استفاده از برنامه رایگان تحریم شده

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
استفاده از برنامه رایگان تحریم شده

سلام
من یک کارت گرافیک انویدیا خریدم و همانطور که می دونید برای استفاده از ان باید درایور ان را دانلود کرد
خب مشکل اینجاست که سایت سازنده ما را تحریم کرده و ایرانی نمی تونند وارد سایت بشوند
از انجایی که به حربی بودن ان شک دارم(با وجود اینکه شرکت اصلی ان در امریکا است و به احتمال خیلی زیاد مالیات هم می دهد ولی یک شعبه دیگر در هند دارد که حربی نیست) می توانم ان را از سایت های ایرانی دانلود کنم؟اگر جواب خیر است در صورت نتوانم رضایت ان ها را بدست بیارم می توانم کارت گرافیکم را بفروشم؟
مرجع:آیت الله مکارم شیرازی

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد سجاد

[="Tahoma"][="Black"]

EmadSa;889345 نوشت:
سلام
من یک کارت گرافیک انویدیا خریدم و همانطور که می دونید برای استفاده از ان باید درایور ان را دانلود کرد
خب مشکل اینجاست که سایت سازنده ما را تحریم کرده و ایرانی نمی تونند وارد سایت بشوند
از انجایی که به حربی بودن ان شک دارم(با وجود اینکه شرکت اصلی ان در امریکا است و به احتمال خیلی زیاد مالیات هم می دهد ولی یک شعبه دیگر در هند دارد که حربی نیست) می توانم ان را از سایت های ایرانی دانلود کنم؟اگر جواب خیر است در صورت نتوانم رضایت ان ها را بدست بیارم می توانم کارت گرافیکم را بفروشم؟
مرجع:آیت الله مکارم شیرازی

با عرض سلام و احترام

اگر مطمئن شوید که شرکت مذکور از شرکت هایی است که به کفار در حال جنگ با مسلمانان مثل امریکا، اسرائیل و انگلیس یا به محاربین کمک می کنند (مثل پرداخت مالیات) و یا به عمل آنها راضی و خوشحال می شوند در حکم محارب هستند و کپی کردن محصول آنها اشکالی ندارد و در غیر این صورت جایز نیست مگر اجازه داشته باشید.

در پناه حضرت حق باشید

پی نوشت:
سایت حضرت آیت الله مکارم شیرازی به آدرس:
http://makarem.ir/main.aspx?typeinfo=21&lid=0&catid=686[/]

موضوع قفل شده است