ارتباط صمیمی همسرم با همکارش در محل کار

تب‌های اولیه

6 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
ارتباط صمیمی همسرم با همکارش در محل کار

با تقدیم سلام و احترام
خانمی هستم 26 ساله، یک سال است با همسرم که 30 سال دارد ازدواج کرده ام؛ خانواده من و همسرم مذهبی و دارای تحصیلات هستند.
همسر بنده به همراه برادرش یک شرکت خصوصی دارند که تا چند ماه پیش هیچ کارمند دیگری نداشت و صرفا این دو برادر در دفتر کوچکی که در یک مجتمع تهیه کرده بودند مشغول بودند.
حدودا یک ماه پیش یک خانم به عنوان بازاریاب در دفترشان مشغول به کارشد،زمانی که بنده متوجه این موضوع شدم نگرانی در من ایجاد شد چرا که در بسیاری از مواقع برادر همسرم در دفتر حضور ندارد و همسر بنده به همراه این خانم در یک دفتر کوچک تنها هستند.
از آنجایی که بسیار پیش آمده است که متوجه نگاه های همسرم به زنان نامحرم و گفت و گو های صمیمانه با آنها شده ام نمیتوانم چندان اطمینانی بر حفظ حریم میان این خانم و همسرم داشته باشم.
دیروز درحالی که تلفنی با همسرم صحبت میکردم متوجه صداهای خنده این خانم شدم و به بهانه ای خودم را به دفترکارشان رساندم (البته همسرم متوجه بهانه و سرک کشی من شد!) وقتی این خانم را دیدم که وضعیت بد حجابی و اخلاقی داشتند و بسیار صمیمانه با همسر و برادرشان رفتار میکردند ،به شدت بهم ریختم...
شب با همسرم درمورد این موضوع صحبت کردم، اینکه احساس خوبی نسبت به تنها بودن همسرم با یک خانم غیرموجه ندارم(این گفتگو در آرامش انجام شد ولی در نهایت همسرم عصبی شد و من ادامه ندادم).
بنده خودم شاغل هستم و آقانی نیز با من همکار هستند اما به هیچ وجه صمیمی نیستیم و پوشش کامل حجاب دارم.
بسیار درمانده ام، خواهشمندم بنده را راهنمایی بفرمایید.
باسپاس

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد نشاط

با سلام و احترام
این مساله از دو جهت قابل بررسی است.
1. رفتار و عکس العمل شما 2. رفتار همسرتان در قبال رفتارهای ان خانم
هر چند چنین فضاهای با آن اوصافی که تعریف کردید واقعا خطرناک بوده و می تواند زمینه ساز مشکل و فساد باشد. ولی به نظر می رسد بهترین راهکار در مرحله نخست:
1. با مهر و محبت شروع کنید، یعنی رابطه گرم و صمیمی شاید او را متقاعد کند تا به فکر حل این موضوع باشد.
2. در عین حال که سوء ظن نداشته باشید، ولی حساس بوده و این موضوع را جدی بگیرید و بی خال نشوید.
3. با صبر و حوصله نظارات داشته باشید و حتی به محل کار همسرتان سر بزنید و این خانم هم متوجه شود که شما به اوضاع مسلط هستید.
4. به برادرش تذکر بدهید و یا به شخصی که از او حساب می برد طوری قضیه را مطرح کنید که تذکر از سوی ایشان باشد.
5. تا می توانید همسرتان را با مهر و محبت برخورد کنید و در عین حال نگرانی و ناراحتی خودتان را به همسرتان اعلام کنید . طوری برخورد کنید که متوجه اشتباه خودشان باشد.
6. ببنید همسرتان را چگونه می توانید توجیه کنید با توجه به خصوصیاتی که دارد از آن زاویه به او بفهمانید تا متوجه اشتباهشان بشوند.
اما رفتار همسرتان تا آنجایی که توضیح داده اید، خطای بیشتر مرتکب نشده ولی در عین حال چنین مسائلی، یک زنگ خطری است و باید با روش و منطق درست به فکر چاره بود.

سلام مجدد
چقدر خوشحال شدم که جواب دادید ولی جواب شما با جواب یکی دیگر از کارشناسان این وب سایت کاملا متفاوت بود، ایشان به من گفتند بدبینی میکنم:( و با نشون دادن حساسیت از خودم باعث میشم همسزم بیشتر به اون خانم جذب بشه Sad

asemanebahari;818374 نوشت:
با تقدیم سلام و احترام
خانمی هستم 26 ساله، یک سال است با همسرم که 30 سال دارد ازدواج کرده ام؛ خانواده من و همسرم مذهبی و دارای تحصیلات هستند.
همسر بنده به همراه برادرش یک شرکت خصوصی دارند که تا چند ماه پیش هیچ کارمند دیگری نداشت و صرفا این دو برادر در دفتر کوچکی که در یک مجتمع تهیه کرده بودند مشغول بودند.
حدودا یک ماه پیش یک خانم به عنوان بازاریاب در دفترشان مشغول به کارشد،زمانی که بنده متوجه این موضوع شدم نگرانی در من ایجاد شد چرا که در بسیاری از مواقع برادر همسرم در دفتر حضور ندارد و همسر بنده به همراه این خانم در یک دفتر کوچک تنها هستند.
از آنجایی که بسیار پیش آمده است که متوجه نگاه های همسرم به زنان نامحرم و گفت و گو های صمیمانه با آنها شده ام نمیتوانم چندان اطمینانی بر حفظ حریم میان این خانم و همسرم داشته باشم.
دیروز درحالی که تلفنی با همسرم صحبت میکردم متوجه صداهای خنده این خانم شدم و به بهانه ای خودم را به دفترکارشان رساندم (البته همسرم متوجه بهانه و سرک کشی من شد!) وقتی این خانم را دیدم که وضعیت بد حجابی و اخلاقی داشتند و بسیار صمیمانه با همسر و برادرشان رفتار میکردند ،به شدت بهم ریختم...
شب با همسرم درمورد این موضوع صحبت کردم، اینکه احساس خوبی نسبت به تنها بودن همسرم با یک خانم غیرموجه ندارم(این گفتگو در آرامش انجام شد ولی در نهایت همسرم عصبی شد و من ادامه ندادم).
بنده خودم شاغل هستم و آقانی نیز با من همکار هستند اما به هیچ وجه صمیمی نیستیم و پوشش کامل حجاب دارم.
بسیار درمانده ام، خواهشمندم بنده را راهنمایی بفرمایید.
باسپاس

سلام عزیزم
به شما حق میدهم سخته درکش و حق دارید نگران باشید.ولی ای کاش مستقیما به همسرتان دلیل نگرانی تان را نمیگفتید در مواقع اینچنین بهتره غیرمستقیم اون خانم را از آنجا دور کرد.

asemanebahari;819143 نوشت:
سلام مجدد
چقدر خوشحال شدم که جواب دادید ولی جواب شما با جواب یکی دیگر از کارشناسان این وب سایت کاملا متفاوت بود، ایشان به من گفتند بدبینی میکنم:( و با نشون دادن حساسیت از خودم باعث میشم همسزم بیشتر به اون خانم جذب بشه :((

با سلام
موارد گفته شده را رعایت کنید، و آثار آن را گزارش دهید تا راهنمایی و مشاوره کامل شکل بگیرد.
موضوع قفل شده است