جمع بندی همسرم فیلم های مستهجن می بیند!

تب‌های اولیه

43 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
همسرم فیلم های مستهجن می بیند!

با نام و یاد دوست

سلام

یکی از کاربران سایت سوالی داشتند که طرح آن با آیدی خودشون ممکن نبود

لذا با توجه به اهمیت موضوع، سوال ایشان ضمن حفظ امانت، جهت پاسخگویی توسط کارشناس محترم، با نام کاربری "مدیر ارجاع سؤالات" درج می شود:

نقل قول:

با سلام و‌ وقت بخیر
خانومی هستم ۲۶ساله که نزدیک یکسال هست ازدواج کردم و قبل از ان یکسال و نیم نامزد بودم به طور سنتی با معرفی یه خانومی باهم اشنا شدیم و به طور کاملا رسمی و در جریان بودن خانواده های دو طرف.
متاسفانه از ابتدای ازدواجمون متوجه شدم همسرم شبها فیلم های مستهجن نگاه میکند من شاغل هستم ولی تا جایی که بتونم برای زندگیم برای ارامش همسرم تلاش میکنم سعی میکنم چیزی کم نزارم حتی گاهی تا ساعت ۱۱شب چیزی نمیخواد ولی وقتب میخوام برم بخوابم میخواهد و من هم بهش پاسخ مثبت میدهم هر چند اگر خیلی خسته هم باشم.
ولی گاهی وقت ها شده که باهم رابطه داریم و دیگه خیالم راحت میشه که نیازش برطرف شده و دیگه فیلم نمیبینه ولی متاسفانه متوجه میشم که بعد از رابطمون باز میشینه فیلم ... میبینه
مشکل اینه که ما تو این یکساله شبها زیاد باهم نمیخوابیم یعنی ساعت خوابمون باهم نیست از سرکار میاد میخوابه بیدار میشه و به بهانه ی درس خواندن بیدار میمونه اوایل فکر میکردم واقعا درس میخونه ولی دوبار مچش رو گرفتم دفعه اول قول داد حتی جون منو قسم خورد دیگه نگاه نکنه ودفعه دوم از گوشیش متوجه شدم که نگاه کرده وقتی بهش گقتم انکار کرد
خودم در محیطی کار میکنم که همش با اقایون صحبت دارم یعنی ارباب رجوع مرد دارم ولی تو این مدت هیچوقت هیچ چیزی نتونسته به تهعدم به ازدواجم لطمه بزنه یعنی پیشنهاد بوده ولی من پای تعهدم هستم ولی این قضیه واقعا داغونم کرده احساس میکنم براش کافی نیستم
ما تو دوره ی عقد هم رابطه داشتیم یعنی تن به این کار دادم که نیازشو برطرف کنم ولی گاهی وقت ها میگم اشتباه کردم باید صبر میکردم تا عروسی .
این قضیه داره داغوتم میکنه گاهی وقتها میگم بهش بگم دیگه نمیتونم باهاش زندگی کنم وقتی با دیدن بدن های زن های ....نیازش برطرف میشه چرا ازدواج کرد؟
چرا سراغ من اومد ؟؟؟؟؟
گاهی وقتها میگم شاید نباید انقدر عجولانه تضمیم بگیرم.حتی الان دیگه نمیدونم باید به روش بیارم بیارم یا نه؟
از شما تقاضا دارم راهنماییم کنید.
باتشکر

با تشکر

در پناه قرآن و عترت پیروز و موفق باشید

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد نشاط

باسلام و احترام
بزرگوار مشکلات شما را درک می کنیم و از اینکه به ما اعتماد کرده و دنبال راهکار هستید، تشکر می کنیم.
بزرگوار از اینکه این مسئله برای شما دغدغه شده و دنبال چاره هستید، معلومه که شما فردی عاقل بوده و زندگیتان را خیلی دوست دارید، این روحیه خوب شما به حل مشکل خیلی کمک خواهد کرد.
همسر شما به علت عادت رفتار بد و احساس لذت کاذب گرفتار این مشکل شده و بتدریج می توان این مشکل را رفع کرد.
راهکار شناختی:
اگر بتوانید کمک کنید که متوجه شود که چنین کاری به ضرر زندگیتان است و هیچ فایده ای ندارد، امید است این رفتار ترک شود.
بگویید چنین راهی اثرات خوبی برای زندگی ندارد، چون:
1. نگاه کردن به فیلم یا تصاویر مستهجن از لحاظ شرعی حرام بوده و عواقب و عذاب اخروی را بهمراه دارد و به آرامش روح انسان هم ضربه خواهد زد.
2. به مرور زمان چنین امری موجب می شود که فرد همسر خود را با افراد متفاوت مقایسه کند و در ادامه زندگی نتواند لذت جنسی خوبی از همسر خود ببرد، آن احساس آرامش و لذتی را که باید داشته باشد، دست یافتنی نخواهد شد.
3. زیبایی ها و لذت جنسی همسر بتدریج تکراری و به تدوام زندگی آسیب می زند.
4. وقت بیشتری در این زمینه تلف خواهد شد.
5. احتمال گناه و علاقه به داشتن رابطه با دیگران وجود دارد و چنین امری می تواند به تداوم زندگی آسیب بزند.
6. عادت به چنین رفتار اشتباهی موجب می شود که نگاه و تصور فرد به جنس مخالف با یک نگاه جنسی و شهوت آلود همراه باشد و این نگران کننده است.
7. علاقه و گرایش به ارتباط جنسی با افراد متفاوت تشدید خواهد شد.
وقتی فرد بداند که آثار چنین رفتار اشتباهی به ضررش تمام خواهد شد، احتمال ترک و توبه قوی تر خواهد شد.
این نکات را در یک فضای صمیمی به همسرتان گوشزد کنید تا در دل و روح ایشان اثر بگذارد.
و اما تکنیک های رفتاری:
1. به این رفتارش عکس العمل شدیدی نشان بدهید. حتی مختصری بی محلی و قهر هم اگر برای ترک ایشان مفیده، حتما انجام بدهید.
2. شبها با هم بخوابید و نگذارید تنهایی با گوشی و اینترنت بچرخه!
3. برنامه خوابتان را تنظیم کنید طوری باشد که زمان استراحت و بیداری هر دوتای شما یکسان و هماهنگ باشد.
4. ارتباط جنسی خودتان را با همسرتان لذت بخش کنید.( می توانید خواسته های لذت جنسی ایشان را در مورد خودتان بپرسید تا لذت بخش باشد)
5. هر چند شما مشغول کار هستید، ولی این باعث نشود که ارتباط کلامی با همسرتان قطع و یا کمتر شود، گاهی احساس تنهایی باعث این خطاها می شود. سعی کنید در وقت مناسب با همدیگر صحبت کنید تا با شما احساس راحتی بکند.
سعی کنید در هنگام حضور در منزل با هم باشید و یا برنامه تفریح و یا بیرون داشته باشید.
این لذت کاذب به زندگی شما لطمه خواهد زد و باید همسرتان به خاطر زندگیتان از این مسائل دوری کند، اگر توجیه داشته باشد که چنین مسئله ای باعث بیشتر شدن علاقه به شما می گردد، اصلا نپذیرید و راضی نشوید.

سلام

دیدن فیلم ههای پورنو یا عامیانه اون خاک بر سری ربطی ب تا هل افراد ندارد !

چون در فیلم خانم ههای وجود دارن

که آقا
خانم خودش اون ویژگی هها را دارا نمی باشد

پس ب نظر من حتی با رابطه با همسر خودش

اون لذت و حالتی را که دیدن چنین فیلم هها ب او می دهد

در رابطه با همسر خودش بدست نمی آورد

ب نظم من هرکسی ب دنبال همسری باشد

.....

سلام

بعضی افراد دچار اعتیاد به دیدن پورن می شوند

باید سعی کنید کم کم ترکشان بدهید

خودتان را گناهکار ندانید و به فکر طلاق و ... نباشید. اصولا مردها سر و گوششان می جنبد! و برای همین هم خداوند اجازه 4 همسر را به انها داده است

خیلی از مردها دست خودشان نیست. بعضی ها نسبت به این مسائل ضعف دارند و نمی توانند خودشان را کنترل کنند

در این فیلم ها هم معمولا رفتارهای جنسی صورت می گیرد که در جامعه ما چندان رایج نیست (در حالی که بسیاری از مردان دوست دارند انجام دهند)

شب ها ایشان را تنها نگذارید. همیشه هم منتظر نباشید ایشان ساعت 11 شب بخواهد کاری کند. گاهی خودتان پیش قدم شوید! بسیاری از مردان دوست دارند همسرشان فعالیت داشته باشد و فقط خودشان همه کاره نباشند

سعی کنید از علاقه ها، حساسیت هایشان و ... کاملا مطلع باشید و از آنها استفاده کنید

فرایند را طولانی تر کنید تا کاملا ارضا شوند (جسمی و روحی) تا دنبال این مسخره بازی ها نروند

کنترل کردنشان را هم وقت و بی وقت انجام دهید تا احساس امنیت نکند! و ترس از شما خودش عامل بازدارنده باشد

موفق باشید

[=Arial Black]سلام
- این رفتار باید تدریجا تغییر یابد. انتظار نداشته باشید با یک قول دادن به شما ، از فردا در رفتارش انقلاب ایجاد شود.

- محرکها را باید از بین برد. نباید اجازه بدهید کوچکترین محرکی در خانه شما وجود داشته باشد. برای این هدف ، مسایل شرعی را محکم بگیرید و اجازه وجود هیچ "گناه"ی در منزل را ندهید.

- فرکانس ارتباطات زناشویی تان را با شوهرتان بیشتر کنید. علاوه بر رابطه زناشویی کامل ، در سایر اوقات با آراسته بودن (پوشش محرک و جذاب) در منزل حضور باشید و سعی کنید رفتارهای عاشقانه انجام دهید.

- اگر در جایی ، تآمین نیاز شوهر با شغلتان تعارض پیدا کرد ، شوهر را مقدم بدارید (مثلا آن روز را مرخصی بگیرید).

- به قصد جلوگیری از تحقق گناه ، در حریم خصوصی او تجسس نکنید. این امر هم از نظر دینی مجاز نیست و هم کرامت انسانی او را آسیب میزند. کرامت انسانی سنگ بنای همه ارزشهای انسانی دیگر است. وقتی کرامت انسانی شخصی آسیب دید ، او تبدیل به موجود خطرناکی خواهد شد.

- مبادا به خاطر اینکه او کارهای نادرستی میکند ، احترام او را خدشه دار کنید. همین که ازش بخواهید به شما قول بدهد که فلان کارها را نکند ، به نظر من "بی احترامی" به اوست و شخصیت "مردانه" او را زیر سئوال خواهد برد (اما اگر خودش قول داد ، خوب است). رابطه تان با او رابطه همسر با شوهرش باشد. نه رابطه مادر با فرزندش.

- در عین رعایت مورد قبل ، در مقابل رفتارهای نادرست او واکنش تند و قاطعانه بدهید. (البته نه جوریکه احترامش خدشه دار شود).

- وقت شوهرتان را با گردش و بیرون رفتن و ... پر کنید. معمولاً کارهای زشت این چنینی ابتدا ناشی از بیکاری و برای پر کردن وقت است که بعد نوعی حالت اعتیاد به خود می گیرد.

- در فامیل و جمع ، به او شخصیت بدهید و از او تعریف کنید (البته متعادل نه افراطی). افرادی که خود را در نظر جامعه محترم بیابند ، به خاطر یک لذت پیش پا افتاده ، احترام خود را از بین نمی برند (همان کرامت انسانی).

- منتظر نمانید تا شوهرتان از شما درخواست کند. هر شب خوابتان با هم باشد. حتی ساعت خوابتان را جلو بیاورید تا شوهرتان فرصت کافی داشته باشد. قبل از او به رختخواب بروید. به طور عادی هم وارد تختخواب نشوید. بلکه با آراستگی و پوشش محرک باشد.

رسول اکرم(ص) فرمودند:
هیچ زنی حق خوابیدن ندارد مگر آنکه خود را برای آمیزش بر شوهرش عرضه نماید یعنی، عریان وارد رختخواب شوهرش شود و بدن برهنه خود را به بدن برهنه او بچسباند.
وسائل الشیعه، ج20، ص176

و فرمودند:
زن باید در خانه خود را به بهترین عطرها خوش بو کند و زیباترین لباسش را بپوشد و خود را به نیکوترین شکل آرایش کند و هر صبح و شب خود را به شوهرش برای همبستری عرضه نماید.
وسائل الشیعه، ج20، ص158

- به نوع تغذیه شوهرتان توجه کنید. غذاهایی که افزاینده شهوت هستند را کاهش دهید و غذاهای کاهنده شهوت را در برنامه غذایی قرار دهید.

سلام

یک حقیقت را بگویم

وقتی آقایی ب سمت و سوی فیلم ههای خاک بر سر ی می رود

جسارتا یا خانومه براش کم گذاشته

یا
در مسائل جنسی شریکی ایده آلی نیست

مثلا ببخشید خانو می که خیلی لاغر و یا خیلی چاق است

اون اوج لذت را نمی تواند
برای مرد داشته باشد

در حالی که خانومهای چنین فیلم هها در اوج زیبایی ایده آل چنین مردانی هستن

نکته

یک بررسی در خودتان بفرمائید

ببینید مشکل سرکار در کجاست

فراموش نکنید . اگر همسر شما ب دیدن چنین فیلم هها ادامه بدهد .
در آینده برای انجام رابطه جنسی دچار مشکل جدی خواهید شد

بطوریکه دیگر با شما روابط نمی توانند بر قرار نماید

زیرا بجا شما

تصورات اون خانومهای فیلم با اون اندامهای خاص را در ذهن خود دارد

حتما ب مشاور مراجعه فرمائید

سلام خواهر عزیزم
اینکه انقدر نگران زندگی مشترکتون هستید، ستودنی هست...
از اینکه می خوام یه سری حرفهایی رو بزنم که به قول بعضیا سانسوریه معذرت می خوام ولی خوب منظور و نیت ما کمک به شما و همه افراد دچار هست که این مطلب رو می خونند.
و اما نظر آقایون رو در مورد روابط جنسی و ساختار جسمی و روحیشون بپرسید، به شما کمک می کنه تا به درستی روابطتونو با همسرتون اصلاح کنید.
کتابی می خوندم که در اون یک روانشناس آمریکایی که سابقه چند ده ساله معالجه مشکلات زناشویی رو داشت، نوشته بود، مردان و زنان در قلبشون بانک عشق برا همه افراد دخیل در زندگیشون دارن که اگر سپرده خودشونو در قلب اونها افزایش بدن، محبوب و عاشق اونها می شن.
در مورد نیازها نوشته بود:
نیاز های مردان: 1- میل جنسی مرد 2- زیبایی همسر 3 - تحسین مرد 4- همراهی در تفریحات 5- حمایت خانوادگی مثل و ترو خشک کردن بچه ها و آشپزی و موارد منزل
نیازهای زنان: 1- محبت به زن 2- امنیت خصوصا مالی 3- گفتگوی درست با زن 4- صداقت و وفاداری همسر 5- تعهد خانوادگی مرد به عنوان مرد خانواده در نقش همسری و پدری
دو مورد که بسیار مهمه، زیبایی زن و تمکین زن (آمادگی برای روابط زناشویی) هست. بر این منوال اگر فکر می کنید که صرف آماده بودن و جواب مثبت به همسرتون کفاف یه روابط سالم و عالی رو می ده کاملا در اشتباهید.
مردان به یه سری چیزها حس فتیش دارند یعنی برای مثال به لباس هایی با رنگ های خاص یا موهایی با رنگ خاص و ... حس شهوانی دارند. برای مثال درصد زیادی از مردان، به ساپورت های مشکی شیشه ای یا ... که در خانم ها خیابانها یا محیط های خانوادگی و مراسم می پوشند، حس شهوانی دارن و بهتره از همسرتون بخواهید لباس های مورد دلخواهشو برای شما بخره یا انتخاب کنه. همچنین برخی مردان که به فیلم های پورن نگاه می کنند عاشق برخی حرکات داخل اونها هستند. سعی کنید در روابط زناشوییتون تا حد امکان این موارد رو در نظر بگیرید تا خلا حاصله رو پر کنید و مطمئن باشید به صورت تدریجی (نه یک دفعه) ان شاءال... همسر شما دست از این کارها خواهد کشید.
در عین حال اینکه از نظر عاطفی بخواهید همسرتونو لبریز و غرق کنید هم خوب نیست.شاید همسر شما بعضی مواقع دوست داشته باشه یه حس ابهتی از شما داشته باشه.
برای مثال یه وقتایی دافعه رفتاری می تونه مخاطب رو سمت شما جذب کنه.
اینه که به نظر من بهتره تا حد امکان، شرایط ایده آلی که همسرتون بش علاقه داره رو مهیا کنید تا جایگزینی برا عادات بد دوران مجردی ایشون فراهم کرده باشید و بعدش کم کم این رفتارها رو ترک خواهد کرد.
در ضمن هر انسانی چه از نظر ذهنی چه از نظر بدنی چه از نظر جنسی، زمان خاصی از شبانه روز رو فعال می شه و بهتره اون سیکل ایشون رو پیدا کنید. مثلا بعضیا شبها بهتر می تونند درس بخونند یا برنامه بنویسند یا بعضیا ... ولی اگر سعی کنی با لباس های مورد خاص ایشون، شب رو به صبح برسونید و اصل کارهای جنسی رو صبح انجام بدید، (شرایطی که هم بدن استراحت کرده و هم صبح ها معمولا قوه شهوانی انسانها خیلی قوی تره - در برخی سایت ها هم خوندم) ظاهرا شما و همسرتون، لذت بیشتری رو از رابطه خواهید برد و حداقل بهتره یک بار تست کنید.
برای شما آرزوی موفقیت و خوشبختی و عشق بی پایان می کنم...در پناه حق...موفق باشید...

بهش بگو چندتا فیلمایی که دوس داره رانشونت بده.
اون زنها هرشکلی بودن و هرکاری برای پارتنرشون انجام دادن توهم بکن.
معمولا فیلما نشون دهنده علاقه مرد هستن.مثلا زنه بلونده.یا یه کار خاصی میکنه.یا...

mohsen1990;939757 نوشت:
بهش بگو چندتا فیلمایی که دوس داره رانشونت بده.
معمولا فیلما نشون دهنده علاقه مرد هستن.مثلا زنه بلونده.یا یه کار خاصی میکنه.یا...

++Hadi++;939756 نوشت:
از اینکه می خوام یه سری حرفهایی رو بزنم که به قول بعضیا سانسوریه معذرت می خوام ولی خوب منظور و نیت ما کمک به شما و همه افراد دچار هست که این مطلب رو می خونند

عجب

حالا من کاری به این خانوم ندارم ...نمیگم این خانوم این کارار انجام نده ایشون باید انجام بده تا شوهرشو از غرق شدن نجات بده تا هم زندگیش نجات پیدا کنه و هم یک انسان که اگر بتونه واقعا خدا دوسش خواهد داشت...

ولی انتظارات مردها خیلی احمقانست...من خوشم نمیاد .

ا ین کارا برای چی هستش که بیشتره مردها انتظار دارن ...که مثلا شوهره ایشون بمونه و خیانت نکنه و خرجی بده...به نظره من زن همچین مردهایی شدن مث عروسک خیمه شب بازی هستش و هر روز خودتو به یه ریختو قیافه در ارری ..خلاقیت داشته باشی...از نظره من مسخرست و عواقبشم هر چی باشه به جانو دل میخرم گور بابی همچین مردی بره با همون عروسک های خیابونی ازدواج کنه..

البته داریم همچین زنهایی که کارشون ارایشگا و لباس و کارای خاله زنکیه همچین زن هایی برای همینا افریده شدن ..به نظرم همچین زنهایی باید رو دست مامان باباشون بمونن....انتخاب همچین زنهایی حماقته محض چرا اخه..

mohsen1990;939757 نوشت:
هش بگو چندتا فیلمایی که دوس داره رانشونت بده.
معمولا فیلما نشون دهنده علاقه مرد هستن.مثلا زنه بلونده.یا یه کار خاصی میکنه.یا.

سلام چه بسا با این کار قبح کار از بین برود، این نوع نرمیت به نظر می رسد خیلی جنبه بازدارندگی نداشته باشد.

جناب guess عزیز

عروسک جنسی یه مرد شدن تصور جالبی برای مقام زن نیست! از نظر من مقام زن خیلی با ارزش تر از این حرفهاست که در این حد پایین آوردش... زن جنسش خالق بودن و خلقت هست!
دقیقا کاری که رسانه های پورن جهان کردن، پایین آوردن این ارزش هاست...
برای مثال خیلی ها از خشونت به زنان یا پایین آوردن این زن ها در حد یک حیوان یا ... توسط رسانه های مستهجن صحبت ها کردن...اگر فردی بخواد بیاد از رابطه اسلام و زنان انتقاد کنه، کافیه یک سری از عملکرد بازیگران این فیلم ها که توسط نویسندگانشون تهیه می شه رو در اختیار اونها قرار بدیم تا بگیم حقیقا آیا اسلام مقام زن رو پایین آورده یا سیستم رسانه ای و مدیریتی غرب!
اما شهوت شهوته و مسلما کسی که وقت و بی وقت سر از این سیستم ها در میاره، عقیده مذهبیش نتونسته جلو شهوت رانیشو بگیره...
اینجا به هر روشی بخواهید جلو برید، کار بدتر می شه جز اینکه در ابتدا برای گرفتن این فیلم ها از اون فرد، یه جایگزین درست و مشروع داشته باشیم و کم کم جایگاه اصلی و مقدسشو به دست بیاره..
در ضمن خواهر عزیز (به احتمال قوی)
اصولا روان شناسی مردا و زنا ساختاری شبیه به این ساختار داره، اینکه الان دارن عروسک رو جای زن قالب می کنن هم اینو می گه که یکی از وظایف زن این هست که بعد شهوانی مردش رو پوشش بده..
من نمی گم...اگر اندکی به ساختار روان شناسی و نیازهای مرد و زن تفکر کنید می بینید زنان و مردان در تامین نیازهای خودشون به صورت غریزی همدیگه رو پوشش می دن. برای مثال مردی که زنی جذاب رو می بینه که باب میلشه، دوست داره به ایشون محبت کنه و در عوض مسایل جنسیش تامین بشه و برعکسش هم برای زن درسته...یعنی زن اگر محبت ببینه، سعی می کنه مسایل جنسی همسرشو بهتر تامین کنه...و این در همه شئونات زندگی صادق هست...
اینم هم اضافه کنم که ما مردها خوب درک می کنیم که راهی به جز همین مسایل نیست و اتفاقا برا همین موارد هست که اسلام، مهمترین جهاد و وظیفه زن رو تامین خواسته های زناشویی همسرش تعیین کرده.
در عین حال محبت و تامین مخارج زندگی و مسئولیت های خطیر همسری و پدری و صحبت کردن صحیح و عاطفی با خانوم ها و صداقت و وفاداری و خیلی خیلی چیزهای دیگه هم بر عهده مرد هست...

[="Arial"]

++Hadi++;939786 نوشت:
جناب guess عزیز

عروسک جنسی یه مرد شدن تصور جالبی برای مقام زن نیست! از نظر من مقام زن خیلی با ارزش تر از این حرفهاست که در این حد پایین آوردش... زن جنسش خالق بودن و خلقت هست!
دقیقا کاری که رسانه های پورن جهان کردن، پایین آوردن این ارزش هاست...
برای مثال خیلی ها از خشونت به زنان یا پایین آوردن این زن ها در حد یک حیوان یا ... توسط رسانه های مستهجن صحبت ها کردن...اگر فردی بخواد بیاد از رابطه اسلام و زنان انتقاد کنه، کافیه یک سری از عملکرد بازیگران این فیلم ها که توسط نویسندگانشون تهیه می شه رو در اختیار اونها قرار بدیم تا بگیم حقیقا آیا اسلام مقام زن رو پایین آورده یا سیستم رسانه ای و مدیریتی غرب!
اما شهوت شهوته و مسلما کسی که وقت و بی وقت سر از این سیستم ها در میاره، عقیده مذهبیش نتونسته جلو شهوت رانیشو بگیره...
اینجا به هر روشی بخواهید جلو برید، کار بدتر می شه جز اینکه در ابتدا برای گرفتن این فیلم ها از اون فرد، یه جایگزین درست و مشروع داشته باشیم و کم کم جایگاه اصلی و مقدسشو به دست بیاره..
در ضمن خواهر عزیز (به احتمال قوی)
اصولا روان شناسی مردا و زنا ساختاری شبیه به این ساختار داره، اینکه الان دارن عروسک رو جای زن قالب می کنن هم اینو می گه که یکی از وظایف زن این هست که بعد شهوانی مردش رو پوشش بده..
من نمی گم...اگر اندکی به ساختار روان شناسی و نیازهای مرد و زن تفکر کنید می بینید زنان و مردان در تامین نیازهای خودشون به صورت غریزی همدیگه رو پوشش می دن. برای مثال مردی که زنی جذاب رو می بینه که باب میلشه، دوست داره به ایشون محبت کنه و در عوض مسایل جنسیش تامین بشه و برعکسش هم برای زن درسته...یعنی زن اگر محبت ببینه، سعی می کنه مسایل جنسی همسرشو بهتر تامین کنه...و این در همه شئونات زندگی صادق هست...
اینم هم اضافه کنم که ما مردها خوب درک می کنیم که راهی به جز همین مسایل نیست و اتفاقا برا همین موارد هست که اسلام، مهمترین جهاد و وظیفه زن رو تامین خواسته های زناشویی همسرش تعیین کرده.
در عین حال محبت و تامین مخارج زندگی و مسئولیت های خطیر همسری و پدری و صحبت کردن صحیح و عاطفی با خانوم ها و صداقت و وفاداری و خیلی خیلی چیزهای دیگه هم بر عهده مرد هست...

اولا خواهش به من حمله نکنین منظور من یه سری از مردا بودن ..دوما من تصور نمیکنم چشم ولی نمیشه تصور نکرد و عملکرد باید فکر با عمل همخوانی داشته باشه...

حمله ای در کار نیست...L-)#-o

++Hadi++;939811 نوشت:
حمله ای در کار نیست...L-)#-o

من کی گفتم عروسک جنسی اقای محترم...من گفتم هر روز یه مل تنوع به خواسته ی اون مرد در بیای ...چرا برداشت اشتبا میکنی؟؟؟

سلام
واقعا چه جامعه ای داریم
خیلی از خانم ها مریض هستن و مردها رو هم مریض کردن
خانمی که هزار قلم آرایش می کنه و لباس های خیلی بد میپوشه لباس هایی که واقعا واقعا اگر برهنه باشه انقد محرک نیست ولی تو این لباس ها تحریک پذیری بیشتری میاره. معلوم نیست هدفشون چیه. به دنباله ازدواجه نه حتی گاها حاضره نیاز شوهرشو کامل برطرف کنه.
پس دنبال چیه؟؟؟؟؟؟؟؟ این چه مرضیه؟ این چه دردیه؟ همین دخترا باعث مریض شدن آقایون (مخصوصا متاهل ها) میشن و بعدشم مشکلات اینچنینی

[="Arial Black"][="Blue"]

نیکوکار;939860 نوشت:
معلوم نیست هدفشون چیه

پس دنبال چیه؟؟؟؟؟؟؟؟ این چه مرضیه؟ این چه دردیه

اینها اکثرا ابزار دست دشمنان خارجی قرار گرفته اند که میخان از طریق ضد فرهنگی و ضد اخلاقی ، نظام را از درون استحاله کنند و تجربه اسپانیا را تکرار کنند. ساده لوحی است اگر فکر کنیم یک اتاق فکری پست سر این قضایا نیست و این قضایا همینطوری و تصادفی و صرفا به خاطر بی تقوایی چند نفر داره اتفاق میافته.

اینها خودشون هم نمیدونند که ابزار دست دشمن خدا قرار گرفته اند و دارند کار همون سرباز بعثی که در دفاع مقدس جوانها را شهید میکرد را انجام میدهند اما از نوع بدتر و درجه شدیدتر.

از یک طرف دشمن داره از این خاکریز حمله میکنه، از یک طرف دیگه کسی به فکر نیست: بازار پر شده از لباسهای مشکل دار. حتی اگر یه خانمی بخواهد لباس مناسب بخرد پیدا نمیکند. این یعنی اینکه در کشور ما نهادهایی که باید فرهنگ حامعه را کنترل کنند ، بازار را از نظر فرهنگی و ملی کنترل کنند ، مرده اند. اگر زنده بودند ما یک اثری ازشون میدیدیم.[/]

نیکوکار;939860 نوشت:
سلام
واقعا چه جامعه ای داریم
خیلی از خانم ها مریض هستن و مردها رو هم مریض کردن
خانمی که هزار قلم آرایش می کنه و لباس های خیلی بد میپوشه لباس هایی که واقعا واقعا اگر برهنه باشه انقد محرک نیست ولی تو این لباس ها تحریک پذیری بیشتری میاره. معلوم نیست هدفشون چیه. به دنباله ازدواجه نه حتی گاها حاضره نیاز شوهرشو کامل برطرف کنه.
پس دنبال چیه؟؟؟؟؟؟؟؟ این چه مرضیه؟ این چه دردیه؟ همین دخترا باعث مریض شدن آقایون (مخصوصا متاهل ها) میشن و بعدشم مشکلات اینچنینی

سلام.
البته اینطوری هم که همه چیز رو تقصیر خانم ها بندازید نیست.
اینطور خانم ها لباسی میپوشند و حرکاتی میکنند که مرد ها خوششون بیاد. اگر مرد ها خوششون نیاد، خانم ها انگیزه ای برای این کار ها ندارن.
مشکل از هر دو جنسه. وقتی با یه چرخش چشم و صدای نازک، مرد از هوش میره چه توقعی میشه داشت؟

guest;939761 نوشت:

عجب

حالا من کاری به این خانوم ندارم ...نمیگم این خانوم این کارار انجام نده ایشون باید انجام بده تا شوهرشو از غرق شدن نجات بده تا هم زندگیش نجات پیدا کنه و هم یک انسان که اگر بتونه واقعا خدا دوسش خواهد داشت...

ولی انتظارات مردها خیلی احمقانست...من خوشم نمیاد .

ا ین کارا برای چی هستش که بیشتره مردها انتظار دارن ...که مثلا شوهره ایشون بمونه و خیانت نکنه و خرجی بده...به نظره من زن همچین مردهایی شدن مث عروسک خیمه شب بازی هستش و هر روز خودتو به یه ریختو قیافه در ارری ..خلاقیت داشته باشی...از نظره من مسخرست و عواقبشم هر چی باشه به جانو دل میخرم گور بابی همچین مردی بره با همون عروسک های خیابونی ازدواج کنه..

البته داریم همچین زنهایی که کارشون ارایشگا و لباس و کارای خاله زنکیه همچین زن هایی برای همینا افریده شدن ..به نظرم همچین زنهایی باید رو دست مامان باباشون بمونن....انتخاب همچین زنهایی حماقته محض چرا اخه..

توی دین هم گفته زنها باید برای مردهاشون خودشونو درست کنن.کجای حرفم دقیقا اشتباس؟که به ما میگی احمق!

عبد شکور;939877 نوشت:
اینها اکثرا ابزار دست دشمنان خارجی قرار گرفته اند که میخان از طریق ضد فرهنگی و ضد اخلاقی ، نظام را از درون استحاله کنند و تجربه اسپانیا را تکرار کنند. ساده لوحی است اگر فکر کنیم یک اتاق فکری پست سر این قضایا نیست و این قضایا همینطوری و تصادفی و صرفا به خاطر بی تقوایی چند نفر داره اتفاق میافته.

اینها خودشون هم نمیدونند که ابزار دست دشمن خدا قرار گرفته اند و دارند کار همون سرباز بعثی که در دفاع مقدس جوانها را شهید میکرد را انجام میدهند اما از نوع بدتر و درجه شدیدتر.

از یک طرف دشمن داره از این خاکریز حمله میکنه، از یک طرف دیگه کسی به فکر نیست: بازار پر شده از لباسهای مشکل دار. حتی اگر یه خانمی بخواهد لباس مناسب بخرد پیدا نمیکند. این یعنی اینکه در کشور ما نهادهایی که باید فرهنگ حامعه را کنترل کنند ، بازار را از نظر فرهنگی و ملی کنترل کنند ، مرده اند. اگر زنده بودند ما یک اثری ازشون میدیدیم.

سلام و تحیت
احسنت بر شما ای کاش همه بینش و درک شما رو داشتند.
الان علاوه بر اینکه لباس مناسب برای خانم ها تو بازار پیدا نمیشه
لباس مناسب برای مردها هم نیست. واقعا نیست. من خودم همیشه برای خریدن لباس خیلی خیلی مشکل دارم. شلوارها همه فاق کوتاه هستند و باعث عقیم شدن می شن
و....

صندلی;939880 نوشت:
سلام.
البته اینطوری هم که همه چیز رو تقصیر خانم ها بندازید نیست.
اینطور خانم ها لباسی میپوشند و حرکاتی میکنند که مرد ها خوششون بیاد. اگر مرد ها خوششون نیاد، خانم ها انگیزه ای برای این کار ها ندارن.
مشکل از هر دو جنسه. وقتی با یه چرخش چشم و صدای نازک، مرد از هوش میره چه توقعی میشه داشت؟

تا حالا شده از کنار کباب فروشی رد بشی و هوس خوردن کباب نکنی؟
تا حالا شده ترشی ببینی سر سفره ولی دهنت آب نیافته؟
تا حالا شده از ترشیجات و لیمو حرف بزنی و ترشح بزاقت زیاد نشه؟
اگه هوس خوردن کباب و اینچیزا تو این شرایط بهت دست نمیده که بیماری و باید بری پیش پزشک
اگرم دست میده که خودتون متوجه منظورم شدین
آقا بوی کباب بهت خود جنبه داشته باش هوس کباب نکن بی جنبه. خب این چه حرف خنده داریه؟؟؟؟؟؟
خانمی که خودش رو به کالا و وسیله ای برای هوسبازی مردان تبدیل می کنه خیلی بی ارزشه خیلی

نیکوکار;940082 نوشت:
تا حالا شده از کنار کباب فروشی رد بشی و هوس خوردن کباب نکنی؟
تا حالا شده ترشی ببینی سر سفره ولی دهنت آب نیافته؟
تا حالا شده از ترشیجات و لیمو حرف بزنی و ترشح بزاقت زیاد نشه؟
اگه هوس خوردن کباب و اینچیزا تو این شرایط بهت دست نمیده که بیماری و باید بری پیش پزشک
اگرم دست میده که خودتون متوجه منظورم شدین
آقا بوی کباب بهت خود جنبه داشته باش هوس کباب نکن بی جنبه. خب این چه حرف خنده داریه؟؟؟؟؟؟
خانمی که خودش رو به کالا و وسیله ای برای هوسبازی مردان تبدیل می کنه خیلی بی ارزشه خیلی

سلام.
اولا نگفتم خانم ها تقصیر ندارن گفتم تقصیر از دو جنسه. عرضه و تقاضا. وقتی دختری خودشو بزک کنه ولی هیچ مردی بهش نگاه نکنه هدفش به شکست میخوره تغییر میده رفتارشو.
دوما. شما از اون دسته آدمایی هستید که مثلا توی ماه رمضون وقتی ببینی یکی یه غذایی میخوره آب از دهنت بریزه و روزتو بشکنی؟

برادر ن بیمار نیستم بیمار کسیه که از خودش اراده و طاقت نداره رفتار دیگران تغییرش میدن. لابد اگه کسی به شما مواد مخدر تعارف کنه میگیری مصرف میکنی با این توجیه که تقصیر من نیست اون تعارف کرد. خب شما نباید از خودت اراده داشته باشی در مقابل تعارفش مقاومت کنی؟

من وقتی زن بی حجابی میبینم سرمو میندازم پایین و بهش نگاه نمیکنم(نهی از منکر کردن هم خوبه البته). اگر این بیماریه باشه من بیمار، هواس بازان عزیز هم سالمن چون تقصیر خودشون نیست زن ها بدن!

صندلی;940089 نوشت:
سلام.
اولا نگفتم خانم ها تقصیر ندارن گفتم تقصیر از دو جنسه. عرضه و تقاضا. وقتی دختری خودشو بزک کنه ولی هیچ مردی بهش نگاه نکنه هدفش به شکست میخوره تغییر میده رفتارشو.

سلام
مردها هم مقصرن ولی زن ها خیلی خیلی بیشتر
صندلی;940089 نوشت:
دوما. شما از اون دسته آدمایی هستید که مثلا توی ماه رمضون وقتی ببینی یکی یه غذایی میخوره آب از دهنت بریزه و روزتو بشکنی؟

وقتی تو ماه رمضون هوس می کنم چیزی بخورم، میزارمش کنار بعد از اذون میخورم. دختره رو چکار کنم؟ بگم صبر می کنم تا با زن خودم؟؟؟ خو الان که میبینید همه بالای 30 سال و مجرد هستن
صندلی;940089 نوشت:
برادر ن بیمار نیستم بیمار کسیه که از خودش اراده و طاقت نداره رفتار دیگران تغییرش میدن. لابد اگه کسی به شما مواد مخدر تعارف کنه میگیری مصرف میکنی با این توجیه که تقصیر من نیست اون تعارف کرد. خب شما نباید از خودت اراده داشته باشی در مقابل تعارفش مقاومت کنی؟

مواد مخدر جزء نیازهای فطری انسان نیست. اما ازدواح نیاز اساسیه که ما جوانان ازش خیلی دور شدیم. هیچ حیوون و پرنده ای رو جداگونه نگهداری نمی کنن اما این چه بلاییه که انداختن به جون ما؟ همه و همه هم مقصرن. من این حرفارمو برام شخص خودم نمیگم. این مشکل همه جامعه ماست
صندلی;940089 نوشت:
من وقتی زن بی حجابی میبینم سرمو میندازم پایین و بهش نگاه نمیکنم(نهی از منکر کردن هم خوبه البته). اگر این بیماریه باشه من بیمار، هواس بازان عزیز هم سالمن چون تقصیر خودشون نیست زن ها بدن!

دمت گرم انصافاً خیلی آقایی
فقط اینکه همیشه باید سرتون پایین باشه و کفش ها رو ببینید. از عرض خیابون چجور رد میشید؟ الان که دیگه داخل ماشین خیلیا حجاب ندارن. البته اینم راهش اینه که فقط به چراغای ماشین نگاه کنید

نیکوکار;940101 نوشت:
سلام
مردها هم مقصرن ولی زن ها خیلی خیلی بیشتر

وقتی تو ماه رمضون هوس می کنم چیزی بخورم، میزارمش کنار بعد از اذون میخورم. دختره رو چکار کنم؟ بگم صبر می کنم تا با زن خودم؟؟؟ خو الان که میبینید همه بالای 30 سال و مجرد هستن

مواد مخدر جزء نیازهای فطری انسان نیست. اما ازدواح نیاز اساسیه که ما جوانان ازش خیلی دور شدیم. هیچ حیوون و پرنده ای رو جداگونه نگهداری نمی کنن اما این چه بلاییه که انداختن به جون ما؟ همه و همه هم مقصرن. من این حرفارمو برام شخص خودم نمیگم. این مشکل همه جامعه ماست

دمت گرم انصافاً خیلی آقایی
فقط اینکه همیشه باید سرتون پایین باشه و کفش ها رو ببینید. از عرض خیابون چجور رد میشید؟ الان که دیگه داخل ماشین خیلیا حجاب ندارن. البته اینم راهش اینه که فقط به چراغای ماشین نگاه کنید

ازدواج نیاز اساسیه. حالا که نمیشه تقوا پیشه کنید تا وقتی موقعش بشه.
مسلما خانوم ها کار بدی میکنند. ولی شما در پست های قبل طوری بیان میکردین انگار مردان نعوذ بالله پسر خدا هستن و بی گناه و همش تقصیر خانوماست!

درباره سر پایین انداختن. خب میگید چیکار کنم؟ خانومارو بگیرم کتک بزنم؟ یا چی؟ بالاخره برای دوری از گناه مجبورم سر خودمو پایین بندازم. نه که 4 چشمی نگاه کنم و رصد کنم بعد بهانه بیارم که تقصیر من نیست!

برادر شما تو لس آنجلس زندگی میکنید؟ وضعیت اونقدرا هم بد نیستا چه خبرا.

[="Arial"]

mohsen1990;939934 نوشت:
توی دین هم گفته زنها باید برای مردهاشون خودشونو درست کنن.کجای حرفم دقیقا اشتباس؟که به ما میگی احمق!

اولا کسی به شما یا همه مردها نگفت احمق به بیشتره مردها این خاصیت رو دارن و گفتم احمقانست نه احمق....

بعدشم والا دین این مدلی که شما گفتین رو نگفته ...

[="Arial"]

صندلی;940103 نوشت:
ازدواج نیاز اساسیه. حالا که نمیشه تقوا پیشه کنید تا وقتی موقعش بشه.
مسلما خانوم ها کار بدی میکنند. ولی شما در پست های قبل طوری بیان میکردین انگار مردان نعوذ بالله پسر خدا هستن و بی گناه و همش تقصیر خانوماست!

درباره سر پایین انداختن. خب میگید چیکار کنم؟ خانومارو بگیرم کتک بزنم؟ یا چی؟ بالاخره برای دوری از گناه مجبورم سر خودمو پایین بندازم. نه که 4 چشمی نگاه کنم و رصد کنم بعد بهانه بیارم که تقصیر من نیست!

من با شما بیشتر موافقم تا بقیه ...حرفاتون منطقی تره...@};-

سلام علیکم

نقل قول:

شما امتحان کنید هم امکان پذیره هم شدیدا باعث آرامش میشه و شدیدا بازدارنده ! عرضه و تقاضا ! حداقل شما به تقاضا دامن نزنید باقی هم انشا الله درست بشن !
اینطور شان و منزلت خودتون هم بالاتر میبرید ! افراد مومن و ظاهر الصلاح رو نمیگم افراد بی بند و بار بی دین هم نمیگم ولی افرادی که هنوز درک درستی از حجاب پیدا نکردند و تفکرات مشابه و افرادی که شان انسانی حداقلی را دارند و حفظ میکنند هم مطمینا برای شما احترام بیشتری قائل میشند و میبینید که خودشون رو جلوی شما جمع و جور تر میکنند (تا حدودی تجربه شخصی) پس همه را نمیشه یک طور دید!

به نظر بنده حجاب فقط پوشش ظاهری و فقط مختص خانم ها نیست!
حجاب ظاهری و پوشش ، رفتار ، نگاه و... اینها مصادیق حجاب هستند!
دین ما هم فقط به خانم ها نگفته حجاب بلکه به آقایون هم گفته!
ولی تاکید روی پوشش خانم و عدم اختلاط با نامحرم و تاکید روی نگاه آقا بیشتر هست
چرا که قوه ی شهوانی یک مرد با نگاه فورا فعال میشه
ولی یک خانم نیاز به لمس و تحریکات اینچنینی داره و زمان بیشتری میبره!
حقیقتا چه دین زیبا و کاملی داریم اگر درست عمل کنیم چی میشه
به شخصی (یکی از تفکرات که نعوذ بالله خدا رو قبول ندارند و ضد دین هستند و دین رو اسارت عقل میدونند!!) وقتی باهاشون صحبت میکردم یک قسمت جالب گفتند که اگر دین و اسلام و.. اینقدر زیبا هستند پس چرا همچین دنیایی دارید و مسلمون ها هم اینطور هستند ؟! شما چه جوابی میدین به این شخص ! آدم دردش میگیره البته جواب گفتن خیلی ساده است با یک منطق خیلی ابتدایی که مثل اینست که اگر شما از انسانیت خودتون و پرنده بودن یک طوطی سخنگو اطلاع داشته باشین با گفتن من انسانم از سمت اون واکنش های تفریحی دارید نه عصبانیت از انسانیت !!
ولی این که دم از اسلام و تشیع میزنیم و اینطور زندگی میکنیم خیلی درد بزرگیه !!

رسول خدا(صلى الله عليه وآله وسلم) فرمود: «نگاه اول خطا است، نگاه دوم عمد است و نگاه سوم موجب هلاكت است.»
امام صادق(عليه السلام) فرمود: «نگاه دوباره به نامحرم، شهوت را در دل غرس مى كند و اين كار براى صاحب آن از حيث فتنه كافى است.»

به مؤمنان بگو چشمهاى خود را (از نگاه به نامحرمان) فرو گیرند، و دامان خود را (از بى عفتى) حفظ کنند; این براى آنان پاکیزه تر است; خداوند به آنچه انجام مى دهندآگاه است. ﴿النور:۳۰﴾

و من الله توفیق

التماس دعا

فیلم پورنو دیدن یا خاک بر سری آقا بستگی دارد .
ب خانمش

خیلی واضح است

البته

وقتی چشم را هم ب دیدن چیزای هرزه عادت داد

تنها چنین صحنه هها آرامش جنسی فرد را تامین می کند

ب نظرم

اگر یک آقا از ابتدا ب دنبال خانم ی باشد
با چهره زیبا و اندام با ویژگئ ههای خاص
قطعا

دیگر ب دنبال مشاهده چنین صحنه هها نیست

مردی ب سراغ خانم دیگری می رود
یا فیلم

خانمش کسریهایی دارد

که در کسی دیگر انهاراا جستجو می کند

صندلی;940103 نوشت:
زدواج نیاز اساسیه. حالا که نمیشه تقوا پیشه کنید تا وقتی موقعش بشه.

من میگم انقد سرتونو پایین میگیرید نرید تو در و دیوار!
اصلا بحث من یکی نیست. عاقا قبول شما خوب شما عالی شما همش سرت پایین
بنظرت منطقیه کل جامعه مثل شما باشن؟؟ بلاخره همه که نمیتونن مثل شما باشن. اصلا بحث منو شما نیست بحث جامعه ست.
آره اینجا از اروپا و آمریکا خیلی بدتره. خود افرادیکه از اونجاها اومدن اینجا دارن میگن که ما با این وضعیت دخترای شما بیشتر ازونجا تحریک میشیم.
شما تصور کن خانمی که می خواد شوهرشو تحریک کنه برهنه میشه؟ یا اینکه لباس محرک می پوشه؟ کدومش؟
دقیقاً اگر این دخترا برهنه باشن تحریک پذیری کمتری داره

سلام بر کاربران محترم و محترمه

@};-

لطفا در مسیر اصلی موضوع حرکت کنید

لطفا جاده را لغزنده نکنید

;;)

دکترسید آرمین;940114 نوشت:
وقتی چشم را هم ب دیدن چیزای هرزه عادت داد

تنها چنین صحنه هها آرامش جنسی فرد را تامین می کند

اتفاقا دیدن چنین برنامه ها آرامش را سلب خواهد کرد.

نشاط;940845 نوشت:

اتفاقا دیدن چنین برنامه ها آرامش را سلب خواهد کرد.

لطفا اگر می شود .توضیح بفرمائید
این سلب آرامش ب چه صورتی می باشد ؟

دکترسید آرمین;940854 نوشت:
لطفا اگر می شود .توضیح بفرمائید
این سلب آرامش ب چه صورتی می باشد ؟

با سلام از دو بعد قابل بررسی است:
از نگاه دین چون این عمل گناه است، و خواص گناه اینه که شخص از خدا وقتی دور شد، روحش مکدر خواهد شد و همین موضوع باعث یک نوع احساس کم بودن و تشویش ذهن و حالت بی تعادلی و احساس ناامنی را بدنیال خواهد شد( البته برای روانی که پاکه) و از طرفی دیگر خدای متعال وعده عذاب داده خود دقت در آن آرامش را سلب خواهد کرد، چون در آرامش شرط این است که شخص از رفتار خود خیالش باید راحت باشد و نگرانی در آن نفوذ نکند و حال آنکه در چنین مسئله ای اگر به دقت تامل شود، نگرانی هایی را بدنبال خواهد شد و همین مسئله می تواند آرامش را از بین ببرد.
اساسا هر چیزی را که به روح انسان آسیب برساند و از مسیر کمال و آرامش دور سازد، خدای متعال صلاح نداند و خواص گناه این است که انسان از مسیر آرامش دور شود و این احساس عدم آرامش به مرور زمان بر دل و روح فرد عارض خواهد شد.
از نگاه روانشناختی:
شخص وقتی چنین صحنه هایی را می بیند و منتها فقط از راه دیدن است، نوعی احساس نیاز و عطش پدید میاد و یا به اعتباری احساس نیاز شدید می شود، ولی عملا همان صحنه و فرد در دسترس قرار نمی گیرد، همین موضوع بتدریج یک نوع حالت اضطراب و تشویش فکری در فرد ایجاد می کند که منافات با آرامش دارد، چون در حالت آرامش یعنی حذف اضطراب و استرس و حال آنکه در چنین فرضی حذفی صورت نمی گیرد.
شما فرض کنید که فرد گشنه باشد، و در مقابلش کبابی را به سیخ می گیرن ولی در اختیار او قرار نمی دن، آیا این فرد با دیدنش احساس آرامش می کند؟! نه اتفاقا احساس نیاز درونی ایجاد می شود و همین موضوع باعث ترشح اسید معده شده و به نوعی مشکل گوراش ایجاد می کند. این مطلب به نوع و قالب دیگرش در مسئله دیدن تصاویر و فیلم های جنسی بدنبال دارد که شخص احساس عطشش بیشتر شده و به همین راحتی آرامش واقعی بوجود نمیاد. شخص وقت زیادی را صرف می کند، ذهنش همیشه مشغوله، از برنامه هایش می مونه، حواسش پرت خواهد شد، در برخی مواقع به خاطر کنترل دیگران احساس ترس و خطر را دارد، موقع صحبت با جنس های مخالف چنین تصاویری در ذهنش بروز و ظهور پیدا خواهد کرد و باعث خواهد شد که شخص ارامش و تعادل خود را از دست بدهد. بله در همان ابتدای نگاه شخص احساس لذت می کند، ولی این احساس لذت با آرامش فرق خواهد کرد.

من فکر می کردم دیدن صحنه های مستهجن گار نوجوان هاست و بعد از یک مدت دیگه نوجوان ها که بزرگتر می شن از این تصاویر سیر می شن و دیگه سمتش نمی رن...دیگه فکر نمی کردن کسی که همسر داره هم باز مشتاق دیدن این تصاویر باشه....عجیبه...:-@

پارسا مهر;940866 نوشت:
من فکر می کردم دیدن صحنه های مستهجن گار نوجوان هاست و بعد از یک مدت دیگه نوجوان ها که بزرگتر می شن از این تصاویر سیر می شن و دیگه سمتش نمی رن...دیگه فکر نمی کردن کسی که همسر داره هم باز مشتاق دیدن این تصاویر باشه....عجیبه

با سلام و احترام
البته افرادی که در گذشته سابقه دیدن این تصاویر را دارن، در آینده و در دوره انتخاب همسر هم احتمالش زیاده که دوباره روی بیاورند.

نشاط;940864 نوشت:

با سلام از دو بعد قابل بررسی است:
از نگاه دین چون این عمل گناه است، و خواص گناه اینه که شخص از خدا وقتی دور شد، روحش مکدر خواهد شد و همین موضوع باعث یک نوع احساس کم بودن و تشویش ذهن و حالت بی تعادلی و احساس ناامنی را بدنیال خواهد شد( البته برای روانی که پاکه) و از طرفی دیگر خدای متعال وعده عذاب داده خود دقت در آن آرامش را سلب خواهد کرد، چون در آرامش شرط این است که شخص از رفتار خود خیالش باید راحت باشد و نگرانی در آن نفوذ نکند و حال آنکه در چنین مسئله ای اگر به دقت تامل شود، نگرانی هایی را بدنبال خواهد شد و همین مسئله می تواند آرامش را از بین ببرد.
اساسا هر چیزی را که به روح انسان آسیب برساند و از مسیر کمال و آرامش دور سازد، خدای متعال صلاح نداند و خواص گناه این است که انسان از مسیر آرامش دور شود و این احساس عدم آرامش به مرور زمان بر دل و روح فرد عارض خواهد شد.
از نگاه روانشناختی:
شخص وقتی چنین صحنه هایی را می بیند و منتها فقط از راه دیدن است، نوعی احساس نیاز و عطش پدید میاد و یا به اعتباری احساس نیاز شدید می شود، ولی عملا همان صحنه و فرد در دسترس قرار نمی گیرد، همین موضوع بتدریج یک نوع حالت اضطراب و تشویش فکری در فرد ایجاد می کند که منافات با آرامش دارد، چون در حالت آرامش یعنی حذف اضطراب و استرس و حال آنکه در چنین فرضی حذفی صورت نمی گیرد.
شما فرض کنید که فرد گشنه باشد، و در مقابلش کبابی را به سیخ می گیرن ولی در اختیار او قرار نمی دن، آیا این فرد با دیدنش احساس آرامش می کند؟! نه اتفاقا احساس نیاز درونی ایجاد می شود و همین موضوع باعث ترشح اسید معده شده و به نوعی مشکل گوراش ایجاد می کند. این مطلب به نوع و قالب دیگرش در مسئله دیدن تصاویر و فیلم های جنسی بدنبال دارد که شخص احساس عطشش بیشتر شده و به همین راحتی آرامش واقعی بوجود نمیاد. شخص وقت زیادی را صرف می کند، ذهنش همیشه مشغوله، از برنامه هایش می مونه، حواسش پرت خواهد شد، در برخی مواقع به خاطر کنترل دیگران احساس ترس و خطر را دارد، موقع صحبت با جنس های مخالف چنین تصاویری در ذهنش بروز و ظهور پیدا خواهد کرد و باعث خواهد شد که شخص ارامش و تعادل خود را از دست بدهد. بله در همان ابتدای نگاه شخص احساس لذت می کند، ولی این احساس لذت با آرامش فرق خواهد کرد.

با سلام

خوب من کاری ب دیدن فیلم های پورنو یا جسارتا همان خاک برسر ی از سوی نوجوانان و جوانان ندآرم.
اما

یک آقا ی متاهل چرا ب دیدن چنین فیلم هها علاقمند است ؟

مثلا اگر جوانی آشنایی با مسائل جنسی نداشته باشد .و فردی چشم و گوش بسته بوده .

می تواند . بعنوان آموزش مثلا قبل از ازدواج مشاهده نماید ؟

از بعد جنبه آموزشی ن لذت بردن !

دکترسید آرمین;940883 نوشت:
یک آقا ی متاهل چرا ب دیدن چنین فیلم هها علاقمند است ؟

سلام بزرگوار
می تونه برای کسب لذت باشه!
منتها این لذت به نفعش نیست و گفته شده که باید دوری کند.

دکترسید آرمین;940883 نوشت:
مثلا اگر جوانی آشنایی با مسائل جنسی نداشته باشد .و فردی چشم و گوش بسته بوده .

می تواند . بعنوان آموزش مثلا قبل از ازدواج مشاهده نماید ؟

از بعد جنبه آموزشی ن لذت بردن !

با سلام و احترام
مسائل جنسی یکی حالت فطری و طبیعی است و به آن اندازه نیاز به آموزش ندارد ولی بر فرض لازم شد با مختصری مطالعه و مراجعه به مشاور سکس تراپی می تواند مشکل را رفع کند و نیازی به دیدن فیلم های مختلف پورن به بهانه های آموزش منطق درستی نیست.

سلام

من یک جوان متاهل 24 ساله را می شناسم

که متاسفانه معتاد ب دیدن فیلم های پورنو شده است

و دلیل اینکارش را در این مورد میدوند

ازدواج من با ابن خانم با اجبار خانواده ام بوده است

و از لحاظ جنسی باب میل من نیست

لذتی را که از دیدن اون خانم هها ب من دست میدهد .

خانم خودم اصلا

و پناه بر خدا می برم

خدایا منو ببخش

و شرمنده که بیان می کنم

ایشان می گفت . در نزدیکی با خانم خودم

تصویر اون خانم هها را در ذهن خودم دارم

و چندین بار قصد طلاق دادن ایشان را داشته

که بدلیل ناراحتی مادر منصرف شدم

اگر فردی متاهلی فکر می کنم . ب سمت دیدن فیلم ههای سوپر می رود
یقیینا مشکلی در خانم وجود دارد

البته در بخشی از اونا

پ.ن

نقل مطالب از اون آقا 24 ساله است

دکترسید آرمین;940969 نوشت:
اگر فردی متاهلی فکر می کنم . ب سمت دیدن فیلم ههای سوپر می رود
یقیینا مشکلی در خانم وجود دارد

بله ممکن است این طور باشد، ممکن است همسران رضایت کافی از روابط فی مابین نداشته باشند و به جای حل مشکل در دنیای واقعی به دنیای مجازی رو بیاورند و بصورت خیالی و غیابی خود را ارضا نمایند و با همانند سازی با شخصیت های فیلم به لذت جنسی برسند.

در پژوهش ها تایید شده است که 30 تا 35% لذت حاصله از این روابط جسمی می باشد مابقی یعنی 70 تا 65% لذت عاطفی است، یعنی صمیمت بین دو طرف هر چه بیشتر باشد ارضاء میل با رضایت بیشتری خواهد بود،

بنابراین به هر دلیلی فرد به ارضاء غیابی بپردازد در واقع فقط از نظر جسمی ارضا شده است و از نظر عاطفی ...

وقتی آقایی لذتی از خانمش نمی برد

مثلا خوش چهره و خوش اندام نیست

واز لحاظ فیزیولوژیکی بدنی لذتی برای مرد

حاصل نکند

نکلیف چیست ؟

بهتر نیست
چنین آقایان همان ابتدا ب دنبال خاتمی باشد

که باب میلش باشد

نگاهش کند
لذت ببره

ن اینکه جسارتا ی .........

البته با عرض معذرت

دکترسید آرمین;940984 نوشت:
وقتی آقایی لذتی از خانمش نمی برد

مثلا خوش چهره و خوش اندام نیست

واز لحاظ فیزیولوژیکی بدنی لذتی برای مرد

حاصل نکند

نکلیف چیست ؟

اگر انتخاب درست باشد و شخص به حالت مقایسه نیافتد و شخص متمرکز به همسرش باشد، به خوبی لذت می برد. این مقایسه ها و دیدن تصاویر و فیلم های مختلف از زنان متفاوت و... و چه بسا سابقه تجربه لذت جویی کار را بدتر کرده. مردم یه زمانی ماشین پیکان سوار می شدند و افتخار هم می کردند و هیچ سختی هم احساس نمی کردند، بعد ماشین های نو و مدل بالا و متفاوت وارد بازار شد و عده ای تجربه کرده و مقایسه هم کردند، بعد به طور کلی از پیکان زده شدند، البته این انگیزه ادامه دارد و...
اگر هر فرد به زن خودش متمرکز شود و از جهتی در انتخاب خود دقت کند، این مشکلات بوجود نمی آیید. بیجا نیست که شرع نگاه به نا محرم را حرام دانسته!!! حکمتی دارد، یکی از آنها حفظ کانون خانواده است.

سوال:
خانمی هستم ۲۶ساله، که تازه ازدواج کرده ام، شاغل هم هستم، من زودتر ازهمسرم می خوابم و شبها همسرم به بهانه مطالعه به دیدن فیلم های مستهجن مشغول می شود، این قضیه داغونم می کند، گاهی وقتها می خواهم بگویم که نمی توانم با ایشان زندگی کنم؛ وقتی دنبال لذت بردن با زن های لخت بوده و نیازش برطرف می شود چرا ازدواج کرد؟ از شما تقاضا دارم راهنماییم کنید.

پاسخ:
این رفتارها جای نگرانی دارد و لازم است انگیزه این رفتارها به دقت بررسی و تحلیل شود. در این نوع مسائل شناخت دقیق ویژگی های همسر در مسیر درمان خیلی موثر خواهد شد، توصیه می شود روی نقاط قوت و ضعف همسرتان تمرکز کنید و اگر باخبر هستید که چه بهتر!
سعی کنید با صحبتها و گفتگوی صمیمانه به ریشه گرایش این مسئله بپردازید، فضای صحبت و گفتگو باید طوری باشد که همسرتان بدون اعمال فشار و رفتار توبیخ گونه از جانب شما به حرف های شما گوش فرا دهد. اگر بتوانید کمک کنید که متوجه شود که چنین کاری به ضرر زندگیتان است و هیچ فایده ای ندارد و شما از این مسئله ناراحت هستید، امید است این رفتار ترک شود، برای این منظور می توانید با این مقدمات روی شناخت همسرتان کار کنید:
1. بگوئید نگاه کردن به فیلم یا تصاویر مستهجن از لحاظ شرعی حرام بوده و عواقب و عذاب اخروی را بهمراه دارد و به آرامش روح انسان هم ضربه خواهد زد.
قال رسول الله صلّی الله علیه و آله : «مَن مَلَأَ مِنِ امرأهٍ حراماً حَشاهما الله عزّوجلّ یوم القیامه بمسامیرَ مِن نارٍ و حشاهما ناراً حتی یَقضیَ بین الناس ثم یُؤمَر به إلی النار؛ کسی که چشمان خود را از نگاه حرام به زنی پر کند، خدای بزرگ و بلند مرتبه در روز قیامت چشمان او را با میخ های آتشین پر کرده و از آتش انباشته می سازد تا حساب مردم به پایان رسد، آنگاه فرمان می دهد که او را به آتش جهنم برند.»[1]
2. به مرور زمان چنین امری موجب می شود که فرد همسر خود را با افراد متفاوت مقایسه کند و در ادامه زندگی نتواند لذت جنسی خوبی از همسر خود ببرد، آن احساس آرامش و لذتی را که باید داشته باشد، دست یافتنی نخواهد شد.
3. زیبایی ها و لذت جنسی همسر بتدریج تکراری و به تدوام زندگی آسیب می زند.
4. وقت بیشتری در این زمینه تلف خواهد شد.
5. احتمال گناه و علاقه به داشتن رابطه با دیگران وجود دارد و چنین امری می تواند به تداوم زندگی آسیب بزند.
6. عادت به چنین رفتار اشتباهی موجب می شود که نگاه و تصور فرد به جنس مخالف با یک نگاه جنسی و شهوت آلود همراه باشد و این نگران کننده است.
7. زمینه علاقه و گرایش به ارتباط جنسی با افراد متفاوت بیشتر خواهد شد.
این روایت هم بیانگر همین مسئله می باشد:
قال الامام الصادق علیه السّلام : «النظرهُ بَعدَ النظرهِ تزرعُ فی القلب الشهوهَ و کفی بها لصاحبها فتنهً؛ نگاهِ بعد از نگاه، بذر شهوت را در دل می کارد و همین برای به فتنه (و گناه) کشاندن صاحب آن نگاه کافی است»[2]
وقتی فرد بداند که آثار چنین رفتار اشتباهی به ضررش تمام خواهد شد، احتمال ترک و توبه قوی تر خواهد شد.
و اما تکنیک های رفتاری:
1. در عین صبوری و متانت به رفتارهای او عکس العمل شدیدی نشان بدهید. حتی مختصری بی محلی و قهر هم اگر برای ترک ایشان مفید هست، حتما انجام بدهید.
2. شبها با هم بخوابید و نگذارید تنهایی با گوشی و اینترنت بچرخد!
3. برنامه خوابتان را طوری تنظیم کنید که زمان استراحت و بیداری هر دوتای شما یکسان و هماهنگ باشد.
4. ارتباط جنسی خودتان را با همسرتان لذت بخش کنید.( می توانید خواسته های لذت جنسی ایشان را در مورد خودتان بپرسید تا لذت بخش باشد)
5. هر چند شما مشغول کار هستید، ولی این باعث نشود که ارتباط کلامی با همسرتان قطع و یا کمتر شود، گاهی احساس تنهایی باعث این خطاها می شود. سعی کنید در وقت مناسب با همدیگر صحبت کنید تا با شما احساس راحتی بکند.
سعی کنید در هنگام حضور در منزل با هم باشید و یا برنامه تفریح و یا بیرون داشته باشید.
این لذت کاذب به زندگی شما لطمه خواهد زد و باید همسرتان به خاطر زندگیتان از این مسائل دوری کند، اگرعملکرد خود را توجیه هم بکند، اصلا نپذیرید و راضی نشوید.
اگر طبق موراد گفته شده مشکل حل نشد، می توانید تشویق کنید که به یک مشاور متخصص به صورت حضوری مراجعه کند.
پی نوشت:
1. بحار الانوار، ج ۷۳، ص ۳۶۶
2. وسائل الشیعه، ج ۱۴، ص ۱۳۹

موضوع قفل شده است