چشم زخم یا جن؟؟؟لطفا دوستان و اساتید کمک کنید!

تب‌های اولیه

12 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
چشم زخم یا جن؟؟؟لطفا دوستان و اساتید کمک کنید!

سلام
پنج شنبه این هفته قرار بود عروسی یکی از دخترای فامیل باشه اما....

ماجرا از این قراره که یکی از دخترای فامیل ما ادعا میکنه که از بچگی
میتونه جن ها رو ببینه و اولین بار زمانی که دید توی خونه قدیمی مادر بزرگش
بود وقتی که 5سالش بود و با دیدن جن ها کنار تنور شروع به جیغ زدن میکنه
....از اون به بعد هر از گاهی میبینه و میگه میترسوننم یا میان از پشت شیشه
نگاه میکنن...حتی میگه یه بار بالشت زیر سرم بود هر دفعه که بالشت رو پرت
میکردم یکی برش میگردوند...ترس رو همیشه داشت اما نسبتا براش عادی شده
بود تا این که این پنجشنبه قرار بود عروسیش باشه اما اتفاقاقاتی افتاد:
-خواب های وحشتناک میدید مثلا یه بار خواب دید لباس عروسیش یکدفعه توی
تنش سیاه شد و....
-زمانی که لباس مراسمش رو پیش خیاط بردن چرخ خیاط بعد از چندین سال اتصالی
میکنه و اتیش میگیره و همه پارچه ها میسوزن نکته اینجاست که لحظه دوختن لباس
ایشون این اتفاق افتاد
-و اما اتفاق اخر که باعث شد عروسی فعلا متوقف بشه:
بعد از بردن جهیزیه و چیدن ان در مسیر برگشت ماشین خانواده عروس به طرز باور نکردنی
میره زیر تریلی ای که پارک بوده....مادر عروش پاهاش زخمی میشه و دونفر که عقب
بودن یکی میره توی کما و یکی استخوان های دنده اش خورد میشه(خدارو شکر دیشب
از کما در اومد)

همه این اتفاقا چند روز قبل از عروسی افتاد و هر چه به عروسی نزدیکتر میشد این اتفاقا بیشترمیشد.
چیزی که بین مردم مطرحه میگن چشم زخم خورده به این دلیل که جهیزیه بسیار کاملی
داده شده....
خانواده ایشون هم و کسایی که مساله جن رو میدونن میگن که نکنه از طرف جن ها
باشه!!!!این موضوع خیلی نگرانشون کرده و چون اطلاع داشتن بنده پیگیر بحث های
مذهبی هستم از بنده خواستن این موضوع رو پیگیری کنم.
نظر شما دوستان و اساتید چیه؟
لطفا کمک کنید...
(لازم به ذکر است این دختر از سادات میباشد)

با عرض سلام هیچ ترسی به دل راه ندهید یکی از علمای اصفهان فرمودند : هر روز سوره جن رو بخونید از چشم زخم و شر اجنه در امان خواهید بود .

با سلام.

اصلا نگران نباشيد.

اين خانم شروع كنن به خواندن سوره بقره هر روز تا مدت 40 روز انشاالله مشكل به حول و قوه الهي حل خواهد شد چون هيچ سوره اي به اندازه سوره بقره در دفع آزار شياطين يا جنيان موثر نيست. يك گنج و سلاح الهي است.يا حق.

سلام دوستان
بسیار ممنون که کمک کردید
اما حرفایی که شما فرمودید صحبت های عامیانه هستن و از این کارها زیاد کردن
من سفارش کردم پیش دعا نویس اصلا نرن و راه هایی که شما فرمودید رو امتحان
کردند.
از طرف دیگه این موضوع شوخی نیست و اگر گفتم سوره بقره را بخونید یا.. خیالشون
را راحت کنم و اگر اتفاقات بعدی بیفته اشتباه از من بوده.من خودم خرافاتی نیستم
اما واقعا این موضوع مشکوکه از هر طرف که بهش نگاه میشه نمیشه توجیح کرد.!!!
از دوستان و اساتید خواهش میکنم اگر راهی یا صحبتی در این مورد دارند کمک کنند.

لبیک یا حسین;29936 نوشت:
سلام دوستان
بسیار ممنون که کمک کردید
اما حرفایی که شما فرمودید صحبت های عامیانه هستن و از این کارها زیاد کردن
من سفارش کردم پیش دعا نویس اصلا نرن و راه هایی که شما فرمودید رو امتحان
کردند.
از طرف دیگه این موضوع شوخی نیست و اگر گفتم سوره بقره را بخونید یا.. خیالشون
را راحت کنم و اگر اتفاقات بعدی بیفته اشتباه از من بوده.من خودم خرافاتی نیستم
اما واقعا این موضوع مشکوکه از هر طرف که بهش نگاه میشه نمیشه توجیح کرد.!!!
از دوستان و اساتید خواهش میکنم اگر راهی یا صحبتی در این مورد دارند کمک کنند.

[=century gothic]با سلام دوست گرامی در مورد موضوع پیش آمده !اگر مشکل مربوط به جنیان باشد و خود ان شخص با آنها در ارتباط باشد !!جنیان به ان فرد خواهند گفت که مثلا ازدواج نکن!! !!نمونه این قضیه را زمانی که ۸ ساله بودم را دیده بودم !که رهایی دارد برای دوری از جنیان که دوستان به موردی اشاره کردن اما کافی نیست! !!............
این تاپیک را هم نگاه کنید کمک میکند!!
http://www.askdin.com/showthread.php?p=22353

دوست عزيز اين دستوري كه گفتم عمومي بود اما در رابطه با شرايط اختصاصي ايشان بايد حتما پيش كسي كه مومن و معتقد و در عين حال آشنا به اين امور است و از جانب خدا و اهل بيت اذن دارد مراجعه كنيد. به قول جناب رضا اين دستورات شايد به تنهايي كافي نباشد اما خواندن سوره قرآن هيچ ضرري ندارد بلكه شفاست مطمئن باشيد.يا حق.

لبیک یا حسین;29909 نوشت:
چشم زخم یا جن؟؟؟لطفا دوستان و اساتید کمک کنید! سلام پنج شنبه این هفته قرار بود عروسی یکی از دخترای فامیل باشه اما....
لبیک یا حسین;29909 نوشت:
زمانی که لباس مراسمش رو پیش خیاط بردن چرخ خیاط بعد از چندین سال اتصالی میکنه و اتیش میگیره و همه پارچه ها میسوزن نکته اینجاست که لحظه دوختن لباس ایشون این اتفاق افتاد

لبیک یا حسین;29909]همه این اتفاقا چند روز قبل از عروسی افتاد و هر چه به عروسی نزدیکتر میشد این اتفاقا بیشترمیشد. چیزی که بین مردم مطرحه میگن چشم زخم خورده به این دلیل که جهیزیه بسیار کاملی داده شده...

حل شود
با سلام وتشكر از اعتمادشما به اين سايت
شايد بحث از اين مسائل از نوع تئوريش در مورد جن راحت باشد اما از حيث عملي ورفع مشكل در مورد كسي كه جن اورا اذيت مي كند بايد به افرادِ صاحب نفس بايد حل شود
ادامه مطلب به صورت پيام خصوصي در خدمت شما هستم

reza;29942 نوشت:
با سلام دوست گرامی در مورد موضوع پیش آمده !اگر مشکل مربوط به جنیان باشد و خود ان شخص با آنها در ارتباط باشد !!جنیان به ان فرد خواهند گفت که مثلا ازدواج نکن!! !!نمونه این قضیه را زمانی که ۸ ساله بودم را دیده بودم !که رهایی دارد برای دوری از جنیان که دوستان به موردی اشاره کردن اما کافی نیست! !!............ این تاپیک را هم نگاه کنید کمک میکند!!

سلام دوست عزیز
ضمن تشکر از شما
ایشون ارتباط با جن ندارند ولی گاهی میتونن ببینن
تایپیکی را که فرمودید دیدم اما در مورد دعا نویسی و در واقع حل این مشکل در ان نبود

[=tahoma][=tahoma][=tahoma][=tahoma][=arial][=&quot]بسم الله الرحمن الرحيم و صلي الله علي سيدنا خير النبين و سيد المرسلين و علي آله الطيبين الطاهرين و اللعن الدائم علي ظالميهم أجمعين إلي أبد الآبدين .

اگر هنوز حل نشده بگو کمکت کنم .

ساده ست ترس نداره .

خوب این دختر خانم مومن و ملتزم هست یا نه ؟

3 روز پیش عینا یه خانمی و شوهرش شبیه به این مشکل داشتن .
[/][/][/][/][/][/]

باعرض سلام و تشكر
موضوع چشم زخم در دين اسلام ثابت شده است و دعاهايي كه در مفاتيح وجود دارد و كارهايي كه براي رفع چشم زخم سفارش شده است هم به ما توصيه شده . در علم روان شناسي تجربي اين موضوعات جايي ندارد اما در فرا روان شناسي اين موضوعات تا اندازه اي به آن اشاره شده است . در مورد جن و مسايل مربوط به آن، هنچنين موضوعاتي مانند رمل ، اصطرلاب ، جفر ، طلسم و جادو اين علوم جزء علوم غريبه به شمار مي آيند و افرادي كه امروزه ادعاي داشتن اين علم را مي كنند بيشتر به دليل كسب درآمد و شيادي خودشان است و در بيشتر موارد فرد مدعي اصلا سواد خواندن و نوشتن ندارد و فقط با استفاده از مشتري نماها از افرادي كه در زندگي دچار مشكل هستند اطلاعات كسب مي كند و در ارتباط هاي بعدي استفاده مي كند و در بعضي موارد هم فساد اخلاقي اين افراد هم گزارش مي شود .

لبیک یا حسین;29909 نوشت:
سلام
پنج شنبه این هفته قرار بود عروسی یکی از دخترای فامیل باشه اما....

ماجرا از این قراره که یکی از دخترای فامیل ما ادعا میکنه که از بچگی
میتونه جن ها رو ببینه و اولین بار زمانی که دید توی خونه قدیمی مادر بزرگش
بود وقتی که 5سالش بود و با دیدن جن ها کنار تنور شروع به جیغ زدن میکنه
....از اون به بعد هر از گاهی میبینه و میگه میترسوننم یا میان از پشت شیشه
نگاه میکنن...حتی میگه یه بار بالشت زیر سرم بود هر دفعه که بالشت رو پرت
میکردم یکی برش میگردوند...ترس رو همیشه داشت اما نسبتا براش عادی شده
بود تا این که این پنجشنبه قرار بود عروسیش باشه اما اتفاقاقاتی افتاد:
-خواب های وحشتناک میدید مثلا یه بار خواب دید لباس عروسیش یکدفعه توی
تنش سیاه شد و....
-زمانی که لباس مراسمش رو پیش خیاط بردن چرخ خیاط بعد از چندین سال اتصالی
میکنه و اتیش میگیره و همه پارچه ها میسوزن نکته اینجاست که لحظه دوختن لباس
ایشون این اتفاق افتاد
-و اما اتفاق اخر که باعث شد عروسی فعلا متوقف بشه:
بعد از بردن جهیزیه و چیدن ان در مسیر برگشت ماشین خانواده عروس به طرز باور نکردنی
میره زیر تریلی ای که پارک بوده....مادر عروش پاهاش زخمی میشه و دونفر که عقب
بودن یکی میره توی کما و یکی استخوان های دنده اش خورد میشه(خدارو شکر دیشب
از کما در اومد)

همه این اتفاقا چند روز قبل از عروسی افتاد و هر چه به عروسی نزدیکتر میشد این اتفاقا بیشترمیشد.
چیزی که بین مردم مطرحه میگن چشم زخم خورده به این دلیل که جهیزیه بسیار کاملی
داده شده....
خانواده ایشون هم و کسایی که مساله جن رو میدونن میگن که نکنه از طرف جن ها
باشه!!!!این موضوع خیلی نگرانشون کرده و چون اطلاع داشتن بنده پیگیر بحث های
مذهبی هستم از بنده خواستن این موضوع رو پیگیری کنم.
نظر شما دوستان و اساتید چیه؟
لطفا کمک کنید...
(لازم به ذکر است این دختر از سادات میباشد)

با سلام:Gol:

برای مطالعه و تحقیق بیشتر پیرامون موضوع و دستیابی به سؤالاتتان می توانید به آدرس های زیر هم مراجعه کنید:

http://www.askdin.com/showthread.php?p=26134#post26134

http://www.askdin.com/showthread.php?t=3915&highlight=%D8%A7%D8%AC%D9%86%D9%87

در اینگونه موارد، اولاً باید موضوع (تأثیر جن و یا چشم زخم) مشخص شود، که این تشخیص، در توان عموم و افراد غیر کارشناس نیست، صحبت هائی که گوشه و کنار می شود معمولاً بر اساس ظن و گمان و غیر کارشناسانه است. برای تشخیص موضوع حتماً باید به کارشناس و افراد آگاه و آشنا به مسائل چشم زخم و كساني كه راههاي مبارزه با جنها و تسخير آنان را مي دانند مراجعه شود.

ثانیاً در گرفتن و دادن نسخه برای مبارزه با چشم زخم و دفع تأثیر جن، نباید به نسخه های ظنی و گمانی افراد غیر کارشناس و کوچه و بازاری اعتنا کرد. چنانکه نباید چنین نسخه هائی را به دیگران نیز توصیه کرد. تنها در صورتیکه از کاردانی و کارشناس بودن فردی که مورد تأیید و وثاقت افراد آشنا و مؤمن زیادی قرار دارد اطمینان حاصل نمودید به ایشان مراجعه کنید. زیرا متأسفانه از گذشته افراد بسیاری خود را بعنوان دعا نویس و جن گیر و رافع و دافع شرور معرفی کرده اند و از این راه، با فریب مردم، امرار معاش می کنند. که باید مراقب باشید در دام اینگونه افراد ناصواب گرفتار نشوید.

تنها مواردی کلی که ریشه در روایات و توصیه های پیامبر اکرم و اهل بیت (ع) دارد را می توان برای دفع شرور جن و چشم زخم توصیه نمود اما، نسخه های خودبافته چه بسا کار را سخت تر و پیچیده تر می کند.

برای دفع شر اعمال این افراد(چشم زخم) و شر جنیان موارد زیر توصیه شده که انشاءالله نافع اند:

• بلند اذان گفتن.
  • خواندن سوره­ های ناس، فلق و کافرون.
  • نیز از برای شر جنیان، نگاه­داشتن مرغ و خروس و کبوتر و بزغاله در خانه نافع است.
  • همچنین از برای دفع شرجنیان در مواضع هولناک از امام صادق علیه السلام مروی است که دست بالای سرگذارد و به صدای بلند بخواند: "أفَغَیْرَ دینِ اللّهِ یَبْغُونَ وَ لَهُ أَسْلَمَ مَنْ فِی السَّماواتِ وَ اْلأَرْضِ طَوْعًا وَ کَرْهًا وَ إِلَیْهِ یُرْجَعُونَ".(سوره آل عمران، آیه 83.).
  • صدقه دادن، خدمت به دیگران و استغاثه به حضرت حجت (عج).
  • مداومت بر وضو و خواندن اذکار و ادعیه وارده نظیر آیه "وان یکاد..."؛ "آیةالکرسی"؛ "چهار قل"، دعای "فرج"؛ ذکر "بسم الله الرحمن الرحیم"و "لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم" و نصب این اذکار در گوشه و کنار خانه و خواندن مکرر و بسیار آنها انشاء الله نافع است.
  • خواندن ذکر و دعای مخصوصی از پیامبر اکرم (ص) به این کیفیت:

بسم الله الرحمن الرحیم

"لا اله الا الله علیه توکلت و هو رب العرش العظیم ماشاءالله کان و ما لم یشاء لم یکن أشهد، إن الله علی کل شیء قدیر و إن الله قد أحاط بکل شیء علما اللهم إنی أعوذ بک من شر نفسی و من شر کل دابة، أنت آخذ بناسیتها إن ربی علی صراط مستقیم".

منبع: بنقل از مجله پرسمان و بخش تلفنی مرکز ملی پاسخگوئی.

موفق باشید ...:Gol:

زلزله فقه و عقائد;30038 نوشت:
اگر هنوز حل نشده بگو کمکت کنم . ساده ست ترس نداره . خوب این دختر خانم مومن و ملتزم هست یا نه ؟ 3 روز پیش عینا یه خانمی و شوهرش شبیه به این مشکل داشتن .

سلام دوست عزیز
مشکل اینجاست که هنوز نمیدونن این اتفاق از کجا اب میخوره
من برای همین نظر اساتید و دوستان رو خواستم.
ما اطمینان نداریم از طرف جن ها باشه...
از کجا باید فهمید؟
ولی در این که ایشون جن ها رو میبینه شکی ندارند
مومن و مقید کامل نیستن اما فرایض رو به جا میارن و
ضمنا عرض کردم از سادات هستن
موضوع قفل شده است