علت محتلم نشدن در خواب

تب‌های اولیه

7 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
علت محتلم نشدن در خواب

با سلام و خسته نباشید... ‌
من تقریباً نزدیک یک ماه است که در خواب جنب نشدم و قبلا ها هر هفته یک بار در خواب جنب میشدم البته در این یک ماه مشغله فکری زیادی دارم و از نظر روحی و روانی بسیار ناراحت هستم و اصلا شهوت سراغم نیومده البته در قبلا سابقه خود ارضایی داشتم...
آیا جنب نشدن من به خاطر مشکلات روحی و روانی ام هست یا میتواند علل دیگری داشته باشد؟

متشکر زحماتتان...

برچسب: 

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد نشاط

با سلام و احترام عوامل محتلفی می تواند در جنب شدن و عدم آن موثر باشد. در مورد اینکه در این ماه جنب نشده اید: 1. فعالیت های زیاد 2. مشغله فکری تاثیر گذار بوده است. خود جنب شدن حالت طبیعی یک نوجوان است و بهتر است افکار کنترل و نگاهها از نامحرم و صحنه های مستهجن محفوظ بماند تا این حالت بدن به حالت غیر طبیعی تبدیل نشود. در هر صورت جای نگرانی نیست.

نقل قول:
علت محتلم نشدن در خواب

سلام
اگر عوامل خونی و محیطی را کنار بگذاریم که با قرص و تغییر محیط وضعیت تون بهتر میشه یک عامل بسیار مهم در عدم احتلام ضعیف بودن دین انسان هست!

دینداری انسان رابطه بسیار شدیدی با غریضه جنسی دارد (دقت کنین این یکطرفه هست یعنی شهوت زیاد دلیل دینداری نمیشه)

یعنی وقتی روح یا همون بدن موازی انسان در عالم یا عوالم تو در توی درون زنده و بیدار باشه و گشت و گذار بکنه و حکمت به صاحب شخصیت منتقل کند ازین به بعد هست که شما چهل پنجاه تا زن هم کمتون هست چون بلای عالم و ادم و سر شما میاد!

منظور پیامبر صلوات لله هم از این جمله که گفته بودن من فشار شهواتی که بر من هست با شهوت چهل مرد بالغ برابری میکنه (که این نشون میده چقدر قدرت اراده پیامبر قوی بود که می تونست در دراز مدت غریزه خودش را کنترل کند!)

خلاصه کلام اینکه وقتی کسی دین داشته باشه (یعنی روحش به عالم فلسفه و حکمت رفت و امد کنه خیلی چیزا رو دیگه میبینه و میفهمه که خدا چیه؟ عالم برزخ چیه؟ عالم اخرت چیه؟ سیستم تبدیل اعمال چطوریه؟ ملایکه چیه؟ امام کیه؟ امام چیه؟ و خیلی چیزای دیگه

یعنی ازین به بعد هست که انواع اقسام بلاها مثل هجوم حشرات برزخی خزندگان و پرندگان شیطانی اجنه خبائث درندگان زامبی ها دِویل اِویل چی چی مثل کلونی زنبورها میرزن سرش و چنان بلایی سرش میارن که اسید سر فلز نمیاره!!(اینقد که تصورش بده)
[SPOILER](برای همین هست که از یک عالم بزرگی پرسیدن بدترین لحظه عمرت کی ها بود؟
اون عالم گفت وقتی تازه از خواب بلند میشم و می خوام برم وضو بگیرم تو این فاصله کم تموم بلای دنیا تو دلم خالی میشه...یعنی دلش رو سوراخ سوراخ میکنن چون نور وضو در روحش اون موقع نیست هجوم میارن سرش!)
[/SPOILER]
وقتی اینطوری بشه هزارت تا کنیز و زن تو رو کم هست

اینجاست که امام صادق علیه السلام گفت کسی که در خواب محتلم بشود دینش از دست رفته!! ....یعنی در دراز مدت دیگه حال و حوصله ما رو هم نداره!

برای همین اکثر کسانی که اینو فهمیدن شبا اصلا نمی خوابن ،هیچی تموم عمرشون شب زنده دارن چون احتلام بیشتر در شب رخ میده!

تو این ایام ادمهایی که هیچ صحنه ای هم تو عمرشون ندیدن هیچ نوع فکریم نداشتن
با زیاده روی تو خوردن اجیل و شیرینی می تونن تو خواب جنب بضن

یونیکو;916176 نوشت:

سلام
اگر عوامل خونی و محیطی را کنار بگذاریم که با قرص و تغییر محیط وضعیت تون بهتر میشه یک عامل بسیار مهم در عدم احتلام ضعیف بودن دین انسان هست!

دینداری انسان رابطه بسیار شدیدی با غریضه جنسی دارد (دقت کنین این یکطرفه هست یعنی شهوت زیاد دلیل دینداری نمیشه)

یعنی وقتی روح یا همون بدن موازی انسان در عالم یا عوالم تو در توی درون زنده و بیدار باشه و گشت و گذار بکنه و حکمت به صاحب شخصیت منتقل کند ازین به بعد هست که شما چهل پنجاه تا زن هم کمتون هست چون بلای عالم و ادم و سر شما میاد!

منظور پیامبر صلوات لله هم از این جمله که گفته بودن من فشار شهواتی که بر من هست با شهوت چهل مرد بالغ برابری میکنه (که این نشون میده چقدر قدرت اراده پیامبر قوی بود که می تونست در دراز مدت غریزه خودش را کنترل کند!)

خلاصه کلام اینکه وقتی کسی دین داشته باشه (یعنی روحش به عالم فلسفه و حکمت رفت و امد کنه خیلی چیزا رو دیگه میبینه و میفهمه که خدا چیه؟ عالم برزخ چیه؟ عالم اخرت چیه؟ سیستم تبدیل اعمال چطوریه؟ ملایکه چیه؟ امام کیه؟ امام چیه؟ و خیلی چیزای دیگه

یعنی ازین به بعد هست که انواع اقسام بلاها مثل هجوم حشرات برزخی خزندگان و پرندگان شیطانی اجنه خبائث درندگان زامبی ها دِویل اِویل چی چی مثل کلونی زنبورها میرزن سرش و چنان بلایی سرش میارن که اسید سر فلز نمیاره!!(اینقد که تصورش بده)
اون عالم گفت وقتی تازه از خواب بلند میشم و می خوام برم وضو بگیرم تو این فاصله کم تموم بلای دنیا تو دلم خالی میشه...یعنی دلش رو سوراخ سوراخ میکنن چون نور وضو در روحش اون موقع نیست هجوم میارن سرش!)
[/SPOILER]

اینجاست که امام صادق علیه السلام گفت کسی که در خواب محتلم بشود دینش از دست رفته!! ....یعنی در دراز مدت

دیگه حال و حوصله ما رو هم نداره!

برای همین اکثر کسانی که اینو فهمیدن شبا اصلا نمی خوابن ،هیچی تموم عمرشون شب زنده دارن چون احتلام بیشتر در شب رخ میده!

منبع حدیث امام صادق ع ازتون می خواستم

یونیکو;916176 نوشت:

سلام

[/SPOILER]

اینجاست که امام صادق علیه السلام گفت کسی که در خواب محتلم بشود دینش از دست رفته!! ....یعنی در دراز مدت

دیگه حال و حوصله ما رو هم نداره!

زامبی رو خوب اومدی! منتظر منبع شما هستیم.

موضوع قفل شده است