جمع بندی به دادم برسید!!! نمی خواهم گناه کنم ولی همش گناه در مقابل من قرار می گیرد!

تب‌های اولیه

4 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
به دادم برسید!!! نمی خواهم گناه کنم ولی همش گناه در مقابل من قرار می گیرد!

با عرض سلام

چند روزی میشه که همش گناهان مختلفی مقابل بنده قرار میگیرن در حالی که به هیچ وجه نمیخوام مقابلش قرار بگیرم

بگذارید فقط اتفاقات چند روز پیشم رو بهتون بگم!!!:

وقتی دیگه نمیخواهم دختر بدحجابی رو ببینم فرداش بیست تا دختر بد حجاب میبینم!!(در راه برگشت به خونه از مدرسه) جالبی قضیه اینجاست دقیقا همون جایی و همون دقیقه ای که دختر توی خیابونه میبینم اونم ناخوداگاه!!!! خب نمیخوام چیکار کنم؟؟؟

وقتی سرم رو برای دیدن مناظر بر میگردونم دقیقا یک دختر بد حجاب میبینم

در حالی که تا 2 ساعت گردنم کج بود به زمین تا با چشمام گناه نکنم

وقتی توی عاشورای امام حسین (ع) دارم تو خیابون ها سینه میزنم ده برابر دختر میبینم

اونم دقیقا جاهای شهوت آمیز!!!!

ناخوداگاه ناخوداگاه!!!!!!!

یا یک وقتی دیگه!!

وقتی میخوام برم یک آزمون ثبت نام کنم.....

دقیقا موقعی که...موقعی که سرم رو برای بالا بردن فقط بالا بردن..... بالا میبرم دختر بدحجاب میبینم

شاید بگید بد حجاب زیاد شده

ولی چرا برای یک بالا بردن سر دقیقا همون نقطه ای که ناخوداگاه میبینم دختر بد حجاب وجود داره؟؟؟؟

در حالی که به خدا به پیر به پیغمبر قصدم چشم چرانی نیست!!!!!

ناخوداگاهی هست

خب بعد دو روز بعد اسم ما رو میزارن بی حیا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

استغفر الله قصدم بد نیست منظوری ندارم ولی چرا:

خدا با من بدبخت اینجوری میکنه؟؟؟؟؟

مگه ما چه گناهی کردیم که همش داریم آزمایش میشیم؟

بابا فقط یک سر بالا بردن گناه می کنم
من برای نتایج بعد اون میترسم اگه دو روز بعد اسم ما رو بزارن بی حیا.....خب بگید من چه گناهی کردم......؟؟؟

لطفا به داد من بدبخت برسید

با تشکر

برچسب: 

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد نسیم رحمت

amir hosein;882845 نوشت:
با عرض سلام

چند روزی میشه که همش گناهان مختلفی مقابل بنده قرار میگیرن در حالی که به هیچ وجه نمیخوام مقابلش قرار بگیرم

بگذارید فقط اتفاقات چند روز پیشم رو بهتون بگم!!!:

وقتی دیگه نمیخواهم دختر بدحجابی رو ببینم فرداش بیست تا دختر بد حجاب میبینم!!(در راه برگشت به خونه از مدرسه) جالبی قضیه اینجاست دقیقا همون جایی و همون دقیقه ای که دختر توی خیابونه میبینم اونم ناخوداگاه!!!! خب نمیخوام چیکار کنم؟؟؟

وقتی سرم رو برای دیدن مناظر بر میگردونم دقیقا یک دختر بد حجاب میبینم

در حالی که تا 2 ساعت گردنم کج بود به زمین تا با چشمام گناه نکنم

وقتی توی عاشورای امام حسین (ع) دارم تو خیابون ها سینه میزنم ده برابر دختر میبینم

اونم دقیقا جاهای شهوت آمیز!!!!

ناخوداگاه ناخوداگاه!!!!!!!

یا یک وقتی دیگه!!

وقتی میخوام برم یک آزمون ثبت نام کنم.....

دقیقا موقعی که...موقعی که سرم رو برای بالا بردن فقط بالا بردن..... بالا میبرم دختر بدحجاب میبینم

شاید بگید بد حجاب زیاد شده

ولی چرا برای یک بالا بردن سر دقیقا همون نقطه ای که ناخوداگاه میبینم دختر بد حجاب وجود داره؟؟؟؟

در حالی که به خدا به پیر به پیغمبر قصدم چشم چرانی نیست!!!!!

ناخوداگاهی هست

خب بعد دو روز بعد اسم ما رو میزارن بی حیا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

استغفر الله قصدم بد نیست منظوری ندارم ولی چرا:

خدا با من بدبخت اینجوری میکنه؟؟؟؟؟

مگه ما چه گناهی کردیم که همش داریم آزمایش میشیم؟

بابا فقط یک سر بالا بردن گناه می کنم
من برای نتایج بعد اون میترسم اگه دو روز بعد اسم ما رو بزارن بی حیا.....خب بگید من چه گناهی کردم......؟؟؟

لطفا به داد من بدبخت برسید

با تشکر

سلام
در پاسخ به نکاتی که مطرح کردین به چندنکته اشاره می کنم. در صورت نیاز به توضیحات بیشتر بفرمایید:

1. این که انسان در موقعیت گناه قرار بگیره از آزمون های الهی است برای اینکه ما محک بخوریم تا چه اندازه بر عهدمان باقی هستیم.
2. قرا رگرفتن انسان در موقعیت گنا، هم چنین می تواند از دام هایی باشد که شیطان پهن می کند تا انسان از رسید به هدف خود و بندگی خدا دور کند.
3. در مواردی که فرمودین نگاه اول اشکال ندارد و گناه نیست به شرط این که استمرار نداشته باشد یعنی ادامه دار نباشد.
4. در مواردی که نا خوداگاه باشد و با توجه به این که دچار گناه نشوید ، کسی به شما برچسب بی حیایی نمی زند. نگران نباشید.

پرسش :
چند روزی میشه که همش گناهان مختلفی مقابل بنده قرار میگیرن در حالی که به هیچ وجه نمیخوام مقابلش قرار بگیرم مثلا دیگه نمیخواهم دختر بدحجابی رو ببینم فرداش بیست تا دختر بد حجاب میبینم!! اونم ناخوداگاه!!!! دقیقا موقعی که...موقعی که سرم رو برای بالا بردن فقط بالا بردن..... بالا میبرم دختر بدحجاب می بینم. ولی چرا؟ خب نمیخوام چیکار کنم؟ مگه ما چه گناهی کردیم که همش داریم آزمایش میشیم؟ این جوری به ما میگن شما بی حیا هستید؟

پاسخ:
در پاسخ به نکاتی که مطرح کردید به چند نکته اشاره می کنم:
1. این که انسان در موقعیت گناه قرار بگیره از آزمون های الهی است برای اینکه ما محک بخوریم تا چه اندازه بر عهدمان باقی هستیم.
2. قرار گرفتن انسان در موقعیت گناه، هم چنین می تواند از دام هایی باشد که شیطان پهن می کند تا انسان از رسید به هدف خود و بندگی خدا دور کند.
3. در مواردی که فرمودین نگاه اول اشکال ندارد و گناه نیست به شرط این که استمرار نداشته باشد یعنی ادامه دار نباشد.
4. در مواردی که نا خوداگاه باشد و با توجه به این که دچار گناه نشوید ، کسی به شما برچسب بی حیایی نمی زند. نگران نباشید.

موضوع قفل شده است