نحوه برخورد با ترنس ها

تب‌های اولیه

5 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
نحوه برخورد با ترنس ها

[="DarkSlateBlue"]سلام

یکی از فامیلامون تا ۲۰سالگی دختر بوده حالا میخواد پسر بشه. همه ی کاراشو کرده فقط عملش مونده.

توی این فاصله که هنوز عمل نکرده همه جا عین پسرا با پوشش پسرانه راه میره و میگه از قاضی مجوزشو گرفتم. و میاد توی جمع مردها.

سوالات من:

مگه قاضی میتونه حرام خدا رو حلال کنه با یک حکم؟
وظیفه من چیه ایا باید هم چنان نامحرم بدونمش و بهش نگاه نکنم یا نه؟[/]

برچسب: 

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد سجاد

[="Tahoma"][="Black"]

asad;831324 نوشت:
سلام

یکی از فامیلامون تا ۲۰سالگی دختر بوده حالا میخواد پسر بشه. همه ی کاراشو کرده فقط عملش مونده.

توی این فاصله که هنوز عمل نکرده همه جا عین پسرا با پوشش پسرانه راه میره و میگه از قاضی مجوزشو گرفتم. و میاد توی جمع مردها.

سوالات من:

مگه قاضی میتونه حرام خدا رو حلال کنه با یک حکم؟
وظیفه من چیه ایا باید هم چنان نامحرم بدونمش و بهش نگاه نکنم یا نه؟

عرض سلام و احترام

مجوز قاضی حرام خدا را حلال نمی کند بنابراین شما نمی توانید به ایشان نگاه محرمانه داشته باشید از طرف دیگر بعد عمل هم طبق نظر بسیاری از مراجع ، جنسیت تغییر نمی کند از این رو بعد عمل هم حکم نامحرم را دارد چه رسد به قبل عمل !

در پناه حضرت حق باشید

پی نوشت:
استفتاء از دفتر مراجع عظام تقلید در قم[/]

سجاد;831656 نوشت:
مجوز قاضی حرام خدا را حلال نمی کند بنابراین شما نمی توانید به ایشان نگاه محرمانه داشته باشید از طرف دیگر بعد عمل هم طبق نظر بسیاری از مراجع ، جنسیت تغییر نمی کند از این رو بعد عمل هم حکم نامحرم را دارد چه رسد به قبل عمل !

با عرض سلام
نظر امام خمینی و قانون ایران در این موضوع چیست؟

[="Tahoma"][="Black"]

صـادق خان;877136 نوشت:
با عرض سلام
نظر امام خمینی و قانون ایران در این موضوع چیست؟

با عرض سلام و احترام

از مواد قانونی این کار اطلاعی ندارم اما از نظر شرعی فتوای جواز تغییر جنسیت افراد ترنس (ظاهر بدن کاملا از یک جنس همراه با تمایلات روحی جنس مخالف) توسط امام خمینی (ره) نیز منوط به تغییر جنسیت واقعی است که تاکنون ثابت نشده است و صرف هرمون درمانی و بروز ظواهر جنسیتی جنس مخالف و تغییر بدن بوسیله عمل جراحی در همین راستا ، تغییر جنسیت واقعی نخواهد بود.

در پناه حضرت حق باشید[/]

موضوع قفل شده است