مداح اهل بیت حاج سلیم موذن زاده اردبیلی درگذشت

تب‌های اولیه

5 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
مداح اهل بیت حاج سلیم موذن زاده اردبیلی درگذشت

حاج سلیم موذن‌زاده از مداحان و ذاکران مشهور اهل‌بیت در عالم تشیع بود که در سن 80 سالگی و بر اثر کهولت سن دار فانی را وداع گفت تا شهر دارالارشاد اردبیل داغدار این مداح عالیقدر عالم تشیع باشد.

کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذوالجلال و الاکرام

خداوند ایشان و برادر بزرگوارشان رحیم موذن زاده و پدرشان شیخ عبدالکریم را مشمول رحمت و مغفرتش گرداند ذاکر و دلسوخته اهل بیت علیهم السلام بودند , با ایشان همنشین شان گرداند.

الفاتحه مع الصلوات

[h=2] سلیم موذن‌زاده پیرغلام و ذاکر برجسته کشور صبح امروز درگذشت.[/h]

سلیم موذن‌زاده از مداحان و ذاکران مشهور اهل‌بیت در عالم تشیع بود که در سن 80 سالگی و بر اثر کهولت سن دار فانی را وداع گفت.

سلیم مؤذن‌زاده اردبیلی که به زبانهای ترکی، فارسی و عربی نوحه سرایی می‌کرد، در سال 1315 خورشیدی در شهر اردبیل زاده شد. وی که بیش‌تر نوحه‌هایش را به زبان ترکی آذربایجانی سروده، به زبان‌های فارسی و عربی نیز تسلط داشت. پدرش شیخ عبدالکریم مؤذن‌زاده اردبیلی نخستین مؤذن رادیوی ایران است و برادرش رحیم مؤذن‌زادهٔ اردبیلی نیز از مؤذنان اسلامی است.

با حاج بهرام یوسف پور آذری از نزدیکان آن مرحوم، وی ضمن تایید خبر درگذشت حاج سلیم موذن زاده اردبیلی گفت: متاسفانه صبح امروز از این اتفاق باخبر شدم. من در تهران هستم و هنوز اطلاع دقیقی از زمان تشییع پیکر آن مرحوم به دستم نرسیده است.

بر طبق اخبار منتشر شده، ودود موذن زاده از احتمال تشییع پیکر آن مرحوم در روز چهارشنبه (فردا) خبر داده است.

انتهای پیام/

[h=2]زمان تشییع پیکر سلیم موذن‌زاده اردبیلی اعلام شد [/h]
[h=2]آرشیوی از مداحی آذری با نوای سلیم مؤذن‌زاده + دانلود [/h]
[h=2]استاد سلیم موذن‌زاده اردبیلی کیست؟ + تصاویر [/h]

[h=2]دانلود اذان خاطره‌انگیز مرحوم حاج سلیم موذن زاده اردبیلی [/h]

خدا رحمتشون کنه. واقعا صدای معنوی داشتند که ناشی از صفای قلبشون بود.
وقتی قلب ، زلال باشه اثرش در هنر فرد نمایان میشه.

خداوند حاج سلیم موذن زاده و حاج رحیم موذن زاده و والدین بزرگوارشونو مورد رحمت و مغفرت خودش قرار بده و همه این بزرگواران رو سر سفره حضرت ابا عبدال... (ع) بنشونه و با ایشون محشور کنه!
همش با خودم می گفتم یعنی پدر و مادر حاج سلیم چی کار برا خدا کردن که خدا همچین لطفی براشون کرده که:
هر جا اسم اذان هست، اسم حاج رحیم هم اونجا می درخشه!
و هر جا اسم نوحه اهل بیت (ع) هست، اسم حاج سلیم می درخشه!