قالب جدید واکنشگرا 1395 (به مناسبت میلاد امام عصر "عج")

تب‌های اولیه

61 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
قالب جدید واکنشگرا 1395 (به مناسبت میلاد امام عصر "عج")

سلام

بخوان دعاي فرج را دعــــــــــا اثــــــر دارد دعا کبوتر عشق است و بال و پر دارد

بخوان دعاي فرج را و عـافــيــت بـطـلـــب که روزگار بســـي فتنه زير ســـر دارد
بخوان دعاي فرج را کـه يـوسـف زهــــــرا ز پشت پرده ي غيبت به ما نظـر دارد
بخوان دعاي فرج را به ياد خيمه ي سبز که آخرين گل سرخ از همه خبـــر دارد

نیمه شعبان ، سالروز ولادت منجی عالم بشریت “امام مهدی (عج)” را خدمت تمامی دوستداران آن حضرت تبریک عرض میکنیم.

به همین مناسبت قالب ریسپانسیو (واکنشگرا) انجمن گفتگوی دینی رونمایی شد.

از ویژگی های قالب واکنشگرا 1395 می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

موتور تحلیلگر خودکار برای معرفی انجمن به موتورهای جستجو
در قالب جدید کلمات کلیدی استفاده شده توسط کاربران به صورت خودکار به موتورهای جستجو هماننده گوگل ، یاهو ، بینگ و ... تحلیل و کلیدی شده و باعث هدایت شدن اکثریت کاربران به انجمن می شود.

کاملاً واکنش گرا
قالب جدید از تمام دیوایس های موجود پشتیبانی می‌کند، دیگر نگران نمایش سایتتان در مرورگرها و دیوایس های مختلف نباشید. در این پوسته به‌صورت حرفه‌ای به مقوله طراحی واکنش گرا پرداخته‌شده. پوسته شما بدون کوچک‌ترین مشکلی در تمام دیوایس ها بهترین عملکرد را خواهد داشت.

اطلاع رسانی متحرک در مرورگر
در قالب جدید برای اطلاع رسانی بهتر و سریعتر ، سعی شده به صورت چشمک زن به کاربر اطلاع دهد.

شروع کننده موضوع
در هر یک از تاپیک ها یک کاربر ایجاد کننده ست که به صورت شروع کننده موضوع در همه صفحات به صورت یکتا نمایش داده می شود.

ثبت صلوات با فرمت جدید
در انتهای هر تاپیک ارسال شده یک آیکن به شکل محمد(ص) نمایش داده می شود که پس از کلیک برروی آن باکس الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم نمایش داده و پس از کلیک برروی ok صلوات شما ثبت می شود.

صفحه پروفایل متفاوت
در قالب جدید دیگر از صفحه‌های خسته‌کننده و تکراری قالب قدیمی خبری نیست. به‌عنوان‌مثال صفحه پروفایل کاربر به شکل آجری طراحی‌شده که در کنار ساده کردن دسترسی، به زیبایی بصری طرح نیز افزوده است. البته خودتان می‌توانید مشخص کنید که نحوه نمایش به‌صورت کلاسیک باشد یا مدرن.

استفاده از Font Icon به‌جای فایل‌های تصویری
در طراحی رابط کاربری قالب جدید بیشتر از فونت آیکن های جدید Google Material Icon استفاده‌شده، البته به‌سادگی می‌توانید آیکن های تازه و جدید موردنظرتان را هم به لیست آیکن ها اضافه کنید و در بخش‌های موردنظرتان استفاده کنید، در حالت پیش‌فرض 390 آیکن در این پکیج وجود دارید که تنها حجمی معادل 20 کیلوبایت دارند.

نکته : در این قالب امکانات با قالب قدیم بهمراه قالب جدید ادغام شده...

سلام برادر خسته نباشید
مبارک باشد ، دست شما درد نکند
امیدوارم قالب جدید از نظر کارایی هم در سطح مناسبی باشد
ظاهرش که زیباست و نسبت به قالب قبلی هم چشم را اذیت نمی کند
یاداوری های بهتری هم دارد ، مثلاً شروع کننده موضوع را نشان میدهد و نوتیفیکیشن فعال هم دارد :ok:

تشکر بابت زحمتی که کشیدید :Gol:

سلاااااام
خداقوت
تشکر تشکر :Gol:

بسم الله الرحمن الرحیم

با تبریک عید بزرگ نیمه شعبان بر همه :Gol:

به نظرم که خیلی قشنگ و زیبا شده

-------
واکنش گرای قبلی هم حالت رنگی یکنواخت داشت و هم فاقد الگوها و نقش و نگار ایرانی _ اسلامی

با سلام

[h=2]:Sham:قالب جدید واکنشگرا 1395 بسیار زیباست دستتون درد نکنه موفق باشید.:Sham:[/h]

سلام
به نظر بنده قالب واکنش گرای قبلی بسیار زیباتر و حرفه ای تر بود! بنده نمیتونم قالب جدید رو حتی 1 دقیقه تحمل کنم

سلام

قالب جدید عالیه..دستتون درد نکنه:Gol:

چشم رو اذیت نمیکنه و دلنشینه ...

فقط یکسری مشکلات فنی داره ! مثلا تازه ها > تازه های گروه ها نداره ، یعنی تو لیستی که باز میشه ، اسکرول کردن به سمت پایین غیرممکنه .. که مجبورم از قالب قدیمی استفاده کنم ! ممنون میشم رسیدگی کنید تا بتونیم از قالب جدید استفاده کنیم...

سلام
ممنون از زحمات شما

قالب دلنشینه

[="Tahoma"][="Black"]سلام علیکم
خدا قوت جناب مدیر فنی
در قالب جدید امکان زوم روی صفحات وجود نداره؟ (موبایل)
من وقتی با قالب قبلی با تلفن همراه وارد میشدم میتونستم هر نقطه ای از صفحه مدنظرم بود رو زوم کنم اما با قالب جدید نميتونم.
[/]

shsina;805873 نوشت:
سلام
به نظر بنده قالب واکنش گرای قبلی بسیار زیباتر و حرفه ای تر بود! بنده نمیتونم قالب جدید رو حتی 1 دقیقه تحمل کنم

سلام
قالب قدیمی واکنش گرا نبود !

مشک;805884 نوشت:
فقط یکسری مشکلات فنی داره ! مثلا تازه ها > تازه های گروه ها نداره ، یعنی تو لیستی که باز میشه ، اسکرول کردن به سمت پایین غیرممکنه .. که مجبورم از قالب قدیمی استفاده کنم ! ممنون میشم رسیدگی کنید تا بتونیم از قالب جدید استفاده کنیم...

سلام
ان شالله اضافه میکنیم

باغ بهشت;805890 نوشت:
سلام علیکم
خدا قوت جناب مدیر فنی
در قالب جدید امکان زوم روی صفحات وجود نداره؟ (موبایل)
من وقتی با قالب قبلی با تلفن همراه وارد میشدم میتونستم هر نقطه ای از صفحه مدنظرم بود رو زوم کنم اما با قالب جدید نميتونم.

سلام
دقیقا منظور از ریسپانسیو بودن یعنی اینکه زوم کردن در نسخه های تبلت و موبایل بایستی غیرفعال بشه و کاربر مدام به زحمت نیافته که بخواد با زوم کردن به چیزی برسه.
قالب واکنشگرا بایستی کاربرپسند تعیین بشه که دسترسیهاشون راحتتر بشه

نقل قول:
width: 99% align: right

منتظرنما :

ولی چجوری میشه پیام ها رو ویرایش کنی؟

باسلام
چت باکس پرسیدند

منتظرنما;50794 نوشت:
class: cms_table width: 99% align: right

ولی چجوری میشه پیام ها رو ویرایش کنی؟

سلام
امکان ویرایش پیام خصوصی و پیام چت باکس وجود نداره (نه در قالب قدیم بود و نه در قالب جدید هست)
امکان ویرایش موضوعات و تاپیک ها که در انتهای موارد ذکر شده وجود داره.

پیام چت باکس ویرایش میشه !!!!!

سلام.
خیلی زیباست.
اززحمات شما سپاسگزارم.

اللیل والنهار;805903 نوشت:
پیام چت باکس ویرایش میشه !!!!!

برای مدیران و کاربران عضو Smile

سلام
خسته نباشید...به نظرم ظاهر قالب خیلی بهتر می تونست باشه.من که حس خوبی ازش اصلا ندارم...یک جورایی بی روحه...آدم احساس می کنه، قالب قبلی آب رفته شده قالب جدید....دیگه ببخشید،...
با تشکر

مدیر فنی;805901 نوشت:
سلام
امکان ویرایش موضوعات و تاپیک ها که در انتهای موارد ذکر شده وجود داره.

سلام.من که پست اول رو خوندم ولی چیزی در این رابطه ندیدم

سلام علیکم
دستتان درد نکند

سلام و عرض ادب

خسته نباشید.
از نظر من قالب جدید بسیار زیباست.

البته هر چیز جدیدی، و به طور کلی تغییر کردن، همیشه در ابتدای امر به نظر غیر عادی جلوه می کند.
اینکه بعضی دوستان خوششان نیامده، احتمالا به همین دلیل است.

تنها مشکلی که من دارم (از مدتی پیش اینطور شده و مطمئن نیستم که به قالب جدید مربوط باشد) برای باز کردن صفحاتی ست که پست جدید دارند و در قسمت بالای سایت به طور متحرک نمایش داده می شوند.

قبلا وقتی نشانگر موس را روی این قسمت می بردیم، می ایستاد و به راحتی باز می شد؛ الان شبیه به یک عملیات تعقیب و گریز شده و شکار کردن به سختی صورت می گیرد.

اگر راه چاره ای هست، لطفا فکری به حال این مسئله بفرمائید

باز هم تشکر می کنم و خسته نباشید.

حنیف;805919 نوشت:

قبلا وقتی نشانگر موس را روی این قسمت می بردیم، می ایستاد و به راحتی باز می شد؛ الان شبیه به یک عملیات تعقیب و گریز شده و شکار کردن به سختی صورت می گیرد.

سلام

برای منم اینطور شده ... ازش بعنوان سنجش مهارت و ری اکشن دست چپ و راستم استفاده میکنم !! که اکثرا دست راست برنده میشه ..:deldari:باعث شده فکری بحال دست چپم بکنم!!

حنیف;805919 نوشت:
سلام و عرض ادب

خسته نباشید.
از نظر من قالب جدید بسیار زیباست.

البته هر چیز جدیدی، و به طور کلی تغییر کردن، همیشه در ابتدای امر به نظر غیر عادی جلوه می کند.
اینکه بعضی دوستان خوششان نیامده، احتمالا به همین دلیل است.

تنها مشکلی که من دارم (از مدتی پیش اینطور شده و مطمئن نیستم که به قالب جدید مربوط باشد) برای باز کردن صفحاتی ست که پست جدید دارند و در قسمت بالای سایت به طور متحرک نمایش داده می شوند.

باز هم تشکر می کنم و خسته نباشید.

سلام
ممنون
ان شالله اسکرول رو هم درست میکنیم. (در قالب قبلی هم همینطور بوده)

مشک;805925 نوشت:
سلام

برای منم اینطور شده ... ازش بعنوان سنجش مهارت و ری اکشن دست چپ و راستم استفاده میکنم !! که اکثرا دست راست برنده میشه ..:deldari:باعث شده فکری بحال دست چپم بکنم!!

سلام
البته در مرورگر گوگل کروم مشکلی نیست

سلام.من بامرورگر اکسپلورر موبایلم همیشه میام.
وقتی میخوام میام بنویسم متن پیام درقالب جدید مشخص نیست.

smart star;805967 نوشت:
سلام.من بامرورگر اکسپلورر موبایلم همیشه میام.
وقتی میخوام میام بنویسم متن پیام درقالب جدید مشخص نیست.

سلام
با مرورگرهای فایرفاکس و گوگل کروم و... بجزء اکسپلورر بدون مشکل کار میکنه و توصیه ما هم اینه از گوگل کروم استفاده کنید.

بااین حال شما بفرمایید مشکلات اکسپلورر چیا هست تا رفعش کنیم.
ممنون

مدیر فنی;805895 نوشت:
سلام
قالب قدیمی واکنش گرا نبود !

منظورم قالبه که یه مدت به اسم قالب واکنش گرا فعال بود، بعد غیر فعال کردید

مدیر فنی;805980 نوشت:
سلام
با مرورگرهای فایرفاکس و گوگل کروم و... بجزء اکسپلورر بدون مشکل کار میکنه و توصیه ما هم اینه از گوگل کروم استفاده کنید.

بااین حال شما بفرمایید مشکلات اکسپلورر چیا هست تا رفعش کنیم.
ممنون

سلام.تنها مشکلی که من دیدم نوقع نوشتن میام متن مشخص نیست درمرورگراکسپلورر
واینکه درمرورگر کروم هم میبینم برای نوشتن متن بهترنیست مثل قالب قدیمی اندازه ی فونت هم برای انتخاب وجود داشته باشه؟؟
قسمت بالای سایت پست های برتر معکوس که میزنم،عمل نمیکنه چرا؟؟
مشکل ازسرعت اینترنت من هست؟؟چون چندهفته ای هست به شدت سرعتم کم شده

*یک مسئله دیگه ای که باقالب ارتباطی نداره.نمیتونم حالتم روتغییربدم.باکروم هم امتحان کردم ولی نشد.

سلام
با تشکر از زحماتی که در این زمینه کشیده شد
خیلی زیباست

گزینه جستجو را ندارم !
چراغ آنلاین آیدی کاربران قبلا بهتر بود. یک دایره بدون مردمک :Nishkhand: قشنگ تره.

سلام و عرض ادب

از زحمات مدیر محتر م فنی و سایر همکارانشان و نیز از اظهار نظر های دقیق همکاران و کاربران عزیز تشکر می کنم

امیدوارم که مدیر محترم فنی با بذل عنایت به همه نظرات و نکات اشکالات و عیوب این قالب را رفع نماید و کم کم ان شا الله به قالبی مناسب تر دست پیدا کنیم

ریحــانه الــنبی;806058 نوشت:
سلام
با تشکر از زحماتی که در این زمینه کشیده شد
خیلی زیباست

گزینه جستجو را ندارم !
چراغ آنلاین آیدی کاربران قبلا بهتر بود. یک دایره بدون مردمک :Nishkhand: قشنگ تره.

سلام
این گزینه جستجو هست

smart star;806040 نوشت:
سلام.تنها مشکلی که من دیدم نوقع نوشتن میام متن مشخص نیست درمرورگراکسپلورر
واینکه درمرورگر کروم هم میبینم برای نوشتن متن بهترنیست مثل قالب قدیمی اندازه ی فونت هم برای انتخاب وجود داشته باشه؟؟
قسمت بالای سایت پست های برتر معکوس که میزنم،عمل نمیکنه چرا؟؟
مشکل ازسرعت اینترنت من هست؟؟چون چندهفته ای هست به شدت سرعتم کم شده

*یک مسئله دیگه ای که باقالب ارتباطی نداره.نمیتونم حالتم روتغییربدم.باکروم هم امتحان کردم ولی نشد.

سلام
منظور از پست های برتر همون آخرین ارسالی ها هست؟

اسکرول مطالب بازسازی شد.

امکان متوقف کردن و حرکت مجدد با استفاده از حرکت موس روی مطالب اسکرول و دکمه های مجدد ₪ و توقف ✖ (در تمامی مرورگرها)
دکمه ها تند △ ، متوسط ◇ ، کند ▽ و معکوس ↓ نیز در مرورگر فایرفاکس به صورت آنی رخ میدهد و در مروگر گوگل کروم بعداز اتمام اسکرول و لود مجدد رخ میدهد.

مدیر فنی;806126 نوشت:
امکان متوقف کردن و حرکت مجدد با استفاده از حرکت موس روی مطالب اسکرول و دکمه های مجدد ₪ و توقف ✖ (در تمامی مرورگرها)
دکمه ها تند △ ، متوسط ◇ ، کند ▽ و معکوس ↓ نیز در مرورگر فایرفاکس به صورت آنی رخ میدهد و در مروگر گوگل کروم بعداز اتمام اسکرول و لود مجدد رخ میدهد.

سلام و عرض ادب

خیلی متشکر از زحمات حضرتعالی
عالی شد. الان راحت میشه تاپیک مورد نظر رو باز کرد.

با عرض پوزش یک مطلب دیگر:
قبلا بالای هر تاپیک، انجمن مربوطه و زیر مجموعه هاش عنوان شده بود، تا می رسید به موضوع تاپیک؛ و معلوم بود که هر تاپیکی به کدام انجمن اصلی مربوط هست.

الان بالای تاپیک فقط موضوع درج شده. امکانش هست که این سلسله مراتب هم ذکر شود!؟

مدیر فنی;806102 نوشت:
سلام
منظور از پست های برتر همون آخرین ارسالی ها هست؟

سلام بله.که گفتید ومتوجه شدم.

حنیف;806137 نوشت:
سلام و عرض ادب

قبلا بالای هر تاپیک، انجمن مربوطه و زیر مجموعه هاش عنوان شده بود، تا می رسید به موضوع تاپیک؛ و معلوم بود که هر تاپیکی به کدام انجمن اصلی مربوط هست.

سلام
این گزینه موجود هست. فقط بالاتر مشاهده کنید.
ولی چشم میارم جای قبلیش

حنیف;806137 نوشت:
سلام و عرض ادب

مجددا بررسی کنید

مدیر فنی;806144 نوشت:
مجددا بررسی کنید

بسیار عالی.
خــیــــــــــــلی متشکر

[="Tahoma"][="Black"]سلام
تو قالب جدید نسخه موبایل، تازه ها وجود نداره؟
[/]

باغ بهشت;806183 نوشت:
سلام
تو قالب جدید نسخه موبایل، تازه ها وجود نداره؟

سلام
بله وجود داره
از زیرمجموعه های > منوی انجمن

چرا شکلک رو اینجوری نمایش میده؟http://www.askdin.com/showthread.php?t=54434&p=806214&viewfull=1#post806214

[="Tahoma"]سلام به همکاران محترم.
خداقوت و تشکر بخاطر این همه زحمت گل
واقعا قشنگه و مثل قالب قبلی هنگ نمیکنه
اجرتون با اقا امام زمان

[="Tahoma"][="Black"]به نظرم گالری مشکل داره[/]

باغ بهشت;806414 نوشت:
[="Tahoma"][="Black"]به نظرم گالری مشکل داره[/]

گالری با کامپیوتر مشکلی نداره
این قسمت هنوز ریسپانسیو نشده

[="Tahoma"][="Black"]آخه لینک دوم آپلود رو به صورت لینک نشون ميده نه عکس (تو کامپیوتر)[/]

باغ بهشت;806460 نوشت:
آخه لینک دوم آپلود رو به صورت لینک نشون ميده نه عکس (تو کامپیوتر)

متوجه منظورتون نشدم
اسکرین شات از اون بخش بگیرید و ارسال کنید

شکلکهای یاهو و همچنین با کدهای یاهو به انجمن گفتگوی دینی اضافه شد.
بعنوان مثال
کاراکتر : ) چسبیده Smile
کاراکتر
@ } ; - چسبیده @};-

مدیر فنی;806499 نوشت:
متوجه منظورتون نشدم
اسکرین شات از اون بخش بگیرید و ارسال کنید

منم این مشکل در گالری را دیدم ،
لینک دوم همانطور که خانم باغ بهشت گفتند بصورت لینک در صفحه قرار می گیره
لینک اولم تصویر را در سایز بزرگ نمایش میده.
من بصورت کپی ایمیج ادرس استفاده کردم.

مدیر فنی;806500 نوشت:

خیلی عالی شد ممنون

[="Tahoma"][="Black"]

مدیر فنی;806500 نوشت:

تصاویر small قبل هم باشه خوبه[/]

باغ بهشت;806668 نوشت:

تصاویر small قبل هم باشه خوبه

این قسمت سرجاش هست
http://www.askdin.com/misc.php?do=getsmilies&editorid=vB_Editor_QR&select_category=Small

کافیه بیشتر رو بزنید

لطفا در نظرسنجی قالب در همین تاپیک شرکت کنید.

[="Century Gothic"][="Black"]

مدیر فنی;806677 نوشت:
لطفا در نظرسنجی قالب در همین تاپیک شرکت کنید.

بسمه تعالی
سلام خدمت مدیر فنی گرامی
در ابتدا لازم می دونم به شما خدا قوت بگم
احساس میکنم اگر تصویر پس زمینه و رنگ بندی های قالب هماهنگ تر بشه زیباتر خواهد بود. (css قالب در انتظار دست مهربان شماست)
موفق باشد و در پناه حق[/]