نمایش پست اول هر موضوع در تمامی صفحات آن تاپیک

تب‌های اولیه

13 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
نمایش پست اول هر موضوع در تمامی صفحات آن تاپیک

سلام خدمت کاربران و همکاران گرامی

قابلیت تکرار اولین پست ارسالی در تمامی صفحات آن موضوع راه اندازی شد.

یکی از زمانبرترین و اتلاف وقت کاربران این بود که وقتی تعداد صفحات یک تاپیک بیشتر از دو صفحه می شد! کاربران ناچار بودن برای فهمیدن سوال اصلی و پست اول آن تاپیک ، صفحه نخست رو مشاهده میکردن!
با راه اندازی این قابلیت دیگه نیازی نیست به صفحه نخست برید و پست نخست رو ببنید.
با تکرار موضوع در تمامی صفحات می تونید از اون پست نقل قول و تشکر رو انجام و پاسخ هم بدید.

با تشکر

باسلام
خداقوت
تشکر از زحمات شما یک سوال داشتم
امکانش هست در تایپکهایی پست دیگری بجز پست اول تایپک باتوجه به موضوعات مطرح شده تغییر کنه
مثلا در تایپک میزگرد کاربران الان اولویت پست مدیر روابط عمومی در مورد وبلاگ باشه؟

اللیل والنهار;832495 نوشت:
باسلام
خداقوت
تشکر از زحمات شما یک سوال داشتم
امکانش هست در تایپکهایی پست دیگری بجز پست اول تایپک باتوجه به موضوعات مطرح شده تغییر کنه
مثلا در تایپک میزگرد کاربران الان اولویت پست مدیر روابط عمومی در مورد وبلاگ باشه؟

سلام
فقط پست اولی که شروع میشه اون پست ومطلب پین میشه به کل صفحات

[="Tahoma"][="DarkGreen"]

مدیر فنی;832501 نوشت:
فقط پست اولی که شروع میشه اون پست ومطلب پین میشه به کل صفحات

بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم عجل لولیک الفرج
سلام علیکم ورحمه الله وبرکاته

با سپاس از مدیر فنی گرامی باببت نو آوری در سایت
در راستای پست سرکار خانم اللیل و النهار توضیح کوتاهی بدهم آیا قابلیت پین انتخابی می شود اضافه کرد تا به انتخاب پستی در ابتدای صفحه پین شود(به انتخاب کارشناس و شروع کننده موضوع و پیشفرض پست ابتدایی)

با سپاس
خداحافظ[/]

باسلام
خداقوت
در صورت امکان در همه تایپکها پست اول به پین اختصاص پیدا کند تا در صورت لزوم مطالب قابل ویرایش برای همکاران باشد
یعنی پست دوم هم مشابه پست اول هست یا نقل قولی از پست اول همراه پست جناب طاهر
و در مواقع تغییر پست اول ویرایش میشود
البته اگر امکانش هست

سلام و عرض ادب

نمیشه این نمایش پین به صورت یه قابلیت قابل انتخاب در تنظیمات شخصی باشه. جسارتم رو ببخشید ولی یه جورایی برای من آزار دهنده هست. هر بار (با توجه به بزرگ بودن اغلب پست های اول)نصف چیزی که نمایش میده تکراریه.

با تشکر

بسم الله الحمن الرحیم

اللهم عجل لولیک الفرج

سلام علیکم ورحمه الله و برکاته

البته یک پیشنهاد هم دارم که شبیه همین پین اختصاصی به شکل دیگر
اینکه در ابتدای پستها امکان اعلام به اساتید به یک کلیک میسر شود( چیزی شبیه قابلیت صدا کردن افراد در شبکه اجتماعی با @) تا کار ارجاء(چه توسط مدیران اجرایی و چه توسط کاربران) سریعتر شود(با یک تیک بر روی اسم کارشناس بخش یا مربوطه یک گزارش به ایشان داده شود تا به مضووع مراجعه نمایند.)

با تشکر ببخشید اگر اینجا طرح کردم بنظرم یکم به هم نزدیک باشد عملیات این طرح یا حق

مدیر فنی;832476 نوشت:

یکی از زمانبرترین و اتلاف وقت کاربران این بود که وقتی تعداد صفحات یک تاپیک بیشتر از دو صفحه می شد! کاربران ناچار بودن برای فهمیدن سوال اصلی و پست اول آن تاپیک ، صفحه نخست رو مشاهده میکردن!
با راه اندازی این قابلیت دیگه نیازی نیست به صفحه نخست برید و پست نخست رو ببنید.
با تکرار موضوع در تمامی صفحات می تونید از اون پست نقل قول و تشکر رو انجام و پاسخ هم بدید.

با تشکر

سلام علیکم

باعرض ادب و احترام به محضر شما

جادارد از شما مدیر محترم فنی به خاطر اجرای این طرح خوب و کاربردی سپاسگزاری نمایم،اجرکم عندالله

این طرح از دو جهت خوب و‌کاربردی است،یکی از جهت اینکه کسی که تازه وارد تاپیک میشود میتواند سوال را در همان صفحه بیند و متوجه شود
،و دیگر اینکه کاربران در هرصفحه سوال اصلی پرسشگر را مشاهده میکنند و این باعث میشودپیرامون سوال اصلی پاسخ دهند و کمتر از بحث اصلی تاپیک ها منحرف شوند

البته از جهاتی هم نیاز به امکانات بیشتری است،مثلا در برخی تاپیک ها مانند تاپیک های استاد حامی اگر این ابزار در اختیار خود جناب استاد حامی باشد و هر موضوعی را که خواستند برای تکرار قرار دهند بهتر است،زیرا مباحث ایشان تغییر میکند،مثلا یک مبحث را شروع میکنند ،بحث و گفتگو میشود و میروند سراغ مبحث بعدی ،اینجوری ایشان میتواند مطلب اول مربوط به هر بحث را برای تکرار بگذارند

موضوع بعدی هم که کاربر محترم جناب حق دوست هم اشاره فرمودند برخی ازتاپیک ها پست اول خیلی طولانی است و این باعث میشود کمی در روند گفتگو درصفحات مشقت ایجاد کند

یازهراسلام الله علیها

مدیر فنی;832476 نوشت:
قابلیت تکرار اولین پست ارسالی در تمامی صفحات آن موضوع راه اندازی شد
سلام
بسیار عالی
قبلاً در برخی سایت ها این قابلیت را دیده بودم ، خیلی خوشحالم که در سایت خودمان هم این قابلیت اضافه ده است
به نظرم زحمات شما برادر عزیز کمتر از کارشناسان گرامی نیست گل

کاربران گرامی در نظر داشته باشید که تکرار موضوع در صفحات هیچ تاثیری در تعداد صفحات نداره!
چه پین موضوع باشد و چه نباشد مثلا 10 صفحه همون 10 صفحه ست.

حق دوست;832600 نوشت:
سلام و عرض ادب

نمیشه این نمایش پین به صورت یه قابلیت قابل انتخاب در تنظیمات شخصی باشه. جسارتم رو ببخشید ولی یه جورایی برای من آزار دهنده هست. هر بار (با توجه به بزرگ بودن اغلب پست های اول)نصف چیزی که نمایش میده تکراریه.

با تشکر

سلام،
بله برای منم آزاردهنده است، مخصوصاً اگر پست اول حاوی فایل صوتی باشد، فایل صوتی هم که برای پخش شدنش اجازه نمی‌گیرد و حواسم نباشه نصفه شب باعث بیدار شدن همه از خواب می‌شود و مایه‌ی مردم‌آزاری شده است ...
ممنون می‌شوم اختیاری‌اش کنید یا فایل‌های صوتی را نگذارید با لود شدن صفحه خودبخود پخش شوند

نقطه;832757 نوشت:

سلام،
بله برای منم آزاردهنده است، مخصوصاً اگر پست اول حاوی فایل صوتی باشد، فایل صوتی هم که برای پخش شدنش اجازه نمی‌گیرد و حواسم نباشه نصفه شب باعث بیدار شدن همه از خواب می‌شود و مایه‌ی مردم‌آزاری شده است ...
ممنون می‌شوم اختیاری‌اش کنید یا فایل‌های صوتی را نگذارید با لود شدن صفحه خودبخود پخش شوند

سلام
نکته خوبی گفتین.
با مدیر فرهنگی مشورت میکنم تا یه فکری در مورد فایلهای صوتی انجام بشه

مدیر فنی;832476 نوشت:

سلام خدمت جنابعالی.
خسته نباشید.
از زحمات شما بسیار ممنون هستم.
با نظر سرکار خانم یا رب موافق هستم،اگر این امکان فراهم شود بسیار خوب هست..
با تشکر ازلطف شما