سرلشكر باقری جایگزین سرلشکر فیروزآبادی شد/سمت جدید فیروزآبادی+تصویر

تب‌های اولیه

1 پست / 0 جدید
سرلشكر باقری جایگزین سرلشکر فیروزآبادی شد/سمت جدید فیروزآبادی+تصویر

با توجه به انتقال سردار سرلشکر بسیجی دکتر سیّد حسن فیروزآبادی به جایگاه مشاورت عالی فرماندهی کلّ نیروهای مسلح، و نظر به خدمات شایسته و تجارب ارزنده جناب‌عالی در دوران دفاع مقدس و پس از آن به‌ویژه در مسئولیت‌های ستاد کل و قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص)، شما را به ریاست ستاد کل نیروهای مسلح منصوب می‌کنم.

فرمانده کل قوا سرلشكر محمد باقری را به سمت ریاست ستادکل نیروهای مسلح منصوب کردند. به گزارش آفتاب‌نیوز، پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری لحظاتی پیش حکم انتصاب سرلشکر باقری را منتشر کرد.

متن حکم فرمانده معظم کل قوا به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سردار سرلشکر پاسدار محمدحسین باقری با توجه به انتقال سردار سرلشکر بسیجی دکتر سیّد حسن فیروزآبادی به جایگاه مشاورت عالی فرماندهی کلّ نیروهای مسلح، و نظر به خدمات شایسته و تجارب ارزنده جناب‌عالی در دوران دفاع مقدس و پس از آن به‌ویژه در مسئولیت‌های ستاد کل و قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص)، شما را به ریاست ستاد کل نیروهای مسلح منصوب می‌کنم.

با تمسک و امید به عنایات الهی، ارتقاء توانمندی‌ها و آمادگی‌های دفاعی امنیتی نیروهای مسلح و بسیج مردمی و امکان پاسخگویی به‌موقع و مؤثر به هر سطح و نوع از تهدیدات متوجّه به نظام جمهوری اسلامی ایران با عمل انقلابی مورد انتظار است.

از تلاشهای مخلصانه و مدبّرانه سردار سرلشکر بسیجی دکتر فیروزآبادی از ابتدا تا کنون در این مسئولیت مهم قدردانی و تشکر می‌کنم. دوام توفیقات همگان را از خداوند متعال مسئلت می‌کنم. سیّد علی خامنه‌ای8/ تیر ماه/ 95 انتصاب سرلشکر فیروزآبادی به مشاورت عالی نظامی فرماندهی کل قوا.

به گزارش آفتاب‌نیوز، رهبر انقلاب همچنین در حکمی سردار سرلشکر بسیجی دکتر سیدحسن فیروزآبادی را به عنوان مشاور عالی نظامی فرماندهی کل قوا منصوب کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، متن حکم فرمانده معظم کل قوا به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سردار سرلشکر بسیجی دکتر سید حسن فیروزآبادی حمد و سپاس بی‌پایان به درگاه ایزد منّان که توفیق خدمت و مجاهدت طولانی به شما و همکارانتان عنایت فرمود.

اکنون که ستاد کل نیروهای مسلح از قابلیت‌ها و توانائیهای خوبی به فضل الهی برخوردار گردیده، لازم است از تجارب ارزنده جناب‌عالی در مشاورت به اینجانب بویژه امور نیروهای مسلح، استفاده شود.

بر این اساس، شما را به عنوان «مشاور عالی نظامی فرماندهی کل قوا» منصوب می‌کنم. دوام توفیقات جناب‌عالی را از خداوند بزرگ مسئلت دارم. سیّد علی خامنه‌ای