خون داخل دهان

تب‌های اولیه

6 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
خون داخل دهان

سلام خسته نباشید اگر هنگام غذا خوردن زمانی که لقمه داخل دهان می گذاری یا قاشق را داخل دهان می گذاری جایی خراشیده شود یا از لثه بخاطر گاز زدن خون بیاد تکلیف لب و قاشق چیست باید به غذا خوردن ادامه داد یا نه

برچسب: 

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد نور

کامل مقدس;933168 نوشت:
سلام خسته نباشید اگر هنگام غذا خوردن زمانی که لقمه داخل دهان می گذاری یا قاشق را داخل دهان می گذاری جایی خراشیده شود یا از لثه بخاطر گاز زدن خون بیاد تکلیف لب و قاشق چیست باید به غذا خوردن ادامه داد یا نه

با سلام و عرض ادب

برای دریافت پاسخ دقیق نام مرجع تقلیدتان را ارسال نمایید.

موفق و موید باشید

نوشته اصلی توسط کامل مقدس نمایش پست ها
مرجع تقلید من آیت الله خامنه ای است من در این زمینه دچار وسواس شدم ممنون میشم جواب منو قاطع وسریع بدی

کامل مقدس;933795 نوشت:
نوشته اصلی توسط کامل مقدس نمایش پست ها
مرجع تقلید من آیت الله خامنه ای است من در این زمینه دچار وسواس شدم ممنون میشم جواب منو قاطع وسریع بدی

با سلام و احترام

محکوم به طهارت است و فرو بردن آن مانع ندارد و نیاز به آبکشی داخل دهان و قاشق نیست.

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری به آدرس:
http://www.leader.ir/fa/book/54/%D8%A2%D8%B1%D8%B4%D9%8A%D9%88-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%AA%D8%A7%D8%A6%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%AF%D9%8A%D8%AF

[=Times New Roman]

کامل مقدس;933168 نوشت:

با سلام، شما اصلا از کجا می‌دونید که خون خارج شد؟!

نگاه نکن، تفحص نکن. بگو انشالله خون خارج نشده.

موضوع قفل شده است