صفحه 1 از 19 12311 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: کشتار مردم ایران با بیو تروریسم ...

علاقه
    مطالعه .. ورزش
    نوشته
    1,586
    حضور
    52 روز 8 ساعت 25 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    158
    صلوات
    5441

کشتار مردم ایران با بیو تروریسم ...

سلام

طاعات و عباداتتون قبول حق ان شاالله

نمیدونم چقدر با آقای دکتر کرمی آشنا هستید .. ایشون سالها پیش صحبتهایی در مورد بیوتروریسم داشتن ولی جدی گرفته نمیشد !! دکتر محقق تیزفهمی هستن..

حالا که کارد به استخون رسیده و سونامی سرطان و نازایی و بلوغ جنسی زودرس بیداد میکنه ، دیگه داد چنین اشخاصی دراومده ! البته سخنرانی های زیادی دارن .. این قسمتی از یکی از سخنرانی های ایشون هست..

دانلود از اسکدین:

http://www.askdin.com/attachment.php?attachmentid=3006475442&stc=1&d=146 6070294

بهتره که بیشتر مراقب خریدهای سوپری و آماده ی خودمون باشیم !! و به زندگی سنتی رو بیاریم تا در امان باشیم ...ان شاالله

به خانمهای عزیز توصیه میکنم از تالیفات و مقالات آقای خدادادی برای شروع استفاده کنن : http://www.tebbeghorani.com/ و اگر نمیدونین که چجوری بدون فست فود و رب و سس و کنسروها غذا بپزید کتاب ارمغان تندرستی ایشون رو تهیه کنید و لذت غذای خوشمره و سالم رو با هم تجربه کنید..

در مورد آب ... حتما آب رو بجوشونید و بعد که سرد شد بخورید و اصلا سراغ آب معدنی نرید .. میدونید کشوری مثل انگلیس که کمبود آب داره ، اجازه واردات آب رو از هر کشوری نمیده و خیلی از قرصهایی که وارد ایران میشه تو خود همون کشورهای سازنده ممنوع هستن ؟! حالا اینجا تو ایران ، یک سرمایه دار انگلیسی کارخانه آب معدنی داره و مدتی پیش خبرنگار هشت و سی باهاش مصاحبه کرد که چرا محصولات شما باعث بیماری شده ؟ خیلی راحت گفت همچین چیزی نیست و پروندش بسته شد رفت!!! این مسائل جدی تر از اونی هستن که فکرش رو میکردیم !

پروژه ی " آب " پروژه ایه که بارها همایش براش گذاشتن و دارن روش مانور میدن ... به هوش باشید...
    ویرایش توسط مشک : ۱۳۹۵/۰۳/۲۷ در ساعت ۱۴:۲۲
    خدانگهدار اسکدین

2. صلوات ها 17

3.  

علاقه
    دشمن شناسی - سرودن شعر
    نوشته
    6,121
    حضور
    136 روز 8 ساعت 4 دقیقه
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    19213

نقل قول نوشته اصلی توسط مشک نمایش پست ها
    کشتار مردم ایران با بیوتروریسم
    سلام و عرض ادب
    موضوع بسيار خوبي است ، ولي در كشور ما كو گوش شنوا؟!

تا يكي حرف ميزند سريع به او ميگويند متوهم! توهم توطئه! هراس از بيگانه! نميدونم چي چي فرني!!!

همسر من چند ماه است كه به بيماري سرطان مبتلا شده اند. زماني كه ايشان را به بيمارستان الزهراء اصفهان برديم ، آنقدر بيمار زياد بود كه متعجب شده بوديم!
    به قول يكي از دوستان انگاركسي دم در بيمارستان ايستاده بود و مردم را نوبتي بيمار ميكرد و به بيمارستان ميفرستاد!
    روزي كه قرار بود از تودهء درون قفسه سينه همسرم نمونه برداري كنند ، 107 نفر در همان روز عمل جراحي شدند و همگي هم بيماري هاي دشواري داشتند

از توده هاي خوش خيم و مشكلات ريوي بگيريد تا سرطان و بيماري هاي خوني ، واقعاً فراوان شده اند
    يكي از همتختي هاي همسرم ميگفت در اطراف ما مشكلات ريه تقريباً 4 - 5 برابرشده است!
    خود من هم چون پيگير بيماري همسرم هستم ، با تحقيقات خانگي كه داشتم تقريباً خانواده اي را نديدم كه يك تا چند نفر بيمار سرطاني نداشته باشند!

نميخواهم فيلمي نظر بدهم و بگويم لزوماً تمام نظريه ها در باب بيوتروريسم صحيح هستند
    اما متنفرم از اينكه سرمان را مثل كبك در زمين كرده ايم و هِي به خودمان القاء مي كنيم همه چيز خوب است! ، همه چيز آرام است!

چند وقت پيش در يكي از سايت ها صحبتي شده بود درمورد استفاده از مفاهيم شيطاني و آخرالزماني در فيلمهاي هاليوودي
    باور كنيد بعضي از هموطنان ما چنان متعصبانه از هاليوود دفاع ميكردند كه من مات و مبهوت مانده بودم!

آن حرفی که بین مردم خریدار دارد حرف حق نیست
    بلکه حرفی است که با
    داد گفته شود. چه حق باشد ، چه نباشد

5. صلوات ها 17

علاقه
    مطالعه .. ورزش
    نوشته
    1,586
    حضور
    52 روز 8 ساعت 25 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    158
    صلوات
    5441

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza-D نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    موضوع بسيار خوبي است ، ولي در كشور ما كو گوش شنوا؟!

تا يكي حرف ميزند سريع به او ميگويند متوهم! توهم توطئه! هراس از بيگانه! نميدونم چي چي فرني!!!

همسر من چند ماه است كه به بيماري سرطان مبتلا شده اند. زماني كه ايشان را به بيمارستان الزهراء اصفهان برديم ، آنقدر بيمار زياد بود كه متعجب شده بوديم!
    به قول يكي از دوستان انگاركسي دم در بيمارستان ايستاده بود و مردم را نوبتي بيمار ميكرد و به بيمارستان ميفرستاد!
    روزي كه قرار بود از تودهء درون قفسه سينه همسرم نمونه برداري كنند ، 107 نفر در همان روز عمل جراحي شدند و همگي هم بيماري هاي دشواري داشتند

از توده هاي خوش خيم و مشكلات ريوي بگيريد تا سرطان و بيماري هاي خوني ، واقعاً فراوان شده اند
    يكي از همتختي هاي همسرم ميگفت در اطراف ما مشكلات ريه تقريباً 4 - 5 برابرشده است!
    خود من هم چون پيگير بيماري همسرم هستم ، با تحقيقات خانگي كه داشتم تقريباً خانواده اي را نديدم كه يك تا چند نفر بيمار سرطاني نداشته باشند!

نميخواهم فيلمي نظر بدهم و بگويم لزوماً تمام نظريه ها در باب بيوتروريسم صحيح هستند
    اما متنفرم از اينكه سرمان را مثل كبك در زمين كرده ايم و هِي به خودمان القاء مي كنيم همه چيز خوب است! ، همه چيز آرام است!

چند وقت پيش در يكي از سايت ها صحبتي شده بود درمورد استفاده از مفاهيم شيطاني و آخرالزماني در فيلمهاي هاليوودي
    باور كنيد بعضي از هموطنان ما چنان متعصبانه از هاليوود دفاع ميكردند كه من مات و مبهوت مانده بودم!

سلام

بحث بیوتروریسم بسیار حساس و مهم تر از اون چیزیه که هممون فکر میکنیم !! در مورد مشکلات ریوی ، خود هشت و سی گزارشی پخش کرد که درختانی در خوزستان کاشته شده که تازه متوجه شدن این درختان با بارش باران تولید سمی میکنه که باعث تنگی نفس و مشکلات ریوی میشه !! و بعد از تحقیقات زیاد مشخص شد که این درختان سالها قبل از اسراییل وارد ایران شده و کاشته شده و خدا میدونه که چه کارهایی از این قبیل کردن و ما همچنان خوابیم !

پوتین ، رئییس جمهور روسیه ، چندبادی گارد خاص داره برای جمع کردن ادرار و مدفوعش در هر کشوری که میره برای اینکه از طریق آزمایشات ژنتیکی پی به سیستم بدنش نبرن و از طریق بیوتروریسم و این قبیل مسائل بیمار و مسمومش نکنن!! زمانیکه ایران اومد بخاطر اینکه بگه به شما اطمینان دارم این کار رو نکرد و بعد ازا ون جنجالی در بی بی سی و بین رئیس جمهور آمریکا و پوتین رخ داد !!! تا این حد باید محتاط بود !

شما همینجا در همین سایت ، به تاپیک آشپزباشی سری بزنید و نحوه ی پخت وپز و موادی که به کار برده میشه توسط دوستانی که دارای اطلاعات بالا و زمینه ی علمی عالی هستن رو ببینید !! محاله شخصی این هارو بخوره و بعد یکی دوسال به یکی دو تا بیماری دچار نشه !!

ما طب و نحوه زندگی قرآنی داریم ، ما کلام معصومین رو داریم ، به ما ساده زیستی آموخته شده این ساده زیستی فقط در پوشاک و مایحتاج خانه نیست ، بلکه ترکیبات غذایی هم هر چقدر ساده تر باشن سریعتر و راحت تر هضم و چذب میشن..

بیماریهای قندی و اضافه وزن در ماه رمضان سر به فلک میزاره !! آیا اینه چیزی که در ماه مهمانی خدا باید اتفاق بیفته ؟!

چند وقت پیش هم که جریان روغن پالم در لبنیات ، درز پیدا کرد فقط خدا میدونه در این چند سال همین روغن پالم چه ها با کبد مردم کرده !! ولی حافظه ی مردم ضعیفه و زود فراموش میکنن...

سرجریان همین نوشابه های انرژی زا ، برید و بادوستانی که آزمایشگاه دارن صحبت کنید .. از ادرار گاو نر استفاده میشه ، یا ژله ها که از خوک و استخوان ماهی استفاده میشه و یا شکلاتهایی که برخیشون چربی خوک دارن!!

زمانی خودمون تولید کننده شکر بودیم در شهرهای جنوبی ، بعد از مدتی کارخونه اش خوابید !! پس از تحقیقات زیاد دیده شد که آمریکا شکر ریخته لب مرز با قیمت خیلی خیلی کمتر و اینکه تو همین شکرهای وارداتی چه ها تزریق شده الله اعلم !!

مگر عسل و خرما و توت و انجیر رو ازمون گرفتن ؟

الان در بازار پره برنجهایی هست که یک روزه عمل میاد توسط مواد پلاستیکی !!! یک ماه پیش یکی از دوستانم مشکل روده پیدا کرده رفته بودیم بیمارستان ملاقاتش .. دکترش میگفت که برنج ایرانی بخور ، برنجهای وارداتی یک روزه عمل میاد و از مواد پلاستیکی ست که روده رو بیمار میکنه !! و حتی باعث سرطان روده میشه ...

سالها پیش دوره گردهایی رو فرستادن تو محله و کوچه ها با تبلیغ اینکه ظروف مسی غیربهداشتیه و ظروف مسی رو از زندگی ایرانی ها خارج کردن جاش ظروف سمی وارد کردن !! الان خودشون دارن ظروف مسی استفاده میکنن تو برنامه های آشپزیشون !! و مردم ما همچنان چسبیدن به ظروف سمی..!!

من نمیدونم اینها کجاش توهمه؟! اینکه مردم رو از طب سنتی و زندگی سنتی بگیری و بهشون لایف استایل مزخرف و بیماری زای غربی تزریق کنی ، توهمه؟!

آمارها رو اگر نگاهی بندازیم متوجه میشیم که چه خبره مگر اینکه تنبلی و وابستگی اجازه نده واقعیت رو ببینیم ...

بنده به دلیل ارتباطات و دوستانی که دارم که در این زمینه ها فعالیت دارم .. چیزهایی پیدا کردیم و آزمایش کردیم که مغزمون سوت میکشید خداشاهده...باید فریاد زد از این همه غفلت...باید داد زد بعدشم سر به بیابون گذاشت!!

امیدوارم همسر محترمون شفا پیدا کنن .. خیلی ناراحت شدم وقتی مطلبتون رو خوندم..اما اینو فراموش نکنید که هر دردی رو ، خداوند متعال ، اول درمانش رو قرار داده .. حتما سراغ اشخاصی برید مثل آقای تبریزیان و شاگردان آقای آل اسحاق در قم .. بنده شاهد بودم که سرطان و ام اس و خیلی از بیمارهای ، از دید غرب ، لاعلاج رو درمان کردن... خدا آقای آل اسحاق رو رحمت کنه .. ابوعلی سینای زمان ما بودن...
    ویرایش توسط مشک : ۱۳۹۵/۰۳/۲۴ در ساعت ۱۵:۱۹
    خدانگهدار اسکدین

7. صلوات ها 18

نوشته
    744
    حضور
    13 روز 17 ساعت 56 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    3344

بحث جالبیه

ولی مگه ما چقدر میتونیم رعایت کنیم و خودمون خوراکمون رو تهیه کنیم

مثلا رب رو آبلیمو رو میشه تهیه کرد .... مرغ و گوشت رو هم باید خودمون تهیه کنیم ؟

تو زندگی آپارتمانی میشه گوسفند و مرغ و خروس نگه داشت؟

همه اینا رو باید بهداشت رسیدگی کنه که نمیکنه

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza-D نمایش پست ها
    تودهء درون قفسه سينه
    به این توده ها عملا میگن برست

میدونین یکی از علل اصلی این برست چیه ؟ مرغ هایی که استفاده میکنیم چون

همشون هورمونی هستن باعث میشن تو سینه خانما توده هایی ایجاد بشه و باعث سرطان بشه

كـــــــــاش
    قلبـــها انقدر صــــاف بــــود

كه قبـــــل از پاييـــــن آمدن
    دستــــها

دعــــا ها
    مستــــجاب ميــــشد

9. صلوات ها 11

علاقه
    مطالعه .. ورزش
    نوشته
    1,586
    حضور
    52 روز 8 ساعت 25 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    158
    صلوات
    5441

نقل قول نوشته اصلی توسط فریاد سکوت نمایش پست ها
    بحث جالبیه

ولی مگه ما چقدر میتونیم رعایت کنیم و خودمون خوراکمون رو تهیه کنیم

مثلا رب رو آبلیمو رو میشه تهیه کرد .... مرغ و گوشت رو هم باید خودمون تهیه کنیم ؟

تو زندگی آپارتمانی میشه گوسفند و مرغ و خروس نگه داشت؟

همه اینا رو باید بهداشت رسیدگی کنه که نمیکنه

به این توده ها عملا میگن برست

میدونین یکی از علل اصلی این برست چیه ؟ مرغ هایی که استفاده میکنیم چون

همشون هورمونی هستن باعث میشن تو سینه خانما توده هایی ایجاد بشه و باعث سرطان بشه

سلام عزیزم

مگر مردم قدیم چطوری زندگی میکردن ؟ تو بحث گوشت ، گوشت گوسفند و شتر رو میتونیم تهیه کنیم از جاهاییکه مطمین هستیم ! اصلا مرغ ، گوشتش از زمانیکه تخم میزاره خوردن نداره ! کیفیت گوشتش رو از دست میده و اگر نگاهی به خوراک قدیمی ها کنید گوشت خروس میخوردن .. به دلیل گرمی طبع و ملایمتی که داره.. از مرغ برای تخمش استفاده میکردن..

مگر بنده چطوری دارم زندگی میکنم که سالهاست مواد سوپری و یخ زده رو ترک کردم ؟ باور کنید که حتی یک بار سرما نخوردم از اونزمان تا به حال !! شما کتاب ارمغان تندرستی رو تهیه کنید متوجه میشید که غذا پختن به روش سالم کاری نداره ! فقط ذهنیت مارو تغییر دادن...

در ما نیاز بوجود آوردن .. نیاز به ترکیبات مزخرف و بعد مصرف قرص و بعد قرص بعدی برای از بین بردن عوارض جانبی قرص قبلی و به همین ترتیب الی ماشاالله...
    خدانگهدار اسکدین

11. صلوات ها 16

علاقه
    مباحثه
    نوشته
    1,136
    حضور
    20 روز 1 ساعت 3 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    2465

سلام

طاعات و عباداتتون قبول حق ان شاالله

نمیدونم چقدر با آقای دکتر کرمی آشنا هستید .. ایشون سالها پیش صحبتهایی در مورد بیوتروریسم داشتن ولی جدی گرفته نمیشد !! دکتر محقق تیزفهمی هستن..

حالا که کارد به استخون رسیده و سونامی سرطان و نازایی و بلوغ جنسی زودرس بیداد میکنه ، دیگه داد چنین اشخاصی دراومده ! البته سخنرانی های زیادی دارن .. این قسمتی از یکی از سخنرانی های ایشون هست..

بهتره که بیشتر مراقب خریدهای سوپری و آماده ی خودمون باشیم !! و به زندگی سنتی رو بیاریم تا در امان باشیم ...ان شاالله

به خانمهای عزیز توصیه میکنم از تالیفات و مقالات آقای خدادادی برای شروع استفاده کنن : http://www.tebbeghorani.com/ و اگر نمیدونین که چجوری بدون فست فود و رب و سس و کنسروها غذا بپزید کتاب ارمغان تندرستی ایشون رو تهیه کنید و لذت غذای خوشمره و سالم رو با هم تجربه کنید..

در مورد آب ... حتما آب رو بجوشونید و بعد که سرد شد بخورید و اصلا سراغ آب معدنی نرید .. میدونید کشوری مثل انگلیس که کمبود آب داره ، اجازه واردات آب رو از هر کشوری نمیده و خیلی از قرصهایی که وارد ایران میشه تو خود همون کشورهای سازنده ممنوع هستن ؟! حالا اینجا تو ایران ، یک سرمایه دار انگلیسی کارخانه آب معدنی داره و مدتی پیش خبرنگار هشت و سی باهاش مصاحبه کرد که چرا محصولات شما باعث بیماری شده ؟ خیلی راحت گفت همچین چیزی نیست و پروندش بسته شد رفت!!! این مسائل جدی تر از اونی هستن که فکرش رو میکردیم !

پروژه ی " آب " پروژه ایه که بارها همایش براش گذاشتن و دارن روش مانور میدن ... به هوش باشید...

مقصر همه مشکلات بهداشتی کشور دولته
    دولت باید نظارت بر تولیدات غذایی داشته باشه که نداره
    باید اولویت اول کشور مردم ایران و بهداشت و سلامت مردم باشه که متاسفانه نیست
    ازادی در پرواز است نه در انتخاب قفس

13. صلوات ها 11

نوشته
    404
    حضور
    20 روز 1 ساعت 43 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    444

بنام خدا.

پروژه ی " آب " پروژه ایه که بارها همایش براش گذاشتن و دارن روش مانور میدن ... به هوش باشید

ضمن عرض سلام و ارزوی قبولی طاعات و عبادات>>>>واقعا عجب موضوع خوبی را انتخاب نمودید و به چه مطلب و بلکه مطالب خوبی هم اشاره نمودید.

البته اجازه بدهید درهمینجا ابتدا یک انتقاد کوچک از این سایت بکنم{حالا که خدا را شکر امنیت برقراره و الان که توهم توطئه در عرصه اجتماعی و ازادی اندیشه و بیان و قلم کمرنگ ترشده و الان که شهروند ایرانی به یمن وجود بابرکت یک رهبر فهیم و دلسوز از خطر برچسب و پرونده سازی فریب افکارعمومی و تشویش اذهان عمومی خلاصی و رهایی یافته که اینرا باید نه فقط مدیون اینترنت و بالارفتن سطح علمی و آگاهی عمومیمردم دانست که در واقع باید مدیون یک رهبر عزیز و دانشمند و دلسوز وهمچنین یک حاکمیت خوب و عالم و مهربان هم دانست که علیرغم اینهمه دشمنی های علنی و خطر توطئه و جنگ و چی و چی ، بازهم به مردم خود اجازه ابراز وجود دادند و خدا را شکر که ما ملت مثل برخی افراد دخل باز و متعاقبا حکومت و انقلاب ما هم مثل برخی حکومتهای سیاست باز که معتقد هستند تفرقه بنداز و حکومت کن و مردم را یکی یکی جدا و سوا کن و حسابشان را برس نمیباشند و نمیباشیم که باید ازاین بابت هزاران مرتبه این خدا را شکر نمود}و البته با کسب اجازه از بزرگواران سایت، این انتقاد را خواهم نمود که تنها انتقادی هم هست که فعلا ازنقطه نظرخودم به این سایت وارد میباشد و آنهم اینکه علیرغم همه ازادی هایی که در عرصه اندیشه و قلم و بیان اعطا نموده،اما در برخی انجمن ها گویا یک ظرفیت برایش تعیین نموده اند که مثل این میمونه که گویا ظرفیتش یکسقف دارد فقط همین.

حالا بحث اصلی:

نظر من{که درنهایت اگر این دشمنی ها با اسرائیل و امریکا ادامه داشته باشد}

دولت و حاکمیت باید برای حفظ امنیت غذایی خودش و شهروندان خودش یک تصمیم درست و واقعی و تحقیقاتی و بی عیب بگیرد >> طبق تحقیقات شخصی خودم هرچند که بهتر این است که حرف آخر را اول نگویی اما چه کنم که این شده عادت ما مردم و ایرانی ها که چون احتمالا کم صبر هستیم حرفمان را بلافاصله بیان مینماییم که این در مواقعی مفید خواهدبود اما دردسرها و مخالفتهای اولیه و زیادی هم بهمراه خواهدداشت >> باری:

1-کشاورزی ایران برای مدتی معلوم تعطیل گردد{خسارات وارده به کشاورزان باید توسط صندوقی از دولت که مازاد سود واردات محصولات ارزان کشاورزی خواهدشد تامین گردد و کشاورز موظف باشد مانند همیشه سر ساعات معین و قبلی کارت حضور و غیاب خود را بزند که با این کار هم روحیه کار و تلاش و بیداری بیدار خواهدماند و هم کشاورز نگران محصولات خود و بالا و پایین رفتن بازار نخواهدبود}

2-همه مواد غذایی شرعی برای ملت و مردم ایران دقیقا از همانی باشند که در خود امریکا و یا انگلیس به مصرف ملت و مردم امریکا و انگلیس میرسند{به این منظور اکیپی از متخصصین ایرانی هم باید طبق تفاهم نامه ای با این کشورها ، همواره بر این کارنظارت محسوس و غیر محسوس داشته باشند}

3- حاکمیت تمام تلاش خودش را بگذارد روی ساخت و اختراع و اکتشاف و کارهای تحقیقاتی{با همکاری با سازمانهای تحقیقاتی و خاصه،امریکا و انگلیس و المان و فرانسه و روسیه و ژاپن و چین}

4-بمنظور دستیابی به این اهداف و اهدافی بالاتر و بهتر و مهمتر ، ابتدا ما مردم {چه دولتی و چه غیردولتی} تمام تلاش خودمان را بگذاریم روی برطرف نمودن و کمترنمودن دشمنی ها با امریکا و انگلیس و جهان قدرت و متعاقبا دوستی بیش از پیش با این کشورها {که آینده شیعه و ایران و انقلاب بسته به این دوستی هاست و نه اینکه با تداوم این دشمنی ها جا را برای برخی کشورهای دشمن درون دینی خود که فعلا و بمراتب خطرناکتر از دشمنان برون دینی ما شده اند باز بگذاریم تا انجا که انشا... جا برای کشورهایی مثل عربستان تنگترگردد که این اقدام ما اگر عملی گردد برای ما امتیازاتی بهمراه خواهدداشت که میشود گفت با همین درامدهای فعلی جمعیت ایران را به نیم میلیارد رسانده و با همین درامد هم انها را اداره و راضی نگه داشت و با همین درامدها نیز ایران را 4 طبقه ساخت و ملت هم با همین درامدها بتوانند برای 4 نسل خود هم پس انداز یا ذخیره ارزی نمایند و .. و متعاقبا جلوی بسیاری بیماری های کنونی که گریبان ملت و دولت را گرفته،سد نموده و متعاقبا نیز از هجوم بسیاری بیماری ها یا حملات انواع بیماری ها توسط برخی قدرتها بدلیل تداوم دشمنی های فعلی،جلوگیری بعمل اورده که اگر ما ملت و دولت هوشیاری بیشتری بخرج دهیم متوجه خواهیم شد که با این روند فعلی که همه جهان را دشمن خود نموده ایم ، آینده خوبی درانتظار ما نخواهدبود چرا که آثارشان همین الانهم آشکار میباشند منجمله خود بیماری ها و منجمله انواع فقر و بیکاری و تنگدستی و نارضایتی های دیگر که ما مردم را از اخلاقیات و انسانیت خود دور نموده یا خواهدنمود }

15. صلوات ها 2

علاقه
    مطالعه .. ورزش
    نوشته
    1,586
    حضور
    52 روز 8 ساعت 25 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    158
    صلوات
    5441

نقل قول نوشته اصلی توسط **گلشن** نمایش پست ها
    مقصر همه مشکلات بهداشتی کشور دولته
    دولت باید نظارت بر تولیدات غذایی داشته باشه که نداره
    باید اولویت اول کشور مردم ایران و بهداشت و سلامت مردم باشه که متاسفانه نیست
    سلام دوست عزیزم

کاملا حق با شماست ... اما حالا که این نظارت ضعیفه باید خودمون کاری کنیم .. چاره چیه ؟

زورمون به اونا نمیرسه اقلا گلیم خودمون رو که میتونیم از آب بیرون بکشیم .. مجبوریم رعایت کنیم و محتاط باشیم ..

از همتون میخوام اطرافیانتون رو آگاه کنید و جلوی این کشتار رو بگیرید ... از کجا معلوم خدایی نکرده فردا خودمون قربانی نشیم ؟
    خدانگهدار اسکدین

17. صلوات ها 13

علاقه
    مطالعه .. ورزش
    نوشته
    1,586
    حضور
    52 روز 8 ساعت 25 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    158
    صلوات
    5441

کشتار مردم ایران با بیو تروریسم ...

این کتاب رو بنده دارم و توصیه میکنم بهتون اگر گیاه خواری رو هم دوست دارید غذاهای گیاهی هم داره ... البته چاپ جدیدش فکر کنم جلدش تغییر کرده ..

از ایشون تالیفات دیگه ای هم هست تو سایتشون در پست اول اشاره شده .. خیلی جالب هستن حتما بخونید ..

سی دی های آموزشی هم دارن ... اونم جالبه..
    ویرایش توسط مشک : ۱۳۹۵/۰۳/۲۴ در ساعت ۱۴:۲۳
    خدانگهدار اسکدین

19. صلوات ها 10

علاقه
    مطالعه .. ورزش
    نوشته
    1,586
    حضور
    52 روز 8 ساعت 25 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    158
    صلوات
    5441

نقل قول نوشته اصلی توسط عشق امامم نمایش پست ها
    بنام خدا.

ضمن عرض سلام و ارزوی قبولی طاعات و عبادات>>>>واقعا عجب موضوع خوبی را انتخاب نمودید و به چه مطلب و بلکه مطالب خوبی هم اشاره نمودید.

البته اجازه بدهید درهمینجا ابتدا یک انتقاد کوچک از این سایت بکنم{حالا که خدا را شکر امنیت برقراره و الان که توهم توطئه در عرصه اجتماعی و ازادی اندیشه و بیان و قلم کمرنگ ترشده و الان که شهروند ایرانی به یمن وجود بابرکت یک رهبر فهیم و دلسوز از خطر برچسب و پرونده سازی فریب افکارعمومی و تشویش اذهان عمومی خلاصی و رهایی یافته که اینرا باید نه فقط مدیون اینترنت و بالارفتن سطح علمی و آگاهی عمومیمردم دانست که در واقع باید مدیون یک رهبر عزیز و دانشمند و دلسوز وهمچنین یک حاکمیت خوب و عالم و مهربان هم دانست که علیرغم اینهمه دشمنی های علنی و خطر توطئه و جنگ و چی و چی ، بازهم به مردم خود اجازه ابراز وجود دادند و خدا را شکر که ما ملت مثل برخی افراد دخل باز و متعاقبا حکومت و انقلاب ما هم مثل برخی حکومتهای سیاست باز که معتقد هستند تفرقه بنداز و حکومت کن و مردم را یکی یکی جدا و سوا کن و حسابشان را برس نمیباشند و نمیباشیم که باید ازاین بابت هزاران مرتبه این خدا را شکر نمود}و البته با کسب اجازه از بزرگواران سایت، این انتقاد را خواهم نمود که تنها انتقادی هم هست که فعلا ازنقطه نظرخودم به این سایت وارد میباشد و آنهم اینکه علیرغم همه ازادی هایی که در عرصه اندیشه و قلم و بیان اعطا نموده،اما در برخی انجمن ها گویا یک ظرفیت برایش تعیین نموده اند که مثل این میمونه که گویا ظرفیتش یکسقف دارد فقط همین.

4-بمنظور دستیابی به این اهداف و اهدافی بالاتر و بهتر و مهمتر ، ابتدا ما مردم {چه دولتی و چه غیردولتی} تمام تلاش خودمان را بگذاریم روی برطرف نمودن و کمترنمودن دشمنی ها با امریکا و انگلیس و جهان قدرت و متعاقبا دوستی بیش از پیش با این کشورها {که آینده شیعه و ایران و انقلاب بسته به این دوستی هاست و نه اینکه با تداوم این دشمنی ها جا را برای برخی کشورهای دشمن درون دینی خود که فعلا و بمراتب خطرناکتر از دشمنان برون دینی ما شده اند باز بگذاریم تا انجا که انشا... جا برای کشورهایی مثل عربستان تنگترگردد که این اقدام ما اگر عملی گردد برای ما امتیازاتی بهمراه خواهدداشت که میشود گفت با همین درامدهای فعلی جمعیت ایران را به نیم میلیارد رسانده و با همین درامد هم انها را اداره و راضی نگه داشت و با همین درامدها نیز ایران را 4 طبقه ساخت و ملت هم با همین درامدها بتوانند برای 4 نسل خود هم پس انداز یا ذخیره ارزی نمایند و .. و متعاقبا جلوی بسیاری بیماری های کنونی که گریبان ملت و دولت را گرفته،سد نموده و متعاقبا نیز از هجوم بسیاری بیماری ها یا حملات انواع بیماری ها توسط برخی قدرتها بدلیل تداوم دشمنی های فعلی،جلوگیری بعمل اورده که اگر ما ملت و دولت هوشیاری بیشتری بخرج دهیم متوجه خواهیم شد که با این روند فعلی که همه جهان را دشمن خود نموده ایم ، آینده خوبی درانتظار ما نخواهدبود چرا که آثارشان همین الانهم آشکار میباشند منجمله خود بیماری ها و منجمله انواع فقر و بیکاری و تنگدستی و نارضایتی های دیگر که ما مردم را از اخلاقیات و انسانیت خود دور نموده یا خواهدنمود }
    سلام دوست گرامی

واقعا این مملکت این آزادی بیانش رو مدیون رهبر دلسوز و تیزهوشش هست ... در این شکی نیست .. دعای خیر ما بدرقه ی راه ایشان ..

اما دوست عزیز ، در مورد بند آخر .. باور بفرمایید که دشمنی ما با غرب ، با دوستی و یکی شدن با اونها حل نمیشه .. همونطور که قرآن اشاره کرده : اونها تا وقتی مارو به دین خودشون در نیارن دست از دشمنی برنمیدارن .. اونها با ایران و ایرانی به تنهایی مشکل ندارن ، با دین و آیین و صهیونیزم ستیزی ما مشکل دارن ..! ایران مهد آزادی بیان نسبت به صهیونیزم هست و اینه که اونارو آتیش میزنه!

تنها و تنها خودکفاییست که چاره کاره..
    خدانگهدار اسکدین

21. صلوات ها 7

صفحه 1 از 19 12311 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 16

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری