با این شهوت سرکش ، تکلیف من چیه!؟

تب‌های اولیه

133 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
با این شهوت سرکش ، تکلیف من چیه!؟

سلام
پسری 19 ساله هستم و هرچی خدا واجب کرده از نماز و روزه بگیر تا مستحب و دعا و ذکر و کمک به همنوع و..... انجام میدم. ولی هر دو هفته یا یکماه تحریک میشم و یکبار خودراضایی میکنم. وقتی هم تحریک میشم اصلا دست خودم نیس و به هیچ وجه نمیتونم جلوش رو بگیرم بعد یکماه و فقظ باید ارضا بشم. الان با این حرکت همه ی نماز و روزه های من باطل میشه اینجوری؟ خدا قبول نمیکنه؟ تکلیف من چیه؟

بازم تاکید میکنم وقتی تحریک میشم بعد چند هفته دیگه اصلا نمیشه جلوش رو گرفت. موقعیت ازدواج هم فک نکنم با این وضع جامعه تا 15 سال اینده داشته باشمhappy.. صیغه هم ک کلا شرایطش نیس... الان وضعیت من چی هس؟ لطفا مختصر و مفید جواب بدید مرسی.

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد راهنما

قناری;902426 نوشت:
سلام
پسری 19 ساله هستم و هرچی خدا واجب کرده از نماز و روزه بگیر تا مستحب و دعا و ذکر و کمک به همنوع و..... انجام میدم. ولی هر دو هفته یا یکماه تحریک میشم و یکبار خودراضایی میکنم. وقتی هم تحریک میشم اصلا دست خودم نیس و به هیچ وجه نمیتونم جلوش رو بگیرم بعد یکماه و فقظ باید ارضا بشم. الان با این حرکت همه ی نماز و روزه های من باطل میشه اینجوری؟ خدا قبول نمیکنه؟ تکلیف من چیه؟

بازم تاکید میکنم وقتی تحریک میشم بعد چند هفته دیگه اصلا نمیشه جلوش رو گرفت. موقعیت ازدواج هم فک نکنم با این وضع جامعه تا 15 سال اینده داشته باشم.. صیغه هم ک کلا شرایطش نیس... الان وضعیت من چی هس؟ لطفا مختصر و مفید جواب بدید مرسی.

با عرض سلام و ادب خدمت شما برادر عزیز و همه اسک دینی های بزرگوار
لازم است که خداوند را بخاطر توفیق انجام واجبات و مستحباتی که انجام می دهی شاکر باشی چرا که برخی همین توفیقات را ندارند و بدانید همین نماز و... انسان را نجات می دهند.
متاسفم گرفتار این عادت زشت و گناه کبیره شده ای امیدوارم با راهکارهایی که خدمتتون عرض می کنیم که بسیاری به وسیله این گناه و عادت را کنار گذاشته اند بتوانید شما نیز موفق شوید.
در ضمن نمازها و روزه های شما و اعمال شما تا وقتی که با شرایط درست انجام شوند با این گناه در صورتی که همراه آن عبادان نباشد باطل نمی شوند مثلا کسی امروز روزه گرفته و شب و یا روز دیگری که روزه نیست متاسفانه این گناه بسیار زشت و کبیره را انجام می دهد گناه انجام داده است ولی دیگر روزه امروز او باطل نمی شود بله اگر کسی در حین روزه این گناه را انجام دهد و یا در حالیکه غسل به گردن او است نماز بخواند نماز و روزه او باطل می شوند و...
در صورت داشتن سوال در زمینه احکام از کارشناسان احکام بپرسید

اما راهکارهای ترک این گناه :
دوست و برادر عزیز غریزه جنسی در انسان همچون زودپز می باشد اگر شعله گاز را زیاد کنیم و منافذ روی در را با خمیر یا گچی بگیریم چه اتفاقی رخ می دهد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
قطعا می گویید که می ترکد آری درست است حال دقت نمایید اگر ما به طرق مختلف شهوت خود را تحریک نمایید و وسیله رضاء حلال هم نباشد می ترکیم یعنی به گناه دچار می شویم
حتی :::: اگر هم وسیله ارضاء حلال هم باشد باز هم تحریک سبب گناه می شود نظیر آنچه امروزه متاسفانه تعداد کمی از مردان و زنان متاهل انجام می دهند.
پس مهمترین راهکارها جلوگیری از تحریک غریزه جنسی می باشد برای این کار :

1. کنترل نگاه : نگاه نکردن به عکس فیلم و صحنه خارجی و...که سبب تحریک می شود.
  2. کنترل فکر : چرا که فکر و خیال پردازی در انجام این گناه بسیار موثر است.
  3. کنترل گوش : از موسیقی های حرام و جوکها و هر آنچه سبب تحریک می شود
  4. کنترل غذا : نخوردن و یا کم خوردن غذاهایی که طبیعت آنها گرم می باشد مثل چربیها شیرینی ها تندیها و مغزیات غذاهای فست فودی و...
  5. نپوشیدن لباسهای تنگ چسبان پلاستیکی و...
  6. نخواندن مطالب محرک (رمان ها و جوکها و هر آنچه که سبب تحریک می شود)
  7. پرهیز از تنهایی و تنها خوابیدن
  8. پرهیز از مکانهایی که احتمال می دهید تحریک شوید و یا آنجا خودارضایی نمایید

کارهایی باید انجام شوند :

1. ورزش را حتما انجام دهید
  2. روزه و یا کم کردن غذا
  3. توجه به معنویت و درخواست کمک از خداوند متعال : (نماز شب و نماز اول وقت ،اذکار صلوات استغفار و لاحول و لاقوه الا بالله ،دعا و توسل به اهل بیت علیهم السلام و مناجات با خداوند متعال)
  4. خوردن غذاهایی که طبیعت سردی دارند.
راهکارهای مهمتر رنگ قرمز می باشند
تاپیک های مرتبط :

http://www.askdin.com/showthread.php?t=26359
http://www.askdin.com/showthread.php?t=17372&page=2

در پناه قرآن و عترت موفق باشید
یا علی

مثله همیشه جامعه و قانونگذاران و مجریان بهتون پاسخگو نیستند .

شما دو تا کار میتونین بکینین .

1. در درون جامعه اسلامی زندگی کنین ... در اینصورت اصالت با اسلام هست و این حرفهای شما پشیزی ارزش ندارند و باید شلوار تنگ نپوشین و غذای چرب نخورین ... اینا راهکار شما هست .

2. یا اینکه برین در درون یک جامعه " ایسم " دار زندگی کنین ... مثلا جامعه ای که امانیسمی باشه ... در اینصورت ... اصلت با انسان هست ... قانونگذاران حرف شما رو میفهمند و قوانینی رو تصویب میکنند و راهکارهایی غیر از نپوشیدن شلوار تنگ در اختیارتون میزارند .

راهنما;903733 نوشت:

با عرض سلام و ادب خدمت شما برادر عزیز و همه اسک دینی های بزرگوار
لازم است که خداوند را بخاطر توفیق انجام واجبات و مستحباتی که انجام می دهی شاکر باشی چرا که برخی همین توفیقات را ندارند و بدانید همین نماز و... انسان را نجات می دهند.
متاسفم گرفتار این عادت زشت و گناه کبیره شده ای امیدوارم با راهکارهایی که خدمتتون عرض می کنیم که بسیاری به وسیله این گناه و عادت را کنار گذاشته اند بتوانید شما نیز موفق شوید.
در ضمن نمازها و روزه های شما و اعمال شما تا وقتی که با شرایط درست انجام شوند با این گناه در صورتی که همراه آن عبادان نباشد باطل نمی شوند مثلا کسی امروز روزه گرفته و شب و یا روز دیگری که روزه نیست متاسفانه این گناه بسیار زشت و کبیره را انجام می دهد گناه انجام داده است ولی دیگر روزه امروز او باطل نمی شود بله اگر کسی در حین روزه این گناه را انجام دهد و یا در حالیکه غسل به گردن او است نماز بخواند نماز و روزه او باطل می شوند و...
در صورت داشتن سوال در زمینه احکام از کارشناسان احکام بپرسید

اما راهکارهای ترک این گناه :
دوست و برادر عزیز غریزه جنسی در انسان همچون زودپز می باشد اگر شعله گاز را زیاد کنیم و منافذ روی در را با خمیر یا گچی بگیریم چه اتفاقی رخ می دهد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
قطعا می گویید که می ترکد آری درست است حال دقت نمایید اگر ما به طرق مختلف شهوت خود را تحریک نمایید و وسیله رضاء حلال هم نباشد می ترکیم یعنی به گناه دچار می شویم
حتی :::: اگر هم وسیله ارضاء حلال هم باشد باز هم تحریک سبب گناه می شود نظیر آنچه امروزه متاسفانه تعداد کمی از مردان و زنان متاهل انجام می دهند.
پس مهمترین راهکارها جلوگیری از تحریک غریزه جنسی می باشد برای این کار :

1. کنترل نگاه : نگاه نکردن به عکس فیلم و صحنه خارجی و...که سبب تحریک می شود.
  2. کنترل فکر : چرا که فکر و خیال پردازی در انجام این گناه بسیار موثر است.
  3. کنترل گوش : از موسیقی های حرام و جوکها و هر آنچه سبب تحریک می شود
  4. کنترل غذا : نخوردن و یا کم خوردن غذاهایی که طبیعت آنها گرم می باشد مثل چربیها شیرینی ها تندیها و مغزیات غذاهای فست فودی و...
  5. نپوشیدن لباسهای تنگ چسبان پلاستیکی و...
  6. نخواندن مطالب محرک (رمان ها و جوکها و هر آنچه که سبب تحریک می شود)
  7. پرهیز از تنهایی و تنها خوابیدن
  8. پرهیز از مکانهایی که احتمال می دهید تحریک شوید و یا آنجا خودارضایی نمایید

کارهایی باید انجام شوند :

1. ورزش را حتما انجام دهید
  2. روزه و یا کم کردن غذا
  3. توجه به معنویت و درخواست کمک از خداوند متعال : (نماز شب و نماز اول وقت ،اذکار صلوات استغفار و لاحول و لاقوه الا بالله ،دعا و توسل به اهل بیت علیهم السلام و مناجات با خداوند متعال)
  4. خوردن غذاهایی که طبیعت سردی دارند.
راهکارهای مهمتر رنگ قرمز می باشند
تاپیک های مرتبط :

http://www.askdin.com/showthread.php?t=26359
http://www.askdin.com/showthread.php?t=17372&page=2

در پناه قرآن و عترت موفق باشید
یا علی

مرسی از پاسخ. خب سوال منم همینجاس مثلا گفتین نماز ادمو نجات میده و اینا. الان سطح گناه این با اون عبادات و ذکر ها یکی میشه؟! یعنی این کار در طول یک مال یا دوهفته باعث عدم سعادت و عاقبت ب خیری اون دنیا میشه؟! ب زبان ساده تر منظورم همون چرتکه انداختن خودمونه. گرچه میدونم تو کار و حساب الهی نمیشه چرتکه انداخت و چرتکه مال همین دنیای زمین خودمونه.
این راهکار هایی هم ک پیشنهاد کردین رو قبلا شنیدم انجامم دادم. عکس و مطلب و جوک! هم نمیبینم حتی تلگرامم جدیدا پاکسازی کردمو کلی کانال مذهبی دارم توش. ورزش هم میکنم اهل اهنگ و مجلس هم کلا نیستم! نگاهمم واقعا کنترل میکنم. نماز شب هم گاهی شب ها میخونم ولی بازم این روش ها یک جور گول زدن خود ادمه! واقعا وقتی نیاز هست و باید ادم ارضا شه نمیتونه جلوش رو بگیره خب! درسته گاهی شاید مثل یک مسکن عمل کنه و در اون ساعت یا حتی در اون روز یا اون هفته کاری انجام ندیم, و چندین بار هم اینجوری شده و خیلی سخت خودمو کنترل کردم, ولی باز روز های بعد چی؟ شب های بعد؟ هفته های بعد؟! پس فک نکنم روش خیلی خوب و عملی و ثابتی باشه ک همیشه جواب بده. پس در نتیجه برمیگردیم سراغ همون سطر اول ک گفتم..
درضمن من در خواب خیلی کم پیش میاد محتلم شم اخرین باری هم ک شدم فک کنم مال ی سال پیشه!

[=arial]

مارینر;903734 نوشت:
مثله همیشه جامعه و قانونگذاران و مجریان بهتون پاسخگو نیستند .

شما دو تا کار میتونین بکینین .

1. در درون جامعه اسلامی زندگی کنین ... در اینصورت اصالت با اسلام هست و این حرفهای شما پشیزی ارزش ندارند و باید شلوار تنگ نپوشین و غذای چرب نخورین ... اینا راهکار شما هست .

2. یا اینکه برین در درون یک جامعه " ایسم " دار زندگی کنین ... مثلا جامعه ای که امانیسمی باشه ... در اینصورت ... اصلت با انسان هست ... قانونگذاران حرف شما رو میفهمند و قوانینی رو تصویب میکنند و راهکارهایی غیر از نپوشیدن شلوار تنگ در اختیارتون میزارند .

بسم الله الرحمن الرحیم
بله این جامعه ی ایسم دار راهکارهای زیادی به شما خواهد داد،از همان ها که به جامعه اش میدهد:
س ک س ضربدری،س ک س با محارم،س ک س با حیوان،هم جنس بازی و ده ها راهکار دیگر..
عاقبتش هم میشود یک فرد دیوانه که یکباره کل همکلاس هایش را به رگبار ببندد..
غش نکنیم برای این ایسم ها..
اما از جامعه ی خودمان هم راضی نباشیم...
حرفتان صحیح است،این وظیفه ی دولت است که شرایط ازدواج در سنین پایین را فراهم کند...
اما یک اما دارد...
از آنجا که ما یک جامعه ی برای ایسم غش کرده داریم،خود جامعه بنایش تربیت غربی است،لذا یک جوان ۲۳ ساله،شهوتش مطابق سنش است و عقلش ۱۵ ساله..چون در سیستم آموزش و پرورش ما بجای درس زندگی وحرف حساب ۱۱سال فرمول های فیزیک و شیمی یاد فرد میدهندکه در نهایت همه اش را هم فراموش میکند..
خانواده ها هم که تابع همین سیستم شدن..

تنهاترین سردار;903764 نوشت:
[=arial]

بسم الله الرحمن الرحیم
بله این جامعه ی ایسم دار راهکارهای زیادی به شما خواهد داد،از همان ها که به جامعه اش میدهد:
حرفتان صحیح است،این وظیفه ی دولت است که شرایط ازدواج در سنین پایین را فراهم کند...
اما یک اما دارد...
از آنجا که ما یک جامعه ی برای ایسم غش کرده داریم،خود جامعه بنایش تربیت غربی است،لذا یک جوان ۲۳ ساله،شهوتش مطابق سنش است و عقلش ۱۵ ساله..چون در سیستم آموزش و پرورش ما بجای درس زندگی وحرف حساب ۱۱سال فرمول های فیزیک و شیمی یاد فرد میدهندکه در نهایت همه اش را هم فراموش میکند..

چرا وقتی یه پسر به دختر همسایه خودش تجاوز میکنه بعد از ترس اونو میکشه و میسوزونه میگن تقصیر تلگرامه ؟

[=arial]

به من بیاموز;903778 نوشت:
چرا وقتی یه پسر به دختر همسایه خودش تجاوز میکنه بعد از ترس اونو میکشه و میسوزونه میگن تقصیر تلگرامه ؟

بسم الله الرحمن الرحیم
با این تحلیل شما،پس افراد جامعه با عرضه ی خواهرانشان به جامعه جهت دوست دختر شدن،گام مهمی در جهت رفع اینطور قتل ها برداشته اند...
در ثانی این ها که با وجود همسر و دوست دختر ،به دیگری تجاوز میکنند ...
لابد باید در مورد اینها بگوییم چون سه تا دوست دختر نداشتند....
اینگونه نیست بزرگوار،افسار نفس سرکش وقتی رها شد،سیرایی نخواهد داشت..نه یکی نه صدتا...مگر نبودند پادشاهانی که در حرمسراهایشان. هزاران زن داشتند و آخر هم چشمشان دنبال این و آن بود..
مشکل از تربیت است،انسان با تربیت اصلا استفاده ای از تلگرام نخواهد داشت،این عده با تربیتی هم که الان هستند صرفا برای تربیت دیگران است..
انسان با تربیت اسلامی در سن ۱۹ ساله آماده است که زندگی بچرخاند..
گروهی از روحانیون را در قم میشناسم،این ها پسرهایشان را ۱۷ساله و دخترهایشان را ۱۳ساله عروس و داماد میکنند..
بهترین زندگی هارا دارند،طلاقشان صفر است،زن هایشان فرهیخته،مردهایشان استاد..
من در جریان نوع تربیتشان تاحدودی هستم،طوری دخترانشان را تربیت میکنند،در سن ۱۱ ساله آشپزی و خانه داری را تماما بلدند..
لذا نیاز نیست بر خلاف حکم خدا عمل کنیم تا تجاوز در جامعه نباشد...خدایی باشیم..همین!

تنهاترین سردار;903789 نوشت:
[=arial]
بسم الله الرحمن الرحیم
گروهی از روحانیون را در قم میشناسم،این ها پسرهایشان را ۱۷ساله و دخترهایشان را ۱۳ساله عروس و داماد میکنند..

یک مستند درباره یک خانواده روحانی (شاید در قم) پخش شد این خانواده هم با اینکه "فقیر" بودند و فرزندان زیادی داشتند دخترانشان را در سن ۱۴-۱۵ سالگی عروس داماد های حداکثر 20 ساله میکردند. اما در مقابل برای مثل "من" کار از کار گذشته و دیگ فاتحمون خوندست، حتی اگر ازدواج هم بکنیم مشکلاتمان حل نمیشود... ولی این انصاف نیست... نهایت نامردیه، هی خدا Sad

تنهاترین سردار;903764 نوشت:
[=arial]

بسم الله الرحمن الرحیم
اما یک اما دارد...

سلام .
من نمیدونم شما آیا کشورهای غربی رو دیدین و دارین اینجوری نتیجه گیری میکنین یا اینکه اطلاعاتتون از رویه رسانه ها و صدا و سیمای ملی هست که اعتقاد به تهمت مصلحتی دارند ... به نظره شما اگر الان در درون ایران فروش اسلح آزاد بشه ... مثلا مردم عادی برن و هر اسلحه ای که میخوان رو خریداری کنند میتونید بگین چه اتفاقی میوفته ... همین الانش تقربا در درون کردستان و سیستان تقریبا چنین موضوعی مصداق داره ... آیا شما آماری از قتل هایی که داره هر روزه در اونجا اتفاق میوفته دارین ؟؟؟

ببینید ... ما در درون یک بایکوت کامل خبری هستیم و اطلاعات شما دقیقا بر اساس این ساختمان و این حوزه فکری هست . اگر تنها میخواهید گوشه ای از این تجاوزها و قتل و غارت ها رو پیگیری کنین برین ماهنامه سرنخ رو بخرین و یک پیگیری جزئی بکنین ببینین که چه خبر هست ...

چند وقت پیش داشتم سخنرانی آقای جچت الاسلام نقویان رو گوش میدادم . ایشون میگفتند که گویا یکی از آشنایانشون برای برد در درون یک مناقصه یک میلیارد تومن رشوه داده و ایشون مدارک این کار رو برداشتند و نزد وزیر دادگستری بردند و گفتند که این رشوه دادن و این هم مدارکش ... و ایشون هم لبخندی زده و گفته در درون کشور پر هست ای این جور چیزها بابته این مساله که نمیشه بازخواستشون کرد ...

یعنی ببینین به کجا رسیدیم که رشوه یک میلیاردی یه چیز عادی هست ... فکر میکنین کسی میتونه در درون کشوری مانند انگلیس یا فرانسه یا ... همچین کاری بکنه .... رئیس جمهورش هم نمیتونه ... یا اگر بکنه چنان سیستمی دارند که تندی پرچم ها بالا میره و دستش رو میشه .

اون چیزی که مشخصات یک سیستم کارآمد رو معرفی میکنه آماری هست که بر اساس شاخص ها و استانداردها بیان میشه ... یعنی استانداردی رو برای یک کشور سالم تعریف میکنند ... شاخص هایی رو تعریف میکنند و اندازه گیری هایی میکنند و سپس بر همون اساس وضعیت و شرایط اون کشور مشخص میشه ...

خوب چرا ما آمار رسمی از قتل و تجاوز و فحشا و ... نداریم !!!
چرا به مردم اطلاع نمیدیم که فقط این شما نیستین که مشگل جنسی دارین و تخیلات وحشیانه جنسی مختص شما نیست و به خاطر سیستم همه اینجوری شدن ...

اگر ما شاخص داشتیم و آماری بر اساس اون شاخص ها داشتیم ... همه چیز مشخص میشد ... ولی نداریم ...

اگر سیستم طلاست ... چرا برای محک طلاتون ... محک سنج درست نمیکنین و محک سنج ها رو هم میشکونین ؟

مارینر;903822 نوشت:
سلام .
من نمیدونم شما آیا کشورهای غربی رو دیدین و دارین اینجوری نتیجه گیری میکنین یا اینکه اطلاعاتتون از رویه رسانه ها و صدا و سیمای ملی هست که اعتقاد به تهمت مصلحتی دارند ... به نظره شما اگر الان در درون ایران فروش اسلح آزاد بشه ... مثلا مردم عادی برن و هر اسلحه ای که میخوان رو خریداری کنند میتونید بگین چه اتفاقی میوفته ... همین الانش تقربا در درون کردستان و سیستان تقریبا چنین موضوعی مصداق داره ... آیا شما آماری از قتل هایی که داره هر روزه در اونجا اتفاق میوفته دارین ؟؟؟

ببینید ... ما در درون یک بایکوت کامل خبری هستیم و اطلاعات شما دقیقا بر اساس این ساختمان و این حوزه فکری هست . اگر تنها میخواهید گوشه ای از این تجاوزها و قتل و غارت ها رو پیگیری کنین برین ماهنامه سرنخ رو بخرین و یک پیگیری جزئی بکنین ببینین که چه خبر هست ...

چند وقت پیش داشتم سخنرانی آقای جچت الاسلام نقویان رو گوش میدادم . ایشون میگفتند که گویا یکی از آشنایانشون برای برد در درون یک مناقصه یک میلیارد تومن رشوه داده و ایشون مدارک این کار رو برداشتند و نزد وزیر دادگستری بردند و گفتند که این رشوه دادن و این هم مدارکش ... و ایشون هم لبخندی زده و گفته در درون کشور پر هست ای این جور چیزها بابته این مساله که نمیشه بازخواستشون کرد ...

یعنی ببینین به کجا رسیدیم که رشوه یک میلیاردی یه چیز عادی هست ... فکر میکنین کسی میتونه در درون کشوری مانند انگلیس یا فرانسه یا ... همچین کاری بکنه .... رئیس جمهورش هم نمیتونه ... یا اگر بکنه چنان سیستمی دارند که تندی پرچم ها بالا میره و دستش رو میشه .

اون چیزی که مشخصات یک سیستم کارآمد رو معرفی میکنه آماری هست که بر اساس شاخص ها و استانداردها بیان میشه ... یعنی استانداردی رو برای یک کشور سالم تعریف میکنند ... شاخص هایی رو تعریف میکنند و اندازه گیری هایی میکنند و سپس بر همون اساس وضعیت و شرایط اون کشور مشخص میشه ...

چرا به مردم اطلاع نمیدیم که فقط این شما نیستین که مشگل جنسی دارین و تخیلات وحشیانه جنسی مختص شما نیست و به خاطر سیستم همه اینجوری شدن ...

اگر ما شاخص داشتیم و آماری بر اساس اون شاخص ها داشتیم ... همه چیز مشخص میشد ... ولی نداریم ...

اگر سیستم طلاست ... چرا برای محک طلاتون ... محک سنج درست نمیکنین و محک سنج ها رو هم میشکونین ؟

[=arial]بسم الله الرحمن الرحیم
به حرف هاتون فکر میکنم بعد پاسخ میدم.
نمیخوام از روی تعصب جواب بدم

من مرد متاهلی هستم و وقتی دانشگاه می رم دخترا دانشگاه لباس هایی می پوشن نوعی راه می رن با وجود اینکه سرم پایینه حتی با دیدن پاشون تحریک می شم از نوک پا تا سر.... حتی ادمهای سر به زیرم اذیت می شن خانم من شهرستان بعضی وقتها بسیار شهوانی می شم حموم حتی خیال ات بد هم ندارم.... بعضی ها محیط دانشگاه رو با... فشن اشتباه گرفتن

من پسر خوشقیافه و جذابیم و هر موقع سرم رو بالا می گیرم می بینم یه دختری روم زومه ناجور

ماشالل ه
و خیلی اذیت می شم و س گناه دارم گناه نگاه

[="Tahoma"][="DarkSlateGray"]

Reza551;903840 نوشت:
ماشالل ه
و خیلی اذیت می شم و س گناه دارم گناه نگاه

بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم عجل لولیک الفرج
سلام علیکم ورحمة الله وبرکاته

روی مسائل جنسی فکر کردن یک روزنه وحشتناکی می تونه باشه

سعی کنید بی تفاوت شوید

خوبه که سرتون پایینه اما تلاش کنید بی تفاوت باشید خودتون رو توی محیط های مذهبی دانشگاه مشغول کنید مثل بسیج و دفتر فرهنگ اگر نمی توانید بهتره انتقالی بگیرد و خانمتون را به محل تحصیلون بیاورید

اگر نه راه حلال خدا رو انتخاب کنید

با کمک مشاوران شاید بتوانید راه حلال خدا(صیغه با دومین ازدواج) رو مدیریت کننید ببینید شرایط را دارید؟

دختر ها بخواهند زل بزند و توجه کنند آشفته هم باشی یکم مرتب کنی خودت رو بهت زل می زنند

برای همین اگر می بینی لباس خوب بپوشی عطر بزنی یا ریشت رو مرتب کنی جذاب می شی

سعی کن این مستحب رو ترک کنی مگر در شرایطی که بتونید خودتون رو کنترل کنید

سعی کنید حواستون رو بجای توجه به بد حجاب ها به چیز های خوب جلب کنید

اگر نمی توانید تلاش کنید راه کار های مدیریت شهوت رو اساتید گفتند اونها بسته به شرایط حالتون کم کننده است با کنترل ذهنتون

رو بکار گیری این کنترل ها رو امتحان کنید کمی مسکنه اما اگر می توانید خانمتون رو پیش خودتون بیاورد اگر نه خودتون انجا بروید و اگر راهی نیست حلال خدا را حلال بدانید.

یا علی(ع)@};-[/]

دختره هم سن منه ازدواج نکرده 23 من تو 19 سالگی از شدت نیاز عاطفی. نه جنسی داشتم دیونه می شدم خوب معلومه چی می شع

مارینر;903822 نوشت:
سلام .
من نمیدونم شما آیا کشورهای غربی رو دیدین و دارین اینجوری نتیجه گیری میکنین یا اینکه اطلاعاتتون از رویه رسانه ها و صدا و سیمای ملی هست که اعتقاد به تهمت مصلحتی دارند ...

سلام!

شما هم احتمالا اطلاعاتتون از رسانه های معاند که اعتقاد به دروغ و جعل خبر دارند هست...

مارینر;903822 نوشت:

به نظره شما اگر الان در درون ایران فروش اسلح آزاد بشه ... مثلا مردم عادی برن و هر اسلحه ای که میخوان رو خریداری کنند میتونید بگین چه اتفاقی میوفته ... همین الانش تقربا در درون کردستان و سیستان تقریبا چنین موضوعی مصداق داره ... آیا شما آماری از قتل هایی که داره هر روزه در اونجا اتفاق میوفته دارین ؟؟؟

احتمالا همون اتفاقی که داره توی آمریکا میفته!!!

خبر دارید که در سال ۲۰۱۵ هر روز ۳۶ نفر به با سلاح گرم کشته شدند یا خودکشی کردند؟ (منبع)

مارینر;903822 نوشت:

در عصر فناوری بایکوت خبری معنا نداره!

اکثر کشورا آمار رسمی در این موارد ندارند (بیشتر به خاطر قبح مسئله) و تنها سازمان های بین المللی مانند سازمان جهانی اقدام به ارائه آمار ها میکنن که فعلا غرب در همه ی آمار ها از جمله تجاوز، خودکشی، فحشا و ... مثل همیشه در صدر جدول قرار داره

آمار تجاوز توسط سازمان ملل (مگه اونجا سکس آزاد نیست؟ ای بابا!!!)

آمار خودکشی توسط سازمان بهداشت جهانی -> آمریکا در رتبه ۵۰ قرار داره و ایران در رتبه ۱۲۰، البته با تفکر امثال شما فکر کنم پیشرفت کنیم در آینده

مارینر;903822 نوشت:

باید دید این افرادی که در کشور فساد میکنند تفکراتی مثل شما دارند یا مثل ما؟

مارینر;903822 نوشت:

به خاطر سیستم نه به خاطر فرهنگ غیر اسلامی!!! فراموش نکنیم که خواستگاه این کثافت کاری ها و البته مرکزشون کشورهای متمدن غربی و خصوصا آمریکا هست!!! عجب سیستمی دارند اونها Smile

پ.ن. قبل از اینکه مثل ربات مطالب تکراری را بازگو کنیم کمی تحقیق بد نخواهد بود
پ.ن. غرب زدگی درمان ندارد

یاعلی

//گاهی اونقدر لباس ناجور و عجیب غریب می پوشند ادم از روی تعجب اونم بدون اینکه فکر تو مغزش از نظر شهوت بیاد نگاه می کنه معذرت همکلاسیم جلوم نشسته با ساپورت و لباس نازوک با اون حال بازم بد می شینه رو صندلی اصلا دلم نمی خواد ببینم ولی موقعی که نگام افتاد غیرعمد سریعا سرم رو پایین می گیرم ولی بازم می ره تو ذهن ادم // اینو می گفتم امروز از شبکه تهران مستندی رو در مورد طبیعت وحش فکر کنم فرانسه بود دیدم اونقدر زیبا و ارامش بخش بود از شهوت برای لحظه ای بیزار شدم گفتم اینجا اینجوری پس بهشت خدا چقدر زیباست به خودم گفتم همین طبیعت فرانسه رو ببینم از شهوت فراری می شم چه برسه به بهشت باید یک نوع تمرکز یاداوری در مورد نعمت های بهشتی بکنم واقعا اگه تو ذهن ادم باشه حتی اونقدرم سرت رو پایین بگیری فکر کنن دیونه ای بازم ناراحت نمی شی

خاله من یه عکس گذاشته بود یه مرد اروپایی به دو تا دختر با لباس استخر نگاه نمی کرد و سه تا پاکستانیم به پاشنه یه زن محجبه نگاه می کردن و تحریک می شدن
نتیجه جالب و مسخره ای هم گرفته بود
ببخشید کدوم شما با مدفوع خاری یا تجاوز به جنازه تحریک می شید وضع اونطرف ...خنده تلخ من از گریه بدتر است تو ایتتلیا امار خودشون فکر کنم تجاوز پدر یا برادر به خواهر یا دخترش تقریبا عادیه بابا این شبکات ماهواره ای فارسی مثل دویچه وله خودشون امار وحشتناک تجاوز به زنان در محیط کار می دن
توواپارات کلیپی در مورد متلک انداختن به یه زنیه که هم ساپورت پوش و هم چادری رو مقایسه کرده تو امریکا می گید اونجا نیست نه اونجا بدتر نه وحشتناک تره. . اگه می گید مشکل اونا با ازاد گزاشتن حل شده پس این همه تجاوزی که اتفاق میوفته و زنای محارمچیه سکی ضربدری داستانش چیه

اینم بگم جامعه ما تقریبا پاک بود تا اینکه رسانه های اونا رو دیدیم و خواستیم مثل اونا زندگی کنیم
راحتی مادی اونا رو خواستیم. راحتی روانیمون از دست رفت

[="Franklin Gothic Medium"]اول و مهم تر از همه :ورزش، ورزش، ورزش

دوم: پر کردن وقت با برنامه ریزی

ببینید به چه کاری علاقه دارید، این کار میتونه ی رشته ورزشی باشه، ی کار هنری باشه، و یا یک رشته تحصیلی.مهم اینه که به این کار علاقه داشته باشید، طوری که از وقت گذاشتن برای اون لذت ببرید. برای بهترین شدن در رشته مورد علاقتون برنامه ریزی کنید. مثلا اگه به رشته تحصیلی خاصی علاقه دارید برای کنکور اون رشته آماده شین، یا اگه دانشجوی اون رشته هستید، از همین الان روی مهارتهای لازم برای اون رشته وقت بزارین و برنامه بریزین تا اون رشته رو تا دکترا ادامه بدین و در اون بهترین باشین. با توجه به سن شما، چنین چیزی به راحتی امکان پذیر هست.

سوم: حضور منظم و حداقل هفتگی در جلسات مذهبی، مثلا کلاس اخلاق یک عالم خوب

مارینر;903822 نوشت:
سلام .

[=arial]
بنده یک کلام از دینم رو چشم بسته و از روی تبلیغات قبول نکردم ،در مواردی هم که عرض شد به رسانه های داخلی استناد نکردم،اساسا شاید ماهی یکساعت هم تلوزیون نبینم..
اما پاسخ شما این است:
بنده برای هیچ شخص یا دولت غش نمیکنم و از آن حمایت نمیکنم..
ملاک من اسلام است ،نه اشخاص و نه دولت هاست.
ایران باشد یا چین یا آمریکا..اگر کلام خدا پیاده نشود،به همان میزانی که پیاده نشود آن جامعه دچار نکبت خواهد شد،خواه قلب جمهوری اسلامی باشد ،خواه انگلیس..
اگر مقتدای ما امام خامنه ای هستند،چون با علم به این رسیدیم،مشتاق ترین فرد برای پیاده شدن اسلام ایشانند،و اگر دلبسته ی این نظام هستیم،چون باز هم با علم به این رسیدیم که تنها ظرف پیاده شدن و اجرایی شدن اسلام و حکومت اسلامی همین نظام است.
حالا شما بفرمائید قسمت هایی از این نظام را نکبت گرفته،قبول میکنم و آنجا همان جایی است که اسلام پیاده نشده..
حالا اینکه چرا پیاده نشده و مقصر کیست،نیازمند ساعت ها بحث است که در این تایپک نمیگنجد.
فقط یک نکته:
شیطان چرا بر آدم سجده نکرد..؟
روایت خیلی دقیق است،،...بعداز این که خدا اسامی اهلبیت علیهم السلام را به حضرت آدم یاد داد ،شیطان از روی حسادت و کبر به ایشان سجده نکرد..در واقع شیطان بر عظمت اهل بیت علیهم السلام سجده نکرد وگرنه با سجده ی بر خاک که مشکل نداشت..
لذا بعد از طردشدن از دستگاه الهی همانجا دشمنی کرد که اسم اهلبیت علیهم السلام بود و هست..
اینها توهم نیست،به قدری زیبا مسایل به هم مرتبط و به این موضوع وصل میشود که جای یک درصد شک نیست..
به روایتی که در پست بعد می آورم دقت بفرمائید..[=arial]
[=arial]

نقل مضمون میکنم این روایت را:
شخصی خدمت امام صادق علیه السلام میرسد و میگوید یا امام صادق،من بین یهود و مسیحی و کفار رفتم،دیدم اکثر اعمالشان بهتر از ما شیعیان است،کمتر دروغ میگوند،منصفترند،دزدی میانشان نیست و...
امام صادق علیه السلام ناراحت میشوند که چطور مساله ی به این سادگی را نمیدانی..و توضیح میدهند که شیطان با آنها کاری ندارد اصلا..یعنی خودشان در مسیر گمراهی خواهند بود..
قسم شیطان جلوگیری هدایت بشر بود...هدایت به کجا؟به غایت بندگی،یعنی آنچه خدا میخواهد...شیعه اعتقاد دارد این هدایت توسط اهلبیت علیهم السلام انجام میشود و لاغیر...
لذاشیطان همانجاست که این اسم است..
جای دیگر را زینت میدهد تا منو و شما شک کنیم...کلام قرآن است:زین لهم الشیطان اعمالهم..

نتیجه این صحبت هایم این نیست که بگوییم،چون شیطان اینجاست پس چاره ای نیست و باید ساخت..خیر و هرگز..
ده ها حکم و دستور الهی دارد خاک میخورد و به همان میزان دچار نکبت شده ایم..هر کسی به قدر توان..به جای غرزدن کمک کند این دستورات اجرا شود...
امام زمان علیه السلام هم که تشریف بیاورند با دین جدید دنیا را آباد نمیکنند،همین دین است..تنها خاک را از روی احکام خاک خورده کنار میزنند..

[HL] گاهی اوقات باید فرار کرد از محیط ها و ادمهای ناجور[/HL]

باسلام

برای کاهش میل جنسی میتوانید سردیجات مثل لیمو،ماست،عرق کاسنی و... مصرف کنید و گرمیجات که افزایش دهنده شهوت هستند را کمتر مصرف کنید یا پرهیز کنید مخصوصا پیاز،ادویه جات (زردچوبه،دارچین)،زنجبیل ،زعفران،موز،آجیل مخصوصا تخم کدو و بادام زمینی!

افزایش دهنده های میل جنسی: زعفران، پیاز ، عسل، موز، مارچوبه، سیب، هویج، زیتون، گوجه فرنگی، کدو حلوائی، ذرت بو داده با کره، انجیر، خرما، زنجبیل، فلفل و انواع ادویه های تند، شکلات، میگو و انواع غذاهای دریائی و ...

یا اینکه همراه با گرمیجات؛ سردی هم مصرف کنید مثلا پیاز یا سیر با ماست بخورید .

همچنین برای کنترل شهوت میتوانید 137 بار سه آیه زیر از سوره سبا را بر مقداری آب لیمو یا آب بخوانید و بعد قرائت، بر آن بدمید(فوت کنید). و بمدت 13 روز از آن مصرف کنید.
بهتر است تا ازدواج، داخل یک بطری از این آب دعا داشته باشید و هر وقت حس میکنید زمان اوج شهوت تان هست از آن مصرف کنید

اعوذبالله من الشیطان الرجیم بسم الله الرحمن الرحیم

وَقَالُوا آمَنَّا بِهِ وَأَنَّى لَهُمُ التَّنَاوُشُ مِن مَکَانٍ بَعِیدٍ52

وَقَدْ کَفَرُوا بِهِ مِن قَبْلُ وَیَقْذِفُونَ بِالْغَیْبِ مِن مَّکَانٍ بَعِیدٍ 53

وَحِیلَ بَیْنَهُمْ وَبَیْنَ مَا یَشْتَهُونَ کَمَا فُعِلَ بِأَشْیَاعِهِم مِّن قَبْلُ إِنَّهُمْ کَانُوا فِی شَکٍّ مُّرِیبٍ54

برای کاهش شهوت میتوانید دستور زیر را انجام دهید

111 بار آیه قُلْنَا يَا نَارُ كُونِي بَرْدًا وَسَلَامًا عَلَى إِبْرَاهِيمَ را بر آب خوانده و مصرف میکنید

بهتر است بر خواندن دعای هشتم از صحیفه سجادیه هم صبح و شب مداومت داشته باشید و از خداوند مدد بجویید

اللّهُمّ إِنيّ أَعُوذُ بِكَ مِنْ هَيَجَانِ الْحِرْصِ، وَ سَوْرَةِ الْغَضَبِ، وَ غَلَبَةِ الْحَسَدِ، وَ ضَعْفِ الصّبْرِ، وَ قِلّةِ الْقَنَاعَةِ، وَ شَكَاسَةِ الْخُلُقِ، وَ إِلْحَاحِ الشّهْوَةِ، وَ مَلَكَةِ الْحَمِيّةِ
وَ مُتَابَعَةِ الْهَوَى، وَ مُخَالَفَةِ الْهُدَى، وَ سِنَةِ الْغَفْلَةِ، وَ تَعَاطِي الْكُلْفَةِ، وَ إِيثَارِ الْبَاطِلِ عَلَى الْحَقّ، وَ الْإِصْرَارِ عَلَى الْمَأْثَمِ، وَ اسْتِصْغَارِ الْمَعْصِيَةِ، وَ اسْتِكْبَارِ الطّاعَةِ.
وَ مُبَاهَاةِ الْمُكْثِرِينَ، وَ الْإِزْرَاءِ بِالْمُقِلّينَ، وَ سُوءِ الْوِلَايَةِ لِمَنْ تَحْتَ أَيْدِينَا، وَ تَرْكِ الشّكْرِ لِمَنِ اصْطَنَعَ الْعَارِفَةَ عِنْدَنَا
أَوْ أَنْ نَعْضُدَ ظَالِماً، أَوْ نَخْذُلَ مَلْهُوفاً، أَوْ نَرُومَ مَا لَيْسَ لَنَا بِحَقّ‏ٍ، أَوْ نَقُولَ فِي الْعِلْمِ بِغَيْرِ عِلْمٍ‏
وَ نَعُوذُ بِكَ أَنْ نَنْطَوِيَ عَلَى غِشّ أَحَدٍ، وَ أَنْ نُعْجِبَ بِأَعْمَالِنَا، وَ نَمُدّ فِي آمَالِنَا
وَ نَعُوذُ بِكَ مِنْ سُوءِ السّرِيرَةِ، وَ احْتِقَارِ الصّغِيرَةِ، وَ أَنْ يَسْتَحْوِذَ عَلَيْنَا الشّيْطَانُ، أَوْ يَنْكُبَنَا الزّمَانُ، أَوْ يَتَهَضّمَنَا السّلْطَانُ‏
وَ نَعُوذُ بِكَ مِنْ تَنَاوُلِ الْإِسرَافِ، وَ مِنْ فِقْدَانِ الْكَفَافِ‏
وَ نَعُوذُ بِكَ مِنْ شَمَاتَةِ الْأَعْدَاءِ، وَ مِنَ الْفَقْرِ إِلَى الْأَكْفَاءِ، وَ مِنْ مَعِيشَةٍ فِي شِدّةٍ، وَ مِيتَةٍ عَلَى غَيْرِ عُدّةٍ.
وَ نَعُوذُ بِكَ مِنَ الْحَسْرَةِ الْعُظْمَى، وَ الْمُصِيبَةِ الْكُبْرَى، وَ أَشْقَى الشّقَاءِ، وَ سُوءِ الْمَ‏آبِ، وَ حِرْمَانِ الثّوَابِ، وَ حُلُولِ الْعِقَابِ‏
اللّهُمّ صَلّ عَلَى مُحَمّدٍ وَ آلِهِ، وَ أَعِذْنِي مِنْ كُلّ ذَلِكَ بِرَحْمَتِكَ وَ جَمِيعَ الْمُؤْمِنِينَ وَ الْمُؤْمِنَاتِ، يَا أَرْحَمَ الرّاحِمِينَ.

تنهاترین سردار;903875 نوشت:
[=arial]
بنده یک کلام از دینم رو چشم بسته و از روی تبلیغات قبول نکردم ،در مواردی هم که عرض شد به رسانه های داخلی استناد نکردم،اساسا شاید ماهی یکساعت هم تلوزیون نبینم..
اما پاسخ شما این است:
بنده برای هیچ شخص یا دولت غش نمیکنم و از آن حمایت نمیکنم..
ملاک من اسلام است ،نه اشخاص و نه دولت هاست.
ایران باشد یا چین یا آمریکا..اگر کلام خدا پیاده نشود،به همان میزانی که پیاده نشود آن جامعه دچار نکبت خواهد شد،خواه قلب جمهوری اسلامی باشد ،خواه انگلیس..
اگر مقتدای ما امام خامنه ای هستند،چون با علم به این رسیدیم،مشتاق ترین فرد برای پیاده شدن اسلام ایشانند،و اگر دلبسته ی این نظام هستیم،چون باز هم با علم به این رسیدیم که تنها ظرف پیاده شدن و اجرایی شدن اسلام و حکومت اسلامی همین نظام است.
حالا شما بفرمائید قسمت هایی از این نظام را نکبت گرفته،قبول میکنم و آنجا همان جایی است که اسلام پیاده نشده..
حالا اینکه چرا پیاده نشده و مقصر کیست،نیازمند ساعت ها بحث است که در این تایپک نمیگنجد.
فقط یک نکته:
شیطان چرا بر آدم سجده نکرد..؟
روایت خیلی دقیق است،،...بعداز این که خدا اسامی اهلبیت علیهم السلام را به حضرت آدم یاد داد ،شیطان از روی حسادت و کبر به ایشان سجده نکرد..در واقع شیطان بر عظمت اهل بیت علیهم السلام سجده نکرد وگرنه با سجده ی بر خاک که مشکل نداشت..
لذا بعد از طردشدن از دستگاه الهی همانجا دشمنی کرد که اسم اهلبیت علیهم السلام بود و هست..
اینها توهم نیست،به قدری زیبا مسایل به هم مرتبط و به این موضوع وصل میشود که جای یک درصد شک نیست..
به روایتی که در پست بعد می آورم دقت بفرمائید..[=arial]

سلام ...
بابته پستتون تشکر میکنم . و اما نکاتی وجود دارند که در زیر به گوشه ای از اونها اشاره میکنم .

1. نمیدونم که شما تا به حال کار اجرایی انجام دادین یا نه ... به عنوان مثال شما تا به حال عهده داره مسئولیتی در درون یک شرکت بودین یا نه ... مثلا مدیر عامل ازتون میخواد که تا فلان تاریخ باید بهمان کار رو انجام بدین ... دستتون رو باز میزاره که نیرو استخدام کنین ... دستتون رو باز میزاره که از انرژی ها و منابع شرکت استفاده کنین و ...

وقتی مدیرعامل مثلا میگه باید فلان پروژه در فلان مدت زمان با بهمان کیفیت انجام بشه ... و دستت رو در درون تخصیص منابع باز گذاشته این مساله وحی منزل محسوب میشه ... حالا میخواد سیل بیاد ... میخواد زلزله بیاد ... میخواد یک متر برف بیاد ... این چیزها هیچ ارزشی ندارند ...

در مورد اسلامی بودن و مقتداتون صحبت کردین ... من از شما یک سوال میپرسم ... به نظره شما بهشتی شدن در درون این نظام راحت تر هست ... یا در درون فرانسه یا انگلیس یا در زمان شاه معلوم الحال ... من خدمتتون میگم که واقعا بهشتی بودن و بهشتی شدن دقیقا در درون همین جامعه سخت هست و روز به روز هم داره کاره آدمها سخت تر میشه ...

واقعا هدف چی هست .... اگر هدف این هست که دنیا و آخرت ساخته بشه ... به خدا قسم شرکت قبلی که من در درونش کار میکردن 67 تا پرسنل داشت ... همه جور قشری هم در درونش بود ... از مهندس تا آبدارچی و نظافت چی ... تنها در این بین 5 نفر نماز میخوندند و بقیه نماز نمیخوندند ...

خوب من کارکرد یک شخص رو از رویه حرفهاش اندازه گیری نمیکنم . من کارکرد یک شخص رو از رویه اعمالش اندازه گیری میکنم . مثلا من وقتی میرم در درون یک پیتزا فروشی به این توجه میکنم که آیا پیتزای خوبی جلوم میزاره یا نه ... کاری با این ندارم که از لحاظ علمی بهترین تنور رو داره یا نداره ... کاری با این ندارم که آشپز فرانسوی یا ایتالیایی آورده یا نیاورده ...

شاخص های رفتاریتون رو بر اساس اعمال اشخاص بگذارین وگرنه هر کسی میتونه حرف بزنه و فیلم بازی کنه ... رئیس جمهور سوریه ... همیشه با خانوم بی حجابش این طرف و اون طرف میرفت و عکس مینداخت ... دقیقا از همون زمانی که در درون کشورش مشگلات پیش اومده ... دقیقا از همون زمان نشون میده که ایشون در درون مساجد حاضر میشه و نماز جماعت میخونه ... خوب من این رو متوجه میشم که این یک فرمول هست ... به نظره شما من اشتباه فکر میکنم .

من هم با نظام اسلامی موافق هستم ... ولی به شدت با

مارینر;904021 نوشت:
سلام ...
بابته پستتون تشکر میکنم . و اما نکاتی وجود دارند که در زیر به گوشه ای از اونها اشاره میکنم .

1. نمیدونم که شما تا به حال کار اجرایی انجام دادین یا نه ... به عنوان مثال شما تا به حال عهده داره مسئولیتی در درون یک شرکت بودین یا نه ... مثلا مدیر عامل ازتون میخواد که تا فلان تاریخ باید بهمان کار رو انجام بدین ... دستتون رو باز میزاره که نیرو استخدام کنین ... دستتون رو باز میزاره که از انرژی ها و منابع شرکت استفاده کنین و ...

وقتی مدیرعامل مثلا میگه باید فلان پروژه در فلان مدت زمان با بهمان کیفیت انجام بشه ... و دستت رو در درون تخصیص منابع باز گذاشته این مساله وحی منزل محسوب میشه ... حالا میخواد سیل بیاد ... میخواد زلزله بیاد ... میخواد یک متر برف بیاد ... این چیزها هیچ ارزشی ندارند ...

در مورد اسلامی بودن و مقتداتون صحبت کردین ... من از شما یک سوال میپرسم ... به نظره شما بهشتی شدن در درون این نظام راحت تر هست ... یا در درون فرانسه یا انگلیس یا در زمان شاه معلوم الحال ... من خدمتتون میگم که واقعا بهشتی بودن و بهشتی شدن دقیقا در درون همین جامعه سخت هست و روز به روز هم داره کاره آدمها سخت تر میشه ...

واقعا هدف چی هست .... اگر هدف این هست که دنیا و آخرت ساخته بشه ... به خدا قسم شرکت قبلی که من در درونش کار میکردن 67 تا پرسنل داشت ... همه جور قشری هم در درونش بود ... از مهندس تا آبدارچی و نظافت چی ... تنها در این بین 5 نفر نماز میخوندند و بقیه نماز نمیخوندند ...

خوب من کارکرد یک شخص رو از رویه حرفهاش اندازه گیری نمیکنم . من کارکرد یک شخص رو از رویه اعمالش اندازه گیری میکنم . مثلا من وقتی میرم در درون یک پیتزا فروشی به این توجه میکنم که آیا پیتزای خوبی جلوم میزاره یا نه ... کاری با این ندارم که از لحاظ علمی بهترین تنور رو داره یا نداره ... کاری با این ندارم که آشپز فرانسوی یا ایتالیایی آورده یا نیاورده ...

شاخص های رفتاریتون رو بر اساس اعمال اشخاص بگذارین وگرنه هر کسی میتونه حرف بزنه و فیلم بازی کنه ... رئیس جمهور سوریه ... همیشه با خانوم بی حجابش این طرف و اون طرف میرفت و عکس مینداخت ... دقیقا از همون زمانی که در درون کشورش مشگلات پیش اومده ... دقیقا از همون زمان نشون میده که ایشون در درون مساجد حاضر میشه و نماز جماعت میخونه ... خوب من این رو متوجه میشم که این یک فرمول هست ... به نظره شما من اشتباه فکر میکنم .

من هم با نظام اسلامی موافق هستم ... ولی به شدت با

سلام علیکم
ما هم گاها دچار تردید های شما میشیم..فقط وقتی روایات رو تطبیق میزنیم دلمون گرم میشه که امام معصوم ۱۴۰۰ سال قبل ،امروز را برای ما به تصویر کشیده..
مثلا گفته شده در آخرالزمان افراد فوج فوج از دین خارج میشوند.
یا اینکه آخرالزمان مثل غربال میمونه و افراد زیادی ریزش پیدا میکنند.
یا شبهات زیاد میشه،فساد فراگیر میشه و.....
و در همان روایات توصیه کرده اند که دینتون رو حفظ کنید...حتی به سختی اش هم اشاره کرده اند..
لذا الان شما ۱۰ شبهه مطرح فرمودید،اگر پاسخ بشنوید و قانع هم بشید فردا شبهه ی یازدهم برایتان پیش می آید..
مراقب باشید،این شبهات طوفان های زیادی در آخرالزمان ایجاد میکنند..خیلی ها با این طوفان ها خواهند رفت..
اصلا نظام بد یا خوب،دو دستی دینتون رو بچسبید،ان شاالله به مرور حقیقت نظام و باطن نورانی نظام هم براتون روشن میشه...
بنده جنس شبهاتتون رو میدونم،امیدوارم ازشون خلاص بشید

بهله.. میبینم ک همه جور بحث و سوال و جواب مطرح شد جز جواب ب سوال ما ک شروع کننده موضوع بودیم.. ماشالله ب سایت ..=d>

قناری;904036 نوشت:
بهله.. میبینم ک همه جور بحث و سوال و جواب مطرح شد جز جواب ب سوال ما ک شروع کننده موضوع بودیم.. ماشالله ب سایت ..=d>

با سلام و احترام

دوستان گفتند مملکت داغان است ...

اینکه مملکت داغان است نه برای شما نان می شود و نه آب ...

این هم که بگوییم با نماز خواندن و روزه و گوش نکردن تلویزیون و موسیقی و ... کار تمام است و مرتکب گناه نخواهید شد هم نادرست است ...

زیرا غفلت یک لحظه است و همان یک لحظه کافی است برای افتادن در چاه گناه ...

خصوصا برای کسی که یک یا چند بار گناهی را مرتکب شده باشد ...

پس بنده می گویم آنچه کارشناس گفته اند درست است

برای دوری از گناه ، پرهیز از عوامل تحریکی لازم است

اما اگر ایمان و تقوا در شما ملکه نشود باز هم ممکن است دچار گناه شوید و صرف انجام واجبات کافی نیست.

اما باید سعی کنید این غفلت کم شود ...

باید از گناه بترسید باید نفستان در چنگال شما باشد و رامش کنید تا کرنش کند ...

از همین الان هم باید به فکر فراهم کردن مقدمات ازدواج دائم یا موقت باشید ... چون هیچ راهی بهتر از حلال خدا نیست ...

جناب قناری ...
شما هر بار که تحریک میشید یا نمیشید ... غددی در درون هیپوفیز مغزتون وجود داره که آنزیمی رو تولید که باعث ایجاد تستسترون مورد نیاز برای ساخت اسپرم هست . تستسترون به بیضه ها میرسه و بیضه در درون مردها شامل یک سری لوله های به هم پیچیده میباشد که در درون اونها اسپرم ساخته میشه ... بعد از اینکه اسپرم ها ساخته شدند نیاز به بالغ شدن دارند و دوره بلوغ خودشون رو در درون ظرفی با نام اپیدیدیم میگذرونند . البته اسپرم با منی فرق داره ... در حقیقت در این منطقه اسپرم ساخته میشه ولی منی چیزی دیگر هست .

پس از اینکه این اسپرم ها ساخته شدند در درون یک دوره کارامد هستند و درصورتیکه از اون مدت زمان بگذره میبایست اون اسپرم ها دور ریخته بشه و به جای اونها اسپرم های تازه بنشینه ... تنها راه برای خروج این اسپرم ها تبدیل شدن اونها به منی و خروج اونها هست .

حالا شما دو تا راه حل دارین ...

1. یا اینکه اونقدر صبر کنین که شهوتتون بیش از انداز زیاد بشه و به صورت اتوماتیک و جهنده از بدنتون خارج بشه ... چون معمولا در حالت بیداری همچین اتفاقی امکان نداره براتون بیوفته با دیدن خواب شبانه ممکن هست چنین شرایطی براتون بوجود بیاد .

2. یا اینکه خود ارضائی کنین .

به نظره من اینچنین نیست که شما بتونین جلویه چنین چیزی رو بگیرین .. و نمیدونم کسانی که ادعا دارند چگونه میتونند این کار رو بکنند ... چون به هر حال دو دو تا چهارتاست ... ممکن هست شما 5 سال هم بگذره و در درون خوابتون تحریک نشین ... و ...

من نمیدونم چه جوابی براتون دارند ولی اینی که شما مثلا 2 هفته خودتون رو نگه میدارین ... به خاطره این نیست که در این مدت ایمانتون زیاد هست ... بیشتر به خاطره این هستش که اپیدیدیم خالی هست ... و زمانی که پر بشه ... خوب نمیتونین جلوش رو بگیرین ...

وقتی شما مثانتون پر میشه ... آلارمی از سنسورهای مثانه تون به مغزتون میره و این مساله رو اطلاع رسانی میکنه به همین نحو موقعی که اپیدیدیم پر میشه سیگنالهایی به مغز میفرسته که باید تخلیه بشه و شما فکر میکنین که گناه کردین که ...

به هر حال امیدوارم که مشگلتون حل بشه ...

کسی که ازدواج کرده خود ارضایی برا چی???

مرسی از دوتا پست اخیر. ولی بازم اون جوابی ک مد نظرم بود نشد.. من میدونم با این وضع بسیار خوب جامعه نمیشه.. میدونم ورزش و کاسنی و جوک اینا همش موقتی هس تاثیر نداره.. میدونم ازدواج بهترین راه حله خیلی چیزارو میدونم...... ولی منظورم اینه در این صورت اگه زمانی ادم بلاخره ب قول شما غافل شد و جوری ک واقعا دیگه دست خودش نبود ایا این عمل سطح گناهش با اون اعمال نیک و واجب ک قبلا گفتم انجام میدم برابری میکنه؟ یعنی این کارو بعد از یک ماه انجام دادن باعث عدم سعادت و خوشبختی اخرت میشه؟ خیلی رک و واضح گفتم. منظورمم از این مسله این نیست ک از شما! بخام برای انجام این عمل زشت مجوز بگیرم ک!! منظورم بیشتر سطح گناه این حرام . و اجر آن واجبات و اینجور چیزاش بود

وحیده بینا;904072 نوشت:
کسی که ازدواج کرده خود ارضایی برا چی???

کی ازدواج کرده!8-|

[=arial]گویند کسان بهشت با حور خوش است
[=IRANSans]
[=arial]

من میگویم که آب انگور خوش است
[=IRANSans]

[=arial]

[=arial]این نقد بگیر و دست از آن نسیه بدار
[=IRANSans]
[=arial]

کاواز دهل شنیدن از دور خوش است
[=IRANSans]
[=IRANSans]

منظور خیام این هستش که دنبال حوری نباش و به دنبال آب آنگور یا ساندیس باش .

قناری;904036 نوشت:
بهله.. میبینم ک همه جور بحث و سوال و جواب مطرح شد جز جواب ب سوال ما ک شروع کننده موضوع بودیم.. ماشالله ب سایت ..=

اd>

البته یک پیشنهاد سخت دیگه مطرح میشود...

http://www.askdin.com/showthread.php?t=54269

بعضی مواقع برخی راه ها نفس سرکش را از حرام باز میدارد حتی اگر مکروه باشند...

مثل اینکه بروید پیش قاضی و تقاضای تعزیر کنید...

مارینر;904070 نوشت:
جناب قناری ...
شما هر بار که تحریک میشید یا نمیشید ... غددی در درون هیپوفیز مغزتون وجود داره که آنزیمی رو تولید که باعث ایجاد تستسترون مورد نیاز برای ساخت اسپرم هست . تستسترون به بیضه ها میرسه و بیضه در درون مردها شامل یک سری لوله های به هم پیچیده میباشد که در درون اونها اسپرم ساخته میشه ... بعد از اینکه اسپرم ها ساخته شدند نیاز به بالغ شدن دارند و دوره بلوغ خودشون رو در درون ظرفی با نام اپیدیدیم میگذرونند . البته اسپرم با منی فرق داره ... در حقیقت در این منطقه اسپرم ساخته میشه ولی منی چیزی دیگر هست .

پس از اینکه این اسپرم ها ساخته شدند در درون یک دوره کارامد هستند و درصورتیکه از اون مدت زمان بگذره میبایست اون اسپرم ها دور ریخته بشه و به جای اونها اسپرم های تازه بنشینه ... تنها راه برای خروج این اسپرم ها تبدیل شدن اونها به منی و خروج اونها هست .

1. یا اینکه اونقدر صبر کنین که شهوتتون بیش از انداز زیاد بشه و به صورت اتوماتیک و جهنده از بدنتون خارج بشه ... چون معمولا در حالت بیداری همچین اتفاقی امکان نداره براتون بیوفته با دیدن خواب شبانه ممکن هست چنین شرایطی براتون بوجود بیاد .

به نظره من اینچنین نیست که شما بتونین جلویه چنین چیزی رو بگیرین .. و نمیدونم کسانی که ادعا دارند چگونه میتونند این کار رو بکنند ... چون به هر حال دو دو تا چهارتاست ... ممکن هست شما 5 سال هم بگذره و در درون خوابتون تحریک نشین ... و ...

من نمیدونم چه جوابی براتون دارند ولی اینی که شما مثلا 2 هفته خودتون رو نگه میدارین ... به خاطره این نیست که در این مدت ایمانتون زیاد هست ... بیشتر به خاطره این هستش که اپیدیدیم خالی هست ... و زمانی که پر بشه ... خوب نمیتونین جلوش رو بگیرین ...

وقتی شما مثانتون پر میشه ... آلارمی از سنسورهای مثانه تون به مغزتون میره و این مساله رو اطلاع رسانی میکنه به همین نحو موقعی که اپیدیدیم پر میشه سیگنالهایی به مغز میفرسته که باید تخلیه بشه و شما فکر میکنین که گناه کردین که ...

با سلام

ضمن تشکر از مطالب مفیدی که ذکر کردید
اما مایلم بگویم در بیداری نیز امکان تخلیه کیسه ی اسپرم وجود دارد.
چندی پیش نیز کاربری در این مورد سوال کردند که البته راه حلی در انجا ندیدم.
یکی از مواردی که باعث خروج منی در بیداری میشود اجابت مزاج است...
از طریق پزشکی نیز میتوان چنین کرد بدون شهوت اما میگویند حرام است...
البته در این مورد تناقضی در احکام مشاهده میشود که موضوعی ایجاد کردم و منتظر تاییدم...
مضافا اینکه شنیدم بدن میتواند اسپرم های قدیمی را جذب کند و از طریق دیگری دفع کند...
این هم باید در نظر داشت که انسان موجودی پیچیده است که میتواند جان دوست باشد اما جانش را بدهد
میتواند گرسنه باشد اما اعتصاب غذا کند یا روزه بگیرد
میتواند کیسه پر از منی داشته باشد یا نیاز جنسی ولی حسش نکند... فراموشش کند...
میتواند همه چیز را به کنترل در بیاورد

پست 33 رو نمیدونم ( سطح گناه و سعادت و ...)

البته میشه به صورت کلی بررسی کرد ولی بهتره خود کارشناس ورود کنند...

فقط میدونم ترک گناه واجبه و جهاد با نفس هم واجبه...

و یک سری پیشنهاد برای ترک گناه و رام کردن نفس داده شد...

مارینر;904070 نوشت:
جناب قناری ...

سلام و عرض ادب
جسارتا خدا کجای این کلماتتون بود؟عرایضم را طلبکارانه نخونید،در مقام سوالم..
۱.شما قطعا مسلمانید...
۲.میدانید که دین دستوراتی دارد که دستور خداست
۳.میدانید که خدا حکم الکی نمیدهد
۴.خود ارضایی قطعا و مسلما به فتوای تمام علمای اسلام از روز ظهور اسلام تا امروز گناه کبیره است.
۵.توجیه گناه از گناه بدتر است.
با این فرض های بالا آیا میشود حکم به جواز خود ارضایی به شرط اضطرار داد؟
اگر بفرمائید میشود ،با همین استدلال شما میشود حکم به جواز تجاوز،زنا،لواط و...داد
چه فرقی میکند،خودارضایی گناه هست،تجاوز و زنا و لواط هم گناه هست،بالا و پایین هم ندارد،همه اش گناه کبیره است..
بنا باشد خود ارضایی را بپذیریم از سر ناچاری و سیستم فیزیولوژی بدن،چرا بقیه اش را نپذیریم؟
آیا ما از خدا عاقل تریم که این تدبیر را خدا نکرده و فرموده نه و ما تجویز کنیم؟
آیا از خدا بحال بنده هایش دلسوزتریم؟

خود ارضایی و پیامدهای آن
« استمنا » يا « خودارضايي » يكي از راه هاي انحرافي در ارضاي ميل جنسي است كه نسل جوان را در معرض آسيب هاي جدي قرار مي‌دهد.
از همين رو مي‌توان آن را نوعي انحراف جنسي يا بيماري ناميد كه با جديت بايد در درمان آن كوشيد.
آسيب هاي ناشي از خودارضايي به گونه هاي مختلفي تقسيم ‌پذير است كه به اختصار به برخي از آنها اشاره مي‌شود:
به طور کلی چهار نوع آسیب در پرتوی استمناء یافت می شود :
1. آسيب هاي جسماني
2. آسيب هاي روحي و رواني‌ ضعف حافظه و حواس‌پرتي،
3. آسيب هاي اجتماعي‌ ناسازگاري خانوادگي،
4. آسيب هاي معنوي و اخروي
این آسیب ها به عنوان سرشاخه های این مقاله به شمار می رود و در هر شاخه مواردی از آسیب های این عمل بررسی شده:

1. آسيب هاي جسماني
‌ يكي از روش هاي شناخت پيشرفت بيماري ها در پزشكي، مرحله‌ بندي (staging) علايم بيماري است. براين اساس، برحسب عوارض ايجاد شده در بيمار مبتلا به خودارضايي، سه مرحله (stage) بيان شده است:

1- مرحله مشكل ساز (Problematic)
در افرادي كه مدتي است گرفتار خودارضايي شده اند، زودرس ترين عوارض ناشي‌از خودارضايي عبارت است از:
الف. خستگي و كوفتگي (Fatigues/Tiredness)،
ب. عدم تمركز حواس (Lack of concentration)،
ج. ضعف حافظه (Poor memory)،
د. استرس و اضطراب

2-(Stress/Anxiety). . مرحله گرفتاري شديد (Severe)
بروز علايم زير در فرد گرفتار، نشان دهنده آن است كه شدت ابتلاي وي يا مدت آن بيش از مرحله اول است و در نتيجه عوارض شديدتري ظاهر شده است:
ب. نوسان خلق يا تغييرات سريع خلقي (Mood swings)،
ج. حساسيت بيش از حد و زودرنجي ( Irritability)،
د. كمردرد (Lower back pain)، ه. نازك شدن موها (Thinning hair)،
و. ناتواني جنسي زودرس در جواني (Youth impotence)،
ز. بي‌خوابي يا بدخوابي و مشكلات مشابه

3-(Insomnia/Sleep problem). . مرحله گرفتاري بسيار شديد يا حالت اعتياد (Addictive):
ب. ريزش شديد موها (Severe hair loss)،
ج. تارشدن ديد چشم ها (Blurred vision)،
د. وز وز گوش (Buzzing in the ears)،
ه. انزال زودرس و غيرارادي يا خروج مني به صورت قطره قطره ( prematurelyEjaculation)،
و. درد كشاله ران و ناحيه تناسلي (Groin/Testicular pain)،
ز. دردهاي قولنجي در ناحيه لگن و استخوان دنبالچه ( the pelvic cavity or tail bonePain or cramps in).
نحوه پيدايش عوارض‌ در دانش پزشكي، روند پيدايش علايم يك بيماري و چگونگي بروز عوارض و نشانه هاي كلينيكي، در شناخت هر چه بيشتر يك بيماري بسيار مهم است و مي‌تواند پزشك را در تشخيص و درمان بهتر بيماري و مريض را در پيشگيري كمك كند. به اين دليل مناسب است درباره نحوه پيدايش برخي از عوارض خود ارضايي كه در به آن اشاره شد بيشتر به آن توضيح داده شود تا خواننده عزيز با روند پيدايش اين عوارض، يا به اصطلاح پاتوفيزيولوژي (Pathophysiology) آن آشنا شود.
1. خستگي و كوفتگي: انقباض شديد و يك مرتبه تمام عضلات بدن در جريان انزال (ارگاسم يا اوج لذت جنسي)، باعث مصرف سريع مواد غذايي ذخيره شده در عضلات و به طور عمده كاهش گليكوژن (ماده اصلي لازم براي توليد انرژي عضلاني) مي‌شود. خستگي عضلاني تقريبا با سرعت تهي شدن عضلات از گليكوژن رابطه مستقيم دارد و هرچه اين سرعت بيشتر باشد، خستگي بيشتر است ‌فيزيولوژي گايتون، ترجمه دكتر فرخ شادان، تجديد نظر هفتم، 1986 (تهران: چهر، 1365)، ج 1، ص 313.. در خودارضايي، به علت انقباض هاي مكرر عضلات بدن، ذخاير گليكوژن عضلات به سرعت تمام مي‌شود و خستگي و كوفتگي هميشه از عوارض بديهي آن است.
2- ريزش مو: خودارضايي به تدريج با تغييرات هورموني و شيميايي كه در بدن ايجاد مي‌كند، باعث افزايش هورمون جنسي مردانه؛ يعني، تستوسترون به دي هيدرو تستوسترون (DHT=Dihydrotestosterone) مي‌شود كه از عواقب بالا بودن ماده DHTدر خون، ريزش موها و تاسي و بزرگ شدن پروستات و عوارض ناشي از آن در پيري است.
3. خود ارضايي مكرر باعث تحريك بيش از حد سيستم عصبي پاراسمپاتيك و افزايش تخليه اَسِتيل كولين (Acetyle Choline) از انتهاي اين رشته ها در مغز مي‌گردد
اين خود باعث پاره‌اي از عوارض جسماني و رواني، چون حواس‌پرتي (Absentmilndedness)، كمي حافظه (Memory)، عدم تمركز حواس، سياهي رفتن چشم و در نهايت تاري ديد مي‌شود. تمام اين علامت ها ناشي از تغيير تعادل ميزان مواد شيميايي موجود در مغز است كه بين سلول هاي عصبي رد و بدل مي‌شود و انتقال پيام هاي مختلف را بر عهده دارد.
4_. برخي نيز بر اين عقيده‌اند كه علت بروز اختلالات مغزي (مانند حواس پرتي، عدم تمركز حواس و كاهش حافظه) ناشي از ظرفيت عظيمي از انرژي بدن است
در هر بار انزال، تخليه شده و هدر مي‌رود؛ زيرا مايع مني حاوي مقدار بسيار زيادي DNA (هسته 400-300، اسپرمي كه در هر انزال خارج مي‌شود)، RNA آنزيم ها، پروتئين ها، مواد قندي، لسيتين (Lecithin)، كلسيم، فسفر، نمك هاي بيولوژيك، تستوسترون و... است. اين ذخاير عظيم انرژي - كه بايد در بدن براي رشد و تقويت بخش هاي مختلف مورد استفاده قرار گيرد - بيهوده و به طور مكرر از بدن خارج مي‌شود و هر كدام عوارضي را به دنبال مي‌آورند. براي مثال از آنجا كه سلول هاي خوني و پلاكت ها در مغز استخوان ها توليد مي‌شود و به تكامل نهايي مي‌رسد و براي توليد آنها نيز انرژي بسيار زيادي مورد نياز است؛ در افراد گرفتار خودارضايي، تكامل مغز استخوان و در نتيجه توليد سلول هاي خوني با مشكل مواجه شده و منشأ كم خوني، ضعف و خستگي در اين افراد است. نيز دفع فسفر و ليستين بيش از حد از طريق انزال هاي مكرر، باعث كاهش ذخاير اين مواد مي‌شود كه مواد حياتي براي سلامتي سلول هاي عصبي هستند و در نتيجه اختلال عملكرد سيستم عصبي، مانند حواس پرتي، عدم تمركز حواس و... بروز خواهد كرد. .

2. آسيب هاي روحي و رواني‌
ضعف حافظه و حواس‌پرتي،
اضطراب،
منزوي شدن و گوشه‌گيري،
افسردگي،
بي‌نشاطي و لذت نبردن از زندگي،
پرخاشگري،
بداخلاقي و تندخويي،
كسالت دائمي و ضعف اراده،
احساس حقارت،
عدم اعتماد به نفس،
احساس گناه و عذاب وجدان بروندادهاي رواني و روحي خودارضايي است.(( شرح پاره‌اي از اين موارد در مباحث گذشته روشن شد.))

3. آسيب هاي اجتماعي
‌ ناسازگاري خانوادگي،
بي‌ميل شدن به همسر و ازدواج،
ناتواني در ارتباط با جنس مخالف و همسر،
احساس طرد شدن،
از بين رفتن عزّت، پاكي، شرافت و جايگاه اجتماعي،
دير ازدواج كردن
و لذت نبردن از زندگي مشترك‌

[=arial]
4. آسيب هاي معنوي و اخروي‌
هيچ يك از آسيب هاي پيش گفته، به اهميت آسيب هاي معنوي نيست؛ زيرا آسيب هاي معنوي، جان و دل و به عبارت ديگر كنه حقيقت وجود آدمي را تباه مي‌سازد. خودارضايي از نظر دين يك گناه است و به تعبير قرآن زنگار بر دل مي‌نهد: «كَلاَّ بَلْ رانَ عَلي‌ قُلُوبِهِمْ ما كانُوا يَكْسِبُونَ»؛ «چنين مباد! بلكه اعمال (ناشايست) دل هاي آنان را زنگار زده است».مطففين (83)، آيه 24. زنگ يا زنگار در اشياي مادي، همان چيزي است كه روي فلزات و اشياي قيمتي مي‌نشيند و معمولاً نشانه پوسيدن و از بين رفتنِ شفافيت و درخشندگي آن و در نهايت ضايع شدن و از بين رفتن آن است. علامه طباطبايي در تفسير الميزان ‌مي‌فرمايد: از آيه شريفه سه نكته استفاده مي‌شود:
1. اعمال زشت، نقش و صورتي به نفس و روح انسان مي‌دهند؛
2. اين نقش و صورت خاص، مانع آن است كه نفس آدمي حق و حقيقت را درك كند؛
3. نفس آدمي به حسب طبع اوليه‌اش صفا و جلايي دارد كه با داشتن آن، حق را آن طور كه هست درك مي‌كند. طباطبايي، سيد محمد حسين، ترجمه تفسير الميزان، ترجمه سيد محمد باقر موسوي همداني، (تلخيص)، (قم: دفتر انتشارات اسلامي، بي‌چا، بي‌تا)،
همچنين آسيب هاي معنوي جهان گذران را در مي‌نوردد و اگر اصلاح نگردد، حيات جاودان آدمي را در معرض تباهي و شوربختي قرار مي‌دهد. از اين رو نصوص ديني نسبت به آن هشدارهاي لازم را داده ‌اند.
پيامبر اكرم‌صلي الله عليه وآله وسلم در اين باره مي‌فرمايد: «ناكح الكف ملعون»؛«ملعون است كسي كه خودارضايي كند» ري شهري، محمد، ميزان الحكمة، ج 12، ص 5654.
امام صادق‌عليه السلام نيز مي‌فرمايد: «با سه گروه خداوند در روز قيامت سخن نمي‌گويد و پاكشان نمي‌خواند و عذابي دردناك دارند، از آن سه‌اند، خودارضايي كننده و كسي كه لواط دهد»همان، ح19049.
در روايات ديگري امام صادق‌عليه السلام خودارضايي را گناه عظيم و مورد نهي الهي معرفي فرموده است‌ همان، ح 19050
.
منبع:
www. almobin.ir

تنهاترین سردار;904091 نوشت:
سلام و عرض ادب
جسارتا خدا کجای این کلماتتون بود؟عرایضم را طلبکارانه نخونید،در مقام سوالم..
۱.شما قطعا مسلمانید...
۲.میدانید که دین دستوراتی دارد که دستور خداست
۳.میدانید که خدا حکم الکی نمیدهد
۴.خود ارضایی قطعا و مسلما به فتوای تمام علمای اسلام از روز ظهور اسلام تا امروز گناه کبیره است.
۵.توجیه گناه از گناه بدتر است.
با این فرض های بالا آیا میشود حکم به جواز خود ارضایی به شرط اضطرار داد؟
اگر بفرمائید میشود با همین حکم میشود حکم به جواز تجاوز،زنا،لواط و...داد
چه فرقی میکند،خودارضایی گناه هست،تجاوز و زنا و لواط هم گناه هست،بالا و پایین هم ندارد،همه اش گناه کبیره است..

خوب اجازه بدین که من بگم خدا کجاش بود ...

یه داستانی هست به نام شازده کوچولو ... بهتون پیشنهاد میکنم که اگر میتونین بخونینش ... شاید هم تا به حال خونده باشینش ...

شازده کوچولو ساکن یک کره کوچک آسمانی بود که هر روز صبح از خواب بیدار میشد ... گل رز زیباش رو آب میداد ... درختچه های سکویا رو از ریشه در میاورد ( چون اگر در کره اش باقی میموندند کره اش رو نابود میکردند و ... )

شازده کوچولو با خودش میگه بزار مسافرت کنم و سیاره های دیگر رو هم ببینم .
شازده کوچولو به کرات بسیار زیادی سفر میکنه ... و در درون هر کدوم از اونها ساکنینی رو میبینه و شرح ما وقع میده ...

در یکی از این کرات با یک مرد عابد و زاهد برخورد میکنه ...
شازده کوچولو میبینه که این مرد هر 3 ثانیه یک بار فانوس رو روشن میکنه ... و بعد از گذشت اون 3 ثانیه فانوس رو خاموش میکنه ...
شازده کوچولو میره جلو و بهش میگه .... داری چی کار میکنی ... چرا اینقدر خودت رو خسته میکنی ...
میگه دارم دستور رو اجرا میکنم ...
میگه مگه دستور چی هست ...

مرده میگه سالها پیش کره من خیلی بزرگ بود ... و یک مرد خوب و مومنی میگفت مردم در درون دنیا گم میشن ... بنابراین روزی یک بار این فانوس رو روشن میکرد و یک بار اون رو خاموش میکرد .
هر روز اون زمانها 24 ساعت بود ...

حالا از اون زمانها خیلی وقت هست که گذشته و کره من هم کوچیک شده ... و طول یک شبانه روز شده 3 ثانیه ... بنابراین من مجبور هستم همش کنار این فانوس بایستم و فانوس رو روشن و خاموش کنم .

قضیه روابط جنسی و مساله خودارضایی هم داستانش مانند همین داستان شازده کوچولوی ما هست ...
پیامبر اسلام 1400 سال پیش دستوراتی رو داده اند ...

در اون زمانها مردها و زنها به راحتی میتونستند سکس داشته باشند .
دخترها به راحتی از 9 سالگی چنین روابطی رو تجربه میکردند و پسرها هم هر وقت میخواستند میرفتند از باباشون پول میگرفتند و از سره کوچه ( بقالی ) کنیز میخریدند ...

بنابراین اصلا دنیا اینچنین نبود ...
الان یک دختر در 18 سالگی بالغ میشه ... ولی سن ازدواجش میشه 39 سالگی ....
یه پسر در 15 سالگی بالغ میشه .... ولی سن ازدواجش میشه 45 سالگی ...

خوب تکلیف چی هست ...
خوب مشخص هست ... این دنیا با اون دنیا زمین تا آسمون فرق داره ...

شما اضطرار داشته باشین ... میتونین دروغ بگین .
شما اضطرار داشته باشین ... میتونین روزه نگیرین .
شما اضطرار داشته باشین ... میتونین گوشت مردار بخورین .
شما اضطرار داشته باشین ... میتونین دزدی کنین تا بتونین شکمتون رو سیر کنین .

اگر ایشون واقعا میتونند تحمل کنند من بحثی در این مورد ندارم ... ولی فکر نکنم که اینچنین باشه ...
مخصوصا اگر کسی یک بار خودارضایی بکنه ... روش ارضای میل جنسی از حالت خودکار و اتوماتیک خارج میشه و نورون های مغزی روش جدید رو برای تخلیه هیجانات یاد میگیرند .

شما در مورد این صحبت کردین که خدا کجای این مساله بود ...
اتفاقا شبهات من دقیقا از همینجاها بوجود میاد ...

چرا خدا در این داستان من حضور نداره ... من شبها با همین شبهات میخوابم ... چرا وقتی داد زدم و آسمون و زمین رو صدا زدم ... خدا در درون آسمون و زمین من نبود ...

فرض کنیم شما یک دختر 15 ساله که در بصره هستید ...
داعشی ها میرزند سرتون ...
شروع به عریان کردنتون میکنند ... در درون خیابان کتکتون میزنند ... با بیل میزنند تو سرتون ... و همش بلند بلند میخندند ...

شما هم دستاتون رو میزارین کنار گوشهاتون و میگین .... اکبر به دادم برس ...
اکبر یه ارحم الراحمینی هست که در درون اون کوچه هست و خیلی خیلی زورش زیاد هست ... همه چیز رو میبینه ... همه چیز رو میشنوه ... و عادل و رحیم هست ...
هر چقدر که داد میزنین ... میبینین که خبری نشد ...

بعدش چشمهاتون رو به صورتهای خندون اونها ... و رو به آسمان ... همونجایی که خونه اکبر هست بسته میشه ...
این داستان یه مشگل داره ...

همون مشگلی که شما به خوبی بهش اشاره کردین ...

پس اکبر کجای این داستان بود ....
چرا کاری نکرد ...

پاسخ بنده رو ندادید...
عرض شد ما فرضا بگوییم قبول..اضطرار است دیگر قبول..با فرض شما قبول...
بفرمائید اگر آقایی با شرایط اضطرار دزدی کنه ،باید محاکمه بشه یا خیر؟
آن مرد در محکمه همین کلمات شمارا بگوید قبول میکنید؟
بگوید فلان غده ام فلان شد و اضطرار..
در مورد خدا و شبهاتی که فرمودید اگر مایلید یک تایپک جدا ایجاد کنید تا بحث مفصلی داشته باشیم

تنهاترین سردار;904097 نوشت:
پاسخ بنده رو ندادید...
بفرمائید اگر آقایی با شرایط اضطرار به خانمی تجاوز کنه ،باید محاکمه بشه یا خیر؟

من اگر نونوایی داشته باشم ... کسی گرسنه اش باشه و بیاد از من یک دونه نان دزدی کنه ... و واقعا پول نداشته باشه میبخشمش . ولی اگر همون شخص بگه تمام عمرم رو کار کردم و پول ندارم که نون بخرم باهاش همکلام میشم و تقصیر رو از قوانینی میبینم که اون رو به اون روز انداخته ...

دیگه من اون رو دزد نمیدونم ... مجریان اون مملکت رو دزد میدونم ...

مارینر;904098 نوشت:
من اگر نونوایی داشته باشم ... کسی گرسنه اش باشه و بیاد از من یک دونه نان دزدی کنه ... و واقعا پول نداشته باشه میبخشمش . ولی اگر همون شخص بگه تمام عمرم رو کار کردم و پول ندارم که نون بخرم باهاش همکلام میشم و تقصیر رو از قوانینی میبینم که اون رو به اون روز انداخته ...

دیگه من اون رو دزد نمیدونم ... مجریان اون مملکت رو دزد میدونم ...

[=arial]بنده دیگه حرفی برای گفتن ندارم...

تنهاترین سردار;904097 نوشت:
پاسخ بنده رو ندادید...
بفرمائید اگر آقایی با شرایط اضطرار دزدی کنه ،باید محاکمه بشه یا خیر؟
در مورد خدا و شبهاتی که فرمودید اگر مایلید یک تایپک جدا ایجاد کنید تا بحث مفصلی داشته باشیم

میتونین بگین شما چی کار میکردین ...
ما الان در درون کشورهایی مانند آلمان و فرانسه و ... هیئت منصفه داریم ... هیئت منصفه دقیقا خودشون رو جای محکوم میزارند ...

مثلا پیشینه شخص رو مورد بررسی قرار میدهند ؛ اتفاقاتی که در درون زندگی اون شخث اتفاق افتاده رو بررسی میکردند و جرم و نوع اون رو بررسی میکردند و با خودشون میگن که اگر جای اون شخص بودند چی کار میکردند .

میتونم ازتون بپرسم که اگر شما نونوایی داشتین و کسی که تمام عمرش رو کار کرده میومدو پول نداشت که شیکمش رو سیر کنه اگر از شما یک دونه نون دزدی میکرد شما چی کار میکردید ؟

مارینر;904101 نوشت:
میتونین بگین شما چی کار میکردین ...
ما الان در درون کشورهایی مانند آلمان و فرانسه و ... هیئت منصفه داریم ... هیئت منصفه دقیقا خودشون رو جای محکوم میزارند ...

مثلا پیشینه شخص رو مورد بررسی قرار میدهند ؛ اتفاقاتی که در درون زندگی اون شخث اتفاق افتاده رو بررسی میکردند و جرم و نوع اون رو بررسی میکردند و با خودشون میگن که اگر جای اون شخص بودند چی کار میکردند .

میتونم ازتون بپرسم که اگر شما نونوایی داشتین و کسی که تمام عمرش رو کار کرده میومدو پول نداشت که شیکمش رو سیر کنه اگر از شما یک دونه نون دزدی میکرد شما چی کار میکردید ؟

این حرف شما حرف دین است،اگر کسی از گرسنگی بخواد بمیره،میتونه گوشت حرام هم بخوره..دزدی هم کنه حکمش با دزدی دیگه فرق میکنه..
پس علی رغم تصورات شما دین دارای درک و شعور است و این هارا میفهمد..
همین دین با شعور در قضیه ی گرسنگی جنسی این اجازه را نداده...چون میداند قابل کنترل است..
بنده پسرم و جسم بیماری هم ندارم،به شما عرض میکنم کاملا قابل کنترل است میل جنسی،البته سخت و واقعا ریاضت است،اما شدنی است..
پس مقایسه شما غلط بود..گرسنه غذا نخورد میمیرد اما آن که نیاز جنسی دارد خیر..
بزرگوار بنده شما رو شخصی باهوش دیدم..لذا بیشتر توقع دارم ازتحلیل های شما..
این فرآیند شهوت و غدد که فرمودید در متاهل ها هم هست،اگر همان فرد متاهل نفسش را کنترل نکند به همسرش قانع نمیشود و باید همین گرسنگی را با فرد دیگر رفع کند..
در ثانی با فرض شما ما یک جنگل خواهیم داشت،هرکه گرسنه شد،کم آورد ،نیاز داشت باید شکار کند..
در انگلیس به هفتاد درصد زنان در طول عمرشان یکبار تجاوز میشود،ازبنده تا کنون حرف بی سند شنیدید؟این آمار رسمی خود کشور انگلیس است،..چرا؟در کشوری که انقدر آزادی چرا تجاوز؟
چون خلق حیوانی اینگونه مطلبد..
کسی که تحریک شد دلیلش خودش است،صدتا نگاه کرده..ده تا فیلم دیده...خب ببخشید اشتباه کرده..حالا غدد اینطور شد که گفتید مسول کیست؟
جامعه ی بی خدا جنگل است..
این هیات منصفه که فرمودید در مقابل تجاوز یک جوان آلمانی به یک دختر تنها ۶ماه زندان قرار میدهد..داد زنان آلمانی را چرا کسی نمیشنود...
چرا داد دختران غرب را بر تجاوزات گروهی کسی نمیشود..
حرف بسیار است..تا زمانی که احساس کنم اثر دارد میگویم..بعد آن اتلاف وقت است

[=arial]همین غرب وحشی ایسم دار تا چند سال قبل ۱۵۰۰۰ساعت رابطه ی جنسی حیوان با زن داشت...
این ماییم که از جامعه ی ایسم دار غرب طلبکاریم..
اینکه دیگر آمار رسانه ای ما نیست بزرگوار...روشن تر از خورشید است...
طلبکاریم...
چرا غرب زن را در اختیار خوک و اسب و خر و...قرار داد تا حیوان با او رابطه ی جنسی برقرار کند بخاطر پول کثیف؟
چرا زن درغرب مانکن شد؟
چرا به اعتراف خودشان زن و اسلحه سود آورترین تجارت غرب است..
طلبکاریم..
رفرنس دانشگاه های اروپا کافکا و سادوک:
۷۰ درصد زن غربی بعداز ازدواج رفتار آزاد جنسی دارد و ۹۹ درصد مرد غربی و آمریکایی بعد از ازدواج رفتار آزاد جنسی دارند...
طلبکاریم بزرگوار....
جوانان ما روغرب به لجن کشیده..۱۷۰ شبکه ماهواره ای رایگان....چرا؟
شبکه های مستهجن برای همه ی دنیا پولی،برای ما رایگان..چرا؟
اینها که دیگه آمار جمهوری اسلامی نیست...
انقدرحرف و دلیل دارم...ساعت ها حرف دارم..چه کنم مجالش نیست
چرا شرایط ازدواج نیست و یا سخت شده؟
چه مقدار نظام مقصر است؟
چه باید کرد؟
همه اش حرف دارد

سلام ...
الان تقریبا دیر وقت هست ... از همکلامی باهاتون خوشوقتم ... اگر اجازه بدین ادامش رو فردا بنویسم .

قناری;904073 نوشت:
مرسی از دوتا پست اخیر. ولی بازم اون جوابی ک مد نظرم بود نشد.. من میدونم با این وضع بسیار خوب جامعه نمیشه.. میدونم ورزش و کاسنی و جوک اینا همش موقتی هس تاثیر نداره.. میدونم ازدواج بهترین راه حله خیلی چیزارو میدونم...... ولی منظورم اینه در این صورت اگه زمانی ادم بلاخره ب قول شما غافل شد و جوری ک واقعا دیگه دست خودش نبود ایا این عمل سطح گناهش با اون اعمال نیک و واجب ک قبلا گفتم انجام میدم برابری میکنه؟ یعنی این کارو بعد از یک ماه انجام دادن باعث عدم سعادت و خوشبختی اخرت میشه؟ خیلی رک و واضح گفتم. منظورمم از این مسله این نیست ک از شما! بخام برای انجام این عمل زشت مجوز بگیرم ک!! منظورم بیشتر سطح گناه این حرام . و اجر آن واجبات و اینجور چیزاش بود

بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم عجل لولیک الفرج
سلام علیکم ورحمة الله وبرکاته

در مورد میزان سطح سنجش گناه این کار بنظرم درست نیست چه گناه باشد چه نباشد(بستگی به شرایط دارد باید احکام رو از بخش احکام پرسید مثلا زنگ بزنید از مرجعتون در مورد حکم این عمل سوال کنید البته با رعایت موازین شرعی و اخلاقی سوال مثلا اگر کسی مبتلا شد حکمش چیست؟)

اما در مورد سطح میزان گناه هم نباید گناه رو کوچک شمرد این مزمت شده پس زیاد دنبال اینکه عملم حبط شده یا نه گناهم کوچک است یا خیر نباشید
(در این زمینه هم از اساتید اخلاق و کارشناسان کمک بگیرید اینکه چگونه کمالم رو بیشتر کنم)

در مورد راه کار های مدیریت شهوت هم که استاد نشاط گرامی مطالب رو گفتند

اما پیشنهاد می دم در راه قرآن قدم بردار دیدی شهوتت زیاد شده سرگرم قرآن شو امتحان کن ان شاء الله نتیجه اش رو می بینی

به فکر انتخاب مسیر بهتر و زندگی بهتر باشید.

و بقیه مسائل رو بسپارید به دست خدا ان شاء الله همسر خوبی هم نسیبتون بشود.

یا علی(ع)@};-

موضوع قفل شده است