جمع بندی حمام کردن در شب

تب‌های اولیه

95 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
حمام کردن در شب

ایا حمام رفتن در شب ایراد دارد؟ به خاطر جن.

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد تذکره

سلام
در مورد استحمام در شب کراهتی در روایات و سیره علما وجود ندارد تا به خاطرجن باشد لذا بقول ما سالبه به انتفاء موضوع است

ali 000;936174 نوشت:

امير مؤمنان(ع): در تمام مدت حضور در حمام، حتي الامکان كاملاً عريان نباشيد، زيرا عريان بودن مطمع شيطان خواهد بود

امير مؤمنان (ع) فرمايد: هر كس عريان شود شيطان به او بنگرد و طمع نمايد پس لُنگ ببنديد.

باسلام

از غروب تا طلوع آفتاب اگر میخواهید حمام بروید توصیه میشود حتما قبلش سوره ناس و فلق را یکبار یا سه بار بخونید!

------------------

یه سری نکات عمومی هم در زیر برای افزایش اطلاعاتتون براتون میگم که بعضا ربطی حمام ندارد ولی عمل به آن بسیار مفید است!

توصیه مهم برای عموم
: همیشه بعد نماز صبح و نماز عشاء و قبل خواب، سه یا هفت بار سوره فلق و ناس را برای حفظ خود و خانواده تان بخوانید!

بعد نماز صبح و عصر هم صد بار استغفرالله و اتوب الیه و صد بار صلوات بگویید!

نکات عمومی که بعضا در مستحبات دین آمده:

-توصیه میکنم اذان در نماز را بلند بخوانید. و اگر صدای تلویزیون موقع اذان دادن بلند باشه خوبه.

-توصیه اکید اینکه نقاشی و تصاویر حیوانات در منزل نباشد و نیز حیواناتی مثل گربه، سگ و... در منزل نگهداری نکنید! ماهی و پرنده اشکال ندارد! اگر گربه و چنین حیواناتی در منزل دارید بعد بیرون کردن حیوان، تمام جاهایی که آنجا قدم زده و بوده را بشورید

-گوش دادن به آهنگهای شیطان پرستی ممنوع!

-موقع ورود به حمام سوره های فلق و ناس بخوانید. موقع ورود به مکان تاریک و یا ریختن آب داغ روی خود ، بسم الله الرحمن الرحیم بگویید. البته اگر توصیه مهم برای عموم که گفتم را مرتب روزانه بخوانید نیازی به بسم الله گفتن موقع ورود به حمام و... نیست!

-لخت نخوابید البته اینجا منظورم کسانی است که سوره فلق و ناس نمیخوانند و بطور کلی همه دختران و زنان را شامل میشود!

-در حمام تا زمانی که لازم نیست عورت خود را پوشیده نگه دارید.

-قبل در آوردن لباسها همیشه بگویید بسم الله الذى لا اله الا هو یا بسم الله الرحمن الرحیم

-در حمام آواز نخوانید و گریه نکنید و فریاد نکشید

-وقتی نجس شدید مثل حالت جنابت، غسل کنید و با جنابت نخوابید. یا اگه آن موقع نمیتوانید آن ناحیه را بشورید و لباس تمیز بپوشید تا بعدا که غسل میکنید.

-بهداشت و پاکیزگی در منزل را رعایت کنید

-خوشبو بودن هم خوبه

-زمان رابطه جنسی که قصد لخت شدن دارید نیز بسم الله بگویید ولی خواندن سوره ناس و فلق بهتر است

-از خودبینی بپرهیزید!

نقل قول:

[=arial narrow]
[=arial narrow]
سلام دوست گرامی
گوش دادن به آهنگ شیطان پرستی حرامه، البته به طور مستقیم هم ربطی به حمام نداره

نقل قول:
-لخت نخوابید البته اینجا منظورم کسانی است که سوره فلق و ناس نمیخوانند و بطور کلی همه دختران و زنان را شامل میشود!

این موضوع آقایون و همینطور کسانی که سوره فلق و ناس میخواند را شامل می شود و ربطی به جنسیت ندارد.

[="Arial Narrow"]این قدر ک سایت مشکل داره آدم پشیمان میشه چیزی تایپ کنه، لود نمیشه، یک دفعه گزینه ها نیست، نقل قول نمیکنه، بیشتر از نیم ساعت طول مکیشه آدم تایپش رو به سرو سامانی برساند.

منتظر الظهور;936988 نوشت:

باسلام

از غروب تا طلوع آفتاب اگر میخواهید حمام بروید توصیه میشود حتما قبلش سوره ناس و فلق را یکبار یا سه بار بخونید!

:

-

-توصیه اکید اینکه نقاشی و تصاویر حیوانات در منزل نباشد و نیز حیواناتی مثل گربه، سگ و... در منزل نگهداری نکنید! ماهی و پرنده اشکال ندارد! اگر گربه و چنین حیواناتی در منزل دارید بعد بیرون کردن حیوان، تمام جاهایی که آنجا قدم زده و بوده را بشورید

-

-موقع ورود به حمام سوره های فلق و ناس بخوانید. موقع ورود به مکان تاریک و یا ریختن آب داغ روی خود ، بسم الله الرحمن الرحیم بگویید. البته اگر

-

-

-

-در حمام گریه نکنید

-

-

-

-

-

سلام
علت اون چند تا متن بالا که نقل کردم از شما چیه؟
_طراحی هایی که کشیدم از حیوانات مثل آهو یا خرس یا... ایراد داره رو دیوار اتاق ؟ چرا؟
_عروسک های خرگوش و خرس و گاو و گوسفند و همستر هم دارم ایراد داره بودنشون تو اتاقم؟ چرا؟
_چرا از غروب تا طلوع آفتاب باید اون سوره ها در حمام خوانده بشه؟خوانده نشه جن میاد؟

Amir.Ali.molaei;936992 نوشت:
[=arial narrow]
[=arial narrow]
سلام دوست گرامی
گوش دادن به آهنگ شیطان پرستی حرامه، البته به طور مستقیم هم ربطی به حمام نداره

باسلام بنده در بالای نکات ذکر کردم که نکات عمومی!!!! نه نکات مربوط به حمام!

یا علے;937003 نوشت:
سلام علت اون چند تا متن بالا که نقل کردم از شما چیه؟
_طراحی هایی که کشیدم از حیوانات مثل آهو یا خرس یا... ایراد داره رو دیوار اتاق ؟ چرا؟
_عروسک های خرگوش و خرس و گاو و گوسفند و همستر هم دارم ایراد داره بودنشون تو اتاقم؟ چرا؟
_چرا از غروب تا طلوع آفتاب باید اون سوره ها در حمام خوانده بشه؟خوانده نشه جن میاد؟

رسول خدا (ص) فرمود: جبرئيل پیشم آمد و گفت: ما فرشته‏ ها وارد نشويم در خانه‏ اى كه در آن سگ يا مجسمه تن باشد و يا ظرفى باشد كه در آن بول كنند.

جبرئيل گفت: ای رسول خدا ما در خانه‏ اى وارد نشويم كه در آن صورت(تصویر) آدمى باشد ؛ و وارد نشویم در خانه ای در آن بول کنند ؛ و وارد نشویم در خانه ای در آن سگ باشد.

امام باقر (ع) فرمودند: عیبی ندارد که مجسمه در خانه باشد هر گاه سرش را دگرگون سازند و تنش بماند.

محمد بن مسلم نقل نمود که مردى به امام باقر (ع) گفت: رحمت خدا بر تو ! اين مجسمه‏ ها كه من در خانه‏ هاى شما می بينم چيست؟ امام فرمودند: اينها از آنِ زنهاست يا خانه‏ ها از آنِ زنهاست.

محمد بن مسلم گويد از امام ششم(ع) درباره تمثال درخت و خورشيد و ماه پرسيدم. امام فرمودند: اگر حيوان در آن نباشد باكى ندارد.

با سلام

شیاطین جنّی موقع غروب خارج میشوند و در مکانهای مختلف از جمله حمام و توالت و... قرار میگیرند! لذا برای در امان ماندن از شرشان باید آن سوره ها را خواند!

در احادیث آمده تصویر یا مجسمه حیوان یا انسان در منزل استفاده نکنید مگر اینکه سر نداشته باشد! اما اینکه عروسک هم شامل میشه رو نمیدونم!

بنده از چند نفر که علوم غریبه میدونستند هم در خصوص علت تصاویر و... پرسیدم ولی جوابی نگرفتم یا قانع کننده نبود!

بنظرم برخی از این احادیث ناقص یا دستکاری شده است! چون براساس تجربیات شخصی بنده، فرشتگان زمینی و جنهای مومن در مکانی که عروسک یا عکس بوده وارد میشوند. شاید در احادیث فقط منظور فرشتگان مقرب مثل جبرئیل است که در جایی که عکس باشد وارد نمیشوند!

و نیز اینکه اگر تصویر انسان در منزل مشکل ساز باشد خب تصویر میتواند شامل تصویر تلویزیون و... هم باشد و قضیه خیلی پیچیده میشود!

اینکه در مکانهای نجس و کثیف یا جایی که سگ باشد غالب فرشته ها وارد نمیشود شکی نیست اما این قضیه عکس و عروسک و مجسمه و ... هنوز برای بنده قابل هضم نیست و هنوز دنبال علتش هستم!

نماز خواندن در چند جا مکروه است و از آن جمله است: حمام، زمين نمکزار، مقابل انسان، مقابل درى که باز است، در جاده و خيابان و کوچه اگر براى کسانى که عبور مى‏کنند زحمت نباشد. و چنانچه زحمت باشد حرام ولى نماز باطل نيست، مقابل آتش و چراغ، در آشپزخانه و هر کجا که کوره آتش باشد، مقابل چاه و چاله‏اى که محل بول باشد، روبروى عکس و مجسمه چيزى که روح دارد مگر آنکه روى آن پرده بکشند، در اطاقى که جنب در آن باشد، در جايى که عکس باشد اگر چه روبروى نمازگزار نباشد، مقابل قبر، روى قبر، بين دو قبر، در قبرستان.

ّعلامه طهرانی (كتاب معاد شناسی- جلد سوم- قسمت چهارم): تمام‌ موجوداتي‌ كه‌ در اين‌ عالم‌ هستند بواسطۀ يك‌ موجود مدبّر الهي‌ اداره‌ ميشوند. انسان‌ مادّي‌ يك‌ مَلَك‌ مقرَّبي‌ دارد كه‌ او را رشد ميدهد و حفظ‌ ميكند، هر يك‌ از اصناف‌ حيوانات‌، نباتات‌، جمادات‌، و هر ذرّه‌اي‌ از موجودات‌ اين‌ عالم‌ اينچنين‌ هستند.
و بطور كلّي‌ تمام‌ عالم‌ شهادت‌ كه‌ عالم‌ ظاهر و عالم‌ مُلك‌ است‌، در تحت‌ اراده‌ و سيطرۀ يك‌ عالَم‌ ملكوت‌ است‌ كه‌ آن‌ عالم‌ ملكوت‌، عالَم‌ حقيقت‌ و معني‌ و باطن‌ است‌.
ملائكۀ رحمت‌ با موجودات‌ طيّب‌ و طاهري‌ كه‌ در اين‌ عالم‌ است‌، وِجهه‌گيري‌ مي‌كنند و به‌ عكس‌، از جاي‌ ظلمت‌ و متعفّن‌ بدشان‌ مي‌آيد، در اطاقي‌ كه‌ جُنُب‌ باشد فرشته‌ داخل‌ نمي‌شود، در جائي‌ كه‌ مجسّمه‌ و عكس‌ ذي‌روح‌ باشد فرشته‌ نمي‌آيد، در خانه‌اي‌ كه‌ سگ‌ باشد يا شرب‌ خمر شود يا آلات‌ موسيقي‌ و قمار باشد وارد نمي‌شود، در گلخن‌هاي‌ حمّام‌ و جاهاي‌ كثيف‌ ملائكه‌ وارد نمي‌شوند.

به‌ عكس‌، جنّيان‌ و شياطين‌ وجهه‌گيري‌ مي‌كنند با موجودات‌ فاسد و خراب‌ اين‌ عالم‌. در جاهاي‌ ظلماني‌ و تاريك‌ ميروند، مزبله‌ها و محلّهاي‌ متعفّن‌ را دوست‌ دارند، در جائي‌ كه‌ زنا شود، معصيت‌ شود، شرب‌ خمر و قمار شود، جنّيان‌ پر ميشوند، در خانه‌اي‌ كه‌ سگ‌ باشد، در اطاقي‌ كه‌ عكس‌ ذي‌روح‌ باشد جنّ وارد ميشود و مَلَك‌ خارج‌ ميگردد، اين‌ يك‌ نحو ارتباطي‌ است‌ بين‌ عالَم‌ ظاهر و عالم‌ معني‌.

در روايات‌ وارد است‌ ناخن‌ خود را بگيريد كه‌ در زير آن‌ جنّ جمع‌ ميشود و آنجا محلّ شياطين‌ و جنّيان‌ است‌، از دستۀ كوزه‌ آب‌نخوريد آنجا محلّ جنّيان‌ است‌، ظرف‌ خاكروبه‌ را در شب‌ در منزل‌ نگذاريد يا اگر ميگذاريد سرپوش‌ روي‌ آن‌ بنهيد براي‌ اينكه‌ جنّيان‌ در آن‌ جمع‌ نشوند.
آن‌ موجودي‌ كه‌ داراي‌ فهم‌ و شعور است‌ و شيطنت‌ دارد و بدجنس‌است‌ و با موجودات‌ فاسدۀ اين‌ عالم‌ چون‌ چرك‌ و ميكرب‌ انس‌ ميگيرد و ربط‌ برقرار ميكند و در جاي‌ متعفّن‌ ميرود و به‌ لباس‌ سياه‌ علاقمند است‌ ؛ جنّ است‌. و لذا كراهت‌ شديد دارد كه‌ انسان‌ لباس‌ سياه‌ در بر كند. لباس‌ سياه‌ لباس‌ اهل‌ جهنّم‌ است‌ و مستحبّ است‌ كه‌ انسان‌ لباس‌ سفيد بپوشد، لباس‌ سفيد لباس‌ فرشتگان‌ است‌.

رسول‌ خدا آب‌ خوردن‌ را از محلّ شكستگي‌ كاسه‌ نهي‌ فرموده‌ است‌. و در لفظ‌ حديث‌ وارد شده‌ است‌ كه‌ آنجا محلّ نشستن‌ شيطان‌ است‌، و ممكن‌ است‌ مراد عدم‌ نظافت‌ باشد.

[=Arial Narrow]

نقل قول:
نگفتم نکات مربوط به حمام،‌گفتم ربطش به موضوع تایپیک چیه ! خوب، بد توضیح دادین
نقل قول:
رسول خدا (ص) فرمود: جبرئيل پیشم آمد و گفت: ما فرشته‏ ها وارد نشويم در خانه‏ اى كه در آن سگ يا مجسمه تن باشد و يا ظرفى باشد كه در آن بول كنند.

جبرئيل گفت: ای رسول خدا ما در خانه‏ اى وارد نشويم كه در آن صورت(تصویر) آدمى باشد ؛ و وارد نشویم در خانه ای در آن بول کنند ؛ و وارد نشویم در خانه ای در آن سگ باشد.

امام باقر (ع) فرمودند: عیبی ندارد که مجسمه در خانه باشد هر گاه سرش را دگرگون سازند و تنش بماند.

محمد بن مسلم نقل نمود که مردى به امام باقر (ع) گفت: رحمت خدا بر تو ! اين مجسمه‏ ها كه من در خانه‏ هاى شما می بينم چيست؟ امام فرمودند: اينها از آنِ زنهاست يا خانه‏ ها از آنِ زنهاست.

محمد بن مسلم گويد از امام ششم(ع) درباره تمثال درخت و خورشيد و ماه پرسيدم. امام فرمودند: اگر حيوان در آن نباشد باكى ندارد.

با سلام

جنها موقع غروب خارج میشوند و در مکانهای مختلف از جمله حمام و توالت و... قرار میگیرند! لذا برای در امان ماندن از شرشان باید آن سوره ها را خواند!

در احادیث آمده تصویر یا مجسمه حیوان یا انسان در منزل استفاده نکنید مگر اینکه سر نداشته باشد! اما اینکه عروسک هم شامل میشه رو نمیدونم!

بنده از چند نفر که علوم غریبه میدونستند هم در خصوص علت تصاویر و... پرسیدم ولی جوابی نگرفتم یا قانع کننده نبود!

بنظرم برخی از این احادیث ناقص یا دستکاری شده است! چون براساس تجربیات شخصی بنده، فرشتگان زمینی و جنهای مومن در مکانی که عروسک یا عکس بوده وارد میشوند. شاید در احادیث فقط منظور فرشتگان مقرب مثل جبرئیل است که در جایی که عکس باشد وارد نمیشوند!

و نیز اینکه اگر تصویر انسان در منزل مشکل ساز باشد خب تصویر میتواند شامل تصویر تلویزیون و... هم باشد و قضیه خیلی پیچیده میشود!

اینکه در مکانهای نجس و کثیف یا جایی که سگ باشد غالب فرشته ها وارد نمیشود شکی نیست اما این قضیه عکس و عروسک و مجسمه و ... هنوز برای بنده قابل هضم نیست و هنوز دنبال علتش هستم!

نماز خواندن در چند جا مکروه است و از آن جمله است: حمام، زمين نمکزار، مقابل انسان، مقابل درى که باز است، در جاده و خيابان و کوچه اگر براى کسانى که عبور مى‏کنند زحمت نباشد. و چنانچه زحمت باشد حرام ولى نماز باطل نيست، مقابل آتش و چراغ، در آشپزخانه و هر کجا که کوره آتش باشد، مقابل چاه و چاله‏اى که محل بول باشد، روبروى عکس و مجسمه چيزى که روح دارد مگر آنکه روى آن پرده بکشند، در اطاقى که جنب در آن باشد، در جايى که عکس باشد اگر چه روبروى نمازگزار نباشد، مقابل قبر، روى قبر، بين دو قبر، در قبرستان.

ّعلامه طهرانی (كتاب معاد شناسی- جلد سوم- قسمت چهارم): تمام‌ موجوداتي‌ كه‌ در اين‌ عالم‌ هستند بواسطۀ يك‌ موجود مدبّر الهي‌ اداره‌ ميشوند. انسان‌ مادّي‌ يك‌ مَلَك‌ مقرَّبي‌ دارد كه‌ او را رشد ميدهد و حفظ‌ ميكند، هر يك‌ از اصناف‌ حيوانات‌، نباتات‌، جمادات‌، و هر ذرّه‌اي‌ از موجودات‌ اين‌ عالم‌ اينچنين‌ هستند.
و بطور كلّي‌ تمام‌ عالم‌ شهادت‌ كه‌ عالم‌ ظاهر و عالم‌ مُلك‌ است‌، در تحت‌ اراده‌ و سيطرۀ يك‌ عالَم‌ ملكوت‌ است‌ كه‌ آن‌ عالم‌ ملكوت‌، عالَم‌ حقيقت‌ و معني‌ و باطن‌ است‌.
ملائكۀ رحمت‌ با موجودات‌ طيّب‌ و طاهري‌ كه‌ در اين‌ عالم‌ است‌، وِجهه‌گيري‌ مي‌كنند و به‌ عكس‌، از جاي‌ ظلمت‌ و متعفّن‌ بدشان‌ مي‌آيد، در اطاقي‌ كه‌ جُنُب‌ باشد فرشته‌ داخل‌ نمي‌شود، در جائي‌ كه‌ مجسّمه‌ و عكس‌ ذي‌روح‌ باشد فرشته‌ نمي‌آيد، در خانه‌اي‌ كه‌ سگ‌ باشد يا شرب‌ خمر شود يا آلات‌ موسيقي‌ و قمار باشد وارد نمي‌شود، در گلخن‌هاي‌ حمّام‌ و جاهاي‌ كثيف‌ ملائكه‌ وارد نمي‌شوند.

به‌ عكس‌، جنّيان‌ و شياطين‌ وجهه‌گيري‌ مي‌كنند با موجودات‌ فاسد و خراب‌ اين‌ عالم‌. در جاهاي‌ ظلماني‌ و تاريك‌ ميروند، مزبله‌ها و محلّهاي‌ متعفّن‌ را دوست‌ دارند، در جائي‌ كه‌ زنا شود، معصيت‌ شود، شرب‌ خمر و قمار شود، جنّيان‌ پر ميشوند، در خانه‌اي‌ كه‌ سگ‌ باشد، در اطاقي‌ كه‌ عكس‌ ذي‌روح‌ باشد جنّ وارد ميشود و مَلَك‌ خارج‌ ميگردد، اين‌ يك‌ نحو ارتباطي‌ است‌ بين‌ عالَم‌ ظاهر و عالم‌ معني‌.

در روايات‌ وارد است‌ ناخن‌ خود را بگيريد كه‌ در زير آن‌ جنّ جمع‌ ميشود و آنجا محلّ شياطين‌ و جنّيان‌ است‌، از دستۀ كوزه‌ آب‌نخوريد آنجا محلّ جنّيان‌ است‌، ظرف‌ خاكروبه‌ را در شب‌ در منزل‌ نگذاريد يا اگر ميگذاريد سرپوش‌ روي‌ آن‌ بنهيد براي‌ اينكه‌ جنّيان‌ در آن‌ جمع‌ نشوند.
آن‌ موجودي‌ كه‌ داراي‌ فهم‌ و شعور است‌ و شيطنت‌ دارد و بدجنس‌است‌ و با موجودات‌ فاسدۀ اين‌ عالم‌ چون‌ چرك‌ و ميكرب‌ انس‌ ميگيرد و ربط‌ برقرار ميكند و در جاي‌ متعفّن‌ ميرود و به‌ لباس‌ سياه‌ علاقمند است‌ ؛ جنّ است‌. و لذا كراهت‌ شديد دارد كه‌ انسان‌ لباس‌ سياه‌ در بر كند. لباس‌ سياه‌ لباس‌ اهل‌ جهنّم‌ است‌ و مستحبّ است‌ كه‌ انسان‌ لباس‌ سفيد بپوشد، لباس‌ سفيد لباس‌ فرشتگان‌ است‌.

رسول‌ خدا آب‌ خوردن‌ را از محلّ شكستگي‌ كاسه‌ نهي‌ فرموده‌ است‌. و در لفظ‌ حديث‌ وارد شده‌ است‌ كه‌ آنجا محلّ نشستن‌ شيطان‌ است‌، و ممكن‌ است‌ مراد عدم‌ نظافت‌ باشد.

ببخشید بخش بخش نقل قول نکردم
منظور از اجنه، در این صحبتها بیشتر اجنه از نوع شیطانه، مثلا میگوند در حمام سوره ناس بخونید.
که شیطان و در نتیجه فکار اشتباه دور شوند. چون شیطان مداوم منتظر گمراه کردن انسانه.
بیشتر منظور شیاطین هستن.
عروسک، مجسمه، و یک سری عکسها باطن خوبی ندارن و شیاطین رو زیاد می کنند و تاثیر منفی در عالم ملکوتی و عالم باطن ما می گذارند.

سلام

هدف از قسمت دوم کلمه (محمد رسول الله) این است که ما هر عمل را مطابق روش پیامبر انجام دهیم اما

امروزه متاسفانه به سنت رسول الله ص کم اهمیت داده می شود حال آنکه خدا در قرآن می فرماید اگر با من محبت دارید سنت رسول را اطاعت کنید.

1- به این نیت حمام کنیم که عبادت و بندگی خدا را بکنیم و استحضار کنیم چون امر خدا و رسول است این کار می کنیم(و این مهمترین آداب است)

2- قبل ورود دعا را بخوانیم مثل اعوذباالله

3- با پای چپ وارد شویم و با پای راست خارج شویم.

4- داخل حمام ذکر یا صحبت نکنیم

5- وقت بیرون کردن لباس ابتدا آستین چپ بعد راست و پوشیدن آن بلعکس (بخاطر محبت با سنت رسول)

6-سعی کنیم کاملا عریان نباشیم

7 - اگر بعد حمام سرمان را شانه کردیم ابتداسمت را ست موها بعد سمت چپ آن

هر سنت رسول خدا را باید قدر بدانیم زیرا در هر سنت نور و هدایت است بعد فرض مهم ترین چیز همین سنت می باشد (همانطور که روزانه تلاش می کنیم پول بیشتری حاصل کنیم و آن را در بانک سرمایه گذاری می کنیم همینطور هر سنت رسول را قدر بدانیم و باید در دلمان عظمت سنت باشد و این است سرمایه جاودان.

-در حمام آواز نخوانید و گریه نکنید

سلام
ممکنه بفرمایید چرا گریه کردن چه ایرادی داره در حمام ؟ دلم میخواد دلیلش رو بدونم

Amir.Ali.molaei;937049 نوشت:
[=Arial Narrow] بیشتر منظور شیاطین هستن.
عروسک، مجسمه، و یک سری عکسها باطن خوبی ندارن و شیاطین رو زیاد می کنند و تاثیر منفی در عالم ملکوتی و عالم باطن ما می گذارند.

ممنون از تذکرتون دوست عزیز

با توجه به اینکه بطور خاص فقط در مورد مکان نماز گزار، توصیه به عدم استفاده از عکس و مجسمه و... شده لذا میتوان گفت این عکسها و مجسمه ها و... تنها در عبادات ما میتواند مشکل ایجاد کند و باعث حضور شیاطین جنّی و.... شود!

پس میتوان فقط مکان نمازمان در منزل را خالی از عکس و مجسمه و... کنیم!

علاوه بر نکاتی که خارج از بحث تاپیک ذکر کردم چند نکته دیگر رو هم اضافه میکنم:

برای کاهش یا رفع کراهت لباس مشکی نیز بنده توصیه میکنم همراه با لباس مشکی، لباس با رنگ روشن و ترجیحا سفید استفاده شود مثلا خانمها که چادر و مانتوی مشکی دارند لباس به رنگ سفید یا روشن بپوشند و مردان لباس زیر به رنگ سفید یا روشن و...

در مواردی مانند رابطه جنسی با همسر و.. توصیه شده که کاملا عریان نباشید و... که بنده توصیه میکنم برای عریان بودن بدون مشکل زوجین، چه در اتاق یا حمام، سه یا هفت بار سوره فلق و ناس را قبل رابطه یا ورود به حمام بخوانید و اگر طبق توصیه ام بطور روزانه این سوره ها را میخوانید نیازی به خواندنش در آن زمان نیست ولی با بسم الله رابطه را شروع کنید!

يَا بَنِي آدَمَ لاَ يَفْتِنَنَّكُمُ الشَّيْطَانُ كَمَا أَخْرَجَ أَبَوَيْكُم مِّنَ الْجَنَّةِ يَنزِعُ عَنْهُمَا لِبَاسَهُمَا لِيُرِيَهُمَا سَوْءَاتِهِمَا إِنَّهُ يَرَاكُمْ هُوَ وَ قَبِيلُهُ مِنْ حَيْثُ لاَ تَرَوْنَهُمْ إِنَّا جَعَلْنَا الشَّيَاطِينَ أَوْلِيَاء لِلَّذِينَ لاَ يُؤْمِنُونَ
اى فرزندان آدم زنهار تا شيطان شما را به فتنه نيندازد چنانكه پدر و مادر شما را از بهشت بيرون راند و لباسشان را از ايشان بركند تا عورتهايشان را بر آنان نمايان كند در حقيقت او و قبيله ‏اش شما را از آنجا كه آنها را نمى‏ بينيد مى‏ بينند ما شياطين را دوستان كسانى قرار داديم كه ايمان نمى‏ آورند

در روايتى از اميرمؤمنان على(ع) آمده است: « خانه‌اى كه در آن قرآن خوانده مى‌شود و ياد خدا مى‌شود، بركتش زياد مى‌شود و ملائكه در آن خانه حاضر شده، شياطين از آن خانه دور مى‌شوند و براى اهل آسمان مى‌درخشد; همان‌طور كه ستارگان براى اهل زمين مى‌درخشند، امّا خانه‌اى كه قرآن در آن خوانده نمى‌شود و ياد خدا نمى‌شود، بركتش كم‌شده و ملائكه از آن خانه مى‌روند و شياطين وارد آن خانه مى‌شوند. »

حضرت امیر (ع) فرمود: هنگام آمیزش(برای بچه دارشدن) بگوئید: بِسْمِ اللِه وَبِاللّهِ اَلّلهُمَّ جَنبَّنى الشَّیطانِ وَجَنِّبِ الشّیطانِ مارَزَقْتَنى
(بنام خدا و استعانت او، خدایا مرا و آنچه بمن روزی می‌کنی (فرزند) از شیطان دور بدار)

بعد فرمود: اگر خداوند فرزندی به آن دو دهد شیطان هرگز بدو ضرر نرساند!

از حضرت صادق علیه السلام منقول است که حضرت شریک شدن شیطان را در نطفه آدمى بیان کردند و بسیار عظیم شمردند. راوى گفت که چه باید کرد که این واقع نشود فرمود که هرگاه اراده جماع(برای بچه دارشدن) داشته باشى بگو : بِسْمِ اللّهِ الرَّحْمن الرَّحیمِ الَّذى لااِلهَ اِلاّ هُوَ بَدیعُ السَّمواتِ وَاْلاَرْضِ اَلّلهُمَّ اِنْ قَضَیْتَ مِنّى فى هذه اللّیْلَه خَلیفهً فَلا تَجْعَلْ لِلشَّیطانِ فیهِشَرَکا وَلا نَصیبا وَلا حَظّا وَاجْعَلْهُ مُؤْمِنا مُخْلِصا مُصَفّى مِنَ الشَّیط انِ وَرِجْزِهِ جَلَّ ثَناؤُکَ.

به فضل و توفیق الهی انشاءالله در آینده نزدیک کتابی در این خصوص چاپ خواهد شد تا همه از این مسائل آگاه شوند و به آن عمل کنند!

طارق اللیل;937070 نوشت:
سلام
ممکنه بفرمایید چرا گریه کردن چه ایرادی داره در حمام ؟

باسلام

تا جایی که میدانم باعث حضور نوعی از شیاطین میشوند.

چندین نوع جن وجود دارد و هر کدام مشکلاتی را در زندگی انسان بوجود می آورند مثلا باعث تشنج(صرع)، اوتیسم و... میشوند!

منتظر الظهور;937077 نوشت:
باسلام

تا جایی که میدانم باعث حضور نوعی از شیاطین میشوند.

چندین نوع جن وجود دارد و هر کدام مشکلاتی را در زندگی انسان بوجود می آورند مثلا باعث تشنج(صرع)، اوتیسم و... میشوند!

ممنون از اطلاعات مفیدتون !
منظورتون از عکس ذی الروح چی هست ؟ مگه عکس میتونه روح داشته باشه؟

ali 000;936174 نوشت:

سلام

ببخشید این خرافات چی است ؟
کدام جن
چه جنی
جن چکار حمام کردن ما در شب و یا روز داره !

امير مؤمنان (ع) فرمايد: هر كس عريان شود شيطان به او بنگرد و طمع نمايد پس لُنگ ببنديد.

چه طمعی می کنه؟
اگر لباس یا لنگ تن آدم باشه که نمی تونه درست حمام کنه.

[=Arial Narrow]

نقل قول:
منون از تذکرتون دوست عزیز

خواهش می کنم عزیز

نقل قول:
با توجه به اینکه بطور خاص فقط در مورد مکان نماز گزار، توصیه به عدم استفاده از عکس و مجسمه و... شده لذا میتوان گفت این عکسها و مجسمه ها و... تنها در عبادات ما میتواند مشکل ایجاد کند و باعث حضور شیاطین جنّی و.... شود

پس میتوان فقط مکان نمازمان در منزل را خالی از عکس و مجسمه و... کنیم!

چ عرض کنم، فکر ‌نمی کنم محدود به عبادت باشه. حتی محدود به مکان نماز نمیشه، کل خانه
خوابهارو هم تحت تاثیر قرار میده

نقل قول:
علاوه بر نکاتی که خارج از بحث تاپیک ذکر کردم چند نکته دیگر رو هم اضافه میکنم:

برای کاهش یا رفع کراهت لباس مشکی نیز بنده توصیه میکنم همراه با لباس مشکی، لباس با رنگ روشن و ترجیحا سفید استفاده شود مثلا خانمها که چادر و مانتوی مشکی دارند لباس به رنگ سفید یا روشن بپوشند و مردان لباس زیر به رنگ سفید یا روشن و...

در مواردی مانند رابطه جنسی با همسر و.. توصیه شده که کاملا عریان نباشید و... که بنده توصیه میکنم برای عریان بودن بدون مشکل زوجین، چه در اتاق یا حمام، سه یا هفت بار سوره فلق و ناس را قبل رابطه یا ورود به حمام بخوانید و اگر طبق توصیه ام بطور روزانه این سوره ها را میخوانید نیازی به خواندنش در آن زمان نیست ولی با بسم الله رابطه را شروع کنید!

يَا بَنِي آدَمَ لاَ يَفْتِنَنَّكُمُ الشَّيْطَانُ كَمَا أَخْرَجَ أَبَوَيْكُم مِّنَ الْجَنَّةِ يَنزِعُ عَنْهُمَا لِبَاسَهُمَا لِيُرِيَهُمَا سَوْءَاتِهِمَا إِنَّهُ يَرَاكُمْ هُوَ وَ قَبِيلُهُ مِنْ حَيْثُ لاَ تَرَوْنَهُمْ إِنَّا جَعَلْنَا الشَّيَاطِينَ أَوْلِيَاء لِلَّذِينَ لاَ يُؤْمِنُونَ
اى فرزندان آدم زنهار تا شيطان شما را به فتنه نيندازد چنانكه پدر و مادر شما را از بهشت بيرون راند و لباسشان را از ايشان بركند تا عورتهايشان را بر آنان نمايان كند در حقيقت او و قبيله ‏اش شما را از آنجا كه آنها را نمى‏ بينيد مى‏ بينند ما شياطين را دوستان كسانى قرار داديم كه ايمان نمى‏ آورند

در روايتى از اميرمؤمنان على(ع) آمده است: « خانه‌اى كه در آن قرآن خوانده مى‌شود و ياد خدا مى‌شود، بركتش زياد مى‌شود و ملائكه در آن خانه حاضر شده، شياطين از آن خانه دور مى‌شوند و براى اهل آسمان مى‌درخشد; همان‌طور كه ستارگان براى اهل زمين مى‌درخشند، امّا خانه‌اى كه قرآن در آن خوانده نمى‌شود و ياد خدا نمى‌شود، بركتش كم‌شده و ملائكه از آن خانه مى‌روند و شياطين وارد آن خانه مى‌شوند. »

حضرت امیر (ع) فرمود: هنگام آمیزش(برای بچه دارشدن) بگوئید:

بِسْمِ اللِه وَبِاللّهِ اَلّلهُمَّ جَنبَّنى الشَّیطانِ وَجَنِّبِ الشّیطانِ مارَزَقْتَنى
(بنام خدا و استعانت او، خدایا مرا و آنچه بمن روزی می‌کنی (فرزند) از شیطان دور بدار)

بعد

فرمود: اگر خداوند فرزندی به آن دو دهد شیطان هرگز بدو ضرر نرساند!

از حضرت صادق علیه السلام منقول است که حضرت شریک شدن شیطان را در نطفه آدمى بیان کردند و بسیار عظیم شمردند. راوى گفت که چه باید کرد که این واقع نشود فرمود که هرگاه اراده جماع(برای بچه دارشدن) داشته باشى بگو : بِسْمِ اللّهِ الرَّحْمن الرَّحیمِ الَّذى لااِلهَ اِلاّ هُوَ بَدیعُ السَّمواتِ وَاْلاَرْضِ اَلّلهُمَّ اِنْ قَضَیْتَ مِنّى فى هذه اللّیْلَه خَلیفهً فَلا تَجْعَلْ لِلشَّیطانِ فیهِشَرَکا وَلا نَصیبا وَلا حَظّا وَاجْعَلْهُ مُؤْمِنا مُخْلِصا مُصَفّى مِنَ الشَّیط انِ وَرِجْزِهِ جَلَّ ثَناؤُکَ.

به فضل و توفیق الهی انشاءالله در آینده نزدیک کتابی در این خصوص چاپ خواهد شد تا همه از این مسائل آگاه شوند و به آن عمل کنند!

ممنونم از توضیحات کاملتون
ان شاالله

منتظر الظهور;937016 نوشت:

با سلام

شیاطین جنّی موقع غروب خارج میشوند و در مکانهای مختلف از جمله حمام و توالت و... قرار میگیرند! لذا برای در امان ماندن از شرشان باید آن سوره ها را خواند!

سلام
مرسی از پاسخ جناب یا سرکار منتظر ظهور
منم برام فهم بعضی مسایل غیر قابل هضمه
یادمه تو دوران راهنمایی معلم قرآنم میگفت عروسک نگیرید و عروسکم درست نکنید چون عروسکا روح دارن!!!
یجا دیگه هم شنیده بودم جن ها و شیاطین میتونن از چشم های عروسک و یا هر چیزی که سر(کله و چشم) داره میتونن وارد ذهنِ صاحب اون بشن! تو فیلم "فرشته" همون فیلمی که یه دختر شیطان بود هم از طریق چشم عروسک وارد ذهن پسر بچه شد
یادمه خیلی وقت پیش یکی بهم گفت لباسی که روش عکس داشته باشه نپوش اگه عکس حیوان بود اصلا نپوش!
من واقعا بعضی وقتا هنگ میکنم میان بهم اینا رو میگن
واجب شد یه تاپیک بزنم و این سوالا رو کارشناس محترم جواب بدن تا از هنگی دربیام!

سلام

من فکر می کنم تو حمام بهتره آّب کم مصرف کنیم و زیاد توش نمونیم آوازم نخونیم توش دیگه اگه آینه هست توش زیاد به آینه نگاه نکنیم. و بنظر من اگر با آب گرم حموم می کنیم در پایان پاهامونو با آب سرد بشوریم.
و هرباری که حموم میکنیم و ازش بیرون میاییم خدارو شکر کنیم که جسم پاکی به من داده است. تموم !

طارق اللیل;937079 نوشت:
ممنون از اطلاعات مفیدتون !
منظورتون از عکس ذی الروح چی هست ؟ مگه عکس میتونه روح داشته باشه؟

منظور عکس حیوان و انسان هست!

آرمین...;937082 نوشت:

سلام

کدام جن چه جنی جن چکار حمام کردن ما در شب و یا روز داره !

روى أبو أمامة أنّ رسول اللّه(ص) قال:«إنّ إبليس لمّا انزل إلى الأرض قال: يا ربّ أنزلتني إلى الأرض و جعلتني رجيما فاجعل لي بيتا، قال:الحمّام...»(1)

ابو امامه از رسول خدا (ص) نقل مي كند كه آن حضرت فرمود: بعد از آنكه شيطان رانده شد و او را به روي زمين فرستادند عرض كرد: پروردگارا مرا به سوي زمين فرستادي، از درگاه خود راندي و از نعمت هاي بهشت محروم نمودي پس براي من خانه اي قرار بده.

خطاب شد: خانه تو را حمام قرار دادم.

سعدی شیرازی;937087 نوشت:
چه طمعی می کنه؟ اگر لباس یا لنگ تن آدم باشه که نمی تونه درست حمام کنه.

امير مؤمنان(ع): در تمام مدت حضور در حمام، حتی الامکان كاملاً عريان نباشيد، زيرا عريان بودن مطمع شيطان خواهد بود

اولا گفتند کاملا عریان نباشید یعنی عورت تا موقع دوش گرفتن سعی شود که پوشیده باشد

ثانیا یکی از بدترین مشکلات حوزه جن و سحر، جن عاشق است! لذا برای زن و مرد توصیه شده برهنه نخوابند و...

جن عاشق مانع ازدواج میشود، در خواب شخص بصورت مرد یا زنی ظاهر شده و وی را محتلم میکند و .. تا این جن کشته نشود ول کن نیست! تازه خلاصی از شر چنین جنّی کار هر دعانویس و معالج روحانیی نیست!!!

ثالثا سوره های فلق و ناس که گفتم را بخوانید تا از شرشان در امان و پوشیده بمانید

منتظر الظهور;937099 نوشت:
منظور عکس حیوان و انسان هست!

سند روایات و احادیث رو هم ذکر کنید

[="Arial Narrow"]

نقل قول:
ثانیا یکی از بدترین مشکلات حوزه جن و سحر، جن عاشق است! لذا برای زن و مرد توصیه شده برهنه نخوابند و...

سلام
اینجا هم، منظور شیاطین جنی هستن دیگه؟

پس یعنی شب هها بی خیال حمام کردن بشویم

الان یادم اومد

ی دوستی دوره کارشناسی در دانشگاه داشتم

بنده خدا اهل یکی از استانها ی جنوبی بود

می گفت روز های شنبه و چهارشنبه ن باید حمام رفت و ن قبرستان

ی بار روز شنبه بهشت زهرا بردیم اورا
هرکاری کردیم

از در ورودی اصلی ی قدم جلوتر نیامد

بعد ما هم چقدر به او خندیدیم

والله چه بگم

منکر جن نیستم هم باورش دارم و هم قبول

ولی ب قول یکی از اساتید دانشگاه چرا یک پزشک متخصص و یا یک استاد دانشگاه

را جن و دیو و پری ن سحرش می کند و ن دعا

چرا بسته بودن کار و بخت و رزق و کار بر ای چنین صنفی وجود ندارد ؟

واقعا چرا؟

[="Arial Narrow"]

آرمین...;937082 نوشت:

سلام

کدام جن
چه جنی
جن چکار حمام کردن ما در شب و یا روز داره !

سلامم
منظورشون شیاطین جنیه
کار‌ شیاطین گمراه کردنه، و بسته به کارشون گاها در بعضی مکانها حظور پیدا میکنند.
ی موضوع کاملا شفافه
در حمام هم ممکنه، خدای نکرده انسان رو وسوسه و ب سمت گناه ببره.

Amir.Ali.molaei;937138 نوشت:
[=Arial Narrow]

سلامم
منظورشون شیاطین جنیه
کار‌ شیاطین گمراه کردنه، و بسته به کارشون گاها در بعضی مکانها حظور پیدا میکنند.
ی موضوع کاملا شفافه

سلام

در حمام وسوسه ب چه گناهی

جسارتا

با لحاظ موارد اخلاقی در صورت صلاحدید توضیح لازم را بفرماید!

پ.ن

چه بگم والله

حالا جن هها را چکار کنیم !

Amir.Ali.molaei;937138 نوشت:

توی نماز هم که نمازه شیطان دست از سر انسان برنمیداره
چه ربطی به حمام و غیر حمام داره؟
شیطان کارش وسوسه کردنه و انسان در هر حال و موقعیتی باشه با توجه به شرایطش ، شیطان در همان راستا انسان رو فریب میده.

یک زمانی میگفتن توی چاه حموم اب داغ نریزید چون اجنه توی چاه حموم عروسی میگیرن جشنشون خراب میشه!!

اینقدر چسبیدیم به جزییات که از اصل دین افتادیم!

بیخود نیست که اینقدر خداوند توی قرانش گفته عقل ، فکر ، تفکر، تعقل
چون جنس موجودی که خلق کرده رو میشناخته

یامحمد;937123 نوشت:
سند روایات و احادیث رو هم ذکر کنید
شیطان کارش وسوسه کردنه و انسان در هر حال و موقعیتی باشه با توجه به شرایطش ، شیطان در همان راستا انسان رو فریب میده.

بنده به سند روایات اصلا کار ندارم درش فکر و تامل میکنم و با قرآن و... چک میکنم اگر درست بود دیگه کاری به سندش ندارم چون حدیث جعلیی که کارشناسان حدیث تاییدش کردند رو زیاد دیدم!

خودتون تو نت بگردید و سندش رو بیابید!

یکی از علل اینکه در نماز شیطان تاثیر سوء میگذارد مال حرام است!

در حمام و بیرون حمام، یک شیطان جنّی یا جن کافر با رویت بدن برهنه شخص خصوصا زنان، عاشق وی میشود و در نتیجه تاخیر ازدواج و ابتلا به بیماریها، ارضا شدن در خواب توسط جن عاشق و... را بدنبال دارد! در حمام که شخص برهنه هست و در شب که شیاطین خارج میشوند مناسب ترین زمان برای ابتلا به امراض شیطانی مانند جن عاشق و.. هست!

مشکل اصلی امثال شما اینکه فکر میکنید کار شیطان فقط و فقط وسوسه کردن هست و هیچ شر و ضرری به شما نمی رساند! که جواب شما در لینک زیر داده شده.

بنده به اندازه کافی تو تاپیک لینک زیر با نام کاربری "دل عالم" در این خصوص بحث کردم وحوصله بحث دوباره رو ندارم! بارها در این سایت مطالبی ذکر کردم!

http://www.askdin.com/showthread.php?t=45699

Amir.Ali.molaei;937126 نوشت:
[=Arial Narrow]سلام اینجا هم، منظور شیاطین جنی هستن دیگه؟

باسلام

جن عاشق در خواب بصورت مرد یا زنی ظاهر شده و شخص را ارضا میکند و این عمل وی نوعی زناست و زنا را جن و انسان کافر و شیطانی انجام میدهد! جن عاشق بسیار ظالم و سرکش است

آرمین...;937140 نوشت:
سلام
در حمام وسوسه ب چه گناهی
جسارتا
با لحاظ موارد اخلاقی در صورت صلاحدید توضیح لازم را بفرماید!

سلام
خودارضایی مگه گناه نیست! البته فقط قضیه گناه نیست!

آرمین...;937135 نوشت:
بقول یکی از اساتید دانشگاه چرا یک پزشک متخصص و یا یک استاد دانشگاه را جن و دیو و پری ن سحرش می کند و ن دعا
چرا بسته بودن کار و بخت و رزق و کار بر ای چنین صنفی وجود ندارد ؟واقعا چرا؟

آیا اون استاد دانشگاه از زندگی همه ملت و از عوالم دیگر باخبرند؟!!!

آیا ایشون میدونند علائم سحر شبیه علائم بعضی بیماریهاست؟ لذا چه بسا تا سالها شخص فکر کند بیماریش بخاطر یک مشکل جسمی است!

اگر ایشون اینقدر همه چیز دان و آگاه به پزشکی مدرن هستند! چرا بیماران مبتلا به جن مانند اوتیسم و صرع و... را نمیتوانند درمان کنند و حتی علت درستی برایش ذکر نمیکنند؟!

علائم مشکلات مربوط به جن با علائم برخی بیماریها شباهت دارد و نیز اینکه چون خود روانشناسان مادی گرا منکر جن هستند همیشه افرادی را که ادعای رویت ارواح را دارند را بیماران متوهم قلمداد میکنند و میخواهند با دارو مثلا درمانشان کنند!

بنده به اندازه کافی تو تاپیک لینک زیر با نام کاربری "دل عالم" در این خصوص بحث کردم وحوصله بحث دوباره رو ندارم!

http://www.askdin.com/showthread.php?t=45699

[=Arial Narrow]

یامحمد;937144 نوشت:

به نظرتون من هم حرف شما رو نزدم ؟؟ بله چ ربطی حمام و غیرحمام داره؟؟ کار شیطان وسوس، در حمام هم با توجه به شرایط فریب میدهد.
در جواب دوست عزیز گفتم حمام ، با دقت بیشتری جواب رو بخوانید.‌ :)

[=Arial Narrow]

یامحمد;937145 نوشت:
یک زمانی میگفتن توی چاه حموم اب داغ نریزید چون اجنه توی چاه حموم عروسی میگیرن جشنشون خراب میشه!!

اینقدر چسبیدیم به جزییات که از اصل دین افتادیم!

بیخود نیست که اینقدر خداوند توی قرانش گفته عقل ، فکر ، تفکر، تعقل
چون جنس موجودی که خلق کرده رو میشناخته

ما هم از اصل دین نیافتادیم، خدا کمک کند از اصل نیافتیم Wink
بله تفکر، تعقل:
معنی تاثیر سوره ناس رو بخونید، باعث دور افکار، اجنه یا شیاطین می شود، انسان هم کاری نمیکنه که دچار وسوسه وگناه بشود.‌
تمام مواردی که بالا گفته شد، لخت نخوابید، سوره ناس بخونید و ... تماما با دلیله و برهانه ، خرافه نیست.‌صفحه های قبلی رو هم بخوانید، حرفی از خرافه یا حرفی خلاف عقل زده نشده.

[="Arial Narrow"]

نقل قول:
باسلام

جن عاشق در خواب بصورت مرد یا زنی ظاهر شده و شخص را ارضا میکند و این عمل وی نوعی زناست و زنا را جن و انسان کافر و شیطانی انجام میدهد! جن عاشق بسیار ظالم و سرکش است

سپاسگزارم.
الان سوالم اینه جن عاشق جزو شیاطین جنیه (شیاطینی که سعی در گمراهی دارن؟؟) این رو جواب بدین

منتظر الظهور;937152 نوشت:
بنده به سند روایات اصلا کار ندارم

دوست عزیز من بچه شیعه هستم ، اگر حرفی توی قران نبود و سندی از اهل بیت هم براش نبود و با عقل هم جور در نمیومد ، یاد گرفتم چنان اون حرف رو به دیوار بکوبم که خورد و خاکشیر بشه.

چرا بیماران مبتلا به جن مانند اوتیسم و صرع و... را نمیتوانند درمان کنند و حتی علت درستی برایش ذکر نمیکنند؟!

پناه بر خدا !
ما تو فامیل پسر بچه اوتیسم داریم !
تا حالا فرد صرع و اوتیسم رو شده که یک فرد جنگیر اونهارو از تسخیر نجات بدهند و اینگونه افراد سلامتیشون رو به دست بیارند؟

[=Arial Narrow]

یامحمد;937162 نوشت:
دوست عزیز من بچه شیعه هستم ، اگر حرفی توی قران نبود و سندی از اهل بیت هم براش نبود و با عقل هم جور در نمیومد ، یاد گرفتم چنان اون حرف رو به دیوار بکوبم که خورد و خاکشیر بشه.

عجب ... ی بچه شیعه بی اعصاب :-/;;)
شما همیشه اینقدر سریع نتیجه گیری می کنی، بزنی تو در و دیوار ؟!!
با چند تا جمله صحبت، بی تحقیق، بی تامل؟!‌

Amir.Ali.molaei;937168 نوشت:
عجب ... ی بچه شیعه بی اعصاب

شما چطور از روی یک خط نوشته متوجه اعصاب یک نفر میشی؟
توی علم ارتباطات میگن مفاهیم ، در حد فقط ده درصد توسط حرف و کلمات منتقل میشن، بیشتر از 90 % بعهده زبان بدن و لحن صدا هست ، بنابراین نمیشه به استناد نوشته یک نفر به خیلی از مسائل روحی و اخلاقی و عاطفی و... پی برد!

اینقدر هر کسی از هر جایی یک چیزی به دین کم و زیاد میکنه که حالا بماند که همیشه دین و دینداری ما مسلمونها باعث سوژه شدن دین گریزان و دشمنان دین میشه ، بلکه میگم وقتی حضرت قائم ظهور میکنن دینی که عرضه میکنن طوری هست که مسلمونها فکر میکنن یک دین جدید عرضه شده.

پس زیاد بدم نیست که حداقل توی حوزه دین یکجاهایی بقول شما بی اعصاب باشی!

اگر ایشون اینقدر همه چیز دان و آگاه به پزشکی مدرن هستند! چرا بیماران مبتلا به جن مانند اوتیسم و صرع و... را نمیتوانند درمان کنند و حتی علت درستی برایش ذکر نمیکنند؟!

پس اوتیسم به خاطر نبستن لنگ در حمام ایجاد میشه ... می دونی یه قسمت زیادیش مادرزادیه؟
شما یه سرچ تو اینترنت بزنید، درباره دلیلش و عوامل تاثیر گذارش کلی مطلب پیدا می کنید.

Amir.Ali.molaei;937161 نوشت:
[=Arial Narrow]سپاسگزارم.
الان سوالم اینه جن عاشق جزو شیاطین جنیه (شیاطینی که سعی در گمراهی دارن؟؟) این رو جواب بدین

ببینید جنها قبایل مختلف هستند : مسیحی، یهودی، مسلمان، کافر و قبیله شیطان و...

جن عاشق میتونه از شیاطین یا کفار جنّی باشه! اینها سرکش (مارد) و زناکارند! همانطور انسان شیطان صفت و کافر، زناکار و متجاوز است!

وجه اشتراک جنهای مسیحی یهودی و کافر و شیطانی، اذیت و شر رساندن به مسلمانان است اما بی دلیل برای افراد اتفاق نمیفتد! یعنی مال حرام یا ظلم درحق کسی، قرآن نخواندن و انجام معاصی حرام و... باعث بروز چنین مشکلاتی برایشان میشود یا برای بعضی امتحان الهی است همانطور که پیامبر نازنین دشمنان جنی و انسی داشتند و....

وَكَذٰلِكَ جَعَلنا لِكُلِّ نَبِيٍّ عَدُوًّا شَياطينَ الإِنسِ وَالجِنِّ يوحي بَعضُهُم إِلىٰ بَعضٍ زُخرُفَ القَولِ غُرورًا ۚ وَلَو شاءَ رَبُّكَ ما فَعَلوهُ ۖ فَذَرهُم وَما يَفتَرونَ

اینچنین در برابر هر پیامبری، دشمنی از شیاطین انس و جنّ قرار دادیم؛ آنها بطور سری (و درگوشی) سخنان فریبنده و بی‌اساس (برای اغفال مردم) به یکدیگر می‌گفتند؛ و اگر پروردگارت می‌خواست، چنین نمی‌کردند؛ بنابر این، آنها و تهمتهایشان را به حال خود واگذار!

در بعضی از نوشته های مورخین ومحدثین شیعه نام بعضی از ذریه های ابلیس و شیطان ذکر گردیده ما نیز ذیلا آنها را ذکر می کنیم :

1- وَلْها يا وَلهان؛ او مأمور طهارت و نماز و عبادت است. او انسان را در طهارت و نماز وسوسه مي کند و به شک مي اندازد که اين نماز باطل است؛ نمازي ديگر شروع کن، وضوي تو ناقص بود، دو مرتبه تجديد کن. گاهي در سجده در بدن انسان چيزي مي دمد، به طوري که انسان خيال مي کند وضوي او باطل شد و مجبور شود دو مرتبه وضو بگيرد.

2- هَفاف؛ مأموريت دارد که در بيابان ها و صحراها انسان را اذيت کند و براي ترسانيدن او را به وهم و خيال اندازد يا به شکل حيوانات گوناگون به نظر انسان درآيد.

3- زلنبور (يارکتبور)؛ که آن موکّل بازاري ها است. لغويات و دروغ، قسم دروغ و مدح کردن متاع را نزد آنها زينت مي دهد. آنها هم براي اين که جنس خود را به فروش رسانند آن اعمال را انجام مي دهند.

4- ثبر؛ در وقتي که مصيبتي به انسان وارد مي شود، صورت خراشيدن، سيلي به خود زدن، يقه و لباس پاره کردن را براي انسان پسنديده جلوه مي دهد.

5- ابيض؛ انبيا را وسوسه مي کند. يا مأمور به خشم درآوردن انسان است و غضب را پيش او موجه جلوه مي دهد و به وسيله آن خونها ريخته مي شود.

6- اعور؛ کارش تحريک شهوات در مردان و زنها است و آنها را به حرکت مي آورد! و انسان را وادار به زنا مي کند. اعور، همان شيطاني است كه برصيصاي عابد را وسوسه کرد تا با دختري زنا کند و بعد او را به قتل رساند. روزي اعور پيش هود پيغمبر رفت، آن حضرت ضربه اي به چشم او زد، کج شد.

7- داسم؛ همواره مراقب خانه ها است. وقتي انسان داخل خانه شد و سلام نکرد و نام خدا را بر زبان نياورد، با او داخل خانه مي شود و آن قدر وسوسه مي کند تا شرّ و فتنه ايجاد نمايد و اهل خانه را به جان هم اندازد. اگر انسان سر سفره غذا نشست و «بسم الله» نگفت با او غذا مي خورد. هرگاه انسان داخل خانه شد و سلام نکرد و ناراحتي پيدا شد بايد بگويد (داسم، داسم، اعوذ بالله منه)

8- مطرش يا مشوط و ساوشوط؛ کار او پراکندن اخبار دروغ يا دروغ هايي است که خود جعل کرده، در حالي که حقيقت ندارد.

9- قَنذَر؛ او نظارت بر زندگي افراد مي کند. هرکس چهل روز در خانه خود طنبور داشته باشد، غيرت را از او برمي دارد، به طوري که انسان در برابر ناموس خود بي تفاوت مي شود.

10- دهّار؛ مأموريت او آزار مؤمنان در خواب است. به طوري که انسان خواب هاي وحشتناک مي بيند، يا در خواب به شکل زنان نامحرم درمي آيد و انسان را وسوسه مي کند تا او را محتلم کند.

11- اقبض؛ وظيفه او تخم گذاري است. روزي سي عدد تخم مي گذارد. ده عدد در مشرق و ده عدد در مغرب و ده عدد در وسط زمين، از هر تخمي عده اي از شياطين و عفريت ها و غول ها و جن بيرون مي آيند که تمام آنها دشمن انسان اند.

12- تمريح؛ امام صادق(ع) فرمودند: براي ابليس-در گمراه ساختن افراد- کمک کننده اي است به نام «تمريح» وي در آغاز شب بين مغرب و مشرق به وسوسه کردن، وقت مردم را پر مي کند.

13- قَزح؛ ابن کوا از اميرالمؤمنين(ع) از قوس و قزح پرسيد، حضرت فرمود: قوس و قزح مگو؟ زيرا نام شيطان «قزح» است بلکه بگو «قوس اله و قوس الرحمن»

14- زوّال؛ مرحوم کليني از عطيه بن المعزام روايت کرده که وي گفت: در خدمت حضرت صادق(ع) بودم و از مرداني که داراي مرض «اُبنه» بوده و هستند ياد کردم. حضرت فرمود: «زوال» پسر ابليس با آنها مشارکت مي کند و ايشان مبتلا به آن مرض مي شوند.

15- لاقيس؛ او يکي از دختران شيطان است و کارش وادار کردن زنان به مساحقه و هم جنس بازي زنان است. او مساحقه را به زنان قوم لوط ياد داد. يعقوب بن جعفر مي گويد: مردي از حضرت صادق(ع) از مساحقه بازي زن با زن ديگر- پرسيد: حضرت در حالي که تکيه کرده بود نشست و فرمود: زن زير و زن رو- هر دو ملعون اند. پس از آن فرمود: خدا بکشد «لاقيس» دختر ابليس را که چه عمل زشتي را براي زن ها آورد. آن مرد گفت: اين کار اهل عراق است؟ حضرت فرمود: سوگند به خدا که اين عمل در زمان رسول خدا(ص) بود قبل از آن که در عراق باشد.

16- مُتکَوِّن؛ شکل خود را تغيير مي دهد و خود را به صورت بزرگ و کوچک درمي آورد و مردم را گول مي زند و به اين وسيله آنان را وادار به گناه مي کند.

17- مُذَهّب؛ خود را به صورت هاي مختلفي درمي آورد، مگر به صورت پيغمبر و يا وصي او. مردم را به هر وسيله که بتواند گمراه مي کند.

18- خنزب؛ بين نمازگزار و نمازش حايل مي شود، يعني توجه قلب را از وي برطرف مي کند. در خبر است که عثمان بن ابي العاص بن بشر در خدمت حضرت رسول(ع) عرض کرد: شيطان بين نماز و قرائت من حايل مي شود- يعني حضور قلب را از من مي گيرد- حضرت جواب داد: نامش شيطان «خنزب» است. پس هر زمان از او ترسيدي به خدا پناه ببر.

19- مِقلاص؛ موکّل قمار است. قماربازها همه به دستور او رفتار مي کنند. به وسيله قمار و برد و باخت اختلاف و دشمني در ميان آنان به وجود مي آورد.

20- طَرطَبه؛ يکي از دختران آن ملعون مي باشد. کار او وادار کردن زنان به زنا است و هم جنس بازي را هم به آنان تلقين مي کند.

طارق اللیل;937164 نوشت:
پناه بر خدا !
ما تو فامیل پسر بچه اوتیسم داریم !
تا حالا فرد صرع و اوتیسم رو شده که یک فرد جنگیر اونهارو از تسخیر نجات بدهند و اینگونه افراد سلامتیشون رو به دست بیارند؟

هم با دعادرمانی میشه درمان کرد هم با گیاه درمانی! و هر دو را تنها افراد متخصص انجام میدهند و حتی همه اطبای گیاهی به این نوع درمانهای گیاهی مخصوص جن آگاهی ندارند!

تو لینکهای زیر درمان گیاهی عرضه شده:

بیماری اوتیسم و درمان آن

درمان صرع 1

بخور درمان صرع 2

یامحمد;937162 نوشت:

یک نفر تو این تاپیک ازم در مورد عکس و مجسمه، حدیث معتبر و مستند نخواست! چون احکام مکان نمازگزار رو تو توضیح المسائل مرجع تقلیدشون خوندند!!!

سعدی شیرازی;937180 نوشت:
پس اوتیسم به خاطر نبستن لنگ در حمام ایجاد میشه ... می دونی یه قسمت زیادیش مادرزادیه؟

حیف وقت گذاشتن برای جواب دادن به آدمهای اهل مغالطه و سفسطه!!!

منتظر الظهور;937211 نوشت:
تو لینکهای زیر درمان گیاهی عرضه شده:

بیماری اوتیسم و درمان آن

یه نسخه ارائه داده شامل چند تا دارو. یکی از اونها دارویی است به اسم "بخور حضرت مریم" به قیمت 500 هزار تومان! (لینک)

خب اگر این یه داروی گیاهیه، چه گیاهی داخلش ریختند که این قیمت شده؟ اگر قصدشون خیره چرا ترکیبات بخور رو نگفتند؟ از کجا بدونیم که واقعاً تاثیر داره؟
این هم یه کاسبی جدیده. اول مردم رو از جن می ترسونند، بعد داروی گیاهی 500 هزار تومنی به ملت می فروشند.

جناب منتظر الظهور، امیدوارم با این سایتهای کلاهبردار نسبتی نداشته باشید.

[="Arial Narrow"]

نقل قول:
ببینید جنها قبایل مختلف هستند : مسیحی، یهودی، مسلمان، کافر و قبیله شیطان و...

جن عاشق میتونه از شیاطین یا کفار جنّی باشه! اینها سرکش (مارد) و زناکارند! همانطور انسان شیطان صفت و کافر، زناکار و متجاوز است!

وجه اشتراک جنهای مسیحی یهودی و کافر و شیطانی، اذیت و شر رساندن به مسلمانان است اما بی دلیل برای افراد اتفاق نمیفتد! یعنی مال حرام یا ظلم درحق کسی، قرآن نخواندن و انجام معاصی حرام و... باعث بروز چنین مشکلاتی برایشان میشود یا برای بعضی امتحان الهی است همانطور که پیامبر نازنین دشمنان جنی و انسی داشتند و....

وَكَذٰلِكَ جَعَلنا لِكُلِّ نَبِيٍّ عَدُوًّا شَياطينَ الإِنسِ وَالجِنِّ يوحي بَعضُهُم إِلىٰ بَعضٍ زُخرُفَ القَولِ غُرورًا ۚ وَلَو شاءَ رَبُّكَ ما فَعَلوهُ ۖ فَذَرهُم وَما يَفتَرونَ

اینچنین در برابر هر پیامبری، دشمنی از شیاطین انس و جنّ قرار دادیم؛ آنها بطور سری (و درگوشی) سخنان فریبنده و بی‌اساس (برای اغفال مردم) به یکدیگر می‌گفتند؛ و اگر پروردگارت می‌خواست، چنین نمی‌کردند؛ بنابر این، آنها و تهمتهایشان را به حال خود واگذار!

در بعضی از نوشته های مورخین ومحدثین شیعه نام بعضی از ذریه های ابلیس و شیطان ذکر گردیده ما نیز ذیلا آنها را ذکر می کنیم :

1- وَلْها يا وَلهان؛ او مأمور طهارت و نماز و عبادت است. او انسان را در طهارت و نماز وسوسه مي کند و به شک مي اندازد که اين نماز باطل است؛ نمازي ديگر شروع کن، وضوي تو ناقص بود، دو مرتبه تجديد کن. گاهي در سجده در بدن انسان چيزي مي دمد، به طوري که انسان خيال مي کند وضوي او باطل شد و مجبور شود دو مرتبه وضو بگيرد.

2- هَفاف؛ مأموريت دارد که در بيابان ها و صحراها انسان را اذيت کند و براي ترسانيدن او را به وهم و خيال اندازد يا به شکل حيوانات گوناگون به نظر انسان درآيد.

3- زلنبور (يارکتبور)؛ که آن موکّل بازاري ها است. لغويات و دروغ، قسم دروغ و مدح کردن متاع را نزد آنها زينت مي دهد. آنها هم براي اين که جنس خود را به فروش رسانند آن اعمال را انجام مي دهند.

4- ثبر؛ در وقتي که مصيبتي به انسان وارد مي شود، صورت خراشيدن، سيلي به خود زدن، يقه و لباس پاره کردن را براي انسان پسنديده جلوه مي دهد.

5- ابيض؛ انبيا را وسوسه مي کند. يا مأمور به خشم درآوردن انسان است و غضب را پيش او موجه جلوه مي دهد و به وسيله آن خونها ريخته مي شود.

6- اعور؛ کارش تحريک شهوات در مردان و زنها است و آنها را به حرکت مي آورد! و انسان را وادار به زنا مي کند. اعور، همان شيطاني است كه برصيصاي عابد را وسوسه کرد تا با دختري زنا کند و بعد او را به قتل رساند. روزي اعور پيش هود پيغمبر رفت، آن حضرت ضربه اي به چشم او زد، کج شد.

7- داسم؛ همواره مراقب خانه ها است. وقتي انسان داخل خانه شد و سلام نکرد و نام خدا را بر زبان نياورد، با او داخل خانه مي شود و آن قدر وسوسه مي کند تا شرّ و فتنه ايجاد نمايد و اهل خانه را به جان هم اندازد. اگر انسان سر سفره غذا نشست و «بسم الله» نگفت با او غذا مي خورد. هرگاه انسان داخل خانه شد و سلام نکرد و ناراحتي پيدا شد بايد بگويد (داسم، داسم، اعوذ بالله منه)

8- مطرش يا مشوط و ساوشوط؛ کار او پراکندن اخبار دروغ يا دروغ هايي است که خود جعل کرده، در حالي که حقيقت ندارد.

9- قَنذَر؛ او نظارت بر زندگي افراد مي کند. هرکس چهل روز در خانه خود طنبور داشته باشد، غيرت را از او برمي دارد، به طوري که انسان در برابر ناموس خود بي تفاوت مي شود.

10- دهّار؛ مأموريت او آزار مؤمنان در خواب است. به طوري که انسان خواب هاي وحشتناک مي بيند، يا در خواب به شکل زنان نامحرم درمي آيد و انسان را وسوسه مي کند تا او را محتلم کند.

11- اقبض؛ وظيفه او تخم گذاري است. روزي سي عدد تخم مي گذارد. ده عدد در مشرق و ده عدد در مغرب و ده عدد در وسط زمين، از هر تخمي عده اي از شياطين و عفريت ها و غول ها و جن بيرون مي آيند که تمام آنها دشمن انسان اند.

12- تمريح؛ امام صادق(ع) فرمودند: براي ابليس-در گمراه ساختن افراد- کمک کننده اي است به نام «تمريح» وي در آغاز شب بين مغرب و مشرق به وسوسه کردن، وقت مردم را پر مي کند.

13- قَزح؛ ابن کوا از اميرالمؤمنين(ع) از قوس و قزح پرسيد، حضرت فرمود: قوس و قزح مگو؟ زيرا نام شيطان «قزح» است بلکه بگو «قوس اله و قوس الرحمن»

14- زوّال؛ مرحوم کليني از عطيه بن المعزام روايت کرده که وي گفت: در خدمت حضرت صادق(ع) بودم و از مرداني که داراي مرض «اُبنه» بوده و هستند ياد کردم. حضرت فرمود: «زوال» پسر ابليس با آنها مشارکت مي کند و ايشان مبتلا به آن مرض مي شوند.

15- لاقيس؛ او يکي از دختران شيطان است و کارش وادار کردن زنان به مساحقه و هم جنس بازي زنان است. او مساحقه را به زنان قوم لوط ياد داد. يعقوب بن جعفر مي گويد: مردي از حضرت صادق(ع) از مساحقه بازي زن با زن ديگر- پرسيد: حضرت در حالي که تکيه کرده بود نشست و فرمود: زن زير و زن رو- هر دو ملعون اند. پس از آن فرمود: خدا بکشد «لاقيس» دختر ابليس را که چه عمل زشتي را براي زن ها آورد. آن مرد گفت: اين کار اهل عراق است؟ حضرت فرمود: سوگند به خدا که اين عمل در زمان رسول خدا(ص) بود قبل از آن که در عراق باشد.

16- مُتکَوِّن؛ شکل خود را تغيير مي دهد و خود را به صورت بزرگ و کوچک درمي آورد و مردم را گول مي زند و به اين وسيله آنان را وادار به گناه مي کند.

17- مُذَهّب؛ خود را به صورت هاي مختلفي درمي آورد، مگر به صورت پيغمبر و يا وصي او. مردم را به هر وسيله که بتواند گمراه مي کند.

18- خنزب؛ بين نمازگزار و نمازش حايل مي شود، يعني توجه قلب را از وي برطرف مي کند. در خبر است که عثمان بن ابي العاص بن بشر در خدمت حضرت رسول(ع) عرض کرد: شيطان بين نماز و قرائت من حايل مي شود- يعني حضور قلب را از من مي گيرد- حضرت جواب داد: نامش شيطان «خنزب» است. پس هر زمان از او ترسيدي به خدا پناه ببر.

19- مِقلاص؛ موکّل قمار است. قماربازها همه به دستور او رفتار مي کنند. به وسيله قمار و برد و باخت اختلاف و دشمني در ميان آنان به وجود مي آورد.

20- طَرطَبه؛ يکي از دختران آن ملعون مي باشد. کار او وادار کردن زنان به زنا است و هم جنس بازي را هم به آنان تلقين مي کند.

همین رو می خواستم، سپاسگزارم دوست عزیز @};-

البته این نکته رو هم بگم که بعد استقرار حکومت امام زمان و پاکسازی دنیا از شیاطین جن و انس، این قبیل مشکلات رفع میشود و دیگر خبری از سحر و جادو و عدم استفاده از عکس و مجسمه در منزل و... نخواهد بود و حتی بچه های ناصالح یا ناسالم بدنیا نمی آیند و هزاران خیر وبرکت و آسودگی در ان دوران ظاهر میشود!!!!!!

اللهم عجل عجل عجل عجل عجل عجل عجل لولیک الفرج

Amir.Ali.molaei;937161 نوشت:
جن عاشق جزو شیاطین

جن جن است بد یا خوبش فرقی ندارد

[="Arial Narrow"]

تذکره;937336 نوشت:
جن جن است بد یا خوبش فرقی ندارد

جن، جن نیست.
شیاطین موجوداتی هستند، که با بهانه های بیشماری(گمراهی، آزمایش و ..) نزدیک انسان می آیند، اما اجنه دیگر همین طور نزدیک نمی آیند.

خوب و بد اجنه ! این سواله برای بنده

در مورد شیاطین : بعد از سربلندی در مقابل وسوسه های شیطاطین، خدا رو شکر می کنیم.

در مورد اجنه های دیگر هیچ اطلاعات ندارم!

فعلا در حد موجوداتی می شناسم که حق زندگی دارن!
اطلاعات لازم هستم!

[="Arial Narrow"]

منتظر الظهور;937330 نوشت:
البته این نکته رو هم بگم که بعد استقرار حکومت امام زمان و پاکسازی دنیا از شیاطین جن و انس، این قبیل مشکلات رفع میشود و دیگر خبری از سحر و جادو و عدم استفاده از عکس و مجسمه در منزل و... نخواهد بود و حتی بچه های ناصالح یا ناسالم بدنیا نمی آیند و هزاران خیر وبرکت و آسودگی در ان دوران ظاهر میشود!!!!!!

اللهم عجل عجل عجل عجل عجل عجل عجل

لولیک الفرج

الهی آمین ...

Amir.Ali.molaei;937377 نوشت:
[="Arial Narrow"]

جن، جن نیست.
شیاطین موجوداتی هستند، که با بهانه های بیشماری(گمراهی، آزمایش و ..) نزدیک انسان می آیند، اما اجنه دیگر همین طور نزدیک نمی آیند.

خوب و بد اجنه ! این سواله برای بنده

در مورد شیاطین : بعد از سربلندی در مقابل وسوسه های شیطاطین، خدا رو شکر می کنیم.

در مورد اجنه های دیگر هیچ اطلاعات ندارم!

فعلا در حد موجوداتی می شناسم که حق زندگی دارن!
اطلاعات لازم هستم!

سلام
سخنرانی استاد رائفی پور توی آپارات با اسم "حقیقت جن" اگه اشتباه نکنم 3 قسمته درباره جن ها توضیح داده برید و ببینید اگه میخواید!
از نظر من هر چقدر درباره این موجودات کمتر بدونیم بهتره
من خودم هرچی بیشتر دربارشون میفهمم ترسم بیشتر میشه
برای همین این یه موردو بیخیال شدم!

یه حموم رفتن که سوال نداره.

منم باید یه تایپیک بزنم بپرسم حموم رفتن در صبح ساعت ۱۰:۴۳ دقیقه اشکالی داره یا نه

امير مؤمنان(ع): در تمام مدت حضور در حمام، حتي الامکان كاملاً عريان نباشيد، زيرا عريان بودن مطمع شيطان خواهد بود

باسلام

توصیه مهم برای عموم
: همیشه بعد نماز صبح و نماز عشاء و قبل خواب، سه یا هفت بار سوره فلق و ناس را برای حفظ خود و خانواده تان بخوانید!

بعد نماز صبح و عصر هم صد بار استغفرالله و اتوب الیه و صد بار صلوات بگویید!

-توصیه میکنم اذان در نماز را بلند بخوانید. و اگر صدای تلویزیون موقع اذان دادن بلند باشه خوبه.

-موقع ورود به حمام سوره های فلق و ناس بخوانید. موقع ورود به مکان تاریک و یا ریختن آب داغ روی خود ، بسم الله الرحمن الرحیم بگویید. البته اگر توصیه مهم برای عموم که گفتم را مرتب روزانه بخوانید نیازی به بسم الله گفتن موقع ورود به حمام و... نیست!

-در حمام تا زمانی که لازم نیست عورت خود را پوشیده نگه دارید.

-قبل در آوردن لباسها همیشه بگویید بسم الله الذى لا اله الا هو یا بسم الله الرحمن الرحیم

-در حمام آواز نخوانید و گریه نکنید و فریاد نکشید

-وقتی نجس شدید مثل حالت جنابت، غسل کنید و با جنابت نخوابید. یا اگه آن موقع نمیتوانید آن ناحیه را بشورید و لباس تمیز بپوشید تا بعدا که غسل میکنید.

-بهداشت و پاکیزگی در منزل را رعایت کنید

-خوشبو بودن هم خوبه

-زمان رابطه جنسی که قصد لخت شدن دارید نیز بسم الله بگویید ولی خواندن سوره ناس و فلق بهتر است

-از خودبینی بپرهیزید!

با این چیزایی که شما گفتی اصلا حموم نره ادم راحت تره

سلام

جن یک حقیقت غیر قابل انکار است . و وجودش قطعی است

اما
طرف حساب انسان جن مومن و یا کافر است

بسته ب در جه پاکی و طهارت فرد داره

همینطور یکه انسانها در دوست یابی

اگر فردی مومن و صالح باشد
ب دنبال دوستی صالح و مومن میگردد

و برعکس

اما

چه جن خوب و چه بد اثراتی بدی را ب فرد تحمیل می نماید

و همیشه برای انسان حس ترس و رعب و وحشت دارد

جن در حمام

خخخخخخخخ

چه بگم والله ....

لطفا پاسخ مرا بدهید

مثلا جن میاده در حمام چکار بکند ؟

البته

با سند روانی موثق بفرمائید
پ.ن

حتما حول و حوش مسائل خاک بر سری است

درسته حدسم

♡ ♡ پریسا خانوم ♡♡;937396 نوشت:
با این چیزایی که شما گفتی اصلا حموم نره ادم راحت تره

مگه این مطالب رو برای شما گذاشتم؟!!!

برای اونایی که اطلاعاتشون از دینشون بیشتر هست و بازم میخوان بیشتر و بیشتر آگاه بشن مطالب رو ارائه کردم!

از حرفهای کاربران معلومه نه معنی دعای عرفه رو میدونند نه دعاهای ائمه را تا بحال با دقت خوانده اند و حتی قرآن هم نخوانده اند چه برسد به احادیثی که در مورد جنها آمده!

منتظر الظهور;937412 نوشت:

مگه این مطالب رو برای شما گذاشتم؟!!!

برای اونایی که اطلاعاتشون از دینشون بیشتر هست و بازم میخوان بیشتر و بیشتر آگاه بشن مطالب رو ارائه کردم!

از حرفهای کاربران معلومه نه معنی دعای عرفه رو میدونند نه دعاهای ائمه را تا بحال با دقت خوانده اند و حتی قرآن هم نخوانده اند چه برسد به احادیثی که در مورد جنها آمده!

حرف حق که ادم میزنه بهتون بر میخوره. این کارا رو قبل از حموم ادم بخواد انجام بده از یه هفته قبلش باید شروع کنه تا تموم بشه

موضوع قفل شده است