رابطه حقوق نجومی ها با ایمان ( خدایا پناه میبریم به تو)

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
رابطه حقوق نجومی ها با ایمان ( خدایا پناه میبریم به تو)

[="Blue"]سلام
حد وجدان اونهایی که حقوق نجومی گرفتند و اونها که اینو تصویب کردند و اونهایی که فهمیدند و دم نزدند چیه؟

آیا اونها به خدا ایمان دارند؟ پس نشانه های ایمانشون کجاست؟؟

[/]

برچسب: 

زینبیون;829850 نوشت:
سلام

علیک سلام

زینبیون;829850 نوشت:
آیا اونها به خدا ایمان دارند؟ پس نشانه های ایمانشون کجاست؟؟

بله ایمان دارند. خوبش را هم دارند. نشانه ی ایمانشان هم در صورتشان هویداست. مثلا همین مدیر عامل بانک رفاه. شما عکسش رو دیدی؟ چه
مستضعفی هست؟ جای مهر روی پیشونیش رو دیدی؟ اینها خدمتگذاران نظام و ذخایر انقلاب هستند. دیگه نبینم کسی به این بزرگواران تیکه بندازهااااا
این دختر بچه هم مال ایران نیست. این عکس مال سومالیه. شما خجالت نمیکشید
سیاه نمایی میکنید؟ همین شما ها هستید که دارید در پازل نفوذ دشمن کار میکنید دیگه. برید توبه کنید تا دیر نشده از ما گفتن بود.خخخخخخ

خنده ی تلخ من ازگریه غم انگیز تر است
کارم از گریه گذشته است بدان میخندم

[="Arial"][="Navy"]بنام خدا.

باسلام.

یکی میگفت یکی از نمایندگان محترم مجلس{دقیقا یادم نیست} بمن گفته بود من مدرک دکترا دارم و شدم نماینده مجلس و از سالانه بیش از یک میلیارد درامدخودم بخاطر مردم گذشتم.

{حالا با اینهمه منت شما هنوز طلبکارید؟}

حالا کسی هم نیست به اینجور افراد منت گذاری بگه بیخود کردی رفتی شده نماینده،بچه حر میکنی؟
خدا میدونه از پهلوی نمایندگی به کجاها که نرسیدی که ولش نمیکنی؟آیا اگر تو نبودی،هیچکس دیگری نمیتونست بجای شما بشه نماینده؟

چندروز پیش هم توی یک سایت خبری فکر کنم بود که نظر هم میگذاشتند و درمورد حقوق کارگران هم مطلب گذاشته بود من در نوشتارهای مردم و مخصوصا قشر کارگران چیزی غیر از آه و نفرین ندیدم {و البته غیر از نفرین هم یکی نوشته بود اون دسته از مسئولین رده بالای دولتی که بیشتر از ماهانه 600 تومن{کمترین دستمزد یک کارگربیمه شده ساده که فکرکنم خودشان بودند} حقوق و دستمزد میگیرن خدا از سر تقصیرشون نگذره و خدا ، خدا نباشه اگر اجازه بده اینها از پل صراط رد بشن چون ما کارگرها و مردم که نمیتونیم دادمونو دراین دنیا و دراین مملکت از اونها بگیریم واگذارشون کردیم و میکنیم به اون دنیا که اونجا اگر وجود داره حقمونو بگیریم.
{یکی دیگه هم به طنز نوشته بود پس این عده بهتره حالا حالاها نمیرن چون بنظرم خیلی از مردم اونجا انتظارشان را میکشند و البته خدا رحم کند به این عده}

البته بنظر منهم مگرمیشه آدمی که خودش 10 یا 20 ملیون در ماه درآمدش هسته بفکر قشر کارگر و کارمندی باشه که زیر 3 ملیون یا 2 ملیون درآمدش بیشتر نیسته؟واقعا میشه؟البته جای سوال برای عده ای اینه که چرا درکشوری که اینهمه ادعای بهترین دین و مذهب و ملیت و انقلاب را دارد مسئولانش باید چنین دستمزدهایی بگیرند؟واقعا به چه دلیل؟{حتی بعضی ها میگن از این سر در نمیاریم که مگر بعضی ها مدعی نیستید که خدمتگزارید؟پس کجای دنیا خدمتگزاران دستمزدشان بیشتر از کارفرمان خودشان بوده و هسته که توی ایران چنینه؟}منم میگم باباجان اینها تعارف هستند شکسته نفسی هستن و ازاین حرفها.

{البته بنظر من گریه واقعی را باید بحال بیکاران و حتی حقوقهای زیر 1 تومن و 600 هزارتومن نمود که این عده با اینهمه کرایه های خانه و گرانی های برق و آب و گاز و نان و پوشاک و موادغذایی و چی و چی چجور زندگی سر میکنند؟{که البته برخی معتقدند این عده احتمالا به مرگ تدریجی دچارشده اند و اگرخودکشی گناه نبود احتمالا خودکشی دسته جمعی توی ایران اتفاق میفتاد یا افتاده بود.مگر تا چه مدت میشه هر روز جلوی دوست و دشمن و زن و همسر و فرزند و این و آن و کس و ناکس سرهاشون پایین باشه؟واقعا شما بگویید تا کی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟}[/]