اختلاف با همسرم در مورد برگزاری مراسم عروسی

تب‌های اولیه

4 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
اختلاف با همسرم در مورد برگزاری مراسم عروسی

با نام و یاد دوست

سلام

یکی از کاربران سایت سوالی داشتند که مایل نبودند با آیدی خودشون مطرح شود

لذا با توجه به اهمیت موضوع، سوال ایشان با حفظ امانت جهت پاسخگویی توسط کارشناس محترم سایت در این تاپیک درج می شود:

نقل قول:

سلام...خلاصه بگم...
من و خانومم تو دوران عقدیم...
من پول برگزاری جشن عروسی مفصل ندارم....
هرجورحساب کردم اونطوری که نامزدم باب میلشه نمی تونم فراهم کنم.
نامزدم هم تو این مسئله، اصلا منطق اینا سرش نمیشه و فقط میگه "من آرزو دارم...آرزو دارم...آرزو دارم...خانوادم آرزو دارن!"
من نمیدونستم جشن عروسی این همه خرج و قرج داره وگرنه یکی از معیارهای اصلیمو همین عروسی نگرفتن یا ساده گرفتن می ذاشتم.
نامزدم ک اصلا کوتاهبیا نیست...
منم ک ی شبه نمی تونم گنج قارون دربیارم.
از هردری وارد میشم ک ی پول حلالی جور کنم ب در بسته می خورم...
کمک کنید....

با تشکر

در پناه قرآن و عترت پیروز و موفق باشید

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد نشاط

با سلام
یک جواب کلی این است که باید به تعامل برسید، البته تا جایی که امکان دارد مراسم را برگزار کنید منتها نوع و کیفیت آن را سازماندهی کنید که هزینه ها زیاد نشوند، البته اگر روی حرف خودتان باشید، همان اتفاق می افتد، ضمنا دو تا بحث است، یک بار شما معتقد به خرج کردن چنین مراسم عروسی نیستید و توانایی مالی هم دارید منتها برای چیزهای دیگر برنامه ریزی کردید، اگر این جور باشد، به نظر می رسد تصور صحیحی نیست و باید نگرش خودتان را عوض کنید و در حد یک مراسم متوسط برگزار کنید و اما صورت دیگر اینکه شما واقعا ندارید، و از سوی خانواده خودتان هم کمک نمی کنند، در این حالت با همسرتان صحبت کنید:بگویید برای اینکه مراسم خوبی داشته باشیم باید به من فرصت بدهید تا بعد از پس انداز مقداری پول ، هزینه لازم را من آماده و مهیا کنم و یا بیخال مراسم بشوید تا زندگی را شروع کنیم.

باز اگر دوستان نظری دارند می توانیم استفاده کنیم.

( بنده برای اینکه به جزییات بیشتر موضوع و مشکل مطلع شوم، از طریق کارشناس ارجاع سوالات جناب طاهر، سوالاتی به پرسشگر ارجاع دادیم منتها پاسخی تابحال دریافت نکرده ایم و بنده به طور کلی پاسخ دادم، در صورت نیاز به توضیح بیشتر پرسشگر محترم می توانند در پیام خصوصی از راهنمایی این مساله بهره مند شوند)

موضوع قفل شده است