کشتار مردم ایران با بیو تروریسم ...

تب‌های اولیه

188 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
کشتار مردم ایران با بیو تروریسم ...

سلام

طاعات و عباداتتون قبول حق ان شاالله گل

نمیدونم چقدر با آقای دکتر کرمی آشنا هستید .. ایشون سالها پیش صحبتهایی در مورد بیوتروریسم داشتن ولی جدی گرفته نمیشد !! دکتر محقق تیزفهمی هستن..

حالا که کارد به استخون رسیده و سونامی سرطان و نازایی و بلوغ جنسی زودرس بیداد میکنه ، دیگه داد چنین اشخاصی دراومده ! البته سخنرانی های زیادی دارن .. این قسمتی از یکی از سخنرانی های ایشون هست..

دانلود از اسکدین:

http://www.askdin.com/attachment.php?attachmentid=3006475442&stc=1&d=1466070294

بهتره که بیشتر مراقب خریدهای سوپری و آماده ی خودمون باشیم !! و به زندگی سنتی رو بیاریم تا در امان باشیم ...ان شاالله

به خانمهای عزیز توصیه میکنم از تالیفات و مقالات آقای خدادادی برای شروع استفاده کنن : http://www.tebbeghorani.com/ و اگر نمیدونین که چجوری بدون فست فود و رب و سس و کنسروها غذا بپزید کتاب ارمغان تندرستی ایشون رو تهیه کنید و لذت غذای خوشمره و سالم رو با هم تجربه کنید..

در مورد آب ... حتما آب رو بجوشونید و بعد که سرد شد بخورید و اصلا سراغ آب معدنی نرید .. میدونید کشوری مثل انگلیس که کمبود آب داره ، اجازه واردات آب رو از هر کشوری نمیده و خیلی از قرصهایی که وارد ایران میشه تو خود همون کشورهای سازنده ممنوع هستن ؟! حالا اینجا تو ایران ، یک سرمایه دار انگلیسی کارخانه آب معدنی داره و مدتی پیش خبرنگار هشت و سی باهاش مصاحبه کرد که چرا محصولات شما باعث بیماری شده ؟ خیلی راحت گفت همچین چیزی نیست و پروندش بسته شد رفت!!! این مسائل جدی تر از اونی هستن که فکرش رو میکردیم !

پروژه ی " آب " پروژه ایه که بارها همایش براش گذاشتن و دارن روش مانور میدن ... به هوش باشید...

مشک;812123 نوشت:
کشتار مردم ایران با بیوتروریسم
سلام و عرض ادب
موضوع بسيار خوبي است ، ولي در كشور ما كو گوش شنوا؟!

تا يكي حرف ميزند سريع به او ميگويند متوهم! توهم توطئه! هراس از بيگانه! نميدونم چي چي فرني!!!

همسر من چند ماه است كه به بيماري سرطان مبتلا شده اند. زماني كه ايشان را به بيمارستان الزهراء اصفهان برديم ، آنقدر بيمار زياد بود كه متعجب شده بوديم!
به قول يكي از دوستان انگاركسي دم در بيمارستان ايستاده بود و مردم را نوبتي بيمار ميكرد و به بيمارستان ميفرستاد!
روزي كه قرار بود از تودهء درون قفسه سينه همسرم نمونه برداري كنند ، 107 نفر در همان روز عمل جراحي شدند و همگي هم بيماري هاي دشواري داشتند

از توده هاي خوش خيم و مشكلات ريوي بگيريد تا سرطان و بيماري هاي خوني ، واقعاً فراوان شده اند
يكي از همتختي هاي همسرم ميگفت در اطراف ما مشكلات ريه تقريباً 4 - 5 برابرشده است!
خود من هم چون پيگير بيماري همسرم هستم ، با تحقيقات خانگي كه داشتم تقريباً خانواده اي را نديدم كه يك تا چند نفر بيمار سرطاني نداشته باشند!

نميخواهم فيلمي نظر بدهم و بگويم لزوماً تمام نظريه ها در باب بيوتروريسم صحيح هستند
اما متنفرم از اينكه سرمان را مثل كبك در زمين كرده ايم و هِي به خودمان القاء مي كنيم همه چيز خوب است! ، همه چيز آرام است!

چند وقت پيش در يكي از سايت ها صحبتي شده بود درمورد استفاده از مفاهيم شيطاني و آخرالزماني در فيلمهاي هاليوودي
باور كنيد بعضي از هموطنان ما چنان متعصبانه از هاليوود دفاع ميكردند كه من مات و مبهوت مانده بودم!

Reza-D;812197 نوشت:
سلام و عرض ادب
موضوع بسيار خوبي است ، ولي در كشور ما كو گوش شنوا؟!

تا يكي حرف ميزند سريع به او ميگويند متوهم! توهم توطئه! هراس از بيگانه! نميدونم چي چي فرني!!!

همسر من چند ماه است كه به بيماري سرطان مبتلا شده اند. زماني كه ايشان را به بيمارستان الزهراء اصفهان برديم ، آنقدر بيمار زياد بود كه متعجب شده بوديم!
به قول يكي از دوستان انگاركسي دم در بيمارستان ايستاده بود و مردم را نوبتي بيمار ميكرد و به بيمارستان ميفرستاد!
روزي كه قرار بود از تودهء درون قفسه سينه همسرم نمونه برداري كنند ، 107 نفر در همان روز عمل جراحي شدند و همگي هم بيماري هاي دشواري داشتند

از توده هاي خوش خيم و مشكلات ريوي بگيريد تا سرطان و بيماري هاي خوني ، واقعاً فراوان شده اند
يكي از همتختي هاي همسرم ميگفت در اطراف ما مشكلات ريه تقريباً 4 - 5 برابرشده است!
خود من هم چون پيگير بيماري همسرم هستم ، با تحقيقات خانگي كه داشتم تقريباً خانواده اي را نديدم كه يك تا چند نفر بيمار سرطاني نداشته باشند!

نميخواهم فيلمي نظر بدهم و بگويم لزوماً تمام نظريه ها در باب بيوتروريسم صحيح هستند
اما متنفرم از اينكه سرمان را مثل كبك در زمين كرده ايم و هِي به خودمان القاء مي كنيم همه چيز خوب است! ، همه چيز آرام است!

چند وقت پيش در يكي از سايت ها صحبتي شده بود درمورد استفاده از مفاهيم شيطاني و آخرالزماني در فيلمهاي هاليوودي
باور كنيد بعضي از هموطنان ما چنان متعصبانه از هاليوود دفاع ميكردند كه من مات و مبهوت مانده بودم!

سلام

بحث بیوتروریسم بسیار حساس و مهم تر از اون چیزیه که هممون فکر میکنیم !! در مورد مشکلات ریوی ، خود هشت و سی گزارشی پخش کرد که درختانی در خوزستان کاشته شده که تازه متوجه شدن این درختان با بارش باران تولید سمی میکنه که باعث تنگی نفس و مشکلات ریوی میشه !! و بعد از تحقیقات زیاد مشخص شد که این درختان سالها قبل از اسراییل وارد ایران شده و کاشته شده و خدا میدونه که چه کارهایی از این قبیل کردن و ما همچنان خوابیم !

پوتین ، رئییس جمهور روسیه ، چندبادی گارد خاص داره برای جمع کردن ادرار و مدفوعش در هر کشوری که میره برای اینکه از طریق آزمایشات ژنتیکی پی به سیستم بدنش نبرن و از طریق بیوتروریسم و این قبیل مسائل بیمار و مسمومش نکنن!! زمانیکه ایران اومد بخاطر اینکه بگه به شما اطمینان دارم این کار رو نکرد و بعد ازا ون جنجالی در بی بی سی و بین رئیس جمهور آمریکا و پوتین رخ داد !!! تا این حد باید محتاط بود !

شما همینجا در همین سایت ، به تاپیک آشپزباشی سری بزنید و نحوه ی پخت وپز و موادی که به کار برده میشه توسط دوستانی که دارای اطلاعات بالا و زمینه ی علمی عالی هستن رو ببینید !! محاله شخصی این هارو بخوره و بعد یکی دوسال به یکی دو تا بیماری دچار نشه !!

ما طب و نحوه زندگی قرآنی داریم ، ما کلام معصومین رو داریم ، به ما ساده زیستی آموخته شده این ساده زیستی فقط در پوشاک و مایحتاج خانه نیست ، بلکه ترکیبات غذایی هم هر چقدر ساده تر باشن سریعتر و راحت تر هضم و چذب میشن..

بیماریهای قندی و اضافه وزن در ماه رمضان سر به فلک میزاره !! آیا اینه چیزی که در ماه مهمانی خدا باید اتفاق بیفته ؟!

چند وقت پیش هم که جریان روغن پالم در لبنیات ، درز پیدا کرد فقط خدا میدونه در این چند سال همین روغن پالم چه ها با کبد مردم کرده !! ولی حافظه ی مردم ضعیفه و زود فراموش میکنن...

سرجریان همین نوشابه های انرژی زا ، برید و بادوستانی که آزمایشگاه دارن صحبت کنید .. از ادرار گاو نر استفاده میشه ، یا ژله ها که از خوک و استخوان ماهی استفاده میشه و یا شکلاتهایی که برخیشون چربی خوک دارن!!

زمانی خودمون تولید کننده شکر بودیم در شهرهای جنوبی ، بعد از مدتی کارخونه اش خوابید !! پس از تحقیقات زیاد دیده شد که آمریکا شکر ریخته لب مرز با قیمت خیلی خیلی کمتر و اینکه تو همین شکرهای وارداتی چه ها تزریق شده الله اعلم !!

مگر عسل و خرما و توت و انجیر رو ازمون گرفتن ؟

الان در بازار پره برنجهایی هست که یک روزه عمل میاد توسط مواد پلاستیکی !!! یک ماه پیش یکی از دوستانم مشکل روده پیدا کرده رفته بودیم بیمارستان ملاقاتش .. دکترش میگفت که برنج ایرانی بخور ، برنجهای وارداتی یک روزه عمل میاد و از مواد پلاستیکی ست که روده رو بیمار میکنه !! و حتی باعث سرطان روده میشه ...

سالها پیش دوره گردهایی رو فرستادن تو محله و کوچه ها با تبلیغ اینکه ظروف مسی غیربهداشتیه و ظروف مسی رو از زندگی ایرانی ها خارج کردن جاش ظروف سمی وارد کردن !! الان خودشون دارن ظروف مسی استفاده میکنن تو برنامه های آشپزیشون !! و مردم ما همچنان چسبیدن به ظروف سمی..!!

من نمیدونم اینها کجاش توهمه؟! اینکه مردم رو از طب سنتی و زندگی سنتی بگیری و بهشون لایف استایل مزخرف و بیماری زای غربی تزریق کنی ، توهمه؟!

آمارها رو اگر نگاهی بندازیم متوجه میشیم که چه خبره مگر اینکه تنبلی و وابستگی اجازه نده واقعیت رو ببینیم ...

بنده به دلیل ارتباطات و دوستانی که دارم که در این زمینه ها فعالیت دارم .. چیزهایی پیدا کردیم و آزمایش کردیم که مغزمون سوت میکشید خداشاهده...باید فریاد زد از این همه غفلت...باید داد زد بعدشم سر به بیابون گذاشت!! [-(

امیدوارم همسر محترمون شفا پیدا کنن .. خیلی ناراحت شدم وقتی مطلبتون رو خوندم..اما اینو فراموش نکنید که هر دردی رو ، خداوند متعال ، اول درمانش رو قرار داده .. حتما سراغ اشخاصی برید مثل آقای تبریزیان و شاگردان آقای آل اسحاق در قم .. بنده شاهد بودم که سرطان و ام اس و خیلی از بیمارهای ، از دید غرب ، لاعلاج رو درمان کردن... خدا آقای آل اسحاق رو رحمت کنه .. ابوعلی سینای زمان ما بودن...

بحث جالبیه

ولی مگه ما چقدر میتونیم رعایت کنیم و خودمون خوراکمون رو تهیه کنیم

مثلا رب رو آبلیمو رو میشه تهیه کرد .... مرغ و گوشت رو هم باید خودمون تهیه کنیم ؟

تو زندگی آپارتمانی میشه گوسفند و مرغ و خروس نگه داشت؟

همه اینا رو باید بهداشت رسیدگی کنه که نمیکنه

Reza-D;812197 نوشت:
تودهء درون قفسه سينه

به این توده ها عملا میگن برست

میدونین یکی از علل اصلی این برست چیه ؟ مرغ هایی که استفاده میکنیم چون

همشون هورمونی هستن باعث میشن تو سینه خانما توده هایی ایجاد بشه و باعث سرطان بشه

فریاد سکوت;812237 نوشت:
بحث جالبیه

ولی مگه ما چقدر میتونیم رعایت کنیم و خودمون خوراکمون رو تهیه کنیم

مثلا رب رو آبلیمو رو میشه تهیه کرد .... مرغ و گوشت رو هم باید خودمون تهیه کنیم ؟

تو زندگی آپارتمانی میشه گوسفند و مرغ و خروس نگه داشت؟

همه اینا رو باید بهداشت رسیدگی کنه که نمیکنه

به این توده ها عملا میگن برست

میدونین یکی از علل اصلی این برست چیه ؟ مرغ هایی که استفاده میکنیم چون

همشون هورمونی هستن باعث میشن تو سینه خانما توده هایی ایجاد بشه و باعث سرطان بشه

سلام عزیزم

مگر مردم قدیم چطوری زندگی میکردن ؟ تو بحث گوشت ، گوشت گوسفند و شتر رو میتونیم تهیه کنیم از جاهاییکه مطمین هستیم ! اصلا مرغ ، گوشتش از زمانیکه تخم میزاره خوردن نداره ! کیفیت گوشتش رو از دست میده و اگر نگاهی به خوراک قدیمی ها کنید گوشت خروس میخوردن .. به دلیل گرمی طبع و ملایمتی که داره.. از مرغ برای تخمش استفاده میکردن..

مگر بنده چطوری دارم زندگی میکنم که سالهاست مواد سوپری و یخ زده رو ترک کردم ؟ باور کنید که حتی یک بار سرما نخوردم از اونزمان تا به حال !! شما کتاب ارمغان تندرستی رو تهیه کنید متوجه میشید که غذا پختن به روش سالم کاری نداره ! فقط ذهنیت مارو تغییر دادن...

در ما نیاز بوجود آوردن .. نیاز به ترکیبات مزخرف و بعد مصرف قرص و بعد قرص بعدی برای از بین بردن عوارض جانبی قرص قبلی و به همین ترتیب الی ماشاالله...

مشک;812123 نوشت:
سلام

طاعات و عباداتتون قبول حق ان شاالله

نمیدونم چقدر با آقای دکتر کرمی آشنا هستید .. ایشون سالها پیش صحبتهایی در مورد بیوتروریسم داشتن ولی جدی گرفته نمیشد !! دکتر محقق تیزفهمی هستن..

حالا که کارد به استخون رسیده و سونامی سرطان و نازایی و بلوغ جنسی زودرس بیداد میکنه ، دیگه داد چنین اشخاصی دراومده ! البته سخنرانی های زیادی دارن .. این قسمتی از یکی از سخنرانی های ایشون هست..

بهتره که بیشتر مراقب خریدهای سوپری و آماده ی خودمون باشیم !! و به زندگی سنتی رو بیاریم تا در امان باشیم ...ان شاالله

به خانمهای عزیز توصیه میکنم از تالیفات و مقالات آقای خدادادی برای شروع استفاده کنن : http://www.tebbeghorani.com/ و اگر نمیدونین که چجوری بدون فست فود و رب و سس و کنسروها غذا بپزید کتاب ارمغان تندرستی ایشون رو تهیه کنید و لذت غذای خوشمره و سالم رو با هم تجربه کنید..

در مورد آب ... حتما آب رو بجوشونید و بعد که سرد شد بخورید و اصلا سراغ آب معدنی نرید .. میدونید کشوری مثل انگلیس که کمبود آب داره ، اجازه واردات آب رو از هر کشوری نمیده و خیلی از قرصهایی که وارد ایران میشه تو خود همون کشورهای سازنده ممنوع هستن ؟! حالا اینجا تو ایران ، یک سرمایه دار انگلیسی کارخانه آب معدنی داره و مدتی پیش خبرنگار هشت و سی باهاش مصاحبه کرد که چرا محصولات شما باعث بیماری شده ؟ خیلی راحت گفت همچین چیزی نیست و پروندش بسته شد رفت!!! این مسائل جدی تر از اونی هستن که فکرش رو میکردیم !

پروژه ی " آب " پروژه ایه که بارها همایش براش گذاشتن و دارن روش مانور میدن ... به هوش باشید...

مقصر همه مشکلات بهداشتی کشور دولته
دولت باید نظارت بر تولیدات غذایی داشته باشه که نداره
باید اولویت اول کشور مردم ایران و بهداشت و سلامت مردم باشه که متاسفانه نیست

[="Arial"][="Navy"]بنام خدا.

مشک;812123 نوشت:

پروژه ی " آب " پروژه ایه که بارها همایش براش گذاشتن و دارن روش مانور میدن ... به هوش باشید

ضمن عرض سلام و ارزوی قبولی طاعات و عبادات>>>>واقعا عجب موضوع خوبی را انتخاب نمودید و به چه مطلب و بلکه مطالب خوبی هم اشاره نمودید.

البته اجازه بدهید درهمینجا ابتدا یک انتقاد کوچک از این سایت بکنم{حالا که خدا را شکر امنیت برقراره و الان که توهم توطئه در عرصه اجتماعی و ازادی اندیشه و بیان و قلم کمرنگ ترشده و الان که شهروند ایرانی به یمن وجود بابرکت یک رهبر فهیم و دلسوز از خطر برچسب و پرونده سازی فریب افکارعمومی و تشویش اذهان عمومی خلاصی و رهایی یافته که اینرا باید نه فقط مدیون اینترنت و بالارفتن سطح علمی و آگاهی عمومیمردم دانست که در واقع باید مدیون یک رهبر عزیز و دانشمند و دلسوز وهمچنین یک حاکمیت خوب و عالم و مهربان هم دانست که علیرغم اینهمه دشمنی های علنی و خطر توطئه و جنگ و چی و چی ، بازهم به مردم خود اجازه ابراز وجود دادند و خدا را شکر که ما ملت مثل برخی افراد دخل باز و متعاقبا حکومت و انقلاب ما هم مثل برخی حکومتهای سیاست باز که معتقد هستند تفرقه بنداز و حکومت کن و مردم را یکی یکی جدا و سوا کن و حسابشان را برس نمیباشند و نمیباشیم که باید ازاین بابت هزاران مرتبه این خدا را شکر نمود}و البته با کسب اجازه از بزرگواران سایت، این انتقاد را خواهم نمود که تنها انتقادی هم هست که فعلا ازنقطه نظرخودم به این سایت وارد میباشد و آنهم اینکه علیرغم همه ازادی هایی که در عرصه اندیشه و قلم و بیان اعطا نموده،اما در برخی انجمن ها گویا یک ظرفیت برایش تعیین نموده اند که مثل این میمونه که گویا ظرفیتش یکسقف دارد فقط همین.

حالا بحث اصلی:

نظر من{که درنهایت اگر این دشمنی ها با اسرائیل و امریکا ادامه داشته باشد}

دولت و حاکمیت باید برای حفظ امنیت غذایی خودش و شهروندان خودش یک تصمیم درست و واقعی و تحقیقاتی و بی عیب بگیرد >> طبق تحقیقات شخصی خودم هرچند که بهتر این است که حرف آخر را اول نگویی اما چه کنم که این شده عادت ما مردم و ایرانی ها که چون احتمالا کم صبر هستیم حرفمان را بلافاصله بیان مینماییم که این در مواقعی مفید خواهدبود اما دردسرها و مخالفتهای اولیه و زیادی هم بهمراه خواهدداشت >> باری:

1-کشاورزی ایران برای مدتی معلوم تعطیل گردد{خسارات وارده به کشاورزان باید توسط صندوقی از دولت که مازاد سود واردات محصولات ارزان کشاورزی خواهدشد تامین گردد و کشاورز موظف باشد مانند همیشه سر ساعات معین و قبلی کارت حضور و غیاب خود را بزند که با این کار هم روحیه کار و تلاش و بیداری بیدار خواهدماند و هم کشاورز نگران محصولات خود و بالا و پایین رفتن بازار نخواهدبود}

2-همه مواد غذایی شرعی برای ملت و مردم ایران دقیقا از همانی باشند که در خود امریکا و یا انگلیس به مصرف ملت و مردم امریکا و انگلیس میرسند{به این منظور اکیپی از متخصصین ایرانی هم باید طبق تفاهم نامه ای با این کشورها ، همواره بر این کارنظارت محسوس و غیر محسوس داشته باشند}

3- حاکمیت تمام تلاش خودش را بگذارد روی ساخت و اختراع و اکتشاف و کارهای تحقیقاتی{با همکاری با سازمانهای تحقیقاتی و خاصه،امریکا و انگلیس و المان و فرانسه و روسیه و ژاپن و چین}

4-بمنظور دستیابی به این اهداف و اهدافی بالاتر و بهتر و مهمتر ، ابتدا ما مردم {چه دولتی و چه غیردولتی} تمام تلاش خودمان را بگذاریم روی برطرف نمودن و کمترنمودن دشمنی ها با امریکا و انگلیس و جهان قدرت و متعاقبا دوستی بیش از پیش با این کشورها {که آینده شیعه و ایران و انقلاب بسته به این دوستی هاست و نه اینکه با تداوم این دشمنی ها جا را برای برخی کشورهای دشمن درون دینی خود که فعلا و بمراتب خطرناکتر از دشمنان برون دینی ما شده اند باز بگذاریم تا انجا که انشا... جا برای کشورهایی مثل عربستان تنگترگردد که این اقدام ما اگر عملی گردد برای ما امتیازاتی بهمراه خواهدداشت که میشود گفت با همین درامدهای فعلی جمعیت ایران را به نیم میلیارد رسانده و با همین درامد هم انها را اداره و راضی نگه داشت و با همین درامدها نیز ایران را 4 طبقه ساخت و ملت هم با همین درامدها بتوانند برای 4 نسل خود هم پس انداز یا ذخیره ارزی نمایند و .. و متعاقبا جلوی بسیاری بیماری های کنونی که گریبان ملت و دولت را گرفته،سد نموده و متعاقبا نیز از هجوم بسیاری بیماری ها یا حملات انواع بیماری ها توسط برخی قدرتها بدلیل تداوم دشمنی های فعلی،جلوگیری بعمل اورده که اگر ما ملت و دولت هوشیاری بیشتری بخرج دهیم متوجه خواهیم شد که با این روند فعلی که همه جهان را دشمن خود نموده ایم ، آینده خوبی درانتظار ما نخواهدبود چرا که آثارشان همین الانهم آشکار میباشند منجمله خود بیماری ها و منجمله انواع فقر و بیکاری و تنگدستی و نارضایتی های دیگر که ما مردم را از اخلاقیات و انسانیت خود دور نموده یا خواهدنمود }[/]

**گلشن**;812245 نوشت:
مقصر همه مشکلات بهداشتی کشور دولته
دولت باید نظارت بر تولیدات غذایی داشته باشه که نداره
باید اولویت اول کشور مردم ایران و بهداشت و سلامت مردم باشه که متاسفانه نیست

سلام دوست عزیزم

کاملا حق با شماست ... اما حالا که این نظارت ضعیفه باید خودمون کاری کنیم .. چاره چیه ؟

زورمون به اونا نمیرسه اقلا گلیم خودمون رو که میتونیم از آب بیرون بکشیم .. مجبوریم رعایت کنیم و محتاط باشیم ..

از همتون میخوام اطرافیانتون رو آگاه کنید و جلوی این کشتار رو بگیرید ... از کجا معلوم خدایی نکرده فردا خودمون قربانی نشیم ؟

این کتاب رو بنده دارم و توصیه میکنم بهتون اگر گیاه خواری رو هم دوست دارید غذاهای گیاهی هم داره ... البته چاپ جدیدش فکر کنم جلدش تغییر کرده ..

از ایشون تالیفات دیگه ای هم هست تو سایتشون در پست اول اشاره شده .. خیلی جالب هستن حتما بخونید ..

سی دی های آموزشی هم دارن ... اونم جالبه..

عشق امامم;812246 نوشت:
بنام خدا.

ضمن عرض سلام و ارزوی قبولی طاعات و عبادات>>>>واقعا عجب موضوع خوبی را انتخاب نمودید و به چه مطلب و بلکه مطالب خوبی هم اشاره نمودید.

البته اجازه بدهید درهمینجا ابتدا یک انتقاد کوچک از این سایت بکنم{حالا که خدا را شکر امنیت برقراره و الان که توهم توطئه در عرصه اجتماعی و ازادی اندیشه و بیان و قلم کمرنگ ترشده و الان که شهروند ایرانی به یمن وجود بابرکت یک رهبر فهیم و دلسوز از خطر برچسب و پرونده سازی فریب افکارعمومی و تشویش اذهان عمومی خلاصی و رهایی یافته که اینرا باید نه فقط مدیون اینترنت و بالارفتن سطح علمی و آگاهی عمومیمردم دانست که در واقع باید مدیون یک رهبر عزیز و دانشمند و دلسوز وهمچنین یک حاکمیت خوب و عالم و مهربان هم دانست که علیرغم اینهمه دشمنی های علنی و خطر توطئه و جنگ و چی و چی ، بازهم به مردم خود اجازه ابراز وجود دادند و خدا را شکر که ما ملت مثل برخی افراد دخل باز و متعاقبا حکومت و انقلاب ما هم مثل برخی حکومتهای سیاست باز که معتقد هستند تفرقه بنداز و حکومت کن و مردم را یکی یکی جدا و سوا کن و حسابشان را برس نمیباشند و نمیباشیم که باید ازاین بابت هزاران مرتبه این خدا را شکر نمود}و البته با کسب اجازه از بزرگواران سایت، این انتقاد را خواهم نمود که تنها انتقادی هم هست که فعلا ازنقطه نظرخودم به این سایت وارد میباشد و آنهم اینکه علیرغم همه ازادی هایی که در عرصه اندیشه و قلم و بیان اعطا نموده،اما در برخی انجمن ها گویا یک ظرفیت برایش تعیین نموده اند که مثل این میمونه که گویا ظرفیتش یکسقف دارد فقط همین.

4-بمنظور دستیابی به این اهداف و اهدافی بالاتر و بهتر و مهمتر ، ابتدا ما مردم {چه دولتی و چه غیردولتی} تمام تلاش خودمان را بگذاریم روی برطرف نمودن و کمترنمودن دشمنی ها با امریکا و انگلیس و جهان قدرت و متعاقبا دوستی بیش از پیش با این کشورها {که آینده شیعه و ایران و انقلاب بسته به این دوستی هاست و نه اینکه با تداوم این دشمنی ها جا را برای برخی کشورهای دشمن درون دینی خود که فعلا و بمراتب خطرناکتر از دشمنان برون دینی ما شده اند باز بگذاریم تا انجا که انشا... جا برای کشورهایی مثل عربستان تنگترگردد که این اقدام ما اگر عملی گردد برای ما امتیازاتی بهمراه خواهدداشت که میشود گفت با همین درامدهای فعلی جمعیت ایران را به نیم میلیارد رسانده و با همین درامد هم انها را اداره و راضی نگه داشت و با همین درامدها نیز ایران را 4 طبقه ساخت و ملت هم با همین درامدها بتوانند برای 4 نسل خود هم پس انداز یا ذخیره ارزی نمایند و .. و متعاقبا جلوی بسیاری بیماری های کنونی که گریبان ملت و دولت را گرفته،سد نموده و متعاقبا نیز از هجوم بسیاری بیماری ها یا حملات انواع بیماری ها توسط برخی قدرتها بدلیل تداوم دشمنی های فعلی،جلوگیری بعمل اورده که اگر ما ملت و دولت هوشیاری بیشتری بخرج دهیم متوجه خواهیم شد که با این روند فعلی که همه جهان را دشمن خود نموده ایم ، آینده خوبی درانتظار ما نخواهدبود چرا که آثارشان همین الانهم آشکار میباشند منجمله خود بیماری ها و منجمله انواع فقر و بیکاری و تنگدستی و نارضایتی های دیگر که ما مردم را از اخلاقیات و انسانیت خود دور نموده یا خواهدنمود }

سلام دوست گرامی

واقعا این مملکت این آزادی بیانش رو مدیون رهبر دلسوز و تیزهوشش هست ... در این شکی نیست .. دعای خیر ما بدرقه ی راه ایشان ..@};-

اما دوست عزیز ، در مورد بند آخر .. باور بفرمایید که دشمنی ما با غرب ، با دوستی و یکی شدن با اونها حل نمیشه .. همونطور که قرآن اشاره کرده : اونها تا وقتی مارو به دین خودشون در نیارن دست از دشمنی برنمیدارن .. اونها با ایران و ایرانی به تنهایی مشکل ندارن ، با دین و آیین و صهیونیزم ستیزی ما مشکل دارن ..! ایران مهد آزادی بیان نسبت به صهیونیزم هست و اینه که اونارو آتیش میزنه!

تنها و تنها خودکفاییست که چاره کاره..

آمار رو ببینید !! اشکتون در میاد..

بیوتروریسم طب و غذا ..

عشق امامم;812246 نوشت:
الان که شهروند ایرانی به یمن وجود بابرکت یک رهبر فهیم و دلسوز از خطر برچسب و پرونده سازی فریب افکارعمومی و تشویش اذهان عمومی خلاصی و رهایی یافته که اینرا باید نه فقط مدیون اینترنت و بالارفتن سطح علمی و آگاهی عمومیمردم دانست که در واقع باید مدیون یک رهبر عزیز و دانشمند و دلسوز وهمچنین یک حاکمیت خوب و عالم و مهربان هم دانست که علیرغم اینهمه دشمنی های علنی و خطر توطئه و جنگ و چی و چی ، بازهم به مردم خود اجازه ابراز وجود دادند و خدا را شکر که ما ملت مثل برخی افراد دخل باز و متعاقبا حکومت و انقلاب ما هم مثل برخی حکومتهای سیاست باز که معتقد هستند تفرقه بنداز و حکومت کن و مردم را یکی یکی جدا و سوا کن و حسابشان را برس نمیباشند و نمیباشیم که باید ازاین بابت هزاران مرتبه این خدا را شکر نمود

مشک;812252 نوشت:
اقعا این مملکت این آزادی بیانش رو مدیون رهبر دلسوز و تیزهوشش هست ... در این شکی نیست

دوستان بهتر نیست در مورد موضوع ایجاد شده بحث کنین؟

تو جامعه ما آزادی بیانی وجود نداره

تو جامعه ما کسی از چیزی راضی نیست که اگه بود وضع جامعمون این نبود

فقط کسی صداش رو در نمیاره

سکوت همیشه علامت رضا نیست

بهتره سر خودمون و بقیه کلاه نذاریم

شرمنده که پستم کاملا خلاف موضوع بود فقط وقتی پستتون رو خوندم احساس

کردم باید چیزایی رو اصلاح کنیم و به طور کلی حرفی نزنیم

موفق باشین @};-

Reza-D;812197 نوشت:

Reza-D;812197 نوشت:

مشک;812231 نوشت:
مگر عسل و خرما و توت و انجیر رو ازمون گرفتن ؟

مشک;812231 نوشت:
ما طب و نحوه زندگی قرآنی داریم ، ما کلام معصومین رو داریم ، به ما ساده زیستی آموخته شده این ساده زیستی فقط در پوشاک و مایحتاج خانه نیست ، بلکه ترکیبات غذایی هم هر چقدر ساده تر باشن سریعتر و راحت تر هضم و چذب میشن..

سلام .
البته دفاع عده زیادی از هموطنانمون از آمریکا و سیاست های سرمایه داری و سبک زندگی که او به ما تبلیغ می کند حقیقت تلخی است که نشان دهنده جهل ما دارد که باید با آگاه بخشی خردمندان برطرف شود .
اما آنچه که باعث می شود مردم شما را دارای " توهم توطئه " بپندارند این است که در نهایت با این عنوان این مسائل میخواهید به نظام جمهوری اسلامی که در موارد متعددی خلاف " حقوق بشر " رفتار می کند و من به شخصه مطمئن نیستم که اگر شرایطش پیش بیاید مردم کشوری که با او در حال جنگ است را بکشد و مسمومشان کند و غیره یا نه . از آنجا که در این دوره و زمانه اکثر افراد چه بدانند و چه ندانند ارزش های سکولاری چون آزادی بیان ، دموکراسی و ... را به رسمیت می شناسند _ چه کارشان حق باشد و چه نباشد ، به هر حال اینگونه اند _ و از طرفی نقض این ارزش ها را از طرف حکومت می بینند ، در نتیجه با حکومت مخالفند ؛ حال که شما با استفاده از کوبیدن آمریکا می خواهید نظام را موجه نشان دهید ، با شما نیز مخالفت میکنند و فرائضتان _ که سرمایه داری ما را مصرف گرا بار آورده و مواد غذایی مان مسموم است و چه و چه که همگی درست هم هستند _ را باطل در نظر میگیرند و از طرفی چون آمریکا شده کعبه آمالشان و بت بزرگ دنیای کنونی ما ، طبیعیست که سعی در شکستن این ابر بت و ارزش هایی که برای ما آفریده ، نتیجه ای بهتر از آنچه بر سر ابراهیم آوردند ، ندارد .

اما قسمت دوم ماجرا که شما را که شما را متوهم توطئه می خوانند این است که شما فکر میکنید این بلایا فقط بر سر ایرانیان از طرف صهیونیست ها می آید . من نمیدانم مرگ مردم ایران یا ضعیف شدنشان چه سودی برای اسرائیل دارد حال آنکه طرفداران عقیده محو اسرائیل اقلیت جامعه را تشکیل می دهند ؟ این یک توطئه جهانی است اما نه تنها علیه مردم ایران بل مردم تمام جهان و نه از طرف صهیونیست ها بل سرمایه دارها ، همان ها که فقط پول برایشان مهم است و بس . این تفکرات شما که صهیونیست ها و دجالان علیه ما ایرانیان و شیعیان پاک و معصوم هم دست شده اند تا با روش های ناجوانمردانه ما را از بین ببرند به دلیل خودبزرگ پنداری _ که تمام ایرانیان اعم از کوروش پرست تا اسلام گرا به آن مبتلا هستند _ و ایدئولوژی دینی _ که همواره خیر و شر در حال مبارزه هستند و خیر مطلق ما شیعیان هستیم و شر هم صهیونیست ها است _ است و تا این لحظه فکر میکنم عین " توهم توطئه " است .

در نهایت تشکر میکنم از همه شما :khandeh!:بابت عزمتان بابت درپیش گرفتن سبک زندگی سالم و نفی نوع مصرف گرای آن و آگاهی بخشیتان گل

باسلام.

متاسفانه الان نیم ساعته{که الان شد چندساعت}دارم متن شما را نقل قول مینمایم اما نمیشه{و البته چندروزه که ارتباط اینترنتی ام قطع و وصل میشه و حوصله چندانی هم نذاشته اما اگر پا بده هنوز هم هستم}

در مورد متن اولتون که منهم هزارمرتبه قربون صدقه حضرت اقا رفتم و چون جوری شناختمشون که انگار یک دریا و دنیا محبت و دانش و فهم و گذشت هستند بازهم قربونشون میرم{بنابراین فکرمیکنم که از دید ایشون >> هرکس برای هر حرفی که میزنه و یا هر کاری که میکنه و حتی هر حرفی که نمیزنه و یا هر کاری که نمیکنه حتما دلیل موجه داره و دلایل همه هم باید قابل احترام و با عدم تعرض همراه باشند که این مصداق آزادی اندیشه و بیان خواهدبود}

فرمودید این ازادی بیان برای ابرازضدیت با صهیونیزم است :

کپی متن شما:
ایران مهد آزادی بیان نسبت به صهیونیزم هست و اینه که اونارو آتیش میزنه!

فقط تونستم کپی گیری کنم اما من متوجه شدم که منظور حقیقی شما این نبود و نمیباشد که این ازادی بیان اگر متوجه انتقاد از صهیونیرم نبود یا نباشد قابل اجرا یا بیان و ابراز هم نخواهدبود>>چرا که خودم کلمه {{هم}} را بعد از صهیونیزم و قبل از هست گذاشتم و چنین برداشت اشتباهی را ننمودم}

کپی بعدی از شما:

اما دوست عزیز ، در مورد بند آخر .. باور بفرمایید که دشمنی ما با غرب ، با دوستی و یکی شدن با اونها حل نمیشه .

پاسخ:
چرا حل خواهدشد،حتم داشته باشید خواهدشد>>چه درغیر اینصورت از محبت خوارها گل میشود دروغ و فریبی بیش نبوده و نخواهدبود که صدها سال ما را فریب داده.

کپی بعدی از متن شما:
همونطور که قرآن اشاره کرده : اونها تا وقتی مارو به دین خودشون در نیارن دست از دشمنی برنمیدارن

پاسخ:
البته میدانم که در قران آیه یا آیاتی که به این صراحت که منظورشان خاصه امریکاییان و غربیان باشد بیان نگردیده ، لذا در بعد تفسیر یا تحلیل فعلا میشود اینرا پذیرفت که البته دشمنان قهار و قوی تر فقط چنین خاسته ای را خواهندداشت که البته انهم بدلیل بوجود امدن دشمنی ست که طبیعی هم میباشد که بهمین دلیل هم که ما ضعیف تر از انان هستیم باید سعی نماییم که این دشمنی را بهرقیمتی که شده تبدیل به دوستی و محبت نماییم.{البته قیمتهای ارزانترهم دردسترس هستند و احتیاج به هزینه زیادهم نخواهدبود}

توضیحات بیشتر:
در ضمن الان بسیاری کشورهای مسلمان با امریکا و اسرائیل و غرب دوست هستند کدامشان را از دین و مذهب خود انداختند یا دور نمودند؟
همین عربستان را ملاحظه بفرمایید،میگوییم نوکر امریکاست {البته گذشته از اینکه عده ای میگویند ما که درعمل داریم میبینیم امریکا نوکر عربستان شده و دلیل هم دارند و چنین میگویندکه در حملات11 سپتامبر کمتر ادم فهیم و دانایی هست که ردی از سازمان اطلاعاتی عربستان را نبیند اما شما در اخرین گزارش سازمان سیا نگاه کنید ببینید چه میبینید یا چه نوشته اند؟یا درقتل عام کودکان یمنی یا غیره و غیره}

باری میگوییم عربستان نوکر امریکاست و

ادامه در پست بعد...[/]

عشق امامم;812356 نوشت:
بنام خدا.

باسلام.

متاسفانه الان نیم ساعته{که الان شد چندساعت}دارم متن شما را نقل قول مینمایم اما نمیشه{و البته چندروزه که ارتباط اینترنتی ام قطع و وصل میشه و حوصله چندانی هم نذاشته اما اگر پا بده هنوز هم هستم}

در مورد متن اولتون که منهم هزارمرتبه قربون صدقه حضرت اقا رفتم و چون جوری شناختمشون که انگار یک دریا و دنیا محبت و دانش و فهم و گذشت هستند بازهم قربونشون میرم{بنابراین فکرمیکنم که از دید ایشون >> هرکس برای هر حرفی که میزنه و یا هر کاری که میکنه و حتی هر حرفی که نمیزنه و یا هر کاری که نمیکنه حتما دلیل موجه داره و دلایل همه هم باید قابل احترام و با عدم تعرض همراه باشند که این مصداق آزادی اندیشه و بیان خواهدبود}

فرمودید این ازادی بیان برای ابرازضدیت با صهیونیزم است :

کپی متن شما:
ایران مهد آزادی بیان نسبت به صهیونیزم هست و اینه که اونارو آتیش میزنه!

فقط تونستم کپی گیری کنم اما من متوجه شدم که منظور حقیقی شما این نبود و نمیباشد که این ازادی بیان اگر متوجه انتقاد از صهیونیرم نبود یا نباشد قابل اجرا یا بیان و ابراز هم نخواهدبود>>چرا که خودم کلمه {{هم}} را بعد از صهیونیزم و قبل از هست گذاشتم و چنین برداشت اشتباهی را ننمودم}

کپی بعدی از شما:

اما دوست عزیز ، در مورد بند آخر .. باور بفرمایید که دشمنی ما با غرب ، با دوستی و یکی شدن با اونها حل نمیشه .

پاسخ:
چرا حل خواهدشد،حتم داشته باشید خواهدشد>>چه درغیر اینصورت از محبت خوارها گل میشود دروغ و فریبی بیش نبوده و نخواهدبود که صدها سال ما را فریب داده.

کپی بعدی از متن شما:
همونطور که قرآن اشاره کرده : اونها تا وقتی مارو به دین خودشون در نیارن دست از دشمنی برنمیدارن

پاسخ:
البته میدانم که در قران آیه یا آیاتی که به این صراحت که منظورشان خاصه امریکاییان و غربیان باشد بیان نگردیده ، لذا در بعد تفسیر یا تحلیل فعلا میشود اینرا پذیرفت که البته دشمنان قهار و قوی تر فقط چنین خاسته ای را خواهندداشت که البته انهم بدلیل بوجود امدن دشمنی ست که طبیعی هم میباشد که بهمین دلیل هم که ما ضعیف تر از انان هستیم باید سعی نماییم که این دشمنی را بهرقیمتی که شده تبدیل به دوستی و محبت نماییم.{البته قیمتهای ارزانترهم دردسترس هستند و احتیاج به هزینه زیادهم نخواهدبود}

توضیحات بیشتر:
در ضمن الان بسیاری کشورهای مسلمان با امریکا و اسرائیل و غرب دوست هستند کدامشان را از دین و مذهب خود انداختند یا دور نمودند؟
همین عربستان را ملاحظه بفرمایید،میگوییم نوکر امریکاست {البته گذشته از اینکه عده ای میگویند ما که درعمل داریم میبینیم امریکا نوکر عربستان شده و دلیل هم دارند و چنین میگویندکه در حملات11 سپتامبر کمتر ادم فهیم و دانایی هست که ردی از سازمان اطلاعاتی عربستان را نبیند اما شما در اخرین گزارش سازمان سیا نگاه کنید ببینید چه میبینید یا چه نوشته اند؟یا درقتل عام کودکان یمنی یا غیره و غیره}

ادامه در پست بعد...

ادامه ازپست قبل:

باری میگوییم عربستان نوکر امریکاست و تعدادی هم میگویند خوشا بحال این نوکر که اینهمه آقا شده.
و این آقایی و سروری تا آنجا پیش رفته که به میل خودش حزب ا... لبنان را تروریسم میخواند و .. و دست اخر اینکه رئیس سیا رسما اعلام نموده که عربستان در حملات11 سپتامبر هیچ نقشی نداشته و متن رسمی که تلویزیون خودمان نیز پخش نمود همین را تایید نموده و بصراحت گفته عربستان هیچ نقشی در این حملات نداشته{و البته ادمهای هوشیارتر بخوبی میدانند که این هم دروغ و فریبی بیش نیست برای فریب عربستان و باج گیری از دولتمردان این کشور در آینده که پرونده اش را بموقع میگشایند و واقعیت هم به وقت خودش بیان میگردد و دست آل صعود هم در وقت مقتضی تو پوست گردو یا حنا گذاشته خواهدشد فقط صبر میخواهد}

خلاصه این مطلب و ارسال:
دنیا را اگر کج ببینیم کج خواهدشد و اگر خوب هم ببینیم متعاقبا خوب>>دین و مذهب ما هم اینهمه اصرار و اصرار که اول خوبی و دوم هم خوبی و سوم هم بازهم خوبی و نهایتا چهار و پنج و ششمین بار اگر خوبی جواب نداد ...

باورکنیم که ما ملتی ها و دولتی ها و ما ایرانیان سعی نکردیم که با خودمان و مخصوصا با مردم و دولت های امریکایی خوبی کنیم که اگر سعی کنیم مطمئن باشید که یک موی گندیده یک ایرانی را و البته بدور از گرایشات ناسیونالیستی و ملیگرایانه>>ترجیح میدهند به هزار ... به هزار غیر ایرانی که آنان دز واقع ما را دوستان و دوستداران واقعی خود و اعراب را {البته با احترام به آنان} دشمنان واقعی و تاریخی خود میدانند و این مطالب نه از من که در درون تاریخ نهفته میباشند که روزی خودشان را بروز خواهندداد.

حرف و سخن آخر:

متن ارسالی من در ارسال شماره 7 شاید برای تعداد محدودی قابل فهم نباشد چون واقعیتش فقط برای متصدیان امور بهداشتی رده بالا و مسئولان سیاسی و امنیتی رده بالا که با علم و بلکه انواع علوم سر و کار دارند ، بیان شده و قابل فهم خواهدبود و آنان که اطلاعات بسیاری در مورد دشمنی و کینه جویی انگلیسی و علم و گذشت امریکایی دارند و انانکه علم بسیاری در مورد قدرت بی حد و اندازه امریکا و بواسطه مراکزتحقیقاتی آن از زیر مجموعه وزارت دفاع بسیار ثروتمند آن دارند و طبیعی ست که مطالب من و امثال من هر چند هم که علمی و مفید و بحق هم باشند اما برای کسانی که اطلاعات و مطالعات چندانی ننموده و یا کسانی که تنها بر اساس چند رکعت نماز میخوانی در پستهای مهم و حساس گذاشته شده اند که غرق در احساسات و تعصبات و تندروی و غرور و فریب از یک روز قدرت و شعارزدگی و دوستی خاله خرسه شده اند،قابل جذب و هضم نخواهندبود اما خواه ناخواه امروز و فردا و با کمی صبر 20 الی 50 ساله شاهد شکوفایی نامیمونشان و با این رویه خواهیم بود.
{و البته که جا دارد تا مجددا از شما شروع کننده بحث بسیار تشکر نمایم که با انتخابی خوب و بجا شرایطی را فراهم اوردید که همه شرکت کنندگان مطالب علمی و مفیدی را بیان نمایند که دولتمردان خود را که غیر از خیر و خوشی برای ما ملت ارزوی دیگری در دل و سر ندارند متوجه این مهم گردانند که از حملات فقط موشکی و اتمی به حملات بیواتمی و فراموشکی هم نظری بیفکنید که برای مقابله با ان اگر مانند برخی مسئولان اقتصادی و فرهنگی،چاره ای نیندیشیده باشید فقط فشار یک دکمه کافی ست تا بتواند یک سونامی عظیم از بیماران مجهول ذهنی و زامبی را در سرتاسر کشور و حتی تمام کشورهای دشمن امریکا و غرب به راه بیندازد {که راه حل اخرین از آخرین مرحله لج بازانه و مقاومتی آنرا من با کمترین هزینه و بلکه مفت و رایگان معرفی نموده و دراختیارتان گذاشتم و این کار را تنها به عشق امامم و رهبرم و مردم و انقلابم انجام داده که بازهم پا بدهد انجام خواهم داد چون فعلا نجات ایران را در نجات تشیع و متعاقبا نجات تشیع را در نجات ایران دیده و میبینم که این دو گویی بهم گره ای کور خورده اند که از دست دادن یکی،به منزله فنا رفتن و از دست دادن دیگری خواهدبود و ما مردم سیاسی که اینهمه ادعای سیاسی و فهم سیاسی بودن را داریم باید دیر یا زود آنرا پذیرفته و باور نموده یا حداقل بنا به اقتضا،قبولش نماییم که اتحاد و یکپارچگی فعلی ایران در خط مرزی اقوام و قومیتهای ایرانی شیعه مذهب،فقط بخاطر وجود پربرکت مذهب تشیع در این سرزمین مقدس یعنی ایران میباشد}[/]

فریاد سکوت;812309 نوشت:

فقط کسی صداش رو در نمیاره

سکوت همیشه علامت رضا نیست

بهتره سر خودمون و بقیه کلاه نذاریم

شرمنده که پستم کاملا خلاف موضوع بود فقط وقتی پستتون رو خوندم احساس

کردم باید چیزایی رو اصلاح کنیم و به طور کلی حرفی نزنیم

موفق باشین @};-

سلام گل

متشکرم بابت شرکت کردنت تو بحث .. البته نظر بنده در این پست صحبت کردن در مورد صهیونیزم بود که اگر جاهای دیگه از یهود حرفی بزنی سریع حذفت میکنن ولی اینجا آزادانه میشه واقعیات رو گفت..اما در موارد زیادی این چنین هست...

نقل قول:
سلام .
البته دفاع عده زیادی از هموطنانمون از آمریکا و سیاست های سرمایه داری و سبک زندگی که او به ما تبلیغ می کند حقیقت تلخی است که نشان دهنده جهل ما دارد که باید با آگاه بخشی خردمندان برطرف شود .
اما آنچه که باعث می شود مردم شما را دارای " توهم توطئه " بپندارند این است که در نهایت با این عنوان این مسائل میخواهید به نظام جمهوری اسلامی که در موارد متعددی خلاف " حقوق بشر " رفتار می کند و من به شخصه مطمئن نیستم که اگر شرایطش پیش بیاید مردم کشوری که با او در حال جنگ است را بکشد و مسمومشان کند و غیره یا نه . از آنجا که در این دوره و زمانه اکثر افراد چه بدانند و چه ندانند ارزش های سکولاری چون آزادی بیان ، دموکراسی و ... را به رسمیت می شناسند _ چه کارشان حق باشد و چه نباشد ، به هر حال اینگونه اند _ و از طرفی نقض این ارزش ها را از طرف حکومت می بینند ، در نتیجه با حکومت مخالفند ؛ حال که شما با استفاده از کوبیدن آمریکا می خواهید نظام را موجه نشان دهید ، با شما نیز مخالفت میکنند و فرائضتان _ که سرمایه داری ما را مصرف گرا بار آورده و مواد غذایی مان مسموم است و چه و چه که همگی درست هم هستند _ را باطل در نظر میگیرند و از طرفی چون آمریکا شده کعبه آمالشان و بت بزرگ دنیای کنونی ما ، طبیعیست که سعی در شکستن این ابر بت و ارزش هایی که برای ما آفریده ، نتیجه ای بهتر از آنچه بر سر ابراهیم آوردند ، ندارد .

اما قسمت دوم ماجرا که شما را که شما را متوهم توطئه می خوانند این است که شما فکر میکنید این بلایا فقط بر سر ایرانیان از طرف صهیونیست ها می آید . من نمیدانم مرگ مردم ایران یا ضعیف شدنشان چه سودی برای اسرائیل دارد حال آنکه طرفداران عقیده محو اسرائیل اقلیت جامعه را تشکیل می دهند ؟ این یک توطئه جهانی است اما نه تنها علیه مردم ایران بل مردم تمام جهان و نه از طرف صهیونیست ها بل سرمایه دارها ، همان ها که فقط پول برایشان مهم است و بس . این تفکرات شما که صهیونیست ها و دجالان علیه ما ایرانیان و شیعیان پاک و معصوم هم دست شده اند تا با روش های ناجوانمردانه ما را از بین ببرند به دلیل خودبزرگ پنداری _ که تمام ایرانیان اعم از کوروش پرست تا اسلام گرا به آن مبتلا هستند _ و ایدئولوژی دینی _ که همواره خیر و شر در حال مبارزه هستند و خیر مطلق ما شیعیان هستیم و شر هم صهیونیست ها است _ است و تا این لحظه فکر میکنم عین " توهم توطئه " است .

در نهایت تشکر میکنم از همه شما بابت عزمتان بابت درپیش گرفتن سبک زندگی سالم و نفی نوع مصرف گرای آن و آگاهی بخشیتان

سلام ...

خیلی حرفها هست برای گفتن و رد نظر کسانیکه واقعیت رو " توهم توطیه " میخوانن!

من نمیگم همه چیز گل و بلبل هست اینجا! صرفا بحث این تاپیک در مورد بیوتروریسم هست و نمیخوام وارد مباحث دیگه بشم .. اون یکی دو خطی رو هم که خانم فریاد سکوت اعتراض کردن بهش ، بالاتر شفاف سازی شد..

بنده پیش تر گفتم که مشکل اونها خود ایران نیست بلکه خط مشی ضد صهیونیزم بودن ماست .. پس هر جایی که خط مشی این چنینی داشته باشه مورد هجوم قرار میگیره .. اما ایران بزرگترین و غیرقابل کنترل ترین کشور به شمار میاد دوست عزیز! پس کار بیشتری میخواد ..

شما اگر پیشینه هالیوود رو بدونید دستتون میاد که چه بازیگران ، کارگردانها و خوانندگانی ، با اعتراض به یهودی بودن هالیوود سریع حذف و یا کشته شدن !!! حالا اگر عده ای نمیخوان قبول کنن که واقعا اسراییل ، سرزمینش یک جای دیگست و مدیریتش همه جا!! دیگه اون سر کردن زیر برفه ! به ما ربطی نداره..

یهود اینجوریه ! کتاب نبرد من هیتلر خیلی قشنگ یهود رو به تصویر میکشه .. روشش اینه که : دیگی که برای من نمیجوشه ، سر سگ توش بجوشه .. این مدلیه کلا وحشیه!

عزم ما ادامه دار هست ان شاالله و تا خود اسراییلِ بچه کش رو حسینیه نکنیم دست برنمیداریم ، خیالتون راحت :ok:

فریاد سکوت;812309 نوشت:

اتفاقا موضوع اصلی هم همینه نه یک مشت سیب و سس که این ظاهر قضایاست که اگرسلامتی نباشد مزه ای هم نیست و کوچکترین لذتی هم از انها بما نخواهدرسید.

فریاد سکوت;812309 نوشت:

آزادی بیان ازاین بیشتر؟؟؟
ما که همش تعریف و تمجید نکردیم بلکه انتقاد هم کردیم و برخی حتی انتقادهای تند هم نمودن اما همگی خدا را شکر صحیح و سالم و بدون برچسب و پرونده سازی دزد و راهزن و قاچاقفروش و جاسوس و مفسدفی الارض و غیره و غیره که برخی دوست دارند بگویند حکومت با چنین شیوه ای مردمش را مجازات میکند و با ایجاد رعب و وحشت بر انان حکومت مینماید که چنین چیزی فعلا تا انجایی که ما دارم میبینم درست و راست نیست.

فریاد سکوت;812309 نوشت:

و دقیقا درست میفرمایید و بلکه یکی از دلیل های اینهمه فقر و بدبختی هم همین است.

البته حکومت و قانون هم بی تقصیر نیست.

یک حکومت که میخواهد همه مردمش از او راضی و خشنود باشن و میاید قانون را بر اساس حرف و نظر مردم میگذارد.
این مردم یکیش منم که مثلا نانوا هستم یا منم که مثلا دستفروش هستم یا منم که مثلا مواد نفتی یا خارجی قاچاق میکنم یا منم که مثلا زمینفروش هستم یا معمار یا اوستا بنا یا کارگر یک محدوده خارج ازمحدوده هستم یا فلان و فلان و فلان >>> خوب یه عده میان برای رضای خودشان و خانواده شان زیر اب زنی اون یکی را میکنن و زمانی که بهشان میگویند نمیتوانیم بشما جواز ارایشی بدهیم چون حریم باید حفظ شود ، میگویند اگر به فلانی جواز دادی که نانوایی یا بقالی یا ارایشی و فلان و فلان بزند چرا بمن جواز نمیدهید؟؟ و گریه و خواهش و دعوا و غیره و چنین میشود که قانونگذار دلش بحال این فرد میسوزد و .... و بهمین راحتی حریم و حرمت 500 متری برداشته میشود که اتفاقا رفته رفته بقیه و همه هم ناراضی خواهندشد.
یا دیگری میگوید چرا مرا از سطح شهر جمع کردی چرا بقیه را جمع نمیکنی>یا اگر مرا جریمه کردی بخاطر یک ذره نان غیر استاندارد چرا هم محله ای یا نانوایی فلانی را جریمه ننمودی بخاطر فلان تخلف؟
و الی اخر یعنی همه مردم این جامعه خودشان متاسفانه زیر اب خودشان را میزنند و این یک فرهنگ بسیار تا بسیار بدی هست که وارد فرهنگ ما شیعیان و ایرانیان هم شده که اگر زخمی از حکومت یا قانون بما رسید بلافاصله صدایمان در می اید که چرا این زخم را تنها بمن زدی و چرا من تنها این زخم را بخورم و چرا به همسایه من یا همکارمن یا برادر من یا همشهری و فامیل من نمیزنی یا نخورد؟؟؟
و گویی یه جوری جگرمان خنک میشود که اگر دیگران هم مثل من زخم بخورند و این رفته رفته فقر و بذبختی برای یک جامعه میاورد و هم مردم و هم حاکمیت هردو ضربه خواهندخورد و خداوند روی عنایت و مهربانی خود را ازاین مردم برمیدارد و انها را بحال خودشان که به حال و روز خودشان هم رحم ندارند ، رها خواهدنمود که اگر توبه نکنیم و اگر سعی در هدایت خودمان ننماییم و از طرفی هم اگر حکومت و حاکمیت هم در صدد یاری این مردم با کمک اقتصادی و معنوی بر نیاید>>>نتیجه اینکه یک سقوط به دره تباهی دیر یا زود درانتظار این مردم خواهدبود>>بقول بزرگان و قدیمی ها>>دیر و زود دارد اما سوخت و سوز ندارد.[/]

پرده‌برداری نادر طالب‌زاده از یک ماجرا
[h=1]آغاز سرفه‌های خونی با یک سفر/ ماجرای عجیب چمدان/ ترور بیولوژیک تایید شد[/h]
متاسفانه چون در آن زمان چمدان را برای آزمایش ندادم و تا مدت‌ها هم نمی‌دانستم که ممکن است این حال بد من ارتباطی به چنین تروری داشته باشد. حالا نمی‌خواهم وارد جزییات شوم، اما باید این نکته را از جهت بگوییم، که برای دیگران نیز این اتفاق رخ ندهد و آگاهی لازم در میان آنها ایجاد شود.

عشق امامم;812362 نوشت:
اتفاقا موضوع اصلی هم همینه نه یک مشت سیب و سس که این ظاهر قضایاست که اگرسلامتی نباشد مزه ای هم نیست و کوچکترین لذتی هم از انها بما نخواهدرسید.

ولی تا جایی که من متوجه شدم بحث در مورد یه مشت سیب و سس هست و بحث ربطی به سیاست نداره

دوست محترممون صرفا نیتشون تبلیغات مصرف درست و سالم هست

عشق امامم;812362 نوشت:
آزادی بیان ازاین بیشتر؟؟؟
ما که همش تعریف و تمجید نکردیم بلکه انتقاد هم کردیم و برخی حتی انتقادهای تند هم نمودن اما همگی خدا را شکر صحیح و سالم و بدون برچسب و پرونده سازی دزد و راهزن و قاچاقفروش و جاسوس و مفسدفی الارض و غیره و غیره که برخی دوست دارند بگویند حکومت با چنین شیوه ای مردمش را مجازات میکند و با ایجاد رعب و وحشت بر انان حکومت مینماید که چنین چیزی فعلا تا انجایی که ما دارم میبینم درست و راست نیست.

انتقاد از چی ؟ کجا و کی ؟

بله همه ما میتونیم خیلی راحت انتقاد کنیم ولی مسئله اینجاست که ما کجا و در حظور چه کسانی داریم انتقاد میکنیم

همین که بپریم پشت پی سی و حرفای دلمون رو تو قالب انتقاد بیان کنیم اسمش انتقاد نیست

به چیزی انتقاد گفته میشه که فرد انتقاد کننده جرات این رو داشته باشه که بره مقابل مسئول دلسوزش حرفای دلش رو بگه

از این نترسه که من با این حرفم کارم رو از دست میدم آیندم نابود میشه یا هزار ترس دیگه

عشق امامم;812362 نوشت:
که قانونگذار دلش بحال این فرد میسوزد و .... و بهمین راحتی حریم و حرمت 500 متری برداشته میشود

اجازه بدین جملتون رو اصلاح کنم

قانونگذار دلش به حال کسی نمیسوزه جناب

قانون گذار بدون این که زیر میزی بهش رد نشه کاری رو از روی دلسوزی و خیر خواهی برای کسی انجام نمیده

هیچ حریم و حرمت 500 متری به لطف دل رئوف قانون گذار برداشته نمیشه بلکه به لطف رشوه برداشته میشه

عشق امامم;812362 نوشت:
ین یک فرهنگ بسیار تا بسیار بدی هست که وارد فرهنگ ما شیعیان و ایرانیان هم شده که اگر زخمی از حکومت یا قانون بما رسید بلافاصله صدایمان در می اید که چرا این زخم را تنها بمن زدی و چرا من تنها این زخم را بخورم و چرا به همسایه من یا همکارمن یا برادر من یا همشهری و فامیل من نمیزنی یا نخورد؟؟؟

جسارتا یه سوال

چرا باید به یک فرد از طرف قانون و دولت ضربه زده شه ؟

علتش چیه؟

شما فکر میکنین مردم تو کدوم قرن زندگی میکنن ؟ واقعا الان زمانی هست که همه چشم و گوش بسته باشن؟

یعنی این همه گفته های مردم رو همش فرهنگ اشتباه میدونین؟

میدونید حرف مردم چیه و چرا میگن چرا ضربه فلانی فقط به من میخوره و به فلانی نمیخوره؟

چون مردم میبینن که تو جامعه کیا سر کیسه نشستن و از حق مردم میخورن

به اینا اعتراض میکنن که بابا مسئول محترم .... قانون گذار دل سوز شمایی که دل سوز مردمی این چیزا رم میدونی چرا اجازه میدی این اتفاقا بیوفته ؟

اگه زمان شاه بیگانه ها اموال مردم رو غارت میکردن الان خودی ها غارت میکنن

قبول ندارین؟

نمونش پاداش 750 میلیونی رئیس بیمه

یعنی کسی که این پاداش رو گرفته بدون کمک کسی به تنهایی میتونسته همچین کاری رو کنه؟

بگذریم

موفق باشین گل

عشق امامم;812356 نوشت:

سلام خدمت شما

امیدوارم در بحث بمونید .. متشکرم

بله موافقم با شما.. همینطوره..

عشق امامم;812356 نوشت:

توضیحات بیشتر:

اول باید این مساله رو روشن کنیم که منظور از غربی و آمریکایی چیه ؟ ماراجع به مردمانشون صحبت نمیکنیم داریم راجع به حکام صحبت میکنیم که در اینصورت مستقیم داریم به سیطره صیهونیزم اشاره میکنیم .. عربستان بخاطر محبت و عشق ورزیدن نیست که درامان مونده بلکه خود ملک عبدالله ( اگر اشتباه نکنم ) یکبار در سخنرانی اش از دهنش پرید که گفت : درود بر خاندان یهودی ما !! خودشون اصلا عامل صهیونیزم هستن چرا باید مورد دشمنی قرار بگیرن ؟

پولشون مستقیم میره تو جیب صهیونیزم ! ما فقط دوستی با دوستان رو اساس کار نمیدونیم بلکه برائت از مشرکین مهم تره !! شما صد رکعت نماز بخون مثل ترکیه مثل عربستان اما برائت نکن ، کاری باهات ندارن!!

مشکل اونها اینه که میگن اسراییل رو به رسمیت بشناسید و به صهیونیزم تو نگید !!

نقل قول:
متن ارسالی من در ارسال شماره 7 شاید برای تعداد محدودی قابل فهم نباشد چون واقعیتش فقط برای متصدیان امور بهداشتی رده بالا و مسئولان سیاسی و امنیتی رده بالا که با علم و بلکه انواع علوم سر و کار دارند ، بیان شده و قابل فهم خواهدبود و آنان که اطلاعات بسیاری در مورد دشمنی و کینه جویی انگلیسی و علم و گذشت امریکایی دارند و انانکه علم بسیاری در مورد قدرت بی حد و اندازه امریکا و بواسطه مراکزتحقیقاتی آن از زیر مجموعه وزارت دفاع بسیار ثروتمند آن دارند و طبیعی ست که مطالب من و امثال من هر چند هم که علمی و مفید و بحق هم باشند اما برای کسانی که اطلاعات و مطالعات چندانی ننموده و یا کسانی که تنها بر اساس چند رکعت نماز میخوانی در پستهای مهم و حساس گذاشته شده اند که غرق در احساسات و تعصبات و تندروی و غرور و فریب از یک روز قدرت و شعارزدگی و دوستی خاله خرسه شده اند،قابل جذب و هضم نخواهندبود اما خواه ناخواه امروز و فردا و با کمی صبر 20 الی 50 ساله شاهد شکوفایی نامیمونشان و با این رویه خواهیم بود.
{و البته که جا دارد تا مجددا از شما شروع کننده بحث بسیار تشکر نمایم که با انتخابی خوب و بجا شرایطی را فراهم اوردید که همه شرکت کنندگان مطالب علمی و مفیدی را بیان نمایند که دولتمردان خود را که غیر از خیر و خوشی برای ما ملت ارزوی دیگری در دل و سر ندارند متوجه این مهم گردانند که از حملات فقط موشکی و اتمی به حملات بیواتمی و فراموشکی هم نظری بیفکنید که برای مقابله با ان اگر مانند برخی مسئولان اقتصادی و فرهنگی،چاره ای نیندیشیده باشید فقط فشار یک دکمه کافی ست تا بتواند یک سونامی عظیم از بیماران مجهول ذهنی و زامبی را در سرتاسر کشور و حتی تمام کشورهای دشمن امریکا و غرب به راه بیندازد {که راه حل اخرین از آخرین مرحله لج بازانه و مقاومتی آنرا من با کمترین هزینه و بلکه مفت و رایگان معرفی نموده و دراختیارتان گذاشتم و این کار را تنها به عشق امامم و رهبرم و مردم و انقلابم انجام داده که بازهم پا بدهد انجام خواهم داد چون فعلا نجات ایران را در نجات تشیع و متعاقبا نجات تشیع را در نجات ایران دیده و میبینم که این دو گویی بهم گره ای کور خورده اند که از دست دادن یکی،به منزله فنا رفتن و از دست دادن دیگری خواهدبود و ما مردم سیاسی که اینهمه ادعای سیاسی و فهم سیاسی بودن را داریم باید دیر یا زود آنرا پذیرفته و باور نموده یا حداقل بنا به اقتضا،قبولش نماییم که اتحاد و یکپارچگی فعلی ایران در خط مرزی اقوام و قومیتهای ایرانی شیعه مذهب،فقط بخاطر وجود پربرکت مذهب تشیع در این سرزمین مقدس یعنی ایران میباشد}
.

متشکرم از شما ... باید بدنبال راه حل بود .. و هدف هم همینه ... حقیقتش حقیر عاشق این مردم و مرز و بوم هستم و تا جاییکه در توانم بوده و هست تلاش میکنم که اطرافیانم رو آگاه کنم حتی اگر یک نفر هم هشیار شه برای من ، در حد من ، کافیه ..

امیدوارم بیشتر از نظرات ارزشمند شما استفاده کنیم ..

hamidfarahani;812376 نوشت:
پرده‌برداری نادر طالب‌زاده از یک ماجرا
آغاز سرفه‌های خونی با یک سفر/ ماجرای عجیب چمدان/ ترور بیولوژیک تایید شد

متاسفانه چون در آن زمان چمدان را برای آزمایش ندادم و تا مدت‌ها هم نمی‌دانستم که ممکن است این حال بد من ارتباطی به چنین تروری داشته باشد. حالا نمی‌خواهم وارد جزییات شوم، اما باید این نکته را از جهت بگوییم، که برای دیگران نیز این اتفاق رخ ندهد و آگاهی لازم در میان آنها ایجاد شود.

سلام

بله متشکرم از لینک شما.. ایشون و احتمالا جناب سلحشور و خیلی های دیگه قربانی همین نوع ترور هستن و البته بعضیاشون هیچ وقت متوجه نمیشن که اینطوری بیمار شدن نه بصورت طبیعی ..

آماری که جناب دریایی تو لینک ترورسیم طب و غذا دادن ، مرگ ومیر ناشی از این نوع ترور رو خیلی بالاااا میدونه .. این از جنگ و خمپاره و گلوله و تانک بدتره...!!!!

ما همچنان در جنگ هستیم ..

سلام علیکم و رحمة الله. در سیاست یک اصل عملی داریم:

ترس را زنده نگه دار!

این نمی دانم دقیقاً در علم سیاست تدریس میشه یا خیر، و نمی دانم این از کجا وارد کار سیاسیون شده، ولی کلاً آمریکا و ایران و اسرائیل نداره، همه بهش پایبند هستن! یه دشمن مخوف و حشتناک و بیرحم که کمر به نابودی ملت بسته، همیشه باید در دسترس باشه! :-" حتی در آلمان نازی هم از دشمنان مخوف نام برده می شد: یهودیهای موذی و کمونیستهای شیطانی! کلاً انگار اگر چنین دشمنی نداشته باشیم، انگیزه ای برای دفاع از خود نداریم.

بعلاوه من فکر می کنم لیست جنایات هیتلر خیلی سنگینتر از لیست جنایات اسرائیل باشه. استناد به حرف هیتلر علیه یهودیها، واقعاً غیرمنطقی است.

نقل قول:
ایران بالاترین روند رشد سرطان را در دنیا دارد

افق نو:آنطور هم که دکتر رضا ملکزاده معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت میگوید، این آمارهای تخمینی با واقعیت فاصله دارد و افزایش بروز سرطان در کشورهای در حال توسعه به مراتب بیشتر است، طوری که در 20سال آینده باید منتظر افزایش 80 درصدی رشد سرطان در کشورهای در حال توسعه باشیم: «ایران هم جزو همین کشورهاست و باید برنامهریزیهای لازم برای مقابله با این وضعیت صورت گیرد اما متأسفانه سرطان در کشورهای در حال توسعه معمولاً دیر تشخیص داده میشود و به همین دلیل هم میزان مرگ و میر بالاتر است.»اینها اخبار ناخوشایندی است که هر چه هست در بستر جامعه جریان دارد و باید آن را بپذیریم و راهی برای مقابله با آن بیابیم.

بالاخره آمار واقعی سرطان کدام است؟
برای آنکه درمان پیدا شود، درد را باید درست شناخت. باید همه ابعاد آن را بررسی کرد و ریشهها را یافت. همه میدانیم که نخستین قدم برای این کار ارائه آمارهای دقیق است. آمارهایی که بر اساس آن بتوان برنامهریزیهای لازم را انجام داد و پله پله به سوی هدف گام برداشت. اما آیا کسی آمار دقیق سرطان در کشور را میداند؟

سال 68 یعنی 26 سال پیش، مجلس شورای اسلامی، نظام سلامت را ملزم به ارائه آمار سالانه مبتلایان به سرطان کرد. این آمار در همان سال 11 هزار نفر اعلام شد. 20 سال بعد اما، در سال 88، این آمار از 11 هزار نفر به 70 هزار نفر رسید.

اما همان سالها عده‌ای معتقد بودند آمار ارائه شده واقعی نیست و آمار واقعی سرطان در سال 68، 50هزار مورد بوده. این ماجرا فقط مربوط به آن سال نمیشود و آمارهایی که در سال 75 نیز ارائه شد همین حرف و حدیثها را به دنبال داشت و کارشناسان معتقد بودند آمار واقعی سرطان 5 برابر آمارهای رسمی است. ماجرا در سال 79 نیز رخ داد و فقط 30 درصد آمارهای ثبت سرطان واقعی بود و به 70 درصد از سرطان‌های ثبت نشده در این سال، اشاره‌ای نشده بود. این ماجرا هنوز هم ادامه دارد و حالا که گفته میشود سالانه 90 هزار نفر در سال سرطان میگیرند بازهم عدهای معتقدند آمار واقعی بیش از این حرف هاست و انگار این مسأله به امری طبیعی بدل شده که آمارها، تحریف شده اعلام شوند.

اما آمارها هر چه باشند مسأله مهمتر و نگرانکننده تر، رشد سریع آن هاست. طوری که دکتر ایرج حریرچی معاون مدیریت منابع انسانی و توسعه وزارت بهداشت، دو برابر شدن موارد ابتلا به سرطان در ایران را تا 20- 15 سال آینده پیشبینی کرده است: «نسبت میزان مرگ و میر به میزان بروز سرطان در یک سال در ایران 73/0 درصد است، در حالی که متوسط جهانی این شاخص 58/0 درصد و در کشورهای توسعه یافته کمتر از 50/0 درصد است. ما در کشور مان سالانه 8000 میلیارد تومان صرف درمان سرطان میکنیم و این نشان میدهد که ما در زمینه برنامه کنترل و پیشگیری از سرطان در کشور، بخوبی برنامهریزی نمیکنیم و عملکرد مناسبی در این خصوص نداریم.»

سبزیها و صیفی جات با طعم سرطان
گام بعدی برای یافتن راه مبارزه با یک پدیده، شناسایی عواملی است که آن پدیده را به وجود آوردهاند اما متأسفانه روی این مسأله هم در کشور ما اتفاق نظری وجود ندارد مانند مسأله پارازیتها و امواجی که به گفته عدهای انواع بیماریها را به ارمغان میآورند و به زعم عدهای دیگر هیچ تأثیر سویی ندارند. اما هر کدام از کارشناسان از عامل یا عواملی به عنوان مسببان اصلی راه افتادن موج سرطان یاد میکنند. همانطور که دکتر علی اکبر سیاری معاون بهداشت وزارت بهداشت، نیترات موجود در سبزیجات و صیفی جات را سرطان زا اعلام میکند: «مواد غذایی ناسالم از عوامل زمینهساز سرطان است و در صورت آلوده بودن مواد غذایی، خطر سرطانزا بودن آنها وجود دارد؛ چراکه ثابت شده مواد غذایی حاوی نیترات، سرطانزا هستند. این در حالی است که بیشترین نیترات در صیفیجات و سبزیجات وجود دارد. همچنین فلزات سنگین مانند آرسنیک، آفلاتوکسین و... نیز در بروز سرطان نقش بسیار مهمی دارند.

سن هم شایعترین علت ابتلا به سرطان است، چرا که با افزایش سن، تغییرات ژنتیکی را شاهد هستیم. از طرف دیگر جامعه ما در حال سالمند شدن است. بنابراین انتظار آن است که در سالهای آتی افزایش بروز موارد سرطان را شاهد باشیم.»

سرطان در باک ماشین‌ها

دکتر بابک قرایی مقدم، متخصص مغز واعصاب نیز به عوامل اصلی رشد سرطان در ایران و راهکارهای مقابله با این معضل اشاره میکند: «بنزین یکی از موادی است که بیش از هر چیز مورد استفاده جامعه امروز قرار میگیرد و به همین دلیل هم دانشمندان برای کاهش خطرات این ماده تحقیقات زیادی انجام داده‌اند. شکی نیست که توزیع بنزین با کیفیت بالا جامعه را از خطر احتمالی این مواد که سالانه میلیاردها لیتر از آن در کشور استفاده میشود، دور نگه میدارد.»

این در حالی است که عباس کاظمی، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآوردههای نفتی ایران، اعلام میکند که بنزین پتروشیمی‌ها سرطانزا است تا اما و اگرها درباره سرطانی نبودن بنزینها رد شود و آب پاکی را روی دست مخالفان این موضوع بریزد: «بنزین پتروشیمیها آلاینده است و یکی از دلایل افزایش سرطان در کلانشهرهای کشور عرضه همین بنزین پتروشیمیهاست. اما هماکنون کل بنزین عرضه و توزیع شده در جایگاههای تهران و کرج پاک و دارای کمترین میزان بنزن است.»

در چنین شرایطی واردات بنزین استاندارد بسیار مهم و ضروریتر از ساخت داخلی آن است اما گویا تولید داخلی به قیمت سرطان در رأس کار قرار دارد و آنطور که کاظمی میگوید حجم بنزین وارداتی کمتر از دو درصد است: «برای یک بنزین ایده آل و استاندارد، 27 استاندارد تعریف شده است و با اینکه استانداردهای زیست محیطی بنزین وارداتی در مقایسه با بنزین پتروشیمیها به مراتب بالاتر است اما فقط 2 درصد واردات داریم و شرکت ملی نفت ایران برای افزایش واردات بنزین به مصوبه مجلس شورای اسلامی و دولت نیاز دارد، اما در شرایط فعلی به طور متوسط 5/5 میلیون لیتر بنزین در پتروشیمیها تولید و برای امتزاج نهایی تحویل پالایشگاههای نفت میشود. با وجود این از بهمن ماه سال گذشته بنزین پتروشیمی‌ها در سطح شهر تهران و کرج توزیع نشده است. یکی از دلایل افزایش سرطان در تهران و سایر کلانشهرهای کشور بنزین تولید شده در پتروشیمیهاست و در حال حاضر تمامی بنزین عرضه شده در تهران با استاندارد یورو 4 است که کمتر از یک درصد بنزن دارد و بنزین پاک محسوب میشود.»

دولت سریعتر استفاده از آزبست را قدغن کند
اما از مسأله بنزین که بگذریم به موضوع دیگری برمیخوریم که به گفته دکتر بابک قرایی مقدم، متخصص مغز و اعصاب، در سالهای اخیر نگرانیهای فراوانی را ایجاد کرده است و آن هم میزان آزبست موجود در لنتهای ترمز داخلی و وارداتی است: «شرکت کنترل ترافیک شهر تهران میزان آزبست 11نوع لنت ترمز را مورد ارزیابی قرار داده که نتیجه همه این آزمایشها مثبت بوده است. در گزارش شرکت مذکور همچنین میزان آزبست هوای تهران 60برابر شهرهای امریکا و اروپا اعلام شده است. آزبست یا پنبه نسوز (کوهی) یکی از موادی است که از قدیم در صنایع مختلف از آن استفاده میشده و در دهههای اخیر اثر سرطانزایی این مواد بهطور مشخص در جهان ثابت شده و مصرف آن در کشورهای صنعتی به سرعت کاهش یافته و قدغن شده است. بنابراین دولت باید هر چه سریعتر برای قدغن کردن و حذف این ماده خطرناک بخصوص در لنتهای ترمز اقدامات عملی انجام دهد.»

امواج الکترومغناطیسی پر حرف و حدیث
اگر سری به سایت رسمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بزنید چنین نوشته شده است: «باید مراکز ارسال امواج الکترومغناطیسی از مقررات و استانداردهای بینالمللی تبعیت کنند. دکلهای فرستنده و تجهیزات مخابراتی بیسیم و دکلهای اینترنتی بیسیم و بیتیاس موبایلها باید با رعایت فواصل استاندارد به خارج از محیطهای مسکونی منتقل شوند. در غیراینصورت آثار زیانبار این پدیده خطرات جدی به وجود میآورد. » اما آیا این ضوابط در کشور ما رعایت میشود؟ اگر گشتی در شهر بزنید با دکلهای قدیمی و جدید زیادی روبه رو میشوید که در طول سالهای گذشته شرکتهای مخابراتی، اینترنتی و تلفنهای همراه آنها را علم کردهاند. بدون شک بسیاری از این دکلها سلامت تعداد کثیری از شهروندان ساکن شهرهای بزرگ را تهدید میکند و آنطور که معصومه ابتکار، رئیس سازمان محیط زیست کشور میگوید با این امواج باید در آینده منتظر سونامی سرطان باشیم یا شاید هم باید حرف ضرغامی را باور کنیم که میگوید اگر این امواج آدم را عقیم میکرد الان باید همه مدیران صدا و سیما عقیم میبودند. خلاصه این حرف و حدیثها کم نیست و حتی مردم کوچه و بازار هم معتقدند که امواج الکترو مغناطیسی بویژه پارازیتها کار خودشان را کردهاند و یکی از بازوهای قدرتمند سرطان در کشور محسوب میشوند، اما پارازیت چیست؟

پارازیت موج الکترومغناطیسی از نوع مایکروویوی است که از جنس همان امواج ماهواره است ولی قویتر از آن. به همین خاطر سیگنال ماهواره را دچار اختلال میکند. تفاوت امواج الکترومغناطیس به میزان طول موج، فرکانس و قدرت آنهاست. طول موج امواج مایکرو ویو از امواج رادیو کمتر است، در عوض فرکانس و انرژی آنها بیشتر است.

به گزارش سایت پزشکان بدون مرز، میزان تأثیر مخرب امواج پارازیت به چند عامل بستگی دارد؛ شدت امواج، میزان در معرض بودن انسان، یعنی هم فاصله انسان از منبع فرستنده امواج و هم مدت زمانی که در معرض این امواج قرار دارد.

تاکنون اظهارنظرهای متفاوت و حتی متناقضی درباره تأثیرات امواج پارازیت شده است، مثلاً اینکه گفته میشود امواج مذکور بیشترین تأثیر را روی بافتهای ماهیچهای دارند و در آنها گرما ایجاد میکنند. تأثیرات مخرب این امواج نیز در زمان خواب بیشتر و مخربتر از زمان بیداری ارزیابی شده است. بسیاری از آثار مانند تحریکات عصبی، اضطراب، سردرد، سرگیجه، خستگی مزمن، اختلالات روانی، مشکلات خونی، مغزی، ناشنوایی مزمن، جهش ژنتیکی، ناباروری، سقط جنین و سرطان به این امواج نسبت داده شده و حتی گفته شده که این امواج موجب تهدید محیط زیست است و باعث شده که پرندگان تهران کوچ کنند و سوسکها ناپدید شوند. اما همه این حرف ها فقط در حد اظهار نظر باقی مانده است.

سایت پزشکان بدون مرز در سال ۸۸ با فرض اینکه امواج پارازیت از دکلهای BTS ارسال میشود، مواردی همچون اختلالات جنسیتی و خونی و مغزی، سردرد، سرگیجه و تحریکات عصبی و حتی موتاسیون و درنهایت سرطان را به این امواج نسبت میدهد و به کسانی که در حوالی چنین دکلهایی سکونت دارند، هشدار میدهد. این موضوع باعث شد که چند سال پیش مسعود پزشکیان نماینده تبریز و عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی خواهان بررسی جدی تأثیرات مخرب پارازیتهای ماهوارهای در سلامت و روان انسان شود و از نهادی که مسئول پخش پارازیت برای مختل کردن ماهوارهها در شهر تهران است درخواست کرد به عواقب جدی این امواج مخرب بر سلامت شهروندان تهرانی توجه داشته باشد.

دکتر ابوطالب صارمی، رئیس مرکز تحقیقات سلولی صارم نیز با ارائه آماری افزایش سقط جنین و بارداری خارج از رحم در سالهای اخیر را به امواج پارازیت ربط داد. اما دکتر محمد اسماعیل اکبری، رئیس مرکز تحقیقات سرطان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، با توضیح طرح تحقیقاتی خود درباره تأثیر امواج الکترونیکی و رادیویی بر بدن میگوید تحقیقات علمی، موضوع سرطان زا بودن پارازیتهای ماهوارهای را رد میکند.

افراد زیادی در صف مخالفان و موافقان مضر بودن این امواج قرار میگیرند و هر کدام هم دلایل خود را دارند و بر آن اصرار میورزند و این در حالی است که درباره معیارهای فنی، بهداشتی و زیست محیطی ارسال این امواج نه استانداردی تعریف شده، نه نظارتی وجود دارد و نه شفافیتی و این امواج بیآنکه مضر بودن یا بیضرر بودنشان ثابت شود بر فضای شهر میبارند.

کمین سرطان در پشت سیگار و ریزگردها
شاید بتوان از سیگار بهعنوان یکی از معضلات سلامت در جهان و ازجمله کشورمان نام برد. بزرگترین عامل خطرساز برای بیماریهایی چون سرطان ریه، سرطان حنجره و سرطان پانکراس. دکتر بابک قرایی مقدم، متخصص مغز واعصاب درباره راههای مقابله با این ماده مضر چنین میگوید: «افزایش مالیات مربوط به تولید و واردات سیگار، مقابله با ورود قاچاق آن و افزایش آموزش و تبلیغات هشداردهنده نسبت به عوارض بد سیگار میتواند ازجمله راههای مقابله با این معضل باشد.»

اما مصرف سیگار معضلی است که پیشگیری از آن همت فردی را میطلبد ولی در کنار آن ریزگردها قرار دارند که بدون شک یکی از بزرگترین معضلات طبیعی برای سلامتی ساکنان بعضی از شهرهای ایران هستند که به گفته دکتر قرایی مقدم میزان مرگومیر را در افرادی که بیماری زمینهای ریوی و قلبی- عروقی دارند، افزایش میدهد: «ریزگردها در افراد سالم میتواند موجب تنگی نفس، سرفه، ترشحات خلطی، گرفتگی صدا و حتی سینوزیت شود و در افرادی که بیماریهای زمینهای مانند آسم دارند، باعث تشدید بیماری شده و در مواردی منجر به بستری شخص میشود. دولت و سازمان محیطزیست باید راهی برای معضل مذکور در نواحی غربی کشور و همچنین در نواحی مانند سیستان و بلوچستان پیدا کنند چون بدون شک ریزگردها یکی از معضلات زیستمحیطی برای سلامتی مردم کشورمان هستند. »

دکتر علی اکبر سیاری، معاون وزیر بهداشت، کشندهترین سرطان در کشور را سرطان معده عنوان میکند و پس از آن هم سرطانهای ریه، پستان، روده بزرگ، معده و پروستات را پنج سرطان شایع کشور میداند و معتقد است با رعایت موارد ساده و جدی گرفتن علائم، میتوان از بروز این بیماری پیشگیری یا در مراحل اولیه ابتلا، آن را شناسایی کرد. اما معاون وزیر بهداشت نمیگوید که رعایت موارد ساده دقیقاً یعنی چه؟ آیا زدودن نیترات از سبزیها وانواع صیفیجات، نفس کشیدن در هوای پاک و سالم و زدودن اثر بنزین غیر استاندارد از آسمان غبارآلود شهر، پاک کردن اثر آزبستها، دور کردن اثر امواج الکترومغناطیسی و هزار و یک عامل سرطان زای دیگر که اطرافمان را احاطه کرده، کاری آسان است؟

http://www.ofogheno.ir/the-most-important-topics-of-the-day/4090-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%AF-%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D8%B3%D8%B1%D8%B7%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D9%86%DB%8C%D8%A7-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF.html

نقل قول:
علت رشد 300 درصدی سرطان در تهران

[=IRANSansFaNum]گروه مسکن: رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران نیترات آب، سوخت غیراستاندارد، استرس زندگی در پایتخت و ریزگردهای موجود در هوای پایتخت را چهار عامل اصلی رشد چهار برابری سرطان طی 10 سال گذشته اعلام کرد.

[=IRANSansFaNum]
محمدحقانی، دبیر کمیته محیط زیست شورای شهر در توضیح دخالت این عوامل در بروز سرطان گفت: نیترات و نیتریت‌ها در آب آشامیدنی یا مواد غذایی به‌ویژه غذاهای کنسرو شده مثل لوبیا و ذرت تبدیل به نیتروزامین می‌شوند که دقیقا ثابت شده نیتروزامین‌ها منجر به سرطان دستگاه‌های گوارشی می‌شوند.

او ادامه داد: یکی از خصوصیت‌های زندگی شهری استرس در شهروندان است به طوری که گاه بی‌دلیل استرس به سراغ آنها می‌آید، هرچند استرس را نمی‌توان یک بیماری لاعلاج معرفی کرد، اما سیستم ایمنی بدن را ضعیف کرده و باعث کاهش مقاومت بدن در برابر بروز سرطان می‌شود. به گفته وی، استنشاق هوای آلوده به بخارهای بنزین در درجه اول باعث تحریک برونش‌ها و حبابچه‌های ریه می‌شود و التهاب به وجود می‌آورد و التهاب در هر بخش از بدن آن قسمت را مستعد عفونت می‌کند.

http://donya-e-eqtesad.com/news/930482

پی نوشت: حالا بین تمام این دشمنان مخوف، لولوسونری رو نباید فراموش کرد!

برنامه ریز;812322 نوشت:
اما قسمت دوم ماجرا که شما را که شما را متوهم توطئه می خوانند این است که شما فکر میکنید این بلایا فقط بر سر ایرانیان از طرف صهیونیست ها می آید
سلام و عرض ادب

خير ما چنين فكري نداريم و آنها هم چنين تصوري درمورد ما ندارند. بلكه سعي ميكنند اين را يكي از دلايلشان نشان بدهند كه براي مخالفت خودشان دليلي بتراشند.

براي نمونه آقاي رائفي پور كه خيلي به توهم توطئه متهم ميشوند ، بارها و بارها از چنين مواردي در استراليا ، آفريقا و كشورهاي ديگر سخن گفته ، اما همچنان به ايشان ميگويند متوهم! پس مي بينيد كه مشكل در آن چيزي نيست كه شما فرموديد

بارها و بارها برايم پيش آمده كه در اين زمينه هايي مثل آخرالزمان ، بيوتروريسم ، اعتقادات يهود ، صهيونيسم ، اهداف پشت فيلمها و بازي ها و كارتون ها ، برنامه ريزي شيطاني و....... با افراد مخالف بحث كرده ام. تقريباً نقطهء مشترك تمام بحث ها اين بوده كه آنها سوال 1 را مطرح مي كنند ، اگر پاسخ بدهي دومي را مي پرسند ، پاسخ بدهي سومي را مي پرسند و...... تا اينكه در كمال تعجب وقتي آخرين سوالشان را هم پاسخ ميدهي دوباره سوال 1 را ميپرسند!!!!

كسي كه خواب است را ميشود بيدار كرد ، ولي كسي كه خودش را به خواب زده نميشود بيدارش كرد

فریاد سکوت;812389 نوشت:
انتقاد از چی ؟ کجا و کی ؟
بله همه ما میتونیم خیلی راحت انتقاد کنیم ولی مسئله اینجاست که ما کجا و در حظور چه کسانی داریم انتقاد میکنیم
همین که بپریم پشت پی سی و حرفای دلمون رو تو قالب انتقاد بیان کنیم اسمش انتقاد نیست
به چیزی انتقاد گفته میشه که فرد انتقاد کننده جرات این رو داشته باشه که بره مقابل مسئول دلسوزش حرفای دلش رو بگه
از این نترسه که من با این حرفم کارم رو از دست میدم آیندم نابود میشه یا هزار ترس دیگه
سلام و عرض ادب
بله قبول دارم خواهر گرامي ، ولي به قول خانم "مشك" ديگر خودمان چرا سر خودمان بلا بياوريم؟
بحث انتقاد از عملكرد مسئولين كاملاً درست است ، ولي چرا اگر نتوانستيم يك مشكل را حل كنيم بايد راه را براي مشكلات ديگر باز كنيم؟
حالا كه دولت به ما اهميت نمي دهد ، پس ما هم برويم به غرب اعتماد كنيم ، آن هم در شرايطي كه اين همه دارند براي ما دليل مياورند

يكي از دوستان ما كه مخالف جمهوري اسلامي بود و حتي به اسلام انتقادهايي داشت ، ميگفت من هرگز به غرب اعتماد نميكنم
دليلش را پرسيديم ، گفت:

"كافي است جنايات آنها را ببيني. از كشتن سرخپوست ها بگيريد تا برده كشي سياهپوست ها تا ظلم به مردم فلسطين
من وقتي اين اعمال را از آنها مي بينم ،ديگر گول رزق و برق ظاهري و ادعاي دموكراسي آنها را نميخورم"

اين حرف كسي است كه خودش جزء مخالفين جمهوري اسلامي است

tazkie;812460 نوشت:
بعلاوه من فکر می کنم لیست جنایات هیتلر خیلی سنگینتر از لیست جنایات اسرائیل باشه. استناد به حرف هیتلر علیه یهودیها، واقعاً غیرمنطقی است.

سلام دوست خوبم

البته من قصدم ترساندن نبوده و نیست حقیقتا .. اما دوست دارم تا جاییکه از دستم برمیاد اطرافیانم رو آگاه کنم تا شاید قربانیان کمتری داشته باشه این جریان ..

کلامی که تو امضام گذاشتم ، یک تجربه ست .. در مساله تجربه برام فرقی نداره طرف کیه .. علم و تجربش رو میگیرم و بهش فکر میکنم و میگردم اگر درست بود نقل و بیان میکنم .. این شیوه ی بنده ست .. اگر خوشایند شما نیست یک لیوان آب خنک میل بفرمایید ..;) البته واسه افطار..

مزاح بود .. البته که هیتلر جانی به حساب میاد اما دشمنی اش و شناختش نسبت به یهودیان صهیونیزم بجا و متفکرانه بوده ..

البته اینو بگم که آماری که تو این گزارشات و اخبار ارائه میدن خیلی کمتررر از واقعیت است .. شما خودتون برید بشینید تو بیمارستانها و ناظر باشید .. منتها ا میگن نباید رعب و وحشت ایجاد کرد .. بخاطر همین آمار رو کمتر میددن .. مثل گرمی خوزستان !! در تابستان خیلی بیشتر از آمار و ارقامی ست که تو اخبار اعلام میشه !! به دلایلی ..!!!

بهرحال این سونامی سرطان و نازایی و بیماریهای عجیب غریب بیداد میکنه و داریم رتبه ی جهانی کسب میکنیم !!

من عصبانی، من خشمگین، من واجب الماء بعد الافطار:-bd حرف درست با عصبانی بودنِ گوینده اش غلط نمیشه :-"

پی نوشت: به قول یکی از اساتید، علت توجه خاص جوانان مذهبی ما به لولوسونری و 3هیونیسم، اینه که فقط اطلاعرسانی می کنن! یعنی کل عملشون در قبال لولوی مورد نظر، خلاصه میشه به اطلاعرسانی به دیگران!(اعم از نسبت دادن کلیه علائم موجود در دنیا به لولوسونری و تشریح عملیات مخوف 3هیونیسم به استناد کتب نفیس موجود در بازار، سخنرانیهای «استاد» رائفی پور و مستند اریوالز) حالا به یکی از این عزیزان بگو شما به غیر از «اطلاعرسانی» در برابر لولوسونری چیکار کردی؟ احتمالاً میگه توی 22 بهمن هم که ابلیسک آتیش می زدن، من تشویق کردم!!b-)

یعنی بیچاره کردید این اسرائیلو با این عملیاتتون! اصن یه وضی /:) همین امروز و فرداست که بنیانش به باد بره. ;))

tazkie;812499 نوشت:
من عصبانی، من خشمگین، من واجب الماء بعد الافطار:-bd حرف درست با عصبانی بودنِ گوینده اش غلط نمیشه :-"

پی نوشت: به قول یکی از اساتید، علت توجه خاص جوانان مذهبی ما به لولوسونری و 3هیونیسم، اینه که فقط اطلاعرسانی می کنن! یعنی کل عملشون در قبال لولوی مورد نظر، خلاصه میشه به اطلاعرسانی به دیگران!(اعم از نسبت دادن کلیه علائم موجود در دنیا به لولوسونری و تشریح عملیات مخوف 3هیونیسم به استناد کتب نفیس موجود در بازار، سخنرانیهای «استاد» رائفی پور و مستند اریوالز) حالا به یکی از این عزیزان بگو شما به غیر از «اطلاعرسانی» در برابر لولوسونری چیکار کردی؟ احتمالاً میگه توی 22 بهمن هم که ابلیسک آتیش می زدن، من تشویق کردم!!b-)

یعنی بیچاره کردید این اسرائیلو با این عملیاتتون! اصن یه وضی /:) همین امروز و فرداست که بنیانش به باد بره. ;))

سلام عزیز

شما که ماشاالله همیشه عصبانی هستی !! دیابت نگیری صلوات...

والا منم حرف شمارو میزنم دیگه !! حرف درست رو از هر کسی باید پذیرفت .. چه آدم عصبانی چه جانی بالفطره!! :)>-

میخندی ؟ باشه بخند .. شما چه میدونی بنده و امثال بنده چه کارهایی کردیم و میکنیم ؟ درجریانی که یکطرفه به قاضی میری؟ .. الان ابلیسک آواتار منو مسخره کردی دیگه ؟ .. :-s

البته شما خیلی دیر رسیدی .. نمادشناسی مهره سوخته ست . خیلی وقته از مد افتاده و دیگه بهش توجهی نمیشه .. مستند اریوال رو کامل ندیدم ، کل سخرانی های جناب رائفی پور رو هم کامل نشنیدم اما اطلاع رسانی چیز بدی نیست ..

همین اطلاع رسانی ای که شما مسخرش میکنی تاالان نجات یافته های زیادی داشته .. همه که مثل شما عالم و دانا و عصبانی نیستن که !!

سلام خانم مشک ...
امیدوارم که خوب و سلامت باشین ...

من با حرفهاتون به صوت کامل مخالف هستم . به نظرم تمام مشگلی که ما داریم از خودمون هست و ربطی به کشورهای خارجی نداره ... و ما الان چیزی به عنوان بیوتروریسم نداریم .

شما و دوستان چندین مثال زدین که به نظرم همشون مشگل مدیریتی خوده کشور هست و هیچ ربطی به کشورهای خارجی نداره .

1. شما اگر دوست داشتید یک بار برین شهرستان درود ... اون وقت تمام صحبت من رو متوجه میشین ... شهرستان درود یک منطقه بسیار زیبا و پر از جاذبه توریستی بود که از تمام نقاط کشور برای دیدنش میومدند ... هم رودخونه داشت ... هم مناظر دیدنی داشت و ... تا اینکه چندین سال پیش میان و یک کارخونه سیمان دقیقا کنار خونه های مردم میسازند ... به قول درودی ها میگن زمستونها و بهارها گل بر سر میشیم و تابستونها خاک بر سر ... سرطان و انواع بیماریها در درون این شهر بیداد میکنه ... و مردمش هم عادت کردند و نمیتونند کاری کنند .چرا باید چنین کارخونه سیمانی در فلان نقطه ساخته میشد ... نهایت نهایتش میتونستند مواد رو از دل طبیعت خارج کنند و به نقطه ای دیگر ببرند ... ولی این کار رو نمیکنند چون براشون توجیه اقتصادی نداره... عموی من مهندس مکانیک بود و مدتی رو در درون اون کارخونه کار میکرد ... تعریف میکرد که از ژاپن اومده بودند و پیشنهاد داده بودند که برای این کارخونه فیلتر هایی طراحی میکنند که دیگه هیچ گرد و خاکی رو بیرون نده ... به شرط اینکه تمام گرد و غبار و ذرات برای ژاپن باشه ... که کارخونه سیمان سازی قبول نمیکنه ... و خودشون یه چیز میزارن سرش ... تا اون گرد و غبار رو مهار کنه و ذراتش هم برای خودشون باشه .... و فیلترها به روز نیستند و شهر رو نابود کرده ... سرطان داره در درون درود بیداد میکنه ... هیچ ارگانی هم مساله رو بررسی نمیکنه ... از اسرائیلی نبودن کارخونه هم اطمینان دارم .
مزرع
2. یا یکی از دوستان در مورد یک سری درخت اسرائیلی صحبت کرده بود ... درختان نخلی که اسرائیلی بودند و به نقطه ای آورده شده بودند و باعث بیماری های عفونی ریوی شده بودند ... شما اگر در جریان باشین کشور اسرائیل یا همون فلسطین دارای بهترین آب و هوا در دنیا هست .... آب و هوای مدیترانه ای ... بهترین میوه های دنیا و بهترین درختهای دنیا برای اسرائیل یا همون فلسطین هست ... اگر شما بخواین یک درخت گردو یا پرتغال یا ... بکارین و اگر کشاورز باشین ... تمام زورتون رو میزنین تا نهالهایی اسرائیلی پیدا کنین ... مخصوصا نهالهای اسرائیلی گردو در تمام دنیا مشهور هست ... نخل اسرائیلی رو هیچ اطلاعی ازش ندارم ولی میتونم حدس بزنم که کشاورز محلی اونجا اینقدر این طرف و اونطرف خرج کرده ... تا بتونه چند تا نهال نخل اسرائیلی گیر بیاره و در درون مزرعه اش بکاره ...

نهایت صحبتم این هست ...

این مسائل بیشتر نیاز به یک جور فرهنگ سازی نیاز داره و مسبب اصلی اش هم خودمون هستیم ...

من عصبانی هم که باشم حداقل با لجنپرانی به دیگران حرف نمی زنم. دیگه با عصبانی نامیدن دیگران، سعی نمی کنم حرف خودمو جلو ببرم. Smile یعنی منطق این دوستان لولوسونر-هراس به منطق برادران و خواهران لولوسونرشون گفته زکی=))

ترجیح می دهم منطقی باشم و به عصبانیت محکوم بشوم، تا بی منطق باشم و دیگران را عصبانی بنامم.:-"

پی نوشت 1: بعضیا خودشونو توجیه میکنن که «بابا دشمنه! حالا بهش تهمت هم زدیم زدیم!» ولی بعد وقتی کارشون گیر بکنه، به غیردشمن هم تهمت میزنن.

پی نوشت 2: خدا به حق ماه رمضان و فرق شکافتۀ حضرت علی، اگر من عصبانی هستم من را لعنت کند، و اگر من عصبانی نیستم این آیدی مشک را لعنت کند. (مزاح نبود) حالا خانم مشک بره و فکری برای لعنت خدا بکنه!

پی نوشت 3: البته از کسانی که تنها هنرشان لجنپرانی است، انتظاری نیست جز لجنپرانی. خدا عذاب قبر و آخرتشان را سنگینتر کند.b-)

tazkie;812511 نوشت:

پی نوشت 2: خدا به حق ماه رمضان و فرق شکافتۀ حضرت علی، اگر من عصبانی هستم من را لعنت کند، و اگر من عصبانی نیستم این آیدی مشک را لعنت کند. (مزاح نبود) حالا خانم مشک بره و فکری برای لعنت خدا بکنه!

یه زمانهایی پستهات رو میخوندم و لذت میبردم ... ولی واقعا پس از مدتی فهمیدم که شناختن آدمهای مذهبی به دلایل خاصی خیلی خیلی سخت هست و ماهها و شاید سالها باید بگذره ... تا بتونی بشناسیشون .

حدیث داریم که میگه شیطان رو لعنت نکنید بلکه از شرش به خدا پناه ببرید ...

نمیدونم این مشک چی کار کرده که به حق ماه رمضان و فرق شکافته شده حضرت علی باید فلان بشه ...

tazkie;812511 نوشت:
وقتی کارشون گیر بکنه ، به غیردشمن هم تهمت میزنن

.
.
.
tazkie;812511 نوشت:
منطق این دوستان لولوسونر-هراس به منطق برادران و خواهران لولوسونرشون گفته زکی

tazkie;812499 نوشت:
به قول یکی از اساتید ، علت توجه خاص جوانان مذهبی..... کل عملشون در قبال لولوی مورد نظر، خلاصه میشه به اطلاعرسانی به دیگران!

tazkie;812499 نوشت:
اعم از نسبت دادن کلیه علائم موجود در دنیابه لولوسونری و تشریح عملیات مخوف 3هیونیسم به استناد کتب نفیس موجود در بازار، سخنرانیهای «استاد» رائفی پور و مستند اریوالز

خدايا به حق ماه مبارك رمضان و به فرق شكافته امام علي(ع) ، ما را از كساني قرار نده كه عملي را انجام ميدهيم و ديگران را با نسبت دادن به همان عمل ، لعن ميكنيم. آن هم غيردشمن را
به حق اين ماه مبارك ، دوستي و مودت را بين ما بيشتر كن

tazkie;812511 نوشت:
من عصبانی هم که باشم حداقل با لجنپرانی به دیگران حرف نمی زنم. دیگه با عصبانی نامیدن دیگران، سعی نمی کنم حرف خودمو جلو ببرم. Smile یعنی منطق این دوستان لولوسونر-هراس به منطق برادران و خواهران لولوسونرشون گفته زکی=))

ترجیح می دهم منطقی باشم و به عصبانیت محکوم بشوم، تا بی منطق باشم و دیگران را عصبانی بنامم.:-"

پی نوشت 1: بعضیا خودشونو توجیه میکنن که «بابا دشمنه! حالا بهش تهمت هم زدیم زدیم!» ولی بعد وقتی کارشون گیر بکنه، به غیردشمن هم تهمت میزنن.

پی نوشت 3: البته از کسانی که تنها هنرشان لجنپرانی است، انتظاری نیست جز لجنپرانی. خدا عذاب قبر و آخرتشان را سنگینتر کند.b-)

سلام

متشکرم بابت مشارکتتون در بحث ... ولله ابتدا شما به بنده و موافقان این تاپیک تهمت صرفا اطلاع رسانی و لولوهراسی و بزرگنمایی و متوهم دادید !! اما باکی نیست ...

زبان گزنده ای دارید !! نوش جانتان..

امیدوارم موفق باشید ..

یاعلی

به نام خدا.

جسارتا بنده میتونم از سرکار مشک سوال بکنم که چقدر به درست بودن حرف های جناب محمد دریایی اعتقاد و اعتماد دارند؟

ستایشگر :Gol:

مارینر;812510 نوشت:
سلام خانم مشک ...
امیدوارم که خوب و سلامت باشین ...

من با حرفهاتون به صوت کامل مخالف هستم . به نظرم تمام مشگلی که ما داریم از خودمون هست و ربطی به کشورهای خارجی نداره ... و ما الان چیزی به عنوان بیوتروریسم نداریم .

شما و دوستان چندین مثال زدین که به نظرم همشون مشگل مدیریتی خوده کشور هست و هیچ ربطی به کشورهای خارجی نداره .

1. شما اگر دوست داشتید یک بار برین شهرستان درود ... اون وقت تمام صحبت من رو متوجه میشین ... شهرستان درود یک منطقه بسیار زیبا و پر از جاذبه توریستی بود که از تمام نقاط کشور برای دیدنش میومدند ... هم رودخونه داشت ... هم مناظر دیدنی داشت و ... تا اینکه چندین سال پیش میان و یک کارخونه سیمان دقیقا کنار خونه های مردم میسازند ... به قول درودی ها میگن زمستونها و بهارها گل بر سر میشیم و تابستونها خاک بر سر ... سرطان و انواع بیماریها در درون این شهر بیداد میکنه ... و مردمش هم عادت کردند و نمیتونند کاری کنند .چرا باید چنین کارخونه سیمانی در فلان نقطه ساخته میشد ... نهایت نهایتش میتونستند مواد رو از دل طبیعت خارج کنند و به نقطه ای دیگر ببرند ... ولی این کار رو نمیکنند چون براشون توجیه اقتصادی نداره... عموی من مهندس مکانیک بود و مدتی رو در درون اون کارخونه کار میکرد ... تعریف میکرد که از ژاپن اومده بودند و پیشنهاد داده بودند که برای این کارخونه فیلتر هایی طراحی میکنند که دیگه هیچ گرد و خاکی رو بیرون نده ... به شرط اینکه تمام گرد و غبار و ذرات برای ژاپن باشه ... که کارخونه سیمان سازی قبول نمیکنه ... و خودشون یه چیز میزارن سرش ... تا اون گرد و غبار رو مهار کنه و ذراتش هم برای خودشون باشه .... و فیلترها به روز نیستند و شهر رو نابود کرده ... سرطان داره در درون درود بیداد میکنه ... هیچ ارگانی هم مساله رو بررسی نمیکنه ... از اسرائیلی نبودن کارخونه هم اطمینان دارم .
مزرع
2. یا یکی از دوستان در مورد یک سری درخت اسرائیلی صحبت کرده بود ... درختان نخلی که اسرائیلی بودند و به نقطه ای آورده شده بودند و باعث بیماری های عفونی ریوی شده بودند ... شما اگر در جریان باشین کشور اسرائیل یا همون فلسطین دارای بهترین آب و هوا در دنیا هست .... آب و هوای مدیترانه ای ... بهترین میوه های دنیا و بهترین درختهای دنیا برای اسرائیل یا همون فلسطین هست ... اگر شما بخواین یک درخت گردو یا پرتغال یا ... بکارین و اگر کشاورز باشین ... تمام زورتون رو میزنین تا نهالهایی اسرائیلی پیدا کنین ... مخصوصا نهالهای اسرائیلی گردو در تمام دنیا مشهور هست ... نخل اسرائیلی رو هیچ اطلاعی ازش ندارم ولی میتونم حدس بزنم که کشاورز محلی اونجا اینقدر این طرف و اونطرف خرج کرده ... تا بتونه چند تا نهال نخل اسرائیلی گیر بیاره و در درون مزرعه اش بکاره ...

نهایت صحبتم این هست ...

این مسائل بیشتر نیاز به یک جور فرهنگ سازی نیاز داره و مسبب اصلی اش هم خودمون هستیم ...

سلام خانم

تو سخنرانی لینک طب و غذا چند نکته رو اشاره کرده بودن جناب دریایی که نکات شما رو در بر میگیره ..

بله ما یک بیوتروریسم درونی داریم که ناشی از ضعف مدیریتی و تنبلی و چه و چه هست .. و یک بیوتروریسم خارجی .. یعنی هردو قابل اتکاست..

اصلا ساختن کارخانه در اون محیط ، وقتی که میدونیم خطرناکه .. عجیبه! گاهی هم عمدیه .. مردم بیچاره گیر کردن این وسط!

بخاطر همین مجبوریم تا جاییکه از دستمون برمیاد خودمون از خودمون محافظت کنیم .. اقلا با تغذیه سموم رو دفع کنیم!! و هی از شش جهت سم نخوریم ..

ستايشگر;812521 نوشت:
به نام خدا.

جسارتا بنده میتونم از سرکار مشک سوال بکنم که چقدر به درست بودن حرف های جناب محمد دریایی اعتقاد و اعتماد دارند؟

سلام

بنده جناب کرمی رو با واسطه میشناسم و به صحبتهای ایشون اطمینان دارم .. اما چون همین دوستان جناب دریایی رو معرفی کردن سخنان ایشون رو کم و بیش قابل استناد میدونم ..

اصلا برای اطمینان خودتون میتونید مدتی در بیمارستانها و بین فامیل خودتون پرس و جو کنید در مورد وضعیت بیماریها و نازایی و بلوغ جنسی زودرس و .. بخصوص کلینیک نازایی رو سری بزنید ... دستتون میاد که چه خبره ..

غذای ارگانیک .. گوشت شتر مرغ

مارینر;812510 نوشت:
به نظرم تمام مشگلی که ما داریم از خودمون هست و ربطی به کشورهای خارجی نداره ... و ما الان چیزی به عنوان بیوتروریسم نداریم
سلام
تا حد زيادي موافقم. شايد 90 درصد
به قول امير قلعه نويي اين دست هاي پشت پرده! :Nishkhand: هر چه كه باشند فرقي نميكند چون تا زماني كه ما خودمان تلاش نكنيم كه مشكلاتمان را حل كنيم وضغيت همين خواهد بود

به قول حاج آقا پناهيان ، دشمن دارد وظيفهء خودش را براي جهنمي شدن به خوبي انجام ميدهد
تو چرا در انجام وظيفه ات براي بهشتي شدن اينقدر بي توجهي؟!

آنها فيلم ميسازند؟ خب تو هم بساز
آنها مد و لباس ارائه ميكنند؟ خب تو هم ارائه كن
آنها تكنولوژي دارند؟ خب تو هم توليد كن
هر جا هم با اعتقاد و دينت در تضاد بود ، لااقل جيگزينش را معرفي كن

خانم "مارينر" تا اينجا با شما موافقم. اما اينها دليل نميشود كه دشمنيِ دشمن را ناديده بگيريم
شما اگر بدانيد در يك كتاب ، تصاوير و مطالبي هست كه كه روابطِ ...... را نشان ميدهد ، ميگذاريد فرزند شما آن كتاب را بخواند؟
يا اگر بدانيد خانم همسايه سعي دارد فرزند شما را طبق ميل خودش تربيت كند ، آيا به او اجازه ميدهيد؟

مشک میگم اگر وقت داشتین یه موضوع ایجاد کنین ... با عنوان تغذیه سالم ... به نظرم خیلی مفید هست ...

1. اینکه باید ابتدا آب رو بجوشونیم و استفاده کنیم .
2. اینکه میخوایم سیب زمینی بخریم ... سیب زمینی کوچک بخریم . چون سیب زمینی های بزرگ با اوره بزرگ شده اند و همه اش کود صنعتی هست .
3. اینکه مثلا گوجه ارگانیک ... هسته های داخلیش سفیدیشون کم هست و اگر دوره هسته گوجه قشای سفید رنگ باشه ... نشونه این هست که ارگانیک نیست
4. اینکه اگر غذایی رو میخوایم تو مایکروویو بزاریم ... در درون کیسه پلاستیکی یا ظرف پلاستیکی و ... نذاریم

و ...

موافق هستین ... به نظرم خیلی چیزها در درونش مشخص میشه .

به نام خدا.

مشک;812524 نوشت:
سلام

بنده جناب کرمی رو با واسطه میشناسم و به صحبتهای ایشون اطمینان دارم .. اما چون همین دوستان جناب دریایی رو معرفی کردن سخنان ایشون رو کم و بیش قابل استناد میدونم ..

اصلا برای اطمینان خودتون میتونید مدتی در بیمارستانها و بین فامیل خودتون پرس و جو کنید در مورد وضعیت بیماریها و نازایی و بلوغ جنسی زودرس و چه چه .. بخصوص کلینیک نازایی رو سری بزنید ... دستتون میاد که چه خبره ..

سلام بر شما.

من کلیپ هایی که شما لینکشون رو زحمت کشیده بودید رو دیدم. خوب در مورد نمک و شکر و برنج که نمیتونم عرضی داشته باشم چون اطلاعی ازش ندارم، اما اون کلیپ "طب الصادق در تل آویو" موارد قابل توجهی توش بود.

بگذریم از کل ماجرا که خیلی عجیبه ( شخصی از ایران، دشمن درجه یک آمریکا و اسرائیل، رفته "حقوق" بخونه، بعد "خواهر" رئیس جمهور آمریکا، اونهم بوش دیوانه، بهش میگه بیا بریم اسرائیل، بعد این بنده خدا هم متعهد و معتقد بوده نه وطن فروش، چون استخاره و استشاره میکنه و تماس با ایران میگیره، بعد قضیه ی سفر یک ایرانی متعهد به اسرائیل با یک "مهر نمیزنیم" حل میشه، بعد این رو که هیچ ربطی هم نداره میبرنش "بیمارستان خیلی تخصصی" که تو یک باغ زیبا هم برپا شده از قضا و هیچ حرفی از محیط های تمیز و استریل و اینا نیست و بعدش هم طرف رئیس بیمارستان راست و حسینی همه چیز رو میذاره کف دست کسی که از کشور دشمن اومده!!! یا اینکه میبرنش اسرار کشور رو نشونش میدن که بله ما خودمون مسلمونی و شیعی زندگی میکنیم اما شما ها رو به نا مسلمونی میندازیم و به این طریق نقشه ی خودشون رو لو میدن! خلاصه خیلی عجیبه این داستان و باورش با اجازه تون خیلی سخت! ) اما ایشون ادعا میکنه که مثلا در تل آویو یه فست فودی ما ندیدیم! همین الان شما تو گوگل بزنید tel aviv mcdonalds قشنگ سه شعبه از این فست فودی در تل آویو رو میاره!

خوب پس بقیه ی ادعاهای ایشون هم از اعتبارشون کم میشه و لازمه توسط متخصصش بررسی بشن.

البته بنده در این موارد دانشی ندارم که بخوام بحث کنم و بگم ما تحت بیوتروریسم هستیم یا نیستیم. اما لازمه که حرف هامون دقیق و درست باشه تا راه حلی برای مشکلاتمون پیدا کنیم.

اما این رو میدونم که به هر حال، ما باید به فکر خیلی چیزها باشیم. اگر میخوایم مبارزه بکنیم با صهیونیست ها و سیطره ی وحشتناکشون بر همه چیز، از غذا گرفته تا اینترنت، نمیشه که هی بگیم آقا این بده، نکنید، اون بده، نخورید، اون رو درست کردن ما رو فلان کنن استفاده نکنید و ... باید بتونیم در کنار اینها بکنید ها رو هم درست کنیم. نمیشه هی بگیم خوب برنج نخورید ویتامین B نداره، رب گوجه نخورید رنگ داره، شیر نخورید پالم داره، نمک نخورید املاح نداره، شکر نخورید سم داره و ... نمیشه با نون جو و آب خوردن با اینها مبارزه کرد. نا سلامتی کشور دستمونه! باید بتونیم قسمت "انجام بده" هامون رو هم متناسب با "انجام نده" ها پیشرفت بدیم.

مارینر;812529 نوشت:
مشک میگم اگر وقت داشتین یه موضوع ایجاد کنین ... با عنوان تغذیه سالم ... به نظرم خیلی مفید هست ...

1. اینکه باید ابتدا آب رو بجوشونیم و استفاده کنیم .
2. اینکه میخوایم سیب زمینی بخریم ... سیب زمینی کوچک بخریم . چون سیب زمینی های بزرگ با اوره بزرگ شده اند و همه اش کود صنعتی هست .
3. اینکه مثلا گوجه ارگانیک ... هسته های داخلیش سفیدیشون کم هست و اگر دوره هسته گوجه قشای سفید رنگ باشه ... نشونه این هست که ارگانیک نیست
4. اینکه اگر غذایی رو میخوایم تو مایکروویو بزاریم ... در درون کیسه پلاستیکی یا ظرف پلاستیکی و ... نذاریم

و ...

یه همچین تاپیکی قبلا دیدم http://www.askdin.com/showthread.php?t=46737

ولی یه تاپیک جداگانه میزنم باشه .. البته قصد و نیتم از ایجاد این تاپیک همین بود که جلوی ضرر رو بگیریم با دستورات درست !! فکر نمیکردم بحث به اینجاها بکشه..!

یه تاپیک دیگه میزنم پس..

ستايشگر;812530 نوشت:
به نام خدا.

سلام بر شما.

من کلیپ هایی که شما لینکشون رو زحمت کشیده بودید رو دیدم. خوب در مورد نمک و شکر و برنج که نمیتونم عرضی داشته باشم چون اطلاعی ازش ندارم، اما اون کلیپ "طب الصادق در تل آویو" موارد قابل توجهی توش بود.

بگذریم از کل ماجرا که خیلی عجیبه ( شخصی از ایران، دشمن درجه یک آمریکا و اسرائیل، رفته "حقوق" بخونه، بعد "خواهر" رئیس جمهور آمریکا، اونهم بوش دیوانه، بهش میگه بیا بریم اسرائیل، بعد این بنده خدا هم متعهد و معتقد بوده نه وطن فروش، چون استخاره و استشاره میکنه و تماس با ایران میگیره، بعد قضیه ی سفر یک ایرانی متعهد به اسرائیل با یک "مهر نمیزنیم" حل میشه، بعد این رو که هیچ ربطی هم نداره میبرنش "بیمارستان خیلی تخصصی" که تو یک باغ زیبا هم برپا شده از قضا و هیچ حرفی از محیط های تمیز و استریل و اینا نیست و بعدش هم طرف رئیس بیمارستان راست و حسینی همه چیز رو میذاره کف دست کسی که از کشور دشمن اومده!!! یا اینکه میبرنش اسرار کشور رو نشونش میدن که بله ما خودمون مسلمونی و شیعی زندگی میکنیم اما شما ها رو به نا مسلمونی میندازیم و به این طریق نقشه ی خودشون رو لو میدن! خلاصه خیلی عجیبه این داستان و باورش با اجازه تون خیلی سخت! ) اما ایشون ادعا میکنه که مثلا در تل آویو یه فست فودی ما ندیدیم! همین الان شما تو گوگل بزنید tel aviv mcdonalds قشنگ سه شعبه از این فست فودی در تل آویو رو میاره!

خوب پس بقیه ی ادعاهای ایشون هم از اعتبارشون کم میشه و لازمه توسط متخصصش بررسی بشن.

در حال ویرایش

ایشون متخصص طب سنتی هستن ، پزشک هستن .. البته شاید بعدنا اومدن فست فود زدن واینا قدیمیه ! نمیدونم ..اما ایشون هم کسی نیستن که با حرفهای بی اساس اعتبار خودشون رو خدشه دار کنن ...

میتونید به کلیپهای دکتر کرمی هم مراجعه بفرمایید ..

به نام خدا.

مشک;812535 نوشت:
ایشون متخصص طب سنتی هستن ، پزشک هستن .. البته شاید بعدنا اومدن فست فود زدن واینا قدیمیه ! نمیدونم ..اما ایشون هم کسی نیستن که با حرفهای بی اساس اعتبار خودشون رو خدشه دار کنن ...

میتونید به کلیپهای دکتر کرمی هم مراجعه بفرمایید ..

ایشون پزشک هستند اما به نقل از دوستشون که حقوق میخونده نقل میکردند.

خوب پس باید نتیجه بگیریم که اسرائیلی ها هم بعد از مدتی فهمیدن که فست فود چیز خوبیه برای خودشون هم زدن علاوه بر مردم جهان سوم!

والا بنده تا دلتون بخواد سخنران دیدم که از اینجور لغزشها داشته! الان من بهتون نمیگفتم که تو تل آویو مک دونلد هست، شما میرفتی چک کنی؟ خوب اون بنده خدای سخنران هم میگه حالا کسی نمیره چک کنه که! به حساب آبروی قبلیم این رو هم قبول میکنن! ( حالا شخص ایشون رو نمیگم ها! در کل عرض میکنم که خیلی ها از این لغزش ها میکنن و بین صد تا حرفی که مطمئن هستن، ده تا هم از اون نامطمئن هاش میزنن، لازم میشه آدم اون نود تا رو هم تحقیق کنه )

ان شاء الله در فرصت های بعدی از بیانات دکتر کرمی استفاده میکنم.

با تشکر ، ستایشگر :Gol:

ستايشگر;812530 نوشت:
اما ایشون ادعا میکنه که مثلا در تل آویو یه فست فودی ما ندیدیم!
سلام برادر
خوب هستيد؟

من نميتوانم كليپ ها را ببينم پس شايد نظرم اشتباه باشد
گاهي اوقات افراد يك جمله را به معناي خاصي ادا ميكنند. مثلاً ميگوئيم اين خارجي ها همه مو بلوند هستند. مشخص است كه منظور ما كليت اروپاست كه بلوند هستند ، نه اينكه هيچ مو مشكي آنجا پيدا نشود

اما جداي از اين موضوع ، چه اجباري هست كه با به اين جريان شبيه فيلم سينمايي نگاه كنيم كه منتظر باشيم اسناد سري براي آن رو بشود؟! مثلاً وقتي گفته ميشود برنامه هايي پشت پردهء اعمال غرب وجود دارد ، غالب مردم منتظر هستند كه تصاويري از يك كارخانه با دوربين مخفي ضبط بشود كه يك عده دارند با لباس هاي زرد و ماسك هاي ترسناك ، سلاح بيولوژيكي توليد ميكنند!

خب البته همين هم ممكن است باشد ، اما بحث توطئه لزوماً اين چيزها نيست

1 - آيا قبول داريم غرب با ما آبش توي يك جوب نميرود يا نه؟
2 - آيا قبول داريم نظام غرب سرمايه داري است يا نه؟
3 - آيا قبول داريم كه سرمايه دارِ بي اعتقاد ، براي پيش برد اهدافش دست به هر كاري ميزند يا نه؟

به نظر من كنار هم قرار دادن همين سه مورد كافي است تا براي خوردن يك ليوان آب از دست غرب هم احتياط كنيم. چرا راه دور ميرويم؟ نمونه اش فست فود و پيتزا و نوشابه
سه نمونه از خوراك كه به نوعي به غرب برميگردد و از فرهنگ آنها وارد ايران شده است
خب اينها بجز اينكه خوشمزه هستند و پول توي جيب فروشندگان خود ميكنند (فروشندگان مادر) آيا سودي هم براي بدن دارند؟ اصلاً بجز ضرر چيزي دارند؟
اصلاً فراماسونري ، دجال ، صهيونيسم و..... اينها را همه ميگذاريم كنار ، فقط همين توضيح بالا كه نمونه هايش هم بسيار است ، براي اخطار كافي است

ستايشگر;812548 نوشت:
والا بنده تا دلتون بخواد سخنران دیدم که از اینجور لغزشها داشته! الان من بهتون نمیگفتم که تو تل آویو مک دونلد هست، شما میرفتی چک کنی؟ خوب اون بنده خدای سخنران هم میگه حالا کسی نمیره چک کنه که! به حساب آبروی قبلیم این رو هم قبول میکنن! ( حالا شخص ایشون رو نمیگم ها! در کل عرض میکنم که خیلی ها از این لغزش ها میکنن و بین صد تا حرفی که مطمئن هستن، ده تا هم از اون نامطمئن هاش میزنن، لازم میشه آدم اون نود تا رو هم تحقیق کنه )

سلام ..

البته بنده اون قسمت رو جدی نگرفتم ... ما عادت کردیم از یک دیوار صاف و سالم فقط آجر کجش رو بینیم ( اگر احتمالا کجی داشته باشد ) !! اما بنده منظورم فقط توجه به قسمت فست فودش نبود .. عکسهایی منتشر شده که نشون میده عروس اسراییلی چه جوریه ! و چقدر مقید هستن و اینکه از طب سنتی پیروی میکنن و خودشون صادرکننده سیگارهایی با مواد خاص به ایران هستن و ...

خب شما میتونید سراغ کسانی برید که نظرتون رو جلب میکنن .. و حتی میتونید خودتون تحقیق کنید شخصا .. چون واقعا قابل تحقیق هم هست ..

موفق باشید

به نام خدا.

Reza-D;812550 نوشت:
سلام برادر
خوب هستيد؟

من نميتوانم كليپ ها را ببينم پس شايد نظرم اشتباه باشد
گاهي اوقات افراد يك جمله را به معناي خاصي ادا ميكنند. مثلاً ميگوئيم اين خارجي ها همه مو بلوند هستند. مشخص است كهمنظور ما كليت اروپاست كه بلوند هستند ، نه اينكه هيچ مو مشكي آنجا پيدا نشود

اما جداي از اين موضوع ، چه اجباري هست كه با به اين جريان شبيه فيلم سينمايي نگاه كنيم كه منتظر باشيم اسناد سري براي آن رو بشود؟!
مثلاً وقتي گفته ميشود برنامه هايي وجود دارد ، غالب مردم منتظر هستند كه تصاويري از يك كارخانه با دوربين مخفي ضبط بشود كه يك عده دارند با لباس هاي زرد و ماسك هاي ترسناك ، سلاح بيولوژيكي توليد ميكنند!

خب البته همين هم ممكن است باشد ، اما بحث توطئه لزوماً اين چيزها نيست

1 - آيا قبول داريم غرب با ما آبش توي يك جوب نميرود يا نه؟
2 - آيا قبول داريم نظام غرب سرمايه داري است يا نه؟
3 - آيا قبول داريم كه سرمايه دارِ بي اعتقاد ، براي پيش برد اهدافش دست به هر كاري ميزند يا نه؟

به نظر من كنار هم قرار دادن همين سه مورد كافي است تا براي خوردن يك ليوان آب از دست غرب هم احتياط كنيم. چرا راه دور ميرويم؟ نمونه اش فست فود و پيتزا و نوشابه
سه نمونه از خوراك كه به نوعي به غرب برميگردد و از فرهنگ آنها وارد ايران شده است
خب اينها بجز اينكه خوشمزه هستند و پول توي جيب فروشندگان خود ميكنند (فروشندگان مادر) آيا سودي هم براي بدن دارند؟ اصلاً بجز ضرر چيزي دارند؟
اصلاً فراماسونري ، دجال ، صهيونيسم و..... اينها را همه ميگذاريم كنار ، فقط همين توضيح بالا كه نمونه هايش هم بسيار است ، براي اخطار كافي است

سلام بر شما جناب رضا. خوب هستید شما؟ نماز و روزه هاتون قبول درگاه الهی ان شاء الله.

بله. بنده جدای از این قضایای بیوتروریسم، معتقدم فست فود چیز خوبی نیست و هر چه کمتر، خیلی بهتر! Smile

این قضیه بیوتروریسم رو هم بنده نمیدونم هست یا نیست ( که البته برمیاد از اینها! اینهایی که من شناختم، کاملا برمیاد ازشون! ). متاسفانه مطالعه ای در این زمینه نداشتم. این رو افرادی که ازش علم دارند باید بفرمایند. عرض بنده تنها ناظر به این حرف های جناب دریایی بود.

بنده اون پست رو ویرایش کردم و در ادامه ی عرایض قبلیم گفتم که منظور و هدف بنده این بود که برای بحث هامون باید دقیق باشیم تا بتونیم درست فعالیت بکنیم. همین چیزی که بنده گفتم، فرض کنید حرف های ایشون فراگیر بشه و مثلا از تلویزیون هم پخش میکنن که برنج فلانه، نمک بهمانه و ... و این حرف ها هم مثلا کاملا علمی و صحیح هست بعد اونی که متولی واردات این اقلام به ایران هست، میاد همینی که بنده گفتم رو میذاره کنار حرف ایشون که گفتند تو تل آویو فست فود ندیدیم ( ایشون تاکید میکنند که یک نوشابه هم دستشون ندیدم! )، با قدرت رسانه ای وحشتناکش کل اعتبار حرف های ایشون رو میبره زیر سوال و خلاص! باید دقیق باشیم و فرصت کمترین خطا رو بهشون ندیم که اونها خوب بلدن چیکار کنن!

به نام خدا.

مشک;812551 نوشت:
سلام ..

البته بنده اون قسمت رو جدی نگرفتم ... ما عادت کردیم از یک دیوار صاف و سالم فقط آجر کجش رو بینیم ( اگر احتمالا کجی داشته باشد ) !! اما بنده منظورم فقط توجه به قسمت فست فودش نبود .. عکسهایی منتشر شده که نشون میده عروس اسراییلی چه جوریه ! و چقدر مقید هستن و اینکه از طب سنتی پیروی میکنن و خودشون صادرکننده سیگارهایی با مواد خاص به ایران هستن و ...

خب شما میتونید سراغ کسانی برید که نظرتون رو جلب میکنن .. و حتی میتونید خودتون تحقیق کنید شخصا .. چون واقعا قابل تحقیق هم هست ..

موفق باشید

بله. اما اسرائیل هم طیف داره. همه یهودی معتقد که نیستن. یهودی آتئیست دارن، یهودی معمولی دارن، یهودی خیلی معتقد و تندرو هم دارن! مثل این میمونه که شخصی بیاد از عروسی عزیزانی که میرن سر مزار شهدا عقد میکنن رو فیلم و عکس بگیره، بعد بگه ایران اینطوریه! حالا فرض کنید دشمنان ما بخوان طبق این عکس و فیلم ها ما رو تحلیل کنند و برامون برنامه بریزن و بخوان با ما مقابله کنن! ناگفته پیداست که میرن تو دیوار!

کل عرض بنده اینه : در حرف هامون دقیق باشیم تا جای سوء استفاده نداشته باشه.

خدا شر دشمنان رو از سر ملت مظلوم مسلمان کم کنه به برکت ماه رمضان ان شاء الله.

ستايشگر;812556 نوشت:
به نام خدا.

بله. اما اسرائیل هم طیف داره. همه یهودی معتقد که نیستن. یهودی آتئیست دارن، یهودی معمولی دارن، یهودی خیلی معتقد و تندرو هم دارن! مثل این میمونه که شخصی بیاد از عروسی عزیزانی که میرن سر مزار شهدا عقد میکنن رو فیلم و عکس بگیره، بعد بگه ایران اینطوریه! حالا فرض کنید دشمنان ما بخوان طبق این عکس و فیلم ها ما رو تحلیل کنند و برامون برنامه بریزن و بخوان با ما مقابله کنن! ناگفته پیداست که میرن تو دیوار!

کل عرض بنده اینه : در حرف هامون دقیق باشیم تا جای سوء استفاده نداشته باشه.

خدا شر دشمنان رو از سر ملت مظلوم مسلمان کم کنه به برکت ماه رمضان ان شاء الله.

حرفتون رو قبول دارم .. درسته..:)

البته اینجا منظور یهودصیهونیزم بوده که چرا خودشون وقتی صادرکننده این خرابی ها هستن ، مردمان خودشون در امانن از خیلی از موارد !! منظور رو کردن نیت پست و دشمنی عمیقشون هست ..

التماس دعا

ستايشگر;812554 نوشت:
باید دقیق باشیم و فرصت کمترین خطا رو بهشون ندیم که اونها خوب بلدن چیکار کنن!
بله اين را قبول دارم. كاملاً منطقي است

حالا کاربرهایی که ناراحت میشن که میگم با کاربر بحث نمی کنم، و اینو حمل بر غرور میکنن، جوابشونو می گیرن. طرف همه تهمتی میزنه و میگه زبان گزنده داری یا چه میدونم عصبانی هستی! طرف قاعده میبافه که شیطان رو هم نباید لعنت کرد! اون یکی یه چیز دیگه میگه. خلاصه یه شیر تو شیریه که بیا و ببین. حیف وقت آدم که بخواد با اینا بحث کنه!

بنده نمی نویسم که کسی لذت ببره، نمی نویسم که خودمو مطرح کنم، خواهان تأیید کسی هم نیستم. من حرف حق رو می زنم. اینکه دو طرف متقابل هم با هم با من مقابله کنن باعث افتخاره. بشینین از من بد بگید و از خودتون افسانه ببافید.

واقعاً حیف آدم.

بنام خدا.

فریاد سکوت;812389 نوشت:
ولی تا جایی که من متوجه شدم بحث در مورد یه مشت سیب و سس هست و بحث ربطی به سیاست نداره

عشق امامم:

و عرض سلام مجدد..

و البته شما کاملا درست میفرمایید عذرمیخواهم{و البته منهم ابتدا پاسخ اصل تاپیک را دادم که برای ریشه کن نمودن این مشکل چه باید کرد که حرف اخر را اول زدم که گفتم واردات موادغذایی و خاصه کشاورزی از خود امریکا یا انگلیس بهترین اقدام خواهدبود>>یعنی کشورهایی که ما با انها دشمن هستیم یا انها با ما دشمن هستند که ما باید قبول داشته باشیم که زورمان به سر انها نرسیده و نمیرسد که نه ما بلکه یکصد کشورجهان سومی هم با هم متحد شوند زورشان به سر امریکا و انگلیس و غرب نخواهندرسید پس چرا افتابه خرج لحیم شود که بعد از کلی خرج و مخارج و هزینه های انسانی و اعتقادی و مالی،دست اخر برسیم به اینجا که من الان بیان داشتم یعنی یا دوستی با دشمنان طراز اول که فعلا قدرتهای جهانی هستند یا واردات مواد کشاورزی و غذایی و مصرفی از این کشورها که خدایی نکرده بخاطر این دشمنی از طرق مختلف منجمله از طریق آب و هوا یا مواد دیگر یا سیاستهای دیگر که خود مسئولان بروند بررسی نمایند ، بما لطمه و صدمه وارد ننمایند که انها فعلا توانایی انجام چنین اقداماتی را و هر اقدام خصمانه دیگر بما را دارند}

فریادسکوت:
دوست محترممون صرفا نیتشون تبلیغات مصرف درست و سالم هست.

اتفاقا تمام عرض منهم تغذیه سالم است و عرض کردم که شاید دیگرانی فقط مو را دیده و میبینید اما من و برخی دیگر پیچش مو را و البته هشدار من از طریق این سایت و انجمن که گفته میشود بعرض مسئولان مربوطه اش میرسد بخود مسئولان رده بالای اقتصادی و بهداشتی و سیاسی و امنیتی ست که اگرنمیدانند با چه دشمنی رودرو بوده و خواهند شد من و شما و دیگران که وقت داشتیم و مقداری مطالعه و تحقیق نموده ایم بحکم وظیفه این اطلاع رسانی را انجام بدهیم که بگمانم سیاست امروز نظام الهی و رهبری فهیم ما بر اساس علم و حکمت بیشتر و برتر بنا شده نه فقط طرفداری از شعارمرگ برامریکا یا تعصب و احساسات و بی علمی و بی دانشی که ما مردم و بلکه خود حاکمیت هم به اندازه کافی از این متعصبین بی علم و عمل،صدمات جبران ناپذیری را خورده ایم که آثار سوء آنرا همگان داریم در هجوم موج ویرانگربیماری های ارثی و تغذیه ای و تنفسی و یا موج بیکاری و فقر و فحشا و گرانی و هزار کوفت و زهرمار دیگر و بروشنی میبینیم.

{{>>مورد اخر هم اینکه نباید توقع نمود هر تاپیک در همان جهت مناسب خودش پیش برود و گاهی هم کمی انحراف و تلنگر بد نخواهدشد

در امر صنعت غذا و صنایع کشاورزی هم حرف من فعلا همان بود که گفتم که تاوقتیکه شهروند و دکتر و مهندس و دانشمند ما از خروجی های دانشگاههای اروپایی و امریکایی،باید دکتر و مهندس و دانشمند و باسواد و بلکه باشخصیت شوند پس چه بهتر که موادغذایی ما هم از همان کشورهای صاحب علم تامین شوند.