کارشناسان برتر انجمن های دینی و قرآنی درجشنواره پژوهش مرکز ملی پاسخگویی به سئوالات دینی

تب‌های اولیه

21 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
کارشناسان برتر انجمن های دینی و قرآنی درجشنواره پژوهش مرکز ملی پاسخگویی به سئوالات دینی

[="Tahoma"][="DarkGreen"]کارشناسان بزرگوار برادران عزیز حجج اسلام صادق ، ممسوس، عماد، بصیر و محمودی

سلام علیکم

انتخاب شما را به عنوان پژوهشگر برتر در نخستینجشنواره پژوهشی پاسخگویان دینی تبریک و تهنیت عرض می نمایم .

برادر شما علی امیرخانی
مدیر انجمن های دینی و قرآنی مرکز ملی

[/][/]

باسلام
تبریک عرض میکنم و از خداوند متعال موفقیت بیش از پیش خواستارم.

مدیر سایت;908642 نوشت:
کارشناسان بزرگوار برادران عزیز حجج اسلام صادق ، ممسوس، عماد، بصیر و محمودی

سلام علیکم

انتخاب شما را به عنوان پژوهشگر برتر در نخستین

جشنواره پژوهشی پاسخگویان دینی تبریک و تهنیت عرض می نمایم .

برادر شما علی امیرخانی

با سلام و ارادت .
از لطف ، تشویق ، حمایت و محبت های مستطاب عالی
و همه برادران مسول بخصوص مدیر محترم مرکز ملی جناب دکتر مخدوم و جناب آقای موسوی وسایر عزیزان و بزرگوران سپاس گذارم .

با سلام و تبریک دهه فجر:iran:

بنده هم بدین وسیله تبریکات خود را اظهار میدارم $-)

ان شالله در زیر سایه و الطاف خداوند پیروز و موفق باشند 8->

سلام و عرض ادب
تبریک عرض میکنم و ان شاءالله پیشرفت روز افزون داشته باشید
خسته نباشید@};-

بسم الله الرحمن الرحیم

عرض سلام و ادب و تبریک خدمت مدیریت محترم سایت و اساتید بزرگوار

توفیقات روز افزون علمی و عملی حضرات را از درگاه خداوند منان خواستارم.

آیا امکان دارد موضوعات پژوهشی اساتید را بدانیم و احیانا از محتوای ارزشمند

آنها به نحوی که خود بزرگواران صلاح بدانند بهره مند گردیم؟

با تشکر

[=arial]سلام و عرض ادب

بنده نیزاین انتخاب شایسته را به پژوهشگران گرامی کانون تبریک عرض میکنم و از زحمات و تلاشهای این بزرگواران تشکر و قدردانی میکنم.

اجرکم عندالله

[=arial]

مدیر سایت;908642 نوشت:

سلام علیکم

انتخاب شما را به عنوان پژوهشگر برتر در نخستین

جشنواره پژوهشی پاسخگویان دینی تبریک و تهنیت عرض می نمایم .

برادر شما علی امیرخانی

با سلام خدمت شما
بنده هم به همه بزرگواران تبریک و تهنیت عرض می کنم.
ببخشید اگر امکان دارد بزرگواران در عکس را معرفی کنید بیشتر آشنا بشویم happy

مدیر سایت;908642 نوشت:

سلام علیکم

انتخاب شما را به عنوان پژوهشگر برتر در نخستین جشنواره پژوهشی پاسخگویان دینی تبریک و تهنیت عرض می نمایم .

برادر شما علی امیرخانی

سلام بر شما
بنده هم صميمانه اين تلاش شما را تبريك عرض مي كنم
روحيه پژوهشي داشتن در عصري كه حمايت مالي به پژوهش گر نمي شود و مورد بي مهري قرار مي گيرد و
دولت و... هم در اين امر مقصر است واقعا سخت است
بي ترديد سهمي از اين موفقيت را پژوهشگر موفق مرهون صبوري همسر و فرزندانش است
باز لازم است به خانواده هاي شما هم تبريك بگوييم
از مدير مركز جناب حجت الاسلام و المسلمين حاج آقا مخدوم هم تشكر مي كنم به خاطر اين بزرگداشت.
ارادتمند حامي@};-

[="Tahoma"][="DarkGreen"]

حامی;909027 نوشت:
روحيه پژوهشي داشتن در عصري كه حمايت مالي به پژوهش گر نمي شود و مورد بي مهري قرار مي گيرد و
دولت و... هم در اين امر مقصر است واقعا سخت است

نمي دانم متن زير مصداقا درست است يا نه. ولي مطمئن هستم بسياري از كتابفروشي هاي مهم زمين خوردند اين ايام
يكي از استادان كه رساله 13 مرجع را تنظيم كردند
كتاب هاي زياد براي چاپ دارند
متأسفم
متأسفم كه حمايتي از اين بزرگوران سخت كوش نمي شود
تا افراد نسوزند كسي به فكرشان نيست اين يعني چشم حقيقت بين نداشتن مسؤولان مربوطه

"ورشکستگیِ یک کتاب‌فروشی
در شهری
با ساعت‌های یک میلیارد تومانی"

فروشگاه «کتاب ویستا» (در سعادت‌آبادِ تهران) متعلق به «نصرالله کسرائیان» به علت ورشکستگی مالی، تعطیل شد. آن هم در شهری که در یکی از خیابان‌هایش (جُردن) یک ساعت مُچی مردانه، «یک میلیارد و دویست میلیون تومان» به فروش می‌رسد.
چگونه یک ملت می‌تواند، این چنین اندوه‌بار، علیه خودش انقلاب کند؟
*
تعطیلی «کتاب ویستا» را «نصرالله کسرائیان» چنین اعلام کرده است:
بدین وسیله به اطلاع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزرات دارایی، سازمان تأمین اجتماعی، شهرداری، ادارات برق، گاز، تلفن، اتحادیه ناشران و کتاب‌‌فروشان، هم‌محله‌ای‌ها، و رسانه‌های مجازی می‌رساند که «کتاب ویستا» واقع در سعادت‌آباد، از پانزدهم آذرماه ۱۳۹۵ تعطیل شده است.
نه از آن‌ها که نیامدند گله داریم، نه از آن‌ها که کتاب نمی‌خوانند، از آن‌ها هم که آمدند یا به اشکال مختلف کمک‌مان کردند، سپاس‌گزاریم.
چند سال سوبسید دادیم و تلاش کردیم سرپا نگاهش داریم، نشد.
تصمیم برای تعطیل کردنش، تصمیمی دشوار بود، به ویژه برای همسرم که تا آخرین لحظه برای بازنگاه‌داشتن‌اش اصرار داشت.
دیری نخواهد گذشت که همه کتابفروشی ها بجز آنهایی که کتاب , کاغذ و محصولات فرهنگی از ارگان ها , ادارات و دولت دریافت میکنند به همین روز خواهند افتاد و مجبور به ترک کار و کسب شان خواهند شد .من نمیگویم به خاطر کتاب فروش بلکه به خاطر آینده فرزندانتان کتاب بخرید تا در آینده فرزندان بی سواد و دولتمردان نادان نداشته باشیم.

#نصرالله_کسرائیان[/]

حامی;909031 نوشت:
نمي دانم متن زير مصداقا درست است يا نه. ولي مطمئن هستم بسياري از كتابفروشي هاي مهم زمين خوردند اين ايام
يكي از استادان كه رساله 13 مرجع را تنظيم كردند
كتاب هاي زياد براي چاپ دارند
متأسفم
متأسفم كه حمايتي از اين بزرگوران سخت كوش نمي شود
تا افراد نسوزند كسي به فكرشان نيست اين يعني چشم حقيقت بين نداشتن مسؤولان مربوطه

دوستان نويسنده هم همين طور
خيلي از دوستان نويسنده كتاب هايشان در انبار است
مافياي كتاب هم اين وسط تاخت و تازي دارند براي خود
برخي از نويسنده درخواست مي كنند كتاب را به ثمن بخس بگيرند و بعد از فروش پولش را بدهند معمولا حق التاليفي كه براي كتاب مي دهند هزينه چاپ و ليتوگرافي و ...هم نمي شود چه رسد به حق التاليف.
برخي از نويسندگان سال ها كتابشان در انبارشان مي ماند اگر عشق نباشد اگر خانواده همراهي نكند نويسندگي ممكن نيست
بنده خدايي از من خواست كتابم را براي نرم افزار شدن به او بدهم
وقتي با او صحبت كردم مي گفت دويست هزار تومان مي خرم امتياز را ( كارگاه پررويي براي كمرويان برگزار كنند موفق هستند)

با سلام
بنده هم تبریک عرض میکنم خدمت کارشناسان محترم.
ان شاءالله در پناه خدا و حضرت فاطمه موفق باشید.

[="Times New Roman"][="Navy"]

مدیر سایت;908642 نوشت:

سلام علیکم

انتخاب شما را به عنوان پژوهشگر برتر در نخستینجشنواره پژوهشی پاسخگویان دینی تبریک و تهنیت عرض می نمایم .

برادر شما علی امیرخانی

عرض سلام و ادب
خدمت تمامی برگزیدگان و کارشناسان پرتلاش و پژوهشگر انجمن تبریک عرض میکنم.:Gol:
جناب مدیر ببخشید استاد محمودی کدام کارشناس بزرگوار هستند؟

باتشکر[/]

مدیر سایت;908642 نوشت:
کارشناسان بزرگوار برادران عزیز حجج اسلام صادق ، ممسوس، عماد، بصیر ، محمودی و حامی
سلام علیکم
انتخاب شما را به عنوان پژوهشگر برتر در نخستین جشنواره پژوهشی پاسخگویان دینی تبریک و تهنیت عرض می نمایم

سلام و عرض ادب خدمت خاکی ترین مدیر دنیا گل
بنده هم به این عزیزان و همچنین به سایر کارشناسان تبریک عرض میکنم
مدیونید اگر فکر کنید در اسامی تغییری ایجاد کرده ام o:-)

با سلام و احترام
بنده همه به نوبه خود به شما بزرگواران موفق تبریک عرض می کنم.

Reza-D;910070 نوشت:
سلام و عرض ادب خدمت خاکی ترین مدیر دنیا گل
بنده هم به این عزیزان و همچنین به سایر کارشناسان تبریک عرض میکنم
مدیونید اگر فکر کنید در اسامی تغییری ایجاد کرده ام o:-)

با سلام و احترام

1
تبریک به برگزیدگان عرصه پژوهش
2
اقا رضا خاکی ترین مدیر دنیا؟!
3
جناب حامی بهترین پاسخگو هستند یا بهترین پژوهشگر؟
شاید ملاک انتخاب چیز دیگری است؟

بنام خدا.

باسلام.

مدیر سایت;908642 نوشت:

و سلام ویژه به مدیریت محترم و بزرگوارسایت وهمچنین عرض تبریک ویژه به این اساتید و بزرگواران گرامی بدلیل انتخاب بحق و شایستشان.

{{{البته اگرمیشد درمورد این تاپیک و یا علت این انتخابها و نحوه و تاریخ و شرایط و هدف انتخابها نیز یه مقدار توضیح داده میشد،بسیارعالیترمیشد.

مثلا این انتخاب برای چه بوده؟

توسط چه کسانی بوده؟

تاریخ ومحل برگزاری کجا بوده؟

هدف و انگیزه آن چه بوده؟

و .. و سوالات مشابهه دیگر که درنهایت آگاهی خواننده هم برود بالا که ؟

که مثلا کاربران و اعضاء عادی این سایتها و انجمنها بدانیم که هیچ نقشی در این مسابقه یا انتخابها داشته یا نداشته اند؟یا مثلا بدانیم مسابقه ای بوده خاص که فقط توسط عده ای خاص و برای عده ای خاص دیگر هم هم برگزارشده؟

{{البته اگر پاسخ سوالات بالا را میدانستم یا مثلا اعلام میشد که کاربران و اعضاء عادی هم دراین زمینه حق رای یا اظهارنظر داشته یاخواهندداشت ، من بنوبه خودم و البته اضافه بر این عزیزان و بزرگواران که مطمئنا بدلایل خوب و بلکه بحق هم انتخاب شده اند{و همچنین جناب حامی بزرگوار و یا حتی بزرگواران دیگری که فعلا حضورذهن ندارم یانمیشناسمشان} نام استاد بزرگوار جناب کریم هم در این بین خیلی خیلی خالی میبینم}}...
باسپاس و التماس دعا}}}

و طاها;915583 نوشت:
با سلام و احترام

1
تبریک به برگزیدگان عرصه پژوهش
2
اقا رضا خاکی ترین مدیر دنیا؟!
3
جناب حامی بهترین پاسخگو هستند یا بهترین پژوهشگر؟
شاید ملاک انتخاب چیز دیگری است؟

سلام

2-از نظر من مدیر سایت اسک دین خیلی خاکی هستند. نظر بنده است

3-داداش حرفم جنبه شوخی داشت Smile

عشق امام و ایران;915682 نوشت:
و سلام ویژه به مدیریت محترم و بزرگوارسایت وهمچنین عرض تبریک ویژه به این اساتید و بزرگواران گرامی بدلیل انتخاب بحق و شایستشان.

{{{البته اگرمیشد درمورد این تاپیک و یا علت این انتخابها و نحوه و تاریخ و شرایط و هدف انتخابها نیز یه مقدار توضیح داده میشد،بسیارعالیترمیشد.

توسط چه کسانی بوده؟

هدف و انگیزه آن چه بوده؟

که مثلا کاربران و اعضاء عادی این سایتها و انجمنها بدانیم که هیچ نقشی در این مسابقه یا انتخابها داشته یا نداشته اند؟یا مثلا بدانیم مسابقه ای بوده خاص که فقط توسط عده ای خاص و برای عده ای خاص دیگر هم هم برگزارشده؟

{{البته اگر پاسخ سوالات بالا را میدانستم یا مثلا اعلام میشد که کاربران و اعضاء عادی هم دراین زمینه حق رای یا اظهارنظر داشته یاخواهندداشت ، من بنوبه خودم و البته اضافه بر این عزیزان و بزرگواران که مطمئنا بدلایل خوب و بلکه بحق هم انتخاب شده اند{و همچنین جناب حامی بزرگوار و یا حتی بزرگواران دیگری که فعلا حضورذهن ندارم یانمیشناسمشان} نام استاد بزرگوار جناب کریم هم در این بین خیلی خیلی خالی میبینم}}...
باسپاس و التماس دعا}}}

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و احترام و تبریک سال جدید خدمت همه دوستان و تبریک به دوستان کارشناسان محترم برگزیده.

جهت اطلاع دوستان به نمایندگی از مدیر محترم سایت برادر بزرگوارم جناب امیرخانی توضیحاتی را عرض می کنم تا زمانی که خودشان سر فرصت مطالب را کامل تر بیان کنند.

نحوه انتخاب این عزیزان به این صورت بود که از میان کارشناسان مختلف گروه های مرکز اعم از کارشناسان مختلف گروه های کتبی، تلفنی و اینترنتی، که در فراخوان ارزیابی آثار تحقیقی و تالیفی شرکت کرده بودند، داوری انجام شد و در سه مرحله، برگزیدگان نهایی انتخاب شدند که علاوه بر دوستان معرفی شده در گروه اینترنتی، از گروه کتبی نیز دوستان انتخاب شدند.

در این انتخاب ملاک و معیار صرفا ارزیابی آثار تالیفی از جمله مقاله و کتاب بود.
تا جناب مدیر تشریف نیاورن پیشنهادی عرض کنم:

اگر مسابقه ای با نظر کاربران محترم سایت در گروه های مختلف انجام شود تا کارشناسان برتر با توجه به نظر دوستان کاربر انتخاب شوند، بجا و شایسته باشد.

سلام و عرض تبریک و تهنیت خدمت شما علل الخصوص اساتید برگزیده هم به مناسبت نوروز و هم به جهت کسب موفقیت
و با آرزوی تنی سلامت و کسب افتخارات بیشتر برای همه شما بزرگواران و خانواده گرامیتان...
در پناه حق ...

[="Arial"][="Navy"]بنام خدا.

باسلام.

یاسین;915876 نوشت:
نوشته اصلی توسط عشق امام و ایران

توسط چه کسانی بوده؟

هدف و انگیزه آن چه بوده؟

باسپاس و التماس دعا}}}
بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و احترام خدمت همه دوستان و تبریک به دوستان کارشناسان محترم برگزیده.

جهت اطلاع دوستان به نمایندگی از مدیر محترم سایت برادر بزرگوارم جناب امیرخانی توضیحاتی را عرض می کنم تا زمانی که خودشان سر فرصت مطالب را کامل تر بیان کنند.

نحوه انتخاب این عزیزان به این صورت بود که از میان کارشناسان مختلف گروه های مرکز اعم از کارشناسان مختلف گروه های کتبی، تلفنی و اینترنتی، که در فراخوان ارزیابی آثار تحقیقی و تالیفی شرکت کرده بودند، داوری انجام شد و در سه مرحله، برگزیدگان نهایی انتخاب شدند که علاوه بر دوستان معرفی شده در گروه اینترنتی، از گروه کتبی نیز دوستان انتخاب شدند.

در این انتخاب ملاک و معیار صرفا ارزیابی آثار تالیفی از جمله مقاله و کتاب بود.

ابتدا تبریک بمناسبت فرارسیدن نوروز باستانی و سال 1396 خدمت همه هموطنان و مخصوصا اعضاء محترم این سایت بسیار مقدس و ..

و همچنین تشکرازشما استاد بزرگوار که پاسخی هرچند کوتاه اما مفید بیان نمودید.

یاسین;915876 نوشت:
تا جناب مدیر تشریف نیاورن پیشنهادی عرض کنم:

اگر مسابقه ای با نظر کاربران محترم سایت در گروه های مختلف انجام شود تا کارشناسان برتر با توجه به نظر دوستان کاربر انتخاب شوند، بجا و شایسته باشد.

البته نظر منهم بنوعی همین بوده و میباشد چرا که برایم جای سوال بود که اگر مسابقه ای بوده پس چرا ما باخبر نشدیم؟

لذا منهم ضمن تبریک مجدد به این عزیزان بزرگوار و همچنین تشکر ویژه از مدیریت محترم که با ایجاد این تاپیک،بنوعی باعث خیر هم شدند ، پیشنهاد میدهم که یک مسابقه بین کاربران برای انتخاب کارشناس پاسخگوی برگزیده ، برگزار گردد و ..

و البته این مسابقه سالانه باشد و چون دراین ایام مبارک و فرخنده بحثش میان آمده در اسفند هم کارشناس برگزیده نهایتا انتخاب و معرفی شود و ..

و همچنین به ایشان جایزه ای مادی و معنوی بسیار ارزشمند هم اهداء گردد که درایام نوروز هر جور خاستند با جایزه مادی خود انجام دهند و شاید یکی خودشان نیاز داشتند و یا شاید یکی هم خواست آنرا به انسان یا هموطن دیگر محتاجی هدیه بدهد.

بهرحال اگرمسابقه ای هم برگزار شد جوایز نفیصی هم توش باشد{ازکجا و چگونه و غیره هم بعهده مسئولین محترم خودسایت که بنظرم این یک ملیون و دو ملیون نباید پول چندان زیادی باشد حتی من میخواستم پیشنهاد بدم که در حد ماشین و خانه و ویلا باشد.

{چون اینجوری انگیزه ای بسیارقوی و محکم ایجاد میشود که کارشناس محترم سفت و سخت بدنبال کسب امتیاز لازم برآمده و لذا پاسخها زودتر داده میشوند و بلکه پاسخهای خوب و کاملی هم داده میشوند و خیلی هم محترمانه داده میشوند و خیلی هم روی حساب و کتاب و علمی و قرآنی و دینی و انسانی داده میشوند و .. و حتی دهها دستاورد خوب و مثبت دیگر و حتی بزرگتر که بمرور میتوان تاثیرات بسیار مثبت آنرا شاهد و ناظر بود}

{ازطولانی شدن ارسالم،صمیمانه عذرخواهی مینمایم}[/]