جمع بندی موکت نجس و قالی شویی

تب‌های اولیه

4 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
موکت نجس و قالی شویی

سلام و وقت بخیر خدمت عزیزان
چند قطره منی روی موکتی ریخته بود و من بدون تمیز کردن گذاشته بودم خشک شه و کلن فراموش کرده بودم که امروز قبل از اسباب کشی اونرو به قالی شویی دادم
اونا هم گفتن که اول کل قالی ها رو با اب کر خیس میکن و بعد هم با دستگاه میشورن ، خودم توان شستنشو نداشتم و وقت هم نبود
با این حال چون میدونم نجاست چطوری بر طرف میشه یه تیکه کاغذ به قسمت نجس چسبوندم و نوشتم: این قسمت نجس است و خواهشا قبل از شستشو این قسمت را جداگانه بشورین و آبکشی کنین
الان بعد از اومدنش پاک حسابب میشه دیگه؟

سپاس از وقتی که میذارین

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد شفا

Ahmad.74;828416 نوشت:
سلام و وقت بخیر خدمت عزیزان
چند قطره منی روی موکتی ریخته بود و من بدون تمیز کردن گذاشته بودم خشک شه و کلن فراموش کرده بودم که امروز قبل از اسباب کشی اونرو به قالی شویی دادم
اونا هم گفتن که اول کل قالی ها رو با اب کر خیس میکن و بعد هم با دستگاه میشورن ، خودم توان شستنشو نداشتم و وقت هم نبود
با این حال چون میدونم نجاست چطوری بر طرف میشه یه تیکه کاغذ به قسمت نجس چسبوندم و نوشتم: این قسمت نجس است و خواهشا قبل از شستشو این قسمت را جداگانه بشورین و آبکشی کنین
الان بعد از اومدنش پاک حسابب میشه دیگه؟

سپاس از وقتی که میذارین

سلام علیکم

اگر فرش نجس را به آنها داده اید ، و گفته اید نجس است و آنها می گویند به صورتی شسته ایم که تطهیر شود ، فرش پاک می باشد.

پی نوشت:
رساله آموزشی ، احکام مطهرات، راه های ثابت شدن طهارت ،مورد دوم

شفا;828648 نوشت:
سلام علیکم

اگر فرش نجس را به آنها داده اید ، و گفته اید نجس است و آنها می گویند به صورتی شسته ایم که تطهیر شود ، فرش پاک می باشد.

پی نوشت:
رساله آموزشی ، احکام مطهرات، راه های ثابت شدن طهارت ،مورد دوم

ممنون از پاسخگوییتون
موضوع قفل شده است