صفحه 2 از 2 نخست 12
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: احساس بیهودگی

علاقه
    ...
    نوشته
    1,997
    حضور
    174 روز 15 ساعت 33 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    9
    صلوات
    3891

نقل قول نوشته اصلی توسط قرآن مدیا نمایش پست ها
    . من فقط میخوام به استقلال مالی برسم و دانشگاه برم (رشته ی روانشناسی انشاءالله) .
    با سلام

اگه واقعا زمینهاتون حاصلخیز هستند خب چرا واسه دانشگاهتون یکی از رشته های کشاورزی رو انتخاب نمیکنید ؟

2. صلوات ها 2

علاقه
    اردک؛ نوزاد رسیده و تپل و ضربه گیر دار!؛ کرانچی تند آتشین در کنار یار! :))
    نوشته
    1,178
    حضور
    59 روز 10 ساعت 41 دقیقه
    دریافت
    9
    آپلود
    0
    گالری
    16
    صلوات
    6249

سلاااااااام
    انصافا اگه عکس آواتارت رو خودت درست کردی که واقعا یه توانمندی های خوبی داری :)))
    .
    در ضمن الان خیلی از تحصیل کرده هاش هم میگن کاشکی یه زمین زراعی داشتیم تا می شد توش کار کنیم و روزی مون رو از خدا بگیریم، البته نه اینکه دنبال علایق و پیشرفت هایی که تو ذهنت هست نباشی ولی داشتن شغل یه فرصته که ازدست دادنش حماقته
    .
    عاقا دیدم فرصت با حماقت هم قافیس . دیدم نمیشه که نگم
    .
    در هر صورت ان شا الله تو همون مسیری که خبر و صراحت توش هست قرار بگیری و موفق باشی
    یا علی

ویرایش توسط یا زینب کبری : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ در ساعت ۰۷:۴۴ دلیل: سلامم رو خورده بودم :)
    سلام عامو
    بنده هیچ مسئولیتی راجع به مطلبی که نوشتم قبول نمی کنم و فقط نظر شخصی خودم بوده که بار ها دستخوش تغییر و تکامل شده
    چون زیاد نمیام اینجا ، اینو گفتم که فردای روزگار آثار ما تاخر یقه منو نگیره

4. صلوات ها 4

علاقه
    تدوین
    نوشته
    16
    حضور
    19 ساعت 48 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    50

نقل قول نوشته اصلی توسط همای رحمت نمایش پست ها
    با سلام

اگه واقعا زمینهاتون حاصلخیز هستند خب چرا واسه دانشگاهتون یکی از رشته های کشاورزی رو انتخاب نمیکنید ؟
    آخه علاقه ـم بیشتر به روانشناسی هست . الان تو شهرمون کشاورزی دیگه اشباع شده . چه از نظر کشاورز چه از نظر مهندش کشاورزی .

6. صلوات ها 2

علاقه
    تدوین
    نوشته
    16
    حضور
    19 ساعت 48 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    50

نقل قول نوشته اصلی توسط یا زینب کبری نمایش پست ها
    سلاااااااام
    انصافا اگه عکس آواتارت رو خودت درست کردی که واقعا یه توانمندی های خوبی داری :))) واقعاً ؟
    .
    در ضمن الان خیلی از تحصیل کرده هاش هم میگن کاشکی یه زمین زراعی داشتیم تا می شد توش کار کنیم و روزی مون رو از خدا بگیریم، البته نه اینکه دنبال علایق و پیشرفت هایی که تو ذهنت هست نباشی ولی داشتن شغل یه فرصته که ازدست دادنش حماقته
    .
    عاقا دیدم فرصت با حماقت هم قافیس . دیدم نمیشه که نگم
    »»»»»»
    .
    در هر صورت ان شا الله تو همون مسیری که خبر و صراحت توش هست قرار بگیری و موفق باشی
    یا علی
    ممنون شما هم موفق باشید

8. صلوات ها 3

علاقه
    عاشق خدابشم
    نوشته
    737
    حضور
    123 روز 19 ساعت 17 دقیقه
    دریافت
    10
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    3530

سلام
    خداقوت
    خب شمامیخواهیدپدرتون ناراحت نشه وممیخواهیداستقلال مالی هم داشته باشید.
    بنظرمن درطول روز کمک پدرکنیدتاهم پدرخوشحال بشه وهم برادرتون ناراحت ازشمانباشه.
    شبهاهم به کارفروش درسایت بپردازید.
    اینجوری استقلال مالی هم دارید.
    امادرمورددرس.
    چون میخواهیداستقلال مالی داشته باشیداگرفقط درس بخونیدوکارنکنیدنمیرسیدبه پول.
    اما اگرچندسالی کشاورزی کنیدوکارتوسایتی که گفتیدباعث میشه هم پس اندازداشته باشیدوهم درسالهای اینده به دانشگاه برید.(زگهواره تاگوردانش بجوی.پس دیرنمیشه.)

10. صلوات ها 4

علاقه
    تدوین
    نوشته
    16
    حضور
    19 ساعت 48 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    50

نقل قول نوشته اصلی توسط زهرا73 نمایش پست ها
    سلام
    خداقوت
    خب شمامیخواهیدپدرتون ناراحت نشه وممیخواهیداستقلال مالی هم داشته باشید.
    بنظرمن درطول روز کمک پدرکنیدتاهم پدرخوشحال بشه وهم برادرتون ناراحت ازشمانباشه.
    شبهاهم به کارفروش درسایت بپردازید.
    اینجوری استقلال مالی هم دارید.
    امادرمورددرس.
    چون میخواهیداستقلال مالی داشته باشیداگرفقط درس بخونیدوکارنکنیدنمیرسیدبه پول.
    اما اگرچندسالی کشاورزی کنیدوکارتوسایتی که گفتیدباعث میشه هم پس اندازداشته باشیدوهم درسالهای اینده به دانشگاه برید.(زگهواره تاگوردانش بجوی.پس دیرنمیشه.)
    ممنون . همین کار رو میکنم

12. صلوات ها 3

نوشته
    1,383
    حضور
    36 روز 5 ساعت 36 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    7503

نقل قول نوشته اصلی توسط قرآن مدیا نمایش پست ها
    سلام . اجازه بدین مشکلم رو کامل براتون توضیح بدم . من پسری 25 ساله و مجرد هستم . الان 2 ماه هست که خدمت سربازی رو تموم کردم . و میخوام یه کاری رو شروع کنم . مدرک تحصیلی من دیپلم تجربی هست . من احساس ناتوانی شدیدی میکنم . یعنی حس میکنم نمیتونم یه کاری رو تا آخر ادامه بدم . با توجه به اینکه از بچگی کار ما کشاورزی بوده و فرصت یادگیری کار و حرفه ی دیگه ای رو نداشتم نمیتونم به این راحتی کار پیدا کنم . هرچند در زمینه ی تدوین کامپیوتری مهارت بالایی دارم . الان قصد دارم یه سایت راه اندازی کنم و مستندهای قرآنی و اسلامی ای رو که خودم تدوین کردم رو به فروش برسونم . اما خانواده ی من این چیزا سرشون نمیشه . یه برادر بزرگتر دارم که همیشه به من فشار میاره که تو هم باید مثل من همیشه توی مزرعه کار کنی . همین مسئله باعث شده یه کینه ای بین من و برادم به وجود بیاد ، پدرم هم که همیشه طرف برادرم رو میگیره چون فکر میکنه من بی عرضه هستم و همیشه دنبال بازی و فیلم و .... هستم . در صورتی که اینطور نیست . من فقط میخوام به استقلال مالی برسم و دانشگاه برم (رشته ی روانشناسی انشاءالله) . تو رو خدا یکی منو راهنمایی کنه . میترسم یه موقع بی احترامی به پدرم بکنم . با تشکر .
    با سلام و احترام
    به نظر می رسد که شما یک فرد با اراده و قوی هستید، و از اینکه در جستجوی راه حل مشکل اید، به راحتی می توانید بر مشکلات غالب شده و بهترین راه را انتخاب و به اهداف خودتان برسید.
    اینکه شرایط زندگی شما مرتبط با کارهای کشاورزی است، اتفاقا کار سالم و پر برکتی است و می توانید قسمتی از اوقات خودتان به همین کار در کنار خانواده اختصاص دهیید.
    پس بهتر است برای زندگی خودتان اهدافی را تعیین و طبق آن تلاش کنید.
    اگر یکی از اهداف شما کسب درآمد و استقلال مالی است، شما در همان محیط کشاورزی هم می توانید کارهای پر درآمدی داشته باشید:
    از جمله دامپروری، زنبور داری، پرورش ماهی، شتر مرغ، بوقلمون، قارچ و...اگر واقعا روشهای لازم را یاد بگیرید و خوب پیگیری کنید، قطعا از لحاظ مالی استقلال لازم را کسب می کنید و حتی می توانید به راحتی تشکیل خانواده هم بدهید.
    منتها برای ادامه تحصیل هم به نظر می رسد اگر بتوانید مقطع کارشناسی را در پیام نور شرکت کنید( البته روانشناسی هم دارند) بعد آن می توانید در کنار کار و زندگی همین رشته هم را بخوانید. در مورد کارهای کامپیوتری هم اگر علاقه دارید می توانید بعد ازکسب مدرکهای علمی به صورت پروژه ای کار کنید، البته این کارها نیاز به تلاش مستمر و مغازه مناسبی هم می باشد.
    کار در کنار پدر و بردار هم هیچ اشکالی ندارد، اگر مختصری خوب تلاش کنید و ببینند که از کار خودتان نتیجه می گیرید، حتما از شما پشتیبانی می کنند و این به نفع شماست.
    اما یک نکته اگر شما واقعا استعداد کامپیوتر دارید برای چه رشته روانشناسی را انتخاب می کنید، به نظر می رسد: اگر در همان استعداد خودتان سرمایه گذاری کنید، سرانجام خوبی را خواهید دید.

14. صلوات ها 4

علاقه
    تدوین
    نوشته
    16
    حضور
    19 ساعت 48 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    50

نقل قول نوشته اصلی توسط نشاط نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    به نظر می رسد که شما یک فرد با اراده و قوی هستید، و از اینکه در جستجوی راه حل مشکل اید، به راحتی می توانید بر مشکلات غالب شده و بهترین راه را انتخاب و به اهداف خودتان برسید.
    اینکه شرایط زندگی شما مرتبط با کارهای کشاورزی است، اتفاقا کار سالم و پر برکتی است و می توانید قسمتی از اوقات خودتان به همین کار در کنار خانواده اختصاص دهیید.
    پس بهتر است برای زندگی خودتان اهدافی را تعیین و طبق آن تلاش کنید.
    اگر یکی از اهداف شما کسب درآمد و استقلال مالی است، شما در همان محیط کشاورزی هم می توانید کارهای پر درآمدی داشته باشید:
    از جمله دامپروری، زنبور داری، پرورش ماهی، شتر مرغ، بوقلمون، قارچ و...اگر واقعا روشهای لازم را یاد بگیرید و خوب پیگیری کنید، قطعا از لحاظ مالی استقلال لازم را کسب می کنید و حتی می توانید به راحتی تشکیل خانواده هم بدهید.
    منتها برای ادامه تحصیل هم به نظر می رسد اگر بتوانید مقطع کارشناسی را در پیام نور شرکت کنید( البته روانشناسی هم دارند) بعد آن می توانید در کنار کار و زندگی همین رشته هم را بخوانید. در مورد کارهای کامپیوتری هم اگر علاقه دارید می توانید بعد ازکسب مدرکهای علمی به صورت پروژه ای کار کنید، البته این کارها نیاز به تلاش مستمر و مغازه مناسبی هم می باشد.
    کار در کنار پدر و بردار هم هیچ اشکالی ندارد، اگر مختصری خوب تلاش کنید و ببینند که از کار خودتان نتیجه می گیرید، حتما از شما پشتیبانی می کنند و این به نفع شماست.
    اما یک نکته اگر شما واقعا استعداد کامپیوتر دارید برای چه رشته روانشناسی را انتخاب می کنید، به نظر می رسد: اگر در همان استعداد خودتان سرمایه گذاری کنید، سرانجام خوبی را خواهید دید.

خیلی ممنون .

16. صلوات ها 4

صفحه 2 از 2 نخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع رو مطالعه کرده اند از ۱۳۹۵/۰۲/۱۸, ۲۳:۰۸ : 2

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری