زندگی بد من

تب‌های اولیه

6 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
زندگی بد من

با سلام
ازتون خواهش ميكنم جواب سوالاتمو بدين باور كنين به كلي بهم ريختم.
براي اينكه بتونم مشكلم رو بگم بايد از اول زندگيم شروع كنم.
سال 1374 پدر من كه حدود 65 سال سن داشت همسر اولش سكته ميكنه كه از زن اولش 3 دختر و سه پسر داشت. بعدش به خاطر مشكلاتش تصميم به ازدواج ميگيره كه با مادر من كه يك دختر 25 ساله بوده ازدواج ميكنه چون پدر مادرم معتاد بوده و وضع خوبي نداشته دخترشو به بابام ميده.
سال 1377 من به دنيا اومدم و چند روز بعد همسر اول پدرم فوت كرد.
پدر و مادرم بعد از ديگه نخواستن بچه دار بشن كه اصلي ترين دليلشم زخم زبان هاي فاميل بود.همين طور پيش رفت تا من بزرگ شدم راستش بابام فرد مذهبي بود ولي مادرم نماز خون نبود .متاسفانه بابام خيلي از مسائلي كه مناسب سن من نبود رو تو خانه رعايت نميكرد و فكر ميكرد كه نميفهمم (متاسفانه يه شب كه با مامانم تو اتاق بودن در باز بود و من همه چيزو ديدم البته 4 يا 5 سالم بود اما همون شب باعث شد كه من از 5 سالگي خودارضايي كنم شايد باورش سخت باشه ولي...)
بگذريم كودكيس من با تنهايي به پايان رسيد و دوره ي نوجوانيم هم با بيماري هاي بابام و بدهي و... تباه شد من از كلاس چهارم تو محلمون به يك كلاس قرآن خوب رفتم.تو كلاس قرآن با يكي دوست شدم كه يك سال از من كوچكتر بود متاسفانه سال هاي بعد علاقه اي افراطي بهش پيدا كردم و تا حدي همجنس گرا شدم چيزي كه حتي الانم با شدت كمتر ادامه داره تو سن 15 سالگي پدرمو ازدست دادمو با مادرم چند ساله كه تنهاييم و وضع مالي خيلي خوبي نداريم.
با اين احوال داشتم خوب پيش ميرفتم حتي مربي قرآن شده بودم و... يه مدت بعد وسواسي شديد گرفتم اما به لطف خدا خوب شد.اما من از همون ابتداي بچگي يه مشكل داشتمو اون بوي بد دهنم بود كه از سال گذشته حدود 11 بار دكتر رفتم اما گويا قرار نيست خوب بشم خيلي دعا كردم تربت امام حسينو خوردم اما نشد كه نشد خيلي اذيت ميشم هر روز دانشگاهو...
راستش يه مدت خود ارضايي رو به خاطر وسواسيم ترك كردم اما باز شروع كردم
ميدونم خدا به خاطر اين گناهه كه اين بيماريوئ به من داده اما باور كنيد بعضي وقتا خدا و دين و همه چيز فراموش ميكنم و مشغول گناه ميشم
وضعم خيلي خرابه براي دهانم هم هرچي دكتر ميرم فايده نداره و بيشتر از اينم پولشو ندارم و بايد منت مامانمو تحمل كنم (مامانم تو دكتر رفتن منت ميذاره)
الان مربيگري رو گذاشتم كنار نمازمم به زور ميخونم و بارها به خاطر بيماريم به فكر خودكشي ميفتم
از طرفي هم مادرم نماز نميخونه و اونم شده يه درد
نميدونم چي كنم
گيج شدم
ديوانه شدم
تو رو خدا بگين از كجا شروع كنم با اين همه گناه چي كنم من ميدونستم توبه كردم ولي باز گناه ميكردم گناه پشت گناه.
پول هم ندارم برم روانپزشك اصلا روشم ندارم.
يا علي

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد نشاط

با سلام و احترام
بزگوار از این سخنان شما متوجه شدیم که شما با این مشکلات درگیر هستید:
مشکل اول:
درگیر شدن با تجدید خاطرات بد گذشته ( خصوصا مشاهده رابطه نزدیکی پدر و مادرتان)
درمان:
اینکه پدر و مادرتان در این مسئله کوتاهی کرده و دچار اشتباه شده اند، شکی نیست و یک کار اشتباهی را مرتکب شده اند، ولی به هر حال شما بزرگ شده اند و باید نگاهتان را به این موضوع تغییر دهید و بپذیرید چنین مسئله ای از سوی پدر و مادرتان یک امر طبیعی بوده، منتها نباید پیش شما چنین کاری را می کردند. مسئله جنسی یک فرایندی است که خدای متعال طبق شرایط و ضوابط خاص برای انسانها حلال کرده و باید در ذهن خودتان بقبولانید که چنین امری یک مسئله طبیعی در زندگی بشر است هر چند نوع رفتار پدر و مادرتان اشتباه بوده است.
کنجکاوی و حساسیت بیشتر و تمایل به کسب لذت جنسی برای سن شما با این کیفیت کاملا اشتباه و خطا بوده و باید این بینش را تغییر دهید.
در واقع وقتی قبول کردید که رفتار آنها اشتباه بوده و اصل قضیه را یک نیاز طبیعی انسان تلقی کردید بتدریج افکارتان تغییر پیدا خواهد کرد، در عین حال سعی کنید در ذهنتان به خاطرات گذشته و تصور چنین صحنه های نپردازید؛ هر موقع خطور کرد خودتان با گفتن ذکر الهی( مثل: لا اله الا الله و صلوات و یا تلاوت قرآن) ذهنتان را آرام و دلتان را با خدا مانوس کنید.
شما با جاگزین کردن خاطرات خوش به جای همین خاطرات تلخ نیز می توانید مقابله کنید و نگذارید تاثیرات منفی را در پی داشته باشد.
2. مبتلا به خود ارضایی
خود ارضایی آسیب های فراوانی دارد و هر طور شده باید این مسئله را ترک کنید، خصوصا دقت در اسیبهای خود ارضایی و تمرکز بر معنویت و تلاوت قرآن و گفتن اذکار الهی خیلی بهتر خواهد بود و در فرایند درمان موثر خواهد شد.
لطفا این آسیبها را هم مطالعه بفرمایید. آسیبها
3. هم جنس گرایی:
هم جنس گرایی حرام است و یقین بدانید که اگر توبه کرده اید و تکرار نمی کنید خدا حتما می بخشد چراکه خدا یحب التوابین است.
4. بوی بد دهان
علت بوی بد دهان شاید از خرابی یا عفونت دندان بوده یا به خاطر معده باشد، با افرادی که طب سنتی و اسلامی سر و کار دارند یک مشاوره هم بکنید، بالاخره قابل درمان است و جای نگرانی ندارد.
5. احساس نا امیدی
احساس ناامیدی از رحمت خدا شایسته نیست و برای فردی مثل شما که مربی قرآن بوده و انس بیشتری دارید؛ سزا نیست، بهترین حالت این است که رابطه معنوی خودتان را با خدا از طریق قرآن بیشتر کنید و یقیننا بدانید که اگر از خطاهای خود توبه کنید، خدای متعال می بخشد و اتفاقا آن قدر شما را دوست دارد که لیاقت مربی گری و انس قرآن را نصیب شما کرده، با همین قرآن به بزرگترین جاها می توانید برسید، پس قدر این توفیق الهی را بیشتر بدانید.
6. نگرانی از وضعیت حاضر و آینده زندگی
اگر توبه کنید و نسبت به زمان حال تلاش خوبی داشته و در مسیر بندگی الهی و انس با قرآن خیلی تلاش کنید و ارتباط معنوی قوی با خدای متعال داشته باشید، مطمئن باشید که گرفتاری ها رفع و آرامش و آسایش را بیشتری احساس خواهید کرد. به این مسئله هم توجه داشته باشید که :
« ان مع العسر یسرا‌؛ پایان سختی و مشقت؛ راحتی است»
خلاصه کلام:
1. با اراده قوی و ارتباط معنوی شدید با خدای متعال و انس بیشتر با قرآن به مقابله با مشکلات خود بپا خیزید و نگران آینده نشوید، با همین انس با قرآن و ارتباط معنوی می توان آینده درخشان را برای خود ساخت.
2. ورزش و تفریح سالم و استفاده از اوقات فراغت و تصمیم به ترک جدی خود ارضایی باید در راس برنامه های شما باشد.
این مشکل بتدریج قابل درمان است، البته به شرطی که مداومت کرده و تلاش گسترده ای داشته باشید؛ خصوصا تقویت ایمان و قوی کردن رابطه معنوی با قرآن برای شما خیلی موثر خواهد شد.
به این آیه هم تامل کنید:

« وَ نُنَزِّلُ مِنَ الْقُرْآنِ ما هُوَ شِفاءٌ وَ رَحْمَةٌ لِلْمُؤْمِنینَ وَ لا یَزیدُ الظَّالِمینَ إِلاَّ خَسارا(سوره إسراء (17) آیه 82 )؛

و ما آنچه از قرآن نازل کردیم شفای دل و رحمت برای مؤمنان است، ولی کافران را جز زیان چیزی نخواهد افزود.

[=arial]

حمید رضا 13;912061 نوشت:
با سلام
ازتون خواهش ميكنم جواب سوالاتمو بدين باور كنين به كلي بهم ريختم.
براي اينكه بتونم مشكلم رو بگم بايد از اول زندگيم شروع كنم.
سال 1374 پدر من كه حدود 65 سال سن داشت همسر اولش سكته ميكنه كه از زن اولش 3 دختر و سه پسر داشت. بعدش به خاطر مشكلاتش تصميم به ازدواج ميگيره كه با مادر من كه يك دختر 25 ساله بوده ازدواج ميكنه چون پدر مادرم معتاد بوده و وضع خوبي نداشته دخترشو به بابام ميده.
سال 1377 من به دنيا اومدم و چند روز بعد همسر اول پدرم فوت كرد.
پدر و مادرم بعد از ديگه نخواستن بچه دار بشن كه اصلي ترين دليلشم زخم زبان هاي فاميل بود.همين طور پيش رفت تا من بزرگ شدم راستش بابام فرد مذهبي بود ولي مادرم نماز خون نبود .متاسفانه بابام خيلي از مسائلي كه مناسب سن من نبود رو تو خانه رعايت نميكرد و فكر ميكرد كه نميفهمم (متاسفانه يه شب كه با مامانم تو اتاق بودن در باز بود و من همه چيزو ديدم البته 4 يا 5 سالم بود اما همون شب باعث شد كه من از 5 سالگي خودارضايي كنم شايد باورش سخت باشه ولي...)
بگذريم كودكيس من با تنهايي به پايان رسيد و دوره ي نوجوانيم هم با بيماري هاي بابام و بدهي و... تباه شد من از كلاس چهارم تو محلمون به يك كلاس قرآن خوب رفتم.تو كلاس قرآن با يكي دوست شدم كه يك سال از من كوچكتر بود متاسفانه سال هاي بعد علاقه اي افراطي بهش پيدا كردم و تا حدي همجنس گرا شدم چيزي كه حتي الانم با شدت كمتر ادامه داره تو سن 15 سالگي پدرمو ازدست دادمو با مادرم چند ساله كه تنهاييم و وضع مالي خيلي خوبي نداريم.
با اين احوال داشتم خوب پيش ميرفتم حتي مربي قرآن شده بودم و... يه مدت بعد وسواسي شديد گرفتم اما به لطف خدا خوب شد.اما من از همون ابتداي بچگي يه مشكل داشتمو اون بوي بد دهنم بود كه از سال گذشته حدود 11 بار دكتر رفتم اما گويا قرار نيست خوب بشم خيلي دعا كردم تربت امام حسينو خوردم اما نشد كه نشد خيلي اذيت ميشم هر روز دانشگاهو...
ميدونم خدا به خاطر اين گناهه كه اين بيماريوئ به من داده اما باور كنيد بعضي وقتا خدا و دين و همه چيز فراموش ميكنم و مشغول گناه ميشم
وضعم خيلي خرابه براي دهانم هم هرچي دكتر ميرم فايده نداره و بيشتر از اينم پولشو ندارم و بايد منت مامانمو تحمل كنم (مامانم تو دكتر رفتن منت ميذاره)
الان مربيگري رو گذاشتم كنار نمازمم به زور ميخونم و بارها به خاطر بيماريم به فكر خودكشي ميفتم
از طرفي هم مادرم نماز نميخونه و اونم شده يه درد
نميدونم چي كنم
گيج شدم
ديوانه شدم
تو رو خدا بگين از كجا شروع كنم با اين همه گناه چي كنم من ميدونستم توبه كردم ولي باز گناه ميكردم گناه پشت گناه.
پول هم ندارم برم روانپزشك اصلا روشم ندارم.
يا علي

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
گاهی فکر میکنیم مشکلاتمون بزرگه،اما وقتی مشکلات دیگران رو میبینیم میفهمیم مشکلاتمون قابل تحمله..
همیشه یکی هست که از ما شرایط سختتره...
الان شما فکر میکنی آخر خطی،اما نه یکی هست که همین الان تو سرما جا خواب نداره..اون یکی فلجه و تکون نمیتونه بخوره..اون یکی هر روز از پدرش تودهنی میخوره..
برادر عزیز،قدم اول در سر و سامان دادن به زندگی خراب،پذیرفتن شرایط فعلی هست...
من حمید رضا،الان اینه وضعیتم،دهانم بد بوست،پول ندارم،مادرم بد اخلاقه و هر چی که هست.... باید اینو قبول کنم..!
بعد یه خلوت پیدا کنم،من وخدا،دونه دونه اینارو به خدا بگم و یه دل سیر برای خودم گریه کنم..
بعدم یه نامه برای امام زمان بنویسم و همه شو بگم..دیگه هم غر سر کسی نزنم...
وقتی مرحله پذیرش اتفاق افتاد و پذیرفتی شرایط فعلی رو انگار یک تن بار رو از روی روحت برداشتی..
حالا وقت فکر کردنه...
امروز شما فردات رو میسازه..اگر میخوای آینده ات خوب باشه از الان شروع کن،خوب بخون،خوب ورزش کن،خوب باش و گناه نکن،ده سال بعد زندگیت میشه اونی که میخوای..
حتما هم توی این مسیر یه استاد راه داشته باش،یه روحانی باصفا..بگرد تا پیداش کنی،وقتی پیداش کردی راه نشونت میده..
مشکل بوی دهان هم برو سایت آیت الله تبریزیان سوال مطرح کن ببین چی میگن..
راستی حمید جان..رعایت حال مادرت حال میاره..
میانبره...دستو پاشو بی حساب بوس کن،قول میدم بی حساب بهت بدن..
استفاده کن از این پله ها اگر میخوای بالا بری..
برو بالا...پایین جای تو نیست

حمید رضا 13;912061 نوشت:
با سلام
تا حدي همجنس گرا شدم چيزي كه حتي الانم با شدت كمتر ادامه داره تو سن 15 سالگي پدرمو ازدست دادمو با مادرم چند ساله كه تنهاييم و وضع مالي خيلي خوبي نداريم.
با اين احوال داشتم خوب پيش ميرفتم حتي مربي قرآن شده بودم و... يه مدت بعد وسواسي شديد گرفتم اما به لطف خدا خوب شد.اما من از همون ابتداي بچگي يه مشكل داشتم و اون بوي بد دهنم بود كه از سال گذشته حدود 11 بار دكتر رفتم اما گويا قرار نيست خوب بشم خيلي دعا كردم تربت امام حسينو خوردم اما نشد كه نشد خيلي اذيت ميشم هر روز دانشگاهو...
يا علي

باسلام

داروخانه پیش خودته!!!!!!! مشکلات و گناهانی که تو تجربه کردی رو خیلیها تجربه کردند و میکنند.

راه حلها:

همیشه بعد نماز صبح و عشاء صد بار استغفرالله و اتوب الیه، صد بار صلوات، هفت بار سوره ناس بخوانید.

بمدت چهل روز بعد از هر نماز، یکبار یازده آیه اول سوره مومنون را بخوانید که برای خلاصی از گناهان و... مفید است! یا میتوانید بجای آیات سوره مومنون، دعای هشتم صحیفه سجادیه ""اللّهُمّ إِنيّ أَعُوذُ بِكَ مِنْ هَيَجَانِ الْحِرْصِ، وَ سَوْرَةِ الْغَضَبِ..."" را بعد هر نماز بمدت چهل روز بخوانید. بعد از پایان چهل روز اگر آیات مومنون یا دعا را بعد هر نماز یا بعد نماز صبح و عشاء بخوانید خیلی بهتر میشود!

سعی کن سرت رو همیشه با پودر برگ سدر یا صابون گیاهی سدر بشوری! صابون سدری که میخری سبز رنگ و طبیعی باشه! صابون سدر گل کوه(پاویژ) نخر!

امام صادق (ع) : سر خود را با سدر (برگ درخت کنار) بشویید، زیرا هر ملک مقرب و هر پیامبری آن را مقدس کرده، و کسی که سرش را با برگ سدر بشوید خداوند هفتاد روز وسوسه شیطان را از او برطرف می‌کند.

همچنین این دستور را هم انجام دهید

یه ظرف بطری آب جلوت بذار و موارد زیر را بخوان :

1- برای خلاصی و نجات از خودارضایی و تمایلات همجنسگرایی و وسواس، 100 بار سوره ناس و هفت بار سوره جن را بر آن آب بخوان و در آخر بر آب فوت کن

2- بعد خوندن سوره های بالا، این بار برای درمان بوی بد دهان، سوره رحمن،واقعه، انسان را هر کدام سه بار بر همان آب بخوان و در آخر بر آب فوت کن

سه بار در روز بنوش تا بهبود پیدا کنی. اینقدر بنوش تا خوب بشی. هر وقت ظرف آب نصف شد دوباره پرش کن و تکون بده و باز مصرف رو ادامه بده

دستور پیدا کردن کار: روز شروع این دستور صدقه بده بنیت گشایش در رزق و پیدا کردن کار!
در روزی که کار پیدا کردی هم باید به نیت شکر صدقه بدی!

هفت بار فاتحه خوانده و ثوابش را به پیامبر و ائمه نازنین اهدا کنید!

بعد از نماز مغرب یا عشاء، دو رکعت نماز میخوانی که در رکعت اول بعد از سوره حمد، این آیه را 10 مرتبه میخوانی:
وَ مَنْ یَتَّقِ اللَّهَ یَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً*وَیَرْزُقْهُ مِنْ حَیْثُ لا یَحْتَسِب
و در رکعت دوم بعد سوره حمد، 101 بار این آیه را میخوانی:
و مَن یَتَوَکَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِکُلِّ شَیْءٍ قَدْرًا
بعد نماز این اذکار را میگویی: سبحان الله و بِحَمدِهِ سبحان الله العظیم و بحمده استغفر الله 100 بار
اللهم صل علی محمد و آل محمد 10 بار
بعد سجده میکنی و 70 بار میگویی "ایاک نعبد و ایاک نستعین"
در آخر برای کاری که میخواهی دعا میکنی! این دستور رو هر شب انجام میدی تا کار پیدا کنی!
در ضمن باید دنبال کار بری تا پیداش کنی نه اینکه کار بیاد سراغت!

دستور برای افزایش رزق: در باب چهارم، فصل پنجم مفاتیح الجنان ادعیه جهت رزق هست که مورد زیر رو هر روز سه بار بعد از نماز صبح و عصر یا بعد از هر نماز بخوانید :

دعا از امام صادق علیه السلام: از معاویة بن عمّار منقول است که از حضرت صادق علیه السلام در خواستم که دعائى مرا تعلیم فرماید براى رزق پس آن حضرت این دعا را تعلیم من فرمود و من ندیدم چیزى براى زیاد شدن رزق بهتر از این فرمود بگو:

اَللّهُمَّ ارْزُقْنى مِنْ فَضْلِک الْواسِعِ الْحَلالِ الطَّیبِ رِزْقاً واسِعاً حَلالاً طَیباً بَلاغاً لِلدُّنْیا وَالاْخِرَةِ صَبّاً صَبّاً هَنیئاً مَریئاً مِنْ غَیرِ کدٍّ وَلا مَنٍّ مِنْ اَحَدٍ مِنْ خَلْقِک اِلا سَعَةً مِنْ فَضْلِک الْواسِعِ فَاِنَّک قُلْتَ وَاسْئَلُوا اللَّهَ مِنْ فَضْلِهِ فَمِنْ فَضْلِک اَسْئَلُ وَ مِنْ عَطِیتِک اَسْئَلُ وَ مِنْ یدِک الْمَلاْ اَسْئَلُ
خدایا روزیم گردان از فضل وسیع و حلال و پاکیزه ات، روزى وسیع حلال پاکیزه اى که رساننده دنیا و آخرت باشد ریزان ریزان گوارا دلچسب بدون رنج و بدون منت از هیچیک از خلق خود جز فراخى از فضل وسیعت زیرا تو گفتى خدا را از فضلش درخواست کنید پس من از فضل تو درخواست کنم و از عطایت درخواست کنم و از دست پُرت خواستارم

مال و روزی حلال هم خیلی مهمه و میتونه باعث پاکی انسان و آمدن برکت به زندگی بشه!

اگه تلگرام داری میتونی یه کانال خصوصی بسازی و این دعاها و دستورات رو توش کپی کن که همیشه دم دستت باشه!

موفق باشی

سلام ...
به نظره من قطعا باید مشگل ریوی شما درمان داشته باشه ...
اگر خواستین برای من یک پیام خصوصی بزنین ... میتونم ادرس دکتر ریه ای رو بهتون بدم که فوق تخصص ریه دارن و امکان نداره از پیششون برگردین و مشگلتون مشخص نشه ... ولی خوب درمان های ریه طولانی مدت هست ... ممکن هست کارتون بیش از یک سال طول بکشه .

و اما در مورد خودارضایی ... خودارضایی برای آقایون اگر از سنین کم شروع بشه عوارض غیر قابل جبرانی برای غدد تناسلیشون داره ... و چون شما این کار رو از اون سنین آغاز کردین به نظرم باید در مورد این زمینه هم به یک متخصص مراجعه کنین شاید بعدا دیر بشه ...

در مورد وضع زندگیتون هم خوب همه مشگلات شما رو دارند ... ولی بهتون پیشنهاد میکنم بی کار نشینین ... برین تایپ کامپیوتری کنین ... برین نقاشی ساختمان بکنین ... برین چلوکبابی کار کنین ...
یه مدت غرور رو کنار بزارین و درب تمام مغازه ها رو بزنین ... اگر غرور رو کنار بزارین زیر ۱۵ روز میتونین کار گیر بیارین ...

موضوع قفل شده است