صفحه 7 از 7 نخست ... 567
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: کدام کشورها بهتر هستند؟

نوشته
    788
    صلوات
    3838
    حضور
    32 روز 11 ساعت 42 دقیقه
    دریافت
    15
    آپلود
    1
    گالری
    55

سازمان ملل اعلام كرد ايران جزء كشورهاي داراي توسعه انساني بالا است.
    خدايا اگر دستبند تجمل***نميبست دست كمانگير ما را
    كسي تا قيامت نمي كرد پيدا***از آن گوشه كهكشان تير ما را
    ولي خسته بوديم و ياران همدل***به ناني گرفتند شمشير ما را
    ولي خسته بوديم و ميبرد طوفان***شكوه تمام اساطير ما را

طلا را كه مس كرد ديگر ندانم***چه خاصيتي بود اكسير ما را

2. صلوات

نوشته
    368
    صلوات
    374
    حضور
    18 روز 9 ساعت 41 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

بنام خدا.

باسلام.

نقل قول نوشته اصلی توسط یونیکو نمایش پست ها
    سلام
    هر کشوری اروپایی یا امریکایی برین دینتون خل میشه!

انسان در هر جا که زندگی کند بمرور تحت تاثیر فرهنگ همان منطقه و مردمانی که باهاشون رفت و امد میکند قرار خواهدگرفت{پسر نوح هم با بدان بنشست و خاندان نبوتش گم شد}

{قابل توجه شما}
    {درضمن میخاستم پاسخ فیلمی که درخواستش را از همه و منجمله من نموده بودید که ببینم و بعد پاسخ بدهم را داده و اما نه پیغام بازدید کننده هاتون فعال بود نه پیغام خصوصی تان لذا الان که دیدم حضور دارید و حاضر هستید و همینجا میدهم امید که علیرغم درستی و نادرستی اش ببینید و بخوانید}

در مورد این فیلم یا فیلمها و دانش های مشابه این فیلمها ابتدا میتوان اشاره نمود به این ایه مقدس قران و البته بعد از دهها ایه مقدس دیگر که میفرماید:

2. سوره 55, آیه 7
    و آسمان را برافراشت و ترازو را گذاشت

{یعنی بزرگی و وسعت بسیار زیاد جهان و اینکه همه اینها دارای یک حساب و کتاب و یک نظم میباشند}

و البته تنها چیزی هم که خودم میتوانم بعد از این ایه مقدس بدان اضافه کنم این کلمه ترکیبی یا این دو کلمه کوچک و ناچیز میباشد:

{ دنیای ذرات }

یعنی هم بزرگی و وسعت دنیا و هم حساب و کتاب و نظم ئنیا و هم حتی علیرغم اینهمه بزرگی و وسعت ، کوچک و ناچیز بودن دنیا {و بعبارتی و علیرغم اینهمه بزرگی و وسعت ، خود اینها هم در دل یک جهان بزرگتر قرار دارند که آن جهان نیز ذره ای بیش نخواهد بود و .. و همچنان ادامه و تداوم این روند و مهمتر اینکه همه اینها یک صاحب و بلکه خدا و آفریدگاری دارند که بسیار هم هوشمند میباشد و ..}

و دست آخر و در یک کلام اینکه همه اینها میخواهند بزبانی به انسان و ما بگویند که با هر دستاورد و علم و ثروت و موقعیت دنیایی که دارید ، مغرور نشوید و احساس بزرگی نکنید .

ویرایش توسط کارگر فهیم : 1396/01/16 در ساعت 12:29 دلیل: اصلاح
    مدیون من خواهید بود اگر در جایی از حرف و نظر من،ناراحت و دلخور شده باشید اما بخودم نگویید که ازشما عذرخواهی نموده و مرا ببخشید.

{اسکدین}
    اسک دین،مکانی امنبرای طرح سوال،اظهارعقیده،انتقاد و آغازشکوفایی و دگرگونی.
    اسک دین روح دارد.روحی هدایتگر{البته باید زمان و دقت هم صرف شود تا متوجه این روح هدایتگرشوید}

نوشته
    368
    صلوات
    374
    حضور
    18 روز 9 ساعت 41 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

بنام خدا.

باسلام.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdaad. نمایش پست ها
    کدام کشورها بهتر هستند؟

بنظر من کشورخودمان ایران هم میتواند جای بهتری برای زندگی همه اقشار و نسبت به بسیاری کشورها گردد.

امروز اخبار شبکه خبر داشت از ستاد نام نویسی ریاست جمهوری خبر و فیلم و مصاحبه و گفتگوی کوتاه پخش مینمود.

خدا را شکر از همه نوع جنس و سن و سواد و مدرکی اعم از پیر و جوان و بامدرک و بی مدرک و زن و مرد و ...
    و واقعا از اینکه در کشوری زندگی میکنم که قانون و حاکمیتش این حق را بهمه اقشار ملتش اعم از پیر و جوان و بامدرک و بی مدرک و زن و مرد و همه و همه داده است که اگر درتوان خود میبینند که کشور خودشان ایران امروز را رهبری نمایند بیایند و فارغ از هرنوع تبلیغ و محدودیتی ثبت نام نمایند ، بسیار خوشحال و سپاسگذار قانون و مسئولان فهیم و خدا هستم چرا که توانستند این نور امید را در دل همه مردم کشورمان و مخصوصا قشر عادی و معمولی و بی پارتی روشن نمایند که این حق همه آحاد ملت است همچنانکه برای رای دادن ، هیچ معذوریت و محدودیت جنسیتی و مدرکی و سنی وجود ندارد ،، برای رییس جمهور شدنش هم هیچ معذورت و محدودیتی نخواهدبود و لذا برای این کرسی شما هم میتوانید بیایید و نامتان را بنویسید و لیاقتتان را نشان دهید و رییس جمهور کشورتان شوید.
    واقعا ابتکار عمل بسیار خوبی بود که جای دارد از مبتکر و طراح خلاق آن در همینجا تقدیر و تشکرنمایم.

{بخش دوم}

{البته اگر چه ممکن است این ابتکار انسانی و شهروندی بدلیل برخورداری ما از دشمنان بسیار قدرتمند و بانفوذمان مورد انتقاد و حمله هم قراربگیرد که آنهم علتش وجود همین دشمنی ها و نارضایتی ها خواهدبود اما از جنبه های دیگر و مخصوصا ثبت در تاریخ و نور امید و نشان دادن و اثبات اینکه ایران هم میتواند مبتکر و طراحان خوبی داشته باشد و ایران نیز جای بهتری برای زندگی باشد یا گردد ، میتواند نکته قابل تاملی باشد همچنانکه ما امروز مدعی هستیم ایرانیان به زنانی که درساخت تخت جمشید کار میکردند حقوق و مزایای ویژه ای میداده اند و .. و از این دست صحبتها و افتخارات تاریخی که چه بسا در همان زمان هم توسط دشمنان و ناراضیان خود مورد انتقاد قرار گرفته باشند اما خسته و ناامید نشدند و درنهایت امروز ثمره اش را ما چیدیم که افتخارش نسیب ماگردید که رعایت حقوق بشر و منشور حقوق انسانها از فکر ما ایرانیان بیرون آمده یا برخاسته لذا فعلا و در چنین شرایطی نباید نگاه به برخورد و انتقاد دشمنان و ناراضیان نمود و ازاین اقدام امیدوارکننده که فکری خلاقانه و ستودنی بود که در تاریخ هم خواهدماند ، تقدیر و تشکر ننمود.لذا من بنوبه خودم و برای آن عده مردم عادی که با ذوق و شوق آمده بودند و نامشان را نوشته بودند، شکر نموده و مینمایم}

مدیون من خواهید بود اگر در جایی از حرف و نظر من،ناراحت و دلخور شده باشید اما بخودم نگویید که ازشما عذرخواهی نموده و مرا ببخشید.

{اسکدین}
    اسک دین روح دارد.روحی هدایتگر{البته باید زمان و دقت هم صرف شود تا متوجه این روح هدایتگرشوید}

علاقه
    حقیقت
    نوشته
    307
    صلوات
    285
    حضور
    6 روز 20 ساعت 15 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط عشق امام و ایران نمایش پست ها
    بنام خدا.

باسلام.

بنظر من کشورخودمان ایران هم میتواند جای بهتری برای زندگی همه اقشار و نسبت به بسیاری کشورها گردد.

امروز اخبار شبکه خبر داشت از ستاد نام نویسی ریاست جمهوری خبر و فیلم و مصاحبه و گفتگوی کوتاه پخش مینمود.

خدا را شکر از همه نوع جنس و سن و سواد و مدرکی اعم از پیر و جوان و بامدرک و بی مدرک و زن و مرد و ...
    و واقعا از اینکه در کشوری زندگی میکنم که قانون و حاکمیتش این حق را بهمه اقشار ملتش اعم از پیر و جوان و بامدرک و بی مدرک و زن و مرد و همه و همه داده است که اگر درتوان خود میبینند که کشور خودشان ایران امروز را رهبری نمایند بیایند و فارغ از هرنوع تبلیغ و محدودیتی ثبت نام نمایند ، بسیار خوشحال و سپاسگذار قانون و مسئولان فهیم و خدا هستم چرا که توانستند این نور امید را در دل همه مردم کشورمان و مخصوصا قشر عادی و معمولی و بی پارتی روشن نمایند که این حق همه آحاد ملت است همچنانکه برای رای دادن ، هیچ معذوریت و محدودیت جنسیتی و مدرکی و سنی وجود ندارد ،، برای رییس جمهور شدنش هم هیچ معذورت و محدودیتی نخواهدبود و لذا برای این کرسی شما هم میتوانید بیایید و نامتان را بنویسید و لیاقتتان را نشان دهید و رییس جمهور کشورتان شوید.
    واقعا ابتکار عمل بسیار خوبی بود که جای دارد از مبتکر و طراح خلاق آن در همینجا تقدیر و تشکرنمایم.

{بخش دوم}

{البته اگر چه ممکن است این ابتکار انسانی و شهروندی بدلیل برخورداری ما از دشمنان بسیار قدرتمند و بانفوذمان مورد انتقاد و حمله هم قراربگیرد که آنهم علتش وجود همین دشمنی ها و نارضایتی ها خواهدبود اما از جنبه های دیگر و مخصوصا ثبت در تاریخ و نور امید و نشان دادن و اثبات اینکه ایران هم میتواند مبتکر و طراحان خوبی داشته باشد و ایران نیز جای بهتری برای زندگی باشد یا گردد ، میتواند نکته قابل تاملی باشد همچنانکه ما امروز مدعی هستیم ایرانیان به زنانی که درساخت تخت جمشید کار میکردند حقوق و مزایای ویژه ای میداده اند و .. و از این دست صحبتها و افتخارات تاریخی که چه بسا در همان زمان هم توسط دشمنان و ناراضیان خود مورد انتقاد قرار گرفته باشند اما خسته و ناامید نشدند و درنهایت امروز ثمره اش را ما چیدیم که افتخارش نسیب ماگردید که رعایت حقوق بشر و منشور حقوق انسانها از فکر ما ایرانیان بیرون آمده یا برخاسته لذا فعلا و در چنین شرایطی نباید نگاه به برخورد و انتقاد دشمنان و ناراضیان نمود و ازاین اقدام امیدوارکننده که فکری خلاقانه و ستودنی بود که در تاریخ هم خواهدماند ، تقدیر و تشکر ننمود.لذا من بنوبه خودم و برای آن عده مردم عادی که با ذوق و شوق آمده بودند و نامشان را نوشته بودند، شکر نموده و مینمایم}
    همان اول گفتید خدارا شکر که در کشورم همه حق ثبت نام برای رییس جمهوری دارند همین فقط ثبت نام بعد هم همه رد صلاحیت میشوند به چه چیزهایی دل خوش کردی برادر جواب سوال مرا هم تنها یک شخص دنیا دیده میتواند بدهد نه شما که فقط ایران و تبلیغاتش را دیده اید، تشکر

نوشته
    368
    صلوات
    374
    حضور
    18 روز 9 ساعت 41 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

بنام خدا.

باسلام.

همین فقط ثبت نام بعد هم همه رد صلاحیت میشوند

ببینید برادر گرامی اصل و مهم این بوده که همه آحاد ملت و مردم اعم از زن و مرد و بامدرک و بی مدرک و پیر و جوان حق ثبت نام برای ریاست جمهوری را پیدا کرده اند حالا از اینجا به بعد شما بیایید و همه هم و غم خود را بگذارید روی قسمت بعدی یعنی علت و چرایی این شیوه بقول شما ضد حقوق بشری یا ضدحقوق شهروندی یا ضدحقوق ایرانی یا هر نامی که خودتان بهتر میشناسید از طرف شورای نگهبان و تا مرحله بعدی هنوز4 سال وقت باقی مانده و شاید تلاش شما برای بهتر کردن ایران برای زندگی بهتر در این جهت و مسیر خاص مدنظر شما نتیجه داد و از دوره بعد رد صلاحیتی در کار نباشد{یا مثلا همه ثبت نام شدگان را ابتدا گروه یا دسته بندی نموده و بعد قانون به این شکل در آمد که از همه گروها و قشرها هم 2 یا 3 نفر تایید صلاحیت شوند که در صورت تمایل و توانایی این حق را داشته باشند که تا آخر خط را طی نمایند}

.

سوال مرا

حالا اگر میشه یکبار دیگر سوالتان را مطرح نمایید شاید تا این مدت ما هم دنیا را گشته و دنیا دیده شده باشیم.اصل سوالتان مگر چی بود؟{چون فرصت مجددا گشتن و مجددا خواندن نیست لذا گفتم اگر میشود یکباردیگر انرا در اینجا هم بیان نمایید}

{اسکدین}

صفحه 7 از 7 نخست ... 567

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 67