جنسی از جنگیدن با ناراحتی فعلی تان سخت تر نیست. در صورت امکان هرچه سریعتر ازدواج کنید. خداوند کمک می کند.
    یا علیم

امام خامنه ای:
    این قرن ، قرن اسلام است
    کتاب "رهاورد تجربیات نزدیک به مرگ"
    را بطور رایگان از سایت های دانلود کتاب، دانلود کنید.

12. صلوات ها 6

علاقه
    football
    نوشته
    13
    حضور
    3 ساعت 2 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    44

خودم رو گم کردم 2

با سلام

خدمن دوستان گل

یکی از دوستان امون پرسیده بودن که من چه قرصی مصرف میکردم ...خب اسم قرصها یادم نیست ...ولی یه روانپزشک نوشت این قرصهارو و رنگ اشون سبز بود....

مورد دیگه هم که گفتین شرایط ازدواج دارم یا نه....خب معلومه همچین وضعیتی که دارم شرایط هم نیست.....و یه عادت بدی ه پیدا کردم اینه که چون مدرک ام دیپلم و پایین هست ...میترسم همه دخترها بگن که چون تحصیلات پایین تری دارم ...این افسردگی ام بیشتر بشه....خودم هم هم اینکه نمی تونم درس بخونم و هم دل ام میخواست تحصیلات خوب داشته باشم ...چون گفتم که همه یدختر ها تحصیلات ملاک زندگی اشون هست.......سن ام بشدت میره بالا و تازه 26 ساله خواهم شد ...مدرک دیپلم ....نتونستن و عاجز در درس خوندن....چون من قبلا به خاطر اظطراب شدید نتونستم ادامه تحصیل بدم و به همین خاطر رفتم روانپزشک...الان هم همون اظطراب وحشتناک رو دارم......بخدا نمیدونم چکار کنم.....نمیتونم ازدواج کنم...چون باید تحصیلات خوبی میداشتم...و نمیتونم ادامه هم بدم افسردگی ام رو شدید میکنه...وضعیت ام مثل این میمونه که بین دوزخ و جهنم گیر کردم.....وضعیت مالی هم که خوب نیست برم یه مششاور خوب.....

14. صلوات ها 4

علاقه
    football
    نوشته
    13
    حضور
    3 ساعت 2 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    44

سلام

ممنون میشم اگه دوستان برای کامنت اخرم مک ام بکنن...سپاس و درود فراوان

16. صلوات ها 3

نوشته
    550
    حضور
    69 روز 11 ساعت 16 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    1368

سلام.
    داداش خیلی به خودت تلقین بدبختی میکنی این وضعیتتو بد تر میکنه. تلقین چیز مهمیه. مثال میزنم خانواده من مشکل اقتصادی خیلی بدی دارن. من از اول به خودم تلقین کردم که مال دنیا مهم نیست. مشکلات حل میشه. خدا کمک میکنه. بعد از سختی آسانیست. روزایی که طلب کارا اومدن دم در و آبروریزی و غیره رو گذروندیم. اما چون من به خودم تلقین کردم هیچ ناراحتی ای ندارم. ان شا الله قرض و قوله ها هم تموم میشه. یک دوست مجازی دارم خانواده اون هم جدیدا دچار مشکل مالی شدن ، اصلا دوستم از هم وا رفت. قلب درد و ناراحتی و حتی ریزش مو! کلا منهدم داشت میشد.

شما هم انقدر حرف از بدبختی نزن. تا خدا هست غم نداشته باش. پشت هر سختی آسانیست.

درباره ازدواج چرا فکر میکنی به مدرکت گیر میدن. البته قبول دارم خب بعضی خانوما اولویتشون مدرکه ولی همه که اینجور نیستن کسیو پیدا کن که اولویتش چیزایی باشه که در شما هست. مثل ایمانتون. شما آدم با ایمان و خوبی هستید اگر نبود الان احساس تعهد نمیکردید و الان از کار های زشتی که کردید ابراز ناراحی نمیکردید. این نکته مثبتیه که در شماست. دنبال کسی بگردید که یکی از اولویت هاش اینه. مطمئن هستم که پیدا میکنید. پسر هم هستید کارتون در انتخاب راحت تره. برید خواستگاری انقدر برید تا شخص مورد نظرو پیدا کنید.

دباره کار هم اگه علاقه دارید مکانیکی خیلی خوبه. بعضی از کارای مکانیکی مدرک میخواد اما پنچرگیری و جلوبندی و اینا اونطور که میدونم مدرک نمیخواد. یکم سرمایه داشته باشی و توانایی حله. مکانیکی ها واقعا درآمد عالی ای دارن.
    بعضی جاها هم هست مهارت یاد میدن. سیم کشی و برق و مهارت های دیگه. میتونید ثبت نام کنید و مدرکشو بگیرید. کارای معمولی هم میشه کرد مثل میوه فروشی با وانت یا بار بری مونده به شهر شما که کدوم شغل بیشتر درآمد داره.

درباره تحصیلات همونطور که گارشناس گفتند اولویت در تحصیلات نیست الان سنتون زیاد شده به کار و ازدواج فکر کنید.

در نتیجه:
    خودتو دست کم نگیر تلقین بدبختی شما. اونقدرا هم وضعیتت بد نیست یکم به خدا و خودت اعتماد داشته باشه از توسل به ائمه هم کمک بگیر مخصوصا بانو فاطمه زهرا(س) واقعا ایشون تنهات نمیزارن صداش بزنید خیلی زود نتیجه میگیرید(البته در کنار تلاش خودتون.). از ازدواج و خواستگاری نترس ، اول یک شغل خوب پیدا کن بعدش از خداشونم باشه باهات ازدواج کنن. تحصیلات رو فعلا فراموش کن بعدا اوضاعت بهتر شد و به ثبات رسیدی به فکر تحصیلات هم باشه. اگر خود ارضایی هم میکنی و یا هنوز فیلم میبینی هر چه زود تر به فکر ترکش باش(ترک تدریجی بهتره چون یک جور اعتیاده.)

موفق باشی جناب
    ویرایش توسط صندلی : ۱۳۹۶/۰۸/۰۹ در ساعت ۱۲:۲۵

18. صلوات ها 4

علاقه
    کتاب خوندن
    نوشته
    3,259
    حضور
    64 روز 6 ساعت 35 دقیقه
    دریافت
    2
    آپلود
    0
    گالری
    257
    صلوات
    20537

سلام و خدا قوت
    من بهتون پیشنهاد میکنم که ورزش کنید
    ورزش های تیمی
    کلی در تغییر روحیه تون تاثیر داره

خودم را گم کرده ام!

نه مرگ آنقدر ترسناک است و نه زندگی آنقدر شیرین که آدمی پای برشرافت خود گذارد

20. صلوات ها 3

صفحه 1 از 3 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 1

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری