إِنْ عُدْتُمْ عُدْنَا

تب‌های اولیه

15 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
إِنْ عُدْتُمْ عُدْنَا

[="darkred"] إِنْ عُدْتُمْ عُدْنَا [/] (الإسراء/8)

سلام علی عباد الله الصالحین

قصد نداشتم بگردم

اما چه کنم شرم داشتم کسانی که مرا با پیام از سر صدق می خوانند اجابت نکنم

بخاطر تعداد انگشت شماری آمده ام که صادقانه خواستند که برگردم
پس اگر بدانم حتی یک نفر از روی اشتیاق خواهان من است وجدانم و مسئولیتم مرا وادار می کند که به سوی او بیایم و یقین دارم همان یک نفر صادق چون فوتون نوری می تواند سر آغاز جرقه ای عظیم باشد

و من برای الان کار نمی کنم و امیدی هم به نتیجه بخش بودن کارهایم به زودی ندارم
بلکه هدفم برای آینده است
کارمن کاشتن نهال شیعه ی واقعی در دلهای مستعد است

اما قبل از ورود دوباره
چند نکته را یاد آوری می کنم
شیعه ای که الان هست من آن را نمی پذیرم
اگر کوچکترین اختیاری داشته باشم بسیاری از زوائد و خرافات شیعه ی امروزی را بدون کوچکترین ترحمی با رعایت عدالت و تناسب در هم می کوبم وبرای این آفریده شده ام
پس بر ویرانه های آن آنچه را که خواست خداست بر پا می کنم

برای اهدافم نیازی به تایید وتمجید ،و لشگر وعسگر ندارم سپاه من آن چیزیست که درون جمجمه ی انسانهاست

من نه رسول ام نه نبی ام ونه امام و نه نائب امام
نه به من وحی می شودو نه امامی به خوابم آمده ونه بسیاری نه های دیگر
من فقط خودم هستم غلامعلی نوری وخدا مرا کفایت میکند
و قرار نیست از چیزی بترسم واگر حتی یک روز از عمرم باقی مانده باشد بلای جان بسیاری خواهم شد ان شاء الله

غلامعلی نوری *;28199 نوشت:
قصد نداشتم بگردم اما چه کنم شرم داشتم کسانی که مرا با پیام از سر صدق می خوانند اجابت نکنم بخاطر تعداد انگشت شماری آمده ام که صادقانه خواستند که برگردم پس اگر بدانم حتی یک نفر از روی اشتیاق خواهان من است وجدانم و مسئولیتم مرا وادار می کند که به سوی او بیایم و یقین دارم همان یک نفر صادق چون فوتون نوری می تواند سر آغاز جرقه ای عظیم باشد و من برای الان کار نمی کنم و امیدی هم به نتیجه بخش بودن کارهایم به زودی ندارم بلکه هدفم برای آینده است کارمن کاشتن نهال شیعه ی واقعی در دلهای مستعد است

سلام غلامعلي جان
اين سايت متعلق به همه س و محل مناسبي براي تضارب آرا و انديشه هاي ديني است . كسي هم به شما نخواهد گفت كه برو یا به زور بمان .
شما می توانید مباحث را بدون تهمت و بر چسب و تنش و دعوا و پرهیز از ادعا های بی دلیل مطرح كنی و با كارشناسان و كاربران عزیز مطرح و بحث كنی و قضاوت درست را بر عهده خوانندگان و كاربران عزیز و شریف بگذاری .
شایسته است كلی گویی نفرمایی و به تفكیك و به طور جداگانه مباحث را به مناظره بگذاری و با دلیل و اقامه استدلال ،مباحث را پی گیری نمایی .
امیدوارم مباحث خوبی صورت گیرد .

با سلام
به جناب نوری و خوش آمد گویی مجدد
جناب نوری باید بگم که یک انسانی که متدین میباشد و اهل تفکر !در، رد یک محتوای مذهبی و یا بینش مذهبی یا راه و رورش مذهبی و .. و ..!...!!!!!!!!!!!............اگر شبهی دارد که خب تبادل نظر میکند و به نتیجه میرسد!!
اما اگر در رد !این نگرش و بینش در آمد ان موقع باید از همان اول ادله خود را مطرح کند و دلیل محکم بیاورد !!!
و پاسخگو باشد!!؟
یادم میباشد که در آخرین مناظرههای شما، کارشناسان گرامی سوالهای از شما کردند ؟؟؟و بی پاسخ ماند ؟؟؟؟و به نوعی بی جواب ماند و شما پاسخ ندادید و رفتید!!
من فکر نکنم در فرهنگ اسلام و شیعه این قضیه وجود داشته باشد که جواب سوال یک مؤمن و یا یک انسان بی پاسخ بماند؟؟؟
فکر میکنم قبل از شروع !به سوالاتی که کارشناسان از شما کردند در پستهای که ناتمام گذاشتید جواب بدهید دل خیلی از شیعیان را شاد میکنید!!
تا بعد مطالب جدید را مطرح کنید!!
در پناه خداوند و راه علی ع شاد
باشید

اما چه کنم شرم داشتم کسانی که مرا با پیام از سر صدق می خوانند اجابت نکنم بخاطر تعداد انگشت شماری آمده ام که صادقانه خواستند که برگردم پس اگر بدانم حتی یک نفر از روی اشتیاق خواهان من است وجدانم و مسئولیتم مرا وادار می کند که به سوی او بیایم و یقین دارم همان یک نفر صادق چون فوتون نوری می تواند سر آغاز جرقه ای عظیم باشد و من برای الان کار نمی کنم و امیدی هم به نتیجه بخش بودن کارهایم به زودی ندارم بلکه هدفم برای آینده است کارمن کاشتن نهال شیعه ی واقعی در دلهای مستعد است

با سلام

جناب غلام علي نوري اين قسمت از مطالب شما را مدير محتر به خوبي پاسخ دادند

مدیر سایت;28202 نوشت:
اين سايت متعلق به همه س و محل مناسبي براي تضارب آرا و انديشه هاي ديني است . كسي هم به شما نخواهد گفت كه برو یا به زور بمان . شما می توانید مباحث را بدون تهمت و بر چسب و تنش و دعوا و پرهیز از ادعا های بی دلیل مطرح كنی و با كارشناسان و كاربران عزیز مطرح و بحث كنی و قضاوت درست را بر عهده خوانندگان و كاربران عزیز و شریف بگذاری . شایسته است كلی گویی نفرمایی و به تفكیك و به طور جداگانه مباحث را به مناظره بگذاری و با دلیل و اقامه استدلال ،مباحث را پی گیری نمایی . امیدوارم مباحث خوبی صورت گیرد .

و اما در مورد ديگر مطالب

شيعه در عمر 1400 ساله خود كه با ظهور پيامبر اسلام (ص) از طرف خداوند قوانيني را براي هدايت بشر اورده است به خود مي بالد كه كسي را به زور به دامن خود نياورده است

و البته كساني كه در مقابل عقايدش ايستاده اند را با دليل و برهان و استدلال پاسخ داده و با احترام انها را پذيرفته است

و صد البته به كساني كه بدون استدلال و دليل تهمت و افترا بزند و يا امده و سنگي برتاب كرده و در رفته برخوردهاي لازم را كرده است و من بعد هم منوال براين قرار است.

كاش شما بزرگوار هم اندكي از عقايد خود را به معرض نماش دوستان عزيز مي گذاشتيد و تاملي در عقايد خود مي گرديد و انديشه هاي خود را در تضارب اراء فرهيختگان سايت مي سنجيديد

كسي به شما نگفته كه شيعه را بپذيريد و يا نپذيريد كه در بدو امر اين چنين سخن رانده ايد و بي مهابا با اسلام ناب محمدي كه تجلي يافته در شيعه است تاخته ايد

اگر کوچکترین اختیاری داشته باشم بسیاری از زوائد و خرافات شیعه ی امروزی را بدون کوچکترین ترحمی با رعایت عدالت و تناسب در هم می کوبم وبرای این آفریده شده ام

نيكو بود رعايت موازين مناظره ميكرديد و ابتدا با دليل و برهان و استدلال پاي در بحث مي نهاديد تا به كوبيدن و اتهام زني به شيعه.

اگر کوچکترین اختیاری داشته باشم بسیاری از زوائد و خرافات شیعه ی امروزی را بدون کوچکترین ترحمی با رعایت عدالت و تناسب در هم می کوبم وبرای این آفریده شده ام پس بر ویرانه های آن آنچه را که خواست خداست بر پا می کنم

شيعه مفتخراست كه دنباله رو اسلام ناب محمدي(ص) و يگانه راه منجي بشريت

است كه در اخر امر نيز هدايت انها به دست رهبري از شيعه خواهد بود

اگر خرافه و مطالبي به گزاف توسط دوستان جاهلان و دشمنان عامد و معاندان به اسلام ناب بسته شده است را رهبران و اسلام شناسان شيعه خود پيرايش خواهند كرد و نيازي نيست كه كسي از دين مبين اسلام ويرانه ايد سازد كه بر روي ان ويرانه خواست خدا سازد

دين مبين اسلام كه تجلي در شيعه يافته است خواست خداست كه 1400 سال پيش توسط پيامبر خود اين خواسته را ابلاغ كرده است

من نه رسول ام نه نبی ام ونه امام و نه نائب امام نه به من وحی می شودو نه امامی به خوابم آمده ونه بسیاری نه های دیگر من فقط خودم هستم غلامعلی نوری وخدا مرا کفایت میکند و قرار نیست از چیزی بترسم واگر حتی یک روز از عمرم باقی مانده باشد بلای جان بسیاری خواهم شد ان شاء الله

بقيه بر تبل كوبيدن ها درون بازي مناظره معنا پيدا مي كند و در بحث و استدلال مشك مي بويد نه ان كه ................

ما كماكان منتظريم تا عقابيد خود بر ناظران بفرماييد و در معرض نقد انچه در جمجمه انسان ها عاقل و عالم است بگذاريد

من هم به نوبه خودم به آقای نوری سلام عرض میکنم

برای من که تازه عضو این سایت شدم صحبت های شما یه ذره که نه ، خیلی عجیب و غریب بود

خیلی دوست دارم بدونم

چرا شیعه الان رو قبول نداری ؟
اصلاً منظورون از شیعه الان چی هست ؟
شیعه ای که شما قبول داری چیه ؟
یه لطفی کنید پاسخ ها رو دقیق تر بگید که دوباره سوال پیش نیاد

در هرصورت بنا بر حسب وظیفه خوش آمد میگم

سلام بر همه ی دوستان گرامی

خوب این حق شماست با توجه آنچه گذشته از اینجانب سوال بپرسید

اما معلوم است که واقعا سوالهای شما زیاده

پس اگر لطفا کنین با توجه به اهمیت واولویت هر بار یک سوال بپرسید که اینجانب مختصر جواب دهم

یه بنده خدایی گفته عقایدم رو بگم !!!

خود خوب می دانید که گفتن عقاید در چند سطر ممکن نیست ولی ان شا الله در جریان بحث های آتی

متوجه خواهید شد

دوست ندارم الان اینجا محلی برای تفتیش عقاید باشه بنابراین صبر کنید که موقعیت اقتضا کند خود پی می برید

اما یک عقیده ی کلی دارم و آن اینکه غیر از ذات خود خدا هیچ چیز غیر قابل تغییر ی وجود ندارد

همه چیز( وقوانین مربوطه ) در حال تغییر وکون و فساد است فقط ذات اوست که بدون تغییر وتحول باقی می ماند

وَيبْقَى وَجْهُ رَبِّكَ ذُو الْجَلَالِ وَالْإِكْرَامِ(الرحمن/27)

در هر برهه ومقطعی از زمان نیازها وخواسته های بشری وذائقه ها تغییر می کند و خداوند نیز با توجه به رشد بشر و تغییر مقتضیات زمان که اینها نیز نشات گرفته از اراده ومشیت اوست اسباب جوابگویی به تغییرات را در مهد تمدن بشری مهیا می نماید
ودر هر زمان برای پاسخگو یی به خواسته هاقوانین متغیر متناسب با آن زمان مقرر نموده

يسْأَلُهُ مَنْ فِي السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ كُلَّ يوْمٍ هُوَ فِي شَأْنٍ(الرحمن/29)

[="red"]هر که در آسمانها و زمين است از او درخواست مي‏کند هر زمان او در کاري است[/]

طبق این آیه در مشیت الهی مسئلت کردن و خواسته های جدید منحصر به زمان محدود وخاصی نیست ( به قول شما نحویان فعل مضارع دلیل بر استمرار است) و خداوند نیز در هر زمان شانی جدید ومتفاوت از قبل دارد( شان اینجا نکره است)

بنا براین کسانی که در مقابل مشیت وتغییرات الهی به خواسته ها و مقتضیات پیشینیان رضایت داده اند

وپاسخ به نیاز ها ودرخواست ها ی زمان خود را تنها و تنها در گذشته می بینند مخالف جریان خدایی میخواهند شنا کنندپس اجسام آنها برگشته و بجای اینکه آینده و جریان را ببینند به عقب وگذشته چرخیده وخیره شده و کوچکترین مجالی رابرای درک حقایق نو و صیروره از خود گرفته اند

اساسا قرآن تعبیر جالبی دارد از تاریکی ها به سوی نور دعوت می کند وخود می دانید که تاریکی موجب

رکود ودر جاماندن ودر جازدن است و نور عامل حرکت و به جلو رفتن

وحتی نور عین حرکت وپیشرفت است وچه سرعتی بالاتر از تحرک و جریا ن نور

برق اتاق که قطع شود همه در جای خود بدون تغییر می مانند وراکد می شوند وتنها کسی حرکت می

کند وتغییر مکان می دهد که در حستجوی نور باشد

وخدا به پیشرفتن را دوست دارد که خودش نور است

ومن ندیده ام که نوری در جای راکد مانده یا به عقب جریان یافته باشد ونور صراطش مستقیم است

پس شما هم حرکت کنید رکود نداشته باشید در جستجوی نور برآیید حرکت کنید پس تغییر کنید و تغییر دهید

و این معنی رشد است که در مقابلش غی

غلامعلی نوری *;28340 نوشت:

اما یک عقیده ی کلی دارم و آن اینکه غیر از ذات خود خدا هیچ چیز غیر قابل تغییر ی وجود ندارد

همه چیز( وقوانین مربوطه ) در حال تغییر وکون و فساد است فقط ذات اوست که بدون تغییر وتحول باقی می ماند

وَيبْقَى وَجْهُ رَبِّكَ ذُو الْجَلَالِ وَالْإِكْرَامِ(الرحمن/27)

در هر برهه ومقطعی از زمان نیازها وخواسته های بشری وذائقه ها تغییر می کند و خداوند نیز با توجه به رشد بشر و تغییر مقتضیات زمان که اینها نیز نشات گرفته از اراده ومشیت اوست اسباب جوابگویی به تغییرات را در مهد تمدن بشری مهیا می نماید

ودر هر زمان برای پاسخگو یی به خواسته هاقوانین متغیر متناسب با آن زمان مقرر نموده

با سلام:Gol:

آقای نوری مجدداً خوشامد عرض می کنم.

منظورتان از مطالب بالا مبهم است؛ منظورتان از اینکه هر چیزی جز ذات خدا قابل تغییرند چیست؟ یعنی می فرمایید قرآن که کلام خداست و سخنان نبی اکرم (ص) که "لا ینطق عن الهوی؛ ان هو الا وحی یوحی" است و احکام الهی بیان شده از سوی رسول اکرم که "حرام محمد حرام الی یوم القیامه و حلال محمد حلال الی یوم القیامه" قابل تغییرند؟

یعنی در مواقعی بسته به اقتضاء می توانیم به برخی آیات قرآن عمل کنیم و در زمان هائی نه؟ در آناتی به قرآن معتقد باشیم و در آناتی نه؟ برخی سخنان پیامبر اکرم (ص) را بپذیریم و برخی را نه؟ با توجه به تغییر خواسته ها و ذائقه های بشری برخی احکام الهی را به میل خود و بسته به شرایط در زمان هائی تغییر دهیم؟ و ...؟؟؟

یعنی خداوندی که در یک دستور کلی در کنار اطاعت از خودش به اطاعت از رسول و اولواالامر فرمان می دهد، منظورش در برخی زمان ها و بسته به اقتضاء و شرایط زمانی است؟؟؟ این اطاعت قابل تغییر است؟؟؟ یعنی زمانی اطاعت کنید و هر زمان به گمان تان خلاف شرایط و اقتضاء بود اطاعت نکنید؟؟؟

لطفاً کمی روشن تر بفرمایید تا ما و دیگر کاربران هم بتوانیم حقیقت مطلب را درک کنیم؟ بلکه با هم شیعۀ حقیقی را باز شناسیم و از نو بسازیم؟؟؟

به حمدالله کاربران فرهیختۀ ما به حکم آیۀ شریفۀ "آمن الرسول بما انزل الیه من ربه والمؤمنون کل آمن بالله و ملائکته و کتبه و رسله ..." ایمان شان بیش از این حرفها قوی و استوار است که به نسیم بی روح اقاویل و کلی گوئی های شما حتی تکانی بخورد، اینان به هدایت الهی و به نور قرآن و اهل بیت (ع) که مختص متقین است "هدی للمتقین" مسلح اند و از گروهی که همچون نظریه شما در زمرۀ " یؤمنون ببعض و یکفرون ببعض" قرار می گیرند تبری می جویند.

الغرض اینکه خواهش ما همانگونه که مدیر محترم سایت فرمودند: دست از کلی گوئی و شعربافی بردارید" و به قول معروف: "از تعارف کم کن و بر مبلغ افزا".

با احترام، شما زحمت بکشید همان نقاط اشکال و انحراف مکتب شیعه که در نظر دارید و در کلی گوئی تان اشاره کردید را بفرمایید تا پاسخ آنها کمافی السابق، توسط کارشناسان عزیز برای استفادۀ شما و کاربران محترم، ارائه شود.

موفق باشید ...:Gol:

سلام

آیا غلامعلی می تونه بگه غرور ، تکبر و خود برتر بینی در اون شیعه واقعی که ایشون مدعی هستند چه جایگاهی داره ؟؟؟

تا اونجایی که من از امام علی (ع) سراغ دارم تو خطبه قاصعه این اوصاف رو مذموم می دونه !

پس چطوره که این مدعی غلام علی این همه با غرور و تکبر همه رو جاهل فرض می کنه و خودش رو از همه برتر می دونه ؟؟؟!!!

خیلی جالبه!!!

گمان نکنم جواب داشته باشه !

فعلا خداحافظ :Mohabbat:

صدیق;28390 نوشت:

با سلام:gol:

آقای نوری مجدداً خوشامد عرض می کنم.

منظورتان از مطالب بالا مبهم است؛ منظورتان از اینکه هر چیزی جز ذات خدا قابل تغییرند چیست؟ یعنی می فرمایید قرآن که کلام خداست و سخنان نبی اکرم (ص) که "لا ینطق عن الهوی؛ ان هو الا وحی یوحی" است و احکام الهی بیان شده از سوی رسول اکرم که "حرام محمد حرام الی یوم القیامه و حلال محمد حلال الی یوم القیامه" قابل تغییرند؟

یعنی در مواقعی بسته به اقتضاء می توانیم به برخی آیات قرآن عمل کنیم و در زمان هائی نه؟ در آناتی به قرآن معتقد باشیم و در آناتی نه؟ برخی سخنان پیامبر اکرم (ص) را بپذیریم و برخی را نه؟ با توجه به تغییر خواسته ها و ذائقه های بشری برخی احکام الهی را به میل خود و بسته به شرایط در زمان هائی تغییر دهیم؟ و ...؟؟؟

یعنی خداوندی که در یک دستور کلی در کنار اطاعت از خودش به اطاعت از رسول و اولواالامر فرمان می دهد، منظورش در برخی زمان ها و بسته به اقتضاء و شرایط زمانی است؟؟؟ این اطاعت قابل تغییر است؟؟؟ یعنی زمانی اطاعت کنید و هر زمان به گمان تان خلاف شرایط و اقتضاء بود اطاعت نکنید؟؟؟

لطفاً کمی روشن تر بفرمایید تا ما و دیگر کاربران هم بتوانیم حقیقت مطلب را درک کنیم؟ بلکه با هم شیعۀ حقیقی را باز شناسیم و از نو بسازیم؟؟؟

به حمدالله کاربران فرهیختۀ ما به حکم آیۀ شریفۀ "آمن الرسول بما انزل الیه من ربه والمؤمنون کل آمن بالله و ملائکته و کتبه و رسله ..." ایمان شان بیش از این حرفها قوی و استوار است که به نسیم بی روح اقاویل و کلی گوئی های شما حتی تکانی بخورد، اینان به هدایت الهی و به نور قرآن و اهل بیت (ع) که مختص متقین است "هدی للمتقین" مسلح اند و از گروهی که همچون نظریه شما در زمرۀ " یؤمنون ببعض و یکفرون ببعض" قرار می گیرند تبری می جویند.

الغرض اینکه خواهش ما همانگونه که مدیر محترم سایت فرمودند: دست از کلی گوئی و شعربافی بردارید" و به قول معروف: "از تعارف کم کن و بر مبلغ افزا".

با احترام، شما زحمت بکشید همان نقاط اشکال و انحراف مکتب شیعه که در نظر دارید و در کلی گوئی تان اشاره کردید را بفرمایید تا پاسخ آنها کمافی السابق، توسط کارشناسان عزیز برای استفادۀ شما و کاربران محترم، ارائه شود.

موفق باشید ...:gol:

ببینید در هر موضوعی ما یک سری قوانین ریشه ای و ثابت داریم ویک سری

قوانین متغییر

علی رغم آنچه پنداشته اید نظر اینجانب این نیست که همه را ریشه کن کنیم اصول همیشه

ثابت است و خواهد بود چه امثال من بخواهند چه نخواهد کلمات طیبه اصلش ثابت

وهمیشه پایدار است

در گذشته حا ل و آینده اصول ثابت عملا تغییر نا پذیرهستند وغیر ممکن هم هست کسی

بتواندبهتر از آن اصول همیشگی بیاورد

بنابراین شما باید خود می دانستید که منظور من از تغییر تغییر در

اصول نیست اصلا در این بحثی نیست هرکسی بخواهد اصول را تغییر دهد

بر عقل ودانش او از مرغ تا ماهی می خندند

[="red"]مثالی می زنم
[/]

فرض کنید خانه ی بزرگی از اجداد 1000 ساله ی فردی نسل اندر نسل به کسی رسیده

ومی خواهد در آن زندگی کند !

خوب معلوم است خانه ای که با امکانات ، وسایل وشرائط 1000 سال قبل ساخته شده

امروزه رفاه وراحتی امنیت چندانی نمی آورد

این آقا مجبور است برای استفاده بهنیه ورفاهی وراحتی و رعایت مقتضیات امروزی

ازخانه موروثی اش بعضی دیوار ها وجاها را خراب کرده ومتناسب با شرائط امروزی بسازد

در نهایت این فرد نو گرا در منتهای مراتب سعی وتلاش میتواند تمام دیوار ها را

خراب و کلا "بر روی همان زمین خانه ی قبلی خانه ای کاملا" نو بسازد

[="blue"]پس اینجا زمین وزمینه واصل ثابت همان زمین 1000 سال قبل جدش فلان بن فلان است [/]

این آقا نمی تواند و اگر هم بتواند عاقلانه نیست که به بهانه ی نو گرایی خانه اش

را معلق ودر هوا ساخته اصل ثابت و زمین قبلی آبا خود را رها کرده

وروی زمین و زمینه ی قبلی خانه اش را نسازد چرا که این تفکر ساخت

وساز ماندگار نیست و قطعا پایدار نمی ماند

پس [="red"]ان هذا القرآن یهدی للتی هی اقوم [/]

یعنی اینکه قرآن و زمینه ی ثابت قرآنی پایدارترین است وبهتر از آن چیزی وجود ندارد که

پایدار بماند و هر پیشنهادی غیر از اصول قرآنی به فرض عملی شدن هم پایدار نمی ماند

بحث من تغییر در آرایش ودوباری سازی دیوار های فرسوده قدیمی است نه اینکه

بخواهم زمینه و زمین را ندیده گرفته و در هوا و با هوا خانه ای جدید بسازم تجربه ی

پیشنیان ثابت کرده خانه ی بی اصل وریشه ی عنکبوتی ساختن پایدار نمی ماند !!!!

نکته ی دیگر اینکه از اینکه از گفته های من تبری جسته می شود خوشحالم

اگر غیر از این بود به وعده ی خدا شک میکردم !!!

من قبلا هم گفته ام وباز انتظاری ندارم که حرفهایم برای شما نتیجه بخش باشد

بلکه گذاردن بار عقاید و اهدافم را با بیان کردن مسئولیتی در برابر خدا می دانم

که پس از گذاردن آنها دیگر در خود احساس سبکبالی می نمایم

[="darkred"]وَإِذْ قَالَتْ أُمَّةٌ مِنْهُمْ لِمَ تَعِظُونَ قَوْمًا اللَّهُ مُهْلِكُهُمْ أَوْ مُعَذِّبُهُمْ عَذَابًا شَدِيدًا

قَالُوا مَعْذِرَةً إِلَى رَبِّكُمْ وَلَعَلَّهُمْ يتَّقُونَ[/](الأعراف/164)

خدا شما را از گزند روزگار حفظ فرماید وصبر عطا نماید

فعلا

kashef;28527 نوشت:
سلام

آیا غلامعلی می تونه بگه غرور ، تکبر و خود برتر بینی در اون شیعه واقعی که ایشون مدعی هستند چه جایگاهی داره ؟؟؟

تا اونجایی که من از امام علی (ع) سراغ دارم تو خطبه قاصعه این اوصاف رو مذموم می دونه !

پس چطوره که این مدعی غلام علی این همه با غرور و تکبر همه رو جاهل فرض می کنه و خودش رو از همه برتر می دونه ؟؟؟!!!

خیلی جالبه!!!

گمان نکنم جواب داشته باشه !

فعلا خداحافظ :mohabbat:

فَقَالَ الْمَلَأُ الَّذِينَ كَفَرُوا مِنْ قَوْمِهِ مَا هَذَا إِلَّا بَشَرٌ مِثْلُكُمْ [="red"]يرِيدُ أَنْ يتَفَضَّلَ عَلَيكُمْ[/] وَلَوْ شَاءَ اللَّهُ لَأَنْزَلَ مَلَائِكَةً مَا سَمِعْنَا بِهَذَا فِي آبَائِنَا الْأَوَّلِينَ(المؤمنون/24)

وَإِذَا تُتْلَى عَلَيهِمْ آياتُنَا بَينَاتٍ قَالُوا [="red"]مَا هَذَا إِلَّا رَجُلٌ يرِيدُ أَنْ يصُدَّكُمْ عَمَّا كَانَ يعْبُدُ آبَاؤُكُمْ [/]

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام

به به جناب نوری

حدس می زدم برمی گردید و سخنان خودتان را ادامه می دهید!!! و مجبور شویم باز به شما جواب بنویسیم!!!

کارمن کاشتن نهال شیعه ی واقعی در دلهای مستعد است

!!!

ببخشید شما کی باشید؟؟؟!!!

پس بر ویرانه های آن آنچه را که خواست خداست بر پا می کنم

در طول تاریخ خیلی ها خواسته اند که دین اسلام را از بین ببرند ولی تا کنون کسی نتوانسته است به دین مبین اسلام خدشه ای وارد کند.

باتشکر - یاعلی

اما یک عقیده ی کلی دارم و آن اینکه غیر از ذات خود خدا هیچ چیز غیر قابل تغییر ی وجود ندارد همه چیز( وقوانین مربوطه ) در حال تغییر وکون و فساد است فقط ذات اوست که بدون تغییر وتحول باقی می ماند

لطفا تناقضات جناب نوري را بسنجيد هنوز اين دو پست ايشان فاصله چنداني با هم ندارند را

ببينيد

غلامعلی نوری *;28601 نوشت:
نظر اینجانب این نیست که همه را ریشه کن کنیم اصول همیشه ثابت است و خواهد بود چه امثال من بخواهند چه نخواهد کلمات طیبه اصلش ثابت وهمیشه پایدار است در گذشته حا ل و آینده اصول ثابت عملا تغییر نا پذیرهستند وغیر ممکن هم هست کسی بتواندبهتر از آن اصول همیشگی بیاورد

پس اگر لطفا کنین با توجه به اهمیت واولویت هر بار یک سوال بپرسید که اینجانب مختصر جواب دهم

این هم آدرس تک تک سوال ها لطفا کم کم جواب بفرمائید
http://askdin.com/showthread.php?t=5322&p=28826

[="Black"]

عرفان;28944 نوشت:

این هم آدرس تک تک سوال ها لطفا کم کم جواب بفرمائید
http://askdin.com/showthread.php?t=5322&p=28826

سلام عرفان

باز مرا به جایی دیگر ارجاع می دهید؟

اولا مخاطب تاپیک من نیستم که جواب بدم دوم من قبلا من گفته ام که اینجانب سنی مذهب هم

نیستم که فعلا"مسئولیتی در جواب دادن اشکالات وارد شده داشته باشم

سوم شما بهتر است از خود برادران ارجمند اهل سنت جواب بخواهید نه از من

بالاخره حرف ودفاعیات آنها هم در مساحتی دوستانه باید شنیده شود

[/]

غلامعلی نوری *;28602 نوشت:
فَقَالَ الْمَلَأُ الَّذِينَ كَفَرُوا مِنْ قَوْمِهِ مَا هَذَا إِلَّا بَشَرٌ مِثْلُكُمْ يرِيدُ أَنْ يتَفَضَّلَ عَلَيكُمْ وَلَوْ شَاءَ اللَّهُ لَأَنْزَلَ مَلَائِكَةً مَا سَمِعْنَا بِهَذَا فِي آبَائِنَا الْأَوَّلِينَ(المؤمنون/24) وَإِذَا تُتْلَى عَلَيهِمْ آياتُنَا بَينَاتٍ قَالُوا مَا هَذَا إِلَّا رَجُلٌ يرِيدُ أَنْ يصُدَّكُمْ عَمَّا كَانَ يعْبُدُ آبَاؤُكُمْ

سلام

می دونستم که پاسخی نخواهی داشت

اتفاقا آیات یاد شده خود تایید دیگری است بر تکبر و غروری که معلوم نیست از کجا در شما چنین نشات گرفته

قبل از تخریب یک مذهب و باز سازی آن ؛ خواهش می کنم با رفع عیوب از خود نشان بده که می توانی بعضی از معایب را بر طرف کنید ؛ باز سازی پیشکش

فعلا خدا حافظ :Mohabbat:

موضوع قفل شده است