اگر یک خانم چادری مجبور بشه سرکار چادرش رو برداره، آیا گناه کرده؟

تب‌های اولیه

36 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال

من خودم مقید به حجابم چادری هم هستم اما کاری پیدا کردم که یکی از شروط پذیرشش برداشتن چادره خیلی دو دل هستم کارش خیلی خوبه از طرفی برداشتن چادر برام سخته
یه دوستی بهم گفت این کارت گناهه شک کردم دفتر مرجع تقلیدم گفت با مانتو حجاب کامل باشه ایراد نداره
اما این دوستم که خیلی مذهبیه گفت با این کار به چادر بی حرمتی میکنی و این گناهه
تکلیف چیه؟

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد نور

ساراا;803293 نوشت:
من خودم مقید به حجابم چادری هم هستم اما کاری پیدا کردم که یکی از شروط پذیرشش برداشتن چادره خیلی دو دل هستم کارش خیلی خوبه از طرفی برداشتن چادر برام سخته
یه دوستی بهم گفت این کارت گناهه شک کردم دفتر مرجع تقلیدم گفت با مانتو حجاب کامل باشه ایراد نداره
تکلیف چیه؟

با سلام و عرض ادب

از نظر شرعی اگر پوشش خانم در برابر نامحرم کامل باشد نوع پوشش هم جلب توجه نامحرم نکند و محرک شهوت نباشد و مفسده نداشته باشد، اشکال ندارد و پوشیدن چادر واجب نیست اگرچه بهترین نوع پوشش، چادر مناسب است.

همواره به سلامت باشید

با سلام

چادر را برخی چادر به سرها و حجاب را برخی با حجاب ها بی حرمت کرده اند

وقتی همین باحجاب ها با چادر های براق و کفش های رنگارنگ و آرایش ۷ قلم ونه بهتر است بگویم ۷۰قلم وکلیپس ، لب های رنگی در معابر عمومی و محل کار ظاهر شدند .. هیچ میدانید وقتی با همین ظاهر زیبا و دلفریب جلوی مردان ظاهر میشوید آنها را تحریک میکنید..و باعث میشوید مردان بادیدن ظاهرهای زیبای شما دیگر به زن خانه دار خود که جوانی را با وجود مشکلات فراوان پشت سر گذاشته زندگی دیگر توجهی نکند..و به او بی مهری کند..میدونید که بی مهری مرد به همسرش چقدر او را آزار میدهد؟..شما خودتون زن هستید میفهمید یه زن چقدر به توجه احتیاج دارد. شما حق الناس به گردنتونه میدونستین؟؟؟

yalda solimani;803568 نوشت:
با سلام

وقتی همین باحجاب ها با چادر های براق و کفش های رنگارنگ و آرایش ۷ قلم ونه بهتر است بگویم ۷۰قلم وکلیپس ، لب های رنگی در معابر عمومی و محل کار ظاهر شدند .. هیچ میدانید وقتی با همین ظاهر زیبا و دلفریب جلوی مردان ظاهر میشوید آنها را تحریک میکنید..و باعث میشوید مردان بادیدن ظاهرهای زیبای شما دیگر به زن خانه دار خود که جوانی را با وجود مشکلات فراوان پشت سر گذاشته زندگی دیگر توجهی نکند..و به او بی مهری کند..میدونید که بی مهری مرد به همسرش چقدر او را آزار میدهد؟..شما خودتون زن هستید میفهمید یه زن چقدر به توجه احتیاج دارد. شما حق الناس به گردنتونه میدونستین؟؟؟

خاك بر سر مردي كه با يه رژ و برق چادر به زنش بي مهر بشه! همچين مردي رو يه دقيقه هم نبايد تحمل كرد
يعني انقدر مردهاي جامعه ما ضعيفن؟ يعني مسلمونها انقدر زود تحريك ميشن؟ بازم به مرام مردهاي خارجي كه همه مدل ميبينن ولي به زنهاشون بي مهر نميشن
حق الناس هم از خودتون درنياريد حق الناس اختلاس هاي چند ميليارديه كه همه فراموش كردن

[="Blue"]

ملورين;803631 نوشت:
بازم به مرام مردهاي خارجي كه همه مدل ميبينن ولي به زنهاشون بي مهر نميشن

آمار تولد فرزندان نامشروع نشان می دهد که واقعا چقدر در کشورهای خارجی حرف شما صحیح است!!!![/]

ملورين;803631 نوشت:
خاك بر سر مردي كه با يه رژ و برق چادر به زنش بي مهر بشه! همچين مردي رو يه دقيقه هم نبايد تحمل كرد
يعني انقدر مردهاي جامعه ما ضعيفن؟ يعني مسلمونها انقدر زود تحريك ميشن؟ بازم به مرام مردهاي خارجي كه همه مدل ميبينن ولي به زنهاشون بي مهر نميشن

متاسفانه شمام مثل خیلی از افراد چهره بزرک شده ای از اروپا و آمریکا در ذهن دارید!!!
خوبه که بدونید:
کشور آمریکا و کشور های اروپایی رتبه های اول رو در تجاوزات جنسی دارن منبع (+18)
از آمار طلاق هم که همه خبر داریم!!! منبع
برای خیانت آمار دقیقی نمیشه منتشر کرد، ولی نظرسنجی های مختلفی انجام شده که نشان دهنده آمار بالای خیانت [جنسی] متاهلین در کشور آمریکاست!!! نمونه
تمامی این موارد در کشور اسلامی ما هم در حال افزایشه با این حال خوشبختانه هنوز خیلی مونده به کدخدا برسیم!

ملورين;803631 نوشت:

حق الناس هم از خودتون درنياريد حق الناس اختلاس هاي چند ميليارديه كه همه فراموش كردن

پسریو در نظر بگیرید که شرایط ازدواج نداره/نداشته!!! طبیعتا به شدت نیاز جنسی و عاطفی اذیتش میکنه!!! با دیدن این خانم های رنگ و بارنگ چه حالی میشه به نظرت؟!
آیا نیاز جنسیش تحریک نمیشه؟ در نتیجه گناه نمیکنه؟!
آیا از لحاظ روحی افسرده نمیشه و دلش نمیخواد؟!
آیا دنبال دوست دختر و ارضای این نیاز ها از طریق روابط نامشروع نمیره؟
آیا تجاوز توی جامعه بیشتر نمیشه؟

این حق الناس نیست پس چیه؟
درضمن مشکلات اقتصادی رو با مشکلات فرهنگی خلط نکنید!!!

مشکل ما ذهنهای هرزه است. ذهن که هرزه نباشه آدم هم عقده ای نباشه و بتونه دوست یا همسر یا صیغه یا هر چی داشته باشه مشکلی پیش نمیاد.

شما نگاه کنید ناهنجاریهای اجتماعی مثل تجاوز و ... در مناطق پایین شهر که همه با حجابتر و خیلی کمتر آراسته هستن بیشتره یا در مناطق مرفه شهر.

اینقدر هم روی حجاب و آرایش تکیه نکنید آدمی که زشت هست هر جقدر هم آرایش کنه جذابیتی نداره آدمی هم که زیباست بدون ارایش و با حجاب هم جذابیت داره.

ملورين;803631 نوشت:
بازم به مرام مردهاي خارجي كه همه مدل ميبينن ولي به زنهاشون بي مهر نميشن

شما مردهای خارجی را از کجا میدونین؟

نه.ثواب کرده :ok:

چرا در رابطه با موضوع تاپیک نظر نمیدین ؟؟

آخه این بنده خدا از امار طلاق و خیانت و اروپا آمریکا نپرسیده که

ساراا;803293 نوشت:
تکلیف چیه؟

من راستش نظری در مورد اینکه پرسیدی گناهه یا نه ( هر بچه ی دو ساله ای هم میدونه که همچین چیزی گناه نیس Fool ) نمیدم

ینی اسک دین و آدماش یه مدل جالبی هستن که منتظرن تو کلام از دهنت خارج شه بیان بریزن سرت :khandeh!:

ولی یه پیشنهادی دارم

مشهد حتمن زیاد رفتی

دیدی حجاب خانومای عرب رو ؟؟

مانتو های بلند و گشاد و مشکی

چادر نیس ولی دقیقن عملکرد چادرو داره

انصافا شیک هم هست خیلی شیک

من چند وقت پیش مشهد بودم هر جا از این خانومای عرب میدیدم میشستم زل زل نگاشون مبکردم حظشو میبردم

خودمم تصمیم گرفتم وقتی بچم دنیا اومد چادرو بزارم کنار از این مدل مانتو ها بپوشم

ساراا;803293 نوشت:
تکلیف چیه؟

السلام علیکم و رحمةالله و برکاته
شما نظر مراجع معظم تقلید را معیار قرار دهید...

دوست محترم شما مباحث مختلف را با یکدیگر قاطی کرده و اشتباه گرفته است....

برداشتن چادر در صورت رعایت حجاب کامل به معنی بی حرمت کردنش نیست.
بی حرمت کردن حجاب یعنی این

yalda solimani;803568 نوشت:

--------------------------------------------

ملورين;803631 نوشت:

لا اعبد ما تعبدون
لکم دینکم ولی دین

منحرف کردن موضوع تاپیک هم حق الناس است که شما مدام در حال فراموش کردنش هستید
موفق باشید

با سلام

خواهر خوبم تحقیق کنید ببینید چرا واسه ی پذیرش در این شرکت نپوشیدن چادر الزامیه ؟!آیا پوشیدن چادر ایجاد مزاحمت میکنه منظور م اینه

مشکل برای اون کار واقعا ایجاد میکنه ،سرعت کار کردن رو از شخص میگیره یا نه علتش هرچیزیه به غیر این .

اگه واسه ی ( سرعت گرفتن در کار کردنه یعنی به اصطلاح واقعا پوشیدن چادر وکار کردن با اون ایجاد مشکل میکنه )

خب از مانتو ی خفاشی وعبایی و..میتونید استفاده کنید و هم حجابتون رو خیلی خوب رعایت میشه به نظرم.

Miss Chadoriii;803858 نوشت:
خودمم تصمیم گرفتم وقتی بچم دنیا اومد چادرو بزارم کنار از این مدل مانتو ها بپوشم

سلام خواهر خوبم

انشاءالله هر موقع بچه دار شدی کالسکه واسش بخر نه دیگه چادرت رو بردار نه دچار کمر درد میشی.:Nishkhand:

سلام
حالا اگه تصمیم نهاییت این شد که بری اونجا قبلش حتما یه تحقیق درست و حسابی راجع بهش بکن که بعدا مشکلی پیش نیاد واست ببین آدماش چطوری هستن مشکلی واست پیش نیارن واسه این میگم که هشت ماهه من دفاع کردم و استادم نمیذاره من فارغ التحصیل شم...

صـادق خان;803687 نوشت:

شما نگاه کنید ناهنجاریهای اجتماعی مثل تجاوز و ... در مناطق پایین شهر که همه با حجابتر و خیلی کمتر آراسته هستن بیشتره یا در مناطق مرفه شهر.

در مناطق مرفه

بسمه الرزّاق

ساراا;803293 نوشت:
تکلیف چیه؟

عرض سلام و ادب

چرا چنین شرطی گذاشته اند؟!

بهتر است بررسی بفرمائید که آیا با چادر امکان فعالیّت در این کار وجود نداشته است یا یک شرط بی مورد است؟

اگر بی مورد است،این شغل را رها کنید نه چادرتان را.

البته حجاب با رعایت کامل حدود آن با مانتو و....هم امکان دارد و شما گناه به معنای فقهی آن مرتکب نمی شوید

ولی فکر کنید که برای به دست آوردن این شغل چه ارزشی را باید از دست بدهید.(حجاب برتر)

ضمن اینکه خواهر خوبم خداوند روزی رسان است،شما اگر فقط در بند تحصیل رضای حق باشید،خداوند هم با شرایطی

بهتر و مطمئن تر روزیتان را می رساند.

ملورين;803631 نوشت:

عجب
خواهر من یکم تحقیق کنید آخه این چه استدلالیه

اول اینکه ما انسانیم و هر انسانی میل شهوانی ، تحریک شدن تو وجودشه ، اصلا اونی که نداشته باشه باس به انسان بودن خودش شک کنه

حتی نبی خدا ، یوسف پیامبرم خدا بهش کمک کرد از دست زلیخا در امان موند ، ما که دیگه جای خود داریم
اونوقت از ما چه انتظاری میره ؟

دوم اینکه مگه شما از خارج خبر دارین؟ آمار به ما میگه 80 درصد دختران اروپایی بین راه بهشون تجاوز میشه .. بدون تحقیق سخن گفتن همینه

ساراا;803293 نوشت:
یکی از شروط پذیرشش برداشتن چادره

باسلام
چه کاری هست حالا؟ چه اجباری هست برای برداشتن چادر ؟
مثلا چادر گیر میکنه تو دستگاهی کارهای دفتری که بودن یا نبودن چادر دیگه نیاز به شرط نداره؟
اگه تو محیطی هست که آقایون هم هستند قرار دادن برداشتن چادر تو شروط چه معنی میتونه داشته باشه !!!

پارسا مهر;804014 نوشت:
سلام

ببخشید، بین راه؟؟منظورتون از بین راه چیه؟اونم 80 درصد؟:Gig:
نمی خوام بگم خارج از این خبرا نیست...قطعا هست...ولی کشور داریم تا کشور....تر و خشک رو با هم نسوزونید...همین پریروز عمه و دایی بنده از کانادا برگشتن.دو ماه پیش دخترشون در کانادا بودن و خیلی جاها رو گشتن و با خیلی ها اونجا همصحبت شدن....تنها چیزی که از دهانشون می اومد...تعریف بود...می گفتن مسلمونای واقعی اونا هستن...شاید بهتر باشه تا خودمون نرفتیم و خارج رو از نزدیک ندیدیم...زیاد با قاطعیت سخن نگیم.

راه خونه تا دانشگاه
دانشگاه تا خونه
از خونه تا شهر
از شهر تا خونه
بین راهو هم باس توضیح بدیم :Ghamgin:، من امار موثق و تایید شده از یکی دوستان اطلاعات کار میکنه عرض کردم
ورنه من تا مطمئن نشم چیزی رو نمیگم ، البته این آمار به ایالات متحده مربوطه
مسلما اروپا بدتر باشه بهتر نیس

باسلام
لطفا خارج از موضع تایپک پست ارسال نفرمایید
باتشکر
:Gol:
یاحق ​

پارسا مهر;804019 نوشت:
یعنی شما می فرمایید که 80 درصد دخترای ایالات متحده مثلا می خوان برن دانشگاه درس بخونن مورد تجاوز قرار می گیرن.یعنی نیتشون و هدفشون اینه که برن دانشگاه بعد سر راه یهویی می پیچن توی خونه ای یا خلوتی مورد تجاوز قرار می گیرن؟بعد 80 درصد؟می شه بگید آمارتون از کجا بوده؟؟

برادر عزیز ایالات متحده مث ایران که 80 میلیون جمعیت نداره ، جمعیت ایالات متحده 350 میلیونه
ابهام اول = من گفتم 80 درصد نه کل جمعیت امریکا ، که اینقد تعجب میکنید
ابهام دوم == اینکه به زور بوده یا به میل خودشون من تایید نمیکنم اینو باس بری از خودشون بپرسی
آمارمم از یکی از دوستان مطلع

alipazooki;804021 نوشت:
برادر عزیز ایالات متحده مث ایران که 80 میلیون جمعیت نداره ، جمعیت ایالات متحده 350 میلیونه
ابهام اول = من گفتم 80 درصد نه کل جمعیت امریکا ، که اینقد تعجب میکنید
ابهام دوم == اینکه به زور بوده یا به میل خودشون من تایید نمیکنم اینو باس بری از خودشون بپرسی
آمارمم از یکی از دوستان مطلع

ادم یه چیزایی میخونه خندش میگیره
دوست مطلع هم شد منبع؟
این دوستتون از کجا اطلاعات به دست اورده که مطلع شده ؟

باسلام
خارج از موضع تایپک پست ارسال نفرمایید

نه ایالات متحده داره نه دانشگاه رفتن داره
لطفا رعایت کنید

باتشکر

:Gol:
یاحق ​

زهراجاان;804022 نوشت:
ادم یه چیزایی میخونه خندش میگیره
دوست مطلع هم شد منبع؟
این دوستتون از کجا اطلاعات به دست اورده که مطلع شده ؟

اول اینکه ما خوشحال میشیم خنده روی لبان شما میاد

دوم اینکه ایشون توی وزارت اطلاعات واجا کار میکنن

پارسا مهر;804027 نوشت:
دوست عزیز.آمار شد دوست مطلع؟بالاخره شما که در این تاپیک می خوایید همچین ادعای بزرگی بکنید باید با یک منبع معتبر سخن بگید دیگه.حتما از دوست مطلعتون بپرسید که منتع حرفش کجا بوده...
من هم نگفتم کل جمعیت آمریکا...همون 80 درصد هم تعجب آوره...80 درصد آمریکا می شه 280 میلیون...اگر نوزادان و افراد پیر و فرسوده را ندید بگیریم به همون جمعیت 280 میلیون می رسیم تقریبا.یعنی از نظر شما همه جوونا و نوجوونای و احتمالا میان سالان آمریکایی در راه بهشون تجاوز می شه؟چه شود؟شاید بگید 80 درصد جوانانش...بازم این از اون بد تر...بالاخره همچین ادعایی مدرک می خواد.دوست مطلع که آمار نشد، حتی اگر رئیس جمهور بود:ok:
در ضمن از سرکار الیل النهار و دوستان معذرت می خوام که پست نامرتبط به تاپیک زدم.پستم رو چند دقیقه ی دیگه حذف می کنم:khandeh!:

خب از این 80 درصد همه که دختر نیستن ؟ هستن ؟
شما به یه خبر گزاریه نیوزی اسرائیلی اعتماد میکنید ، اونوق حرف هم وطنو قبول ندارید؟
حتما باید منبع حرفمو از منابع فلان نیوز اسرائیلی ارائه کنم تا باورتون بشه؟

ملورين;803631 نوشت:

همینو بگو!
چجوره که زنان ساپورت پوش اونا رو بی‌مهر نمی‌کنه ولی چادر براق اونا رو بی‌مهر می‌کنه؟!!!

ساراا;803293 نوشت:

شرائط زمانه حضرت زهرا را به مواجهه با ظلم زمان و حضرت زینب را به بازار شام می کشاند
اگر کار شما برای جامعه لازم است و مردها نمیتوانند کار شما را انجام دهد فرق میکند
اما
اگر کارتان برای جامعه لازم نباشد و مردها هم میتوانند کار شما را انجام دهند بدانید که :
راه شیطان دقیقا همینطور است :
اول چادرتان را سر کار بر میدارد
بعد کمی دستتان میاد بالا
بعد کم کم با نامحرم صحبت میکنید
بعد گاهی تار مو میاد بیرون
بعد در جمع مردو زن همکاران گپ و گفت میکنید
بعد با همکارای زن میرین ورزش و چادرتون رو بر میدارین
بعد راه شوخی با مردها باز میشه
بعد بعد بعد
کم کم حجاب براتون یک چیز مزاحم میشه
این تجربه ای است که با نگاهی به محیط های کاری میتونین کسب کنین .

چه دختران پاک را سر کار دیده ام که الکی و به خاطر هیچی حجابشان را فروخته اند

رهـگذر;804055 نوشت:

کسانیکه این حرفها رو میزنن از کثافتی که دنیا را برداشته غافل هستند و اطلاع ندارند

ساراا;803293 نوشت:

حالا کارش چی هست که چنین شرط وقیحانه‌ای داره؟!

زینبیون;803648 نوشت:

آمار تولد فرزندان نامشروع نشان می دهد که واقعا چقدر در کشورهای خارجی حرف شما صحیح است!!!!

مثلا ما تو ايران فرزند نامشروع نداريم؟؟؟؟؟ شما يه كم منابع خبريت رو وسيع كني بد نيست وطني ها معلومه كه لو نميدن

mohsen1990;803778 نوشت:
شما مردهای خارجی را از کجا میدونین؟

به اندازه كافي كشور مختلف رفتيم و عكس العمل ديديم بنده ماه نه بارداري با قيافه سر صبحم بدون هيچ ارايشي رفتم بيرون صدتا مرد تيكه اومدن خجالتم نكشيدن من با اون وضعم ديدن تو خارج با هر تيپي رفتم نگاهم نميكنن ، البته مردهاي ايران هم مقصر نيستن محدوديت و اجبار حريصشون كرده

[=B Mitra]چند توصيه به خانم هاي شاغل

[=B Mitra]به بانواني که مي خواهند در خارج منزل به کاري اشتغال داشته باشند، توصيه مي شود به نکات زير توجه نمايند:
1 . در انتخاب شغل با شوهرتان به تفاهم برسيد و بدون اجازه او شغلي را انتخاب نکنيد، که اين امر آرامش و صفاي خانوادگي را بر هم مي زند و زندگي را بر شما و فرزندانتان تلخ مي گرداند. اين حق شوهر است که اجاز بدهد يا ندهد. به شوهران اين قبيل خانم ها توصيه مي شود که اگر در شغل همسرشان مانعي نمي بينند، لج بازي نکنند و اجازه بدهند به شغل مورد پسندش مشغول باشد، هم به مردم خدمت مي کند هم به اقتصاد خانواده.

2 . در خارج منزل و در محل کار، حجاب اسلامي را کاملاً رعايت نماييد. ساده و بي آرايش به محل کار برويد، از معاشرت با مردان بيگانه تا حد ممکن دوري کنيد. اداره جاي کار و خدمت است، نه جاي رقابت و خود نمايي. شخصيت به لباس، زر و زيور نيست، بلکه به متانت، سنگيني، کارداني و انجام وظيفه است. آرامش، وقار و سنگيني خود را حفظ کنيد، هم محترم باشيد هم احساسات و عواطف لطيف همسرتان را جريحه دار نسازيد، لباس هاي زيبا، آرايش، زر و زيورتان را در خانه و براي همسرتان بگذاريد.

3 . در عين حال که شما در خارج به کار اشتغال داريد، ولي شوهر و فرزندانتان انتظار دارند از کار خانه داري، شوهرداري و بچه داري نيز غفلت نکنيد. با کمک و همکاري شوهرتان نظافت منزل، طبخ غذا، شستن ظروف و لباس ها و ساير امور خانه را تنظيم کنيد و در مواقع مناسب انجام دهيد. منزل شما بايد مانند منزل ساير مردم، بلکه بهتر اداره شود. کار کردن در خارج منزل، مجوز اين نيست که به کارهاي منزل نرسيد و شوهر و فرزندانتان را ناراحت سازيد. کار در خارج از منزل، اصل نيست، اصل آن است که کار در منزل ـ که آسايشگاه اعضاي خانه است ـ انجام گيرد.
به شوهران چنين بانواني نيز توصيه مي شود که در امر خانه داري و بچه داري حتما با همسرشان تعاون و همکاري نمايند. از او انتظار نداشته باشند که هم به شغلش ادامه دهد و هم کارهاي منزل را به تنهايي انجام دهد چنين انتظاري نه مقتضاي شرع است و نه مطابق انصاف و وجدان و نه رسم صفا و محبت و آيين همسرداري. انصاف اقتضا دارد که کارهاي منزل را در بين خودشان تقسيم نمايند و هر يک از آن ها با تناسب حال و وقت، کارهايي را انجام دهند.

4 . اگر بچه دار هستيد، او را يا به کودکستان بسپاريد يا نزد شخص امين و دل سوز و مهربان بگذاريد و به محل کار برويد. مبادا او را تنها در اتاق بگذاريد و برويد که کار بسيار ناروا و خطرناکي است. علاوه بر خطرات احتمالي، موجب ترس و عقده و بيماري هاي رواني خواهد شد.

5. اگر احساس ضرورت مي کنيد که به شغل ديگري غير از مشاغل مذکور مشغول باشيد، حتما با همسرتان تفاهم نماييد و با اجازه و صلاح ديد او کار بگيريد، و اگر موافقت نکرد از آن شغل منصرف شويد، و در صورت موافقت، سعي کنيد شغلي را انتخاب کنيد که کم تر با مردان بيگانه در تماس و ارتباط باشيد که اين کار هم به صلاح خودتان است و هم به صلاح جامعه و به هر حال حجاب اسلامي، ساده و بي آرايش بيرون رفتن را حتماً رعايت کنيد.[1]
[=B Mitra]
پی نوشت :
1.ابراهيم اميني، همسرداري، ص 192 - 195

[=B Mitra]

منبـــع

alipazooki;804011 نوشت:
عجب
خواهر من یکم تحقیق کنید آخه این چه استدلالیه

اول اینکه ما انسانیم و هر انسانی میل شهوانی ، تحریک شدن تو وجودشه ، اصلا اونی که نداشته باشه باس به انسان بودن خودش شک کنه

حتی نبی خدا ، یوسف پیامبرم خدا بهش کمک کرد از دست زلیخا در امان موند ، ما که دیگه جای خود داریم
اونوقت از ما چه انتظاری میره ؟

دوم اینکه مگه شما از خارج خبر دارین؟ آمار به ما میگه 80 درصد دختران اروپایی بین راه بهشون تجاوز میشه .. بدون تحقیق سخن گفتن همینه

شما به دستور حجاب كه تو قران اومده براي اقايون عمل كن مطمئن باش همه چي حله ، تو ايران مردها عادت كردن همه چي رو بندازن گردن زنها

شما به وظيفه شرعيت كه چشم چروني نكردنه عمل كن ديگه كار نداشته باش بقيه به وظيفشون عمل ميكنن يا نه

ملورين;804154 نوشت:
به اندازه كافي كشور مختلف رفتيم و عكس العمل ديديم بنده ماه نه بارداري با قيافه سر صبحم بدون هيچ ارايشي رفتم بيرون صدتا مرد تيكه اومدن خجالتم نكشيدن من با اون وضعم ديدن تو خارج با هر تيپي رفتم نگاهم نميكنن ، البته مردهاي ايران هم مقصر نيستن محدوديت و اجبار حريصشون كرده

یعنی مطمئن بودم آخرش میرسه به اینکه خارجیا خوبن و چشم پاکن و مردای ایرانی بد چشمن و دین و خدا و پیغمبر حریصشون کرده.
اصلا بعید نیست آخرشم همه چی تقصیر دین و شایدم آیت الله خامنه ای بیفته.

اگر با کسانی که مثل خانم ملورین فکر می کنند (نه ایشون) درباره ی بهترین زبان برنامه نویسی دنیا صحبت کنی آخرش به این نتیجه میرسی که دین محمد باعث و بانی همه ی بدبختی های جهانه و عامل شکست ویندوز ویستا حکومت جمهوری اسلامیه!

ملورين;804154 نوشت:
البته مردهاي ايران هم مقصر نيستن محدوديت و اجبار حريصشون كرده

خانم ها باید از خداشون باشه که مرد چشمش حریص دیدن زن باشه چون اگه نباشه نتیجش میشه زندگی دو مرد باهم و تشکیل خانواده!!
شما بهتره دیدتون رو وسیع تر کنید.
بد نیست اینم تو یوتیوب جستجو کنید.
10 hours walking in Newyork.

نمیدونم شما کدوم کشور رفتید اما این ویدئو تو آمریکاست. اینم از مردای چشم پاک غربی!!!

بعلت عدم رعایت قوانین و آداب گفتگو موضوع بسته می شود

با تشکر از دوستانی که بطور مفید حضور داشتند

موضوع قفل شده است