من توسط اجنه مورد آزار و اذیت قرار می گیرم ؛ چه راهکاری دارید؟

تب‌های اولیه

45 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
من توسط اجنه مورد آزار و اذیت قرار می گیرم ؛ چه راهکاری دارید؟

دوستان عزیز من دچار یه مشکل بزرگ هستم و بسیار درمونده لطفاً منو مورد سرزنش و یا تمسخر قرار ندید دلم به شدت شکسته نمیدونم اینجا کسی منو راهنمایی میکنه یا نه من سه ساله کابوس های وحشتناک میبینم حسرت یه خواب راحت و آرووم مونده بدلم خواب و رختخوابی که برای همه آدمها موجب آرامشه برای من محل شکنجه گاهه زندگی اجتماعی ام به طور کل مختل شده من شبها مورد آزار و اذیت جن مزاحم قرار میگیرم بخدا از این درد تا مغز استخوان سوختم زجر کش شدم چیزی ب چشمم تا حالا ندیدم ولی بدنم کبود میشه توی رختخواب سرم تکون میخوره مرتب بختک میشم نصف شب با لگد از خواب بیدار شدم جفت پام از رو رختخواب بلند میشه بدنم گاهی انگار توو گهواره اس دچار تکون میشم دستم غیر ارادی تکون میخوره گاهی شبها صدای تق و توق روی کمد رو میشنوم سه ساله این موجود وارد زندگی من شده ب خاک سیاه نشستم امان از این درد فغان سوختم سوختم این رنج نامه هر شب یا بیشتر شبها تکرار میشه علت این اتفاق هم اشتباه و حماقت منه گول خوردم به سمت چیزی که اعتقاد نداشتم رفتم بخاطر ناآرامی که توو زندگیم در گذشته داشتم به توصیه یه شخص با یه دعانویس تماس گرفتم چیزهایی گفت که منه ساده انگار باور کردم گفت توو گذشته دعا داری باید باطل کنی منم اشتباه کردم ازش تقاضای دعا کردم بعد از اینکه بسته بدستم رسید و منم کارهایی که گفته بود انجام دادم بعد کم کم دچار کابوس بعد کبودی خود ب خود و در نهایت دچار آزار و اذیت میشم به مخیله ام راه پیدا نمی کرد بعد از استفاده از اون دعاها مبتلا بشم من ناآگاه بودم اگه ذره ای آگاهی داشتم توو این مسیر نمیرفتم که الان توو خون خودم دست و پا بزنم
این رو هم بگم که آدم بسیار معتقدی هستم نماز اول وقت نماز مستحبی ذکر میگم ختم بر میدارم هر شب برنامه عبادی دارم سوره های مختلف قرآن رو میخونم صدقه میدم آیت الله کرسی فلق و ناس زیاد میخونم بسیار ب درگاه خداوند زاری و التماس کردم ولی هنوز مشکلم حل نشده
لطفاً به من کمک کنید بگین چیکار میتونم کنم

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد تذکره

یک توصیه عامی از مرحوم آیت‏الله العظمی بهجت برای رفع خطر نیروهای جن و مقابله با سحر و جادو و طلسم وجود دارد که خود یک قرآن‏ درمانی دقیق است. در این دستور شش‏گانه، پنج محورِ مجزا در باب قرآن وارد شده است (لازم است همه دستورات با هم عمل شوند):
1. قرآن کوچک همیشه همراه داشته باشید.
2. معوذتین [سوره‌های مبارکه فلق و ناس] را بخوانید و تکرار نمائید.
3. آیةالکرسی را بخوانید و در منزل نصب نمائید.
4. چهار قل [سوره‌های مبارکه توحید، کافرون، فلق و ناس] را بخوانید و تکرار نمائید، خصوصا وقت خواب.
5. در موقع اذان با صدای نسبتا بلند اذان بگوئی..
6. روزی 50 آیه از قرآن کریم را با صدای نسبتا بلند بخوانید(کتاب پرسش‌های شما و پاسخ‌های آیةالله بهجت – جلد اول)
دستور فوق بخصوص در برای کسی که سحر شده و کسی که مبتلا به چشم زخم است راه‏گشاست.
وی در دستور دیگری فرموده‏اند که برای دفع چشم زخم و طلسم، صدقه دهید و تکرار معوذتین و تکرار لاحول و لا قوه الا بالله را انجام دهید.
همین طور در روایت وارد شده برای دفع شر جن و چشم زخم سوره یاسین را نوشته و همراه داشته باشید.(1)

برای آگاهی بیشتر ر.ک:
- جن و شیطان، علیرضا رجالی تهرانی، نشر نبوغ، (منبع فارسی)، ص163-153.
- دانستنی هایی درباره جن، ابوعلی خداکرمی، ص189-41.
- الجن فی الکتاب والسنه، اعداد ولی زاربن شاه زالدین، دارالبشائر الاسلامیه، بیروت، چاپ اول 1996م، ص88-94 و بقیه کتاب در مورد مختصات و ماهیت جن.
پی نوشت :
1.حمزه شریفی‏دوست، بخش قرآن ، سایت تبیان.

به نظر من پیش روانشناس یا روانپزشک ماهر برین.حس سرگیجه توی تخت یا بختک برای منم رخ داده.صداهای کمدهم ممکنه از موش باشه.به نظر من مشکلت جنبه روانی داره و بخاطر تلقینه.اون طرف چیزی فرستاد که بخوری.منظورم دعانویسه هست.اگه خوردی احتمالا کبودی ها به خاطر اونه.

mohsen1990;911595 نوشت:
به نظر من پیش روانشناس یا روانپزشک ماهر برین.حس سرگیجه توی تخت یا بختک برای منم رخ داده.صداهای کمدهم ممکنه از موش باشه.به نظر من مشکلت جنبه روانی داره و بخاطر تلقینه.اون طرف چیزی فرستاد که بخوری.منظورم دعانویسه هست.اگه خوردی احتمالا کبودی ها به خاطر اونه.

البته لازم است پیش یک روانشناس بروید و یا یک شخص مطمئن در بحس سحر و جادو بروید

من همچین مواردی رو در مورد دو نفر شنیدم (ندیدم) گفته شده بود بعد ها اونها رو پیش فرد ماهر و مومن و درستی در همون زمینه بردن و درست شد..

به نام خدا
سلام
هر گونه تلاش برای نفوذ به عوالم ناشناخته عواقب ناشناخته ای به همراه دارد.
اگر هدفتان از گرفتن دعا صدمه زدن به کسی یا مشابه این هدف بوده توبه کنید.
صلوات زیاد و محکم بفرستید. پس از خدا قدرت کسی در عالم به اندازه حضرت محمد و حضرت فاطمه و 12 امام نیست (حتی جبرئیل هم از آنها کمتر توان دارد). از آنها کمک بخواهید. این آیات را هم دائم بخوانید:"قل رب اعوذ بک من همزات الشیاطین و اعوذ بک رب ان یحضرون" به همراه معوذتین.
منتها به قوت بخوانید (لازم نیست داد بزنید. فقط با اعتقاد به خدا پیش خود محکم بخوانید. البته جایی که میشود بلند هم بد نیست خوانده شوند).
صبر داشته باشید. اگر هم خوب نشدید به عنوان ابتلا به آن بنگرید (خیلیها الان در قبرستان هستند زیر خاک. شما از خیلی از آنها وضعتان بهتر است).

بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام و احترام

11 مرتبه سوره جن را بخوانید.
72 مرتبه آیه 33و 34 سوره الرحمن را بخوانید و به آبی بدمید و آن را در منزل خودتان بپاشید.

این آیات را بر کاغذ سفیدی بنویسید و همراتان داشته باشید: آیه45تا56 سوره اعراف- ایه 118 تا 120 سوره اعراف- آیه144 سوره آل عمران-آیه80تا82 سوره یونس- آیه الکرسی و سوره های ناس و فلق.

اگر بتوانید و امکانش باشد در منزلتان خروسی نگه داری کنید خیلی خوب و موثر است( در روایت داریم که اجنه از خروس فراری هستند).(آسمان و جهان (ترجمه كتاب السماء و العالم بحار الأنوارجلد 54)، ج‏8، ص: 305).

باز شما یه دعا انجام دادین و شاید موجب اذیت موکل یا جنی که مسئول اون دعا بوده شدین.احضار ناخواسته ای و اذیتی از شما به اون موجود ممکنه رسیده باشه..کسانی که به صورت مادرزاد ، مدیوم به دنیا اومدند مثلا مدیوم بصری هستند و میتوانند اجنه را ببینند بدون اینکه ریاضتی کشیده باشند یا چله ای نشسته باشند و دعا و طلسمی النجام داده باشند و اذیت میشن چه گناهی کرده اند؟؟ به چه جرمی سوختند؟؟ کجای این خدا عادله؟

sosme;912028 نوشت:
باز شما یه دعا انجام دادین و شاید موجب اذیت موکل یا جنی که مسئول اون دعا بوده شدین.احضار ناخواسته ای و اذیتی از شما به اون موجود ممکنه رسیده باشه..کسانی که به صورت مادرزاد ، مدیوم به دنیا اومدند مثلا مدیوم بصری هستند و میتوانند اجنه را ببینند بدون اینکه ریاضتی کشیده باشند یا چله ای نشسته باشند و دعا و طلسمی النجام داده باشند و اذیت میشن چه گناهی کرده اند؟؟ به چه جرمی سوختند؟؟ کجای این خدا عادله؟

سلام .
اگر واقعا اینجوری هستند و آشنایی دارین که ناخوداگاه اجنه رو میبینند ... و تنها اذیتی که از سمته ایشان میشن این هست که تنها ایشان رو میبینند ...
شاید ذکر یا ستار ... رو باید ایشون زیاد بفرستند ... البته از کارشناس اطلاعات بیشتر بگیرین .

[="Arial"]

Panah-ir;911063 نوشت:

[=arial]سلام
اجنه ای که انسان رو اذیت میکنن کافر هستن
و این کارشون دلایل متنوعی میتونه داشته باشه
من یه سری چیزا میگم درمان قطعی نیست ولی میتونه اوضاع رو تا حد زیادی آروم کنه

اولا ترس رو کنار بذارید و سعی کنید خونسردیتون رو حفظ کنید
ترس و واهمه شما از این اتفاقات هرچقدر زیاد باشه شدت اعمال اجنه هم بیشتر خواهد شد
پس آروم باشید

1- صوت سوره بقره رو دانلود کنید و وقتی خونه خالیه با صدای بلند پخشش کنید
حتی خودتون هم خونه نباشید و مطمئن باشید تو اون مدت کسی به خونه برنمیگرده
صوت رو پلی کنید و برید بیرون. با نوای استاد پرهیزکار حدودا 45 تا 50 دقیقه طول میکشه.

2- موقع اذان مغرب صوت اذان رو با صدای بلند تو خونه خالی پخش کنید.

3- تسبیحی که تربت اصل کربلا باشه ( نزدیک حرم اباعبدلله ) به دیوار خونتون و ترجیحا ورودی خونه آویزون کنید.

4- مقداری از تربت کربلارو در پلاستیکی پیچیده زیر نگین انگشتر یا در گردنتون نگهداری کنید طوری که همیشه پیشتون باشه.

5- شبها قبل از خواب سوره یاسین و جن رو قرائت کنید.

ممکنه طی این اعمال صدایی بشنوید اصلا نترسید و به خدا توکل کنید خدای من و شما خیلی قدرتمند تر از اجنه است.
اگر کاغذ دعایی تو خونه پیدا کردید نخونیدش بعضی از طلسمات صرف خونده شدن دوباره اثر وضعی خواهند داشت
اصلا بازش نکنید به هیچ وجه کاغذ رو نسوزونید یا پاره نکنید یا خاکش نکنید بدتر میشه
تنها راهش اینه که توی آب روان انداخته بشه
اگه توی خونه یا توی حیاط منزلتون تکه ای از پر کبوتر یا کاه پیدا کردید هم توی آب بندازین
اگه جلوی ورودی خونتون قسمت بیرونی روی آسفالت ، کاشی ، یا سیمان یا هر چیز دیگه ای لکه روغن دیدین سریعا اون قسمت رو تعویض کنید

پ ن : اصولا لازم نیست وسواس به خرج بدین و تو خونه دنبال مثلا کاه بگردین
بنده سخت ترین طلسمات رو در نظر گرفتم که اگه برخوردی داشتین بدونین چکار باید بکنین
امیدوارم آرامش به زندگیتون برگرده.

[="Arial"][="Blue"]

رهگذر آسمان;912178 نوشت:

[=arial]سلام
اجنه ای که انسان رو اذیت میکنن کافر هستن
و این کارشون دلایل متنوعی میتونه داشته باشه
من یه سری چیزا میگم درمان قطعی نیست ولی میتونه اوضاع رو تا حد زیادی آروم کنه

اولا ترس رو کنار بذارید و سعی کنید خونسردیتون رو حفظ کنید
ترس و واهمه شما از این اتفاقات هرچقدر زیاد باشه شدت اعمال اجنه هم بیشتر خواهد شد
پس آروم باشید

1- صوت سوره بقره رو دانلود کنید و وقتی خونه خالیه با صدای بلند پخشش کنید
حتی خودتون هم خونه نباشید و مطمئن باشید تو اون مدت کسی به خونه برنمیگرده
صوت رو پلی کنید و برید بیرون. با نوای استاد پرهیزکار حدودا 45 تا 50 دقیقه طول میکشه.

2- موقع اذان مغرب صوت اذان رو با صدای بلند تو خونه خالی پخش کنید.

3- تسبیحی که تربت اصل کربلا باشه ( نزدیک حرم اباعبدلله ) به دیوار خونتون و ترجیحا ورودی خونه آویزون کنید.

4- مقداری از تربت کربلارو در پلاستیکی پیچیده زیر نگین انگشتر یا در گردنتون نگهداری کنید طوری که همیشه پیشتون باشه.

5- شبها قبل از خواب سوره یاسین و جن رو قرائت کنید.

ممکنه طی این اعمال صدایی بشنوید اصلا نترسید و به خدا توکل کنید خدای من و شما خیلی قدرتمند تر از اجنه است.
اگر کاغذ دعایی تو خونه پیدا کردید نخونیدش بعضی از طلسمات صرف خونده شدن دوباره اثر وضعی خواهند داشت
اصلا بازش نکنید به هیچ وجه کاغذ رو نسوزونید یا پاره نکنید یا خاکش نکنید بدتر میشه
تنها راهش اینه که توی آب روان انداخته بشه
اگه توی خونه یا توی حیاط منزلتون تکه ای از پر کبوتر یا کاه پیدا کردید هم توی آب بندازین:-?[=arial]
اگه جلوی ورودی خونتون قسمت بیرونی روی آسفالت ، کاشی ، یا سیمان یا هر چیز دیگه ای لکه روغن دیدین سریعا اون قسمت رو تعویض کنید

پ ن : اصولا لازم نیست وسواس به خرج بدین و تو خونه دنبال مثلا کاه بگردین
بنده سخت ترین طلسمات رو در نظر گرفتم که اگه برخوردی داشتین بدونین چکار باید بکنین
امیدوارم آرامش به زندگیتون برگرده.

تذکره;911480 نوشت:
1. قرآن کوچک همیشه همراه داشته باشید.
2. معوذتین [سوره‌های مبارکه فلق و ناس] را بخوانید و تکرار نمائید.
3. آیةالکرسی را بخوانید و در منزل نصب نمائید.
4. چهار قل [سوره‌های مبارکه توحید، کافرون، فلق و ناس] را بخوانید و تکرار نمائید، خصوصا وقت خواب.
5. در موقع اذان با صدای نسبتا بلند اذان بگوئی..
6. روزی 50 آیه از قرآن کریم را با صدای نسبتا بلند بخوانید(کتاب پرسش‌های شما و پاسخ‌های آیةالله بهجت – جلد اول)
[=arial]
+
[=arial]امام صادق(ع): «کبوتر از پرنده‌هاى پیغمبران است که در خانه خود داشتند و در هر خانه که باشند، آفت جن به اهل آن خانه نرسد؛ چون سفهاء جن در خانه بازى کنند، با کبوتر مشغول شوند و مردم را کاری ندارند». و از امام صادق(ع) نقل دیگری نیز وجود دارد که صدای پَر زدن کبوتر، شیاطین را می‌راند.[=arial]
[=arial]بسم الله الرحمن الرحیم
[=arial]

با سلام و عرض ادب خدمت همه بزرگواران

[="Arial"]

متین23;912182 نوشت:
با سلام و عرض ادب خدمت همه بزرگواران

[=arial]علیک سلام
برادر گرامی بنده عرض کردم پر کبوتر نه خود کبوتر
وقتی کسی تو خونش کبوتر داره طبیعیه که بال و پر ریخته شده اش در مقاطعی دیده بشه
ولی عده ای از طلسمات روی قسمت خاصی از پر کبوتر نوشته میشه
و کسی که تو خونه اش کبوتر نداره پس طبیعی نیست که بال و پر این پرنده هم اونجا دیده بشه
و اگه دیده بشه و مطلع نباشن ممکنه توجهی نکنن یا نهایتا داخل زباله ها بندازن
که بنده گفتم بهتره بندازن توی آب

متاسفانه اینجا نمیشه زیاد باز کرد اینجور مسائل رو و صرف بیان کلیش باعث شبهه میشه

[="Arial"][="Blue"]

رهگذر آسمان;912184 نوشت:
علیک سلام

[=arial]علیکم السلام

رهگذر آسمان;912184 نوشت:
برادر گرامی بنده عرض کردم پر کبوتر نه خود کبوتر
وقتی کسی تو خونش کبوتر داره طبیعیه که بال و پر ریخته شده اش در مقاطعی دیده بشه
ولی عده ای از طلسمات روی قسمت خاصی از پر کبوتر نوشته میشه
و کسی که تو خونه اش کبوتر نداره پس طبیعی نیست که بال و پر این پرنده هم اونجا دیده بشه
و اگه دیده بشه و مطلع نباشن ممکنه توجهی نکنن یا نهایتا داخل زباله ها بندازن
که بنده گفتم بهتره بندازن توی آب

[=arial]اگه با کلیات حرفتون موافق نبودم نقل نمیزدم و با هر حرفی هم مخالف باشم سریع موضع گیری خودم رو مشخص میکنم
بنده از پررنگ کردن اون بخش و یا اضافه کردن مطلب قصد انتقاد نداشتم بلکه فقط برام سوال بود که چرا بال پرنده رو باید به آب سپرد که توضیح فرمودین و سپاسگذارم

رهگذر آسمان;912184 نوشت:
متاسفانه اینجا نمیشه زیاد باز کرد اینجور مسائل رو و صرف بیان کلیش باعث شبهه میشه

[=arial]احساس میکنم دلتون از پست دیگه ای پره و این پیامتونو تحت تاثیر قرار داده...
[=arial]92 همون پست رو بخونید
[=arial]
[=arial][=arial]با تشکر موفق باشید

[="Arial"]

متین23;912187 نوشت:
احساس میکنم دلتون از پست دیگه ای پره و این پیامتونو تحت تاثیر قرار داده...

[=arial]نه این جمله ام فقط یه توضیح بود همین
اگه پستای منو بخونین متوجه میشین که
من هر موقع راجع به اجنه حرف میزنم شبش یه عده ای بیخواب میشن
برا همین مجبورم این جمله رو زیر پستا بنویسم که کسی به چیزی ربطم نده.

با سلام خدمت شما.
من خودم تجربه ای در این زمینه ندارم ولی با خوندن کتاب سفینه الصادقین خیلی چیزا دستیگرم شده . فقط اینو می دونم که اگر شما یه وقتی به سحر متوسل شدید برای انجام یه کاری ، واقعا گناه بزرگی مرتکب شدید ( اگر احادیث مربوطه به گناه سحر رو بخونید تنتون میلرزه) و به این دلیل خدا شما رو به همون ها واگذار کرده (منظورم اجنه و ساحر ها هست) و تا وقتی که توبه نکنید شاید دعا و ذکر هم نتونه نجاتتون بده.
من به شما توصیه می کنم که برای اینکه اطلاعاتتون در این زمینه بالا بره کتاب سفینه الصادقین نوشته ی حاج آقا حسین یعقوبی قائنی رو بخونید. ایشون عارف بزرگی هستند که الان در قید حیات هستند و چندین بار با ساحر ها و اجنه برخورد داشتند و روش مقابله با اونها رو کاملا می دونند . به نظر من اگر وضعتون بغرنج هست و با توبه و دعا و ذکر حالتون خوب نشد ، برید پیش ایشون تا راهنماییتون کنند.
یا حق.
@};-

Panah-ir;911063 نوشت:
دوستان عزیز من دچار یه مشکل بزرگ هستم و بسیار درمونده لطفاً منو مورد سرزنش و یا تمسخر قرار ندید دلم به شدت شکسته نمیدونم اینجا کسی منو راهنمایی میکنه یا نه من سه ساله کابوس های وحشتناک میبینم حسرت یه خواب راحت و آرووم مونده بدلم خواب و رختخوابی که برای همه آدمها موجب آرامشه برای من محل شکنجه گاهه زندگی اجتماعی ام به طور کل مختل شده من شبها مورد آزار و اذیت جن مزاحم قرار میگیرم بخدا از این درد تا مغز استخوان سوختم زجر کش شدم چیزی ب چشمم تا حالا ندیدم ولی بدنم کبود میشه توی رختخواب سرم تکون میخوره مرتب بختک میشم نصف شب با لگد از خواب بیدار شدم جفت پام از رو رختخواب بلند میشه بدنم گاهی انگار توو گهواره اس دچار تکون میشم دستم غیر ارادی تکون میخوره گاهی شبها صدای تق و توق روی کمد رو میشنوم سه ساله این موجود وارد زندگی من شده ب خاک سیاه نشستم امان از این درد فغان سوختم سوختم این رنج نامه هر شب یا بیشتر شبها تکرار میشه علت این اتفاق هم اشتباه و حماقت منه گول خوردم به سمت چیزی که اعتقاد نداشتم رفتم بخاطر ناآرامی که توو زندگیم در گذشته داشتم به توصیه یه شخص با یه دعانویس تماس گرفتم چیزهایی گفت که منه ساده انگار باور کردم گفت توو گذشته دعا داری باید باطل کنی منم اشتباه کردم ازش تقاضای دعا کردم بعد از اینکه بسته بدستم رسید و منم کارهایی که گفته بود انجام دادم بعد کم کم دچار کابوس بعد کبودی خود ب خود و در نهایت دچار آزار و اذیت میشم به مخیله ام راه پیدا نمی کرد بعد از استفاده از اون دعاها مبتلا بشم من ناآگاه بودم اگه ذره ای آگاهی داشتم توو این مسیر نمیرفتم که الان توو خون خودم دست و پا بزنم
این رو هم بگم که آدم بسیار معتقدی هستم نماز اول وقت نماز مستحبی ذکر میگم ختم بر میدارم هر شب برنامه عبادی دارم سوره های مختلف قرآن رو میخونم صدقه میدم آیت الله کرسی فلق و ناس زیاد میخونم بسیار ب درگاه خداوند زاری و التماس کردم ولی هنوز مشکلم حل نشده

سلام
خوب ببخشید
تولید بعضی اصوات در منازل و مکانها یک امر طبیعی است !
و این نشانه وجود یک موجود متافیزیکی نیست !
و بعد
خیلی از این رمال ها و دعا نویس ها اساسا این کاره نیستن!
که بخواهند یا بتوانند کار خوب یا بدی را انجام بدهند!
اگر
خیلی با جزئیات و دقیق تر و مورد ب مورد شرح بدهید !
شاید من بتوانم ب شما جهت رهائی کمک کنم !
ولی
1/از چه زمانی مورد هجوم وآزار قرار گرفتید ؟
2/مدت آزار رساندن ب شما چه مدت است ؟
3/ پس از آزار چیزی یا اشخاصی را مشاهده می کنید ؟
4/ دقیقا اگر چیزی را مشاهده می کنید . حالت سنگینی بدن و زبان بر شما چیره می شود ؟
5/ غالبا حملات وآزار رساندن از سوی اجنه کمتر از 5 دقیقه زمان می برد !
6/ شاید آثار کبود یهای روی بدن شما بخاطر کمبود آهن بدن یا مشکلات خونی و مرتبط با همو گلوبین باشند . باید ب پزشک متخصص انکولوژی مراجعه فرمائید!
اگر موارد فوق را ب درستی پاسخ بفرمایید!
آماده کمک ب شما هستم !

آرمین...;912334 نوشت:

سلام
خوب ببخشید
تولید بعضی اصوات در منازل و مکانها یک امر طبیعی است !
و این نشانه وجود یک موجود متافیزیکی نیست !
و بعد
خیلی از این رمال ها و دعا نویس ها اساسا این کاره نیستن!
که بخواهند یا بتوانند کار خوب یا بدی را انجام بدهند!
اگر
خیلی با جزئیات و دقیق تر و مورد ب مورد شرح بدهید !
شاید من بتوانم ب شما جهت رهائی کمک کنم !
ولی
1/از چه زمانی مورد هجوم وآزار قرار گرفتید ؟
2/مدت آزار رساندن ب شما چه مدت است ؟
3/ پس از آزار چیزی یا اشخاصی را مشاهده می کنید ؟
4/ دقیقا اگر چیزی را مشاهده می کنید . حالت سنگینی بدن و زبان بر شما چیره می شود ؟
5/ غالبا حملات وآزار رساندن از سوی اجنه کمتر از 5 دقیقه زمان می برد !
6/ شاید آثار کبود یهای روی بدن شما بخاطر کمبود آهن بدن یا مشکلات خونی و مرتبط با همو گلوبین باشند . باید ب پزشک متخصص انکولوژی مراجعه فرمائید!
اگر موارد فوق را ب درستی پاسخ بفرمایید!
آماده کمک ب شما هستم !

پبشنهاد
اول از همه جهت اطمینان از صحت سلامتی روحی خود که شنیدن اصوات ووو ناشی از بیماری نمی باشد

ب یک پزشک اعصاب و روان مراجعه نمائید !
. نکته
1/تحت هیچ شرائطی تنها در هیچ مکانی نخوابید !
بطور اکید

مارینر;912156 نوشت:
سلام .
اگر واقعا اینجوری هستند و آشنایی دارین که ناخوداگاه اجنه رو میبینند ... و تنها اذیتی که از سمته ایشان میشن این هست که تنها ایشان رو میبینند ...
شاید ذکر یا ستار ... رو باید ایشون زیاد بفرستند ... البته از کارشناس اطلاعات بیشتر بگیرین .

اذیت فراتر از تنها دیدن موجودات غیرارگانیکه . مدیوم بصریه یعنی میبینه و گاهی اون موجودات تا زمانی که واکنش این شخص رو متوجه نشند ، خبر ندارند این ادم میتونه ببیندشون . مدیوم بصریِ ولی صداشون رو نمیشنوه مگر بندرت . من سوالم اینه کسانی که مدیوم هستند از کودکی ، نه سمت سحر و جادوگری رفتند نه پدر و مادرشون و نه خودشون اهل سحر و جادو و ریاضت و چله نشینی نبودند و نه خودشون کاری کردند یا تسخیری انجام دادند ، وقتی به وسیله این موجودات غیر ارگانیک اذیت و آزار میشند ، زندگی عادیشون مختل میشه خیلی از کارهایی که میخوان انجام بدن رو بواسطه مشکلاتی که این موجودذات براشون به وجود میارند رو نمیتونن انجام بدن و..و..و. گناهشون چیه؟ این با عادل بودن خدا سازگاره ؟ که به یه کودک بی دفاع و نا آگاه که نمیدونه چجوری باید از خودش دفاع کنه این موجودات چی هستند که میبینه و راه حمایت از خودش چیه در برابر اذیت و آزار اینها ، همچین بلایی رو نازل کرده . بعد این بچه چجوری رشد طبیعی تحصیلی و روحی و ...داشته باشه؟ اینهایی که میگن تو مشکلات به ائمه تاسی کن اگر مریضی صبر امام سجاد در برابر بیماری رو به یاد بیار اگر داغدیده ای بخاطر صبری که حضرت زینب بر داغدیدگی کرد تو هم صبوری کن و بهش تاسی کن و...و..و. بفرمایند کدوم یکی از بزرگان دینی جنزده یا مدیوم بصری بودند البته بدون اینکه پارتیشون با خدا کلفت باشه و کلی مخحافظ داشته باشند و تا لب باز کنن دعاشون مستجاب بشه ! ..تا به این مدیوم بیچاره که از طفولیت و سنین خیلی پایین زیر 4 سالگی اذیت و آزار جنیان رو دیده تا حالا که اواسط جوانی هست

نه خوندن سوره ها و قرآن و نماز و دعا کمکش کرده نه توسلات و گریه ها نه هیچ چیز دیگه این مشکلشو رفع نکرده....خدا مع الظالمینه نه مع الصابرین.صبر این فرد در برابر اذیتهای شدید و وحشتناکی که میبینه چه فایده داره؟ حق داره اتانازی کنه حق داره خودکشی کنه

sosme;912420 نوشت:
اذیت فراتر از تنها دیدن موجودات غیرارگانیکه . مدیوم بصریه یعنی میبینه و گاهی اون موجودات تا زمانی که واکنش این شخص رو متوجه نشند ، خبر ندارند این ادم میتونه ببیندشون . مدیوم بصریِ ولی صداشون رو نمیشنوه مگر بندرت . من سوالم اینه کسانی که مدیوم هستند از کودکی ، نه سمت سحر و جادوگری رفتند نه پدر و مادرشون و نه خودشون اهل سحر و جادو و ریاضت و چله نشینی نبودند و نه خودشون کاری کردند یا تسخیری انجام دادند ، وقتی به وسیله این موجودات غیر ارگانیک اذیت و آزار میشند ، زندگی عادیشون مختل میشه خیلی از کارهایی که میخوان انجام بدن رو بواسطه مشکلاتی که این موجودذات براشون به وجود میارند رو نمیتونن انجام بدن و..و..و. گناهشون چیه؟ این با عادل بودن خدا سازگاره ؟ که به یه کودک بی دفاع و نا آگاه که نمیدونه چجوری باید از خودش دفاع کنه این موجودات چی هستند که میبینه و راه حمایت از خودش چیه در برابر اذیت و آزار اینها ، همچین بلایی رو نازل کرده . بعد این بچه چجوری رشد طبیعی تحصیلی و روحی و ...داشته باشه؟ اینهایی که میگن تو مشکلات به ائمه تاسی کن اگر مریضی صبر امام سجاد در برابر بیماری رو به یاد بیار اگر داغدیده ای بخاطر صبری که حضرت زینب بر داغدیدگی کرد تو هم صبوری کن و بهش تاسی کن و...و..و. بفرمایند کدوم یکی از بزرگان دینی جنزده یا مدیوم بصری بودند البته بدون اینکه پارتیشون با خدا کلفت باشه و کلی مخحافظ داشته باشند و تا لب باز کنن دعاشون مستجاب بشه ! ..تا به این مدیوم بیچاره که از طفولیت و سنین خیلی پایین زیر 4 سالگی اذیت و آزار جنیان رو دیده تا حالا که اواسط جوانی هست

نه خوندن سوره ها و قرآن و نماز و دعا کمکش کرده نه توسلات و گریه ها نه هیچ چیز دیگه این مشکلشو رفع نکرده....خدا مع الظالمینه نه مع الصابرین.صبر این فرد در برابر اذیتهای شدید و وحشتناکی که میبینه چه فایده داره؟ حق داره اتانازی کنه حق داره خودکشی کنه

سلام .
ببینید ... من شنیدم که یکی از اذکار آیت الله بهجت در اواخر عمرشون .... یا ستار بوده ...
فرض کنین کسی مانند ایشون پس از سالها ریاضت و با فرض اینکه چشم برزخی داشتند ...
همه رو ... سگ و گاو و خوک میدیدند .
مثلا اجنه رو میدیدند .
و ایشون هم ازار و اذیت هایی میشدند ...

احتمالی که من میدم ایشون بیشتر به خاطر این مساله این ذکر رو زیاد میگفتند که ایشون هم چنین چیزهایی رو زیاد میدیدند وگرنه چه نیازی هست کسی ذکر یا ستار رو زیاد بگه ...

و از اینجهت چنین پیشنهادی رو دادم .

سلام
به یک نوروسایکولوژیست یا روانپزشک مراجعه کن و تستای توپا و fmri رو انجام بده
در مورد پلاسیبو نمیدونم شنیدی یا ن؛که باعث درمان شدن بعضی بیماری ها میشه؛این تفکر اذیت آزار شدن توسط جن خودش باعث بیماری میشه!ازین فکرا نکن و سریعا به دکتر مراجعه کن

سلام
متاسفانه از استارتر محترم که خبری نیست !
مقداری مطالب کلی را بیان نمودند !
که بیشتر ابهام دارد !
باید موردی و دقیقا توضیح بدهد
جز گویی
مشکلی را حل نمی کند !

[="Arial"][="Navy"]بنام خدا.

باسلام.

پیرو سوال استارتر محترم،آیا به همزاد و زاغ سوزاندن هم میتوان اعتماد کرد یا خیر؟

یکی از همسایه های ما یک دختر 2 ساله دارد که میگوید اخلاق فرزندش ناگهان تغییر کرد و بچه بسیار پرخاشگری گردید ، جوری که وقتی از خواب بیدار میشود ، هم خود را میزند و هم والدین خود را و حتی موهای خود را میکشد.

ایشان در ادامه گفتند : بچه ام را با راهنمایی یک آشنا بردم نزذ یک زاغ سوز که روی زاغ ببینند جریان چی هست؟
ایشان گفتند که زاغ سوز به ایشان گفته فرزند شما دم غروب خواب بوده و ..

و نکته مهم اینکه این بچه توسط همزادش جادو شده>>یعنی این بچه باعث آزار و اذیت همزاد خود شده و آنان برای بچه شما جادو یا طلسم یا چیزی شبیهه اینها گرفته اند.

{البته من همه موارد را دقیقا و یک به یک یادم نیست اما اجمالا اینها بودند}

حالا سوال من این است که آیا همزاد ، حقیقت دارد یا واقعی هست و آیا در قرآن یا احادیث یا روایات به همزاد اشاراتی شده یا خیر و .. و آیا با زاغ سوزاندن میتوان به اطلاعاتی مهم و راست و درست دست یافت یا خیر؟

و این اطلاعاتی که این زاغ سوز داده آیا راست هستند؟{یعنی قابل اتکا و اعتماد هستند یا کلاهگذاری هستند؟}

ممنون میشوم اگر کسی اطلاعاتی دارد در اختیار بگذارد که به این خانواده منتقل نمایم چون اینجور که فهمیدم خیلی دارند اذیت میشوند و خیلی از این بابت جوش و غصه دارند{و البته زاغ سوز دستوراتی هم داده که قصد دارند انجام دهند >> در ضمن حرفهای زیادی زدند که من الان حضورذهن ندارم اما اگر یادم آمد حتما میگویم}
پیشاپیش ممنون.
{البته اینرا هم بگویم که زاغ سوز به ایشان گفته بچه های زیادی به این درد مبتلا شده اند و بسیار تاکید داشتند بچه ها را دم غروب نگذارید بخوابند یا خواب باشند و همچنین از ذکر بسم الله هم غفلت نکنید}{گفتم شاید ذکراین نکات هم مهم باشند،بهرحال اگر کسی از دوستان اینجا در این موارد هم اطلاعاتی دارد که قابل گفتن و راهنمایی هست ، بیان نماید تا به ایشان منتقل شود شاید حال این بچه مثل روز اول خوب شود.ممنون}[/]

عشق امام و ایران;913675 نوشت:
بنام خدا.

باسلام.

یکی از همسایه های ما یک دختر 2 ساله دارد که میگوید اخلاق فرزندش ناگهان تغییر کرد و بچه بسیار پرخاشگری گردید ، جوری که وقتی از خواب بیدار میشود ، هم خود را میزند و هم والدین خود را و حتی موهای خود را میکشد.

ایشان در ادامه گفتند : بچه ام را با راهنمایی یک آشنا بردم نزذ یک زاغ سوز که روی زاغ ببینند جریان چی هست؟

و نکته مهم اینکه این بچه توسط همزادش جادو شده>>یعنی این بچه باعث آزار و اذیت همزاد خود شده و آنان برای بچه شما جادو یا طلسم یا چیزی شبیهه اینها گرفته اند.

حالا سوال من این است که آیا همزاد ، حقیقت دارد یا واقعی هست و آیا در قرآن یا احادیث یا روایات به همزاد اشاراتی شده یا خیر و .. و آیا با زاغ سوزاندن میتوان به اطلاعاتی مهم و راست و درست دست یافت یا خیر؟

و این اطلاعاتی که این زاغ سوز داده آیا راست هستند؟{یعنی قابل اتکا و اعتماد هستند یا کلاهگذاری هستند؟}

ممنون میشوم اگر کسی اطلاعاتی دارد در اختیار بگذارد که به این خانواده منتقل نمایم چون اینجور که فهمیدم خیلی دارند اذیت میشوند و خیلی از این بابت جوش و غصه دارند{و البته زاغ سوز دستوراتی هم داده که قصد دارند انجام دهند >> در ضمن حرفهای زیادی زدند که من الان حضورذهن ندارم اما اگر یادم آمد حتما میگویم}
پیشاپیش ممنون.
{البته اینرا هم بگویم که زاغ سوز به ایشان گفته بچه های زیادی به این درد مبتلا شده اند و بسیار تاکید داشتند بچه ها را دم غروب نگذارید بخوابند یا خواب باشند و همچنین از ذکر بسم الله هم غفلت نکنید}{گفتم شاید ذکراین نکات هم مهم باشند،بهرحال اگر کسی از دوستان اینجا در این موارد هم اطلاعاتی دارد که قابل گفتن و راهنمایی هست ، بیان نماید تا به ایشان منتقل شود شاید حال این بچه مثل روز اول خوب شود.ممنون}

سلام
نکته ای را خدمتتان عرض کنم
در روایت و آیات از موجودی ب نام همزاد مطلبی وجود ندارد
بنابرابن همزاد دربین غوام رواج پیدا کرد است
ی سئوال
ببخشید زاغ چی است ؟
با تشکر

باسلام.

آرمین...;913679 نوشت:
ببخشید زاغ چی است ؟

ضمن تشکراز توجه و پاسختون ، چون خودم به شخصه دیده ام >> زاغ یک شئی خیلی کوچک است به رنگ سفید یخچالی یا مثل برف یا شبییه به اینها که وقتی داخل آتش می اندازند باد میکند و به اشکال مختلفی در می آید که فرد زاغ خوان از روی شکل و شمایل هر زاغ حرفهایی را بیان میکند که تعدادزیادی از مردم به آن باور دارند{خودمن سالها پیش برای اینکه بدانم چی هست و فقط از روی حس کنجکاوی پیش یکی از همین افراد رفتم که اتفاقا هرچه هم فرد زاغ خوان برایم خواند بطور صددرصد درست بودند و منهم برای مدتی مبهوت زده باورم شد اما بعد از آن دیگر رنگ و روی چنین افرادی را ندیده ام تا اینکه این مورد پیش آمد}

بنابراین خودم بشخصه زاغ را دیده ام و زاغ سوز را هم دیده ام و خواندن روی زاغ را هم شاهدش بوده ام.اما اینکه راست و درست هستند فعلا هیچ قضاوتی ندارم{حتی برای مدتها نامش را هم فراموش کرده بودم که چی بود تا اینکه همین چند وقت پیش ، این مورد که بیان شد پیش امد}[/]

عشق امام و ایران;913683 نوشت:
بنام خدا.

باسلام.

ضمن تشکراز توجه و پاسختون ، چون خودم به شخصه دیده ام >> زاغ یک شئی خیلی کوچک است به رنگ سفید یخچالی یا مثل برف یا شبییه به اینها که وقتی داخل آتش می اندازند باد میکند و به اشکال مختلفی در می آید که فرد زاغ خوان از روی شکل و شمایل هر زاغ حرفهایی را بیان میکند که تعدادزیادی از مردم به آن باور دارند{خودمن سالها پیش برای اینکه بدانم چی هست و فقط از روی حس کنجکاوی پیش یکی از همین افراد رفتم که اتفاقا هرچه هم فرد زاغ خوان برایم خواند بطور صددرصد درست بودند و منهم برای مدتی مبهوت زده باورم شد اما بعد از آن دیگر رنگ و روی چنین افرادی را ندیده ام تا اینکه این مورد پیش آمد}

بنابراین خودم بشخصه زاغ را دیده ام و زاغ سوز را هم دیده ام و خواندن روی زاغ را هم شاهدش بوده ام.اما اینکه راست و درست هستند فعلا هیچ قضاوتی ندارم{حتی برای مدتها نامش را هم فراموش کرده بودم که چی بود تا اینکه همین چند وقت پیش ، این مورد که بیان شد پیش امد}

سلام
خواهش می کنم
خوب تاثیراتش در چه اموراتی است
چه کار خاصی را انجام میدهند

باسلام.

آرمین...;913688 نوشت:
خوب تاثیراتش در چه اموراتی است
چه کار خاصی را انجام میدهند

انگار یک نوع علم غیب باشد که از روی نقش و نگارهای روی این شئی یا همان زاغ هم داستان زندگی گذشته ات را میگویند هم اتفاقات آینده و پیش رو را .

مثلا درمورد همین خانواده و بچه 2 ساله ، همین فرد زاغ سوز بوده که این سخنان را بیان داشته و گفته که بچه شما چون همزادهای خود را مورد آزار و اذیت قرار داده لذا خانواده آنها برای کودک شما طلسم گرفته و فرزند شما را طلسم کرده اند.

البته میگفت که یک موادخاصی هم به این خانواده داده و گفته چکاربابد بکنند.

چون من خودم اعتقاداتم دراینچنین مواردی سست است{مخصوصا برای یک کودک2ساله}لذا دراولین فرصت آنرا دراینجا منعکس نمودم و گفتم شاید راه درمان بهتری وجودداشته باشد که این خانواده را از انجام این اعمال باز دارند.

اینرا هم به پدر این کودک گفتم که بچه خودت را عیب نگذار که مثلا طلسم شده و ازاین حرفها اما متاسفانه این پدر درحالیکه سعی نمود ابتدا حرف و درخواست مرا اجابت نماید اما گویا سفت و سخت تحت تاثیر زاغ سوز خود بوده و مصمم که آن دستور را انجام دهد{البته اگردرادامه دستور این زاغ سوز هم یادم آمد میگویم که چی گفته اند یا به این خانواده گفته که چکار باید بکنند}

در مورد همزاد هم ما هم زمانی بچه بودیم از بزرگترهای خود چنین داستانهایی شنیده بودیم که مثلا همزمان با تولد هر انسان ، یک انسان دیگر هم بدنیا می آید که اگر خاطرم باشد هر دو همزمان در دو دنیای موازی در حال زندگی هستند.

یا مثلا موجود افسانه ای بنام آل که این یکی فکر نمیکنم واقعیت داشته باشد اما موجودی بنام همزاد هنوز برایم جای سوال است که بهمین دلیل در این انجمن و این تاپیک مطرح نمودم که موازی با اصل تاپیک اگر کارشناس محترم یا شما دوستان عزیز اطلاعات بهتر و کاملتری دراختیار دارید بیان نمایید.[/]

عشق امام و ایران;913694 نوشت:
بنام خدا.

باسلام.

انگار یک نوع علم غیب باشد که از روی نقش و نگارهای روی این شئی یا همان زاغ هم داستان زندگی گذشته ات را میگویند هم اتفاقات آینده و پیش رو را .

مثلا درمورد همین خانواده و بچه 2 ساله ، همین فرد زاغ سوز بوده که این سخنان را بیان داشته و گفته که بچه شما چون همزادهای خود را مورد آزار و اذیت قرار داده لذا خانواده آنها برای کودک شما طلسم گرفته و فرزند شما را طلسم کرده اند.

البته میگفت که یک موادخاصی هم به این خانواده داده و گفته چکاربابد بکنند.

چون من خودم اعتقاداتم دراینچنین مواردی سست است{مخصوصا برای یک کودک2ساله}لذا دراولین فرصت آنرا دراینجا منعکس نمودم و گفتم شاید راه درمان بهتری وجودداشته باشد که این خانواده را از انجام این اعمال باز دارند.

اینرا هم به پدر این کودک گفتم که بچه خودت را عیب نگذار که مثلا طلسم شده و ازاین حرفها اما متاسفانه این پدر درحالیکه سعی نمود ابتدا حرف و درخواست مرا اجابت نماید اما گویا سفت و سخت تحت تاثیر زاغ سوز خود بوده و مصمم که آن دستور را انجام دهد{البته اگردرادامه دستور این زاغ سوز هم یادم آمد میگویم که چی گفته اند یا به این خانواده گفته که چکار باید بکنند}

در مورد همزاد هم ما هم زمانی بچه بودیم از بزرگترهای خود چنین داستانهایی شنیده بودیم که مثلا همزمان با تولد هر انسان ، یک انسان دیگر هم بدنیا می آید که اگر خاطرم باشد هر دو همزمان در دو دنیای موازی در حال زندگی هستند.

یا مثلا موجود افسانه ای بنام آل که این یکی فکر نمیکنم واقعیت داشته باشد اما موجودی بنام همزاد هنوز برایم جای سوال است که بهمین دلیل در این انجمن و این تاپیک مطرح نمودم که موازی با اصل تاپیک اگر کارشناس محترم یا شما دوستان عزیز اطلاعات بهتر و کاملتری دراختیار دارید بیان نمایید.

و علیکم سلام
ممنونم از پاسخی که ارائه دادید !
خوب
من ب همزاد اعتقادی ندارم
چون وجاهت دینی ندارد
اما جن هم در قرآن آمده و هم در روایات
جن هم در این عصر دیگر دیده نمی شود
مگر برای افرادی خاصی و تحت شرائطی
من قبلا نقلی را برایم بازگو کردن
که در خانه ای جن وجود دارد !
خیلی کنجکاو شدم ب آن منزل بروم
و ببینم مسایلی را که آن افراد بازگو می کنند . صحت دارد . یا خیر
و بر همین اساس هم به آن منزل رفتیم
حقیقت روز اول همه چی طبیعی بود
ن صدای ن چیزی را مشاهده نکردیم
اما
از شب دوم صداهایی شنیده می شد
ووو
بماند !
نکته ای را عرض کنم . در خصوص آن بچه
اینکه شاید
دچار یک بیماری و یا یک سری اختلاط اعصاب و روان شده باشد
مثلا ب یک پزشک متخصص اعصاب و روان مراجعه و ایشان را ویزیت کند بد نیست
و
باید چنین افرادی در صورت صحت ادعا و تائيد اینکه توسط نیروهای نا دیدنی مورد آزار و اذیت می گیرند
بینید
چرا مورد تهاجم چنین موجوداتی قرار گرفتن
مشکل اونا چیه
که مورد توجه چنین اشرار شیطانی واقع گردیدن

باسلام.

آرمین...;913697 نوشت:
مثلا ب یک پزشک متخصص اعصاب و روان مراجعه و ایشان را ویزیت کند بد نیست
و

اتفاقا اولین پیشنهاد و درخواست منهم همین بود که گفتم روی بچه خودتان عیب نگذارید و بجای این افراد او را پیش یک دکتر اعصاب ببرید چرا که ممکن است خواب وحشتناکی دیده بوده که وقتی از خواب پریده شروع به جیغ و داد و کندن موی شما و خودش نموده و ..

و اما گفتم که بااینکه پدر این دختربچه سعی داشتن به حرف و درخواست من احترام بگذارند اما گویا حرف زاغ سور را بیشتر قبول کرده که در انتها مواد سیاهی را هم نشان داده و گفتند باید اینها را در سرکه جوشانده و بدون نگاه کردن به آنها اقداماتی را انجام دهند که موجودات شیطانی از اطراف خانه و این کودک دور شوند..

{اتفاقا چند متن که جناب کارشناس محترم و شما دوستان گفته بودید هم نوشتم که اگر انها تاثیری نداشتند این ذکرها را بگویند}

آرمین...;913697 نوشت:
اما جن هم در قرآن آمده و هم در روایات
جن هم در این عصر دیگر دیده نمی شود

البته من خودم نیز تا چندسال پیش و همین اواخر به وجود موجودی بنام انسان و جن و طبق اعتقادات و باورها و تعاریفی که از این دو موجود شده و میشود اعتقاد داشتم اما الان اعتقاد من برای این موجودات اگر چه بنوعی همچنان پابرجا است اما نه به این شکل که همه مردم بدان معتقدند ولی چون هنوز موقعیتش فراهم نشده لذا از بازگو کردنش فعلا خودداری مینمایم{البته برای اینکه ایجاد شبهه نشود عرض میکنم که طبق برداشتهای من جن نمیتواند خارج از وجود و مغز انسان باشد اما چون هنوز فعلا بقدرت بی حد و مرز انسان و مغز پی نبرده ایم لذا به خرافاتی مانند روح و جن به این شکل هنوز معتقدیم}{اعتقاد از بعد وجودی خیر که قرآن نیز بدانها اذعان داشته بلکه از لحاظ طرز بودن و دیدن و باورهای کنونی خود ما انسانها که جای ادامه آن دراینجا نیز نمیباشد}[/]

عشق امام و ایران;913708 نوشت:
بنام خدا.

باسلام.

اتفاقا اولین پیشنهاد و درخواست منهم همین بود که گفتم روی بچه خودتان عیب نگذارید و بجای این افراد او را پیش یک دکتر اعصاب ببرید چرا که ممکن است خواب وحشتناکی دیده بوده که وقتی از خواب پریده شروع به جیغ و داد و کندن موی شما و خودش نموده و ..

و اما گفتم که بااینکه پدر این دختربچه سعی داشتن به حرف و درخواست من احترام بگذارند اما گویا حرف زاغ سور را بیشتر قبول کرده که در انتها مواد سیاهی را هم نشان داده و گفتند باید اینها را در سرکه جوشانده و بدون نگاه کردن به آنها اقداماتی را انجام دهند که موجودات شیطانی از اطراف خانه و این کودک دور شوند..

{اتفاقا چند متن که جناب کارشناس محترم و شما دوستان گفته بودید هم نوشتم که اگر انها تاثیری نداشتند این ذکرها را بگویند}

البته من خودم نیز تا چندسال پیش و همین اواخر به وجود موجودی بنام انسان و جن و طبق اعتقادات و باورها و تعاریفی که از این دو موجود شده و میشود اعتقاد داشتم اما الان اعتقاد من برای این موجودات اگر چه بنوعی همچنان پابرجا است اما نه به این شکل که همه مردم بدان معتقدند ولی چون هنوز موقعیتش فراهم نشده لذا از بازگو کردنش فعلا خودداری مینمایم{البته برای اینکه ایجاد شبهه نشود عرض میکنم که طبق برداشتهای من جن نمیتواند خارج از وجود و مغز انسان باشد اما چون هنوز فعلا بقدرت بی حد و مرز انسان و مغز پی نبرده ایم لذا به خرافاتی مانند روح و جن به این شکل هنوز معتقدیم}{اعتقاد از بعد وجودی خیر که قرآن نیز بدانها اذعان داشته بلکه از لحاظ طرز بودن و دیدن و باورهای کنونی خود ما انسانها که جای ادامه آن دراینجا نیز نمیباشد}

سلام مجدد
خوب
خدا را شکر شما فردی روشن هستی !
و ظاهرا با خرافات رایج دربین مثل عوام باور و یقین و اعتقادی ندارید !
خیلی از مواردی که ما می شنویم
در خصوص رویت جن و یا روح از سوی برخی افراد یا دروغی بیش نیستن
یا فرد دچار توهمات ذهنی یا بیماری های شده که او را مبتلا ب توهمات بصری و شنوایی می نماید !
شکی نیست که روح و جن بدلیل تلقیین فرد ب خود است
و نهایت هم با وجود برخی اذکار قرآنی و روائی می توان فرد تا حدودی خودرا ایمن از ابن مو جوات سازد !
پ.ن
شکی نیست . بچه موصوف درگیر یک بیماری روحی و اعصاب است !
و شاید با در مانی ساده این مشکل مرتفع شود
چرا تا کنون ما نشنیدم علما و مراجع اظهار بدارند
جن را ب این اشکالی که مردم عوام و کوچه بازار می بینند و بیان می کنند
آنها هم مشاهده می نماید
چرا طلسم و جادو و جن و دیو و پری برای خواص عصر ما نیست !!!

عشق امام و ایران;913675 نوشت:
باسلام.

پیشاپیش ممنون.
{البته اینرا هم بگویم که زاغ سوز به ایشان گفته بچه های زیادی به این درد مبتلا شده اند و بسیار تاکید داشتند بچه ها را دم غروب نگذارید بخوابند یا خواب باشند و همچنین از ذکر بسم الله هم غفلت نکنید}{گفتم شاید ذکراین نکات هم مهم باشند،بهرحال اگر کسی از دوستان اینجا در این موارد هم اطلاعاتی دارد که قابل گفتن و راهنمایی هست ، بیان نماید تا به ایشان منتقل شود شاید حال این بچه مثل روز اول خوب شود.ممنون}

سلام
به دکتر های متعدد مراجعه کرده است؟روانکاو عصب شناس و...؟
میزان نوروترانسمیتر سرتونین و... باید برسی شه حتما قبل هر گونه کاری به پزشک ارجاعش بدین

باسلام.

hessam78;913712 نوشت:
سلام
به دکتر های متعدد مراجعه کرده است؟روانکاو عصب شناس و...؟
میزان نوروترانسمیتر سرتونین و... باید برسی شه حتما قبل هر گونه کاری به پزشک ارجاعش بدین

ممنون از مشارکت و پاسختون.

خودم به شخصه این سوالات را نپرسیدم اما اینبار اگر ببینمشان حتما سوال خواهم کرد{اما مسئله ای که متاسفانه در جامعه ما بیشتر خریدار داره اعتماد مردم به نیروهای ماورائی بیشتر از دکتر و اینجورچیزها است مخصوصا برای بیماری های عصبی و ذهنی چرا که شاید این نوع بیماری ها اسم خوشایندی ندارند مثلا کسی خوشش نمی اید یکی دیگه بهش بگوید روانی>>یا مثلا مگر تو روانی هستی که این کارها را میکنی؟}

متاسفانه فرهنگها و عادات بسیار بدی در بین ما مردم هنوز دیده میشود که حکومت و ملت همگی باید برای رفع آنها تلاش نماییم>>البته منکر وجود نیروهایی که فعلا به اسم ماورائی یا غیر طبیعی شناخته میشوند که کاملا هم در چهارچوب طبیعت هستند نمیباشم اما مثلا لعنت خدا بر شیطان حرامزاده >> بچه سرراهی >> حرامزاده >> همخون و روانی و .. و شاید دهها و صدها صفت و کلمه و جملات زشت و ناپسند دیگر واقعا چه بار اخلاقی و معنوی برای ما مردم در بر داشته و دارند که ما در روزمرگی های خود و حتی در عصبانیتهای سیاسی از آنها استفاده میکنیم؟آیا اینها برازنده یک جامعه اخلاقمدار میباشند یا خیر؟و متاسفانه بدتر اینکه در حالیکه در ذهن ما مردم بدجور نشسته اند هیچ سازمان و فیلمسازی هم هیچ سعی و تلاشی برای فرهنگسازی مناسب یا نابودی تدریجی آنها انجام نداده و نمیدهند.

بهرحال ممنون از شما دوست بزرگوار و انشاا... در اولین فرصت یا موقعیت که توانستم حتما سوال میکنم و خدمتتان عرض خواهم نمود،بازهم ممنون از پیگیری که داشتید و دارید}[/]

باسلام.

آرمین...;913711 نوشت:
یا فرد دچار توهمات ذهنی یا بیماری های شده که او را مبتلا ب توهمات بصری و شنوایی می نماید !
شکی نیست که روح و جن بدلیل تلقیین فرد ب خود است

ممنون از ابراز نظرتان و خوشحال از اینکه شما نیز موجودی مانند جن را آنچنان که دیگران میدانند نمیدانید چرا که به احتمال زیاد و همانگونه که شما هم بیان داشتید ، این قدرت مغز انسان باشد که چنین برداشتهایی شده که آنرا به پای موجودی بنام جن میگذارند مثلا آنجا که انسانها دچار توهماتی میشوند و حتی انسانهایی را که در آن لحظه وجود ندارند را میبینند و چه بسا جن نیز حاصل توهمات یک انسان باشد که زیاد راجب این موجود فکر کرده که فکرمیکند این موجود را دیده یا میبیند.

در ضمن اشاره کنم که دوستانی داشتم که جن را اینچنین تعریف مینمودند:

قد حدود یک وجب اما پاها دو برابر اندازه یعنی دو وجب که یا از زیر درز درب ها داخل میشوند یا حتی از سوراخ جای کلیدها.

در ضمن اینها بیانات کسی بود که میگفت با چهل شبانه روز ریاضت و تنهایی و دوری از برخی وسایل مدرن امروزی این موجودات را دیده و ..

و ادامه داستانش که بیانش فایده ای هم ندارد اما روی هم رفته به این دو موجود {انسان و جن} به این شکل که فعلا معرفی شده ایم اعتقادی ندارم مگر همه آنها اثبات شوند که بعید میدانم.

{درضمن و پیرو پست قبلی ، من برخلاف همگان عقیده دارم که اگر یک انسان دارای یک شخصیت باشد مریض و بیمار میدانم اما انسانهایی که دارای بعد چندشخصیتی باشند اتفاقا سالم و دارای رون خوب و سالمی}{که البته بازهم تعریف و بیاناتی هست که عرض کردم فعلا موقعیت بیانش پیش نیامده}
.[/]

عشق امام و ایران;913867 نوشت:
بنام خدا.

باسلام.

ممنون از ابراز نظرتان و خوشحال از اینکه شما نیز موجودی مانند جن را آنچنان که دیگران میدانند نمیدانید چرا که به احتمال زیاد و همانگونه که شما هم بیان داشتید ، این قدرت مغز انسان باشد که چنین برداشتهایی شده که آنرا به پای موجودی بنام جن میگذارند مثلا آنجا که انسانها دچار توهماتی میشوند و حتی انسانهایی را که در آن لحظه وجود ندارند را میبینند و چه بسا جن نیز حاصل توهمات یک انسان باشد که زیاد راجب این موجود فکر کرده که فکرمیکند این موجود را دیده یا میبیند.

در ضمن اشاره کنم که دوستانی داشتم که جن را اینچنین تعریف مینمودند:

قد حدود یک وجب اما پاها دو برابر اندازه یعنی دو وجب که یا از زیر درز درب ها داخل میشوند یا حتی از سوراخ جای کلیدها.

در ضمن اینها بیانات کسی بود که میگفت با چهل شبانه روز ریاضت و تنهایی و دوری از برخی وسایل مدرن امروزی این موجودات را دیده و ..

و ادامه داستانش که بیانش فایده ای هم ندارد اما روی هم رفته به این دو موجود {انسان و جن} به این شکل که فعلا معرفی شده ایم اعتقادی ندارم مگر همه آنها اثبات شوند که بعید میدانم.

{درضمن و پیرو پست قبلی ، من برخلاف همگان عقیده دارم که اگر یک انسان دارای یک شخصیت باشد مریض و بیمار میدانم اما انسانهایی که دارای بعد چندشخصیتی باشند اتفاقا سالم و دارای رون خوب و سالمی}{که البته بازهم تعریف و بیاناتی هست که عرض کردم فعلا موقعیت بیانش پیش نیامده}
.

سلام
ممنونم
خوب همانطوریکه که مطلع هستید . جن ار مجردا ت و ب اشکال مختلف متمثل می شود !
و تمامی این موارد را که بیان فرمودید
صحت ندارد !
خیلی از افرادی که مدعی دیدن جن هستن
یا دروغی بیش نیست !
یا دچار توهم شده اند !
و تسخیر جن هم تحت یک شرائط خاصی و تحت نظر یک استاد انجام می گیرد
که یک سری اذکاری را جهت عزیمه و دعوت کردن جن جهت تسخیر فرد در وسط مند ل باید مرتب تکرار کند
که این هم یک امری ساده نیست
و مخاطرات جانی برای فرد تسخیر کننده دارد
نتبجتا
ن دیدن جن به این راحتی است . ن تسخیر !!!
مطالب متنوعی است !
که در صورت امکان و داشتن شرائط عرض می نمایم

باسلام.

آرمین...;913877 نوشت:
و تسخیر جن هم تحت یک شرائط خاصی و تحت نظر یک استاد انجام می گیرد

البته قبلا خود من نیز به این داستانها اعتقاد داشتم اما عرض کردم که الان خیر معتقد به اینها نیستم حتی اگر عوامل ماورائی مجبورم نمایند با دوچشم خودم هم آنها را ببینم.

چرا که عرض کردم که فقط به موجودی بنام جن که درقرآن آمده اعتقاد دارم همچنان که نام روح و انسان و فرشته و شیطان و ابلیس هم در قرآن آمده اما کسی را سراغ دارید که تا بحال توانسته باشد درمورد مثلا انسان یا روح حرف صادق و درستی بیان نموده باشد؟{آنهم بعد از گذشت میلیونها سال از زندگی بشر بر روی زمین و اینهمکه دانشمند و عالم و سخنان علمی}[/]

عشق امام و ایران;913884 نوشت:
بنام خدا.

باسلام.

البته قبلا خود من نیز به این داستانها اعتقاد داشتم اما عرض کردم که الان خیر معتقد به اینها نیستم حتی اگر عوامل ماورائی مجبورم نمایند با دوچشم خودم هم آنها را ببینم.

چرا که عرض کردم که فقط به موجودی بنام جن که درقرآن آمده اعتقاد دارم همچنان که نام روح و انسان و فرشته و شیطان و ابلیس هم در قرآن آمده اما کسی را سراغ دارید که تا بحال توانسته باشد درمورد مثلا انسان یا روح حرف صادق و درستی بیان نموده باشد؟{آنهم بعد از گذشت میلیونها سال از زندگی بشر بر روی زمین و اینهمکه دانشمند و عالم و سخنان علمی}

وعلیکم سلام
جسارتا
منظور من این بود
که اگر کسی مدعی که جنی تسخیر کرده است !
دروغ محض است .
و شما هرکسی را می بینید ادعائی دارد !
کذب است !
چون این امر یک کاری نشدنی و در صورت صحت پر مخاطره است
هر چند اذکاردعوات و عزیمه ها مو جود در کتب تسخیرات حروف و کلمات تعمدا کم و زیاد نوشته شده است !
من هم ابتدائا عرض کردم
فقط ب جن که در روایات و قرآن ب آن اشاره شده است . و روح اعتقادم دارم و بس !
همزاد و غول و پری وووووو بکلی ن اعتقادی و ن باوری دارم !
و ن کار ساحران و رما لان را قبول دارم !
چون اعتقاد دارم . کسی و یا کسانی که اعتقادی ب انجام کار خارق العاده دارن و رزق افراد را زیادکنند
و گشایش و کار و ازدواج
چرا
اول برای خودشان و نزدیکانشان این کار رو انجام نمیدهند
چرا این طور افراد غالبا در فقر غوطه ورن
پس
تاکنون جز قرآن و اهل البیت ع سخنی صادق تر نشنیدم !

باسلام.

برای ختم کلام در جوزه این موجود تنها عقیده و نظر خودم را منعکس مینمایم.

ما هرچه از این موجود در ذهن خود پرورش داده ایم احتمالا برگرفته از فیلمها و داستانهایی بوده که گفته یا ساخته اند.

اما جن به معنای لغوی یعنی پوشیده و مخفی.

جن و جان و جنین و ... و از این دست لغات همه معنای لغوی مخفی و پوشیده را میدهند و احتمالا چون کسی در مورد این موجود اطلاعاتی نداشته لذا به آن جن گفته شده که بنظر خودم میتواند مخفف کلمه جان یا نفس و وابسته به موجودیت روح باشد.

اما واقعاجن چه موجودی میتواند باشد؟

نظر من بشخصه این است که برای دانستن این سوال باید ابتدا رجوع نماییم به موجودی بنام انسان و داستانهای قرآنی و آیاتی از قرآن که هنوز هم بعد از گذشت 1400 سال نه اهل تشیع و نه اهل تسنن هیچیک برای فهم بهتر و علمی تر این آیات مقدس هیچ تلاش و مجاهدتی ننموده یا اگر نموده اند فعلا بجایی که در خور این کتاب مقدس و علمی و خالق آن باشد دست نیافته اند {که البته شاید ترس از اینکه چیزی را معنا و تفسیر کنند که واقعیت نباشد و مورد غضب الهی واقع گردند تا بحال اجازه چنین پیشرفتی را به آنان نداده اما اگر این گفته ای را که من شنیده ام درست باشد که رهبر عزیزمان از دانشگاهیان و حوزویان و محققین و مردم علاقمند به علم انسانشناسی خاسته اند که برای شناخت بهتر و بیشتر انسان از منظر قرآن و اسلام یک تعریف اسلامی بنام انسانشناسی اسلامی تعریف یا عرضه نمایند بنابراین بنظر من باید فعلا ترس از تفسیر به رای و اشتباهات سهوی را به کناری گذارده تا ببینند نتیجه ها یا نتایج چه خواهندشد که من حتم دارم علیرغم تبلیغات وسیع دشمنان در شکست این طرح یا خاسته ، به نتایج بسیار خوبی هم خواهندرسید}{البته اگر راه را درست انتخاب و طی نمایند که این انتخاب راه درست ، خیلی مهم و تاثیرگذارخواهدبود که اتحاد و تشویق هم درجاهایی مثل این حتما لازم و ضروری خواهدبود}[/]

متاسفانه فرهنگها و عادات بسیار بدی در بین ما مردم هنوز دیده میشود که حکومت و ملت همگی باید برای رفع آنها تلاش نماییم>>البته منکر وجود نیروهایی که فعلا به اسم ماورائی یا غیر طبیعی شناخته میشوند که کاملا هم در چهارچوب طبیعت هستند نمیباشم اما مثلا لعنت خدا بر شیطان حرامزاده >> بچه سرراهی >> حرامزاده >> همخون و روانی و .. و شاید دهها و صدها صفت و کلمه و جملات زشت و ناپسند دیگر واقعا چه بار اخلاقی و معنوی برای ما مردم در بر داشته و دارند که ما در روزمرگی های خود و حتی در عصبانیتهای سیاسی از آنها استفاده میکنیم؟آیا اینها برازنده یک جامعه اخلاقمدار میباشند یا خیر؟و متاسفانه بدتر اینکه در حالیکه در ذهن ما مردم بدجور نشسته اند هیچ سازمان و فیلمسازی هم هیچ سعی و تلاشی برای فرهنگسازی مناسب یا نابودی تدریجی آنها انجام نداده و نمیدهند.

بهرحال ممنون از شما دوست بزرگوار و انشاا... در اولین فرصت یا موقعیت که توانستم حتما سوال میکنم و خدمتتان عرض خواهم نمود،بازهم ممنون از پیگیری که داشتید و دارید}
توکل و توجه بر عنایت خدا بسیار راهگشا است

عشق امام و ایران;913867 نوشت:
از زیر درز درب ها داخل میشوند یا حتی از سوراخ جای کلیدها.

یعنی از جایی که هوا عبور می کنه؟!
یعنی از در بسته یا از دیوار نمی تونن عبور کنند؟

باسلام.

تذکره;914108 نوشت:
توکل و توجه بر عنایت خدا بسیار راهگشا است

ضمن عرض سلام خدمت شما کارشناس گرامی و تشکربخاطر توجه و نظر شما:

البته نظر شخصی خودم در مورد توکل این است:

توکل بر خدا جاییست یا زمانی کاربرد پیدا خواهدنمود که انسانها ناتوان در انجام کاری شوند مثلا یک گرفتاری بزرگ که هرچه تلاش نموده ایم آنرا حل نماییم موفق نشده ایم{و اینجاست که پای اون موجودات ماورائی و غیرطبیعی به میان خواهندآمد که من بازهم معتقدم کاملا هم طبیعی بوده و بلککه درچهارچوب طبیعت هم دارندعمل مینمایند که فعلا قدرت دید ما ناتوان در دیدن و درک زندگی و ماموریتهای آنهاست} لذا زمانی که ما میتوانیم در بهبود شرایط فرهنگی و اقتصادی و سیاسی و اجتماعی و دینی و مذهبی خودمان که همگی زیر مجموعه های فهم و فرهنگ انسانها میباشند اقدامات مفید و موثری را انجام دهیم که مسئله و مشکلی بنام جن آنهم به این شکل فعلی یا حتی فرهنگهای نادرست دیگر ، وجود خارجی نداشته باشند چرا هیچ اقدام مفیدی دراین زمینه انجام نداده یا نمیدهیم؟

مثلا برای همین متنی که شما منعکس نمودید یعنی برداشتن فرهنگهای غلط بنظر من ما مردم عادی اول به این نگاه میکنیم که ببینیم بزرگترها یا مسئولان سیاسی و فرهنگی و دینی مان در هنگام بروز عصبانیت و ابراز دشمنی ها با یکدیگر و حتی دشمنان قسم خورده خود چگونه عمل مینمایند یا حرف میزنند . لذا ما نیز به تبعیت از آنان چنین خواهیم شد اما نه فقط برای دشمنان سیاسی و آنهایی که مد نظر آنهاست بلکه بیشتر برای خودمان و در حق یکدیگر که این خودمان و یکدیگر هم شامل اسلام و تشیع و ایران و کارگر و روحانی و دکتر و مهندس و پدر و مادر و خانواده و غیره و غیره و همه انسانها و حتی مخلوقات دیگر خدا از قبیل سگ و گربه هم خواهد شد ، لذا نظر من این است که همه ما مردم بایستی در استفاده از لغات و کلمات کمی بیشتر دقت نماییم {مخصوصا آنانکه توی دید هستند}که مخصوصا هنگام عصبانیت ، خودمان را تمام و کمال تسلیم شیطان درون خودمان ننماییم یا درزمینه های دیگر که اطلاعات اثبات شده ای نداریم داستان یا فیلم سینمایی تعریف نکنیم یا به مسیری که درست نیست کشیده نشویم.

جمعبندی اینکه در هرزمینه ای که اطلاعات درستی نداریم اظهارنظر قطعی ننماییم و ..
و رسانه ملی و فیلمسازان ما که درواقع مهمتر از کانون خانواده و مدرسه تیغشان برش پیداکرده میباید پرچمدار فرهنگسازی یک کشور گردند{کما اینکه امریکا و اروپا دهها سال است این کارراشروع و به سرانجام رسانده اند} و این فرهنگسازی باید روی همه جنبه های اخلاقی و اجتماعی کار کند و حتی در چنین شرایطی تنها هدایت یک گروه خاص را بعهده نداشته باشد و راه را برای سوء استفاده و حتی ظلم گروه دیگر باز نماید مثلا از مردم بخواهد مراقب اعمالشان مثلا در هنگام عصبانیت باشند اما از مسئولان سیاسی خود اینرا نخواهند یا مثلا فقط ما مردم عادی را خطابه قرار بدهد اما به صاحبان قدرت هیچی نگویند>>بنابراین {فقط بعنوان مثال} من به شخصه باید ببینم که در حکومت اسلامی و ایرانی و متمدن و خدادوست ، خود حکومت بخودش هم ایراد و انتقاد میگیرد و هیچ تبعیضی هم به بهانه حفظ آبرو و اتحاد و چی و چی قائل نمیباشد{البته داشتن رئوفت و مهربانی و گذشت و چشم پوشی از گناهان شهروندانش چه سیاسی چه اقتصادی چه عادی چه غیره و غیره هم در دستورکار باید باشد که اینهم ابتدا از مردم عادی شروع نماید و حتی درمورد مردم عادی خیلی بیشتر باشد که وقتی این گذشت و مهربانی به یک مسئول رده بالا میرسد هیچکس هیچ شکایت و گله ای هم نداشته باشد و .. و حتی دشمنان هم نمیتوانند از این راه یا تبعیضات سوء استفاده نموده و ما مردم عادی را بفریبند چرا که من دارم ابتدا این گذشت را در مورد مردم و شهروندان عادی و معمولی هم میبینم و این دشمنان غیر ازاینکه خودشان را پیش چشما من سبک و خوار نموده اند هیچ کار مفید دیگری انجام نداده اند}{بجث دستفروشان و کتک زدن آنان یا حقوقهای نجومی بعضی مسئولان و کارمندان درمقایسه با حقوق 600 هزارتومن یک کارگر میتواند مثال خوبی باشد که هم تبعیض و فاصله ها و ظلمها را نشان داد و هم از طرف دیگر خود حکومت و حاکمیت عدم تبعیض را هم بخوبی نشان داد که بامتخلفین یا ظالمین چه کرد}
در مورد جن هم که عرض کردم من انان را طبق برداشتهای شخصی خودم که قبلا هم عرض کردم اولا مربوط به شناخت درست تر انسان میدانم و دوما هم آنان را مانند انسان ، موجوداتی بسیارقدرتمند میدانم که این قدرت در حیبطه قدرت انسان خواهدبود.چرا که طبق فرموده خداوند در قرآن ، خداوند انسان را اشرف مخلوقات معرفی نموده است نه جن یا موجودی دیگر.[/]

باسلام.

nasim jaan;914169 نوشت:
نوشته اصلی توسط عشق امام و ایران
از زیر درز درب ها داخل میشوند یا حتی از سوراخ جای کلیدها.
یعنی از جایی که هوا عبور می کنه؟!
یعنی از در بسته یا از دیوار نمی تونن عبور کنند؟

عشق امام و ایران;914173 نوشت:
در مورد جن هم که عرض کردم من انان را طبق برداشتهای شخصی خودم که قبلا هم عرض کردم اولا مربوط به شناخت درست تر انسان میدانم و دوما هم آنان را مانند انسان ، موجوداتی بسیارقدرتمند میدانم که این قدرت در حیبطه قدرت انسان خواهدبود.چرا که طبق فرموده خداوند در قرآن ، خداوند انسان را اشرف مخلوقات معرفی نموده است نه جن یا موجودی دیگر.

ضمن عرض سلام خدمت شما دوست عزیر:

همانگونه که عرض شد موجودیت جن مورد شک و تردید نیست اما چگونه دیدن و یا بودنش مهم است و اگر این موجود حتی بتواند از هرجا که هوا عبورمیکند عبورنماید {حتی درزهای زیر دربها یا سوراخهای دیگر } باید به این نکته هم توجه داشت که اگر طبق اعتقادات من ، این موجود ، موجودی از زیر مجموعه موجودی دیگر بنام انسان باشد پس چگونه میتواند از جسم یک انسان خارج شود؟{که بعد هم بتواند این کارها را هم انجام دهد}

و در صورتی هم که بتواند خارج شود باید به این نکته نیز توجه نمود که احتمالا به دلایل خاصی توانسته چنین نماید {همچنانکه در خواب هم ما جسممان در جای خود است اما رویا یا کابوسهای زیادی هم میبینیم} اما جای خوشوقتیش اینجاست که اولا این بیرون زدن از جسم باید خیلی مشکل باشد دوما راه علاج آسانی هم دارد که اذکار یا ذکرهایی از قران میتوانند دراین زمینه راه گشا باشند{همچنان که برای مسیحیان آیاتی ازکتاب مقدس خودشان میتوانند چنین نمایند} و حتی انسانهای اهل فن.

اما بهترین راه درمان ، همانا پیشگیری میباشد که اصلا به آنها فکر ننماییم.

{البته هدف من در ابتدا بیشتر این بود که بحث زیاد باز نشود که مجبورنباشم این توضیحات را بدهم که موجب ترس کسی را فراهم آورم که متاسفانه بازهم چنین کردم بهرحال امیدوارم واقعا موجب ترس کسی را فراهم نیاورده باشیم یا نیاوریم چون مغز انسان قدرتهای زیادی دارد که دو تای از انها قدرت تخیل و قدرت توهم خواهندبود که ممکن است که کسی با قدرت تخیلش دنیایی از وهم و توهمات را برای خودش بوجود بیاورد.پس بازهم بهترین راه،اصلا به انها فکرننماییم.[/]

عشق امام و ایران;913732 نوشت:
ممنون از مشارکت و پاسختون.

خودم به شخصه این سوالات را نپرسیدم اما اینبار اگر ببینمشان حتما سوال خواهم کرد{اما مسئله ای که متاسفانه در جامعه ما بیشتر خریدار داره اعتماد مردم به نیروهای ماورائی بیشتر از دکتر و اینجورچیزها است مخصوصا برای بیماری های عصبی و ذهنی چرا که شاید این نوع بیماری ها اسم خوشایندی ندارند مثلا کسی خوشش نمی اید یکی دیگه بهش بگوید روانی>>یا مثلا مگر تو روانی هستی که این کارها را میکنی؟}

بهرحال ممنون از شما دوست بزرگوار و انشاا... در اولین فرصت یا موقعیت که توانستم حتما سوال میکنم و خدمتتان عرض خواهم نمود،بازهم ممنون از پیگیری که داشتید و دارید}

سلام صحبتتون درسته
متاسفانه در جامعه از بیماری روانی به عنوان صفت هم استفاده میشه
به ی نفر گفته شود که سرما خوردی،ناراحت نمیشه چون دلیلی برای ناراحتی وجود نداره
اما اگر دچار افسردگی باشه و سیتالوپرام مثلا استفاده کنند بهش می گن قرصی شده!بیماری های روانی هیچ دلیلی برای شرمندگی نداره!مثل بیماری های جسمی!
عوالم برای دکتر متخصص قابل پیگیریه مثلا در بیماری تریکوتیلومانیا اختلال کندن مو رو شاهد هستیم؛البته با طیف وسیعی از راه های شناخت و درمان از نوروفیدبک تا دارو و... می تونه درمان شه اما نکته اینجاست بعضی بیماری ها زود درمان نشه ممکنه کار سخت بشه
در مورد بیماری ایدز برنامه ساخته شده بود!چون در اون از آمار و ارقام و سایر موارد استفاده شده بود تائیدیه نگرفت!سالها بود پزشکان به صدا و سیما اعتراض کردند که باید اطلاع رسانی بشه تازه کم کم دارند به خودشون میان
تشکر و موفق باشید

sosme;912420 نوشت:

با سلام

پدیده استعداد در مدیوم بودن نقص باطن یا مجازات الهی نیست بلکه یه استعداده اما باید توسط استاد واقعی و معنوی و نه شیاد و استاد نما تحت تربیت و حمایت قرار بگیرید. شما درس اخلاق افرادی که در حد مرحوم آیت الله بهجت در حال حاضر هستند تشریف ببرید نشد به حرم ائمه اطهار برید خالصانه و قلبا و نه از روی اعتراض پناه بخواهید خودشون ان شاء الله دستگیری میکنند و راه رو نشون میدن.

تذکره;911480 نوشت:
برای آگاهی بیشتر ر.ک:
- جن و شیطان، علیرضا رجالی تهرانی، نشر نبوغ، (منبع فارسی)، ص163-153.
- دانستنی هایی درباره جن، ابوعلی خداکرمی، ص189-41.
- الجن فی الکتاب والسنه، اعداد ولی زاربن شاه زالدین، دارالبشائر الاسلامیه، بیروت، چاپ اول 1996م، ص88-94 و بقیه کتاب در مورد مختصات و ماهیت جن.

لطفا برای کاملتر شدن در پاسخ خودتان به این کتب حتما مراجعه کنید

Panah-ir;911063 نوشت:

سلام
تعبد و انجام منظم برنامه عبادی شما، جن های موافق و مخالف را سمت شما کشانده و مورد دعای ائمه ع هم قرار گرفتید.

لازم است که در شناخت یس ص خود دقت بیشتری کنید و این تشابه نام و مغایر در عمل سبب آزرده خاطر جنیان موافق و مخالف شده و سبب آزار و اذیت شما میشوند.

بحول و قوه الهی انگشتر حدیدی تهیه کنید و در دست راست قرار دهید، اگر در دست چپتان نگینی دیگر داشته باشید، یاقوت یا عقیق بهتر است.

ولا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم

موضوع قفل شده است