خواستگارانی که به ازدواج ختم نمی شود ؛ چرا اینجوری میشه؟

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
خواستگارانی که به ازدواج ختم نمی شود ؛ چرا اینجوری میشه؟

با سلام.مدتی پیش خواستگارانی داشتم که بالاخره از یکی موارد خوشم اومدhappy اول تحقیق کردم همه گفتند پسر خوبیه و کلا کسی بدی نگفت ما رفتیم مشاوره و گفت نامزدی مونو شروع کنیم 8->ما هم قبول کردیم بعد از یکماه رفت و امد تمام اطرافیان . خانواده یهویی گفتن نه :-??.که نظر بنده هم برگشت چون خانواده با تجربه ترن هستند و هرچی اونا صلاح بدونن.ولی طرف دوستش دارم ولی مجبورم چون هیچکس قبولش نمیکنه:-s.سوالم اینه چرا بعد از یکماه این اتفاق برام میوفته:-o این دفعه اول نیست بلکه چند مورد دیگری هم هست همش تا نصفه میریم بعد اینجور میشه واقعا خسته شدم تا دارم خودمو با یکی شریک زندگی میدونم اینجور میشه~X(

به نظرتون ایا نفرینی چیزی پشت سرمه که اینجور میشه:-s
ممنون

برچسب: 

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد نشاط

با سلام
چنین اتفاقاتی که پیش آمده باید خوب بررسی و تحلیل شود، اینکه چه عواملی باعث چنین مشکلاتی می شود، باید خوب بررسی کنید، در حقیقت اتفاقات ایجاد شده می تواند کلید واژه و رمزی برای حل مشکلات باشد ، بهتر است شما رفتار و برخورد خود و خانواده را یکبار دیگر بررسی و تحلیل کنید و چنین مواردی را برای موارد بعدی رعایت کنید تا مشکل تکرار نشود. در عین حال باید من بعد موقع تصمیم ازدواج با فردی که خوب و مورد تایید می باشد، چنین فاصله زمانی را قبول نکنید و در همان حال عقد را فقط بپذیرید.
شما رفتار و برخودتان را اصلاح کنید، طرز پوشش و نوع صحبت و اخلاق را تثیبیت و تقویت کنید، برخورد خوب و گرم و صادقانه برای تمامی انسانها جذاب است و شما با این روش می توانید بهترین خواستگارها و بهترین زندگی را برای خودتان داشته باشید و جای نگرانی نیست.

موضوع قفل شده است