شک و تردید برای فرزند آوری مجدد

تب‌های اولیه

5 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
شک و تردید برای فرزند آوری مجدد

سلام عزیزان@};-
من یه پسر دارم کلاس چهارم هستhappy
از مدت ها قصد داشتم مجدد مادر شوم که متأسفانه سه بارداری ناموفق داشتم بماند که چقدر از لحاظ روحی و جسمی آسیب دیدمsad
هم من و همسرم و فرزندم به تعداد بچه های زیادی علاقمند هستیم :x
اما بابت اتفاق هایی که برایم افتاده خیلی میترسم که چهارمین بار هم ناموفق باشه=((
و این ذهنیتی که دارم موجب شده رفتن به دکتر و درمان را به تعویق بیندازم#:-s و استرس دارم:-s

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد راهنما

تبسم عشق;911324 نوشت:
سلام عزیزان
من یه پسر دارم کلاس چهارم هست
از مدت ها قصد داشتم مجدد مادر شوم که متأسفانه سه بارداری ناموفق داشتم بماند که چقدر از لحاظ روحی و جسمی آسیب دیدم
هم من و همسرم و فرزندم به تعداد بچه های زیادی علاقمند هستیم
اما بابت اتفاق هایی که برایم افتاده خیلی میترسم که چهارمین بار هم ناموفق باشه
و این ذهنیتی که دارم موجب شده رفتن به دکتر و درمان را به تعویق بیندازم و استرس دارم

با عرض سلام و ادب خدمت شما و خواهر گرامی و همه اسک دینی های عزیز
بخاطر این مسئله ای که با آن مواجه هستید بسیار متاسفم و سعی می کنم شرایط شما را درک کنم ناراحتی و نگرانی و ترس و...حق دارید
و البته بیش از آنکه حق دارید ناراحت و...باشید خیلی خیلی خیلی بیشتر حق دارید که خوشحال باشید و امیدوار
چرا که خداوند قادر حکیم هر چه را مصلحت بداند محقق می کند و البته وظیفه ما تلاش و کوشش و انجام درمانها و امید به تحقق خواسته ها و دعاها می باشد. و البته هم اکنون علم پزشکی بسیار پیشرفت نموده است.
مادر شدن مجدد شما در گروی شرایط مختلفی هست که باید ایجاد شود مانند :

1. حفظ روحیه و آرامش و شادابی خود (اگه احساس می کنید که هنوز آمادگی روحی لازم را پیدا نکرده اید و یا ممکن است در فرایند بارداری استرس و اضطراب شما بیشتر شود حتما لازم است تحت نظر یک روانشناس متعهد و متخصص باشید )
  2. قبل از بارداری و در طول آن تحت نظر متخصص زنان و زایمان باشید
  3. لازم است که علت عدم موفقیت را یافته و تحت درمان قرار بگیرید
  4. آزمایشهای لازم قبل از بارداری و در طول آن انجام دهید
  5. دعا و توسل به اهل بیت را هرگز فراموش ننمایید.

در پناه قرآن و عترت موفق باشید
یا علی

تبسم عشق;911324 نوشت:
سلام عزیزان@};-
من یه پسر دارم کلاس چهارم هستhappy
از مدت ها قصد داشتم مجدد مادر شوم که متأسفانه سه بارداری ناموفق داشتم بماند که چقدر از لحاظ روحی و جسمی آسیب دیدمsad
هم من و همسرم و فرزندم به تعداد بچه های زیادی علاقمند هستیم :x
اما بابت اتفاق هایی که برایم افتاده خیلی میترسم که چهارمین بار هم ناموفق باشه=((
و این ذهنیتی که دارم موجب شده رفتن به دکتر و درمان را به تعویق بیندازم#:-s و استرس دارم:-s

با سلام خدمت شما

پیامبر (صلی الله علیه وآله) فرمود: هر که سوره حجرات را (روزانه) بخواند، برای حفظ جنینش از خطرها و سقط ، موثر است.

مطالب و توصیه های خوبی از پیامبر و ائمه نازنین در لینک زیر هست که البته برخی مطالب آن که از کتاب ریحانه بهشتی جمع آورده شده، مورد تایید فقهاء نیست مثلا توصیه به قرائت سوره های قرآن در ماههای بارداری که در روایات وجود ندارد مگر به صورت جزیی!

براي داشتن فرزندی زيبا و با صفات خوب چه باید کرد؟

http://www.askdin.com/showthread.php?t=21014

بنظر بنده الان زمان مناسبی برای بچه دار شدن نیست! بهتر است تا عید فطر صبر کنید تا ببینیم از دوران امتحان و قهر الهی خارج میشویم یا خیر؟!

سلام خدمت همه عزیزان
از دلگرمی که به من دادید تشکر می کنم
جناب راهنمای بزرگوار اون پنج موردی که ذکر فرمودید را حتما رعایت می کنم
جناب آوین متشکرم بابت راهنمایی شما ، اول باید درمان شویم هم جسمی هم معنوی

@};-@};-@};-

موضوع قفل شده است