جمع بندی شک در انتخاب مرجع تقلید

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
شک در انتخاب مرجع تقلید

با سلام
من پسری هستم 30 ساله که تا کنون به صراحت مرجع تقلیدی برایه خودم انتخاب نکردم
ولی در موارد شک از رساله امام خمینی در گذشته و اخیرا از رساله مرجع محترم آیت الله مکارم شیرازی استفاده کردم
من شخصی وسواسی هستم و با مطالعاتی که انجام دادم استفائات آیت الله مظاهری رو برای حاله خودم مناسب تر دیدم آیا از اکنون میتونم با قاطعیت ایشان را مرجع تقلید خود بدانم و پیرو ایشان باشم

و یا اینکه چون در برخی موارد از فتوای ایت الله مکارم استفاده نموده ام اکنون مقلد ایشان هستم

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد شفا

mohammadreza01;887301 نوشت:
با سلام
من پسری هستم 30 ساله که تا کنون به صراحت مرجع تقلیدی برایه خودم انتخاب نکردم
ولی در موارد شک از رساله امام خمینی در گذشته و اخیرا از رساله مرجع محترم آیت الله مکارم شیرازی استفاده کردم
من شخصی وسواسی هستم و با مطالعاتی که انجام دادم استفائات آیت الله مظاهری رو برای حاله خودم مناسب تر دیدم آیا از اکنون میتونم با قاطعیت ایشان را مرجع تقلید خود بدانم و پیرو ایشان باشم

و یا اینکه چون در برخی موارد از فتوای ایت الله مکارم استفاده نموده ام اکنون مقلد ایشان هستم

سلام علیکم

شما با تماس با حوزه علمیه شهرتان از آنها می خواهید که دو نفر عالم مجتهد شناس عادل به شما معرفی کنند/بعد از آن دو نفر سوال کنید تا مجتهد اعلم در زمان حاضر را به شما معرفی کنند هر کسی را به شما معرفی کردند ، او را به عنوان مرجع تقلید برای خودتان قرار می دهید.

موضوع قفل شده است