روزه و ترشح آب مذی

تب‌های اولیه

5 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
روزه و ترشح آب مذی

سلام. خسته نباشید. در هنگام حرف زدن یا چت با جنس مخالف در طول روز ممکنه آب مذى ترشح بشه . آیا باعث میشه روزه باطل بشه ؟؟؟ شاید با شهوت و این چیزا باشه اما به قصد خود ارضایی و خروج منی نیست. چون در طول روز زیاد چت میکنم. تشکر

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد شفا

mohamad123456;809990 نوشت:
سلام. خسته نباشید. در هنگام حرف زدن یا چت با جنس مخالف در طول روز ممکنه آب مذى ترشح بشه . آیا باعث میشه روزه باطل بشه ؟؟؟ شاید با شهوت و این چیزا باشه اما به قصد خود ارضایی و خروج منی نیست. چون در طول روز زیاد چت میکنم. تشکر

سلام علیکم

خروج ترشح مذی، از شخص روزه دار ،باعث باطل شدن روزه او نمی شود.

تذکر:حیف است در این ماه با این عظمت شما فرصتی را که خداوند در اختیار شما قرا داده استفاده نکنید و به این صورت این فرصت با ارزش را از بین بیرید، اگر اطلاعات خود را در رابطه با ارزش ماه رمضان بیشتر کنید ، دیگر حاضر نخواهید بود حتی یک دقیقه از وقتتان در این ماه را این گونه از بین ببرید .
می توانید در این زمینه از کارشناسان بخش حدیث کمک بگیرید.

تشکر از شما. نماز روزه قران همه اینا تو ما رمضان انجام میدم. حالا چت و این چیزا قبل از ماه رمضان زیاد بود. این وسط یه وقتایی اضافه هست که به چت پرداخته میشه . نگران این بودم که روزم باطل شه . ممنونم ازتون. گل

اگر منظور شما منی است که خارج شدن منی در هر صورت باعث ابطال روزه میشود. ولی خروج مذی که با شهوت هم رخ نمی دهد (بی رنگ و بی بو است) باعث ابطال روزه نمی شود.

موضوع قفل شده است