چطور طلسمم رو باطل کنم؟

تب‌های اولیه

2 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
چطور طلسمم رو باطل کنم؟

سلام
نماز روزه هاتون قبول
14 سالمه انشاالله امسال میرم هشتم.ولی فکرنکنید چیزی از طلسم نمیدونم و الکی مشکلات روز مره رو به طلسم نسبت میدم.بنده از لحاظ عقلی کاملا بالغ ام میفهمم مشکلات من مشکلات طبیعی نیست.پس لطفا بعد از خوندن پست من از گفتن جملاتی مثل به مامان بابات بگو،توهم زدی،طلسمی وجود نداره و باور های خود ته و...خود داری کنید!و لطفا برای باطل کردن طلسمم نگید فلان سوره و بسم الله و...بگو.چون که شاید روزی هزار بار صلوات و بسم الله و اعوذ و باالله دارم میگم!اهان راستی نماز هم نمیخونم.خیلی سعی کردم اما هر دفعه ی چیزی مانع میشه که بتونم یاد بگیرم.اینم دلیل دیگه ای که طلسم شدم.

بنده دو سه سالی در زمینه جن و علوم غریبه تحقیق داشتم.جن زده های زیادی رو مشکلشون رو از طریق دونسته هام حل کردم.چند تا روحانی هم بهم گفتن کمک به جن زده و جن گیری کردن نیاز مند طلبه بودنه.ولی خب چون من تاحالا همه جن زده هارو با اطلاعاتم خوب کردم،توجهی نکردم.همین هم باعث شد که دست اخر چند وقت پیش طلسم شم.
انقد اتفاقای بد برام افتاد که دست اخر رفتم پیش یکی از این دعا نویس های مجازی که تاحالا همه ازش نتیجه گرفتن.اسم خودم و مادرم رو پرسید (لطفا نگید دیگه به دعا نویس ها اسم پدر و مادرت رو نگو.خودم میدونم.میتونند از این طریق طلسمم کنند) بعدش بهم گفت درست میگی طلسم شدی.مشکلاتی که دارم رو گفت.(لطفا نگید دروغ گفته و با توجه به دونستن اسم خودت و مادرت و از طریق حروف ابجد مشکلاتت رو گفته.چون مطمئنم دعا نویسه کار درسته)
وقتی ازش نوع طلسم و راه باطل کردنش رو پرسیدم از اون موقع غیب شد و دیگه هیچ کس ازش خبری نداره.میترسم طلسمی که رومه موکل دار بوده باشه و موکل طلسم ی بلایی سر دعا نویس اورده باشه.
خلاصه اگه میشه ی راهی واسه باطل کردن طلسمم بگید.تشکر
اهان راستی چند وقت پیش هم با ی جادوگر بحثم شده بود.شاسد اون طلسمم کرده

برچسب: 

با نام و یاد دوست

سلام

پاسخ سوال فوق در تاپیک های زیر توسط کارشناس محترم ارائه شده است:

[h=2]برای باطل کردن سحر و طلسم کمکم کنید[/h]
[h=2]از کجا بفهمم زندگی ام طلسم شده است؟[/h]
[h=2]آیا من طلسم و جادو شده ام؟[/h]
[h=2]فرق طلسم با سحر و جادو[/h]
[h=2]استفاده از دعا و طلسم[/h]

خواهشمندم تاپیک های فوق را به دقت مطالعه نمایید

اگر سوالی داشتید با پیام خصوصی اطلاع دهید.

در همین جا از کاربران محترم درخواست دارم قبل از ایجاد موضوع و طرح سوال ، حتما از گزینه جستجوی سایت استفاده کنند

تا اگر بحث مشابهی قبلا در سایت وجود داشت مطالعه کنند

و در صورتی که به پاسخ سوال خود نرسیدند نسبت به ایجاد موضوع جدید اقدام نمایند.

با تشکر

در پناه قرآن و عترت پیروز و موفق باشید

موضوع قفل شده است