تأثیر وسوسه شیطان بر فال و استخاره

تب‌های اولیه

6 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
تأثیر وسوسه شیطان بر فال و استخاره

با سلام
آیا شیطان می تواند بر فال و استخاره تاثیر بگذارد؟
این تاثیر به چه صورت می تواند باشد؟

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد عمار

[=arial]با سلام و ادب
چیزی به نام فال که مستند باشد نداریم و بحث هم پیرامونش از اساس درست نیست.

اما در مورد استخاره که مورد تایید دین است باید عرض کنم شیطان بر ما سلطه ای ندارد و کارش فقط دعوت و وسوسه است و ما دعوت او را اجابت می کنیم .لذا نمی تواند مثلا صفحه ای خاص را بیاورد و یا صفحات را تغییر دهید.

ممکن است وسوسه کند و در برداشت ایه آنچه به نفع اوست برداشت کند یا در مواردی که نیازی به استخاره نیست وسوسه به استخاره گرفتن کند. مثل کسانی که می خوان آب بخورند هم استخاره می گیرند.
موفق باشید

با سلام

درکارخیر حاجت به استخاره نیست .چرا.چون همین وقت شیطان دارد زحمت می کشد تاشما را از کارخیر منحرف کند حالا هر وقت از دست شیطان فرار کردی وفکر کار خوبی در ذهنت آمد زود برو انجام بده چون شیطان نمی گذارد زیاد از او دور شوی هرکای میکند تا آن کار خیر را انجام ندهید.

سلام علیکم.من حرز امام جواد و از مفاتیح مینویسم برام اومد نداره و پریشون میشم.یعنی چی؟

[=arial]

امین۱;915396 نوشت:
سلام علیکم.من حرز امام جواد و از مفاتیح مینویسم برام اومد نداره و پریشون میشم.یعنی چی؟

با سلام و ادب
اینکه تاثیر دعا یا حرزی برای ما مشخص نیست دلیل نمی شود آن را بی اثر بدانیم بلکه خیلی از مواقع اثرات بد زندگی که ما متوجه آن نیستیم رو رفع می کند.
ممکن هست مشکلاتی هم که در حین این عمل می رسد به کوتاهی ها و عدم دقت خودمان بر گردد لذا باید دقت کنیم تا مشکلات به درستی حل شود.

موضوع قفل شده است