مدیر نشریات الکترونیک و برنامه های اسک دین

تب‌های اولیه

11 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
مدیر نشریات الکترونیک و برنامه های اسک دین

[="DarkGreen"]در نشستی که در مورخه دوشنبه 1389/2/6 در مرکز ملی پاسخگویی برگزار گردید (اصل خبر اینجا)
بر خروجی گرفتن از جوابهایی که پاسخگویان و کارشناسان اسک دین به کاربران خود می دهند در قالب
برنامه یا نشریه ،مجله الکترونیکی تاکید شده بود که این امر با پیگیریهای مدیر محترم سایت
بحمدلله محقق گردید.
در جلسه ای که باحضور مدیرمحترم سایت و مدیر فرهنگی و مدیر نشریات الکترونیک سایت دیروز پنج شنبه مورخه 89/3/27 برگزار شد(که به زودی آیدی این عزیز هم به لیست اضافه می گردد) بر این مطلب تاکید گردید.
مدیر محترم سایت اسک دین از وجود سایتی به زودی زود به نام جواب سیتی خبر داد که هدف این سایت
همانند نشریه الکترونیک متمرکز کردن جوابها و نتیجه گیری کلی مباحث در آنجا خبر داد.
انشاءالله به زودی این خبر خوب محقق گردد.
انجمن فرهنگی سایت ضمن استقبال از این خبر خوب و آرزوی موفقیت برای این دوستمان همکاری خویش در تمامی زمینه ها با ایشان اعلام می کند.
[/]

سلام و درود خدا بر مدیر نشریات الکترونیک و نرم افزارهای دینی
گل لیلای عزیز
با تشکر از حضرتعالی در طول مدت همکار علمی بودن انجمن فرهنگی
انتصاب شما رو به این سمت تبریک عرض می کنم
واز خداوند متعال برای موفقیت حضرتعالی توفیق بیش از پیش خواهانم
موفق باشید:Gol:

سلام

جناب گل لیلای زحمت کش سمت جدیدتون رو تبریک عرض میکنم و منتظر کارهای زیباتون هستم و آرزوی موفقیت شما رو در همه ی زمینه ها دارم :Gol:

سلام گل لیلای عزیز انشالله مبارکه با آرزوی موفقیت و سربلندی برای شما و همکاران گرامیتان ، تقدیم به شما ببخشید ناقابله .

[attach]2928[/attach]

[attach]2929[/attach]

فایل: 

با سلام

:Gol:خدمت جناب گل ليلاي عزيز:Gol:
انتصاب حضرت عالي را به سمت مديريت نشريات علمي و الكترونيكي كه واقعا به جا و شايسته است تبريك عرض مي نمايم

بنده و ديگر از مطالب شما عزيز حتما استفاده كرده ايم و ازاين به بعد شاهد رونق هرچه بيشتر و بهتر اين بخش با مديريت حضرتعالي خواهيم بود
ان شاء الله

ياعلي

سلام
جناب گل لیلا سمت جدید رو خدمتتون تبریک عرض می کنم
انشالله همچون گذشته پرتلاش و موفق به فعالیت ادامه دهید...
در پناه قرآن باشید...:Rose:

سلام منم تبريك مي گم. ان شاالله هميشه موفق باشيد.

سلام ، جناب گل لیلا سمت جدید رو تبریک می گم امیدوارم همیشه شاهد ترقی شما باشیم ....

سلام
جناب گل لیلای بزرگوار ،تبریک صمیمانه من رو هم پذیرا باشید.

از خداوند منان آرزوي موفقيت هرچه بيشتر شماراخواستارم.

من هم اين اتنخاب خوب و شايسته مدير محترم سايت را به جناب گل ليلاي گرامي تبريك ميگم

اميدواريم شاهد نشريات الكترونيك و نرم افزارهاي ديني خوبي از ناحيه اين عزيز باشيم

مدیر فرهنگی;29742 نوشت:
سلام و درود خدا بر مدیر نشریات الکترونیک و نرم افزارهای دینی گل لیلای عزیز با تشکر از حضرتعالی در طول مدت همکار علمی بودن انجمن فرهنگی انتصاب شما رو به این سمت تبریک عرض می کنم واز خداوند متعال برای موفقیت حضرتعالی توفیق بیش از پیش خواهانم موفق باشید

آبی;29743 نوشت:
سلام جناب گل لیلای زحمت کش سمت جدیدتون رو تبریک عرض میکنم و منتظر کارهای زیباتون هستم و آرزوی موفقیت شما رو در همه ی زمینه ها دارم

خاتون;29759 نوشت:
سلام گل لیلای عزیز انشالله مبارکه با آرزوی موفقیت و سربلندی برای شما و همکاران گرامیتان ، تقدیم به شما ببخشید ناقابله .

طاها;29760 نوشت:
با سلام خدمت جناب گل ليلاي عزيز انتصاب حضرت عالي را به سمت مديريت نشريات علمي و الكترونيكي كه واقعا به جا و شايسته است تبريك عرض مي نمايم بنده و ديگر از مطالب شما عزيز حتما استفاده كرده ايم و ازاين به بعد شاهد رونق هرچه بيشتر و بهتر اين بخش با مديريت حضرتعالي خواهيم بود ان شاء الله ياعلي

دلتنگ مهدی (عج);29764 نوشت:
سلام جناب گل لیلا سمت جدید رو خدمتتون تبریک عرض می کنم انشالله همچون گذشته پرتلاش و موفق به فعالیت ادامه دهید... در پناه قرآن باشید...

sara9556;29768 نوشت:
سلام منم تبريك مي گم. ان شاالله هميشه موفق باشيد.

نیایش سبز;29772 نوشت:
سلام ، جناب گل لیلا سمت جدید رو تبریک می گم امیدوارم همیشه شاهد ترقی شما باشیم ....

nasim;29775 نوشت:
سلام جناب گل لیلای بزرگوار ،تبریک صمیمانه من رو هم پذیرا باشید.Click the image to open in full size. از خداوند منان آرزوي موفقيت هرچه بيشتر شماراخواستارم.

masood;29797 نوشت:
من هم اين اتنخاب خوب و شايسته مدير محترم سايت را به جناب گل ليلاي گرامي تبريك ميگم اميدواريم شاهد نشريات الكترونيك و نرم افزارهاي ديني خوبي از ناحيه اين عزيز باشيم

با سلام
از لطف و عنايت همه شما دوستان خوبم سپاسگزارم
اميدوارم با کمک هم بتونيم در نشر اين مهم يعني معارف غني قرآن و اهل بيت(ع) موفق باشيم.

:Gol: