خواب ها و پیش بینی های خواهرم

تب‌های اولیه

33 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال

سلام وقت شما بخیر. عذرخواهی میکنم از اینکه مزاحمتون میشم. خواهر من چند ماهیست میگه هر چیزی که برام اتفاق میوفته قبلا دیدمش در حالت خواب و الان چند وقتی هست که میگه روحم در آینده در حال گردش هست و میگه دارم عذاب میبینم مثلا میدونه که دو سال دیگه کدوم دانشگاه قبول میشه و خیلی از اتفاقاتی رو که هنوز نیوفتاده رو قبل از وقوع میبینه و تمام اون حالات آینده رو میتونه حس کنه. البته فقط اتفاقات خوب رو نمیبینه اتفاقات بد رو هم میبینه. و خیلی از این اتفاقاتی که میبینه درحالت بیداریه و بیشتر شبها این حالات رو داره .میخام بدونم چه کاری میتونم براش انجام بدم و چرا این حالات براش پیش میاد. برای من تعریف میکنه اما من نمیتونم کمکش کنم چون هیچ اطلاعاتی ندارم. اوایل هم فکر میکردم داره رویاپردازی میکنه. اما الان میبینم راست میگه. اصلا نمیدونم چرا این شکلی شده . به نظرتون باید چیکار بکنیم؟خیلی هم گریه میکنه میگه حس میگم یه غم بزرگ دارم.

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد امین

[=arial]سلام علیکم.

این که ازآینده خبر داره اگر خبر خوبی است که چه بهتر و اگر خبر بدی است باعث اضطراب میشه.بنابر روایات اگر انسان خوابی می بیند که تعبیر بدی دارد سفارش شده که صدقه بدهد و دعا کند از شر آن در امان بماند.در روایت آمده که " الدعا یرد القضا "دعا قدرت تغییر قضای الهی را دارد.اگر هم تغییر نکرد باید بر بلای الهی صبر کرد و آن را پذیرفت.بنده از نزدیک چنین افرادی را دیده ام و الان مانند افراد معمولی زندگی می کنند و با آن کنار آمده اند.خواهر شما هم به مرور زمان با آن کنار می آیدو جای نگرانی نیست.

سلام
من هم قبلا چنین حالتی داشتم و خواب هایی مدیدم که به عقیده ی خودم اون دوران بد بودن اما باعث شد کمک بزرگی بشه و با این که اتفاق ظاهرا بدی توی زندگیم رخ داد اما اون خواب ها کمکم کرد و جالبه الان دیگه از اون خواب ها خبری نیست.
ارتباطشو با خدا بیشتر کنه. قرآن بخونه

سلام

الان خواب های این چنین دیدن توسط افرادی ماهیت و نشات گرفته از ایمان و تقدس فرد محسوب می شود
و
یا خیر؟

[="Arial"]

حمیده.ر;924533 نوشت:
خیلی هم گریه میکنه

[=arial]سلام
شاید الان خیلی از ماها نتونیم خواهرتون رو درک کنیم ولی
فکر نمیکنم گریه کردن راه حل خوبی محسوب بشه
خبر از آینده به خودی خود بد نیست و البته یک شبه هم برای کسی اتفاق نمیفته
بهتره خواهرتون یه دقتی تو شرایط زندگی و اعتقادی خودشون بکنن
اینطوری متوجه میشن این خبر از آینده نتیجه کدوم عمله و راحت تر میشه حلش کرد.

آرمین...;925242 نوشت:
نشات گرفته از ایمان و تقدس فرد محسوب می شود
و
یا خیر؟

[=arial]سلام
ببینید خبر از آینده بیشتر از اینکه یه امتیاز محسوب بشه
یه مسئولیت بزرگ و سنگینه
عرفای بزرگ همگی به اتفاقات آینده اشراف دارن
یه شیطان پرست مخلص هم میتونه چیزایی از آینده بگه و کارهایی رو بکنه که از هرکسی برنمیاد
مهم اینه که بفهمیم دقیقا پیشینه طرف مقابلمون چیه و برای رسیدن به امروزش از چه مسیری عبور کرده
اون وقت میشه اعمالش رو به ایمان یا کفرش نسبت داد.

حمیده.ر;924533 نوشت:
سلام وقت شما بخیر. عذرخواهی میکنم از اینکه مزاحمتون میشم. خواهر من چند ماهیست میگه هر چیزی که برام اتفاق میوفته قبلا دیدمش

سلام بهتره که به سایکولوژیست مراجعه کنه تا این قسمت از متنتون که گفتید قبلا دیده در خواب یا رویا،چون در مرحله rem خواب هایی که میبیند جزئیاتش را از ممکن است فراموش کنند و مطابق واقعیت ،عینی سازی کنند گویی که قبلا آن را در خواب دیده همانند پدیده دژاوو
ممکن است با کم و زیاد کردن نوروترانسمیتر دوپامین و... حل شود

حمیده.ر;924533 نوشت:
مثلا میدونه که دو سال دیگه کدوم دانشگاه قبول میشه و خیلی از اتفاقاتی رو که هنوز نیوفتاده رو قبل از وقوع میبینه و تمام اون حالات آینده رو میتونه حس کنه

پیش بینی آینده بنظر من کاملا غیر ممکنه و عملا در هیچ متنی علمی نخوندم و ندیدم!شما موارد متعدد رو دیدید که در مورد آینده پیش بینی کرد قبل از اتفاق افتادن و اتفاق افتاد؟و احتمال اینکه قبل از وقوع چنین چیزی گفته بشه کم بوده؟(مثلا مانند دیدن ابر نباشد که بگوید باران می آید یا نمی آید)

حمیده.ر;924533 نوشت:
خیلی از این اتفاقاتی که میبینه درحالت بیداریه و بیشتر شبها این حالات رو داره

نگرانتون نکنم فقط ی احتمال خیلی کم هستش چون در بیداری هم اتفاق افتاده این علائم می تونه مال اسکیزوفرنی پارانوئید و مشتقاتش باشه حتما پیش یک رواپزشک یا روان درمانگر ببریدش

hessam78;925389 نوشت:
ن علائم می تونه مال اسکیزوفرنی پارانوئید و مشتقاتش باشه

ببینید توهم یا ساخته ذهن نیست. میگن دیدن ک اتفاق می افته و درست میگه....

سوره ( تبت یدا ابی لهب.... ) رو قبل خواب بخونن....ان شالله خواب ارومی خواهند داشت....

اتمچه;925557 نوشت:

سلام
نه تقدس الان دیگه به اون صورت وجود نداره

این چیزا به علت انزوای زیاد هست

در قوم یهود (بعد از دوره ال داوود) همه بچه هاشون و میفرستادن حوزه علمیه یهودیان تا ازین قدرت ها پیدا کنن به خاطر کثرت مراجعه کننده گان پیامبران زیادی هم از بینشون برگزیده میشدن(حدود 100 هزار تا پیامبر از 124 هزار تا برای ال داوود هستن )...بیشترشون توی سن بیست نشده تموم ملائک و قدیسین عالم قبل و بعد و علم کان و ما یکون و همش و رویت میکردن !

کم خوردن کم خوابیدن کم حرف زدن کم بیرون رفتن و تمام شب و رو بیدار موندن(حدود ده تا بیست سال) باعث رشد و ظهور این قدرت هامیشه...خیلی اهسته و اروم اتفاق می فته طوری که جزیی از شخصیتت میشه!(یه جایی خوندم)

مثل شنیدن گفتگو های مردم در اون سر دنیا از توی خونت وقتی که داری غذا می خوری یا نماز می خونی و ....!
(دکتر چمران هم از این قدرت ها زیاد داشت!)

شما برو

قم برو پیش یه پیر مرد کفاش توی کوچه های تنگ ، تموم زیر و رزبرگذشته و آینده ی زندگی تو هم برات میگه!!

در کل این چیزا مربوط به قدیس بودن نیست نه..

سلام

منم فک کنم
به ی سری قدرتهای دست یا فتم
که تا
الان از آنها بی خبر بودم

خخخ

[="Tahoma"][="Navy"]

حمیده.ر;924533 نوشت:
سلام وقت شما بخیر. عذرخواهی میکنم از اینکه مزاحمتون میشم. خواهر من چند ماهیست میگه هر چیزی که برام اتفاق میوفته قبلا دیدمش در حالت خواب و الان چند وقتی هست که میگه روحم در آینده در حال گردش هست و میگه دارم عذاب میبینم مثلا میدونه که دو سال دیگه کدوم دانشگاه قبول میشه و خیلی از اتفاقاتی رو که هنوز نیوفتاده رو قبل از وقوع میبینه و تمام اون حالات آینده رو میتونه حس کنه. البته فقط اتفاقات خوب رو نمیبینه اتفاقات بد رو هم میبینه. و خیلی از این اتفاقاتی که میبینه درحالت بیداریه و بیشتر شبها این حالات رو داره .میخام بدونم چه کاری میتونم براش انجام بدم و چرا این حالات براش پیش میاد. برای من تعریف میکنه اما من نمیتونم کمکش کنم چون هیچ اطلاعاتی ندارم. اوایل هم فکر میکردم داره رویاپردازی میکنه. اما الان میبینم راست میگه. اصلا نمیدونم چرا این شکلی شده . به نظرتون باید چیکار بکنیم؟خیلی هم گریه میکنه میگه حس میگم یه غم بزرگ دارم.

سلام
اگه واقعا از این قدرت برخورداره خوب یک آزمون بزرگه براش
اگه بتونه تحمل کنه کم کم براش عادی میشه
و البته منافعی هم براش داره
بایدم بدونه که چیزایی که میبینه قطعی قطعی نیست و میتونه تغییرشون بده
خلاصه بعضی ها آرزوی داشتن این قدرت رو دارن هرچند مطمئنا سنگینه
برای برطرف شدنش میتونه به ائمه ع متوسل بشه
یا علیم[/]

به خوابش توجه نکنه ورزش و فعالیتاش و بیشتر کنه و خودشو مشغول کنه به شدت

حمیده.ر;924533 نوشت:

سلام
با اطلاعاتیه ک من دارم.
چشم سومشون باز شده تا حدودی، هیچ مسئله خاصی نیست. یک اینکه برای هیچ‌ کسی تعریف نکنه این اتفاقاتو و‌ نگه در موردش، مگر ی آدمه خیلی مطلع و کار درست، اونم برای راهنمایی و کمک، خیلی از آدمها هستن که از روی کنجکاوی و علاقه میخوان تجربیات رو در اختیارشون بزارین ، بعد میگن نمیشه حرفی بزنم یا چیزی نمیدونم، سرکارین در اصل.
نه گریه داره و نه نگرانی.
کلاس، چیزی بنوسیه که کمی تمرکزش رو‌ از این موضوع کم کنه، استخر عالیه برای آرامش.
اطلاعاتش رو با کتاب و مقاله بالاببره. با کتب و مقاله های مطمئن.
قرآن هم بخونه، از خدا بخواد ک راهنمای و کمکش کنه، حس غمشون از بین میره، نگرانی و
سر دگمی و هراحساس شبیه این هم طبیعیه.
در مورد خواب هم، تصمیمی رو براساس اون انجام ندین، چون خیلی از‌ موضوعات روی خواب تاثیر میذاره، نمی گم، ک نشه مکنه خوابها هم واقعیت پیدا کنه، اما در مورد همه خوابها نمیشه همچین حرفی رو زد، قبل خواب هم آیت الکرسی بخونه.
چند سالشونه ؟ شغلشون ؟ محصل هستن ؟
ببخشید من بیشتر موقع ها نیستم برای ادامه صحبت.

hessam78;925389 نوشت:
سلام بهتره که به سایکولوژیست مراجعه کنه تا این قسمت از متنتون که گفتید قبلا دیده در خواب یا رویا،چون در مرحله rem خواب هایی که میبیند جزئیاتش را از ممکن است فراموش کنند و مطابق واقعیت ،عینی سازی کنند گویی که قبلا آن را در خواب دیده همانند پدیده دژاوو
ممکن است با کم و زیاد کردن نوروترانسمیتر دوپامین و... حل شود

پیش بینی آینده بنظر من کاملا غیر ممکنه و عملا در هیچ متنی علمی نخوندم و ندیدم!شما موارد متعدد رو دیدید که در مورد آینده پیش بینی کرد قبل از اتفاق افتادن و اتفاق افتاد؟و احتمال اینکه قبل از وقوع چنین چیزی گفته بشه کم بوده؟(مثلا مانند دیدن ابر نباشد که بگوید باران می آید یا نمی آید)

نگرانتون نکنم فقط ی احتمال خیلی کم هستش چون در بیداری هم اتفاق افتاده این علائم می تونه مال اسکیزوفرنی پارانوئید و مشتقاتش باشه حتما پیش یک رواپزشک یا روان درمانگر ببریدش

سلام خسته نباشین، ناراحت نشی از حرفام اما شما میخوای پایانه ارائه بدی‌ یا تازه پاس کردی این درسارو، تا سر حد اسکیزوفرنی هم بردی خواهرشون رو !؟! در مورد موضوعی ک هیچ اطلاعی نداری این قدر مطمئن صحبت نکن خواهشا.
خنده داره حرفات.

آرمین...;925242 نوشت:
سلام

الان خواب های این چنین دیدن توسط افرادی ماهیت و نشات گرفته از ایمان و تقدس فرد محسوب می شود
و
یا خیر؟

سلام
خیر...

محی الدین;925686 نوشت:

سلام
اگه واقعا از این قدرت برخورداره خوب یک آزمون بزرگه براش
اگه بتونه تحمل کنه کم کم براش عادی میشه
و البته منافعی هم براش داره
بایدم بدونه که چیزایی که میبینه قطعی قطعی نیست و میتونه تغییرشون بده
خلاصه بعضی ها آرزوی داشتن این قدرت رو دارن هرچند مطمئنا سنگینه
برای برطرف شدنش میتونه به ائمه ع متوسل بشه
یا علیم

سلام
مرسی بابت صحبتت، اما دیدن ک لزومی برای تغییر دادن نمیشه، با این سبک پیش بره آدم کلاف‌میشه و همیشه نگران ک چی میشه و چی نمیشه.

[="Tahoma"][="Navy"]

e.baran;925838 نوشت:
سلام
مرسی بابت صحبتت، اما دیدن ک لزومی برای تغییر دادن نمیشه، با این سبک پیش بره آدم کلاف‌میشه و همیشه نگران ک چی میشه و چی نمیشه.

سلام
بله قلب بزرگی میخواد که بتونه تحمل کنه
یا علیم[/]

محی الدین;925847 نوشت:

سلام
بله قلب بزرگی میخواد که بتونه تحمل کنه
یا علیم

بله موافقم
بعد از یک مدتی خیلی موضوعاتم عادی میشه، حتی سخترینش

رهگذر آسمان;925256 نوشت:

[=arial]سلام
شاید الان خیلی از ماها نتونیم خواهرتون رو درک کنیم ولی
فکر نمیکنم گریه کردن راه حل خوبی محسوب بشه
خبر از آینده به خودی خود بد نیست و البته یک شبه هم برای کسی اتفاق نمیفته
بهتره خواهرتون یه دقتی تو شرایط زندگی و اعتقادی خودشون بکنن
اینطوری متوجه میشن این خبر از آینده نتیجه کدوم عمله و راحت تر میشه حلش کرد.

[=arial]سلام
ببینید خبر از آینده بیشتر از اینکه یه امتیاز محسوب بشه
یه مسئولیت بزرگ و سنگینه
عرفای بزرگ همگی به اتفاقات آینده اشراف دارن
یه شیطان پرست مخلص هم میتونه چیزایی از آینده بگه و کارهایی رو بکنه که از هرکسی برنمیاد
مهم اینه که بفهمیم دقیقا پیشینه طرف مقابلمون چیه و برای رسیدن به امروزش از چه مسیری عبور کرده
اون وقت میشه اعمالش رو به ایمان یا کفرش نسبت داد.

سلام عصر بخیر
شیطان مخلص؟!‌ یعنی‌چی؟‌برای چکاری ؟!!

یاس...;925391 نوشت:
ببینید توهم یا ساخته ذهن نیست. میگن دیدن ک اتفاق می افته و درست میگه....

من شک شدیدی دارم در این زمینه اینکه از قبل گفته باشه چه اتفاقی میفته بعد بیفته
بر اساس یافته های علمی همچین موردی گزارش نشده همچین بیماری اصلا وجود نداره

e.baran;925835 نوشت:
سلام خسته نباشین، ناراحت نشی از حرفام اما شما میخوای پایانه ارائه بدی‌ یا تازه پاس کردی این درسارو، تا سر حد اسکیزوفرنی هم بردی خواهرشون رو !؟! در مورد موضوعی ک هیچ اطلاعی نداری این قدر مطمئن صحبت نکن خواهشا.
خنده داره حرفات.

سلام عزیز جان
نمیخواستم رو این پیامتون ریپلای کنم ولی چن تا نکته خواستم بگم
فردی که دانا تر و عالم تره وسعت نظر بزرگتری داره!می دونه متنی که داره می نویسه برای خالی کردن عقده و جدل هستش یا کمک ،فردی که از عالم روحانیت چشم آجنا چشم برزخی چشم ماورا بین صحبت میکنه و در موردش تجربه داره حداقل ی تفاوتی باید در متنش هویدا باشه تا فردی که با چشم ظاهر بین و علم آکادمیک صحبت میکنه
دوست عزیز جان،من نمیدونم عجله کردین یا خوب دقت نکردین من در جایی با اطمینان چیزی نگفتم آن کلمات احتمال هم براین گفتار صحه می گذارد
من از خود شما درخواست دارم که شاخصه های بیماری اسکیزوفرنی را بنویسید تا ببینید چند مورد از آن در خواهر ایشان خدای نکرده وجود دارد عوالم که به بیماری های سایکوتیک نزدیک است
اول باید با fmri یا سایر تست ها و دستگاه ها برسی شه به دارو نیاز هست یا نه به نورو و بیوفیدبک جواب میده یا نه
از آن عوالم پریشانی تفکر درهم گسیخته و آشفته میزان دوپامین و مورد دیگر توهم که برخی دوستان مسائل ماورایی دونستن ولی بنده چنین اعتقادی ندارم! هستش
موردهای بعدی اینکه در خانواده درجه یک و دو چنین مواردی دیده شده
شیوع بیماری در اوایل نوجوانی هستش معمولا
فردی بود که حالت قدیسه پیدا کرده بود و دختر هم بود میخواست اجنه را از سایر دوستانش بزداید این حرف ها تقریب ترین بیماری را که بنظر من می آورد اسکیزوفرنی و دوپارگی مغز است که آن هم گفتم احتمالش کم است فرد متخصص باید ببیند!

hessam78;926065 نوشت:

سلام عزیز جان
نمیخواستم رو این پیامتون ریپلای کنم ولی چن تا نکته خواستم بگم
فردی که دانا تر و عالم تره وسعت نظر بزرگتری داره!می دونه متنی که داره می نویسه برای خالی کردن عقده و جدل هستش یا کمک ،فردی که از عالم روحانیت چشم آجنا چشم برزخی چشم ماورا بین صحبت میکنه و در موردش تجربه داره حداقل ی تفاوتی باید در متنش هویدا باشه تا فردی که با چشم ظاهر بین و علم آکادمیک صحبت میکنه
دوست عزیز جان،من نمیدونم عجله کردین یا خوب دقت نکردین من در جایی با اطمینان چیزی نگفتم آن کلمات احتمال هم براین گفتار صحه می گذارد
من از خود شما درخواست دارم که شاخصه های بیماری اسکیزوفرنی را بنویسید تا ببینید چند مورد از آن در خواهر ایشان خدای نکرده وجود دارد عوالم که به بیماری های سایکوتیک نزدیک است
اول باید با fmri یا سایر تست ها و دستگاه ها برسی شه به دارو نیاز هست یا نه به نورو و بیوفیدبک جواب میده یا نه
از آن عوالم پریشانی تفکر درهم گسیخته و آشفته میزان دوپامین و مورد دیگر توهم که برخی دوستان مسائل ماورایی دونستن ولی بنده چنین اعتقادی ندارم! هستش
موردهای بعدی اینکه در خانواده درجه یک و دو چنین مواردی دیده شده
شیوع بیماری در اوایل نوجوانی هستش معمولا
فردی بود که حالت قدیسه پیدا کرده بود و دختر هم بود میخواست اجنه را از سایر دوستانش بزداید این حرف ها تقریب ترین بیماری را که بنظر من می آورد اسکیزوفرنی و دوپارگی مغز است که آن هم گفتم احتمالش کم است فرد متخصص باید ببیند!

سلام دوست عزیزم
همین که این پست، توی دسته بندی بیماری های روانی قرار گرفته،‌نه دسته متافیزیک نشون دهنده بی اطلاعیه مدیرانه درباره این موضوعاته.
روشن بینی، اطلاع از حوادث آینده بخشی از نیرویی یک روشن بین داره. خیلیها تجربه کردن، آزمایش علمی درموردش انجام شده.
روشن بینی تنها گوشه ای از استعدادهای درونی روح.
چشم سوم هم، یه امتیاز مثبت معنوی نیست، یسری عقاید و مکتبهای انحرافی فکر میکنن که تنها بخاطر باز بودن چشم سوم به بهشت نزدیک میشن، همین
معذرت ک گفتم حرفات خنده داره.
ببخشید زیاد به نحوه تایپ کردن وارد نیستم، نمیدونم متن هارو چطور جدا کنم.
یک سوال قصد جسارت ندارم، اما شما به تجرد و روح و خیلی از حوادث متافیریک اعتقاد داری؟؟

[=arial]

حمیده.ر;924533 نوشت:

سلام
ضمن تایید صحبتهای جناب hessam78
توصیه اکید هست که به روانشناس و در صورت حاد بودن و اخلال در زندگی فردی ایشان به روانپزشک مراجعه کنند
و اینکه شما هم رویاها و یا کابوسهای ایشان را باور دارید از آنجا که میگویید کلا روح ایشان در آینده سیر میکند لطفا تمام مطالب ایشان را بدقت با ذکر تاریخ یادداشت کنید و آنرا با وقایع آتی مطابقت دهید مطمئن باشیدکه دقت صددرصدی مطالب ایشان ندارد و حتی یک مطلب صحیح نخواهند داشت مثلا از ایشان بخواهید صفحه وقوع ده زلزله یک هفته آینده را با ذکر شدت و محل آنها بگوید و یادداشت کنید سپس با وبسایت مرکز زلزله مقایسه کنید و یا اوضاع بورس را با دقت برای یکماه دیگر بگوید
و اگر با اغماض و به طور کلی بخواهید راجع به مطالب و پیشگویی های خواهرتان قضاوت کنید حداکثر صحت مطالب ایشان بیش از 50 درصد نخواهد شد
که همه ما چنین پیشگویی های راجع به وقایع آینده داریم

موفق باشید

e.baran;926069 نوشت:
سلام دوست عزیزم
همین که این پست، توی دسته بندی بیماری های روانی قرار گرفته،‌نه دسته متافیزیک نشون دهنده بی اطلاعیه مدیرانه درباره این موضوعاته.
روشن بینی، اطلاع از حوادث آینده بخشی از نیرویی یک روشن بین داره. خیلیها تجربه کردن، آزمایش علمی درموردش انجام شده.
روشن بینی تنها گوشه ای از استعدادهای درونی روح.
چشم سوم هم، یه امتیاز مثبت معنوی نیست، یسری عقاید و مکتبهای انحرافی فکر میکنن که تنها بخاطر باز بودن چشم سوم به بهشت نزدیک میشن، همین
یک سوال قصد جسارت ندارم، اما شما به تجرد و روح و خیلی از حوادث متافیریک اعتقاد داری؟؟

ببخشید میشه آزمایش های علمی که در این زمینه انجام شده رو بگید یا اشاره ای کنید، من خیلی با این مسائل آشنا نیستم و تا به حال هم برای خودم پیش نیامده. اگر ممکن هست از این تجربه ها و آزمایش های علمی بگید که معتبر هم هستند.

متحیر;926070 نوشت:
[=arial]
سلام
ضمن تایید صحبتهای جناب hessam78
توصیه اکید هست که به روانشناس و در صورت حاد بودن و اخلال در زندگی فردی ایشان به روانپزشک مراجعه کنند
و اینکه شما هم رویاها و یا کابوسهای ایشان را باور دارید از آنجا که میگویید کلا روح ایشان در آینده سیر میکند لطفا تمام مطالب ایشان را بدقت با ذکر تاریخ یادداشت کنید و آنرا با وقایع آتی مطابقت دهید مطمئن باشیدکه دقت صددرصدی مطالب ایشان ندارد و حتی یک مطلب صحیح نخواهند داشت مثلا از ایشان بخواهید صفحه وقوع ده زلزله یک هفته آینده را با ذکر شدت و محل آنها بگوید و یادداشت کنید سپس با وبسایت مرکز زلزله مقایسه کنید و یا اوضاع بورس را با دقت برای یکماه دیگر بگوید
و اگر با اغماض و به طور کلی بخواهید راجع به مطالب و پیشگویی های خواهرتان قضاوت کنید حداکثر صحت مطالب ایشان بیش از 50 درصد نخواهد شد
که همه ما چنین پیشگویی های راجع به وقایع آینده داریم

موفق باشید

سلام.
بله جواب مسئله دوست عزیز، با قبول نداشتن ماورا و اتفاقات ماورایی و متافیزیکی متفاوت خواهد بود.
من برای کمک به خواهر ایشون صحبت کردم، نظر شما هم قابل احترام، دوست عزیز.
موفق باشی

zahra*;926075 نوشت:
ببخشید میشه آزمایش های علمی که در این زمینه انجام شده رو بگید یا اشاره ای کنید، من خیلی با این مسائل آشنا نیستم و تا به حال هم برای خودم پیش نیامده. اگر ممکن هست از این تجربه ها و آزمایش های علمی بگید که معتبر هم هستند.

خیلی هست، الان حضور ذهن ندارم اسم دقیقشون رو بگم، نت سرچ کنید، سایکومتری که از شاخه های روشن بینیه.
استاد آرام، رئوف عبید و خیلی های دیگه ک استاتید معبری هستن.
انسان روح نه جسم، روحی که قادر به تجرد و‌سلوک عرفانیه ، قادر نیست که به آینده و گذشته پرواز کنه؟! همش بستگی داره چ دیدگاهی داشته باشین در مورد این موضوعات، قدرت روح بالاتر از این حرفاسات.
باز یادم اومد میگم خدمتون

e.baran;926069 نوشت:
نه دسته متافیزیک نشون دهنده بی اطلاعیه

کار درستی انجام دادن بدترین حالت رو تصور میکنن که اوضاع خراب نشه
اگه متافیزیک و این مسائل باشه که مشکلی پیش نمیاد
e.baran;926069 نوشت:
آزمایش علمی درموردش انجام شده

به هیچ وجه من الوجوه یک فکت علمی هم در این زمینه وجود ندارد!
بسم الله از سایت های معتبر رفرنس نیچر ساینس و... که معتبر هستند مقاله ای قرار دهید بنده دربست قبول میکنم!(هر مقاله ای که انگلیسی هست و هر کتابی که انگلیسی هست رفرنس نیست،ارجاعات معتبر و رزومه قوی)
4 تا دونه کتاب های یوگا و چشم آجنا و داستان های شیخ رجب علی خیاط و ستار العیوب گفتن آیت الله بهجت و داستان هایی که در زمینه فرافکنی روح و... وجود دارد فکت ومقاله علمی نیستند!صرفا یک چیز را شنیده اند و تکرار میکنند
شما اگر روشن بینی دارید و یا کسی را میشناسید که چنین قابلیتی دارد
بنیاد جیمز رندی به آدرس:http://web.randi.org/
هرگونه ادعای ماورایی را فردی که بتواند ثابت کند یک میلیون دلار جایزه برایش قرار داده!تاکنون یک فرد هم از آزمون اولش با موفقیت نگذشته است!
از این گذشته بنده هم یک جمله5 حرفی در دفترم نوشتم هر کسی روحش فرافکن است عارف است صوفی است به کیندالینی رسیده چاکرایش میچرخد چشم آجنایش باز است تهذیب نفس کرده چشم برزخی دارد کلا هرگونه نیروی ماورایی دارد آن 5 کلمه را زیر همین پست من بنویسد والسلام همه چیز ثابت میشود، داستان گذاشتن چیزی را ثابت نمیکند
e.baran;926069 نوشت:
مکتبهای انحرافی فکر میکنن

مکتبهای انحرافی نمیدانم منظورتان ماسون ها هستند یا غیره آنها هم اگر چنین چیز هایی میگویند که جهان ماورا را میبینند توهم دارند باید درمان شوند!
e.baran;926069 نوشت:

خواهش میکنم عزیز اصلا مشکلی نیست
e.baran;926069 نوشت:

قسمتی از متن رو سلکت کنید ی گزینه نقل قول میاد اون رو بزنید متن جدا جدا میشه
e.baran;926069 نوشت:

خواهش میکنم،من به روح و هرگونه مسائل ماورایی هیچ گونه اعتقادی ندارم اگر هم یک درصد وجود داشته باشد هیچ تاثیری در این دنیای مادی ندارد
باز هم برای تکمیل علم و شبه علم پروفسور نیری و دکتر هلاکویی
آزمایشات دو سو کور فرانسیس گالتون
و راه رفتن از روی زغال هیپنوتیزم و اثرات مانیه تیزم و ... از کتابای علمی و مستندات علمی که در یوتیوب هم وجود دارد می توان بهره گرفت

e.baran;926069 نوشت:

سلام

خواهر استارتر بخاطر شرایط موجود دچار آسیب روانی شده است، برای کاهش تنش و ایجاد و تقویت سلامت روان از طرف کارشناس محترم توصیه هایی می گردد

از نظر عقاید با توجه به مبانی فکری پاسخ های متعددی به موضوع داده خواهد شد،در صورت تمایل استارتر،می تواند این مسئله را به طور موازی از منظر عقیدتی نیز مورد بررسی قرار دهد و علاقمندان می توانند بحث را در قسمت عقاید ادامه دهند .

با تشکر از حضور مفید کاربران در این موضوع و همکاری آن ها گل

حمیده.ر;924533 نوشت:
سلام وقت شما بخیر.

استارتر محترم:

ضمن عرض خوش آمد گویی با توجه به کاربر محور بودن انجمن همه مطالب سایت مورد تائید نمی باشد و نام کاربری کارشناسان سایت با رنگ آبی و سبز مشخص شده است.

hessam78;926259 نوشت:
کار درستی انجام دادن بدترین حالت رو تصور میکنن که اوضاع خراب نشه
اگه متافیزیک و این مسائل باشه که مشکلی پیش نمیاد

به هیچ وجه من الوجوه یک فکت علمی هم در این زمینه وجود ندارد!
بسم الله از سایت های معتبر رفرنس نیچر ساینس و... که معتبر هستند مقاله ای قرار دهید بنده دربست قبول میکنم!(هر مقاله ای که انگلیسی هست و هر کتابی که انگلیسی هست رفرنس نیست،ارجاعات معتبر و رزومه قوی)
4 تا دونه کتاب های یوگا و چشم آجنا و داستان های شیخ رجب علی خیاط و ستار العیوب گفتن آیت الله بهجت و داستان هایی که در زمینه فرافکنی روح و... وجود دارد فکت ومقاله علمی نیستند!صرفا یک چیز را شنیده اند و تکرار میکنند
شما اگر روشن بینی دارید و یا کسی را میشناسید که چنین قابلیتی دارد
بنیاد جیمز رندی به آدرس:http://web.randi.org/
هرگونه ادعای ماورایی را فردی که بتواند ثابت کند یک میلیون دلار جایزه برایش قرار داده!تاکنون یک فرد هم از آزمون اولش با موفقیت نگذشته است!
از این گذشته بنده هم یک جمله5 حرفی در دفترم نوشتم هر کسی روحش فرافکن است عارف است صوفی است به کیندالینی رسیده چاکرایش میچرخد چشم آجنایش باز است تهذیب نفس کرده چشم برزخی دارد کلا هرگونه نیروی ماورایی دارد آن 5 کلمه را زیر همین پست من بنویسد والسلام همه چیز ثابت میشود، داستان گذاشتن چیزی را ثابت نمیکند

مکتبهای انحرافی نمیدانم منظورتان ماسون ها هستند یا غیره آنها هم اگر چنین چیز هایی میگویند که جهان ماورا را میبینند توهم دارند باید درمان شوند!

خواهش میکنم عزیز اصلا مشکلی نیست

قسمتی از متن رو سلکت کنید ی گزینه نقل قول میاد اون رو بزنید متن جدا جدا میشه

خواهش میکنم،من به روح و هرگونه مسائل ماورایی هیچ گونه اعتقادی ندارم اگر هم یک درصد وجود داشته باشد هیچ تاثیری در این دنیای مادی ندارد
باز هم برای تکمیل علم و شبه علم پروفسور نیری و دکتر هلاکویی
آزمایشات دو سو کور فرانسیس گالتون
و راه رفتن از روی زغال هیپنوتیزم و اثرات مانیه تیزم و ... از کتابای علمی و مستندات علمی که در یوتیوب هم وجود دارد می توان بهره گرفت

نشد همین طور بخون شما. Smile
اینکه ک اشتباه کردن تو انتخاب دسته، صحبتی ندارم.
دانشکده های متافیزیک، آزمایش های عملی و عملی که انجام میشه در اون دانشگاهها آزمایش علمی نیستن؟؟! این علم سالهاست ک وجود داره.‌
حالا با این صحبتهای شما، عقیده به تناسخ نداری، منظورم از مکتب انحرافی تناسخه.‌
حق کسی که سوال میپرسه اینه که بدونه که شما از زاویه دید کدوم مکتب این جوابهارو رو میدی، یا چه اعتقادی درمورد مسائل پیرامون سوالش داری، شما هم مثل دوستتون نسبت به علم غیب و پیشگویی خدا و برخی بندگانش شک داری؟؟ اگر اینطور باشه میخوای یک درصد هم تایید کنی که اون خانم چشم سومش فعال شده و قدرت پیشگویی داره ؟!! شما که دارین جهان ماورا رو‌تکذیب میکنید، چطور میخوای درموردش صحبت کنی! Smile
آیت الله بهجت منبع معتبری نیستن؟؟!!! شما از شخصیت ایشون که اطلاع ندارین، خواهشا...
اگر منظورتون اینه که منابع خارجی معتبرترن، خوب بله منابع معتبر زیادی هست، در فرصت مناسب براتون میگم،‌اگر لازم شد، این یوگا و چشم سوم هم بیشتر ازز منابع خارجی هستن، البته شاید اشتباه کرده باشم شما همچین منظوری نداشته باشی.
من آدمهای زیادی رو میشناسم ک این نیروهارو دارن.که نمیشه در موردش صحبت کرد...
چشم برزخی رو هم به اشتباه با چشم سوم یکی میگرن، ک اشتباهه. کندالینی هم ...
من و شما عقاید متفاوتی داریم، قرار هم نیست، هم ی مسیر بمیشیم، زیاد ادامه ندیم بهتره Wink
بردار یا خواهر ایشون خودشون بهتر میدونن ک چکار کنن، وظیفه من و شما فقط اطلاعات دادن و تمام ...

ریحــانه الــنبی;926335 نوشت:
سلام

خواهر استارتر بخاطر شرایط موجود دچار آسیب روانی شده است، برای کاهش تنش و ایجاد و تقویت سلامت روان از طرف کارشناس محترم توصیه هایی می گردد

از نظر عقاید با توجه به مبانی فکری پاسخ های متعددی به موضوع داده خواهد شد،در صورت تمایل استارتر،می تواند این مسئله را به طور موازی از منظر عقیدتی نیز مورد بررسی قرار دهد و علاقمندان می توانند بحث را در قسمت عقاید ادامه دهند .

با تشکر از حضور مفید کاربران در این موضوع و همکاری آن ها گل

استارتر محترم:

ضمن عرض خوش آمد گویی با توجه به کاربر محور بودن انجمن همه مطالب سایت مورد تائید نمی باشد و نام کاربری کارشناسان سایت با رنگ آبی و سبز مشخص شده است.

سلام
بله درست میگین، ممنونم

hessam78;926065 نوشت:

سلام آقا حسام ...
چرا ... همچین بیماری وجود داره ...
اسمش رو قبلا میدونستم الان اسمش رو یادم رفته ...

یک نوع بیماری در عصب چشم هست ... ببینید ... چشم مانند یک دوربین عکاسی دائما در حال Capture کردن محیط پیرامونمون هست ...
یعنی داره پشت سره هم از محیط عکس میگیره و اون رو به مغز ارسال میکنه ...

روانپزشکی داشت در مورد این مساله صحبت میکرد که برخی از مواقع به علل خاصی این تصاویری که میخواهتند به مغز ارسال بشن ترتیبشون رو از دست میدهند ... یا برخی از مواقع یک تصویر دو بار به مغز ارسال میشه ... یا اینکه در تقدم تاخر اونها مشگل بوجود میاد ...
و چون مغز نمیتونه این مساله رو تشخیص بده ... و هر تصویری که بهش میرسه فکر میکنه ماله همون لحظه هست ... بنابراین ما فکر میکنیم که آینده رو پیش بینی کرده ایم .

مارینر;926357 نوشت:
سلام آقا حسام ...
چرا ... همچین بیماری وجود داره ...
اسمش رو قبلا میدونستم الان اسمش رو یادم رفته ...

یک نوع بیماری در عصب چشم هست ... ببینید ... چشم مانند یک دوربین عکاسی دائما در حال Capture کردن محیط پیرامونمون هست ...
یعنی داره پشت سره هم از محیط عکس میگیره و اون رو به مغز ارسال میکنه ...

روانپزشکی داشت در مورد این مساله صحبت میکرد که برخی از مواقع به علل خاصی این تصاویری که میخواهتند به مغز ارسال بشن ترتیبشون رو از دست میدهند ... یا برخی از مواقع یک تصویر دو بار به مغز ارسال میشه ... یا اینکه در تقدم تاخر اونها مشگل بوجود میاد ...
و چون مغز نمیتونه این مساله رو تشخیص بده ... و هر تصویری که بهش میرسه فکر میکنه ماله همون لحظه هست ... بنابراین ما فکر میکنیم که آینده رو پیش بینی کرده ایم .

سلام مارینر خانوم
اگه اشتباه نکنم یک همچین پدیده ای مثل دژاوو منظورتونه؟که از همون اخلال ها پیش میاد و فرد فکر میکنه صحنه رو در گذشته دیده و یا مثل بیماری که فرمودید در آینده(که من مطلبی نخوندم دربارش)
اون یک اخلال و ایراد هستش به هیچ وجه پیش بینی نیست!
فقط بقول خودتون فکر میکنن که آینده رو پیشبینی میکنند!
در صورتی پیشبینی هستش که مثلا نواسانات ارز قیمت ها ی فلان حادثه مهم رو پیش بینی کنه!
یعنی اگه اون بیمار بتونه فرضا پیشبینی کنه روز بعد چه اتفاقی می افته
ببینین ما ی زمان در خودمون داریم که کیفی هستش ی زمان در بیرون مثل ساعت که کمی هستش(مثلا هنگام خوشی زمان سریع تر میگذره یا از دوران کودکی هر چی به پیری نزدیک تر شیم گذر زمان سریع تر یا در جوامع کشاورزی که زمان نسبت به جوامع صنعتی بسیار طولانی تر هستش)
در زمان درونی اخلالاتی ممکنه پیش بیاد و فرضا!باز هم میگم اخلال آینده بینی رخ بده[تصور پیشبینی آینده] در صورتی که فی الواقع چنین نباشه
مواردی از پیش بینی بر اساس ساز و کاری که دارند در حیوانات هم وجود دارد که آن هم به جای خود است
اما اگه نه منظورتون پیش بینی به ضرس قاطع آینده هستش من بازم از چند فامیل و آشنای دکتر می پرسم

سلام ممنون مطلبتون مفید بود

[="Arial"]

e.baran;925967 نوشت:

سلام عصر بخیر
شیطان مخلص؟!‌ یعنی‌چی؟‌برای چکاری ؟!!

[=arial]سلام
وقت شماهم بخیر
شیطان نه شیطان پرست مخلص
و منظورم نیروهایی بود که به واسطه عبادت خالصانه شیطان نصیب افراد میشه
و در جواب جناب آرمین نسبت به کفر و تقدس افراد عرض کردم.

موضوع قفل شده است