جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: دعوت به همکاری

نوشته
    1
    حضور
    3 ساعت 43 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات:
    1

دعوت به همکاری

با عرض سلام و وقت بخیر
    بنده ابراهیمی هستم
    دشمنان ایران و انقلاب اسلامی و تشیع در فضای مجازی حضور فعالی دارن و با برنامه و منسجم دارن فعالیت میکنن و
    با توجه به وقایع روز طرحهای جدیدی پیاده میکنن برای مثال هشتگ 4syrians جزو ترندهای رو به رشد در توییتر فارسی زبانان است
    کافیه نگاهی به خطوط مقدم جبهه مقاوت در حلب بیاندازید و همزمانی این هشتگ با محاصره تروریستها در حلب رو سبک سنگین کنید ...
    بچه های مومن و انقلابی حضور کم و پراکنده ای در شبکه های اجتماعی دارن و به تبع ان در فضای مجازی دیده نمیشوند
    ولی جدیدا توجهات ویژه ای به این امر شده و اخیرا سردار سلامی هم مصاحبه خوبی در این مورد داشتند و نقاط قوت و ضعف دشمن در فضای مجازی رو تشریح کردن.
    بنده به نوبه خودم میخوام قدمی در این مورد بردارم ولی بخاظر مشکلاتی نمیتونم شخصا به تولید محتوی بپردازم.
    از دوستان انقلابی و جهادی با بینش صحیح سیاسی و عقدیتی منجمله دوستاران و فداییان ولایت و دلبسته انقلاب اسلامی که توانایی تولید محتوا در توییتر بصورت روزانه دارن خواشمندم اعلام امادگی بفرمایند یا دوستانی را جهت اینکار معرفی بفرمایید.
    بنده دو متجرم فارسی به عربی و فارسی به انگلیسی در استخدام دارم و حاضرم مبلغ ناقابلی بصورت ماهانه به برادرانی که علاوه بر موارد ذکر شده قلم خوب و زبان گویا دارن و در فضاهای مجازی بین المللی فعالیت کردن و ملزومات و مقدمات ان را میدانند بپردازم.
    دوستان با ارایه رزومه یا نظرات به بنده افتخار بدن
    ادمین محترم اگر در مکان نامناسبی موضوع مطرح شده راهنمایی بفرمایید
    اگر دوستان قابل و توانایی میشاسید که از عهده این کار بر می ایند خواهشا یا بنده را به انها ارجاع دهید یا این پست را با انها به اشتراکک بگذارید.
    با تشکر و احترام فراوان

2. صلوات

3.  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری