13 آبان و هفتمین سالروز تاسیس انجمن گفتگوی دینی گرامی باد

تب‌های اولیه

6 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
13 آبان و هفتمین سالروز تاسیس انجمن گفتگوی دینی گرامی باد

هفتمین سالروز تاسیس انجمن گفتگوی دینی و همچنین سالروز تسخیر لانه ی جاسوسی گرامی باد.

میلاد امام باقر علیه السلام (به روایتی) را نیز تبریک عرض می نماییم

در هفتمین سالروز تاسیس انجمن پر برکت گفتگوی دینی تشکر ویژه داریم از همه مدیران کارشناسان همکاران و خصوصا کاربران محترم و همکاران افتخاری انجمن
و برای همه این عزیزان آرزوی سلامتی و موفقیت داریم

همچنین تشکر میکنیم از همه کسانی که زمانی در این سایت فعالیت داشتند اما به هر دلیلی در حال حاضر امکان فعالیت ندارند

آرزوی مغفرت میکنیم برای کسانی که در این سایت فعالیت داشته اند اما اکنون در جوار رحمت الهی آرمیده اند خصوصا همکار بزرگوارمان سرکار ostad و برایشان فاتحه ای می خوانیم

مقام معظم رهبری

سیزدهم آبان، مسأله اى است که به صورت تاریخى به جوانان مربوط مى شود زیرا از ابتدا این موضوع با حضور جوانان شکل گرفت و با حضور آنان تداوم پیدا کرد و امروز هم مسأله مبارزه با استکبار جهانى وابسته به جوانان است. جوانان از منظر دینى یک نقطه امید و شکوفایى هستند، هر آنچه که در جامعه به جوانان متکى باشد، به صورتى ماندگار، باطراوت و تازه باقى خواهد ماند و طراوت و تازگى مسأله مبارزه با استکبار نیز به خاطر اتکا آن به جوانان است. جوان گوهر شور و عشق و صفا و معنویت فروزان است و اولین استفاده از این شور و صفا و معنویت این است که جوانان نفس خویش را معنا و تعالى بخشند و خود را به ذات مقدس باریتعالى یعنى زیبایى و حقیقت مطلق متصل کنند(76/8/14)

آلبوم تولدهای اسک دین

[SPOILER]

اسک دین با مدیریت جناب آقای امیرخانی، آغاز به کار کرد.

آغاز به کار رسمی سایت از نگاه تصویر

13 آبان 1389: تولد یک سالگی اسک دین

๑۩๑ به مناسبت اولین سال افتتاح سایت اسک دین๑۩๑

13 آبان 1390: تولد دو سالگی اسک دین

-:✿:- اسک دین تولدت مبارک -:✿:- گزارش تصویری جشن تقدیر از فعالان اسک دین

13 آبان 1391

مصادف با

عیدالله الاکبر ، عید بزرگ غدیر خم، عید ولایت

~••••✿ اسک دین، سه ساله شد ✿••••~

13 آبان 1392: اسک دین 4 ساله میشود!

❤❤❤ تولد چهارسالگی اسک دین مبارک ❤❤❤ بفرمایید جشن تولد!

13 آبان 1394 6 سالگی اسک دین
•¤* گرامیداشت 13 آبان و ششمین سالروز تاسیس انجمن گفتگوی دینی *¤•

[/SPOILER]

[=Times New Roman]

[=times new roman]@};-@};-[=Times New Roman][=times new roman]:)>-[=Times New Roman][=times new roman]:)>-:)>- تولد هفت سالگی اسکدین مبارک. :)>-[=Times New Roman][=times new roman]:)>-[=Times New Roman][=times new roman]:)>-@};-@};-[=Times New Roman][=times new roman]

خوب نیازی به توضیح نداره که از شهریور 92 که من اومدم اینجا چقدر اسکدین رشد علمی و معنوی داشته :khandeh!:

می دونم خیلی سخته ، می دونم دردناکه ، می دونم تصورش هم احساساتون رو جریحه دار میکنه
ولی
[SPOILER]
[=times new roman] یه لحظه تصور کنید من اینجا عضو نمیشدم. :khandeh!:

بسه دیگه تصور نکنید.

فردا افسردگی میگیرید میندازینش گردن من :khaneh:
[/SPOILER]

حیات وارزش انسان به علم است وارزش علم و دانش به عمل وارزش و اهمیت عمل به اخلاص
. .

نعمت و موهبتی بزرگترازاین نیست که خداوند به انسان حالتی بدهد که دراندیشه و فکرش جز خدا به هیچکس نیاندیشد.

امام صادق[علیه السّلام] فرمود:

من تعلم العلم و عمل به و علم لله , دعی فی ملکوت السماواتعظیما, فقیل : تعلم لله و عمل لله و علم لله.الکافی , ج 1.3

آن کس که در فراگیری علم و عمل به دانش خود و یاد دادن آن به دیگران خدا را در نظر داشته باشد, در ملکوت آسمانها,

نامش به عظمت یاد می شود و گفته می شود که این شخص : تعلم و تعلیم و عملش فقط برای خدا بوده است .

همگی موفق باشید و سلامت : مدیران، کارشناسان و کاربران

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم عجل لولیک الفرج

سلام علیکم و رحمه الله وبرکاته

با عرض تبریک خدمت مدیران و اساتید و اعضا و کاربران مهبان به مناسب 7 امین سالروز تاسیس انجمن گفت و گوی دینی چه جهت تحویل گرفتن کیک این جشن زمانی را تعیین کنیم؟

حالا همه شعر تولد را بخوانید
تولد تولد (اوهوم ببخشید از حضاری که ممکن است شعر تولد را غنا بدانند)#-o
کف زدنم لابد بد بدانند8-|
صلوات چطور؟:-/

صلوات بفرستید@};-happy

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم

حالا اینم برای کسانی که کف رو مباح می دانند
=D>=D>=D>

ان شاء الله روزی برسد که در این سایت بجای آیدی مدیریت و اساتید مذین شود به نام امام زمان(عج) و توسط ایشان سوالات پاسخ داده شود

ان شاء الله

برای ظهورشان تنها دعا نکنیم بلکه کاری بکنیم

یا علی(ع)@};-

سلام و عرض ادب خدمت کاربران، همکاران، کارشناسان و مدیران محترم انجمن گفتگوی دینی

هفتمین سالروز تاسیس انجمن گفتگوی دینی، فرصت مناسبی است تا از تلاش های همه بزرگواران که مخلصانه در جهت رضای امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف در حال خدمت به جامعه اسلامی و تلاش در عرصه جنگ نرم هستند، به نوبه خود تشکر و قدردانی کنم.
به همین بهانه از دوستانی که در خلال بحث ها در تاپیک ها از بنده رنجیده خاطر شدند، طلب حلالیت دارم.

موفقیت روز افزون برای همه جمع صمیمی و پر نشاط اسک دین آرزومندم.

عرض سلام و احترام

@};-ضمن عرض تبریک@};-
بنده از تمام اساتید که با رفع شبهات تاریکیها را از ذهن افراد رفع کرده و جانها را با نور یقین پیوند می زنند
و از اساتید که با اخلاق والای خود به ما درس اخلاق و خوب بودن می دهند
و از کسانی که با طبع شاعرانه فضای اینجا را لطیف می کنند
و آن بزرگوارانی که با شوخ طبعی های حلال خود فضایش را شیرین می کنند
و از مدیرانی که با اخلاق والای خود و انتقاد پذیری و تواضعشان به ما درس تواضع می دهند
و آنها که پشت صحنه هستند و اصلا از وجودشان بی خبریم اما زحمات زیادی می کشند
و از کاربران فهیمی که برای رفع سوالاتشان این مرکز را انتخاب کرده و خواهند کرد

صمیمانه تشکر کرده و برای همه بزرگواران آرزوی سلامتی در دین و دنیا و آخرت می نمایم و آرزو می کنم مورد نظر خاص و دعای ویژه امام زمان عج قرار بگیرید
ان شاءالله خوبی شما روی بنده نیز تاثیر بگذارد و کمی هم بنده بوی خدا بگیرم همان طور که بسیاری از افراد در این سایت بوی خدا میدهند
@};-موید امام زمان باشید ان شاءالله@};-