زندگی با همسر وابسته به تلفن همراه و شبکه های مجازی

تب‌های اولیه

5 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
زندگی با همسر وابسته به تلفن همراه و شبکه های مجازی

سلام
حدود یکسال هست بادختر عموم عقد کردم والان هنوز نامزدیم ولی شاید ب احتمال زیاد جداشیم اونم بخاطر اعتیاد همسرم ب فضای مجازی و متاسفانه تاثیرات بد ای رسانه روی ایشون
طوری ک ایشون کاملا به من بی احساس هستن و اصلا بود و نبود من براش مهم نیست وفقط این براش مهمه کگوشی دستش باشه حاضره جوووونشو بگیری و لیگوشیش رو ن ب نظر دوستان چکاری انجام بدمممنون

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد حامی

[="Tahoma"][="DarkGreen"]سلام بر شما
ممنون از اعتمادتون
درست است كه در كل استفاده بي رويه و ناهدفمند از فضاي مجازي به بلايي خانمان سوز تبديل شده است
ولي
بزرگوار سؤال كلي است و فروع مختلفي پيدا مي كند.
وقتي شما اشكال مي كنيد پاسخ ايشان چيست؟
شما از حضور زيادشان در فضاي مجازي نگران هستيد؟ يا نگران هستيد با نامحرمي ارتباط داشته باشد يا سايت هاي غيراخلاقي برود؟
زمان حضور ايشان در سايت ها چه مدت است؟
توجيه خودشان چيست؟
آيا اين مشكل را خانواده ايشان هم متوجه هستند؟
آيا خودش قبول دارد كه از مشتريان پر و پا قرص فضاي مجازي است؟ يا سخن شما را قبول ندارد؟
اگر زياد در فضاي مجازي هستند آيا دليل خاصي بيان مي كنند مثل تحقيق علمي يا حضور در جمع دوستان و...؟
اگر وابسته شده است به فضاي مجازي خودشان با اين موضوع راحت هستند و يا اين را بد مي دانند؟

لطف كنيد بيشتر توضيح بدهيد[/]

[="Tahoma"][="DarkGreen"]البته
در موارد مشابه زيادي كه اين روزها هست از بسياري از آنها مي شنويم كه اين طور كه شما مي گوييد نيست و شما خيلي جساس شده ايد.
يكي كيسي كه خودم شاهد استفاده مكرر او از گوشي هستم مي گفت: همسرم اشتباه مي كندو حساس شده است البته اين آقا حتي گوشي همراهش را تو دستشويي هم همراه خود مي برد.
به ايشان گفتم: كاري ندارد شما مي توانيد از نزديكان به طور جداگانه بپرسيد كه استفاده از گوشي همراه شما چه قدر است؟ متعارف است يا نامتعارف يا خيلي زياد؟
به ايشان گفتم اگر دوربين مدار بسته بود در منزل با مدرك با شما صحبت مي كردم (البته خودشان اعتراف دارند كه استفاده بايد هدفمند و روشمند باشد)
[/]

اگر در اين شرايط به جاي ايستادن و اصلاح كردن سريع سنگر را خالي كنيم
در واقع دشمن را تقويت كرده ايم

سيب خانواده و كرم هاي سمي و ويرانگر

الف) درخت سيب كشور
در كشوري يه خانواده خيلي بزرگ زندگي مي كنند با اعضاي :
لر، ترك، لك، شيرازي، آباداني، اصفهاني، مشهدي، تهراني، رشتي و بلوچ، كرد، و..
غول سياه استكبار تلاش كرد با جنگ تحملي و جوك هاي مختلف در دنياي واقعي و سايبري اين خانواده سبز را ويران كنه و جمعشونو از هم بپاشونه
سال ها گذشت، ولي چون اعضاي اين خانواده با هم متحد بودند و با ديو سياه جنگيدند و در عالم رسوايش كردند
نتونست غلطي بكنه

ب) سيب خانواده
امروز دشمن لقمه كوچ تر برداشته به جاي هجوم به كشور به خانواده ها هجوم آورده مي خواهد تفرقه بيندازد و حكومت كند. اعضاي اين خانواده عبارتند از
بابا، مامان، فرزندان، مادر زن، مادر شوهر، پدر زن، پدر شوهر، خواهر شوهر و خواهر زن، عمو و عمه و خاله و دايي و پدر بزرگ ها و مادر بزرگ ها
فرهنگ آسايش بخش و آرامش نابخش غرب و اينترنت و ابزارهايش مانند تلگرام قصد دارند
اين جمع را با هيپنوتيزم كردن با زرق و برق فضاي مجازي، هرزه گردي و هرزه نگاري و جوك هاي جنسيتي و فاميلي و... متلاشي كنند و از هم ويران كنند
با تقويت روحيه قناعت، پركاري، حمايت و احسان از بزرگان فاميل، صميمت با هم، همنشيني، شب نشيني، اهتمام به امور همديگر به خصوص رفع نياز محتاجان، اشتغال زايي، وام و قرض دادن، كمك در ازدواج جوانان، دوري از سودانديشي و فردگرايي، پرهيز از تجملات و چشم و هم چشمي، اجتناب از شوخي غيرحلال، استفاده از شوخي حلال، استفاده درست از اينترنت، و ارتباط با اقوام و دوستان اجازه ندهيم كه كرم سيب خوش رنگ و خوش بوي خانواده را از داخل خراب كند.

.................................
لبخندها و دلخندها، ص3.
منبع

موضوع قفل شده است