صفحه 3 از 5 نخست 12345 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: هیس دخترها فریاد نمی زنند، کمکم کنید.

نوشته
    666
    حضور
    70 روز 19 ساعت 3 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    1
    گالری
    14
    صلوات
    2514

ممنون،خوب هستم.
    با این واکنش آشنایی ندارم ولی نمیتونم بازهم حق رو به مرد بدم

2. صلوات

علاقه
    مطالعه بازی و دین و بحث
    نوشته
    6,508
    حضور
    106 روز 20 ساعت 38 دقیقه
    دریافت
    95
    آپلود
    0
    گالری
    33
    صلوات
    27382

نقل قول نوشته اصلی توسط smart star نمایش پست ها
    ممنون،خوب هستم.
    با این واکنش آشنایی ندارم ولی نمیتونم بازهم حق رو به مرد بدم
    بسم الله الرحمن الرحیم
    اللهم عجل لولیک الفرج
    سلام علیکم ورحمه الله وبرکاته

من اغاز کلامم با شما در مورد ذاتی بودن این عمل است که ذاتا بد هستند نه خود خطا و اشتباه

اما بگذارید درکم رو بگویم شاید در علم روانشناسی تعریفی داشته باشد

اما مصداق بیرونی آن این است که اگر دیده باشید بعضی افراد بر اثر شرایطی که دارند و فشاری که دارند و... گاهی وقت های کنترل خود را از دست می دهند و به شکل خشم نشون می دهند.

یک آن از کوره در رفتن
    یک ان کسی را کشتن
    یک آن به کسی تجاوز کردن

این ان ها ممکنه توی زندگی پیش بیاد باید جلوشو گرفت اما اینکه بخواهیم بگوییم ذاتا فرد بد است فکر کنم نیاز به شناخت بیشتری از فرد هست.

یا علی(ع)

ویرایش توسط رستگاران : ۱۳۹۵/۰۹/۱۰ در ساعت ۲۳:۲۵
    اسلام درخشانترین راه است
    غررالحکم امدی ترجمه ادیب فقید محمد علی انصاریحدیث505

موسسه انتشاراتی امام عصر(عج)
    عقل آدمی را به گفتار نیک و نهاد پاکیزه و کردار نیکو دلیل آورند
    (همان ح-10811)

4. صلوات ها 3

علاقه
    علاقه به شفا قطع نخاع هستم و 25 ساله هستم.
    نوشته
    6,638
    حضور
    38 روز 9 ساعت 18 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    17023

بسم الله
    سلام به همه .
    بخضوص کارشناس عزیز.
    و دو دوست قدیمی مسعود و رستگاران عزیز.
    .
    دو نکته از این داداش کم سواد ولی با تجربه خودتون بشنوید.
    .
    بیایید اول خودمون رو جای کسی نزاریم امکان درک این موضوع نیست مگر برای کسی اتفاق بیوفته.
    .
    و موضوع رو دو قسمت کنیم
    یک این آقا با هر سنی اول باید دید کار اولش هست و اخرش یا باز...
    ک اگر کار اول و اخرش بوده و فقط با دختر مورد نظر
    ما نوکر کارشناس هستیم ک حرفش روی چشم ما و همچی درست.
    ولی قسمت دوم
    اگر با دیگری هم
    دختر اون خواهر زن حتی دختر خواهر برادر خودش چی؟
    یا غریبه.
    اقدامی صورت نگیری همچی در خفا باشه .؟حق چی میشه؟
    ما هم اسمشو بزاریم دخترا فریاد نمیزنند حل شد تمام؟
    دختر فریاد نزند در قسمت دوم حرفم ک خدایی نکرده ابروی دختر دیگری برود؟
    درست هست واقعا؟
    چرا فریاد زدن را در جمع میدونید در محله بین صد نفر نمیشه تو گوش این فرد فریاد زد .؟
    تاوان این مرد چی؟
    نظر کارشناسو میخوام در مورد قسمت دوم حرفم ک ممکنه این فرد با هر کی این اقدامو بکنه.
    .
    و یه حرف کوچک ب دوست عزیزم رستگااران ک گفتن ممکنه بخاطر حجاب دختر و ... این کار شده البته یجور دگه گفت.
    کسی با دختر مردم حالا با حجاب کم اینکارو کرد بدون با نوه خودش با حجاب کم اینکارو ممکنه بکنه اون نوه باید همیشه خونه بابا بزرگش چادری باشه؟
    نمیدونم شاید من اشتباه میکنم.
    .
    .
    حرف آخر نه رسواش کن نه باهاش ادامه بده و نه بگذار در خفا تمام بشه .
    تک ب تک بدون درگیری میتونی حلش کن نمیتونی مشورت کن .
    ولی همینجور فک خواهر خودت هستی فکر دختر خالت هم باش دختر خاله ها همه همه دختران معصوم .
    .
    ممنون از همه
    نقل قول پست های من مثل همیشه چه با تندی چه ارام آزاد میباشد.
    .
    التماس دعا
    یا حق

ویرایش توسط دايي حسن : ۱۳۹۵/۰۹/۱۱ در ساعت ۰۳:۰۶
    رفيق بي كلك مادر

قويترين درختان در كوير ميرويند من يك كويريم

6. صلوات ها 4

علاقه
    علاقه به شفا قطع نخاع هستم و 25 ساله هستم.
    نوشته
    6,638
    حضور
    38 روز 9 ساعت 18 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    17023

نقل قول نوشته اصلی توسط smart star نمایش پست ها

سلام خدمت شما.
    متاسفانه جامعه همین هست..
    دختری حرفی بزند در درجه ی اول آبروی خودش میرود،آبروی خودش یعنی آبروی خانواده ش ودر نتیجه ازدواجی نمیتواند بکند.
    چه کسی طرف دختر را میگیرد مخصوصا اگر اون آقا تحصیلات بالا داشنه باشد وافراد خیلی زیادی قبولش داشته باشند ویا مریدش باشند؟؟

این اتفاق واقعی هست...
    روزی دوستم به بنده پیام میدهند که فلان آقای مشاور( که دکتری علوم قرآن وحدیث دارند واستاد دانشگاه هستند ویک فرد کاملا مورد اعتماد همه و "مشاوره ی رایگان می دهند") به دوستشون که برای راهنمایی پیش این مشاور رفتند،گردن دوستم را لمس کردند ونبضشان راگرفتند که ببینند این دختربیماری تیروئید دارند...
    بنظرتون این کار درست هست؟؟
    حالا این مشاور در جلسه ی اول این کار رو کردند،جلسات بعدی میرفتند چکار میکردند خدا داند..
    ولی دوستم به قدری عصبانی شده بودند که میخواستند آبروی این مشاور را ببرند،تنها حرفی که زدم وخودشون هم به این نتیجه رسیدند، در درجه ی اول آبروی ما میرود و کسی حرفمان را باور نمیکند

هیسسس..دخترها فریاد نمیزنند
    بسم الله
    سلام ب همکار بزرگوار.
    در مورد اتفاق دوست شما.
    اگر درست متوجه شده باشم .
    از سخن شما متوجه میشم از دوست شما سو استفاده شده توسط یک مشاور و هم احتمال میدم این اقا سرشناس هست.
    در مورد دوست شما حرف کارشناس ب درستی میشه اجرا بشه.
    یعنی دوست شما دگه پیش این آدم نره و چون سو استفاده شده واگذارش کنه ب خاطر ابروش .
    دوست شما هیچ گناهی هم نداشته.
    حالا اگر این ادم سرشناس نبود حرف دوستون مورد قبول مردم و... بود دوستون میتونست حقشو بگیره .
    ولی الان بهترین کار همان ک کارشناس گفتن .
    دخترا فریاد نمیزنند درست ولی برای چی برای ابروی خودشون هست .
    در مورد دوست شما واقعا نمیشه فریاد زد چون هم ممکنه ابروش بره هم متهم بشه ب دروغ گفتن و حرفش هم بجایی نرسه .فقط دوستون میتونه ب صورن ناشناس به بالا دستان اون فرد بگه که این ادم چکار میکنه.
    .
    در مورد دوست شما واقعا نمیتونه فریاد بزنه.
    بهترین کار اینه که دگه پیش این آقا نره و بدونه ازش سو استفاده شده و گناهی نداره و مهمتر از همه فراموش کنه تا خدایی نکرده فکر این موضوع ازارش نده و در زندگیش تاثیر نزاره.
    گاهی هم باید فراموش کرد و فریاد نزد و واگذار کرد ب خدا
    .
    ممنون
    التماس دعا
    یا حق

ویرایش توسط دايي حسن : ۱۳۹۵/۰۹/۱۱ در ساعت ۰۳:۴۹
    رفيق بي كلك مادر

قويترين درختان در كوير ميرويند من يك كويريم

8. صلوات

علاقه
    نقاشی و نویسندگی
    نوشته
    704
    حضور
    63 روز 23 ساعت 21 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1609

نقل قول نوشته اصلی توسط عضو خودمانی نمایش پست ها
    حالا شما راهنمایی کنید که تکلیف چیست؟
    این موضوع را چگونه باید مدیریت کنیم؟
    به نام خداوند بخشایشگر و مهربان

سلام به شما و همگی

امیدوارم که دیگه هرگز چنین اتفاقات تلخی رخ نده و شخص خاطی به سزای عملش برسه و در راه راست قرار بگیره. راهی که کارشناس محترم دادن خیلی خوبه. منتهی به نظرم یک چیز کم هست که اضافه ش میکنم.

شخص خاطی رو در خلوتی ملاقات کنین. یک چک محکم به صورتش بزنین و اشاره ای به این مسئله ی تلخ رخ داده بزنین که بفهمه شما مطلع شدین و بعد بهش بگین که اگر بخواد حرکتی بکنه یا شکایتی انجام بده، مسئله رو برای خانواده ش فاش میکنین.

به نظرم این آقا حداقل سزاوار و لایق یک چک محکم هست.

10. صلوات ها 5

نوشته
    127
    حضور
    3 روز 9 ساعت 4 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    2
    صلوات
    174

نقل قول نوشته اصلی توسط عضو خودمانی نمایش پست ها
    لعنت بر بی حجاب و بی حیا و بی غیرت
    ضایعه غمباری ، چند ماه است که روی سینه‌ام سنگینی می کند، در واقع آنقدر عذابم میدهد که از فکر کردن به آن موضوع فرار می کنم و دلیل تاخیر در طلب راهنمایی شاید همین است.
    بنده یک آقا پسر جوان هستم حدود 25 سال
    یک بعد از ظهر تابستان بعد از اینکه یکی دیگر از خواستگاران نا مناسب خواهر مطلقه ام(طلاق در دوران عقد) از خانه رفتند، ناگهان با صدای داد و شیون زیاد مادرم به سالن پذیرایی منزل رفتم، مادرم فقط فریاد می زد خدا را صدا می زد، تا از حال رفت،
    فکر می کردم علت این همه زاری و شیون به خاطر ماجرای ازدواج بی ثمر قبلی خواهرم می باشد.(با توجه به اینکه ازدواج قبلی تا حدودی از سمت خانواده تحمیل شد و منجر به جدایی شد و عذاب وجدان بابت اینکه کمتر پیش می آید که خواستگار مناسبی بیاید و اگر هم بیاید با فهمیدن از عقد برگشته بودن خواهرم، شانه خالی می کنند.).
    ایشان را دعوت به صبر کردم، تا اینکه فردا ی ان روز پر شیون مادرم در فضایی دو نفره ماجرای دل شکسته خواهرم که باعث داد و شیون شده بود را، برایم نقل کرد.
    مادرم: یک ماه قبل که برای دلجویی از خاله ات سری به خانه آنها زده بودیم، با توجه به اینکه سنشان بالا بود، زمانی که شوهر خاله ام بر خواست که از آشپز خانه چای و میوه بیاورد، از خواهرم خواستیم که برود و کمک کند.
    آن حیوان حرام لقمه ی پیر خرفت قصد جسارت به خواهر دسته ی گلم را کرده بود،
    البته با توجه به اینکه ما در حیاط منزل بودیم، قلبم آرام است که نتوانسته غلط اضافه ای بکند و با توضیحات در بسته ای که از مادرم شنیدم ، فقط خواهرم را بوسیده است.
    .
    البته این را هم در نظر داشته باشید که تا آن زمان نمی دانستیم شوهر خاله ام اینقدر کثافت و بی شرف است.
    حالا منظور بنده از طلب کمک و راهنمایی.
    خواهرم نگران خاله و دختر خاله ام می باشند و می گویند که ارتباط سوری و ظاهری را حفظ کنیم تا آنها از این مسئله آگاه نشوند و با پی بردن به کثیف بودن مردشان، به غم هایشان اضافه نشود.
    از طرفی خودم می گویم اصلا ارتباط را قطع کنیم و بگذاریم بدون اینکه علت را بدانند، روابط خانوادگی تیره و تار شود.
    حالا شما راهنمایی کنید که تکلیف چیست؟
    این موضوع را چگونه باید مدیریت کنیم؟
    ببخشید که برای شرح ما وقع داستان سرایی کردم و پیشاپیش از کمکتان متشکرم.
    سلام
    از ماجرایی که برات پیش اومده متاسفم.
    این که تعرضش ناموفق مونده خیلی خوبه. اینطور مواقع بهترین کار محکم بودن هست. چون اگه به خاطر آبرو داری یا موضوعات دیگه به روش آورده نشه طرف مقابل اینو به حساب ملاحظاتی که شما داشتید مثل این که گفتید خانواده اش اذیت نشن و ... نمیذاره با خودش فکر میکنه که خیلی زرنگه و شما بی عرضه اید اینطوری فکر میکنه و جسارت و طمع اش بیشتر میشه.
    نشون دادن محکم بودن یکیش اینه که بزنیدش یا دیگرانی رو اجیر کنید که بزنندش
    اگه این راه براتون عملی نیست (اگه خیلی پیر هست) هیج فرقی با هر راهکار دیگه ای که بتونه محکم بودن و خشونتتون رو نشون بده نداره
    مثلا میتونید ابتدا تهدیدش کنید که به یکی از دخترخاله هاتون میگید و بعد واقعا این کارو بکنید از اینکه بقیه دخترهاش و زنش و نزدیکاش نفهمند میترسه.
    اگه فرض محال این راه جواب نداد در عین محکم بودنتون با یه وکیل مشورت کنید که بتونید دلائل خوبی پیدا کنید و بعد ازش شکایت کنید.
    ویرایش توسط صـادق خان : ۱۳۹۵/۰۹/۱۱ در ساعت ۰۸:۱۷

12. صلوات ها 2

نوشته
    10
    حضور
    4 ساعت 38 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    33

نقل قول نوشته اصلی توسط Serat نمایش پست ها
    سلام

خیلی متاسفم. اگر صلاح دیدید به یک نفر بگویید به شوهرخاله تان زنگ بزند و تهدیدش کند که اگر دوباره مزاحم فلان دختر شدی میکشیمت یا اینکه با پلیس میایم سراغت. (خودتان بسنجید که چه تهدیدی موثر خواهد بود.) اگر دیدید ادامه داد چند نفر رو بفرستید سراغش کتکش بزنند.طوری که از ترس جانش دست از این کار بردارد.

البته این در صورتی است که آنقدر پیر نباشد که با کتک خوردن بلایی سرش بیاید.

و اگر خواستید چنین کاری کنید نباید به شما مظنون شود. یعنی باید شما و مادرتان طوری رفتار کنید که انگار که از موضوع اطلاعی ندارید. کسانی هم که میفرستید سراغش نباید بتواند آنها را شناسایی کند...
    سلام
    ادامه داد؟؟!!!!!!!
    یک بارش بشه دو بار ، خودم می کشمش
    البته از تیر ماه تا الان ارتباط از نوع رفت و آمد رو قطع کردیم و فقط در پارک یا از طریق تلفن از احوال خاله آگاه می شویم.

14. صلوات ها 5

نوشته
    10
    حضور
    4 ساعت 38 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    33

نقل قول نوشته اصلی توسط نشاط نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    این رفتار شوهرخاله شما واقعا قبیح و زشت بوده و شرایط روحی شما را درک می کنیم که چنین مسائلی واقعا سخت می باشد، اما به هر حال پیشنهاد می شود که به این نکات توجه کرده و رعایت کنید:
    1. اگر واقعه را همان طور که مطرح کردید، اتفاق افتاده، این فرد قابل اعتماد نیست و بهتر است یک مدت مشخصی رفت و آمد نداشته باشید، تا خود ایشان متوجه شود که شما از رفتار او آگاه شده اید، حتی شده ایشان را تحویل نگیرید و یک رفتار سنگین و بدون الفاظ محبت آمیز برخورد کنید. البته خواهرتان نیز باید مواظب باشد که با تهدید و یا رفتارهای دیگر از ایشان سوء استفاده نکند، در حقیقت خواهرتان باید توجیه شود در صورت تکرار چنین رفتارهایی شما را حتما آگاه کند.
    2. این قضیه را فعلا فاش نکنید، چون یک طرف قضیه آبروی شما و خواهرتان در معرض خطر است، فلذا با سنگینی و رفتار جدی و قاطعانه و سنجیده پیش بروید به طوری که ایشان از ارتکاب چنین رفتاری پشیمان شده و احساس خطر کند.
    3. درصورت تکرار چنین رفتارهای ناشایست می توانید به صورت مستقیم تهدید کرده و در صورت نیاز شکایت کنید.
    4. البته رفتارهای شما و خواهرتان طوری نباشد که احساس کند شما به خاطر آبروی خود پرده بر روی مسئله خواهید کشید و آن را کتمان خواهید کرد.
    5. سعی کنید تا حد امکان خواهرتان به منزل خاله تون رفت و آمد نداشته باشد و یا اگر هم مجبور به رفت و آمد شدید، هرگز در شرایط و مکان خلوت و تنها نباشد.
    سلام استاد.
    این که فرموده اید یک مدت رفتار محبت آمیز نداشته باشیم!!!، اصلا متوجه نمی شوم.
    همین الان که متوجه شدم شوهر خاله خوک صفت عمل قلب داشته، از خدا می خواهم که مرگش را زود تر برساند.
    این هم که طلب راهنمایی کرده ام، برای این هست که با حفظ آبرو شیوه ای رادر پیش بگیریم که تا آخر عمر با شوهر خاله ام برخورد و ارتباط نداشته باشیم.
    اما از آنجایی که ممکن است منجر به منزوی شدن خانواده ام در فامیل بشود یا دیگران راجع به خانواده ام قضاوت اشتباه بکنند، پس نیاز به راهنمایی داشتم.
    لازم به ذکر است که نفرت ایجاد شده، حتی تمایل به ادامه دوستی چند ساله با پسر خاله ام را از بین برده.
    در ضمن فاش شدن این موضوع به احتمال زیاد منجر به خون ریزی میشود.
    خودم می خواستم خانه یا ماشینشان را آتش بزنم که مادرم مانع شد و بخاطر حفظ آبرو وادار به سکوت شدیم. اما اگر پدرم بفهمد، قطعا یک بلایی به سر آن پست فطرت می آورد.
    راهنمایی که من میخواهم تحت این عنوان است که در عین حال که شوهر خاله ام را آدم به حساب نمی آوریم، بتوانیم با بقیه به گونه ای رابطه را حفظ کنیم که کسی از این موضوع با خبر نشود.
    مثلا وقتی پدرم می پرسد که چرا یک سر به پسر خاله ات نمی زنی ، چه بگویم؟
    ایام عید که تمام فامیل قطعا به دیدن هم می روند، ما چه کنیم؟
    مخصوصا اینکه خانواده مادری من به صورت دسته جمعی جایی می روند، مثلا امشب همه منزل فلان دایی.. یا فلان خاله.، اما تکلیف ما چیست که نمی خواهیم با آن حیوان روبرو شویم؟
    ویرایش توسط عضو خودمانی : ۱۳۹۵/۰۹/۱۱ در ساعت ۱۱:۰۱

16. صلوات ها 3

نوشته
    10
    حضور
    4 ساعت 38 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    33

نقل قول نوشته اصلی توسط صـادق خان نمایش پست ها
    سلام
    از ماجرایی که برات پیش اومده متاسفم.
    این که تعرضش ناموفق مونده خیلی خوبه. اینطور مواقع بهترین کار محکم بودن هست. چون اگه به خاطر آبرو داری یا موضوعات دیگه به روش آورده نشه طرف مقابل اینو به حساب ملاحظاتی که شما داشتید مثل این که گفتید خانواده اش اذیت نشن و ... نمیذاره با خودش فکر میکنه که خیلی زرنگه و شما بی عرضه اید اینطوری فکر میکنه و جسارت و طمع اش بیشتر میشه.
    نشون دادن محکم بودن یکیش اینه که بزنیدش یا دیگرانی رو اجیر کنید که بزنندش
    اگه این راه براتون عملی نیست (اگه خیلی پیر هست) هیج فرقی با هر راهکار دیگه ای که بتونه محکم بودن و خشونتتون رو نشون بده نداره
    مثلا میتونید ابتدا تهدیدش کنید که به یکی از دخترخاله هاتون میگید و بعد واقعا این کارو بکنید از اینکه بقیه دخترهاش و زنش و نزدیکاش نفهمند میترسه.
    اگه فرض محال این راه جواب نداد در عین محکم بودنتون با یه وکیل مشورت کنید که بتونید دلائل خوبی پیدا کنید و بعد ازش شکایت کنید.
    سلام
    شکایت یعنی علنی شدن موضوع، همه صحبت سر حفظ آبرو هست.
    اینم که همه حدس می زنند خیلی پیر هست، نزدیک 60 سالشه و بتازگی از عمل قلب مرخص شده که ان شا الله به درک واصل شود.
    اینم که اول متنم نوشتم لعنت بر بی حیا و بی حجاب و بی غیرت.، واسه اینه که مطمئنم پای فیلمهای ماهواره و این ابتذال خیابان ها یک پیر مرد احمق در یک دختر جوان طمع کرده.

18. صلوات ها 5

نوشته
    10
    حضور
    4 ساعت 38 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    33

نقل قول نوشته اصلی توسط Kamran نمایش پست ها
    به نام خداوند بخشایشگر و مهربان

سلام به شما و همگی

امیدوارم که دیگه هرگز چنین اتفاقات تلخی رخ نده و شخص خاطی به سزای عملش برسه و در راه راست قرار بگیره. راهی که کارشناس محترم دادن خیلی خوبه. منتهی به نظرم یک چیز کم هست که اضافه ش میکنم.

شخص خاطی رو در خلوتی ملاقات کنین. یک چک محکم به صورتش بزنین و اشاره ای به این مسئله ی تلخ رخ داده بزنین که بفهمه شما مطلع شدین و بعد بهش بگین که اگر بخواد حرکتی بکنه یا شکایتی انجام بده، مسئله رو برای خانواده ش فاش میکنین.

به نظرم این آقا حداقل سزاوار و لایق یک چک محکم هست.
    سلام
    رفتاری با همین مضمون به محض مطلع شدن مادرم و توسط مادرم با خوک مورد نظر انجام شده است.
    فقط سیلی که فرمودید زده نشده،

20. صلوات ها 4

صفحه 3 از 5 نخست 12345 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع رو مطالعه کرده اند از ۱۳۹۷/۰۸/۱۳, ۱۲:۵۹ : 1

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری