صفحه 1 از 6 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: قیافه نامزدم به دلم نمیشیند!

نوشته
    13
    صلوات
    26
    حضور
    19 ساعت 31 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

قیافه نامزدم به دلم نمیشیند!

20 شهریور 95 عقد کردم ولی بعد عقد پشیمون شدم چرا بله گفتم اصلا قیافش به دلم نمیشینه دوسش ندارم بهش نمیتونم نزدیک شم بدم میاد از حرف زدناش خنده هاش خیلی روحیم بده نمیخامش رفته رفته متنفر میشم اخلاقش خوبه ولی نمیتونم خوبیهاشو ببینم چون دلم قبولش نداره خونوادش خوبه کلن من بخاطر شرایطش قبول کردم فکر کردم بعد ازدواج محبتش میوفته تو دلم ولی نمیشه من افسرده شدم سرم گیج میره احساس بدی دارم

2.  

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    18,805
    صلوات
    50775
    حضور
    133 روز 10 ساعت 17 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    35

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد راهنما

نوشته
    525
    صلوات
    2760
    حضور
    17 روز 9 ساعت 16 دقیقه
    دریافت
    34
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa.d07 نمایش پست ها
    20 شهریور 95 عقد کردم ولی بعد عقد پشیمون شدم چرا بله گفتم اصلا قیافش به دلم نمیشینه دوسش ندارم بهش نمیتونم نزدیک شم بدم میاد از حرف زدناش خنده هاش خیلی روحیم بده نمیخامش رفته رفته متنفر میشم اخلاقش خوبه ولی نمیتونم خوبیهاشو ببینم چون دلم قبولش نداره خونوادش خوبه کلن من بخاطر شرایطش قبول کردم فکر کردم بعد ازدواج محبتش میوفته تو دلم ولی نمیشه من افسرده شدم سرم گیج میره احساس بدی دارم
    با عرض سلام و ادب
    برای ازدواج و انتخاب همسر نیاز به ملاکهایی است
    بعضی از ملاکها ملاکهایی هستند که قابل چشم پوشی نیستند که همان ملاکهایی اصلی می باشند
    و برخی دیگر قابل چشم پوشی هستند و در واقع ملاکهایی ترجیحی و فرعی می باشند.
    چهره و رفتارهای همسر تا حد پسند دل جزء ملاکهایی اصلی می باشند اگر واقعا چهره و رفتارهای او را نمی پسندید و تنفر دارید باید در ازدواج خود بازنگری نمایید.
    نکته مهم : دقت نمایید که این حالت شما چگونه بوجود آمده است :
    آیا با مقایسه با دیگران بوده است و یا حرف دیگران در شما اثر گذاشته است و یا محبت فرد دیگری در دل شما است و یا ...علت را بیابید و بیان نمایید چه بسا این زندگی شما بهتر از هر زندگی ای شود در صورتی که علت را پیدا نموده و برطرف نمایید.
    بعضی مواقع ما نکات کوچک را بزرگ می نماییم و حالت تنفر و ناراحتی پیدا نموده و به سایر حوزه های رفتاری و غیر رفتاری هم سرایت می دهیم مثلا طرف از نظر مالی ضعیف می باشد و یا قد کوتاهی دارد و یا خونه اش در منطقه پایین شهر است و یا ... همین را برجسته نموده و دیگر نسبت به قیافه و...نیز این تنفر پیدا می کنیم.علت را بیابید.
    نزدیک کردن روابط و ابراز محبت از دو طرف و در واقع آب شدن یخ روابط می تواند در بهبودی اوضاع موثر باشد بگذارید روابط شما صمیمی تر شود و سپس اظهار نظر نمایید.

در پناه قرآن و عترت موفق باشید
    یا علی

ویرایش توسط مدیر تدوین : 1395/07/19 در ساعت 10:23

علاقه
    اهل البيت عليهم السلام،فلسفه،عرفان،ادبيات،فيزيك،مطالعه
    نوشته
    4,195
    صلوات
    19682
    حضور
    111 روز 1 ساعت 26 دقیقه
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    3

باسمه الظاهر و الباطن

عرض سلام،ادب و تسلیت ایام

نقل قول نوشته اصلی توسط راهنما نمایش پست ها
    چهره و رفتارهای همسر تا حد پسند دل جزء ملاکهایی اصلی می باشند اگر واقعا پهره و رفتارهای او را نمی پسندید و تنفر دارید باید در ازدواج خود بازنگری نمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط راهنما نمایش پست ها
    نزدیک کردن روابط و ابراز محبت از دو طرف و در واقع آب شدن یخ روابط می تواند در بهبودی اوضاع موثر باشد بگذارید روابط شما صمیمی تر شود و سپس اظهار نظر نمایید.
    عذرخواه استاد گرامی متوجه نشدم.

در انتخاب اشتباه کرده اند و باید تجدید نظر کنند؟

و یا سعی کنند صمیمیت ایجاد شود و بعد حقیقت احساس خویش را نسبت به همسرشان محک بزنند؟

با تشکر

الهی هب لی کمال الانقطاع الیک

و أنر ابصار قلوبنا بضیاء نظرها الیک

نوشته
    525
    صلوات
    2760
    حضور
    17 روز 9 ساعت 16 دقیقه
    دریافت
    34
    آپلود
    0
    گالری
    0

با عرض سلام و ادب تشکر از دقت خوب شما
    ابتدا علت یابی نمایند و سپس علت را برطرف نموده و سعی نمایند صمیمیت را ایجاد نمایند
    و در صورت عدم موفقیت باید بازنگری نمایند.

علاقه
    علاقمند به کتاب روانشناسی و تاریخی
    نوشته
    1,102
    صلوات
    3135
    حضور
    33 روز 13 ساعت 56 دقیقه
    وبلاگ
    50
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    10

با سلام
    اگر مشکل فقط اندام و قیلفه ظاهری است، فکر نکنم در آینده مشکلی ایجاد کند. البته به شرطی که طرف از شخصیت و اخلاق خوبی برخوردار باشد و باقی ایده آلهای شما را هم داشته باشد. در عین حال نمی توان ازین حرفهای کلیشه ای به زور به شما تحمیل کرد که قیافه مهم نیست و اخلاق مهم است و...
    اگر دلتان الان او را می پسندد و می توانید فقط با همین یک نقیصه ای که گفتید، دوستش داشته باشید، در آینده مشکل نخواهید داشت. اما اگر دل می زنید و قیافه برایتان مهم است، در آینده مشکل ایجاد می کند و روی علاقه تان تأثیر منفی خواهد گذاشت
    فعاليت داشتن در فضاي مجازي و پاک ماندن در آن ' تقواي دو چندان ميخواهد. يادمان نرود گاهي با گناه به اندازه ي يک لايک فاصله داريم... يادمان نرود فضاي مجازي هم "محضر خداست " نکند که شرمنده باشيم، امان از لحظه ي غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...! گاهي روي مانيتور بچسبانيم "ورود شيطان ممنوع " مراقب دستي که کليک ميکند، چشمي که ميبيند و گوشي که ميشنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا هم هميشه آنلاين "است. .وما فقط در مشگلات آنلاین میشیم

نوشته
    144
    صلوات
    639
    حضور
    11 روز 8 ساعت 47 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

سلام
    من میگم اگه الانم خودتونو قانع کنید و بگید با قیافش کنار میام .. آینده خیلی احتمال داره دوباره این افکار بیاد تو ذهنتون و اذیتتون کنه...
    خوشبختی رو فقط تو خونه وماشین لوکس و .... نبینیم. خیلی بزرگتر از این حرف هاست.

نوشته
    965
    صلوات
    10778
    حضور
    8 روز 12 ساعت 29 دقیقه
    دریافت
    12
    آپلود
    2
    گالری
    19

بسم الله الرحمن الرحیم
    بعضی وقتا ما در گذشته اشتباهاتی مرتکب میشیم که در اینده دامن ما رو میگیره..
    یکی از دلایلی که خانم یا اقایی چهره ی نامزدش رو نمیپسنده نگاه هایی هست که در گذشته به پسرها و دخترهای مختلف کرده..
    این رو شما صادقانه نوشتید اما خیلی ها توی دلشون نگه میدارند و توی زندگی شروع به بهانه گیری میکنند،بعدم به مشاور مراجعه میکنند و مشاور مدام راهکار میده..دریغ از این که این خانم و آقا چهره شون زده زیر دل هم..
    شوخی نیست وقتی بی بی فاطمه ی زهرا میفرمایند بهترین حالت برای زنان وقتی است که نه مردی آن ها را ببیند و نه ان ها مردی را...
    هیچ راهی نیست مگر معجزه ای اتفاق بیفته و شما چهره ی نامزدتون به دلتون بشینه..
    شما الان مدام دارید توی سر خودتون میزنید و میگید عجب اشتباهی کردم...عجب خطایی کردم..چرا قبول کردم...میخواید نباشه،میخواید تنها باشید،هر چی خوبیاش بیشتر میشه تنفر شما بیشتر میشه بهش...
    الانم مشاور هرچی بگه و راهکار بده برای وصل شدن بیشتر شما رو عصبی میکنه،شما عذاب وجدان گرفتید ...
    من پیشنهادم به شما اینه که جدا بشید...
    فقط یک راه هست،که خیلی بعید از ذهنه،اونم اینه که انقدر روی نفس خودتون کار کنید و انقدر به خدا نزدیک بشید که چهره ی طرفتون توی نظرتون بی اهمیت بشه..وگرنه با شرایط فعلی،بهترین راه جداییه...

نوشته
    13
    صلوات
    26
    حضور
    19 ساعت 31 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

پس من یعنی صبر کنم ؟
    ی ماه شده ولی حسی ندارم به نامزدم قیافش آزارم میده
    نمیرم سمتش ناراحت میشه
    خسته شدم احساس میکنم جدا شم راحت میشم ازش
    بعد عقد فهمیدم فکش پایینه 47 کیلوعه خیلی آزارم میده
    بعضی وقتا تنفر بهم دست میده میخام بهش بگم بره از زندگیم بیرون اخلاقش خوبه سادست ولی من چون دوسش ندارم اهمیتی برام نداره
    انگار تو ی زندان افتادم نمیتونم رها شم به زندگی باهاش فکر میکنم دیونه میشم همه ازش تعریف میکنن پسر خوبیه اخلاقش خوبه مومنه ولی من چون نمیتونم هضمش کنم برام مهم نیست
    خسته شدم ای کاش یا اون بمیره یا من راحت شم ...
    اصلا از این ازدواجم خوشحال نیستم انگاری به زور زن این اقا شدم احساس بدی دارم
    کمکم کنید تورو خدا اینطوری برم جلو یا جدا شم .... یا صبر کنم چیکار کنم؟؟؟

ویرایش توسط مدیر ارجاع سوالات : 1395/07/20 در ساعت 11:52

11. صلوات ها 3

نوشته
    551
    صلوات
    720
    حضور
    33 روز 21 ساعت 41 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

کمکم کنید تورو خدا اینطوری برم جلو یا جدا شم .... یا صبر کنم چیکار کنم؟؟؟
    این دیگ فکر کردن داره؟ جدا شو خب

بعد عقد فهمیدم فکش پایینه 47 کیلوعه خیلی آزارم میده
    قبل عقد پس چی کار میکردی؟ به دل نشستن ظاهر یکی از معیارهای اصلی و مهمه!!!

صفحه 1 از 6 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 83

کلمات کلیدی این موضوع