جمع بندی بازاریابی شبکه ای

تب‌های اولیه

4 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
بازاریابی شبکه ای

باسلام وعرض ادب
درمورد کاربازاریابی شرکت بادران مشهد سوال داشتم که ان به اینصورت هست که مااقدام به خرید کالا میکنیم برای مصرف شخصی یافروش بعلاوه اینکه میتوانیم افرادی را به اینکار دعوت کنیم ودرازای خرید ان افراد بااگاهی خود فرد ازشرکت پورسانت دریافت کنیم خواستم بدانم که ایا مجلس چنین چیزی راتصویب وشورای نگهبان تایید کرده واینکار قانونی هست یاخیر
باتشکر

فرستاده شده از SM-J710Fِ من با Tapatalk

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد شفا

احمد;889226 نوشت:
باسلام وعرض ادب
درمورد کاربازاریابی شرکت بادران مشهد سوال داشتم که ان به اینصورت هست که مااقدام به خرید کالا میکنیم برای مصرف شخصی یافروش بعلاوه اینکه میتوانیم افرادی را به اینکار دعوت کنیم ودرازای خرید ان افراد بااگاهی خود فرد ازشرکت پورسانت دریافت کنیم خواستم بدانم که ایا مجلس چنین چیزی راتصویب وشورای نگهبان تایید کرده واینکار قانونی هست یاخیر
باتشکر

فرستاده شده از SM-J710Fِ من با Tapatalk

سلام علیکم

طبق نظر رهبری:

اگرفقط از خرید طبقه اول که خودتان معرفی کردید ،سود دریافت می کنید ، اشکالی ندارد.

اگر قرار داد های تنظیم شد، و مورد تایید شورای نگهبان قرار گرفت ، و شرکتها هم مطابق آن عمل کنند ، کسب در امد از آن طریق اشکالی ندارد.

این بازاریابی ها به نام هر شرکتی که باشه فک میکنم درست نباشه چون اولا منطقشون اینه که هزینه های اضافی توی این راه حذف میشه که چنین چیزی وجود نداره از طرفی هزینه کالا گرون هست و این سود اضافی ناچیز کمش به جیب فروشنده های شبکه ای میره. نکته بعدی اینکه از اعتبار شخص برای فروش و جذب افراد استفاده و میشه و توی این راه کتاب های روانشناسی که فرد رو وادار می کنه تا توی کوچه و خیابون دنبال عضو بگردن فروخته و مجبور به گذروندن دوره هاش میشه. بعد هم این همه سود که میگن به نظر دروغ می رسه و دوست من توی این راهه ولی هنوز سودی نکرده. سودش خیلی کمه در رابطه با فعالیتی که انجام داده. به نظرم این کار سو استفاده از بیکاری جوون هاست.
خواهشا در این مورد دقیق توضیح بدین که من دوستم رو بتونم قانع کنم. ممنونم

موضوع قفل شده است