صفحه 1 از 3 123 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: خود ارضائی و مشکل به وجود آمده در ازدواج من

نوشته
    3
    حضور
    7 ساعت 47 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    6

خود ارضائی و مشکل به وجود آمده در ازدواج من

سلام، نمی‌دونم چه جوری مشکلم رو بگم. 37 سالمه. از کودکی پسر کم حرف و کمرویی بودم. از همان بلوغ عقده رابطه جنسی داشتم. اما اهل کار خلاف و دوست شدن با دخترها نبودم و نیستم. همه دوست، همکار، فامیل منو پسر خوبی می‌دونن. ممکن بود قائمکی چشم چرونی کنم، اما علنی انجام نمی‌دادم. از موقعی که پای اینترنت به زندگیم باز شد، در خلوت رو به مسائلی آوردم که دیگر نیاز به گفتن نداره و شما بهتر می‌دونید و در نهایت هم اون کار بد رو انجام می‌دادم و همیشه بعدش هم عذاب وجدان. بعضی وقتام موقع دیدن احساس می‌کردم الان نزدیک خالی بشم و سریع از پشت مونیتور پا می‌شدم. گاهی با اینکه در تحریک شدید بودم، بدون خالی شدن منصرف می‌شدم. از دو یا سه سال پیش دیگر اون کار رو نمی‌کنم. البته شاید چند ماه یک بار گاهی در اینترنت اون هم شاید چند ثانیه یک جستجوی همین جوری کرده‌ام اما سریع جستجو را متوقف کردم. شاید در مجموع در این دو سه سال در مجموع چند دقیقه بیشتر نشده است. اما آن عمل را اصلا مرتکب نشدم. ولی گاهی حتی موقع راه رفتن یا انجام کار، تصاویر، صحنه‌ها و صداها در ذهنم مرور می‌شود. از چند سال پیش وقتی که قصد ترک کردم، پیش خودم گفتم برای ازدواج اقدام کنم، خدا هم شاید کمکم کرد و دیگر این عقده را نداشته باشم. متاسفانه، ببخشید که صریح می‌گم زمانی که دنبال دانلود فیلم بودم، دنبال دخترهای خیلی جذاب بودم. دخترهایی که هم خوشگل، هم خیلی خوش هیکل و هم خیلی جوون مثلا نوزده هجده ساله بودند. گاهی تا ساعتها دنبال فیلم یه دختر جذاب می‌گشتم. چند جا که پدر و مادرم دختر معرفی کردن، رفتم اما اصلا قابل مقایسه با اون دخترها نبودن. خودم هم یه پسر کاملا معمولی هستم و به لحاظ جذابیت‌های پسرانه معمولی. با اینکه خیلی وقته دنبال این مسائل نیستم، اما شبها وقتی خوابم نمی‌بره، افکار میاد سراغم و تحریک میشم. از جام بلند میشم میرم تو هال قدم میزنم تا افکار از سرم بپره و بعد دوباره برمی‌گردم سر جام. دوباره افکار میاد سراغم و دوباره از جام بلند میشم و میرم تو هال گریه می‌کنم. برای ازدواج هیچ معیار خاصی نداشتم و ندارم اما فقط می‌دونم خانواده‌ها باید بهم بخورن. اما خودم دوست دارم یه دختری به جذابیت اون دخترا پیدا کنم. هم خوشگل، هم خوش هیکل و هم جوون. همه اینا یه طرف، اینکه فکر می کنم از رابطه جنسی هم دیگه لذتی نبرم چون احساس می‌کنم که اگر جلو افکارمو نگیریم، راحت به انزال میرسم چه برسی وقتی بخام واقعا رابطه برقرار کنم. حتی اینکه تو سایتها می‌خونم بعضی دخترا از نداشتن خواستگار می‌نالن، به خودم میگم همش تقصیر پسرایی مثل منه. از طرفی میگم چه جوری با کسی ازدواج کنم که جذابیت جنسی برام نداره، منی که تنها انگیزم عقده جنسیه. تازه ازدواجی که معلوم نیست چقدر طول بکشه تا به رابطه جنسی برسه. به همین خاطر یک دو مورد دختری که اخیرا پدرم معرفی کرد، به یه بهانه‌ای گفتم ولش کن. چون می دونم اون دخترای جذایی که من مدنظر هست عمرا به من بله بگن، مخصوصا با این سنم. الان می‌بینم همه اینا تاوان کارایی که کردم و باید قید ازدواج رو بزنم. موندم با این جسم و روان معیوب چی کار کنم. دیگه حتی وقتی افکار هم سراغم میاد، بعدش غصه می‌خورم و گریه می‌کنم. مشاور نمی‌خوام برم چون این حرفا رو پیش کسه دیگه نمی‌خام بگم، حداقل فقط پیش خودم بی آبرو می‌مونم. این عقده کی تموم میشه. نه مثل پسرای خلاف بودم که عقدم رو خالی کنم و نه مثل پسرای سالم بودم که زود ازدواج کنم. از مرگ هم می‌ترسم وگرنه به این زندگی عقده‌ای خاتمه می‌دادم.

2. صلوات ها 6

3.  

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,515
    حضور
    174 روز 17 ساعت 2 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58293

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد نشاط

5. صلوات ها 2

نوشته
    1,156
    حضور
    28 روز 20 ساعت 9 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    6861

با سلام
    دوستان گلم در این موضوع نظر خودشان را اعلام کنند.

7. صلوات ها 4

نوشته
    1,956
    حضور
    95 روز 13 ساعت 9 دقیقه
    دریافت
    126
    آپلود
    6
    گالری
    8
    صلوات
    5456

سلام علیکم

ازدواج یک راه حل صحیح برای رفع نیازهای جنسی و روحی است و البته یک راه برای پیشگیری از سوء رفتار ؛ و یک درمان برای رفتارهای سوء هم هست .

اما یک نکته و مطلب
    موجودی که در تصویر و در عالم خیال موجود محبوبی است آن موجود حتی اگر عینیت پیدا کند هرگز آنگونه محبوب نخواهد بود .
    ولی
    موجودی که در عالم واقع و عینی محبوب شود در عالم خیال هم محبوب است .

همسر انسان خواه مرد یا زن یک موجود واقعی و عینی است . او در نیاز جنسی اش شریک همسر است در سختی ها و آسانی ها با همسر خود شریک است در هر جنیه از زندگی که فرض بفرمائید او شریک است و این تفاوت فاحشی ایجاد میکند با موجود مطبوع خیالی .

ولی خب کسی که میخواهد کار درست را انجام بدهد نیاز به آگاهی دارد و الزاما و حتما نیاز به لطف و رحمت خدا دارد و همچنین استقامت و صبر ( صبر بمعنی مقاومت در برابر راه غلط و عدم تبعیت از آن ) و صبر ( به همان معنی عام و معروف یعنی عدم تعجیل تا رسیدن به هدف ) را داشته باشد .

موفق و موید باشید در پناه حق
    ویرایش توسط فاتح : ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ در ساعت ۰۷:۵۱
    قال الله سبحانه و تعالي : اعْدِلُواْ هُوَ أَقْرَبُ لِلتَّقْوَى ( مائده / 8 )

قال النبي : بالعدل قامت السموات و الارض (تفسير صافي ذيل آيه 7 سوره الرحمن)
    و قال :
    اياكم و الظلم فان الظلم عند الله هو الظلمات يوم القيامة ( سفينة البحار ماده "ظلم" )

مسئوليت قرآني مردم در قبل عدل

9. صلوات ها 2

علاقه
    13 آبان :)
    نوشته
    561
    حضور
    24 روز 23 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    27
    صلوات
    2166

نقل قول نوشته اصلی توسط mysadproblem نمایش پست ها
    سلام، نمی‌دونم چه جوری مشکلم رو بگم. 37 سالمه. از کودکی پسر کم حرف و کمرویی بودم. از همان بلوغ عقده رابطه جنسی داشتم. اما اهل کار خلاف و دوست شدن با دخترها نبودم و نیستم. همه دوست، همکار، فامیل منو پسر خوبی می‌دونن. ممکن بود قائمکی چشم چرونی کنم، اما علنی انجام نمی‌دادم. از موقعی که پای اینترنت به زندگیم باز شد، در خلوت رو به مسائلی آوردم که دیگر نیاز به گفتن نداره و شما بهتر می‌دونید و در نهایت هم اون کار بد رو انجام می‌دادم و همیشه بعدش هم عذاب وجدان. بعضی وقتام موقع دیدن احساس می‌کردم الان نزدیک خالی بشم و سریع از پشت مونیتور پا می‌شدم. گاهی با اینکه در تحریک شدید بودم، بدون خالی شدن منصرف می‌شدم. از دو یا سه سال پیش دیگر اون کار رو نمی‌کنم. البته شاید چند ماه یک بار گاهی در اینترنت اون هم شاید چند ثانیه یک جستجوی همین جوری کرده‌ام اما سریع جستجو را متوقف کردم. شاید در مجموع در این دو سه سال در مجموع چند دقیقه بیشتر نشده است. اما آن عمل را اصلا مرتکب نشدم. ولی گاهی حتی موقع راه رفتن یا انجام کار، تصاویر، صحنه‌ها و صداها در ذهنم مرور می‌شود. از چند سال پیش وقتی که قصد ترک کردم، پیش خودم گفتم برای ازدواج اقدام کنم، خدا هم شاید کمکم کرد و دیگر این عقده را نداشته باشم. متاسفانه، ببخشید که صریح می‌گم زمانی که دنبال دانلود فیلم بودم، دنبال دخترهای خیلی جذاب بودم. دخترهایی که هم خوشگل، هم خیلی خوش هیکل و هم خیلی جوون مثلا نوزده هجده ساله بودند. گاهی تا ساعتها دنبال فیلم یه دختر جذاب می‌گشتم. چند جا که پدر و مادرم دختر معرفی کردن، رفتم اما اصلا قابل مقایسه با اون دخترها نبودن. خودم هم یه پسر کاملا معمولی هستم و به لحاظ جذابیت‌های پسرانه معمولی. با اینکه خیلی وقته دنبال این مسائل نیستم، اما شبها وقتی خوابم نمی‌بره، افکار میاد سراغم و تحریک میشم. از جام بلند میشم میرم تو هال قدم میزنم تا افکار از سرم بپره و بعد دوباره برمی‌گردم سر جام. دوباره افکار میاد سراغم و دوباره از جام بلند میشم و میرم تو هال گریه می‌کنم. برای ازدواج هیچ معیار خاصی نداشتم و ندارم اما فقط می‌دونم خانواده‌ها باید بهم بخورن. اما خودم دوست دارم یه دختری به جذابیت اون دخترا پیدا کنم. هم خوشگل، هم خوش هیکل و هم جوون. همه اینا یه طرف، اینکه فکر می کنم از رابطه جنسی هم دیگه لذتی نبرم چون احساس می‌کنم که اگر جلو افکارمو نگیریم، راحت به انزال میرسم چه برسی وقتی بخام واقعا رابطه برقرار کنم. حتی اینکه تو سایتها می‌خونم بعضی دخترا از نداشتن خواستگار می‌نالن، به خودم میگم همش تقصیر پسرایی مثل منه. از طرفی میگم چه جوری با کسی ازدواج کنم که جذابیت جنسی برام نداره، منی که تنها انگیزم عقده جنسیه. تازه ازدواجی که معلوم نیست چقدر طول بکشه تا به رابطه جنسی برسه. به همین خاطر یک دو مورد دختری که اخیرا پدرم معرفی کرد، به یه بهانه‌ای گفتم ولش کن. چون می دونم اون دخترای جذایی که من مدنظر هست عمرا به من بله بگن، مخصوصا با این سنم. الان می‌بینم همه اینا تاوان کارایی که کردم و باید قید ازدواج رو بزنم. موندم با این جسم و روان معیوب چی کار کنم. دیگه حتی وقتی افکار هم سراغم میاد، بعدش غصه می‌خورم و گریه می‌کنم. مشاور نمی‌خوام برم چون این حرفا رو پیش کسه دیگه نمی‌خام بگم، حداقل فقط پیش خودم بی آبرو می‌مونم. این عقده کی تموم میشه. نه مثل پسرای خلاف بودم که عقدم رو خالی کنم و نه مثل پسرای سالم بودم که زود ازدواج کنم. از مرگ هم می‌ترسم وگرنه به این زندگی عقده‌ای خاتمه می‌دادم.

سلام
    ببخشید من مثل داداش کوچیکت هستم و تجربه هام به شما نمیرسه اما سعی می کنم به نوبه خودم بهت کمک کنم.
    ببین اصلا خودارضایی ترک نداره. اینی که میگن من ترک کردم خالی بندی محضه . ما فقط می تونیم یه مدتی انجامش ندیم مثلا 1 هفته تا حتی یکسال که همونم عوارضی داره که یکیشم شما اشاره کردید فشار جنسی که باعث افسردگی و گریه میشه. از اول تو گوش ما خوندن که اینکار بده اما کسی راهی پیش پای ما نذاشته. همه ما گناهکاریم در این هیچ شکی نیست. هیچ کسی این وسط سالم نیست خیالت تخت تخت. اگه من 25 سالمه این موضوع 10 ساله گریبانمه شما هم چند سال بیشتر از من و صورت مسئله تغییر نکرده. راه حلش و تنها راه حلش ازدواجه که متاسفانه پیدا کردن زوج مورد نظر مانند قهرمانی تو مسابقات المپیک شده!! ماشالله جدیدن همه مانتوها باز شده و مهریه ها هم بالا تا بگیر خیانت و متاهل هایی که اوضاع جنسیشون نه تنها بعد از ازدواج فروکش نکرده بلکه بدترم شده.(یعنی به قول استاد حامی باید چشم و گوشمون باز باشه)
    ببین الان وقت چه کنم چه کنم تیست ماشالله سنتون بالاست شما دو گزینه دارید یا مجرد بمونید یا ازدواج کنید یعنی گزینه هاتون محدودتر از دوران جوانیتون شده . دخترارو هم با فیلم های اینترنتی مقایسه نکن با دل خودت مقایسه کن. خشگلی مهمه اما مو رو هم از ماست نکش.به نظر من تعداد خواستگاری رفتنا رو بیشتر کن ، خیلی خواستگاری برو. جرم که نیست گناهم نمیکنی سعی کن هرکی بله گفت باهاش ازدواج کنی. بازم کسی مدنظرت نبود دیگه خیلی دیر شده ازدواج کن فقط. بهتر از تنهاییه.
    بعد از ویرایش :
    اینم اضافه کنم منم در تلاشم برای ازواج . اصلا ببینیم کی زودتر متاهل میشه :)
    ویرایش توسط yaHosseinDS : ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ در ساعت ۰۰:۳۸
    «عابدى هفتاد سال خدا را بندگى كرد، روزها را روزه و شبها را به نماز مى‌ايستاد، آنگاه حاجتى از خداوند متعال طلب نمود، ولى بر آورده نگرديد، رو به خود كرد و گفت: اشكال از خود تو است، چون اگر در تو خيرى مى‌بود، حاجتت روا مى‌شد، در اين هنگام خداوند متعال فرشته‌اى براى او فرستاد و گفت: اى فرزند آدم! اين يك لحظه‌اى كه خود را كوچك شمردى، از تمام عبادتهاى گذشته‌ات بهتر است»

11. صلوات ها 2

علاقه
    ،،،
    نوشته
    321
    حضور
    4 روز 15 ساعت 19 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    914

به نظر من فقط كافيه به اين فكر كني كه ازدواج فقط رابطه جنسي نيست!!!!
    شما الان هدفت از ازدواج فقط اينه
    همون بهتر كه تا الان ازدواج نكردي چون دختر مردم رو بدبخت ميكردي
    زيباترين زن عالمم قسمتت بشه بعد يه مدت برات عادي ميشه مگه اينكه اخلاقيات اون زن بهترين باشه
    اون وقت ديگه تا اخر عمرت عادي نميشه
    اين دخترها كه تو فيلمها ميبيني صدجور عمل زيبايي كردن چه تو بدن چه تو ظاهر هيچ ادمي طبيعي اين مدلي نيست جز موارد استثنا
    تازه كلي هم افكت و نور و ادا اطوار ديگست كه زيبا نشونشون بدن!!
    اونم بايد ببيني خودت هم در حد اون دخترهاي زيبا هستي؟ كه خدا قسمتت كنه!
    کسانی که نمی خواهند به باورهایشان شک کنند"متعصب " هستند!کسانی که نمی توانند "احمق" هستند!کسانی که می ترسند"بردگان"هستند! برتراند راسل

13. صلوات ها 4

علاقه
    ،،،
    نوشته
    321
    حضور
    4 روز 15 ساعت 19 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    914

مانتو جلو باز عيبش چيه ؟!!!!!
    باز بندازين گردن حجاب زنها
    باز مقصر رو زنها بدونين
    کسانی که نمی خواهند به باورهایشان شک کنند"متعصب " هستند!کسانی که نمی توانند "احمق" هستند!کسانی که می ترسند"بردگان"هستند! برتراند راسل

15. صلوات

نوشته
    205
    حضور
    4 روز 3 ساعت 5 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    242

داداش خودت رو ناراحت نکن تو هیچ ایرادی نداری.ازدواجت هم ربطی به خودارضایی نداره.من آدم میشناسم از ابتدایی شاید هفته ای چند بار این کار رو بکنه اما به ازدواج و کارش هیچ لطمه ای نخورد الان بهترین درآمد رو داره به موقع هم ازدواج کرده تنها ایراد شما اینه که دیر اقدام کردی به ازدواج.
    در مورد مطلبی که نوشتی چند نکته رو باید بگم اول اینکه اونچیزی که شما تو فیلما میبینی با اونچیزی که در واقعیت رخ میده زمین تا هوا فرق داره.اونها فقط فیلمه و اصلا واقعی نیست.اون دختر ها رو که میبینی همشون هزارو یک جور آرایش و گریم و عمل کردن.اگر گریم اونها رو پاک کنی تمام دخترای ایرانی از اونا خوشگلترن.در ضمن در رابطه ی جنسی به دل نشستن مهمه.خیلی از این دخترا رو اگر آرایش بکنی میشن حوری بهشتی.شما اگر با یک نفر که به دلت میشینه ازدواج کنی بعد ازدواج که برات آرایش میکنه میبینی خیلی دلچسب میشه.
    خودت رو ناراحت نکن.ازدواجت رو پیگیری کن.در ضمن دخترا به قیافه ی پسرا چندان اهمیت نمیدن به شخصیتش اهمیت میدن.
    منم شرایطم مثل تو.

کاش زندگی از آخر به اول بود ...
    پیر بدنیا می آمدیم ...
    آنگاه در رخداد یک عشق جوان میشدیم...

سپس کودکی معصوم می شدیم و در نیمه شبی با نوازش های مادر آرام میمردیم…!!!

17. صلوات

نوشته
    245
    حضور
    12 روز 18 ساعت 33 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    288

سلام

عجیبه شما که مرد گرمی هستید چرا تا این سن ازدواج نکردین، خدا میدونه با این فشار تا الان چه بلای سر روانتون اوردین، اگر کار و درآمد خوبی دارید، خوش اخلاق و محجوب هستید و از نظر ظاهر مشکل خاصی ندارید مطمین باشید خیلی از دخترها منتظرن که به خاستگاریشون برید، حتی خوشکل ترین ها، زیاد به سن و سالتون و خیالاتی که دارید اهمیت ندید، بعد از ازدواج همه چی خود بخود درست میشه
    ای فرزند آدم ...
    دل تو تنها با من خو می گیرد و آرامش می یابد ...

نوشته
    349
    حضور
    9 روز 10 ساعت 18 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    665

نقل قول نوشته اصلی توسط نشاط نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان گلم در این موضوع نظر خودشان را اعلام کنند.
    سلام

دوستان گلمون دارن خود ارضائی رو تایید میکنن یه جورایی.

من که اینطور برداشت کردم .

صفحه 1 از 3 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع رو مطالعه کرده اند از ۱۳۹۵/۰۴/۳۱, ۲۰:۴۷ : 1

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری