خواب های شرم آور

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
خواب های شرم آور

با نام و یاد دوست

سلام

یکی از کاربران سایت سوالی داشتند که مایل نبودند با آیدی خودشون مطرح شود

لذا با توجه به اهمیت موضوع، سوال ایشان با حفظ امانت جهت پاسخگویی توسط کارشناس محترم سایت در این تاپیک درج می شود:

نقل قول:

سلام
خانمی هستم متاهل و دارای دو فرزند
متاسفانه مدتی است خواب های بدی میبینم که خودم از تکرار مجددش در ذهن شرمنده میشم
زمان خاصی هم نداره ، گاهی چند ماه یک بار و گاهی هفته ای چند بار واقعا دارم دیوونه میشم ...
البته رابطه من و همسرم زیاد خوب نیست
هیچ وقت نیاز های من براش مهم نیست، نه نیاز روحی نه جسمی
اون فکر میکنه حکم یه دستگاه عابر بانک و برای من داره و من فکر میکنم حکم زنی رو دارم که فقط برای رفع نیاز های جسمی یه مرد افریده شدم.
اخه مگه من چه کار بدی انجام دادم که این خواب ها رو میبینم ؟
خواب ارتباط با محرم و نامحرم
خواب خیانت Wacko
خیانتی که در خواب ازش پشیمون نیستم @-)
لطفا کمکم کنید
من ادم پستی ام ،خیلی پست ،خودم از وجود خودم حالم بهم میخوره

با تشکر

در پناه قرآن و عترت پیروز و موفق باشید :Gol:

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد نشاط

با سلام و احترام
مشکلی را که مطرح فرمودید از دو زاویه قابل بررسی است، یک مورد بحث بهبود روابط با همسرتان می باشد، مورد دیگر در رابطه با دیدن خواب های آن چنانی که مورد رضایت بخش شما نیست.
اگر دنبال یک زندگی با آرامش و رضایت بخشی هستید، اگر می خواهید از زندگی خودتان بهترین لذت را ببرید و طوری باشید که دیگران شما را الگوی خود بدانند و لحظه لحظه زندگیتان پر از امید و نشاط و آرامش باشد، لازم است مقدمات تغییر و تحول را از خودتان شروع کنید، اگر حرکت و تغییر از سوی شما باشد همسرتان نیز تغییر پیدا خواهد کرد و رضایت شما از زندگی بیشتر و بهتر خواهد شد.
پس برای اینکه زندگی را زیبا و رضا مدی خودتان را بالا ببرید لازم است:
1. مهر و محبت خودتان را برای همسرتان بیشتر کنید.
2. علاقه و محبت خودتان را با زبان برای او بیان کنید.
3. از تلاش و زحمت ایشان تقدیر و تشکر بکنید به طوری که بداند شما واقعا به زحمت او ارج می نهید.
4. مشکلات و نیازهای خودتان را در یک فضای عاطفی و صمیمی با او مطرح کنید، گاهی مشکلی هست ولی طرفین چون به زبان نمی آورند، فکر می کنند که شخص مقابل متوجه است و حال آنکه چنین تصوری اشتباه می باشد، باید به طور دقیق در فرصت و موقعیت مناسب بیان و مطرح شود. مثلا برخی از همسرشان از لحاظ جنسی ارضاء نمی شوند و تصورشان این است که او باید خودشان متوجه شود و حال آنکه اگر مطرح نشود به هیچ وجه فهمیده نمی شود و مشکل شاید بدتر هم بشود و حال آنکه تجربه نشان داده که زوجین در صورت اعلان مشکل و تلاش برای حل آن با کمک همدیگر، زندگی خوبی را برای خود ایجاد می کنند و معمولا آرامش در چنین زندگی ها زیاد هست و تنش ها کم می باشد( گاهی برخی فکر می کنند در موقع خستگی و ناراحتی و یا در حین یک دعوای درست و حسابی می توان مشکلات را به خوبی مطرح کرد و نتیجه گرفت، و حال آنکه تصور اشتباه و غلطی است)
5. نسبت به وضعیت ظاهری خودتان و منزل در حضور همسرتان خیلی بها بدهید.
6. ابراز خوشایندی از زندگیتان را به همسرتان اعلام کنید.
7. به خصوصیات مثبت همسرتان خیلی فکر کنید و اگر بتوانید یک یادداشتی از نقاط مثبت او را بنویسید حتما در بهبود روابط شما موثر خواهد شد.
8. نقاط قوت و ضعف همسرتان را کشف کنید، فراموش نکنید که با شناخت بیشترویژگی های همسرتان به طور بهتر می توانید در قبال ایشان رفتار شایسته و بهتری را داشته باشید.
9. شرایط را طوری بچنید که انتظارات همسرتان نسبت به شما به طور راحت بیان شود، در این صورت زمان خوبی است که شما هم بتوانید انتظارات خودتان را درمیان بگذارید.
10. تصمیم به پذیرفتن همسر و تحمل شرایط حاضر، گاهی شخص از شرایط حاضر نگران و نا امید است و نمی خواهد شرایط را بپذیرد و و برای تغییر ان زحمت و تلاشی بکشد، در این صورت هیچ امیدی به پیشرفت و تغییر سازنده نیست. از این رو بهتر است برای گرفتن یک نتیجه مطلوب، تصمیم به پذیرفتن شرایط حاضر و تلاش برای تغییر یک زندگی درست و حسابی باشید.
و اما مشکل دوم در مورد خوابها:
که یکی از عوامل و ریشه آن به عدم رضامندی از زناشوئی با همسر و کیفیت رفتار او بر می گردد. بهتر است نکات گفته شده به طور قطع انجام و اجرا شود، در این صورت امید است که مشکل دوم به راحتی حل شود.
مشکل دوم خیلی نگران کننده نیست و صحیح نیست که خودتان را به خاطر چنین موضوعی سرزنش و ملامت کنید، با مختصری شگرد می توانید از چنین خواب هایی خودتان را حفظ کنید و یا خواب های بهتر و مسرت بخشی را ببینید.
چنین خواب هایی معمولا در برگرفته از انعکاس دیدن تصاویر مستهجن و یا دیدن فیلم های سکس و یا گفتگو با دیگران د رمورد مسائل جنسی و یا خواندن مطالبی باز و.. و یا پردازش ذهنی در مورد مسائل سکس اتفاق می افتد.
1. فکر و خیال خودتان را در مورد مسائل جنسی با دیگران کنترل کنید( اصلا در حالت خیال و فکر فرد یا شخصی را تصور نکنید و. دهنگام چنین عادتی می توانید به چیز های دیگری فکر کنید و از تمرکز و وسعت دادن به آن مسائل را ترک کنید)
2. از دیدن فیلم یا تصاویر سکس حتما خود داری کنید. به جای ان فیلم ها یا سخنرانی های مفید که در قالب آموزش مهارتی هستند بهره ببرید.
3. موقع خواب حتما وضوء بگیرید و دعا و ذکر صلوات را فراموش نکنید.
4. موقع خواب از فکر کردن در مورد مسائل جنسی با دیگران خودداری کنید.
5. هر موقع نیاز جنسی داشتید زمینه و شرایط همبستری با همسرتان را مهیا کنید و به راحتی و با آرامش بیشتر ارضاء شوید.
6. از گفتگوی دیگران در مورد مسائل جنسی و نحوه و کیفیت آن پرهیز کنید.( اگر کسی هم شروع به گفتن کرد به طور مودبانه سر صحبت را به موضوع دیگری انتقال دهید)

موضوع قفل شده است