خیانت در فضای مجازی

تب‌های اولیه

7 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
خیانت در فضای مجازی

با سلام
شوهرم جدیدا به بهانه سرگرمی نداشتن در سایتهای همسریابی عضو شده و عضو گروههای مبتذل تلگرام است
اعتراضات من را هم اینجور جواب میدهد که حتما باید ماشین بردارم و در خیابانها زنهای خراب سوار کنم تا تو بفهمی خیانت چیه؟
درضمن سیگار هم میکشد و با این توجیح که فقط روزی سه تا نخ میکشد و سیگارهایش کم خطراست خودش را تبرئه میکند.
دو سه بار به خوبی به او گفته ام که به زندگیمان پایبند باشد و با این مسائل زندگیمان را تباه نکند اما او بجای اینکه کمی فکر کند کار را به دعوا و فحش و قهر میکشد...
من ناخواسته باردارشدم و با این اوضاع کارم شده گریه و زاری.حس میکنم ستونهای زندگیم در حال لرزیدن است و به زودی فرومیریزد نمیدانم چه کار کنم یا دست به دامن کی بشم.در یک کلاس ورزشی هم ثبت نامش کردم و لباسهای ورزشیش را آماده کردم و گفتم بجای این تفریحات مبتذل برو ورزش کن اما او فقط قهر میکند و اوضاع را بدتر میکند

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد راهنما

homaye;898655 نوشت:
با سلام
شوهرم جدیدا به بهانه سرگرمی نداشتن در سایتهای همسریابی عضو شده و عضو گروههای مبتذل تلگرام است
اعتراضات من را هم اینجور جواب میدهد که حتما باید ماشین بردارم و در خیابانها زنهای خراب سوار کنم تا تو بفهمی خیانت چیه؟
درضمن سیگار هم میکشد و با این توجیح که فقط روزی سه تا نخ میکشد و سیگارهایش کم خطراست خودش را تبرئه میکند.
دو سه بار به خوبی به او گفته ام که به زندگیمان پایبند باشد و با این مسائل زندگیمان را تباه نکند اما او بجای اینکه کمی فکر کند کار را به دعوا و فحش و قهر میکشد...
من ناخواسته باردارشدم و با این اوضاع کارم شده گریه و زاری.حس میکنم ستونهای زندگیم در حال لرزیدن است و به زودی فرومیریزد نمیدانم چه کار کنم یا دست به دامن کی بشم.در یک کلاس ورزشی هم ثبت نامش کردم و لباسهای ورزشیش را آماده کردم و گفتم بجای این تفریحات مبتذل برو ورزش کن اما او فقط قهر میکند و اوضاع را بدتر میکند

با عرض سلام و ادب خدمت شما خواهر گرامی و همه اسک دینی های بزرگوار
خواهر گرامی نگرانی شما بجا است مخصوصا هم اکنون که فضل الهی شمال حال شما شده است و گوهر زیبایی را همراه شما قرار داده و باردار هستید و با بهم خوردگی هورمونها و تغییر روحیات و...مواجه می باشید و همین نکته سختی کار را برای شما بیشتر می نماید از اینکه با این مسئله دست به گریبان هستید متاسفم ولی شما فردی نیستید که با توجه به وضعیتتون نتوانید خود را مدیریت کنید خداوند نیروی فوق العاده ای را در انسان قرار داده است امیدوارم با توجه و رعایت نکاتی که خدمتتون عرض میکنم زندگی شما بیش از پیش زیبا و شیرین شود.
خواهر بزرگوار هر عمل و رفتاری که از جانب یکی از زن و شوهر بروز پیدا می کند علتی پشت آن نهفته است و نشان از کمبودی می باشد. لذا شما در صورتی می توانید زندگی خود را از آسیبها حفظ و تقویت نمایید که بهترین عکس العمل را نشان دهید.

بسیاری از خانمها فکر می کنند که در صورتی که همسرشون در دام خطر افتاد و احتمال ارتباط نامناسب را در مورد او مشاهده نمودند تنها با برخورد جدی همراه با اخم و ناراحتی و اعتراض می توانند زندگی خود را حفط کنند درحالیکه برعکس همانند دست و پا زدن در گرداب بیشتر سبب زدگی همسرشون و میل ایشان به ارتباط با فردی دیگر می شوند.
پس راهکار چیست؟
یکی از ویژگی های اصلی آقایون اقتدارطلب بودن ایشان است و یکی از ویژگیهای اصلی خانمها حس مراقبت او می باشد حال در بسیاری از مواقع به خاطر عدم آگاهی زن و مرد از ویژگی همدیگر این ویژگی ها سبب اختلاف می شود شما به خاطر حس مراقبت دنبال نگهداری از زندگی و همسر خود هستید در حالیکه همسرتون گمان می کند شما می خواهید بر او تسلط بیابید و لذا موضع گیری تندی از خود نشان می دهد تا بتواند اقتدار خود را تثبیت نماید حال راهکار چیست؟

ادامه دارد...

ادامه
راهکارها :

1. به جای تذکرهای زیاد به او بیشتر محبت نمایید و زمینه آرامش را در زندگی فراهم نمایید.
  2. اقتدار او را به رسمیت بشناسید و سعی نمایید به بفهمانید که هدف شما از نگرانی مراقبت از زندگی می باشد.
  3. در زمانهایی که رفتارهای نامناسب خود رانظیر (مراجعه به کانالهای مبتذل و...) تکرار می کند ناراحت شوید و ناراحتی خود را بروز دهید ولی نه خیلی زیاد که سبب زدگی ایشان و کم شدن آرامش در زندگی می شود
  4. به جای مذمت و برخورد یا نصیحت ایشان در مورد رفتارهای اشتباه که سبب ناراحتی بیشتر می شود و اثر حداقلی هم دارد در صورتی که رفتارهای خوب مقابل آن رفتارهای اشتباه را انجام داد از او تعریف نمایید (تقویت افتراقی)
  5. خواهر بزرگوار برخورد تند با همسرتون سبب می شود رفتارهای بد او بیشتر شود و لذا به این رفتارها عادت نماید که به آن شکل دهی رفتار گفته می شود.
  6. سعی کنید جذابیت های خانه و خود را بیشتر نمایید و بدین وسیله ایشان را بیشتر جذب خود و خانه نمایید
  7. سعی کنید به صورت غیر مستقیم ایمان او را بیشتر نمایید نظیر رفتن با هم به مسافرتهای مذهبی و مکانهای مذهبی نظیر مشهد و...مسجد و مجالس اهل بیت و...با خانواده های مذهبی رفت و آمد نمایید و به صورت غیر مستقیم ارتباط او با دوستان نامناسب کم و قطع نمایید. به جای مذمت از رفتارهای غیر دینی از رفتارهای دینی او تعریف نمایید.
  8. کتبی که در مورد شناخت ویژگی های مردان و افزایش محبت و صمیمیت در زندگی است را مطالعه نمایید و همسرتون را نیز به طور غیر مستقیم به این کار (مطالعه کتب ویژگی های زنان و افزایش صمیمت در خانواده )تشویق نمایید.
  9. از موهبت بارداری خود استفاده نمایید و سعی نمایید لحظات حذاب و زیبای بیشتری را باهم داشته باشید.
  10. سعی نمایید جایگزین های مناسبی برای تلگرام و کانالهای نامناسب آن و...برای همسرتون بیابید.

در پناه قرآن و عترت موفق باشید
یا علی

با عرض سلام و ادب
نظر دوستان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[=arial]بسم الله الرحمن الرحیم

[=arial]
با سلام و عرض ادب خدمت همه بزرگواران
وقت بخیر

homaye;898655 نوشت:
با سلام

[=arial]ممکنه شوهر شما جدیدا عضو نشده بلکه شما جدیدا با خبر شدید
یا از روی لجاجت این کار رو میکنه جهت...

homaye;898655 نوشت:

[=arial]اعتراض شما شبیه غر زدن زنانس نه صحبت جهت رفع مشکل...شرمنده
جواب ایشون هم جهت پایان دادن به این جنس غر زدن هاست

homaye;898655 نوشت:

[=arial]تمایل به تخریب کردن(در ضمن سیگار هم میکشد...) شوهرتون رو از خودتون دور کنید.
جملاتی مثل:
روزی سه تا نخ میکشد...
سیگارهایش کم خطراست...
اگر واقعا از جانب ایشون مطرح شده باشه به این معنیه که برای سوال شما ارزش قاعله...
نسبت به برخی رفتار خود ، بازنگری کنید...
وقتی در مقام قضاوت رای صادر میکنید او هم این حق رو داره که به هر طریقی خودش رو تبرئه کنه...

homaye;898655 نوشت:
دو سه بار به خوبی به او گفته ام که به زندگیمان پایبند باشد و با این مسائل زندگیمان را تباه نکند

[=arial]صبر خودتون رو بالا ببرید و [=arial]از برچسب زنی دست بردارید[=arial] تا تمام مشکلات زندگی را روی دوش خود نبیند و خود را مقصر نداند

homaye;898655 نوشت:

[=arial]توصیه میکنم بیش از پیش [=arial]با آشنایان ارتباط کلامی داشته باشید[=arial]...درد دل کردن موجب تسلط شما بر مشکلات خواهد شد
نوشتن خاطرات روزانه یا داستان و ... برایتان مفید است

homaye;898655 نوشت:
من ناخواسته باردارشدم و با این اوضاع کارم شده گریه و زاری.

[=arial]او به زندگی خود وفادار است و گریه و زاری شما تشدید کننده مصرف سیگار اوست
کمی به فکر فشار روانی( حاصل خستگی جسمی و روحی) او باشید
[=arial]ارتباط کلامی با آشنایان حفظ شود

homaye;898655 نوشت:
حس میکنم ستونهای زندگیم در حال لرزیدن است و به زودی فرومیریزد

[=arial]حس بد بینی را به او منتقل نکنید و از خود دور کنید

homaye;898655 نوشت:
نمیدانم چه کار کنم یا دست به دامن کی بشم.

[=arial]دست به دامن خود شوید...
[=arial]ارتباط کلامی با آشنایان حفظ شود

homaye;898655 نوشت:
در یک کلاس ورزشی هم ثبت نامش کردم و لباسهای ورزشیش را آماده کردم

[=arial]شما سرپرست او نیستید...
به مانند والدین با او برخورد نکنید

homaye;898655 نوشت:
و گفتم بجای این تفریحات مبتذل برو ورزش کن

[=arial]میل به برچسب زنی را کنار بگذارید...
[=arial]آقا آقا گفتن از تو خونه باید شروع شه
نسبت به هم محترمانه تر برخورد کنید

homaye;898655 نوشت:
اما او فقط قهر میکند و اوضاع را بدتر میکند

[=arial]نتیجه رفتار شماست...

[=arial]
...

[=arial]
خانم محترم توجه داشته باشید که
همسر ما اونطوری نیست که ما میخوایم/بلکه اونطوری هست که ما هستیم
تا زمانی که یک آسیب را هر دو آسیب نمیدانید ، واکنش نشون دادن چیزی جز لجاجت به همراه نخواهد داشت
روی نقاط مشترک خود تاکید کنید تا زمینه ای شود جهت ایجاد اتفاق بین الاذهانی...
[=arial]حساسیت شما جهت رفع مشکل ، قابل تحسینه اما
کونوا دعاه الناس بغیر السنتکم...
مردم را به غیر زبان (با رفتار خود) به دین دعوت کنید...امام صادق (علیه السلام)
و در پایان

[=arial]

[=arial]هر چه عریان دیده ای افشا مکن...[=arial]

مراقب باشیم خدا را در زندگی گم نکنیم

[=arial]

موفق باشید

[=arial]

homaye;898655 نوشت:
با سلام

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام علیکم
یک مطلبی که همه ی خانم های بزرگوار و مومنه باید در نظر داشته باشند اینه که غیرت داشتن برای زن حرام است..
تاکیدم بر مومنه بودن از این جهت بود که اگر کسی با قسمتی از دین مشکل داره ادامه ی صحبت های بنده رو خونه..
خانم گرامی متدین،یک آقا حق داره ۴تا زن بگیره،پیغمبر دین شما ۹ زن داشت، اگر اینو نمیخواید قبول کنید با دین اسلام خداحافظی کنید..
آقایی زن صیغه ای داشت،خانمش فهمید و آبرو برای شوهرش نذاشت،شک نکنید این خانم هیزم جهنمه..
خدای متعال قرار داد شما ناموس مرد باشید،قرار داد مرد به شما غیرت داشته باشه،نه اینکه اگر دلش خواست،باید غیرت داشته باشه چنانچه حضرت فرمود حیای زن از غیرت مرد هست..
اما به شما اجازه نداد غیرت داشته باشید نسبت به مرد..
با این مقدمه:
۱.همسر شما ناموس شما نیست.
۲.حرامه بر شما نسبت به همسرت غیرت داشته باشید.
۳.مرد ایرانی معمولا زن و زندگیشو دوست داره و اگر زن درست رفتار کنه و تامین کنه مردش رو ،معمولا سراغ دیگری نمیره..
۴.تنها ابزار دست شما برای گرفتن همسرتون توی چنگ خودتون،جاذبه های جنسی،رفتار و عاطفه ی شماست..
۵.به همسرتون گیر ندید ،اگر میدونید ده بار بهش بگید سیگار نکش بی فایده ست یا اینکه حتی فایده داره،اما عاطفه بین شما از بین میره،ولش کنید..از دیگری بخواید باهاش حرف بزنه و توسل کنید.
۶.انقدر احترام خرج همسرتون کنید که خودش رو بزرگ ببینه توی چشم شما و روش نشه یکسری رفتارها رو بکنه،نترسید از احترام گذاشتن زیاد،پررو نمیشه،بلکه مردتر میشه.
۷.روایات مربوط به نحوه ی همسرداری،جنسی و غیر اون رو مطالعه کنید و کم کم تو زندگی پیاده کنید.
۸.یک خانم باید به همسرش اهمیت بده،مثلا:
_سفره غذا رو به بهترین شکل تزیین کنه
_معطر باشه همیشه،هم دهان وهم بدن
_فکر کنه هرشب مجلس عروسی دعوته،همینطور برای همسرش آراسته باشه
_میوه رو براش پوست بکنید تزیین کرده بهش بدید
میدونید چقدر ابزار در دست دارید برای اینکه همسرتون به غیر شما فکر نکنه به زن دیگه؟
اما متاسفانه اکثر خانم ها غر زدن رو انتخاب میکنند.
به بنده اشکال نکنید که یکطرفه حرف زدم،اگر همسر این خانم هم اینجا مینوشتند،بنده از حقوق خانمش براشون میگفتم ..

موضوع قفل شده است